Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ščasný pro novou sezónu

  fanhob31.5.2015 11:43reagovat

  Asi by bylo dobrý mu tu šanci dát a ne ho tady hned vyhazovat. Přišel k mužstvu, které dostal po Víťovi a v ne moc dobrým stavu. Za tak krátkou dobu nemůže dělat nijak převratný změny navíc v momentě, když ještě mohl bojovat o titul a teď zase o udržení 2. místa.

  Teprve teď začíná jeho práce pro nový ročník, tak by bylo dobré hodnotit až po několika odehraných zápasech v novém ročníku ( jak hru tak i výsledky ).

  Kdo byl v Budějovicích a viděl Kováče na hřišti, tak ví o čem mluvím. To bylo tragikomický, jeho výběr místa, jeho přihrávky, jeho souboje, nemotorný, prostě hrůza. A takto je na tom prakticky celá lavička, ti hráči jsou nerozehraní. takže Ščasný moc změn opravdu udělat nemohl.

  • Ščasný pro novou sezónu

   LukyACS31.5.2015 11:58reagovat

   Změny? Jistě, že se těžko něco projeví, ovšem on je tady po Lavičkovi viditelný propad, podívej se kolik bodů získal Ščasný/Lavička a kolik gólů jsme dostali za ZŠ/VL.

   • Ščasný pro novou sezónu

    kapacitos31.5.2015 12:05reagovat

    A myslíš že pod Lavičkou by jsme ty góly nedostali? Nebo jak vypadaly poslední zápasy pod Lavičkou, nic moc extra

    • Ščasný pro novou sezónu

     LukyACS31.5.2015 12:10reagovat

     Tak třeba 23z pod Lavičkou - 10 ink. branek, to samé jsme stihli pod Ščasným za 7 kol a když se podívám na Lavičku na jaře, aby to bylo objektivnější, tak to jsou 3 ink. branky.

      

     A pokud budu porovnávat jaro, tak za stejnou dobu(7z) jsme s Lavičkou 2x remizovali, se Ščasným 2x prohráli a 1 remizovali. Ščasný měl z čela těžký zápas s Plzní, Lavička zas s Jabloncem.

     Já jsem taky chtěl změnu, ale psal jsem, že pokud by měl přijít Ščasný, tak ať radši zůstane Víťa.

     • Ščasný pro novou sezónu

      kapacitos31.5.2015 12:21reagovat

      A Scasny může za to že když se zrání tragickej Brabec, tak tam může dát jenom ještě tragičtějšího Kováče a Švejdika. Na opak si myslím že v Boleslavi by jsme pod Lavičkou nevyhráli, protože by jsme tam přijeli s tradiční pokorou a respektem a při zranění Marecka by tam dal Kováče místo Timmyho

     • Ščasný pro novou sezónu

      Avhred31.5.2015 12:23reagovat

      Sám musíš uznat, že těch deset inkasovaných branek za Lavičky byl svým způsobem malý zázrak, protože kolikrát si člověk při kiksech naší obrany říkal, jak je možné, že z toho soupeř neskóroval. Měli jsme prostě mnohdy neuvěřitelné štěstí. Navíc od spousty obdržených branek nás uchránil skvělý Štěch, ale nemůže chytit všechno.

      Hodně branek pod Ščasným jsme inkasovali díky laxnosti a hrubým individuálním chybám (Brabec v Liberci, Kováč proti Boleslavi, Švejdík proti Bohemce), což doufám Zeděk vyřeší tím nejjednodušším způsobem, zkrátka že tyhle plejery vyleje.

      • Ščasný pro novou sezónu

       Avhred31.5.2015 12:24reagovat

       * Zdeněk Úsměv

   • Ščasný pro novou sezónu

    Dynamo31.5.2015 12:09reagovat

    srovnávat nějaké bodové zisky obou trenérů je v tuto chvíli nesmysl. Pokud tak chceme činit, tak až nejdříve po roce Ščasného ve funkci, možná déle. Lavička tady byl více než 2 a půl roku

    • Ščasný pro novou sezónu

     LukyACS31.5.2015 12:14reagovat

     A jak jinak je porovnat? Mě nic nenapadá, posun dopředu nevidím v ničem a rád bych něco takového našel. Naopak propad je patrný ve většině věcí.

     • Ščasný pro novou sezónu

      fanhob31.5.2015 12:21reagovat

      Tak je zkus porovnávat až po např. 5-ti odehraných kolech další sezóny. To potom bude fér. Všechno zdědil po Víťovi - asistenty, hráče atp.

      Až se obklopí lidmi, kterým věří, posílí podle svých představ, tak potom bude fér porovnávat styl hry, obdržené a vstřelené branky.

    • Ščasný pro novou sezónu

     LukyACS31.5.2015 12:31reagovat

     A taky nechápu, na základě čeho mu prodloužili smlouvu, to prostě asi rozhodlo jenom to, že nikoho lepšího nesehnali, takže celou dobu se bude čekat na první záminku, kdy ho vyhodí.

    • Ščasný pro novou sezónu

     Raist31.5.2015 12:34reagovat

     Tak dlouho ani čekat nemusíme. Ščasného hlavní úkol je uspět v kvalifikaci do Evropy; k tomu má celou přípravu. V LM asi žádný zázrak moc čekat nejde, ale postup do zákl. skupiny EL je z hlediska ambic Sparty povinnost. Takže Ščasného účet se může skládat v krajním případě už někdy za čtvrt roku. Další mezník pak ho čeká na konci ligového a snad i pohárového podzimu.

  • Ščasný pro novou sezónu

   Chrod31.5.2015 12:05reagovat

   Ty snad vidíš nebo slyšíš, že ho někdo vyhazuje? Pár příspěvků tady na fóru po naprosto tragickym závěru ligy, to je trochu jiná liga, než řvaní celýho stadionu na Hřebíka pomalu ještě před tím, než začal.

   • Ščasný pro novou sezónu

    fanhob31.5.2015 12:17reagovat

    Tak ty příspěvky se tady objevují od začátku, kdy byl jmenován do funkce. Je tedy pravda, že se poslední dobou vystupňovaly. A právě trochu mi to připomíná atmosféru za Hřebíka. Tam si pořád myslím, že kdyby ho nechali v klidu pracovat a klidně i s Martinem Haškem, jak to bylo, tak by se výsledky dostavili.

     

     

    • Ščasný pro novou sezónu

     majtin31.5.2015 12:54reagovat

     Ale to je v pořádku, když někdo řekne věcný připomínky k tomu, proč ho tady nechce. Tomu se říká konstruktivní kritika. Ale když někdo začne jen řvát a dělat hysterii (buď absolutně bez argumentů nebo s argumenty typu ”kosočtverců”, ”geometrů” a ”stavařů”) tak je to destrukce.

  • Ščasný pro novou sezónu

   majtin31.5.2015 12:57reagovat

   Když pominu tu statistiku inkasovaných gólů, jak o ni píše LukyAcs, tak mě třeba hodně vadí, že nevidím skoro žádnou změnu k lepšímu v herním projevu. Nezlob se na mne, ale za těch 6-7 týdnů by mělo být něco vidět.

 • Konecny twitter

  lesmen31.5.2015 11:08reagovat

  Daniel Křetínský se na včerejším večírku Sparty zastal Jaroslava Hřebíka s tím, že za ztrátu titulu mohou hráči, trenéři a vedení společně...

  • Konecny twitter

   majtin31.5.2015 13:00reagovat

   Měl by ještě specifikovat, jak velký podíl měl v tom vedení Hřebík.

 • (nejen) včerejší kotel

  Mário Vdolek31.5.2015 10:48reagovat

  mi naprosto zklamal... proč máme to nejtupější stádo ovcí v tom našem pseudokotlíku? Včera i ten zelený je přeřval a přefandil? Prskavky v ruce a pokřik pyro není zločin je fakt k smíchu. Na co si to tam hrajou pubescenti? Při jakkýkoliv špatný hře se samozřejmě musí nadávat Hřebíkovi jakoby to byl on kdo tam hraje a není schopný si dát přihrávku na pár metrů? To jsou fakt tak tupý, že si musí najít jednoho viníka? Loni při double jsem ale neslyšel, že by se vyvolával? Může Hřebík za to, že Krejčí nedokopne do vápna? Že Lafata nedal penaltu v Ostravě? Že Ščasný ztratí v 6 zápasech víc bodů než Lavička? Že není schopný sáhnout do kádru?

   

  Kromě toho několik hovad si nemůže odpustit hajlování. Fakt se nedivím, že se o našich fanoušcích mluví jako o primitivech s iq houpacího koně. Ani se nedivím Křetínskýmu, že s tímhle materiálem nemá cenu jakkákoliv diskuze...

  • (nejen) včerejší kotel

   Chrod31.5.2015 11:26reagovat

   Jo, jsou opravdu tak tupí. Navíc mě štve, že zrovna megafonista, kterej má ze svý pozice možnost ovlivnit tak velký množstsví ovcí, je takovej debil. Když jeho debilní pokřiky nikdo neřve, tak musí celýmu kotli vysvětlit, že za všechno špatný ve Spartě může Hřebík, tak ať kurva řvou pořádně to Hřebík ven! To bylo celkem komický. Navíc poslední dobou je ten megafon slyšet pomalu přes celej stadion, takže když ho minulej zápas napadla taková píčovina, jako při děkovačce hráčům na ně řvát - Hřebíku, kde máme titul?, tak to řval pomalu sám, ale slyšet to bylo...

   • (nejen) včerejší kotel

    fanhob31.5.2015 11:35reagovat

    To Hřebíku, kde máme titul? se řvalo už při děkovačce v Budějovicích. Nechápu. Navíc tam nějakej debil hodil kelímek s pivem po Váchovi - netrefil se.

    • (nejen) včerejší kotel

     Chrod31.5.2015 11:39reagovat

     Jojo, psal jsem, že to bylo v minulém zápase - tím jsem myslel proti Slovácku, v Budějovicích jsem nebyl, ale díky za info. Včera se to při děkovačce myslím neřvalo.

  • (nejen) včerejší kotel

   majtin31.5.2015 12:50reagovat

   A tohle stádo ovcí bohužel do značné míry rozhodlo o dalším směřování Sparty. Pokud o nás budou rozhodovat lidé s IQ houpacího koně, tak to nevidím s jakýmkoliv progresem růžově.

 • Zápas

  kapacitos31.5.2015 10:15reagovat

  Prioritou bylo aby dal Lafi víc gólů než Škoda a to vyšlo na 100% Úsměv Byl to zápas ve kterým už o nic nešlo a hráči už nemají takovou motivaci jako kdyby se ještě bojovalo o titul. Jinak Klokan v minulém kole porazil Plzně a dal jí 3 góly, tak že jsme vlastně dopadli ještě dobře Úsměv Jediný co mě sralo, že tam dal o začátku Kováče, který ještě nebyl v pořádku a hned ze začátku musel střídat a tím se vyplacalo jedno střídání

 • Avhrede

  PohanACS31.5.2015 10:01reagovat

  to už mi vysvětli co by měl Matějovský předvádět abys ho uznal,10 milimetrových pasů za obranu za 15 minut je opravdu na vyhazovat.Že se takhle nesereš do Váchy kterej za 90 minut neumí nahrát na jeden metr čtverečný

 • No, tak si to shrňme

  Standa Hejkal31.5.2015 9:57reagovat

  Letošní sezóna

   

  + Lafata král střelců i přes slabou formu

  + Dočkal 10 + 11

  + půl rok Kadlece

  + Bičík a Štěch

   

  - neúčinná výměna trenéra

  - lpění na hráčích bez formy

  - 0 trofejí !!!

  - jediný Chvátal dostal šanci z hráčů mladších 20 let

  - i poslední kolo na lavičce starci

  - kádr nemá kvalitu, slabá lavička

  - sterilní hra, stále stejný jeden styl

  - žalostná úspěšnost rohů a přímáků

  - minimum gólů od obránců

   

  Nějak mě to nenaplňuje optimismem, protože evidentně řešení všech nešvarů je Litsingi.

 • GRATULACIA...

  FANDA730731.5.2015 8:39reagovat

  LAFIMU za korunu krala strelcov/snad sa zajtra nedocitame, ze komisia historikov po zhliadnuti zaznamu zo zapasu Slavia-Slovacko prisla nato, ze gol , ktory dal Bilek dal vlastne Skoda obleceny v jeho drese...srandujem/.Teraz k Sparticke-ako vyzeral zapas?Cakal som vyhru.Vykony hracov?Zaculi ste uz nieco o posilach okrem Litsingiho?Na SK bol tiez suboj o krala zaujimavy, ale v poslednom kole dal Jelic aj Kalabiska po dva kusky takze maju spolu korunu.

  • GRATULACIA...

   Luke31.5.2015 14:01reagovat

   Včera nuda, zápas, ve kterém o nic nešlo a také to podle toho vypadalo. Jediné pozitivum je Lafata, jinak asi nic, co by stálo za řeč.

 • Teiwaz31.5.2015 3:23reagovat

  damy a panove, chspu ze jste zklamani, ze jsme dneska nevyhrali, i z cele probehle sezony, pripadne z trenerske vymeny a veci tykajici se sestavy. Na druhou stranu, jsou na svete i potesujici veci. Treba ja si dneska paradne zasukal a vecer jsem se ozral jak dobytek a to je moc dobre :)

  • wasek2611@centrum.cz31.5.2015 3:52reagovat

   Jsem hrozně rád, že to vim..

  • alien31.5.2015 11:40reagovat

   A az u toho sukani jednou budete DVA...tak potom poznas,ze je to jeste lepsi:)

 • Myslivec ...

  Avhred31.5.2015 0:09reagovat

  Každopádně gratulace Davidovi; skutečnost, že náš ostrostřelec vyhrál korunu pro krále střelců ligy, v tom dnešním strhujícím názorovém přívalu tak nějak zanikla ...

 • No to to začíná

  wasek2611@centrum.cz30.5.2015 23:07reagovat

  Litsingi je přesně ten hráč, kterej neni špatnej, ale neni TOP ...neni o tolik lepší než breznaník, přikryl, sýkora a konaté..vnímám to jako za pokus nahradit Vencu, Litsingi umí zaskočit na stejnym postu jako on....nevadí mi, ale neni to hráč, kterýho potřebujeme...

  • No to to začíná

   spartas30.5.2015 23:39reagovat

   1. Není lepší než naši hráči

   2. Nepotřebujeme ho

   3. Charakterově špatný

   4. Na ”vrcholu” sil - žádný potenciál růstu

   Resumé - ať si zůstane ve městě s nejmladším radním v republice.

   • No to to začíná

    wasek2611@centrum.cz30.5.2015 23:55reagovat

    Přesně, lepšího Zemana si necháme utéct a vodili bysme sem lehce nadprůměrný hráče...z ligy moc možností neni koho přivést - když pominu plzeń a jablonec.

    • No to to začíná

     kapacitos31.5.2015 10:24reagovat

     Když sem Zeman nechce jít a končí mu smlouva, tak jak ho sem chceš donutit jít. Litsingi na lavičku je rozhodně lepší než Kováč, Svejdik, Breznanik a asi i Přikryl, v minulé sezoně dal 14 gólů

  • No to to začíná

   pubi31.5.2015 0:26reagovat

   Já bych nebyl úplně proti němu. Ano - neni to hráč světovejch kvalit, měl špatnou sezonu, ale pořád si myslím, že je lepší než většina našich náhradníků i hráčů, které máme na hostování. Pokud to bude hráč na hraně základu a přijdou 2-3 lepší, tak mi vadit určitě nebude.

  • No to to začíná

   FANDA730731.5.2015 8:43reagovat

   asi mas recht-Konate sa bude zlepsovat ak bude hravat, zda sa, ze aj Breznanik po zraneniach zacina slapat a Prikryl je loteria kedze je casto zraneny, ale ak sa mu podari Euro, co verim mozno ho niekde ”strelime”vyhodne

76455 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha