Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ljulka

  Spytihnef30.1.2015 11:09reagovat

  Ljulka neuspěl a poslali ho pryč, tak jsem zvědavej jak budou řešit pravého beka.

  • Ljulka

   spartas30.1.2015 11:32reagovat

   Teď půl roku žádnej nebude krom Kadeřábka. V případě nutnosti tam postavíme Holka, Váchu, nebo Marečka.

   • Ljulka

    Capo30.1.2015 12:06reagovat

    Taky bych to tak viděl, v podstatě to tak je poslední rok po odchodu Pauscheka do Bohemians. A ono po pravdě opravdu neni nutné mít pod smlouvou další hráče jako je Pauschek, a pokud by Lyulka neměl mít větší přínos, tak to ať tam radši v případě nouze běhá Podaný přes nohu nebo i ten Mareček a vyjde to na stejno. Blbý je, že Kadeř je tady pravděpodobně jen do léta a připravená náhrada je v nedohlednu na to, že v letní pauze je tak málo času někoho zapracovávatNeutrální

 • ...

  DaveACS30.1.2015 10:51reagovat

  U Strahova před půl hodinou zaparkovala limuzína se 3 chlápky v obleku. Buď na nás přišel finančák, nebo se chystá přestup Úsměv

  • ...

   Azog30.1.2015 12:56reagovat

   Přijít na nás fonančák, tak jedou na Letnou

  • ...

   Lucasso30.1.2015 13:00reagovat

   Přál bych si Kopice, ale ten dnes odlétá s Jabloncem..Smutek

 • Bolanos

  rebus30.1.2015 9:22reagovat

  docela me prekvapuje ze kope nekde doma-na MS byl super- a je mu 30 let!

   

  http://cs.wikipedia.org/wiki/Christian_Bola%C3%B1os

 • Rozhovor s trojicí mladíků v DS

  petr13730.1.2015 9:12reagovat

  Není to úplně nuda, ale nic objevnýho se tam nedozvíte. Takovový rozchechtaný povídání tří mladých kluků, vzpomínání na dětství, na píčoviny co dělaj atd.

 • Schick

  Capo30.1.2015 7:55reagovat

  Doufám, že zůstane zdravý a na jaře dostane víc minut, i když pokud někdo ještě přijde(asi určitě), tak by bylo spíš lepší mu sehnat nějaké ligové nebo alespoň druholigové hostování. Těžká volba, Sparta potřebuje tři hroty, kdyby přišlo zranění, ale on fotbalově evidentně na ligu má, ale u nás je Lafata no. Tak trochu jsem doufal, že Lavička zkusí alespoň v přípravě hrát na dva klasický hroty třeba i těch 4-4-2 nebo v poslední době moderních 3-5-2. Těžko říct jestli to zkusili alespoň s tím Prostějovem?

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/226520/spartansky-talent-chce-vic-prostoru-kdo-je-nova-dvojka-za-lafatou.html

  • Schick

   Spytihnef30.1.2015 8:51reagovat

   No jsem zvědavý jak si Schick dále povede. Mně se zdá, že ho zbytečně cpou na hrot a že ho každý díky jeho výšce vidí jako takový ten stožár do Vápna a la Koller. Přitom bych řekl, že v tomhle jeho síla není, on má ideální předpoklady (techniku, přehled, kreativitu) na pozici ofenzivního záložníka/podhrota.

   • Schick

    Capo30.1.2015 8:58reagovat

    Jo určitě to hrát může, balon mu nepřekáží a je i na svou výšku celkem rychlý. Podle mě může hrát i z křídla jako třeba Samaras nebo Cavani. V mých očích on je takový nevybroušený Cavani, když se bude dobře rozvíjet, tak by z něj podle mě mohl vyrůst hodně podobný typ útočníka.

  • Schick

   majtin30.1.2015 9:40reagovat

   Tak jestli s ním bude Víťa zacházet tak jako doposud, tak to bude další promrhanej talent. Kdy ten chlap pochopí, že hráči na lavičce se herně nerostou?

   • Schick

    Capo30.1.2015 9:57reagovat

    Njn, ale v tomhle případě je na obranu Lavičky potřeba říct, že to má těžký, jak ho víc zapojit. Na všech postech, kde připadá do úvahy máme zkušené reprezentanty. Mohl ho, ale použít víc třeba v Bernu a to neudělal a radši čaroval na hrotu s Přikrylem a Konatem. Každopádně těžko říct jak na tom byl vzhledem k celému zápasu kondičně, když většinu podzimu promarodil. Do toho nevidíme. Každopádně Lavičkova opatrnost při stavění nezkušených hráčů, mě taky celkem štve. On je bohužel typ trenéra, kterému stačí 13-14 lidí a když mu nikdo nevypadne, tak málokdy použije někoho jinéhoNeutrální

    • Schick

     petr13730.1.2015 10:03reagovat

     pokud je v kádru, tak příležitosti dostávat měl. Ale hlavně v českém poháru a pak třeba 20-30 minut v rozhodnutejch ligovejch zápasech. Úplně si nemyslím, že by to mělo být v klíčovém zapase v Bernu. Ona je ale otázka, jestli na to vůbec má. Ani v přípravě se nijak zvlášť neprosazuje.

     • Schick

      Capo30.1.2015 10:13reagovat

      Já nemyslim, že by v Bernu měl být v základu, ale vzhledem k tomu, jak se zápasem protrápil Přikryl a o moc lépe si tam nevedl ani Konate. Tak mi prostě tak nějak přijde, že s ním mohl Lavička reagovat trochu dříve než v 80. min, nebo kdy ho to tam poslal. Celkově na základ u nás určitě ještě nemá, ale už je s áčkem přes rok, tak už by to chtělo, aby si ho trochu víc otestovali, jinak ať mu radši hledaj hostování. Je pravda, že góly zatim nedává, ale to může být jenom otázka jednoho povedeného zápasu, aby si zvednul sebevědomí.

  • Schick

   Tashunka Witko30.1.2015 10:24reagovat

   O Schickovi lze stěží říci, jestli je ještě talent (nebo už jen bývalý), protože prakticky vůbec nehraje.

   Od doby, co chytré a prozíravé vedení Sparty rozpustilo béčko, je jakékoliv přiřazení do kádru Áčka vedeného Lavičkou pro mladé hráče spíše tím nejhorším možným fotbalovým trestem a cesta do podprůměru.

   Hřebíkovsko-Lavičkovská filozofie = hraje jen 11 vyvolených, je pro všechny mladé fotbalisty zkáza.

   Není divu, že český fotbal není schopen vyprodukovat hráče, schopného obstát v Evropě. Bohužel treneři Sparty patří ve schopnosti zapojit mladé hráče k tomu nejhoršímu.

   To i za Chovance to bylo mnohem lepší než za šablonovitých pseudomudrců typu Hřebík, či moula Pokorný.

   • Schick

    Capo30.1.2015 10:38reagovat

    Rozpuštění béčka taky nikdy nepochopim.

   • Schick

    captain_obvious30.1.2015 10:58reagovat

    Český fotbal takové hráče vyprodukovat umí, spíš je trapné, že to dokáží Příbram nebo Olomouc, ale Sparta s výjimkou ročníku 92 ne.

    • Schick

     SFINGO30.1.2015 11:21reagovat

     tak zase takle bych to nebral, ono kolik hráčů z olomouce a z Příbrami se prosadilo v zahraničí ( pokud přestoupili do zahraničí přímo ze svých klubů a ne přes Spartu apod) . Další a docela důležitá věc Sparta není Příbram a už vůbec ne druholigová Olomouc. Ve Spartě se musí vyhrávat a předvádět kvalitní výkony a často vidíme, že hráči co jdou od nás do zahraničí, tak kromě Vaclíka nehrajou.

     • Schick

      captain_obvious30.1.2015 12:24reagovat

      Vyprodukovali Maška, Černého, Matějů, Suchana, to jsou všechno jedni z největších talentů ve svých ročnících. Olomouc prodala 17letého hráče za cca 100 mega, o tom si tady ostatní mohou nechat zdát, my za tolik prachů neprodáváme ani hráče, kterým je 23 nebo 24 let a maj v lize odkopáno 100 zápasů. Pravda, nikdo z nich se ještě v Evropě neprosadil, ale mají k tomu alespoň předpoklady. Co se týká Sparty, tak mimo 92ky odchovance nejenže neprodáváme, ale ani je se 2 čestnými výjimkami nezapracováváme do A mužstva (a to i u těch výjimek, kterými jsou pochopitelně Juliš a Schick, bych to zapracovávání mohl dát do velkých uvozovek).

       

      Vyhrávat se musí všude a přesto řada týmů po celé Evropě se nebojí mladé hráče stavět, jenom v Česku se furt musíme vymlouvat, že támhle Dreksa nebo Košťál jsou na stopera lepší volba než mládežnický reprezentant, protože ZKUŠENOST. Známé zaklínadlo, kterým si zaostalí čeští fotbaloví funkcionáři obkecaj úplně cokoli. A jestliže junioři ze Sparty jsou o tolik horší než hráči z Áčka, že nemají šanci si ani ťuknout, tak je asi něco hrozně špatně ne? Vždyť v celém fotbale je dneska mládež základ. City si můžou koupit kohokoli a přesto před pár týdny otevřeli akademii za 6 miliard.

      • Schick

       SFINGO30.1.2015 12:42reagovat

       jenže ani jeden z těch co jsi vypsal se zatím nikde v dospělém fotbale neprosadil. A pokud myslíš Kalase, tak ten šel za 60 mega a dalších cca 100mega může Olomouc vydělat pokud se prosadí V Chelsea (to byl super obchod). To nám i Einhoven nabízel za Krejčího přes 60 mega a Arnheim tenkrát za Kadlece snad 150 mega a nikoho jsme nepustili. Souhlasím než pořád koukat na Koštali, Volešáky, Dreksy apod to at radši hrajou mladí hráči. Jinde ve světe ti kluci hrajou, ale protože na to mají, kdo ze Sparty z hráču do 20 let by momentálně nekde v top lize hrál základ ? nikdo. Mládež je základ, a taky v lize kope hromada odchovanců Sparty, ale do áčka se prosadí jen ti opravdu kvalitní. Neveřím tomu, že pokud je mladý hráč kvalitní a má na ligu, tak že by ho klub nepostavil, když v něm má potenciál. Ono se koukni na ty velkokluby, mají akademie, zázemí, a kolik hráčů se dostane do jejich áčka? jen ti opravdu nejlepší, a zbytek jde hrát jinam. V tom se Sparta nijak neliší

       • Schick

        SFINGO30.1.2015 12:44reagovat

        ono celkově, který hráč z čr do 20 let by momentálně mel n to hrát nekde v základu v top lize ? momentálně nikdo

       • Schick

        captain_obvious30.1.2015 13:39reagovat

        Neprosadili, ale mají k tomu alespoň nakročeno. K čemu má nakročeno Schick se svými 40 ligovými minutami (ano, to je přesné číslo, můžeš si to dohledat na eurofotbalu)? K ničemu. Bude sedět na lávce tak dlouho, než v ní vysedí důlek a potom ho pošlou kopat holomajznu o záchranu na hostovačce někde v Brně nebo tak někde.

         

        Na základ v top lize nemá nikdo, ale to ještě neznamená, že nemají na to, aby se porvali o základ ve Spartě (a o 2 nebo 3 roky později s nabranými zkušenostmi už třeba i o základ v top lize). Nikdo z nás nečekal, že Podaný má na GL, naopak působil jako ten typ Jakuba Rady, který bude kopat v béčku tak dlouho, než mu skončí smlouva a sáhne po něm tým z 2. ligy nebo z úplného spodku GL. Třeba některý z těch mladých kluků taky má co nabídnout a po zařazení do A týmu by šel výkonnostně nahoru, ale to se nikdy nedozvíme, protože nemají ZKUŠENOST jako Vacek nebo Švejdík.

         

        Co se týká posledních dvou vět, tak od toho se Sparta liší a to poměrně výrazně. A to konkrétně v tom, že velkokluby si mohou koupit kohokoli, tam musí odchovanec ukazovat opravdu mimořádně velkou kvalitu, aby dostal přednost před hráčem, kterého ten klub může koupit za 15 mega eur a jejich rozpočet to ani nepozná. Sparta šetří na každém přestupu, za každého dá nejmíň, kolik je jeho zaměstnavatel ochotný vůbec přijmout a aby to ještě o pár mega snížila, tak pošle opačným směrem Pavelku, Frýdka nebo Skaláka. A přesto si u nás mimo těch Hřebíkových zlatých kluků nikdo mladý vůbec nebo skoro vůbec nekopne. To má dva důvody, buď máme tragickou práci s mládeží a nejsme schopni vychovat hráče pro A tým a nebo nemáme trpělivost s těmi mladými pracovat. Což je dost hloupé. Abychom nedopadli jako za Košťála, že se tady budou vodit za spoustu milionů Medunové, Poláčkové a podobní a pak po každé ligové porážce budeme naříkat, že nám vítězný gól vstřelil náš odchovanec, který si tu nikdy nekopnul a nakonec se ukázalo, že na ligu v pohodě má.

        • Schick

         SFINGO30.1.2015 13:55reagovat

         jenže my potřebujeme aby ten odchovanec měl na mezinárodní fotbal. jenže Sparta se v našich podmínkách chová , jako velkokluby v top lize v tom se to neliší, a pak stejně se prosadí jen ti nejlepší a zbytek jde do jiných týmů, to je stejné i jinde. Jako místo koho z dnešního základu bys postavil nějakého našeho odchovance do 20 let ? já tedy nikoho takového nevidím, to je lepší když jdou hostovat a ukážou že už mají na dospělí fotbal. Dneska v Belgii, Francii, Holandsku , Anglii apod je spousta kluků pod 20 let schopná hrát stabilně v té lize a ješte se prosazovat, kolik je ztoho českých hráčů ? opět nikdo. On ten problém začíná u těch mladých, protože se o nich mluví jako o velkých talentech jen ztoho důvodu, že začnou trenovat s áčkem, ale realita je pak úplně jiná, a to vidíme každý víkend. Prosadí se jen opravdu ti nejlepší a k tomu z kluku do 20 let má našlápnuto momentálně tak ten Černý v Ajaxu.

        • Schick

         Spytihnef30.1.2015 13:58reagovat

         Tak to je snad vtip ne? Suchan má lépe nakročeno s 12 odehranými minutami v lize za Příbram?

         Ty děláš jako by jsme tady měli v sestavě nějaké odložené hráče, uvědom si, že máma skoro komplet sestavu z reprezentantů. A ty top kluby skupují do svých akademií talenty z celého světa a rozpočty na ty akademie jsou přímo úměrné s finančními možnostmi na posily.

         • Schick

          SFINGO30.1.2015 14:08reagovat

          tak já to myslel tak, že Sparta u nás je velkoklub, takže máme taky skoro to nejlepší v mládežnických týmech, stejně jako velkokluby v zahraničí, ovšem pak stejně jako u tech velkoklubu se prosadí do áčka jen ti nejlepší, zbytek skončí nekde v lize či jinde

          • Schick

           Spytihnef30.1.2015 14:26reagovat

           to byla reakce na captain_obvious

           • Schick

            SFINGO30.1.2015 14:29reagovat

            sorry jsme přehledl vlákno Úsměv

 • Můj článek

  wasek2611@centrum.cz30.1.2015 7:07reagovat

  O Lavičkovi a Spartě, kdyby byl zájem, tak ho klidně můžete zkopírovat sem.

   

  http://veselka.tk/blog/2015/01/30/sparta-ma-lavicka-budoucnost/

  • Můj článek

   DaveACS30.1.2015 7:53reagovat

   Když pominu to, že se s názorem neztotožňuji...

    

   Podle mě jsi měl spoustu myšlenek a potom jsi to smíchal dohromady a vylezl z toho tento zrecyklovaný pseudonázorový článek, který je vytvořen ze dvou článku o Víťovi tady na webu.

   • Můj článek

    wasek2611@centrum.cz30.1.2015 8:12reagovat

    já jsem tady ty články o něm nečetl :)

  • Můj článek

   captain_obvious30.1.2015 10:06reagovat

   Článek je OK, ale myslím si, že jsi přestřelil s větou o tom, že Lavička vyhrál ”jen” double a jinak přišly samé neúspěchy. Slova ”double” a ”jen” k sobě rozhodně nepatří.

   • Můj článek

    wasek2611@centrum.cz30.1.2015 12:08reagovat

    No tak je to pro mě subjektivní, já preferuju úspěch v pohárech, než tituly v lize :D

    • Můj článek

     captain_obvious30.1.2015 12:31reagovat

     A jak chceš hrát pohár bez titulu v lize? Pohárem myslím LM, EL je pohár útěchy.

     • Můj článek

      wasek2611@centrum.cz30.1.2015 13:15reagovat

      Nyní to jde už i přes nemistrovskou kvaldu :) Pro mě je úspěch i třeba semifinále EL...takže klidně hrát v EL :D

 • To byl kapitán

  Standa Hejkal29.1.2015 21:31reagovat

  Málokterý hráč mohl slyšet svoje jméno zpívat tisíce fanoušků i po odchodu z klubu. Erich Brabec je jedním z mála. ”Erich Brabec to byl kapitán”

   

  https://www.youtube.com/watch?v=XCZSxygZ4Nw#t=129

  • To byl kapitán

   Avhred29.1.2015 21:43reagovat

   Pekhart to v tomhle mači solidně zazdil. A ta poslední akce Jablonce, ta ”střela” z dálky, mě hodně pobavila. Úsměv

 • Dedukce Hercule Poirot

  rebus29.1.2015 20:50reagovat

  Vzhledem k zmenam dnes, a odjezdu v sobotu, a konci prestupoveho okna ve vetsine lig-ocekavam ze zitra bude na Letny pomerne rusno!

  Tak kdo to bude

  1. Kadlec (50%)

  2. Nikolic (10%)

  3. Pogba (0%)

  4. Pavelka (60%)

  5. Necid (1%)

  6. Rabusic (10%)

  7. Alkac od Starky (20%)

  8. Kopic (60%) Pelta je preci SpartanSmích

  9. Nekdo z MB? (ale kdoNeutrální)

  10. Rybalka (1%)

  11. Baros (25%)

  12. Nekdo jiny a kdo?

  • Dedukce Hercule Poirot

   adam29.1.2015 20:52reagovat

   9. Řezníček

  • Dedukce Hercule Poirot

   Gary z D5329.1.2015 20:56reagovat

   Baroš by byl špičkovej kauf. Takovouhle osobnost bych si přál jako málokoho.

   • Dedukce Hercule Poirot

    adam29.1.2015 21:03reagovat

    Mě by tu taky rozhodně nevadil, ale tomu nedávám tak 1% šanci. A to jen z toho důvodu, že během léta trénoval individuálně na Strahově, protože má očividně dobré vztahy s vedením Sparty. Každopádně ale on sám by tím příchodem neměl moc co získat. Poháry ani titul pro něj už podle mého kdovíjakou motivaci nepředstavují a dělat jen kompars Lafatovi taky ne. Co by ale ztratil, by pro něj bylo daleko bolestnější. Získal si na svoji stranu celý region Ostravy, není tam pod žádným tlakem, všichni za ním (kromě vedení) stojí a jestli by mu něco neodpustili, tak odchod do Prahy ve chvíli, kdy je Baník už tak rozprodávanej.

    • Dedukce Hercule Poirot

     adam29.1.2015 21:05reagovat

     * dávám tak 1% šanci...sakra, ty překlepy.

  • Dedukce Hercule Poirot

   Gary z D5329.1.2015 21:00reagovat

   A abych byl konkrétní

   Kadlec -> zbytečnost

   Nikolić -> kéžby

   Pogba -> v ManUtd se neprosadil a tady by to měl ještě těžší.

   Pavelka -> Klidně

   Necid -> Fotbalista dobrej, ale nevěřím tomu

   Rabušic -> nevím, jak na tom je, ale spíš bych byl proti

   Alkáč -> Místo na Letnou do Černošic za Řepkou, ten má maty přímo v obejváku a myslím, že u nás na stadionu žádný nemáme

   Kopic -> zní zajímavě

   MB -> Jasnej Štajny!

   Rybalka -> nevím, jak na tom je

   Baroš -> Fotbalově by nám pomohl a osobnostně/marketingově minimálně na úrovni Sivoka

    

   • Dedukce Hercule Poirot

    rebus29.1.2015 21:04reagovat

    vidis na Sivoka jsem zapomel! Obrana

    Kader Sivok Holek Costa (Podany) mnamSmích

   • Dedukce Hercule Poirot

    Dollaruss29.1.2015 21:12reagovat

    Štajny se dal na futsal ...

   • Dedukce Hercule Poirot

    captain_obvious29.1.2015 21:12reagovat

    Pogbu bych neodepisoval, maká na sobě. Hušby to není, ale střelu má a gólový je taky na svoji pozici solidně. A tomu bych přikládal velkou váhu, protože to jsou pro středního záložníka nejdůležitější atributy.

    • Dedukce Hercule Poirot

     rebus29.1.2015 21:14reagovat

     No jo ale Hrebik nema rad cernosky-uz vidim jak ho posilame do SlavieSmutek

     • Dedukce Hercule Poirot

      captain_obvious29.1.2015 21:20reagovat

      Hlavní roli by hrálo, jak rychle by byl ochotný se naučit základy češtiny, počínaje pozdravy a konče pozdravy. Kdyby už na tiskovce, pokud možno už od dveří, volal ”Dobrý den!”, bylo by to velké plus a nedal by tak Hřebíkovi na výběr.

      Na bonjour není nikdo zvědavý, v takovém případě by v létě mazal do Slavie.

  • Dedukce Hercule Poirot

   standis29.1.2015 21:05reagovat

   13. nikdo, respektive jméno na úrovni max. Picaulta.

   • Dedukce Hercule Poirot

    rebus29.1.2015 21:10reagovat

    to ne-poustime Vacka, Bednu a Prikryla to nekdo urcite prijde

    • Dedukce Hercule Poirot

     standis29.1.2015 21:18reagovat

     Bedna je jasný už déle, na křídlo je dost lidí, Vacek rozhodnutý ještě snad není. I bez těch třech by byl kádr dobrý - jedná se o 14 zápasů. A moc nevěřím, že přijde nějaké zajímavé jméno.

  • Dedukce Hercule Poirot

   captain_obvious29.1.2015 21:06reagovat

   Baroše můžeš rovnou snížit na 0 %, toho by to tady možná i táhlo, ale nebude zasazovat další ránu fanouškům Baníku. A Rybalka hraje pravidelně základ za Dynamo Kyjev, ten je nereálný. Už to pomalu vypadá, že by to vskutku mohlo padnout na toho dementa z Příbrami. A nebo přiletí zase nějaké neznámé jméno ze zahraničí. Kadlec jestli přijde, tak je hlupák, protože tady zkrátka a dobře nebude hrát základ. Naopak ve Frankfurtu by se mu teoreticky mohlo blýskat na lepší časy.

   • Dedukce Hercule Poirot

    rebus29.1.2015 21:11reagovat

    Rybalka na jare bude strilet ale jinak na UKSmutek pokud tam zustane

     

  • Dedukce Hercule Poirot

   majtin29.1.2015 21:12reagovat

   Jestli mám říct typologicky nejlepší náhradu Lafyho, je to pro mě Rabušic.

  • Dedukce Hercule Poirot

   honzaspartan29.1.2015 21:15reagovat

   Kopic a Pavelka by byli super posily.

   Kopic hodně chce do Sparty a možná si přestup vynutil stejně jako Lafata + Sparta dobře zaplatí + Pelta je sparťan. Bohužel si ale myslím, že by ze sebe Pelta nedělal blbce a neříkal by v nedávném rozhovoru, že Kopice konkrétně do Sparty nepustí, kdyby tato možnost byla reálná.

   Pavelka je náš odchovanec a je mnohem lepší než duo Mareček-Vacek. Navíc může hrát DM i AM, je poměrně gólový, je to tahoun. Jeho návrat domů by mě hodně potěšil.

   • Dedukce Hercule Poirot

    majtin29.1.2015 21:23reagovat

    S Pavelkou jednoznačně souhlasím.

 • Vacek

  Lucasso29.1.2015 20:18reagovat

  Kamil Vacek by mohl odejít do MB podle TV Nova.

  • Vacek

   honzaspartan29.1.2015 20:19reagovat

   Kéž by.

   Škoda, že toho Marečka nikdo nechce...

   • Vacek

    Rossi29.1.2015 20:46reagovat

    Byla by velká chyba před jarní částí oslabit a zbavit se našeho nejlepšího DZ.

    • Vacek

     honzaspartan29.1.2015 21:07reagovat

     To určitě, však on taky reprezentant Vácha nikam neodchází.

     • Vacek

      Rossi29.1.2015 21:13reagovat

      A ten by klidně odejít mohl, jen škoda že na víc než na Spartu nemá..

      • Vacek

       honzaspartan29.1.2015 21:16reagovat

       A proto hraje v základu naší úspěšné repreSmích

       • Vacek

        Rossi29.1.2015 21:20reagovat

        Ano. V repre, kde dříve zářili hráči jako Pilař, Jiráček nebo Rajtoral. U všech se ukázalo že česká liga je jejich strop, to samé si myslím já o Váchovi. Ale v květnu mu bude teprve 26 let, takže má spoustu času mě přesvědčit o opaku a prosadit se v evropském velkoklubu. Smích

        • Vacek

         honzaspartan29.1.2015 21:26reagovat

         Naproti tomu nejlepší DZ Mareček se nedokáže prosadit ani do základní sestavy Sparty a reprezentační trenér Vrba o jeho existenci snad ani neví Smích

  • Vacek

   adam29.1.2015 20:38reagovat

   Proč mi to čím dál tím víc sedí na příchod IQ tykve Řezníčka během nejbližších dnů? Sháníme útočníka, do Příbrami pošleme (přímou) náhradu na stejný post jako bolestné a do Boleslavi jako součást peněžní kompenzace ještě navrch Vacka na hostování. No uvidíme.

   • Vacek

    adam29.1.2015 20:39reagovat

    *jako bolestné Bednáře...sakra.

    • Vacek

     willy30.1.2015 1:13reagovat

     Řezníček již Boleslavi dávno nepatří, Příbram ho koupila zpětSmích

 • O krok blíže Nikolićovi?

  Palo29.1.2015 19:15reagovat

  Crystal Palace podepsal útočníka Sholu Ameobiho a chce vykoupit Wilfrieda Zahu z MU. Bordeaux koupilo Isaaca Thelina z Malmö a nyní je prioritou Clémente Chantôme z PSG. Reading nadále hledá útočníka se slovy: We’re watching a lot of videos, looking at a lot of players. Smích Jejich prioritou bylo ovšem setrvání Glenna Murrayho, ale ten se rozhodl prodloužit právě v Crystal Palace. Celta Vigo koupilo no-name útočníka z Belgie a hojně prodlužuje smlouvy.

74386 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha