Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ladukabc11.5.2015 12:50reagovat

  hm hm hm .. potřebuje Plzeň Krejčího?

 • Navrh na personalni zmeny

  bigcock11.5.2015 12:19reagovat

  Sportovni reditel: Chovanec/Kotrba

  Treneri: Bilek a Tobias

  Vedouci muzstva: Repka/Rogoz

   

  A zdejsi diskuteri budou ejakulovat nadsenim.

  • Navrh na personalni zmeny

   SFINGO11.5.2015 13:11reagovat

   místo Řepky, bych dal Straku, a Řepkovi bych svěřil finance Sparty

   • Navrh na personalni zmeny

    bega11.5.2015 13:26reagovat

    Pánové jedli vtipnou kaši že? Ono i z vašich ostatních příspěvků je zřejmé, jak strašně vám osud Sparty leží na srdci! Vztek

    • Navrh na personalni zmeny

     bigcock11.5.2015 13:28reagovat

     Zato z tvych prispevku je zrejme jenom to, ze jsi pica.

     • Navrh na personalni zmeny

      LukyACS11.5.2015 13:36reagovat

      +1 Smích

     • Navrh na personalni zmeny

      captain_obvious11.5.2015 14:41reagovat

      Smích Grandpa got burned.

    • Navrh na personalni zmeny

     LukyACS11.5.2015 13:36reagovat

     Mě to od pobavilo a není to moc daleko od pravdy, protože ty bys Chovance, Bílky, a jim podobné, bral s radostí.

      

     Jediné štěstí je, že o ničem nerozhoduješ, jinak by Sparta hrála čutanou, která se hrála před desetiletími.

      

   • Navrh na personalni zmeny

    bigcock11.5.2015 13:28reagovat

    Ja uvazoval i o Strakovi, ale u Repky prevazilo to silnejsi spartanstvi.

   • Navrh na personalni zmeny

    kolenatý11.5.2015 13:30reagovat

    Řepkovi dej laskavě pokoj,pro Spartu toho udělal dost a přesto se s ním rozloučila vyhazovem.Idiotovi z benešova museli ustoupit jak Tomáš tak Jarda Blažek.A co Poborský,pánové tohle vše fotbalový Pánbíček vidí,tak se ze zasloužilýma hráčema nejedná.Klidně si můžem říct,

    ta sobota a zápas s Plzní,to bylo i za to !

    • Navrh na personalni zmeny

     Standa Hejkal11.5.2015 13:35reagovat

     Ano, odchod magora, co zařídil titul Slávii, víc času trávil na discipilárce než na hřišti a herně nestíhal, karma nám to vrátila. SmíchSmíchSmích

     • Navrh na personalni zmeny

      LukyACS11.5.2015 13:37reagovat

      a plody sklízíme asi do teď, když nás za to panbíček v pátek znova potrestal Smích

      • Navrh na personalni zmeny

       Standa Hejkal11.5.2015 13:39reagovat

       Mít v obraně Řepku, tak vyhrajeme! Smích

       • Navrh na personalni zmeny

        kolenatý11.5.2015 13:54reagovat

        Řepka na tý disciplinárce občas byl,ale co ti je platný hodný kluk,co chodí každou neděli do kostela ale je dřevák jako Jakub Brabec

        • Navrh na personalni zmeny

         bigcock11.5.2015 14:00reagovat

         Jedenáctkrát podle mě není „neustále“! Když jíte roast beef jedenáctkrát za život, sotva se řekne: „Ten člověk jí neustále roast beef.“ Ne, šlo by o vzácnou, přímo výjimečnou událost.

    • Navrh na personalni zmeny

     SFINGO11.5.2015 13:41reagovat

     nad Řepkou držel Křetínský ochrannou ruku dost dlouho, přešlo se spoustu jeho zkratů, kdy nás jeho chování a karty stály důležité body, často oslabil zbytečně mužstvo, přesto uznávám, že svého času to byl vynikající stoper, otázka proč si nikdy nedovolil něco podobného ke svým šéfům v zahraničí ( není tajemství, že se před kabinou pustil do Křetínského), odpovím si sám, protože by letěl z minuty na minutu, a to vše Křetínský dost dlouho přecházel. Je jasné, že to nešlo asi donekonečna. A výsledek toho všeho je, že Řepka pomlouvá a uráží Spartu při každé příležitosti. Pro některé je nedotknutelný, pro mě je to výborný stoper, který oblékal dres spartičky, ale žádná ikona Sparty. Ikona Sparty se chová ke svému milovanému klubu s respektem.

 • Schranz

  Standa Hejkal11.5.2015 11:28reagovat

  Přiznám se, že vařím z vody, proto chci slyšet názor někoho, kdo chodí na juniroku. Jak je na tom? Mně přijde jako zajímavý, rychlostí tip, ale opravdu se přiznám, že vycházím čistě jen z YouTube. Je nějaká šance, že by zůstal, nebo je to úlet jako slovenský Krátký Chvátal?

  • Schranz

   Standa Hejkal11.5.2015 11:38reagovat

   Samozřejmě typ, ne tip.

  • Schranz

   dominik2711.5.2015 12:40reagovat

   Mně přišel jako celkem zajímavej fotbalista. V juniorce už taky vyjma stopera a gólmana vymetl všechny posty, ale nemám pocit, že by někde hořel. Já se právě trochu divím, když teda máme mít tak úzkej kádr, proč tenhle kluk nedostane aspoň nějakou minutu v lize. Nebo proč Timy není ani jednou v základu...

   • Schranz

    SFINGO11.5.2015 13:12reagovat

    těžko říct, podle mě to už byla jen křeč, strach něco měnit a asi i vědomí, že v létě dojde k větším změnám.

  • Schranz

   Pavel0011.5.2015 13:23reagovat

   Viděl jsem pár zápasů juniorky na streamu. Z hráčů Sparty bych ho asi přirovnal k Přikrylovi, ale je vyšší než on a lepší v osobních soubojích, jinak bych řek, že jsou si dost podobní

 • drzost Kadlece!

  Shrekson11.5.2015 11:02reagovat

  Sport - Sčasný: Kadlec se chtěl ukázat, nehrál to co měl..

  No tak ono se hraje blbě když si hráči dělají co chtějí! Tak trenér určí taktiku a hráč si kope svoje?! To je snad na flastr jako prase!

  Mám takový pocit že ve Spartě bude zemětřesení jako blázen pokud Zdeněk dostane pravomoc udělat čistku. Přivede nové hráče co by Spartě mohli pomoct na druhou stranu co fungovalo v Teplicích nemusí fungovat u nás. No jsem hrozně zvědavý co jak bude.. Doplňovat kádr se musí a u nás ta kvalita prostě není(nebo předřažená), je pěkně že za nás hrají odchovanci ale když nemají nadstavbu tak prostě nemají na Spartu. Super že v Liberci kde není tlak hraji dobře ale u nás je úspěch samozřejmostí a to musí mít mentalitu vítězů. Ale kdo podle Vas tu mentalitu má?! Kadeř který v létě odejde..

   

  • drzost Kadlece!

   Standa Hejkal11.5.2015 11:18reagovat

   Zdeněk má u mě zatím jedno obrovské plus, na rozdíl od Víti se nebojí pojmenovat přesně problémy a hráče za to natřít. Kádr nemáme špatný, ale hráči neplní pokyny, jsou laxní, nepracují, nehrají v pohybu, hrají stereotypně...Pokud dostane Zdeněk čas kádr do konce ligy poznat, v létě probrat, doplnit, věřím, že by to mohlo fungovat.

  • drzost Kadlece!

   SFINGO11.5.2015 11:18reagovat

   když si zhodnotím Kadlecovo nevyrovnané výkony během jara, tak se ani nedivím, že se v Německu neprosadil. Kadeř si myslím, že pujde do Hoffenheimu, který o něho hodně stojí, protože post pravého beka hodně lepí štítovým záložníkem Rudym. Osobně jsem taky zvědaví co se tu bude dít, protože už jen to, co naznačil Ščasný vypovídá o dost věcech. Hráči si očividně na hřišti dělají co chtějí, intenzita tréninků asi byla slabá, a ten kádr je třeba výrazně zkvalitnit o hráče, kteří jsou schopni hrát moderní fotbal v neustálém pohybu. Souhlasím, že u nás nemá cenu nakupovat, a že prostě pokud za nás má hrát odchovanec, tak musí mít nějakou tu nadstavbu, která je nutná k tomu hrát za Spartu.

 • Asi tady budu v těžké

  bastien66611.5.2015 10:34reagovat

  ale já si myslím že byla velká chyba odstavení Kováče. Ten hráč to v sobě máno tom není pochyb. To dokázal jak venku, tak poslední sezonu kdy kraloval v Liberci a půl fora tady nadávalo vedení že ho neulovilo a nechalo Liberci. Pokud stoper měsíce sedí, ztratí herní praxi a pak v nouzi vlítne na plac, udělá minelu a zase si jde na pár měsíců sednout a historie se opakuje. Já jsem přesvědčenej že kdyby Kováč byl v herním vytížení tak je to jeden z nejlepších stoperů v lize. A taky leader obrany, Navíc pro takového hráče musí být frustrující a demotivující když ho na lavičku posadí konkurent na úrovni Brabce. Přirovnal bych to k Hubníkovi. S Řepkou nejlepší dvojka v lize. Pak po Německu v Plzni do počtu a když na place tak hrůza. Teď jaro hraje, získal praxi, sebevědomí a v sobotu to byl nejlepší hráč na place.

  • Asi tady budu v těžké

   bastien66611.5.2015 10:35reagovat

   v těžké menšině tam patřilo :( tel. sorry

  • Asi tady budu v těžké

   Bunda11.5.2015 10:40reagovat

   Kovac nemuze hrat v aktivni obrane - nema na Spartu. Ono je neco jineho hrat za Liberec, stat na vapne a sbirat centry.. V tom je top, ale stat na pulce, vytlacovat soupere, zmensovat hriste tak na to nema. Lavicka vubec nepremyslel o tom jestli se hodi do systemu Sparty.

   • Asi tady budu v těžké

    bega11.5.2015 11:15reagovat

    Já si Kováče jak v Olomouci, tak později ve Spartě ještě pamatuji jako záložníka. A na defenzivního záložníka velice konstruktivního. Podle tebe to na stará kolena zapomněl? Většinou to snad bývá naopak. Ty kecy o zmenšování hřiště ap. máš odposlouchané od Jarouška viď? Tvoje parametry „konstruktivního“, „dynamického“ a „rychlého“, navíc takticky a technicky vyspělého stopera zřejmě mnohem víc splňuje Kubík Brabců?! No, proti gustu není dišputát. Jsi opravdu odborník!

    • Asi tady budu v těžké

     Bunda11.5.2015 11:27reagovat

     Podle me to dost splnuje Polom. Brabec je v tom urcite lepsi nez Kovac ktery to kurvi i juniorce.

  • Asi tady budu v těžké

   bigcock11.5.2015 10:41reagovat

   Vzdyt posledni pulrok byl i v Liberci tragicky....

   • Asi tady budu v těžké

    bega11.5.2015 11:08reagovat

    Kolikrát jsi ho ten poslední půlrok v Liberci viděl? Myslím, že víckrát než já v televizních zápasech asi ne. Takže jsme asi koukali každý na jiný zápas! Byl výborný!!!

    • Asi tady budu v těžké

     bigcock11.5.2015 12:10reagovat

     To tedy nebyl, ale je to vec nazoru. Navic je otazka, v jakych cinnostech. Pokud jde o odkopavani balonu a hlavicky - byl skvely.

  • Asi tady budu v těžké

   SFINGO11.5.2015 10:44reagovat

   pokud se chce Sparta někam posunout, tak za ni nemůže hrát hráč, jako Kováč ( při vší úctě k němu), dneska stoper musí umět kvalitně rozehrát, vyvést míč, založit akci a pod tlakem neodevzdat míč soupeři odkopem do autu, nebo nákopem dopředu na útočníka. To prostě Kováč neumí a nikdy neuměl, je to i logické, za jeho let prostě tak stopeři hrát nemuseli.

   • Asi tady budu v těžké

    Dynamo11.5.2015 10:50reagovat

    Kováč ale hrál i štítového záložníka. Podle mě by odvedl víc práce než Vácha.

    • Asi tady budu v těžké

     SFINGO11.5.2015 11:04reagovat

     to byl původem, pak střídal pozice na stoperu a na štítu, to vše vím, ale od té doby se hra štítového záložníka a i stopera dost výrazně změnila, a Kováč byl vždy hlavně bořič a hráč do souboje, ale nikdy nevynikal v nějaké konstruktivní rozehrávce, která se dnes vyžaduje na všech postech včetně golmana.

   • Asi tady budu v těžké

    bastien66611.5.2015 10:54reagovat

    takovej čerstvej příklad mě napadá. kdyby rozehranej Kováč organizoval obranu tak je takřka jisté že druhej gól Plzně by nepadl. To byla klasická ukázka neozorganizované obrany před přímákem soupeře.

    • Asi tady budu v těžké

     SFINGO11.5.2015 11:06reagovat

     ale to jsou zase jenom kdyby. Možná by druhý gol nepadl, ale z jeho ztrát míčů a odkopů by padl třeba jiný, nebo i více branek. Takže tohle polemizování nemá smysl. Ono mimochodem na začátku sezony, když Kovář hrál, tak naše obrana taky nesršela žádnou jistotou.

   • Asi tady budu v těžké

    bega11.5.2015 11:19reagovat

    Nevím, kolik je ti let milý SFINGO, ale pamatuješ Kováče, když byl ve Spartě poprvé? Napsat, že Kováč konstruktivní rozehrávku nikdy neměl - může jen s prominutím - idiot! Asi proto hrál v té době i za reprezentaci že? Takže Brückner byl vlastně blbec, který fotbalu na rozdíl od tebe nerozumí?

    • Asi tady budu v těžké

     SFINGO11.5.2015 11:33reagovat

     já si to na rozdíl od tebe pamatuju moc dobře, když přišel z Olmíka k nám, a jestli bereš konstruktivní rozehrávku hlavně nákop dopředu na útočníka, a do toho ještě urážíš, tak nemá cenu se s tebou bavit. Kováč byl výborný hráč co se týkalo defenzivy, ale dopředu to nikdy nebylo nic moc, ale ono v té době štítový záložník nebo stoper měl úplně jiné úkoly a hrál úplně jiným stylem, než v dnešním fotbale. Ale to senilní dinosauři tvého typu nikdy nemůžou pochopit, protože jsou zaseknutí v letech pradávných a myslí si, že to co fungovalo a bylo výborné před 10 lety, tak je pořád tak skvělé.

  • Asi tady budu v těžké

   bega11.5.2015 11:06reagovat

   Tak, je zcela nepochybné, že u některých „odborníků“ tady s Kováčem nepochybně narazíš. Všichni víme, kteří to jsou. Bezmezní obdivovatelé našeho geniálního GSM a jeho mazánků. Já s tebou naopak stoprocentně souhlasím. Není možné, aby hráč s jeho minulosti, který byl v loňské sezoně nejlépe hodnoceným stoperem v lize, zapomněl hrát fotbal. Navíc je přesně tou osobností, kterou Sparta v obraně nutně potřebovala. A kterou Holek, natožpak Brabec rozhodně nejsou. Proč ho Sparta vlastně kupovala, ví asi jen ten náš génius.

 • Pojďme se společně modlit...

  bega11.5.2015 10:25reagovat

  Jen na úvod. Nebudu hodnotit jednotlivé hráče. Jednak to tady podle mě udělal dostatečně kvalifikovaně a výstižně martinf20 - můj takřka bezvýhradný souhlas - jednak pod vlivem sobotního zápasu by se mi hodnotilo dost špatně. V kontextu toho zápasu si neodpustím tři poznámky. Za prvé: To, co dokáží naši stopeři není k vidění ani v krajském přeboru. U Brabce mě to tak trochu ani nepřekvapuje, o něm jsem se tady vyjadřoval mnohokrát a můj názor na něj je tak dostatečně známý. Teď se k němu - bohužel - přidal i Holek, kterého jsem před zraněním považoval za jasného kandidáta na reprezentační dres. Za druhé: Je doslova tristní, že Sparta má snad nejhorší standardtky v celé lize. Všechny kope Dočkal - jedním a tím samým dávno přečteným způsobem. Stálo by za to spočítat, kolik standardních situací měla Sparta v zápase s Plzní (rohy, trestné kopy) - a co z nich dokázala vytěžit???!!! A kolik gólů naopak v posledních zápasech ze standardních situací inkasovala?! S čímž tak trochu souvisí - za třetí: Kromě toho, že Sparta standardní situace zahrává naprosto bez jakékoliv invence, momentu překvapení a zdravého sebevědomí, jí zoufale chybí vysocí, robustní hlavičkáři, kteří byli v minulosti ve Spartě základem úspěchů (Skuhravý, Griga, Lokvenc, Koler nebo ještě nedávní hráči tmavé pleti). Kteří byli navíc schopni výrazně pomoci obraně při soupeřových standardkách. Prostě ze Sparty se stal soubor „malých piv“ a baletek, ze kterých nejde strach a nakope jim v podstatě každý, kdo proti ní hraje! Navíc pro zahrávání standardních situací je potřeba i levák s kvalitní kopací technikou (Podaný, Breznaník, Zeman?) a ne už doslova sparťanský, dočkalovský stereotyp!

  A za co se já osobně budu modlit?

  1. Tomáš Rosický (krásný sen, ale i ty se někdy naplní)

  2. Tomáš Sivok (při vší nekonečné úctě k výše zmíněnému Tomášovi se tento zdá momentálně pro Spartu skoro nutností)

  3. Ivan Hašek (pokud možno ve funkci sportovního ředitele, já osoboně bych rád viděl jeho spolupráci s Michalem Bílkem ve funkci trenéra)

  4. „Prozření“ Dana Křetínského, aby pochopil, že ve Spartě je něco špatně, a že schody se zametají odshora! Což souvisí s předchozím bodem!

  Bůh s námi a hlavně se Spartou!

  • Pojďme se společně modlit...

   Dynamo11.5.2015 10:30reagovat

   s tím prozřením DK nevím nevím

  • Pojďme se společně modlit...

   captain_obvious11.5.2015 10:39reagovat

   Taky bych tu rád viděl Bílka, jeho poslední 2 štace mě namlsaly a netuším jak je možné, že tenhle trenérský mág je bez práce...

    

   S vysokým nefotbalovým vemenem do útoku rovněž souhlasím. Tak se hraje moderní fotbal. Pokud se chceme posunout dál, neměli bychom se těmto trendům bránit.

   • Pojďme se společně modlit...

    bega11.5.2015 11:35reagovat

    Tvůj sarkasmus a ironie je sice pěkný, ale úplně zcestný chlapče. Bílek především u reprezentace odvedl slušnou práci. Což především dokládá to, že za ním hráči jednoznačně stáli.

    Z čeho odborník tvého „kalibru“ usuzuje, že vysoký, robustní hráč nutně znamená komplexní změnu herního stylu ve prospěch nakopávaných balonů - to víš zřejmě jenom ty. Celkem všichni se tady shodovali, že Sparta, která opravdu někdy spíš připomíná baletní soubor Národního divadla, potřebuje nacvičit i jiné herní varianty. A k těm vedle začlenění brejkových hráčů a rychlého přechodu do útoku rozhodně patří i silový, nátlakový fotbal, ke kterému je Sparta navíc velice často nucena stylem hry soupeřů, kteří proti ní brání v deseti lidech! Navíc přenesení hry dlouhým balonem, který pak dostatečně silově vybavený hráč dokáže podržet nebo sklepnout na nabíhající spoluhráče, může být v mnoha směrech daleko účinnější, než seberychlejší protiútok. Ono totiž odjakživa platilo a platí, že balon je vždy rychlejší, než seberychlejší hráč!

    • Pojďme se společně modlit...

     bigcock11.5.2015 12:13reagovat

     To ze hraci stali za trenerem vypovida o tom, ze je dobry fotbalovy trener a odbornik? Smích

     Precti si ty vyplody, nez kliknes na Vložit.

     • Pojďme se společně modlit...

      bega11.5.2015 12:39reagovat

      Tak pro mne je to jedna z nejdůležitějších věcí, která je pro práci trenéra zcela nezbytná. To, že hráči za trenérem stojí, totiž znamená, že mu bezvýhradně věří. A že bojují tak trochu i za něj. Což v reprezentaci za Bílka nepochybně fungovalo. Já se pod to, co jsem napsal kdykoliv rád podepíšu. Nevím, jestli by ses neměl nad výplody svého chorého mozečku zamyslet spíš ty!

      • Pojďme se společně modlit...

       bigcock11.5.2015 13:08reagovat

       Nemam zapotrebi nikoho urazet.

       Ja osobne preferuji trenery, kteri nechodi na pivko s hraci, ale maji vysledky a tym predvadi kvalitni hru.

       • Pojďme se společně modlit...

        bega11.5.2015 14:14reagovat

        Nezlob se, ale tohle už je hodně laciný. Tvrzení, že si Bílek kupoval přízeň hráčů tím, že s nimi chodil na pivo, je doslova ubohý. Ty jsi to viděl na vlastní oči že? Zatímco já jsem se to ani nedočetl v tisku, který Bílkovi rozhodně nakloněný nebyl a něco podobného by si ujít nenechal. Ty sice nemáš zapotřebí nikoho urážet, ale o něco výš jsi mě nazval píčou. Samozřejmě za potlesku těch, kteří jsou na tom intligenčně podobně jako ty!

    • Pojďme se společně modlit...

     bigcock11.5.2015 12:14reagovat

     A ja hlupak si vzdy myslel, ze dobrou praci dokladaji hlavne vysledky. Smích

     • Pojďme se společně modlit...

      bega11.5.2015 12:48reagovat

      Tak Bílek postoupil s nově se tvořícím mužstvem, prakticky bez hráčů, kteří by měli jakékoliv zkušenosti z kvalitních soutěží a natožpak předních evropských mužstev (na rozdíl od toho, jak to bylo za Brücknera) na ME, kde to mužstvo rozhodně nezklamalo. Podle mě nezklamalo vyloženě ani v kvalifikaci na MS. To, že se tam nakonec nepostoupilo je věc jiná. Dodnes tvrdím, že nejkvalitnější výkon od brücknerovských dob podalo národní mužstvo v bohužel nešťastném utkání proti Itálii, které jsme si zasloužili vyhrát. Na rozdíl třeba od velice šťastné výhry nad Holandskem pod Vrbou.

  • Pojďme se společně modlit...

   bigcock11.5.2015 10:46reagovat

   Obecne souhlas.... ale Bilek?????? Musim si jit vypichnout oci. Tady ho vazne nekdo vzyva? Nejsme v uplne dobre situaci, ale zase tak spatne to jeste neni.

 • Luhový

  Dynamo11.5.2015 10:10reagovat

  ”Hra Sparty se vrátila do doby za Chovancovy éry, kdy se bezhlavě nakopávaly míče a následně bojovalo o ně ve středu hřiště. Nebylo vidět ani minimum náznaku, že tento tým pracuje v trénincích na zakládání a vedení útoků”

   

  http://mluhovy.com/komentare/i-rozcviceni-maji-profesionalnejsi/

  • Luhový

   Bunda11.5.2015 10:23reagovat

   Curak. V ceskych podminkach se neda porad zakladat postupny utok kdyz ta kvalita tady proste neni. Spis mi vadi ze vubec nebyla snaha o roztrhani obrany plzne nejakym nabehem vice hracu najednou.

 • HŘEBÍK VÉÉÉÉNNN

  kolenatý11.5.2015 9:54reagovat

  Jaroslav je vynikající fotbalový a basketbalový odborník a je s podivem,že jej angažoval zatím jen jeden zahraniční klub.Jeho znalostí by jistě velmi rádi využili i v Papua Nová Guinea.

  Tak hodně štěstí...

  • HŘEBÍK VÉÉÉÉNNN

   Bunda11.5.2015 10:03reagovat

   Koho by jsi chtel na jeho pozici?

   • HŘEBÍK VÉÉÉÉNNN

    kolenatý11.5.2015 10:19reagovat

    takového trenéra,který dvacet a více let pracuje s mládeží a třeba dvakrát už si prošel s dětma od přípravky až po dorost.Inženýr to nikdy nedělal a proto je to jen samý experiment nebo odkoukané a vyčtené zahraniční věci.Proto slova o inženýrových kvalitách co by šéftrenéru mládeže jsou směšná.

 • Tak si vyberte:-)

  majtin11.5.2015 9:30reagovat

  Isport:”Hlavně Sparta, která duel s Plzní potřebovala vyhrát, vyrukovala s agresivním, nepříjemným stylem plným napadání a dohráváním soubojů.”

  Ščasný:”Prostě nám chyběla agresivita tam i tam (v šestnáctkách). Co všechno uhrál plzeňský Hubník... Anebo jinak: Kolik ran schytal Lafata a my rány nerozdávali. Tyhle návyky jsou prostě špatné. Od prvního dne hráčům opakuju, že musíme hrát podstatně agresivněji.”

   

 • Tak prece?

  bigcock11.5.2015 7:41reagovat

  Splneni snu mnoha fanousku.....

   

  http://fotbal.idnes.cz/sparta-navraty-rosicky-sivok-fotbal-dv2-/fotbal.aspx?c=A150510_213341_fotbal_ten

  • Tak prece?

   bigcock11.5.2015 7:44reagovat

   BTW: ”Realizační tým téměř jistě, bez ohledu na šéfa trenérského štábu, rozšíří Tomáš Požár: spekuluje se o tom, že by sportovní ředitel Bohemians měl na Letné zaujmout pozici šéfa.”

    

   Otavo, jednej! Smích

   • Tak prece?

    Pindruch11.5.2015 8:51reagovat

    Já tam tedy čtu něco jiného Úsměv

    • Tak prece?

     bigcock11.5.2015 9:51reagovat

     Nj, umazal jsem omylem ”...oddělení, které vyhledává hráče.”

      

     Smích

  • Tak prece?

   Spartan 198911.5.2015 8:54reagovat

   No kdyz pominu ze je to zatim jen spekulace a prani, tak je taky otazka jak na tom je a bude Rosicky po zdravotni strance, aby nebyl porad zraneny kdyby se vratil... Navic by tomu pomahali souperi, kteri by do nej urcite vic zajizdeli. No a Sivok taky nevim jak on to ma se zranenim. A ruku na srdce ne vzdy se nam tyhle navraty doziti fotbaloveho duchodu u nas povedli...

   • Tak prece?

    Pindruch11.5.2015 9:00reagovat

    Tomáš Sivok je bez debat nejlepší současný český stoper a hlavně lídr, kterého naše obrana a mužstvo jasně postrádá, navíc opravdu velký sparťan. A Rosa si bude naši ligu dávat i s jednou nohou v gypsu a na invalidním vozíku Úsměv Rád bych tu viděl oba, ale dle mého není reálný ani jeden.

    • Tak prece?

     Spartan 198911.5.2015 9:11reagovat

     To co pises je pravda, ale opravdu bude u nich zalezet na zdravi, a to posledni dobou nebylo u nich nic extra. Moc bych si to pral taky ale jsou tu dve veci jestli je to vubec realny a ten zdravotni stav no

76032 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha