Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Góly ACS v Olomouci :)

  Petr3114.3.2016 8:54reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=WZfJLjKDVxQ

 • Vacha

  rebus14.3.2016 7:56reagovat

  Je videt ze Vacha se od podzimu zmenil a jeho vzor uz neni modni guru David Beckem ale pan fotbalista Diego Armando MaradonaÚsměv

 • Ordoš - Vácha

  Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:34reagovat

  Jedním z klíčových momentů byla hlavička Mahmutoviče, kterou zlikvidoval Vácha rukou. Jak jste ten moment viděl Vy? - Právě, že vůbec. Myslel jsem, že balón vytáhl z brány brankář Bičík. Až v šatně mi kluci řekli, že to vyrazil Vácha rukou. U toho chlapce se tomu nedivím.

  Ve druhé půli jste s ním měl ostrý konflikt o co šlo? - On chce být vždycky zajímavý. Dělal tam nějaké divadélko. Šli jsme do souboje na férovku, oba jsme do míče zajeli, já ho trefil, ale pak se to svezlo a trochu jsem ho kopnul. Nebyl to však záměr, ani žádná zákeřnost. Já nejsem zákeřný hráč jako pan Vácha.

  • Ordoš - Vácha

   Tashunka Witko13.3.2016 21:39reagovat

   Ordoš jen potvrdil již známý fakt, že je to hovado !!!

    

   Tím se nechci zastávat Váchy, jehož mávnutí rukou po míči je skutkem blba, který není hoden toho, aby hrál ve Spartě.

   • Ordoš - Vácha

    Gulis13.3.2016 22:02reagovat

    Po všech ten Husku, Hohenedru,Holku a Kovbu, buďme kurva rádi za Vachu, který umí i s balonem a umí dat i gol....

    • Ordoš - Vácha

     artaxerxes14.3.2016 6:49reagovat

     Hušek byl do předu nulový, ale v době, kdy hrál jsme téměř nedostávali góly přes střed hřiště - on skvěle četl hru a Řepka a spol. to pak za ním měli lehčí.

      

     U Váchy je problém, že má v každém druhém zápasu nějaký incident, kdy se vůbec nesoustředí a udělá nějakou botu (ted ruka, v EL zas Lazio poslal ledabylostí do šance).

     Ta jeho podpora útoku je zas oproti jiným DZ znatelná a Spartě dost tím pomáhá. Na druhou stranu pokud odejde do lepší soutěže, tak pokud bude dělat takové hrubice, tak se neprosadí.

   • Ordoš - Vácha

    bobo14.3.2016 9:42reagovat

    Ty zase nejsi hoden tady cokoli blejt. Když dal na 2:1 proti Jablonci, tak to se hodilo, viď?

   • Ordoš - Vácha

    artaxerxes14.3.2016 12:19reagovat

    Ordoš pokope Frýdka a pak má konflikt s Váchou - OK.

    Může mi někdo vysvětlit čím, pan Ordoš vysvětluje jeho zákeřnost?

     

    A co je zákeřného na zahrání rukou ve vápně? - Pitomost, zkrat určitě, ale zákeřnost?

     

    Mně přijde, že pan Ordoš smí každého pokopat, ale jakmile dostane kopanec on, tak brečí jak je ten druhý zákeřný.

    • Ordoš - Vácha

     honzaspartan14.3.2016 14:40reagovat

     Ordoš je dement. Tam není co řešit. A ještě do dává na odiv a plácá do novin nesmysly. Jílek z něj musí mít radostSmích

  • Ordoš - Vácha

   adam14.3.2016 7:55reagovat

   Já jsem pořád na pochybách, jestli to vážně vyrazil Vácha. určitě se toho asi dotknul, což Bičík ani on nepopírají, ale podle mě to bylo až potom, co to vyboxoval Bičík. Podle mě je víceméně nereálné, aby to z brány vytáhl takovou silou, jakou to letělo ven při tom jeho ne uplně koordinované ”robinsonádě”.

    

   Jinak Ordoš je samozřejmě blb, poslední 3 roky hraje jak naprostý tragéd a ještě si bude otevírat pusu.

   • Ordoš - Vácha

    Tashunka Witko14.3.2016 8:30reagovat

    Vyrážet jednoznačně Bičík, dotek Váchy ????? těžko říci, úmysl Váchy na přeřazení do juňiorky !!! Neomluvitelné !

    • Ordoš - Vácha

     adam14.3.2016 8:55reagovat

     To že mu šiblo je věc druhá, určitě stokrát lepší prohrávat v 1. poločase 1:0 než hrát hodinu o desíti a ještě soupeři nabídnout penaltu.

 • Lazio

  zdenek13.3.2016 21:31reagovat

  to Lazio hraje hrozně se jim za posledních 10 zápasů povedl jen jeden a to u nás

  • Lazio

   Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:51reagovat

   Spíše nám se to nepovedlo než, že oni hráli nějak skvěle - už jsem to tady říkal my neumíme hrát, když proti nám soupeř dobře brání - tohle nás trápí dlouhodobě a na tom chtěl Zdenda v přípravě pracovat - umět hrát do zatažené obrany - moc se mu to nepovedlo - není problém jen proti Laziu to by nebyl takový problém, ale ten je i proti Olomouci nebo Zlínu. Štěstí, že rusáci tady chtěli hrát fotbal to nám vyhovuje - horší je, že italové hrají většinou takticky a to nám naopak nevyhovuje - snad doma bude Lazio útočit a nám se naskytnou brejky, které musíme využít a hrát dobře v obraně, pak je šance. Nesmíme tam hrát otevřený fotbal - otevřít to jedině ke konci, když bychom honili výsledek, ale určitě ne od začátku.

 • kádr

  Strčprstskrzkrk13.3.2016 20:29reagovat

  Zdenda se tak trochu vymlouvá na náročný program a na těžké nohy hráčů, ale před jarem si pochvaloval jak máme nabitý kádr a na spoustu míst x variant - pokud ovšem hrají jedni a ti samí i v lize a bojí se to protočit i proti předposlednímu týmu ligy, tak nám přece za to nikdo nemůže - Lazio hraje za 15 minut doma proti Bergamu a oproti zápasu v Praze nehraje tak 6 lidí. Pokud je argument ten, že hrajeme o titul, tak potom je protiargument na co máme hráče na lavičce? To nestačí ani na Olomouc? Proč jsou potom ve Spartě? Ať se teda nevymlouváme na to, že hrajeme co 3 nebo 4 dny - široký kádr, aspoň na naší ligu snad máme - pokud ne my, tak už nevím kdo.

  • kádr

   standis13.3.2016 20:54reagovat

   My nemáme široký kádr, na soupisce je 19 hráčů a když odečteš Stein., Mazucha a Kováče, tak je to 16 lidí do pole. Těch 16 sice kvalitních je a hrát může kdokoliv, ale je jich jen 16 prostě.

   • kádr

    Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:12reagovat

    Ale i těch 16 lidí se dá přece točit nebo ne? Dneska klidně mohl hrát i Mazuch od začátku - jeden z dvojice Holek, Brabec mohl odpočívat - to samé by to jistě proti Olomouci zvládl Jiráček, opět mohl odpočívat jeden z dvojice Vácha, Mareček

    a místo Krejčího klidně Konaté - v útoku mohl hrát i Juliš a nic by se nestalo - pořád by tahle sestava měla stačit na Olomouc. Proti komu jinému už by lavička měla hrát nebo aspoň někdo z ní?

  • kádr

   rimidalv13.3.2016 21:07reagovat

   Srovnávat úroveň náhradníků Sparty a Lazia je směšné, stejně jako srovnání rozpočtu obou klubů.

   Optimizmus o kvalitě lavičky před jarem nebyl namístě, protože mnozí náhradníci se nepotkávají s formou, což se ukazovalo již v přípravě.

   Jestliže chceme vyhrát titul, nesmíme podcenit žádné mužstvo. Protáčet sestavu lze pouze při rozhodnutém stavu.

   • kádr

    Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:15reagovat

    Ale blbost pouze při rozhodnutém stavu - proč potom mluví o tom, že toho někteří mají plné brýle? V tom případě můžou někdy odpočívat nebo snad ne? Jinak nesrovnávám hráče Lazia a Sparty to tam nikde nepíšu - jen říkám, že hráči na lavičce Sparty by snad měli stačit na Olomouc - aspoň někdo z nich - neříkám protočit celou sestavu, ale my pro jistotu netočíme nikoho a pak píšeme, že toho hráči mají hodně - pokud se díváš na jiné kluby v zahraničí taky točí občas sestavy - najdi mi mužstvo, kde hrají pořád jedni a ti samí - nenajdeš.

    • kádr

     rimidalv13.3.2016 21:37reagovat

     Psal jsem proč netočíme - nemáme na to ! Jde nám o hodně a nemůžeme riskovat jako mužstva, kterým jde pouze o umístnění.

     • kádr

      Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:42reagovat

      Vždyť to v zahraničí točí i kluby, kterým jde o titul nebo o poháry - nikdo nehraje s jedním a tím samým kádrem 11 lidí od začátku do konce. To je omluva nemáme na to? Pokud koupili hráče do Sparty, tak musí být lepší než hráč Olomouce, proto je u nás. Pokud postavíš jednoho, dva hráče místo jiných, tak to na hře nemůže být tolik vidět navíc proti předposlednímu týmu ligy - jestliže jo, pak je něco špatně nemyslíš? Nikdo neříká točit to proti Plzni nebo na derby, ale proti Olomouci snad někoho vyměnit může - jestliže ne, tak si na tu lavičku klidně sednu i já.

      • kádr

       waaw14.3.2016 0:00reagovat

       Naprosty souhlas. Pred casem jsem tu upozornoval, ze kadr neni tak siroky, jak se puvodne zdalo. Staci aby se nekdo vykartoval (a u nekoho to je dost pravdepodobne a k tomu jedno dve zraneni a mame problem. V obrane je to nejviditelnejsi, ale ani v zaloze nemame na nekterych postech jak nahradit vypadek bez vyrazne ztraty kvality

 • To sou tady

  sk. sokolovo13.3.2016 20:22reagovat

  blitky zase. Vyhralo se venku 2:0 byly i další šance které pochytal Olomoucký Bábovka.

   

  Hlavně je duležité jak jsem říkal, že nenastoupil Jiráček a nedostali jsme diky tomu na fráček!

  • To sou tady

   DJDriver13.3.2016 20:24reagovat

   Tady se kecá furt na něco. My vyhrajeme v Olomouci 2:0. Máme 20 střel z toho 8 na bránu a tady furt nespokojenost

   • To sou tady

    Strčprstskrzkrk13.3.2016 20:31reagovat

    Ale po pravdě moc se na to koukat vážně nedalo to si musíme přiznat - výsledek dobrý a jasně na hru už se nikdo v budoucnu ptát nebude. Jen, že jsme hráli proti předposlednímu týmu tabulky, tak bych přece jen čekal lepší výkon.

    • To sou tady

     DJDriver13.3.2016 20:34reagovat

     Já nevím ale měli jsme asi 6 vylozenejch šanci a Olmik jsme pustili do jedny no

     • To sou tady

      Strčprstskrzkrk13.3.2016 21:21reagovat

      Šance jo, ale to nesouvisí moc s hrou. Lafata měl jednu po centru z boku a druhou po centru za obranu. Do šancí se občas dostaneš i když hraješ tužku - rohy, standardky, chyby obrany soupeře - je to takové nemastné neslané - prostě neumíme moc hrát proti týmům, které to neotevřou a brání obstojně nebo jako Lazio dobře - proti nim jsme hráli taky blbě - na tom měli podle Zdendy v přípravě zapracovat - umět hrát do plné obrany, ale moc se toho nezměnilo - štěstí, že jsou aspoň výsledky. Pokud proti nám někdo hraje fotbal, tak hrajeme podstatně lépe jako proti Krasnodaru. Do plné obrany máme problémy s každým, ať je v tabulce druhý nebo poslední.

     • To sou tady

      Kombinator13.3.2016 22:16reagovat

      Tak to je hustý. Jako už jsem si trochu zvyknul, že 99% lidí si nepamatuje dva zápasy dozadu, ale že si tu někdo nepamatuje ani právě odehranej zápas, tak to už je teda napováženou. I bez přemýšlení si vzpomenu na jasnou gólovku Ordoše, kdy šel sám na bránu nebo na Radakovičovu hlavičku po rohu. By mě zajímalo, jestli tady někdy někdo pochopí, že když se budou neustále zavírat oči nad herními problémy, který máme minimálně dva roky a pod Ščasným se to jen prohlubuje, a dělat, že je všechno růžový, když vydřeme výhru nad potápějící se Olomoucí, tak se Sparta nikdy nedostane výš než se momentálně plácá.

      • To sou tady

       DJDriver13.3.2016 22:29reagovat

       Tak dvě i když tu hlavičku Radakovice jsem nevidel

      • To sou tady

       DaveACS13.3.2016 23:06reagovat

       Ono u fanoušků je to naštěstí jedno

      • To sou tady

       Raist14.3.2016 7:27reagovat

       Sparta se momentálně ”plácá” v osmifinále EL a pořád může ještě vyhrát titul. CTobě a dalším je to třeba málo, ale dokud má Ščasný výsledky, nic se na trenérském obsazení měnit nebude. Holomajznu jsme hráli často i dřív, spíš by bylo snazší vypočítat období, kdy jsme ji jako za Lavičky 2013/2014 nepředváděli. Dokud ale bude Ščasný vozit všechny 3 body, třeba po nijak dobrém výkonu, bude trénovat dál. Tak to pod Křetínským fungovalo dřív, tak to bude platit patrně i nyní. 99% lidí si možná nepamatuje dva zápasy nazpátek, ale jistě si pamatuješ, jak to tu za Křetínského v tomhle směru chodí.

      • To sou tady

       honzaspartan14.3.2016 8:40reagovat

       Například já už jsem to pochopil Smích

 • Směšný výkon, nehodný Sparty!

  ACSOLDBOY13.3.2016 18:58reagovat

  Šural, Dočkal.... parodie na fotbal! Pokud podáme takovýto výkony v derby, tak ži-di si nás dají k večeři!

  • Směšný výkon, nehodný Sparty!

   Dynamo13.3.2016 19:03reagovat

   je to tak, do ofenzivy byla dnes Sparta žalostná. Lafata navíc 2 šance, to je taky velké mínus

  • Směšný výkon, nehodný Sparty!

   Roger Eschmann13.3.2016 19:07reagovat

   To jsou zase komentáře... Stejně tak můžeš napsat, že pokud oni podají podobný výkon jako proti Zlínu, tak i při dnešním výkonu si je dáme k večeři my.

   • Směšný výkon, nehodný Sparty!

    Johny1413.3.2016 19:11reagovat

    Tak oni hrali prvni pulhodinu luxusne, kdyby tak hrali proti komukoliv z ligy cely zapas, tak kazdeho smetou. Naopak to jak hrali zbylou hodinu, tak by dostali od poloviny ligy bura. Mne se spis nelibi, ze Scasny to svadel na Lazio a v podstate byl s vykonem spokojeny.

    • Směšný výkon, nehodný Sparty!

     petula13.3.2016 19:33reagovat

     a s Bolkou židi taky hráli luxusně?Smích

    • Směšný výkon, nehodný Sparty!

     Furia Ceca13.3.2016 19:33reagovat

     ”kdyby” :-D

     • Směšný výkon, nehodný Sparty!

      Johny1413.3.2016 19:38reagovat

      No tak cely tohle vlakno je o kdyby a pokud... Smích

 • Ta ruka

  Johny1413.3.2016 18:36reagovat

  Scasny to teda docela zbytecne a nestastne komentoval, mel se radeji podivat na televizni zaber.

  • Ta ruka

   Capo13.3.2016 18:58reagovat

   Tak zeptal se obou hráčů, oba mu potvrdili, že hrál balon Bičík, logicky pak nepotřebuje zkoumat záběr. Byť to na tom z branky vypadá, že to hrál spíš Vácha, ostatní záběry jsou neprůkazné. Každopádně pokud Bičík cítil, že hrál balon, tak ho hrál, těžko by se spletl, ale je otázka, jestli jen spíš nepodpořil kamaráda Vašona no.

   • Ta ruka

    Johny1413.3.2016 19:09reagovat

    Ale on rekne, ze se zeptal hracu, aby nebyl za blbce. A za co ted teda je? Bicika bych urcite nevinil, ten tezko mohl poznat, jestli prastil do mice nebo do Vachovo ruky, ale Vacha se alespon trenerovi priznat mohl podle me.

    • Ta ruka

     Capo13.3.2016 19:57reagovat

     Nevim jestli si někdy vyrážel balon, který neletí bůhvíjakou rychlostí, ale jestli bouchneš do takového míče nebo ruky, je sakra rozdíl a Bičík se jen splést podle mě nemohl. Buď oba mluví pravdu, nebo lžou.

 • hra

  Strčprstskrzkrk13.3.2016 18:16reagovat

  Jinak doufám, že už Zdenda vidí, že to chce opravdu přivést nějakého hráče, který bude rozdávat přihrávky a trochu tvořit hru - Matějovský je víc a víc zraněný, navíc už má i nějaký ten věk a i on je hodně náladový. Nejde hrát každý zápas se středem Mareček, Vácha, Dočkal a spoléhat, že to nějak ukopem jako dneska.

  • hra

   Roger Eschmann13.3.2016 18:24reagovat

   Čermák

   • hra

    Strčprstskrzkrk13.3.2016 18:25reagovat

    Uvidíme něco jiného je hrát za Boleslav a za Spartu, ale potenciál má.

   • hra

    Mystique13.3.2016 18:30reagovat

    A jak je to s tou jeho smlouvou, dá se ještě do léta stáhnout z hostování? Nevíte někdo?

    • hra

     spartas13.3.2016 18:34reagovat

     Do léta asi těžko.

 • Gól trenkama

  pubi13.3.2016 17:57reagovat

  Jednou to přijít muselo.

  • Gól trenkama

   spartas13.3.2016 18:05reagovat

   Marně přemejšlím, co mi připadá ještě nevtipnější a míň nápaditý, než je pokaždý zmínka o velikosti trenek Marečka.

   • Gól trenkama

    LukyACS13.3.2016 18:07reagovat

    hlava jak s nádorem

    • Gól trenkama

     spartas13.3.2016 18:09reagovat

     To byla teda výstavní píčovina, naštěstí jsem to četl jen jednou. Tohle čtu prostě pořád. A říkám si, jestli je lepší dostat malárii, nebo číst tuhle blitku.

     • Gól trenkama

      honzaspartan13.3.2016 19:35reagovat

      No má moc dlouhý vlasy vzadu na hlavě a jak je má postavený, tak to fakt vypadá blbě. Měl by se ostříhat chlapec, když chce nosit ježka.

      Chápu, že u nich na vesnici je to jedno, ale teď žije v Praze s reprezentuje nejslavnější český klub.

   • Gól trenkama

    Brian Pricke13.3.2016 23:46reagovat

    Já bych věděl.

  • Gól trenkama

   Bunda13.3.2016 18:05reagovat

   I kdyby nedal, tak byl zase nejlepší na hřišti. Vrátí se do narodaku.

   • Gól trenkama

    peterpan2713.3.2016 18:07reagovat

    Misto koho?

    • Gól trenkama

     Strčprstskrzkrk13.3.2016 18:07reagovat

     Bude tvořit hru místo Rosického

     • Gól trenkama

      peterpan2713.3.2016 18:08reagovat

      Takže ostatní týmy na ME ani nemusi jezdit

      • Gól trenkama

       Strčprstskrzkrk13.3.2016 18:12reagovat

       Skoro

   • Gól trenkama

    bledátvář13.3.2016 18:16reagovat

    SmíchSmíchSmích

   • Gól trenkama

    pubi13.3.2016 18:42reagovat

    Hraje v poslední době dobře, ale:

    1) Někdo, kdo v nároďáku nikdy nebyl, se do něho vrátit nemůže.

    2) Do nominace má ještě daleko.

  • Gól trenkama

   spartanek13.3.2016 18:06reagovat

   Ty dáváš góly jak ? Volyňskou kronikou ?

   • Gól trenkama

    captain_obvious13.3.2016 18:15reagovat

    Tlačítkem B.

  • Gól trenkama

   LukyACS13.3.2016 18:07reagovat

   Zoufalství

82367 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha