Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kotel

  Brian Pricke6.3.2016 20:02reagovat

  Tak trochu cítím potřebu se vyjádřit k diskuzím o kotli (když už je tu zmíněna ta svoboda slova) - studuji (zatím) velmi úspěšně vysokou školu, kvůli zvládnuté velmi těžké zkoušce (a související sázce) mám dočasně vyholenou hlavu; k tomu stíhám řídit řadu projektů a mám práci ohodnocenou vysoko nad zdejším průměrem; uvidíte mě na každém zápase Sparty a ano, v kotli. Bohužel jiné místo není k fandění v podstatě vhodné. Nicméně nepokřikujíce nic z toho, co tu dnes bylo napsáno. Současný stav se mi totiž naprosto nelíbí.

   

  Moje otázka zní - o co jste lepší, když v momentě, kdy mne potkáte, si budete myslet, že mám sotva dodělanou základku, IQ 60, jsem opice, patřím k lopatě, budu se svými dětmi provádět bůhvíco apod.? Přece jenom bych se zastavil nejdříve u sebe, bude to tak nejlepší pro všechny.

  • Kotel

   Gulis6.3.2016 20:13reagovat

   No je je a ty seš, ale blbej

   • Kotel

    Brian Pricke6.3.2016 20:27reagovat

    Rád bych odpověděl, ale nerozumím.

    • Kotel

     Gulis6.3.2016 20:38reagovat

     To je jedno,protože Dočkal hrál dneska mizerně....

  • Kotel

   rebus6.3.2016 20:13reagovat

   Fandeni je o podpore tymu kteremu preji-nevim jak pomaha pokrik ”bila sparta”...

    

  • Kotel

   Mates6.3.2016 20:15reagovat

   Nic z toho nebylo mířenýho na tebe, ale na lidi, co urážejí nebo si ani neuvědomují, že urážejí. Teď co je horší?

    

   Ohánění se vysokou školou není opravdu v dnešní době měřítko Smích Ale uznávám lidi jako jsi ty, že do kotle přesto chodí.

   • Kotel

    Brian Pricke6.3.2016 20:25reagovat

    Odpovím trochu neslušně pouze na druhou část - nechci si tu nic dokazovat, to nebylo mým cílem, ale přesto si myslím, že studium VŠ (a hlavně jak úspěšné a jaké VŠ) měřítkem stále je. To ale jen na okraj, nerad bych více rozváděl debatu na toto téma.

    • Kotel

     js6.3.2016 20:32reagovat

     Spíš pro zajímavost - jak posuzuješ míru úspešnosti studia?

     • Kotel

      Brian Pricke6.3.2016 20:37reagovat

      Např. červeným titulem, hodnocením zkoušek v porovnání s ostatními studenty, studijní zátěží v poměru s hodnocením. Pokud u toho všeho stíháš velice kvalifikovanou práci, myslím, že se dá mluvit o úspěšném studiu.

    • Kotel

     Strčprstskrzkrk6.3.2016 20:47reagovat

     Hele já znám docela dost vysokoškoláků co sice mají nějaký ten titul, ale jinak to jsou úplní idioti a naprosto nepoužitelní do běžného života - navíc se chovají jako hovada i když mají tu školu - je tak posadit někde k PC, protože nic jiného neumí - vysoká škola fakt není ještě zaručené měřítko toho, že ten člověk je lepší než třeba truhlář co se týká chování v životě a vystupování. V dnešní době navíc má tu VŠ fakt takřka kde kdo - to zase není takový problém něco vystudovat - život je ovšem často o něčem jiném a pokud se daný člověk neumí chovat a má jen titul - díky třeba penězům rodičů, kteří mu to vesele platí a jiní na to třeba nemají. Znám dost lidí co jsou vyučení třeba jako kuchaři a oproti některým vysokoškolákům toho obrazně mají v hlavě fakt více.

     • Kotel

      Brian Pricke6.3.2016 20:49reagovat

      Naprosto souhlasím. Pod to se můžu podepsat, že jen o škole to není. A problematiku soukromých VŠ bych nechal radši úplně stranou.

      • Kotel

       Strčprstskrzkrk6.3.2016 20:55reagovat

       Vše je o lidech celkově - blbec může být jak kuchař, tak vysokoškolák. Já si nemyslím, že všichni v kotli jsou vyloženě lidi se základkou - a o to je to smutnější, že jsou tam klidně i studovaní lidi jak říkáš a přesto se tak chovají - fakt to není záruka dobrého chování. Je x případů, kdy nějaké zločinecké gangy vedou lidi co mají dobré školy - prostě vše je v hlavě a podle toho pak soudím člověka - ne podle školy.

  • Kotel

   majtin6.3.2016 20:15reagovat

   Upřímně řečeno moc tomuto příspěvku, hlavně té otázce nerozumím. Když tě někdo potká a bude si o tobě myslet výše zmíněné, tak je to předsudek. Když tě bude kvůli tomu nenávidět je to druh xenofobie. Ale pořád mi přijde jako mnohem mnohem menší ”zlo”, když tě někdo hodí do jednoho pytle s dutohlavy na základě vizáže než to, že někdo je rasista a i tak se projevuje. To si jako myslíš, že si tady myslíme, že v kotli je jen póvl? (Mizím,povinnosti).

   • Kotel

    Brian Pricke6.3.2016 20:23reagovat

    Ano, když o mně někdo bude mít předsudky v negativním slova smyslu, tak mě kvůli tomu může de facto perzekvovat. To, že to je hypotetická situace, nechme stranou. Stejně tak hypotetické je to, že by někdo po pokřiku Bílá Sparta šel a zapálil Costovi auto.

    • Kotel

     majtin6.3.2016 22:50reagovat

     Takže jestli tomu rozumím dobře, tak ty obhajuješ rasistické pokřiky tím, že existují lidi, co mají předsudky vůči holohlavým lidem. A obhajuješ pokřik ”Bílá Sparta” tím, že stejně nikdo nezapálí Costovi auto, takže je to v pohodě. No, to jsou dost divoké konstrukceÚsměv.

     • Kotel

      Brian Pricke7.3.2016 9:28reagovat

      Dost divoké je to v tvojí hlavě, jestli jsi byl schopen vydedukovat tohle, když jsem se proti tomu ihned v původním příspěvku ohradil.

      • Kotel

       majtin7.3.2016 10:29reagovat

       Neboj není. Sice se vůči tomu vymezil v prvním příspěvku, ale pak si to obhajoval výše zmíněným způsobem. Nemyslím, jako že bys to podporoval, ale spíš obhajoval, omlouval, toleroval.

  • Kotel

   denny6.3.2016 20:28reagovat

   Myslíš snad,že člověk s vysokým IQ se nemůže chovat jako imbecil!

   • Kotel

    Brian Pricke6.3.2016 20:33reagovat

    Ty jej zřejmě máš, jestliže nedokážeš pochopit psaný projev. Myslím, že jsem to v něm (aspoň doufám) vyvrátil.

    • Kotel

     denny6.3.2016 20:49reagovat

     Asi opravdu nedokážu pochopit když se někdo nejdřív prezentuje jako poloviční génius a pak položí otázku jak poznat inteligenta v bandě bezmozků!Ale jestli tam opravdu chodíš a fandíš bez urážek tak klobouk dolů!Jen kdyby vás bylo takových víc!

     • Kotel

      Brian Pricke6.3.2016 20:55reagovat

      O uznání jsem nestál a polovičního génia jsem ze sebe neudělal. Spíš jsem se snažil přinést pohled z druhé strany.

      • Kotel

       denny6.3.2016 21:11reagovat

       Ok.!Nechci se do tebe navážet,začal jsi ty!Za sebe-nikoho nehodnotím jak vypadá,ale jak se projevuje nebo jak se projevuje skupina ve které se nachází.Pokud zrovna stojí a třeba i nečinně v bandě idiotů tak nejsem schopen rozeznat,že mezi ně nepatří,nebo že s nimi nesouhlasí.O vizáži to opravdu není !Smích

       • Kotel

        Brian Pricke6.3.2016 21:14reagovat

        Tady bych jenom doplnil, že navážet jsem se do tebe a priori nechtěl, to se omlouvám. Zbytek už je tu někde víceméně řečený.

        • Kotel

         denny6.3.2016 21:35reagovat

         Ok. to je v pohodě!Také to považuji za uzavřený!No vidíš jak se dokážeme nakonec normálně bavit!A to mám jen obyčejný učňák,snad ti to nevadíSmíchSmíchSmích!

         • Kotel

          Brian Pricke6.3.2016 21:40reagovat

          Já ale nikde nepsal, že jsou lidi bez VŠ podřadní (leč většina si to tak přebrala). Právě naopak.

          • Kotel

           denny6.3.2016 21:41reagovat

           Jenom jsem to chtěl odlehčit!Měj se!

  • Kotel

   adam6.3.2016 20:35reagovat

   Já si myslim, že celá tahle debata nespočívá v tom, jak kdo vypadá, co studuje, nebo jaké má IQ. Ani v tom, jestli chodí do kotle nebo ne. Jde jeden o to, kde je hranice projevu buranství (nadávky na rozhodčí, na hráče cizí i vlastní apod.), který v sobě máme asi my všichni a kde rasismu a idiocie, což mají některé vypatlané hlavy nejen v kotli. Jde jen o to, že někteří zde schvalují rasistické urážky a to, že maj IQ tykve je jen další kamínek do mozaiky.

   • Kotel

    Brian Pricke6.3.2016 20:42reagovat

    Byl bych rád, kdyby to tak bylo, a souhlasím s tvým příspěvkem. Avšak z debaty, jejíž nadpis je ”Kotel” (z čehož vzešel i můj příspěvek), bych nepochopil, že problémem jsou i fanoušci na ostatních tribunách.

    • Kotel

     Dub6.3.2016 20:49reagovat

     neni to pekny tema, ale fotbalova sparta to s fanouskama neumi. je to jediny klub v cr, ktery ma mene fotbalovych nez hokejovych fanousku. tyhle úpokriky proti bilejm - je mi z kotle blbe - jste nechutny!

     • Kotel

      Dub6.3.2016 20:49reagovat

      myslel jsme proti cernejm

      • Kotel

       Dub6.3.2016 20:57reagovat

       muj nazor je, ze kdo to hulakal by mel dostat dozivotni zakaz na Spartu. snazim se predstavit, co horsiho udelat, ale nevim. je to zrudny! stydim se za vas!

     • Kotel

      Brian Pricke6.3.2016 20:52reagovat

      Ostatní diskutující bych rád upozornil na slovní spojení ”jste (vy - ty a oni) nechutny”. Když odhlédnu od gramatiky (jestliže se jedná o vykání mé osobě, tak se omlouvám), tak je to krásný příklad, jak psát něco, je naprosto k ničemu.

      • Kotel

       Dub6.3.2016 21:00reagovat

       promin, pokud jsi opravdu klasa, tak jsi mel odejit. timh, ze jsi zustal, jsi se ponizil na jejich uroven - proste ovce

       • Kotel

        Brian Pricke6.3.2016 21:05reagovat

        Bavíš mě. Podle tebe jsem měl jít domů? Měl jsem se na protest upálit? Měl jsem vyfackovat všechny rádoby nácky, co to řvali?

        • Kotel

         Dub6.3.2016 21:07reagovat

         zalezi, jaky jsi clovek, ne jakou mas skolu.je videt, zs jsi hloupej.

         • Kotel

          Brian Pricke6.3.2016 21:10reagovat

          Oceňuji, že si všichni všimli pouze školy a podle toho hodnotí (a jsme zase na začátku). Podle čeho soudíš, že jsem hloupý?

          • Kotel

           Furia Ceca6.3.2016 21:43reagovat

           Domáháním se pozornosti a dodáním dostatečné váhy svého argumentu použitím prostého oznámení ”já mám VŠ”, upozorňují většinou lidé s komplexem, pocitem méněcennosti či případně nedostatečným uznáním svého společenského statutu. Dokonce ani postgraduální vzdělání nevypovídá nic o (emoční) inteligenci, empatii či sociálnímu chování.

            

           To, že máš kvalifikaci v určitém oboru je naprosto irelevantní argument v kontextu tvého působení v kotli. Hloupý určitě nebudeš, ale pointu ve svém příspěvku si mohl říct i jinými slovy... A pokud jde o tvůj nesouhlas s kotlem? Můžeš to začít měnit zevnitr pakliže si jeho součástí...

           • Kotel

            Brian Pricke6.3.2016 21:53reagovat

            Věz, že první část je naprostá pitomost (nevyvracím ale, že pro některé lidi to platí). Spíše mě zaráží, jak si toho lidé všímají - zřejmě jsme se moc nepoučili z historie a boj proti inteligenci budeme svádět neustále (ani nechci vědět, jak tohle bude zase pochopeno). Byla to pouze jedna část celku mé ”charakteristiky”, ale neboj, jsem zvyklý, že si tu lidé vybírají pouze to, co chtějí, popř. co se jim hodí. Nesouhlas se dá vyjádřit i tacitně, což praktikovala spousta lidí. A jelikož nikde jinde se nefandí (ač si všichni stěžují na atmosféru), tak je jasné, že v tichu je patřičně slyšet i desítka lidí.

        • Kotel

         Dub6.3.2016 21:11reagovat

         mimochodem psat v prispevku, jakou mas skolu - nevim no, pokud jsi opravdu chytrej tak nebudes psat, jakou mas skolu, ale dokazes to svym prispevkem. tve prispevky to nedokazuji.

         • Kotel

          Brian Pricke6.3.2016 21:13reagovat

          Ukaž mi, prosím, příspěvek, jenž dokazuje, jakou má člověk školu. Podle čeho se to hodnotí? Děkuji za odpověď.

          • Kotel

           Dub6.3.2016 21:26reagovat

           studuji uspesne vysokou skolu:) jsi napsal..hm gratuljeme! ja mam Spartu rad, ale stydim se za nektere vyroky fanousku z kotle. prece je jedno barva pleti - na tom se snad shodne kazdej, ne?

           • Kotel

            Brian Pricke6.3.2016 21:44reagovat

            Já jen doufám, že vedeš spokojený život, protože naprosto nedokážeš číst s porozuměním a pochopit výstavbu textu. Na druhou část již bylo odpovězeno několikrát a nechápu, proč to pořád připomínáš.

            • Kotel

             Dub6.3.2016 21:50reagovat

             jo, v pohode. ja zihu spokojenej zivot. dneska ki ho spolek kotle trochu znechutil, jinak dobry. a ty kecy o vystavbe textu - dobry tak si bez na neo hrat do tysvy vysoky skoly, kdyz to nepujde, tak bez do kotle a delej, ze nenadavas na cerny.

       • Kotel

        Dub6.3.2016 21:05reagovat

        pokud kdokoliv tohle z managementu Sparty cte, tak vas prosim, pomoc!

        • Kotel

         Brian Pricke6.3.2016 21:07reagovat

         Pomoc tu potřebuješ akorát ty, zdá se.

         • Kotel

          Dub6.3.2016 21:12reagovat

          tohle byl rozhovor, pokud jsi se snizil k urazeni, tak s tebou koncim

  • Kotel

   ouki6.3.2016 21:07reagovat

   Nechápu smysl příspěvku. Každý si tvoří předsudky, každý si někoho předčasně ohodnotí. Každý dělá nějaký první dojem... To je zcela přirozené.

    

   Jen na okraj doplňuji, že prvotní odhad člověka není jen na základě vyholené hlavy, ale na mnoha dalších detailech. Třeba oblečení.

  • Kotel

   Pindruch6.3.2016 21:48reagovat

   Ty jsi debil.

   • Kotel

    Brian Pricke6.3.2016 21:55reagovat

    Uvedeš i důvody, prosím?

  • Kotel

   waaw6.3.2016 23:18reagovat

   Sorry, ale v kotli se fandi urcitym zpusobem, nejak nerozumim tomu, ze jinde nemuzes Sparte fandit nez v kotli, ale zaroven se distancujes od zpusobu, kterym se tam fandi....

   • Kotel

    Brian Pricke7.3.2016 9:32reagovat

    Zkoušel sis někdy na protilehlé byť jen stoupnout?

 • Prádelna

  standis6.3.2016 19:47reagovat

  proti Příbrami už 4:0. A to ještě nedali penaltu.

  • Prádelna

   Jarda116.3.2016 19:54reagovat

   za chvíli už budou mít i lepší skore

   • Prádelna

    Gulis6.3.2016 20:00reagovat

    Chuj s plísní, důležitější je, ze v našem kotli je z 90% banda bezmozku

  • Prádelna

   MK36.3.2016 19:58reagovat

   To se dalo čekat. Plzeň body moc ztrácet nebude. Bude to sakra těžký ten titul ukopat

   • Prádelna

    kapacitos6.3.2016 20:11reagovat

    Jestli budou hrát jako v první půli, tak bez pomoci rozhodčích ztrácet budou, vzdyt je přehrávala Olomouc v 10 lidech, v poháru byla taky fotbalovejsi..

  • Zahodená penalta

   Petr316.3.2016 20:24reagovat

   Tú penaltu zahodil Slovák Michal Ďuriš (rodák z Uherského Hradiště) v 56. minúte už za stavu 3-0.

 • Dukla - Sparta

  Petr316.3.2016 19:43reagovat

  Bude se hrát v dubnu ?

  • Dukla - Sparta

   bledátvář6.3.2016 19:46reagovat

   Nevím, jestli už byl nějaký termín vůbec určen.

  • Dukla - Sparta

   standis6.3.2016 19:49reagovat

   jindy by se to špatně stíhalo, ale termín ještě, myslím, neurčen. A pokud bude Sparta postupovat v EL, tak se bude hledat těžko.

 • Klika

  schol16.3.2016 19:01reagovat

  Šťastná výhra, ale co předváděla obrana a hlavně také Dočkal (s nejlepší smlouvou), to byl tedy děs.

  • Klika

   sk. sokolovo6.3.2016 19:15reagovat

   Klika je v tom, že jsme dali gola v 90 min. Ale jinak jsme zaslouženě vyhráli a byli jasně lepší.

   • Klika

    bledátvář6.3.2016 19:21reagovat

    Asi tak. Kliku měl Jablonec, že mu dvakrát pomohla tyč.

 • Kotel

  Paspartu6.3.2016 18:41reagovat

  Jinak ještě k diskuzi o kotli. To, že tam chodí banda dutohlavů je fakt už hodně dlouho. Já chodil do kotle 7 let a přestal jsem hlavně kvůli tomu, co se tam řvalo a dělo.

  Kotel můžeme Slávii závidět. Chodil když se nedařilo a chodí logicky i teď. Letmým pohledem tam nejsou existence jako u nás, a proto to tam taky funguje. Fandění mají na rozdíl od nás na úrovni.

  Kotel je ostudou Sparty, a to tvrdím jako bývalý člen, dnes chodící na protilehlou.

  • Kotel

   Mates6.3.2016 18:45reagovat

   Prestoze jsme dneska vyhrali, tak mi po zapase bylo ouzko z toho, co tam ti bezmozci rvali...

   • Kotel

    bledátvář6.3.2016 18:46reagovat

    Mně ne. Mně to je úplně jedno.

  • Kotel

   bledátvář6.3.2016 18:45reagovat

   Vždyť máme prej demokracii, tak se na tu Slavii můžeš rovnou odstěhovat a držet Strašákovi megafon.Smích

   • Kotel

    Paspartu6.3.2016 18:54reagovat

    Co je na tom, když uznám, že to tam mají lepší?

    Hlavně proto, že fandí a neřvou. Připadne ti normálni, když se bráníme řvát ”jude slavie” nebo co? Není lepší podpořit tým?

    Komu pomůžou ty Vaše dementní výlevy?

    • Kotel

     bledátvář6.3.2016 19:01reagovat

     Moje dementní výlevy můžeš s klidem vynechat, protože já na Spartě nebyl už asi 3 roky. Konkrétně tvoji sešívaní hrdinové včera v Boleslavi dávali pokřiky jako: ”Píča Damková, Píča Damková.” Nemluvě o tom, že mrskli na hřiště dýmovnici ve chvíli, kdy potřebovali aspoň vyrovnat.

     Za ty roky, co jsem na Letnou chodil jsem si vypěstoval alergii na odborníky z dlouhý tribuny, na který se vždycky nadávalo vlastním hráčům do čuráků, pokud se nedařilo. A pokaždý od takzvaných slušných lidí středního věku.

     • Kotel

      adam6.3.2016 19:04reagovat

      Moc nechápu, proč tu vůbec argumentuješ o aktuálním stavu kotli nebo fanoušků na Letné, když jsi ji viděl za posledních x let maximálně z autobusu. Takovej názor není relevantní.

      • Kotel

       bledátvář6.3.2016 19:07reagovat

       Jo, to je pravda. Nátzory jsou jako díry do prdele. každej má jednu. Já nevěřím, že se tam za tu chvíli zase tolik změnilo.

       • Kotel

        captain_obvious6.3.2016 19:54reagovat

        Dobré rčení, které ale v češtině nefunguje.

     • Kotel

      majtin6.3.2016 19:07reagovat

      Takže pokud část lidí z tzv. dlouhé tribuny (pokaždé tzv. slušní lidé středního věku) nadává vlastním hráčům do čuráků, znamená to, že má kotel právo řvát ”bílá Sparta”?

      • Kotel

       bledátvář6.3.2016 19:10reagovat

       A proč by to právo neměl mít?

       • Kotel

        Mates6.3.2016 19:16reagovat

        Nemel tady o demokracii a právu, když netušíš, co to je... rasismus není svoboda projevu.

        • Kotel

         Strčprstskrzkrk6.3.2016 19:18reagovat

         Copak on, ale zajímalo by mě jestli to tuší hejsci co mají sotva 18 a tohle skandují. Jestli vůbec ví co křičí nebo jdou jen s davem, aby byli velcí páni - sázím na to druhé.

        • Kotel

         bledátvář6.3.2016 19:21reagovat

         Svoboda je jenom jedna. Buď je nebo není.

         • Kotel

          Strčprstskrzkrk6.3.2016 19:23reagovat

          Problém bude spíše v tom, že dost lidí z kotle je rádo, že se umí podepsat - podle toho ty projevy potom vypadají.

          • Kotel

           Mates6.3.2016 19:27reagovat

           Případně se podepsat umí, ale nerozumí základním pojmům jako svoboda a pod...

           • Kotel

            Strčprstskrzkrk6.3.2016 19:29reagovat

            Ti nerozumí hlavně tomu, jak by se normální slušný člověk měl vůbec chovat v životě celkově - nejhorší představa je, že takoví primitivové potom případně mají svoje děti - jak taková výchova u takových musí asi probíhat to si všichni, kdo mají mozek asi domyslí.

        • Kotel

         Roger Eschmann6.3.2016 19:23reagovat

         Svoboda slova buď je, nebo není - neexistuje nic jako ”částečná svoboda projevu”. A není to o tom, s jakými názory, kdo sympatizuje. Snad se ještě dožiji stavu světa, kdy svoboda slova bude realitou a nejvyšší hodnotou.

         • Kotel

          bledátvář6.3.2016 19:30reagovat

          Zatím je to tak, že svoboda slova sice ano, ovšem pouze pokud je v souladu s oficiální doktrínou. Takže je to vlastně stejný jako za komunistů, jenom povinnou lásku k sovětům vystřídala povinná láska k barevnejm.

         • Kotel

          Mates6.3.2016 19:40reagovat

          Doplňte si znalosti prosím... svoboda projevu není absolutní, tzn. je omezena (všude na světě!) a to především v nenávistivých projevech (tj. rasismus, podpora terorismu, hrozba smrtí a násilí a pod.).

          • Kotel

           bledátvář6.3.2016 19:42reagovat

           Ale to že se všude na světě svoboda znásilňuje ve prospěch režimu pod různými záminkami přece každý ví.

          • Kotel

           Roger Eschmann6.3.2016 19:43reagovat

           A to je špatně samozřejmě.

           • Kotel

            Mates6.3.2016 19:59reagovat

            Takže podle vaší logiky je v pořádku podporování terorismu, rasismu nebo vyhrožování smrtí... každej si přece může říkat, co chce, že jo? Smích

             

            Ale i kdyby bylo po vašem, tak obecně svoboda jednotlivce je omezená svobodou ostatních (dosaďte si třeba sami sebe). Rasismus a nadávání je zásah do této svobody. Pak tady máme svobodu pohybu - podle vaší logiky můžeme komukoliv chodit po zahradě a bude to v pořádku....

            • Kotel

             bledátvář6.3.2016 20:03reagovat

             A proč ne. V posledním roce se po Evropě ilegálně potloukaj bandy teroristů a my můžeme v zájmu omezené ”svobody” leda držet huby, abychom nebyli ti strašliví rasisti”.

            • Kotel

             Roger Eschmann6.3.2016 20:26reagovat

             Radši než něco napíšeš, tak si o tom něco přečti, jinak se docela ztrapňuješ. Trochu pokory od tebe by nebylo na škodu. Ale stejně nemá smysl reagovat, když tvoje mysl neoperuje ani s tak zásadně elementární myšlenkou vlastnických práv a jejich vymezení.

  • Kotel

   ouki6.3.2016 18:49reagovat

   V kotli jsem byl jen jednou a řekl jsem si, že už nikdy více. Raději klidná osvědčená protilehlá.

   • Kotel

    bledátvář6.3.2016 18:50reagovat

    Já jsem byl xkrát na hlavní a říkal jsem si tam: ”Zlatej kotel.”

    • Kotel

     Strčprstskrzkrk6.3.2016 19:19reagovat

     Nadává se občas všude - to by jsi nemohl na žádný stadión a to v jakémkoliv sportu.

  • Kotel

   Dub6.3.2016 19:37reagovat

   kotel se dnes ponizil.tojlr jsou 80 max 90 leta. je jich malo a ztrapnujou spartu.tohle povazuju za chybu vedeni sparty.

 • Zápas

  peterpan276.3.2016 17:59reagovat

  Myslím nakonec zasloužený vítězství. Už jsem myslel, že to nakonec bude smolná prohra, ale Vašoň se naštěstí trefil parádně. Dneska Marečka zastínil...První půli jsme teda ale docela prochrápali a než jsme se rozkoukali, tak to tam Bičík lovil. Obrana dneska celkem hořela a jen díky nekvalitě zakončení hráčů Jablonce jsme těch golů nedostali víc. Druhá půle už snesla přísnější měřítko, díkybohu za tři body

  • Zápas

   adam6.3.2016 18:21reagovat

   Mě zase přišlo, že minimálně první poločas hrál určitě Mareček líp. Nebál se hrát dopředu a vysílat křídla. Vácha hrál hrozně moc dozadu, do stran a dopředu hlavně nakopával. Samozřejmě ale tím gólem a tím, že na sebe vzal zodpovědnost ale všechny zastínil.

   • Zápas

    Skleepy6.3.2016 18:53reagovat

    Gól Jablonce šel taky přes Marečka.

    • Zápas

     adam6.3.2016 19:07reagovat

     Tak to jsem ani z tribuny nepostřehl.

   • Zápas

    peterpan276.3.2016 19:42reagovat

    To neměl bejt hejt na Marečka. Jen mu to prostě dneska, podle mě, nesedlo, to se stává. Každopádně do Váchy se tu furt kope, že je tragéd, že zavinil tohle a támhleto, ale když zahraje výborně a dá gol, tak se mlčí...Tomuhle moc nerozumim

 • Z fora Plisne

  waaw6.3.2016 17:53reagovat

  Kdyz jsem viděl dneska mladého Čermáka jak prevyšoval slavistickou zalohu v cele s Husbauerem, tak by bylo vedeni Sparty hodně diletantsky, kdyby si ho nestahli.

 • Matějovský

  SuperFrankie6.3.2016 17:44reagovat

  Nevíte někdo, co mu je?

  • Matějovský

   koca9996.3.2016 18:55reagovat

   kotník

 • DaveACS6.3.2016 17:35reagovat

  Přesně, jak už někdo zmínil..

   

  My jsme pod tlakem a kotel začne řvát Jude Slavie, jindy prakticky vyhání černý kluky ze Sparty.. My se chceme všichni strašně herně přiblížit západním TOP ligám, ale na tribunách jsme na tom hůř, než na hřišti.

  • bledátvář6.3.2016 17:37reagovat

   Jude Slavie je povinný pozdrav městskýmu rivalovi.Smích

  • petula6.3.2016 17:40reagovat

   někteří kotelníci to mají fakt v té hlavě dost vypatlanýSmutek to jsou ubožáci...Otrávení

  • captain_obvious6.3.2016 17:46reagovat

   Tak Jude Slavie se skanduje i na přátelákách, které nejspíš nesleduje ani jedinej slávista, takže si to popěvují v podstatě sami pro sebe.

  • adam6.3.2016 18:20reagovat

   Ještě dokážu s nějakou mírou nadhledu pochopit to Jude Slavie, pokud hrajeme přímo se Slávistama. Ok, oni taky řvou na naší adresu podobné vzkazy a těžko vysvětlíš lidem s IQ 80, že se nemusí chovat stejně jako ti blbci naproti. Ale že někdo řve tyhle nesmysly i na jiných zápasech nebo přátelácích, to je úplná zvrácenost. Ale pořád to má daleko od toho, že dneska někdo za stavu 0:0 je schopnej řvát rasistická hesla na adresu našich hráčů. Tyhle parchanty by měli okamžitě vyhodit. Nečekám od kotle nic, pro mě je to banda primitivů, ale že půjdou proti vlastním hráčům, to mi připadá fakt moc.

   • bledátvář6.3.2016 18:23reagovat

    Aby ses z toho neposral. Hlavně to tady rozmazávejte hodně dlouho, ať maj ty mrdky z bulvárů o čem psát.

    • adam6.3.2016 18:26reagovat

     Ať si to klidně rozmáznou, třeba to přinutí někoho s tím něco dělat.

     • bledátvář6.3.2016 18:28reagovat

      Jo. Vyvádět kotelníky ze stadiónu, aby konečně mohly přijít ty mýtické rodiny s dětmi.Smích

      • adam6.3.2016 18:29reagovat

       Furt lepší, když na stadionu bude 7 000 lidí, co se za něco podobného stydí, než 8 000 lidí, z nichž jedna osmina jsou idioti.

       • majtin6.3.2016 18:42reagovat

        +1

       • bledátvář6.3.2016 18:44reagovat

        Tyhle teorie lidí, co tam sami nechoděj mě vždycky bavily.

    • trakip6.3.2016 18:28reagovat

     Ať se to rozmazává, ať si udělá vedení Sparty pořádek.

   • Roger Eschmann6.3.2016 18:36reagovat

    Nejsi moc chytrý člověk, kotel není rasistický.

    • adam6.3.2016 18:43reagovat

     Samozřejmě a proto má Sparta menší kotel než Slávie nebo Plzeň. Ne, je to prostě proto, že normální člověk nechce být součástí něčeho takového. Když se podíváš navíc na jeho osazenstvo, tak nepřirozeně velké procento mladých lidí tam má na hlavě stylem svého ”účesu” vyjádřen i její obsah.

     • Roger Eschmann6.3.2016 18:47reagovat

      korelace není kauzalita

      • captain_obvious6.3.2016 18:54reagovat

       To všichni vědí, jelikož to tu píšeš už přinejmenším popáté.

       • Roger Eschmann6.3.2016 18:59reagovat

        adam to neví

     • bledátvář6.3.2016 18:47reagovat

      SmíchSmíchSmích

   • majtin6.3.2016 18:41reagovat

    +1

 • Výkon

  Dynamo6.3.2016 16:57reagovat

  Výkon Váchy šel každou minutou nahoru a potom to korunoval takhle...Jinak Holek taky super.

  Nejhorší Dočkal a potom Brabec s Krejčím. To byla fakt bída.

  • Výkon

   adam6.3.2016 17:20reagovat

   S Holkem souhlas, pokud se bavime o poslednich 20-ti minutach, jinakbto byla bida, kazdy souboj prohranej a odpadaval od Tecla jak hruska. K uzasny strele Vachy netreba komentar, ceho si cenim navic je fakt, ze jsme az do posledni minuty hrali svuj fotbal a nenakopavali. Jedina kanka je pro me kotel a jejich ”Bila Sparta”, je to banda opic bez dozoru.

   • Výkon

    bledátvář6.3.2016 17:33reagovat

    Když holt stadión dosud neovládly desetitisíce rodin s dětmi, tak se nedá nic dělat.

    • Výkon

     adam6.3.2016 17:41reagovat

     Spravne, ale v kotli jsou jednak deti, ktere s timhle pristupem v zivote nemuze cekat nic jineho nez lopata a druha vec je, ze urazi vlastni hrace. Kotel je stejnej jako vsichni zbyli fanousci. Chodi a fandi jen kdyz se hraje s dobrym souperem.

     • Výkon

      bledátvář6.3.2016 17:48reagovat

      Jo. Myslím že jsi na to kápnul. To co kdo huláká při fotbalovým zápase je logickým základem pro jeho budoucí povolání. Smích

      • Výkon

       DaveACS6.3.2016 17:53reagovat

       Ne, ale když někdo zpívá debilní pokřiky, je to debil. A když je někdo debil, nemůže čekat nic jiného, než debilní život.

       • Výkon

        bledátvář6.3.2016 17:56reagovat

        SmíchSmíchSmích

      • Výkon

       adam6.3.2016 18:16reagovat

       Víceméně jo, protože platí, že kdo má něco v hlavě, ten by cokoli rasistického v životě nekřičel. Kdo naopak má vykydáno, ten v životě těžko může dělat něco, k čemu se používá i mozek kromě rukou.

82244 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha