Jak se dostat na stadion Sparty?

Příjezd po dálnici D1

Veřejná doprava

Nechte auto na odstavném parkovišti Opatov a dále jeďte Metrem C směr Letňany až do zastávky Vltavská. Zde přestoupíte na tramvaj č. 1 nebo 25 a pokračujete do stanice Sparta. Cesta trvá cca 35 minut.

Autem

Po D1 (v Praze Brněnská), přes ulici 5. Května, dále přes nuselský most do Legerovy a po ní až na Hlávkův most do Bubenečské. V Bubenečské zahnete doleva na Veletržní, kterou pojedete až do ulice Milady Horákové, v které se již nachází stadion AC Sparta Praha a venkovní parkoviště.

Dálnice D5 od Plzně

Veřejná doprava

Nechte auto na odstavném parkovišti Zličín a dále pokračujte metrem B směr Černý most do stanice Můstek, kde přestoupíte na metro A směr Dejvická a pojedete do stanice Hradčanská. Pak musíte jít cca 600 metrů pěšky (sledujte Sparťanský dav). Cesta trvá cca 35 minut plus cca 10 minut chůze.

Autem

Po D5, která přejde na R5 (Rozvadovská spojka) po ní až na konec. Na konci se dáte doprava do ulice Bucharova (směr Motol) pojedete po ní až přejde do ulice Kukulova a po ní pojedete až na křižovatku s ulicí Bělohorská (6) zahnete na ní doprava a po ní pojedete stále. Změní se v ulici Patočkovu (6) a pojedete dále Patočkovou ulicí až přejde v ulici Milady Horákové, která Vás dovede až před stadion AC Sparta Praha a venkovní parkoviště.

D8 z Ústí n. Labem

Veřejná doprava

Nechte auto na odstavném parkovišti Letňany. Nastoupíte do metra C směr Háje. Pojedete až do zastávky Vltavská. Zde přestoupit na tramvaj č. 1 nebo 25 do stanice Sparta. Cesta trvá cca 30 minut.

Autem

Po D8 se plynule napojíte na R8 (Cínovecká) po které budete pokračovat do ulice Liberecká (stále R8), která přechází v ulici V Holešovičkách, přejedete Most Barikádníků, podjedete viadukt a druhou ulici se dáte doprava a jste v ulici Jankovcova, která přejde do ulice Železničářů, která poté přejde na ulici Bubenečská. V Bubenečské ulici zahnete na první světelné křižovatce doprava do ulice Veletržní, tou pojedete až do ulice Milady Horákové, v které se již nachází stadion AC Sparta Praha a venkovní parkoviště.

Severočeská D11 + R10

Veřejná doprava

Nechte auto na odstavném parkovišti Černý most. Nastoupíte do metra B směr Zličín do stanice Můstek, kde přestoupíte na metro A směr Dejvická a pojedete do stanice Hradčanská. Pak musíte jít kousek pěšky (sledovat Sparťanský dav). Cesta trvá cca 35 minut plus 10 minut chůze.

Autem

Sjedete z D11 i z R10 do Chlumecké, která ústí do Kolbenovy. Ta je zakončena křižovatkou typu X, vy ji projeďte rovně do ulice Sokolovská. Ta končí křižovatkou typu T. Zde se dáte doprava a držíte směr CENTRUM, až do ulice Rohanské nábřeží. Jedete až do tunelu („Husákovo ticho“). Za ním na druhém semaforu doleva. Směr Dejvice vás navede do Letenského tunelu. Stadion Sparta je za Letenským tunelem vlevo.

Tip:

Jízdenka pražské hromadné dopravy se dá objednat i přes sms a to ve tvaru „DPT“ na číslo 90206, platnost jízdenky je 90 minut, cena 26,- Kč.

V případě cesty autem dávejte pozor na parkovací zóny Prahy 7, odtahová služba v této městské části je obzvlášť pohotová.

Zajímavé odkazy

Přispěj i TY na Choreofond SF!

Přispěj i TY na Choreofond SF!
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha