Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Záloha

  Dynamo13.1.2022 9:31reagovat

  To fakt chceme hrát o titul s tou šnečí zálohou, kterou máme teď?

  Na pravého beka jen Wiesner a Gabriel, kterej hořel i v béčku? To není dobré.

  • Tyrrael13.1.2022 9:40reagovat

   Zalejeme vodou a hořet přestane.

  • Hory13.1.2022 9:56reagovat

   Největší slabinou naší sestavy je podle mě chybějící kvalitní box to box záložník / osmička (Sáček, Souček, Dočkal ani Pavelka jím není). Nejblíž k němu má asi Sáček, ale je to málo, není to rozdílový hráč. Tak si říkám, jestli by na tu pozici nebyli lepší i ti naši hráči na hostování - Fortelný nebo třeba Trávník.. Ideálním řešením by samozřejmě byla nadstandardní posila.

   • trinact13.1.2022 11:12reagovat

    Hele kdybych já byl ten, kdo staví střed, podíval bych se na to asi takhle. Řekl bych si, že jasnou jedničkou, i přes jeho anabázi na stoperu, kde stejně jednou skončí, je LK37. Laďa je hráč, kterej, když se mu podíváš na heatingmapy, má ze všech našich střeďáků, především pro jeho výlety do vápna soupeře, největší akční rádius. Tudíž on je nejvíc box to box záložníkem v našem kádru. Je logický, že k takovému hráči budeš hledat tzv. holding záložníka. Tomu je pohybově/pozičně nejblíž Pavelka, dovednostma spíš Sáček. Souček je tak nějak na půl cesty u obou kritérií. Dočkal je hloupost, Trávník je Dočkal, no a Panáka tam zatím Vrba nedal a ani nedá. Ideální by byl jeden z dvojice Holeš/Kalvach, z ligy se pak nabízí ještě třeba Kristi Qose, který je hodně pod radarem prakticky všech. Všichni zmínění mají dobrou rozehrávku, určitě lepší, než Pavelka/Souček, ale nepřinášejí ti ten skill, co podle mě do středu hledáme. Něco, co třeba má mladej Sadílek. Btw Sáček má skvělou rozehrávku, prakticky nechybuje a zároveň se pohybuje v nepříjemnejch prostorech pro chybu, takže v ofenzivní fázi fajn, ale chybí mu zase poziční cit hrát vedle Krejčího, takže dozadu malinko slabší. V součtu si ale myslim, že nejsme přivést nikoho lepšího, než Sáček, kdo by měl nedej bože instantní vliv na střed pole. Leda by to byla nějaká Fazlagic-haluz.

     

    No a to máš furt vyřešený jen pivoty a musíš hrát s někým nad nima, což by měl jednoznačně bejt Hložek a když ne Hložek, tak Karabec.

     

    Z toho, co jsem napsal teda vyplývá, že posílit nepotřebujem, což jsem ale úplně napsat nechtěl, když jsem s tím začínal Smích jen nevěřím Spartě, že je schopná přivést někoho, kdo ti to tady zvedne o desítky procent, zvlášť při pohledu na náš rozvrh.

     

    Náš kádr je uprostřed značně přervanej a furt tady visí ten strašák, že ti přijde 20 na Hložka, 10 na Krejčího, rok na to 15 na Karabce a to, cos po dvou letech trápení konečně vyřešil, začneš řešit znova a v kádru ti furt budou strašit Dočkal s Pavelkou.

    • waaw13.1.2022 11:48reagovat

     Pokud je vstupni parametr hledat jen ve vlastnich zasobach, tak je tam jeste Wiesner, ktery by na box to box mel zajimave predpoklady, ale uznavam, ze to chce trenera experimentatora a ne konzervu

 • Lišák

  Žrout_trávy12.1.2022 22:53reagovat

  Ještě k tomu Lišákovi: fakt jsme ho předčasně stáhli z hostování, což mělo být možné pouze za poplatek 2 mega, abychom ho za týden Baníku prodali za stejnou cenu, na kterou měli opci? Takže jsme vyhodili oknem 2 mega? V něčem se pletu, že jo?

  • waaw12.1.2022 22:57reagovat

   Predpokladam, ze doslo k dohode, ktera eliminuje vsechny vzajemne naroky a fixuje cenu za prestup

   • Žrout_trávy12.1.2022 23:25reagovat

    Snad máš pravdu, dávalo by to smysl, jenže víme, jak to u nás chodí... celkově mi to s Lischkou přijde tak, že jsme si chtěli zahrát na tvrďáky, ale nějak jsme nepočítali s tím, že na tuhle hru je potřeba mít koule. Které nemáme, což je jedna z charakteristik našeho vedení. Naopak Baník pyčo nejsou žádné želatiny a poslali nás do prdele s naší ”hrou na nátlak”. Tak jsme se jim raději co nejrychleji omluvili za vzniklé nepříjemnosti a poprosili, jestli by si ho teda nevzali zpátky, protože my stejně nevíme, co s ním, a těch 15 mega by se nám vlastně celkem hodilo.

    • brac13.1.2022 0:28reagovat

     Aneb jak uplést z hovna bič.

    • maybe66613.1.2022 2:03reagovat

     zapomněl jsi do té kalkulace započítat participaci na jeho platu, pokud už nebude hostovat. Tam taky může být slušná úspora. Podle mě to byl pokus zatlačit ohledně Sora a Baník nevyměknul.

     • fandim13.1.2022 8:29reagovat

      Lisak sem nechtel, Banik delal drahoty - takhle se to vyresilo obratem, cisty stul pro vsechny.

      Podle me to Lisak jeste mel u nas zkusit, ale tezko nekoho nutit

     • Žrout_trávy13.1.2022 9:32reagovat

      Participace na platu se většinou děje tam, kde ti ten klub rozehrává někoho mladého a je to bez opce. Nebo na krátkodobějším hostování bez opce nějakého drahého hráče, který už ale nemá v mateřském týmu uplatnění (loni třeba Řezník v Bolce). Ale když máš hostování s opcí, tzn. máš zájem na budoucím odkoupení toho hráče, pak je nesmysl chtít, aby jeho hostování dotoval mateřský klub. Stejně jeho plat budeš muset převzít, až tu opci uplatníš. Nebo myslíš, že Hancka jsme platili jen z části a zbytek dotovala Fiore? Popř. teď Haraslín a Sassuolo? A navíc Lischka tady neměl žádný závratný plat, byl vůbec rád, že tady je.

      • Míša13.1.2022 9:52reagovat

       Tak záleží, co je to závratný plat, za mě bral až moc, vzhledem k tomu, co tady odehrál. Pro představu, Schickovi, SCHICKOVI!!!, Sparta nabídla skoro 4x menší plat, než tu bral Lischka.

       • Žrout_trávy13.1.2022 10:47reagovat

        Schick byl šílený úlet vedení, mimořádná demonstrace nekompetentnosti a idiotismu. Snad něco podobného neproběhne s Karabcem.

        • Míša13.1.2022 11:25reagovat

         No jasně, jen říkám, že ”klenot naší akademie” dostal nabídku nějakýho platu, ale mladý, nadějný stoper se 6 zápasy v EL tady bral 4x tolik, přestože nebyl reprezentant, nehrál v zahraničí a vlastně se ani moc nevědělo, jak na tom bude. I tak by byl, až na výjimky, nejlépe placený hráč ligy, kdyby v ní nebyla Sparta, slavia a Plzeň. Je Lischka úplně nejlepší hráč ligy mimo top 3? Asi spíš ne bych řekl.

  • Míša13.1.2022 9:19reagovat

   Celkem mě překvapil jeho rozhovor pro Jen fráze.

    

   Budu úplně upřímný. Na Spartu jsem neměl. Ne ve stavu, v jakém jsem do ní přestupoval. Na jedné straně je můj zážitek, obrovská zkušenost, to, že jsem se stal její součástí po tom všem, co mému přestupu předcházelo. Druhá strana je fakt, že jsem se na Letné neprosadil, že jsem ve Spartě neuspěl. Tenhle pocit ve mně asi převažuje a umím to přiznat. Sám jsem od sebe čekal víc a vím, že ode mě čekali víc i lidé..

    

   Sparta byla pro mě v tomhle ohledu veliká zkušenost. Byl jsem tam necelé dva roky a v očích jejích fanoušků toho zas tak moc neodehrál, jako hráče mě ale zocelila. Nabral jsem v ní zkušenosti, ze kterých těžím i teď a které jsem jednou ochotný prodat i dál. Když jsem před sezonou přicházel do Baníku, zase mě lidé v okolí upozorňovali na tlak, pod kterým budu. Se vším respektem teď můžu říct, že mě takový tlak nechává úplně klidným. Protože když v Ostravě vyhráváme, fanoušci na tribunách alespoň nebučí. Na Letné občas k těmhle emocím stačila jedna přihrávka navíc směrem dozadu.

   • Enkoff13.1.2022 10:31reagovat

    Já to říkám furt, že ten tlak na hráče nevyvíjí Sparta jako taková, ale fanoušci a novináři. Což ale neznamená, že je to úplně špatně. Hráč, který snese tlak, tak má lepší předpoklady zvládat těžká utkání.

 • Enis Fazlagic

  AlaMierda12.1.2022 22:14reagovat

  V Žiline to vyzerá na výpredaj.

  Ďalším na rade je defenzívny záložník Enis Fazlagič.

  Záujem je vraj z Krakova, ale aj zo Sparty.

  Uvidíme ako dopadne táto fáma.

  #bavmesaolige #prestupy

  • Hory12.1.2022 22:31reagovat

   Pokud máme opravdu zájem, tak se podle mě připravujeme na letní odchod LK37.

 • Vrba

  waaw12.1.2022 14:42reagovat

  Uvítal byste ještě další posily, nebo jste s takhle složeným kádrem spokojený?

  „Takhle jsem s tím oukej.“

  • AlaMierda12.1.2022 14:45reagovat

   tím je odpovězeno na naší přestupovou aktivitu.

  • Dynamo12.1.2022 14:51reagovat

   čekal bych vyšší ambice, než boj o druhé místo.

   • petr13712.1.2022 15:06reagovat

    Neboj von si Luftjarda na obhajobu mysli.

  • Capo12.1.2022 15:25reagovat

   Njn, když není tlak ze strany trenéra, tak se nemůžeme divit. Rosa je přednostně pro zapracovávání hráčů z akademie, takže takovýhle přístup trenéra je pro něj ideálníÚsměv My teď jen musíme doufat, že na to už Ryneš, Patrák a další fakt mají a až se zraní někdo z Vrbových 15-16 lidí v rotaci, tak budou schopni zaskočit.

  • Kratos12.1.2022 15:33reagovat

   Po x té budeme zkoušet něco co nefunguje. No čekal jsem tlak i od Vrby na posílení a rázným způsobem se porvat o titul a znejistit sešivky, včetně jejich letité pozice. Aby v půlce března nepřišlo veliké vystřízlivění až přijdou zranění a karty. Ok beru, že se tak někdo rozhodl. Ten někdo za to musí nést i plnou zodpovědnost.

   • waaw12.1.2022 16:15reagovat

    Ja si stejne myslim, ze jeste jedna posila do zakladu prijde. Kdyz si pustis Rosickeho tiskovku, tak on to nevyloucil.

    Chteli Sora a ze by najednou rekli, ze kridlo nepotrebujeme je nepravdepodobne. Jen za nej nechteji davat moc penez.

    Jsme aktivní, budeme aktivní, ale tím nic neříkám. Změny v kádru budou, ale momentálně blízko k nějaké dohodě nejsme.

     

    • pubi12.1.2022 16:18reagovat

     Taky si myslim, že křídlo přijde. A kupovat Sora za takový prachy po povedeným půlroce je nesmysl.

    • kanonMates8812.1.2022 16:22reagovat

     Určitě ještě někdo přijde, ale prostě v zimě se víc vyčkává, je delší pauza, nejsou ty smrtící předkola (i když začátek jara máme taky našlapaný), do jistý míry na to může mít i vliv mistrovství Afriky, co za chvíli začne, odjede tam hodně hráčů z Evropy a v těch ligách, co se brzy začne, to spustí přesuny až po skončení. Tipuju to na někoho zase na hostovačku s opcí.

     • waaw12.1.2022 19:27reagovat

      Tady je nejaka casova smycka?

      • kanonMates8813.1.2022 8:08reagovat

       Jestli to je reakce na to, že už začalo, tak se omlouvám, nějak jsem měl zafixováno, že začne v pátek. Ale na smyslu příspěvků to nic nemění Úsměv

    • wasek2611@centrum.cz12.1.2022 16:25reagovat

     Potřebujeme střeďáka.

     • Larrygo12.1.2022 16:40reagovat

      +1

     • jaan12.1.2022 17:37reagovat

      Přesně, ten není žádný.

    • Kratos12.1.2022 16:39reagovat

     Ze Skandinávie by se mi tu líbil buď

     Sebastian Jorgensen ze Silkeborgu nebo Edward Chilufyaz z AIK. Každý teda jiný typologicky, ale oba velice kvalitní křídla

     • trinact12.1.2022 18:14reagovat

      Co Kristoffer Velde? Má top čísla (ty, co nenajdeš na transfermarketu). Vypadá, že je velmi tvrdej a nepříjemnej v soubojích (jaká změna oproti DMK) Zároveň sbírá body v (pod)průměrnym klubu... To by se mi líbilo. Akorát tedy pravák, spíš bych cílil na levonohé křídlo.

     • Honzap12.1.2022 19:56reagovat

      O Jorgensenivi jsem psal zhruba před týdne . Pokud máme zmapovanou Skandinávii tak nechápu že už tu není. A na ten střed mladá ”krysa” z Rumunska Ronaldo Deaconu a byl bych nadšenej.

      • Honzap12.1.2022 19:58reagovat

       A mimochodem Jorgensen je myslím levák.

  • artaxerxes12.1.2022 20:27reagovat

   Kdyby byl spokojený, řekne, že je spokojený. Oukej mi připadá takové mohlo by to být i lepší.

  • Spytihnef12.1.2022 23:19reagovat

   Někdo čekal od Vrby něco jiného?

   Jo vlastně, zlej Rosickej mu nechce nikoho přivést.

   • waaw13.1.2022 0:36reagovat

    A ty si Tom nebo Jirka?

 • Mě se druhá půle asi líbila víc,

  johnny112.1.2022 13:03reagovat

  v té první se mi hodně líbili Čvančara s Hložanem.

  Ve druhé Ryneš, Sejk, dnes bezchybný Vitík, Gabriel, Krejda ml. a Karabec.

  Poprosil bych trenéra, protože to není z lavičky asi vidět, aby už zakázal kopat rohy Krejdovi st, a Bořivojovi. Jinak ale ten dnes dal dvě parádní průnikovky na oba góly, takže dobrý.

  Na základ to není pro dnes neviditelné Krejdu st., Sáčka, Pavelku a Minčeva jsem také nezahlédl.

  Standart dnes Panák, Wiesner, Pulky, Haraslín.

  Čvančara se mi líbil moc, myslím, že by to mohl být hodně gólový hráč. Rychlej, ukázal i techniku, má parádní hlavu, výběr místa. Dnes mohl dát klidně i čtyři, pět kousků.

  • AlaMierda12.1.2022 13:22reagovat

   Mladým to hodně sednulo. Doufám, že Vitík bude dostávat větší příležitost. Opravdu nechápu proč k rohům leze Krejčí st. když ani v dobách největší slávy neměl žádnou extra kopací techniku. Stejně jako bych zakázal rozehrávat rohy stylem na naší polovinu. Každopádně příprava to začne teprve oddělovat. Bohužel někteří asi mají neotřesitelnou pozici a zpravidla jsou to ty nejslabší články, co Spartě nic moc na síle nepřidávají. Každopádně pokud to myslíme s jarem opravdu vážně, tak to prostě chce ještě posílit.

   • johnny112.1.2022 13:35reagovat

    Je to tak, já doufám, že konečně začne ve Spartě pracovat konkurenceschopnost a oddělí se zrno od plev, podle formy a ne podle počtu vypitých káv.

    Jinak v té první půlce bylo dost nakopávaných balónů, světe div se, s takovou zálohou, co hrála. Ve druhé půlce ukázali mladíci jak to hrát, ale zase chápu, že jen s mladými to nejde.

    Tak uvidíme snad se to protřídí a snad ještě někoho přivedou do Áčka.

     

    • AlaMierda12.1.2022 13:51reagovat

     Nejde, potřebuješ i zkušené kvalitní hráče a ty Sparta také takřka nemá.

  • pubi12.1.2022 14:11reagovat

   Zas na druhou stranu si snad nepamatuju zápas takhle na začátku přípravy, kdy by ”lepší starší” parta hrála líp, než pak mladý. To je prostě normální a logickej jev.

   • waaw12.1.2022 14:33reagovat

    Maji v nohách prvni tyden fyzicke pripravy a to seniori snaseji hure nez mladosi. Ono ale cokoli vyvozovat z prvni pripravy a jeste proti Chrudimi nema skoro smysl.

    • petr13712.1.2022 15:10reagovat

     Ono obecne z pripravy. Agresivita, nasazeni a hlavne psychickej tlak je s mistrakama nesrovnatelnej. Staci si vzpomenout, jak byli v priprave nekteri uchvaceni z ruznejch Chervaku apod.

     • Spytihnef12.1.2022 23:15reagovat

      Pro mladýho je tenhle přátelák vrchol sezóny. Starej si tam jde čutnout bago.

  • Tomino12.1.2022 23:05reagovat

   ono jde taky o to že chrudim docela vystřídala takže její kvalita šla dolů

   • johnny113.1.2022 10:05reagovat

    Jj, to je možný, asi to prostřídali, ti mladí do toho šlapou víc, to je jasný, staří koukají, aby se nezranili.

 • M.Ryneš

  Tomino12.1.2022 12:37reagovat

  1*

  jeho centry na to se dá koukat

  • wasek2611@centrum.cz12.1.2022 12:49reagovat

   Ryneš skvělý výkon. Jsem na něj zvědavej jak bude hrát proti těžším soupeřům

    

  • wasek2611@centrum.cz12.1.2022 12:49reagovat

   Ryneš skvělý výkon. Jsem na něj zvědavej jak bude hrát proti těžším soupeřům

    

   • thomasd8612.1.2022 12:53reagovat

    Ja jsem fakt strasne zvedavej, kdo si z tech mladych vubec zahraje. Nadupanej los hned ze zacatku, neni cas na experimenty a do toho to trenuje Vrba, kterej je v tomhle proste konzerva.

  • pubi12.1.2022 14:21reagovat

   Tu levačku má neskutečnou, jak centr, tak kolmici, má pro to prostě cit jako třeba Kara. Teď pro něj jenom najít ideální řešení, budoucnost určitě má. Já bych asi volil stejnej formát, jako měli Gabriel s Vitíkem - tréninky s áčkem, zápasový vytížení s béčkem.

   Pro takovou typologie totiž bude strašně těžký najít v lize hostování, aby bylo fakt úspěšný. Přece jenom totiž stejně jako kvality ukázal v týhle větší konkurenci i slabiny, o kterejch se u něj ví. Oproti Šulovi s Péšou hodně ztrácí v dynamice, soubojovost taky nic moc. Třeba poslat ho do Hradce pod Koubka, o čemž se mluví, to by byla totální zabijárna. A v kvalitnějších týmech zase nemáš jistotu, že by pravidelně hrál.

 • Jakub Tůma

  AlaMierda12.1.2022 11:49reagovat

  šikovný brankář. Vůbec jsem ho neznal, ale pro něj dnes velká šance se ukázat.

  • DaveACS12.1.2022 11:55reagovat

   Hlavně hra nohama skvělá

  • Tyrrael12.1.2022 11:58reagovat

   To nemá Chrudim brankáře, že teď chytá Kotek?

   • AlaMierda12.1.2022 12:01reagovat

    Před zápasem se psalo, že má Chrudim problémy s brankáři.

    • Tyrrael12.1.2022 12:03reagovat

     Dík za informaci a pro kluky jenom dobře.

 • Čvančara

  Žrout_trávy12.1.2022 11:42reagovat

  Je to sice proti z FNL pomalu sestupující Chrudimi, ale líbí se mi, že je fakt cítit, zajímavý pohybově, fotbalově i v osobních a vzdušných soubojích. Podle mě velmi zajímavá posila, někdo takový nám na hrot chyběl.Kéž by se do kádru pčivedlo víc podobného potenciálu a kvality (aspoň křídlo a někdo doprostřed zálohy + náhrada za letní odchod Hložka).

  • thomasd8612.1.2022 11:45reagovat

   Ja trochu cekal ze budem nejakou nahradu za Adama hledat uz ted v zime. Uz vidim leto, kratka priprava a hned kvalda poharu ktery rozhoduji o vsem a Sparta hleda nahradu na posledni chvili nebo vubec s tim, ze kadr je siroky a kvalitni

   • fandim12.1.2022 12:19reagovat

    Je otazka, jestli pro nas po jeho odchodu nebude lepsi upravit system, nez hledat typologickou nahradu. S prvni variantou si trener muze poradit mnohem snadneji a efektivneji, nez Rosa s druhou.

    • thomasd8612.1.2022 12:27reagovat

     Joo, typologie... Takze stred zalohy Borek a Pavelka, stridat se bude Sacek se Souckem, na 20 minut Karabec... Takhle to bude cely jaro, nic jinyho necekam, ukope se druhy misto a Borek dostane novou smlouvu

  • AlaMierda12.1.2022 11:48reagovat

   Je to jedno. Hraje výborně, výběr místa, není to alibista. Typologicky hráč co nám chyběl po odchodu Tetteha. Myslím si, že na jaře bude dávat spoustu branek.

   • kanonMates8812.1.2022 11:58reagovat

    A je to zásluha Rosického nebo to není zásluha Rosického, toť ta zásadní otázka... ;-)

    • pubi12.1.2022 11:58reagovat

     Pokud bude dávat góly, tak samozřejmě není. Seš tu první den nebo co?

    • AlaMierda12.1.2022 12:01reagovat

     Přivedl ho Rosický, tak čí by to byla zásluha? Zas tu ze sebe nedělej vola.

    • thomasd8612.1.2022 12:02reagovat

     Ja bych s tim hodnocenim potkal, na ligu je v trestu, zatim bude hrat Pulkrab asi, je tam Hlozan, mladici z b tymu. Snad bude fakt dobrej, protoze se muze stat ze se na hriste jen tak nedostane

     • AlaMierda12.1.2022 12:06reagovat

      Tak on začátek pro nás nebude vůbec jednoduchý a všechno zápasy do kterých se Pulkrab moc nehodí.

      • thomasd8612.1.2022 12:24reagovat

       A tam bude treba typ utocnika jako Cvancara chybet protoze trest. Pulky semuzechytit jako na konci podzimu a Cvancara bude jaro na lavicce

       • AlaMierda12.1.2022 12:28reagovat

        Aktuálně to chce i jedno hodně kvalitní křídlo.

        • thomasd8612.1.2022 12:33reagovat

         Ja doufal nekoho do stredu zalohy-koncici Borek, odchazejici Adam v lete, pak pravej bek-snad se chytne Gabriel, modlim se, a utocnik a to prisel Cvancara

         • AlaMierda12.1.2022 12:40reagovat

          Tomu nevěřím, že do středu někoho přivedou. Bude se to honit na poslední chvíli až odejde Hložek a Krejčí ml.

          • thomasd8612.1.2022 12:45reagovat

           Nejlepsi by bylo, kdyby se chytli mladici v cele s Karabcem, otazka je jestli to stihnou za tech 15az 20 minut no. Tady se mluvi ze nepotrebujem pravyho obrance, ze mame Gabriela. Ale sam Rosicky rekl, ze ten skok z druhy ligy do prvni je obrovskej. Budu stastnej jako blecha kdyz se chytne, ale je to loterie

    • thomasd8612.1.2022 12:35reagovat

     Na kazdyho slusnyho hrace kteryho Rosa privedl, ti reknu jeden celkem blbej kauf. Maji s brachou tak max 50 procentni uspesnost prestupu.

     • Tashunka Witko12.1.2022 12:47reagovat

      Tak nejlépe o tom vypovídá fakt, že do prvního přípravného zápasu vyběhla sestava se 4 fosíliemi (Jasoň, Bořek, Pavelka, Čelda) doplněná Polidarem. To je vizitka Rosy a bude nás pronásledovat další jaro. Smutek

      Jako plus má v zimě zatím jen odchody Vindheima, Lischky a plánovaný konec Štetiny. Menší pozitivum je i hostovačka Drchala a doufám, že se ukáže i Čvančara.

    • waaw12.1.2022 12:36reagovat

     Ja bych zase mirnil terminologii. Zasluha? Je to prece jeho prace a Cvancaru videla pulka naroda. Zasluhou (s dopomoci Kratose) bych nazval treba Hojera, pokud se ukaze jako posila, protoze ho nikdo poradne neznal a privedl ho za slusnou cenu. U Cvancary bych se spokojil s malou pochvalou.

     • thomasd8612.1.2022 12:38reagovat

      To stejny Pesek vs Haraslin, vetsina i ja jsme vubec nevedeli kdo to Haraslin je, kdo ano, omlouvam se.

      • MarekKincl12.1.2022 12:52reagovat

       Haraslina jsem měl před nějakým rokem ve fifě. Hrál v podstatě stejně jako v reálu.😂

       • thomasd8612.1.2022 12:54reagovat

        Za me je to super prichod, jen me desi jak sel postupne ve Sparte dolu no😅

     • AlaMierda12.1.2022 12:39reagovat

      a DMK, ten byl rozhodně dobrý přestup.

     • johnny112.1.2022 13:08reagovat

      Ano, malé bezvýznamné plus :)

      • thomasd8612.1.2022 13:12reagovat

       Stejne jako si Rosa zaslouzi hejty, zaslouzi i pochvalu kdyz se neco povede.Jen ty povedeny prichody fakt nejsou v takovy mire, jak by mely byt proste.

       • johnny112.1.2022 13:17reagovat

        No, ale hlavně já si myslel, že bude mít po Evropě nějaké kontakty a bude sem vodit dobré hráče, ale on nakupuje hlavně v Jablonci...

        Já vím ono je to také o majiteli, ale tomu je zas milejší West Ham než český tým.

 • Bořek

  DaveACS12.1.2022 11:22reagovat

  SmíchSmíchSmích

  • Tyrrael12.1.2022 11:24reagovat

   Špatné obutí Smích

  • AlaMierda12.1.2022 11:25reagovat

   To se stane. Pro mě byl opět vrchol Pavelka, kdy není pod tlakem a suverénně namaže soupeři, ještě že to za něj někdo zahasil

   • Tyrrael12.1.2022 11:40reagovat

    Tak snad to bylo naposledy Smích

    • AlaMierda12.1.2022 11:46reagovat

     nebylo, ta nahrávka soupeři v našem vápně byla taky lahůdka.

     • Tyrrael12.1.2022 11:48reagovat

      Tu jsem zrovna prošvihl, tak ještě jednu do třetice Smích

  • pubi12.1.2022 11:42reagovat

   Čvančarovo velkej fanoušek nejsem, ale to bude zvíře. Ten výběr místa je top. Nejlepší střelec Sparty na jaře.

 • Samuel Kalu - Bordeaux

  Kajnšmentke12.1.2022 8:38reagovat

  Kvůli špatným výkonům celého týmu bylo z hlavního týmu Bordeaux vyřazeno 5 hráčů, jedním z nich byl i Samuel Kalu (24 let), bývalý hráč Trenčína. Jedná se o pravé křídlo.

   

  Pokud jej vedení přeřadilo do B-týmu, tak by se jich nejspíše chtělo zbavit. Takže by se případně dal sehnat za menší přestupovou částku. Ve francouzské lize má za Bordeaux 72 zápasů, 9 gólů a 6 asistencí. Nic oslnivého, ale myslím, že v české lize by uspěl.

   

  Mohla by Sparta využít situace a být aktivní? Například hostování s opcí, jako v případě Haraslína by nebylo špatné.

   

  https://www.transfermarkt.de/samuel-kalu/profil/spieler/424051

   

  https://www.eurofotbal.cz/clanky/bordeaux-reaguje-na-spatne-vykony-z-kadru-bylo-vyrazeno-pet-hracu-529360/

  • trinact12.1.2022 9:28reagovat

   Mam dojem, že totálně nereálný? Ano, je to špičkovej dribbler a je rychlej, ale zaplatíš za něj třeba trojku, když Alláh dá, uděláš z něj nejlíp placenýho hráče ligy a už teď jsem napsal dvě no go věci pro Spartu, takže ani nemusíme špekulovat, kolik konkurence se nachází už jen třeba ve východních ligách a že momentálně na trhu nemůžem konkurovat třeba Ferencvároši, týmům z Bělehradu, samozřejmě půlce ruský ligy, top 4 řeckejm a to jsme stále furt jen na východ od nás Smích

    

   My bohužel jsme odkázaný na to hledat různé Goljany a doufat. Nebo se domluvit s Chrysostomem, ať ti to sem vozí přímo.

   • captain_obvious12.1.2022 9:44reagovat

    Jak to je s tím Chromosomem? Bude spolupracovat se Slavií nebo to zas byly jen nějaké kydy?

    • AlaMierda12.1.2022 10:14reagovat

     Jelikož je Brožka ve Slávii a má s Chrysostomem dobré vztahy, tak si myslím, že ano.

     • trinact12.1.2022 10:19reagovat

      Je to tak. A je to logický, vyšel Sima, tak to chtěj zkoušet znovu. Ikdyby jim vyšel někdo z 30% jako Sima, tak je to pro ně top. Sparta je v tomhle totálně defenzivní, ale částečně může, protože Strahov. Já se furt těším, až dojde ke geniální fúzi těchto dvou cest a tou dobou 28letý Dao, toho času nejlepší střelec AFCONu, bude furt v Béčku Smích

      • AlaMierda12.1.2022 10:26reagovat

       Chrysostomem má těch hráčů v lize víc. Conde, Azevedo, Drame, Tolno a další Drame. I když jim přivede hráče co se třeba ve Slávii neprosadí, tak budou mít na ligu a půjdou třeba formou výměny apod..

  • AlaMierda12.1.2022 10:11reagovat

   Už když byl v Trenčíně jsem na něj poukazoval. On Trenčín poslal do světa dost kvalitních fotbalistů.

Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 7810 Další
78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha