Místnost určená dění kolem AC Sparta Praha a 1. fotbalové ligy.

E-Sparta
  • Panák

Chabix22.10.2021 0:06reagovat

Ač jsme dostali 4 góly, tak já toho kluka žeru. Za mě nejlepší hráč spolu s Haraslínem. Naopak mě dneska hodně zklamal Minčev. Jsem byl hodně namlsanej po jeho výkonu proti Pardubicím. No jo šlo vidět, že to byl jeho první zápas proti takové kvalitě. Dnes hodně špatný. Dřeváky dokážeme ubránit. Ale proti těmto fotbalovým týmům je to těžké.

• thomasd8622.10.2021 2:02reagovat

Chtel bych videt Panaka zahravat standardni situace..

• Dočkal

Míša21.10.2021 23:30reagovat

Ven

• Maximum

snytek21.10.2021 23:09reagovat

Výsledek je asi maximum možného. Je tam sice několik kdyby (první gól tři minuty před půlí, zbytečný 4. gól), ale celkově byl Lyon lepší víc než o jeden gól). Nejlepší Nita, Wiesner a 1. půli Haraslín, nejhorší Sáček, Dočkal, Hancko, Minčev

• AlaMierda21.10.2021 23:25reagovat

Celkově ten střed na této úrovni musí být motor týmu a ne jeho největší přítěž.

• snytek21.10.2021 23:21reagovat

To se lišíme v názoru, což se může stát

• vyhrála kvalita

AlaMierda21.10.2021 23:03reagovat

Co mě dneska sere, jak jsme katastrofálně zahrávali standardní situace. Dnešek ukázal, co Spartě chybí. Kvalitní střed zálohy a kvalitní lavička. Sparta se hlavně musí naučit hrát i v lize kvalitně zápas po celých devadesát minut. Aktuálně to nezvládneme ani proti Pardubicím nebo Teplicím. Doufám, že Krejčí ml. zůstane v základu. Toho je tam prostě třeba

• Krejda je skvělej

johnny121.10.2021 22:58reagovat

jsem rád, že je zpátky, jinak je škoda prohry, ale bohužel kvalita byla na straně hostů. Dnes si kluci zaslouží za výkon pochvalu.

• 3:4

artaxerxes21.10.2021 22:57reagovat

Udělali jsme dost chyb, ale nádherný hořký zápas.

Takový zápas prostě beru, Lyon je lepší a my jsme udělali vše proto, abychom ho porazili a nevyšlo to. Strašná škoda gólu na 2:4, který to rozhodl.

• Kuklic21.10.2021 23:02reagovat

Přesně tak, prostě jsme si to s nimi šli rozdat a holt to nedopadlo

• Elysir21.10.2021 23:03reagovat

Za výkon by si kluci aspoň bod zasloužili. Rvali se až do konce, hráli vcelku čistě (6 faulů/2 žluté, Lyon 9/8)..

Pokud takhle přistoupí ke zbývajícím zápasům, tak se o postup nebojím.

Jediný, koho za dnešek nemůžu chválit, je Pavelka. Sorry, dneska pro mě jasně nejslabší článek týmu.

• AlaMierda21.10.2021 23:06reagovat

Tak u Pavelky se to čekalo, tato úroveň, tempo, důraz a hbitost soupeře není pro něj a nikdy nebylo. Sáček teda i když pro němu rychlost a pohyb má, tak je mu to taky k ničemu

• Larrygo21.10.2021 23:08reagovat

Naprosto souhlas. S výjimkou Krejčího naši střední záložníci tuhle úroveň nezvládají.

O to příjemnější je ale fakt, že po křídlech jsme byli IMHO lepší než Lyon.

• AlaMierda21.10.2021 23:12reagovat

Ale problém, že nemáš nikoho dalšího na křídlo, kdo by to oživil. DMK zraněn a má nestále výkony, Krejčí st. po embolii a po návratu z Itálie žádná sláva. Tohle se už, ale vědělo v přestupáku.

• jumbre2321.10.2021 23:04reagovat

Souhlas, takhle se prohrávat může.

• Takže prohrajem o gol

maybe66621.10.2021 22:55reagovat

kterej nám nebyl kvůli neexistujícímu ofsajdu uznán

• artaxerxes21.10.2021 22:59reagovat

nebreč prosím - ten offside byl naprosto jasný. Haraslínova střela šla kolem v jasném offsidu stojícímu Krejčímu - jasné bránění brankáři ve výhledu.

• majtin21.10.2021 23:00reagovat

+1

• maybe66621.10.2021 23:02reagovat

myslíš, že na druhé straně by neplatil taky ? golmanovi nebránil ve vyhledu, střelu dobře viděl a šel po ní

• AlaMierda21.10.2021 23:07reagovat

ofsajd byl správně posouzen. Rozhodčí dneska hodně dobrý.