Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Proboha!!!!

  kritik13.6.2015 16:09reagovat

  Vždyt to co nastoupilo je to nejlepší co momentálně máme.Výkon byl špatný ale ruku na srdce pod Vrbou nic jiného venku nehrajeme.S vyjímkou Nizozemska haluzová hra.

  • Proboha!!!!

   bastien66613.6.2015 16:21reagovat

   až teď se na spasiteli Vrbovi ukazuje jak bylo docela křivděno Bílkovi. Stal se v očích národa hrobařem fotbalu a jedinou žábou na prameni a nebýt něj vyhráli bychom snad MS. Na jeho postup ze skupiny na Euru ještě budeme s láskou vzpomínat až na to další Euro v nesrovnatelně lepším modelu spasitel pro jistotu vůbec nepostoupí. Poslední kvalitní material měl Brückner, všichni po něm se vice či méně úspěšně snaží uplest z howna bič. Repre je složena dominantně z hráčů 2 klubů z nichž jeden dostal vilagoš od Hackenu a Malmö a s druhým si vytřela zadek rozdílem třídy parta rumunských pastevců. Tady by nepomohl ani Mourinho.

  • Proboha!!!!

   standis13.6.2015 16:22reagovat

   Mně se líbil výkon proti Islandu doma, to žádná haluz nebyla a mělo to hlavu a patu. I výkon proti USA před Holandskem zase nebyl tak špatný, útočná hra akorát se nepromněnovali šance. Na jaře ovšem oba zápasy špatný. V zásadě jsou to naši nejlepší hráči až na Váchu a Krejčího s jejich jarní formou. Nemají v repre co dělat a vrátit se tam až zase začnou něco hrát. A Plašil s Váchou hrát nemůžou dohromady - chybí naprosto kreativita. Pokud tam chtěl dát Vrba klas. def. zál., tak měl povolat Hubschmanna - zahrál by to určitě líp a nepotřebuje zkoušet. A k němu, když se mu nelíbil Darida, tak Posíšil/Hořava i Kolář. Od toho je trener, aby poznal formu hráčů a postavil to na soupeře. A on to prokaučoval.

   • Proboha!!!!

    Kombinator13.6.2015 16:44reagovat

    Darida je marnej, v jednu chvíli ho posadili i v sestupujícím Freiburgu a teď o něj taky není žádná tahanice. Možná má výbornej akční radius, ale když každou druhou nahrávku střelí do prdele, tak má smůlu a může na kvalitní týmy zapomenout. Hořava v repre nemá co dělat a Kolář zahraje v repre pokaždý sračku. Pospíšil se mi celkem líbí, ale stále hraje jen ”druhou” ligu a zkušenosti s mezinárodním fotbalem nemá.

    • Proboha!!!!

     standis13.6.2015 16:51reagovat

     Rozumím tomu tak, že spojení Vácha Plašil Ti včera přišlo to nejlepší, co tam mohl Vrba dát?

     • Proboha!!!!

      Kombinator13.6.2015 16:57reagovat

      Vácha byl na place jako čistě defenzivní hráč, což by Darida, Hořava ani Kolář nemohli plnit, navíc do tý minely si svoje plnil 100%. Plašil mě nikdy nezaujal a vrcholem bylo, když na něj Vrba 5 vteřin řval ať to dá Daridovi do lajny a Plašil místo toho poslal Islanďana do brejku, na jeho místo bych dal Daridu.

      • Proboha!!!!

       LukyACS13.6.2015 17:00reagovat

       K čemu je, že si hráč splní 100% def.úkolů, když poté nahraje na gól, čímž naprosto znehodnotí svoje předchozí fungování na hřišti.

       • Proboha!!!!

        Kombinator13.6.2015 17:05reagovat

        Jasně Vácha tohle předvádí často, ale smést ze stolu celý jeho výkon kvůli jedný situaci mi přijde hloupý, byť to byl třeba rozhodující moment. Tady se řeší jestli byl Vácha dobrý rozhodnutí nebo ne, všichni samozřejmě po týhle jedný situaci tvrdí, že ne, že byl snad nejhorší na hřišti, ale kdyby se ta situace nestala, tak by dosta možná byl mezi nejlepšími na hřišti. Já tím chci jenom říct, že Vácha byl dobře připraven a žádnej propadák to nebyl, to spíš Krejčí ukázal, že se na tom hřišti ocitl nějakým nedopatřením.

        • Proboha!!!!

         LukyACS13.6.2015 17:10reagovat

         Já si třeba pamatuju situaci z prvního poločasu, kdy výborně založil náš útok a asi o 30s později si dementně nechal sebrat míč, čímž se Island dostal do velmi dobrého protiútoku, který musel hasit Limberský.

         Mně se Vácha v důležitých zápasech prostě nelíbí a že už byl po několikáté u takového kiksu, to nemůže být náhoda.

     • Proboha!!!!

      Pavel0013.6.2015 16:59reagovat

      Já bych vzal Hubschmanna vedle něj Rosickýho před nima Dočkal a na straně Kadlec a na druhé Kovařík

 • ”skauting”

  LukyACS13.6.2015 14:51reagovat

  myslíte si, že někdo od nás aspoň sleduje např. kvalifikace na ms - africkou, asijskou..., ms u20, hry jihovýchodní asie atp.

   

  Nedělám si iluze, že bychom někomu zaplatili letenku a pobyt na Zélandu, aby naživo sledoval MS U20, ale aspoň přes net by to někdo sledovat mohl Úsměv ale asi jsem naivní i tak, co?

   

  Nejspíš spoléháme jen na doporučení od našich zahraničních partnerů Úsměv

  • ”skauting”

   spartas13.6.2015 14:53reagovat

   Někde něco asi občas sledujeme, ale je to v podstatě jedno, protože i kdybychom to hráči chtěli přivést, tak to nedokážem.

   • ”skauting”

    standis13.6.2015 15:05reagovat

    Kolem Otavy krouží určitě spousta agentů a ti vždy někoho přivedou. A podle toho to vypadá.

   • ”skauting”

    LukyACS13.6.2015 15:11reagovat

    A hráči, co sem na doporučení chodí na testy, jsou naprosto hrozní. Přitom se nám to s Bonym hodně vyplatilo, ale radši než bysme si znovu vypiplali mladýho cizince, tak přivedem 24 letýho Picaulta s tím, že by mohl áčku pomoct už teď.

 • Spartané v áčku.

  kritik13.6.2015 14:18reagovat

  Přes mizerný výkon celého týmu,patřili k těm lepším.Dočkal dal branku,Krejčí alespon bojoval,Kadeřábek svoje uhrál a Vácha až na jednu,bohužel šílenou minelu-nebyl nejhorší.Důvod naší porážky byl jinde a to ve špatném vyladění formy na zápas.Celá Evropa má dohráno a všichni se soustředují na kvalifikační zápas.Nevím co nacvičoval Vrba ale podle průběhu zápasu se včera hráči sešli poprvé.

  • Spartané v áčku.

   Chrod13.6.2015 14:20reagovat

   Krejčí byl naprosto strašnej, jenom fauloval a navíc zahodil tutovku. Vácha nám prohrál zápas... to není špatný, to je fakt.

   • Spartané v áčku.

    daniel13.6.2015 14:24reagovat

    Vácha zavinil gol ale proč útočníci gol nedali?A Láďa byl lepší než Pilař,prádelníci brečeli proč ho Vrba nepostaví od začátku,a včera hrál od začátku a tragédie...

    • Spartané v áčku.

     Standa Hejkal13.6.2015 14:27reagovat

     To je tak hloupý a neobjektivní.

     • Spartané v áčku.

      kritik13.6.2015 15:56reagovat

      Co je blbý?Ten kdo bojuje udělá kiks nebo ten který hraje hovno a tím pádem nic nepokazí je lepší.

    • Spartané v áčku.

     Avhred13.6.2015 14:55reagovat

     Vácha, přestože tam vzhledem ke své jarní formě neměl co dělat, mi zase tak tragický nepřišel, ale svým nepochopitelným zkratem pohřbil celý zápas.

     Krejčí na sebe upozornil maximálně tak svojí zbrklostí při řešení nadějného brejku.

     A Pilař, ten byl tragikomický po celý mač, a kdyby nerozjel situaci před naším gólem, tak by v paměti utkvěly jen ty jeho pseudo-robbenovské akce, kdy si zleva navedl míč do středu a následně vypálil asi dvacet metrů nad branku ...

     Pilař a Krejčí; ti dva si momentálně nemají co vyčítat ...

  • Spartané v áčku.

   standis13.6.2015 14:25reagovat

   Soupeř slaboučký a výkon všech hráčů vesměs hrozný. Váchu s Krejčím neměl vůbec nominovat.

  • Spartané v áčku.

   captain_obvious13.6.2015 14:42reagovat

   Nemůžeš říct Vácha udělal hroznou chybu, ale nebyl nejhorší Smích Udělal hroznou chybu, kterou nám zápas prohrál a tím sám sebe pasoval do role nejhoršího hráče zápasu.

    

   U něho je problém, že se ty chyby opakují v důležitých zápasech, ve kterých se mnohdy psychicky bortí. Trvám na svém, že to je hráč, který pokud se dostane do ciziny, tak jedině když ho koupí tým, ve kterém funguje skauting podobně jako u nás - video na youtube + navštívení náhodně vybraného zápasu.

   • Spartané v áčku.

    kritik13.6.2015 16:11reagovat

    Vácha byl pro včerejšek nejlepší řešení .Zápas mu nesedl ale po place běhala ještě horší individua.

 • Prádelna

  daniel13.6.2015 14:15reagovat

  hyserie u prádelníků,jakto že Vácha a Limberský dostali stejnou známku v hodnocení na isport?A velký strach aby Vrba neprozřel a nezačal místo sparťanů,aby zachránil kvaldu ME, stavět hvězdy z prádelny,zrovna když se blíží zápasy LM nebo ELSmích To by ty jejich hvězdy neutáhli!Smích

 • : Luky

  bastien66613.6.2015 14:05reagovat

  souhlas. jen prosím nedělej tu chybu, která kdoví proč je donekonečna opakovaná ve všech diskusích na všech servrech. Kadlec si mohl zasloužit, ale jedině místo Dočkala, popř. Necida. Určitě ne víc než Krejda. Tam si to mohl zasloužit Kovařík. Uplně mě třeba na idnes fascinují věty ”Suchý hraje v Basileji dobře a on ho místo Váchy nepostaví” Tady jsme sparťani tak budem vědět že Suchý Váchu fakt nahrazovat nemohl, stejně jako Kadlec Krejdu :)

  P.S. neber to osobně nebo nějak zle, jen takové rýpnutí :)

 • Avhred

  LukyACS13.6.2015 13:40reagovat

  Nic proti Tobě, ale nechápu, proč se snažíš Vrbu zesměšňovat a přitom je podle tebe třeba Ščasný výbornej kouč.

   

  Vrba se s Plzní dokázal dostat 3x do skupin ze 4 kvalifikací, v předkolech LM vyhrál všechny zápasy, 2x se ze skupin LM dostal do EL, kéž bysme měli trenéra, který by byl podobně úspěšný v kvalifikacích.

   

  Jinak Vrbovi se podle mě vymstilo, že už si stihl oblíbit určité hráče a staví je tam nehledě na formu. Třeba Kadlec si min. pár minut zasloužil určitě víc než Krejda.

  • Avhred

   standis13.6.2015 14:23reagovat

   Vrba má na posledních zápasech repre svůj podíl. Včera totálně prokaučované, proti Lotyšsku se také nevyznamenal. Jestli chce dělat repre tak, že mu na podzim vyšyl zápasy a podle toho dělat nominaci další sezonu, tak to může dělat kdokoliv tady z fora.

  • Avhred

   Avhred13.6.2015 14:38reagovat

   Tak jestli tím zesměšňováním myslíš ty moje příměry, tak ty jsem použil hlavně díky své frustraci, rozčarování a nasranosti nad výsledkem včerejšího utkání a kvůli předvedené hře. Už jsem vychladl, ale pořád tvrdím, že výsledky Vrby coby lodivoda národního týmu jsou vzhledem k jeho aureole progresivního kouče, kterou si v Plzni právem vydobyl, hodně rozpačité a zůstávající za očekáváním.

    

   Samozřejmě máš pravdu, že Vrba s Plzní dosáhl skvělých výsledků, to nelze vůbec zpochybnit, ale já nehodnotím Vrbu postupujícího před pár lety s Plzní předkoly LM nebo EL, ale Vrbu coby současného kouče reprezentačního celku.

    

   Na momentálním národním týmu se mi nelíbí spousta věcí, přičemž většina z nich jde zcela jasně na vrub trenéra Vrby.

   Kupříkladu nestaví hráče dle jejich formy, jak deklaroval při svém nástupu do funkce, ale cpe tam pořád hráče, kteří byli na jaře evidentně totálně mimo jako Vácha nebo Krejčí.

   Dále jsme pod Vrbou nebyli schopni ani v jednom jediném utkání udržet vzadu nulu, a to jsme krom Holandska nehráli s žádnými fotbalovými titány. Rovněž hra pod Vrbou je rozháraná, kostrbatá, a když si člověk porovná první zápasy pod Vrbovým vedením proti Norsku a Finsku s posledními utkáními proti Islandu nebo Lotyšsku, žádný velký pokrok tam vidět není.

   A pokud mají pravdu kuloární zvěsti, že se mu rozpadla kabina na několik vzájemně neoblíbených frakcí s negativním dopadem na výsledky národního mužstva, tak je to taky jeho chyba.

    

   Kdybych to měl nějak krátce shrnout, tak Vrbu stále považuju za jednoho z největších fotbalových odborníků u nás, ale prostě jsem od jeho angažmá u národního mančaftu čekal daleko, daleko víc.

    

   Co se týče Ščasného, tak si troufám tvrdit, že kdyby u národního týmu byl včera on, tak by to větší holomajzna určitě nebyla. Úsměv

   Netvrdím, že Zdeněk je trenérský génius, který nás snadno dovede do čtvrtfinále LM a k titulu pět kol před koncem, ale věřím že pro Spartu bude jeho angažmá dobrý tah.

 • Hon na Váchu

  peterpan2713.6.2015 10:17reagovat

  Jako OK, udělal chybu, o tom žádná. Ale výjimečně souhlasím s Chovancem, že ta samá chyba je nedat gol když jdu sám na branku (Krejčí) nebo nedat hlavičku z malýho vápna (Necid). A Plašil tam taky pěkně chrápal. Trochu zapadlo, že jsme, s výjimkou Dočkalovy střely, ve druhý půli nepředvedli nic, za co bysme si bod zasloužili

  • Hon na Váchu

   standis13.6.2015 10:36reagovat

   Krejčí, Vácha oba hrubé chyby. A důkaz, že v repre neměli co dělat. To, že jsou z formy, uzná i spartan. Vrbova chyba, že je nominoval. Necid to dát sice měl, ale hrubice těch dvou byla daleko větší.

   Za žádný hon to nepovažuji, takhle se v repre hrát nemůže.

   • Hon na Váchu

    peterpan2713.6.2015 10:41reagovat

    To souhlas. Dát tam vedle sebe Váchu, Plašila a Pilaře, resp. Krejčího při jejich ”formě” byl velkej omyl

  • Hon na Váchu

   rozumbrada13.6.2015 11:33reagovat

   hon na váchu a krejčího je oprávněný.naopak mají štěstí,že jsou v česku.kde fanoušků není tolik a nemají takovou moc,kdyby vácha pravidelně namazával soupeřům,psal hovadiny na twiter nebo se promenádoval jako modelka v legínách někde na balkáně tak by to byl teprve hon.

   • Hon na Váchu

    PohanACS13.6.2015 11:38reagovat

    smrt konfidentům

    • Hon na Váchu

     rozumbrada13.6.2015 11:42reagovat

     souhlas,já jím nejsem.

     • Hon na Váchu

      Pavel0013.6.2015 11:55reagovat

      smrt plzeňákum !! SmíchSmích A na to už neřekneš, že jím nejsi vid ty trolle

      • Hon na Váchu

       Lobrock13.6.2015 12:42reagovat

       To je ezik, nesparťan a absolutní mimoň.

      • Hon na Váchu

       rozumbrada13.6.2015 14:46reagovat

       ne nejsem.nepřipadáš si už trochu trapně?to je jako každej kdo kritizuje hráče troll?tak po včerejším výkonu váchy a krejčího je tu trolů plno.

 • Sivok

  Dynamo13.6.2015 9:52reagovat

  Nechci bejt hnusnej, ale Vácha svou přihrávkou zřejmě definitivně odradil Sivoka od návratu do Sparty Smích

 • Zajímal by mě váš názor na tohle

  bastien66613.6.2015 9:52reagovat

  na mě to dělá dojem, že Vrbič není schopen ukočírovat 2 partičky. Naši a tu od podvodníků. V tomto to měli trenéři dříve jednodušší, hráči jim přijeli třeba z 8 týmů. Pozoruju už několik zápasů pár detailů, které leccos napovídají. Např. Dočkal dá gol po tom co to Pilař krásně zatáhl a odrazilo se to k němu od Necida. A řekne ”Necid mě to krásně sklepl” O Pilařovi ani slovo. Kdyby mu to tam zatáhl Vácha, popsal by situaci ”Vácha krásně akci rozjel a Necid mě to potom přiklepl.” Stejně se podívejte na klubko, když dá někdo gol, a nejen ten včera. Hráči z druhé partičky jsou vně a zúčastní se oslavy jako statisti. Když střída naš podvodníka nebo naopak, jde o symbolické plácnutí ( v jednom minulém zápase ani to ne), když střida někoho ze své partičky, je tam objímaní a nějaká věta typu jdi na to kámo, drž se apod. Jsou to detaily, ale leccos vypovídající. Třeba je to jen můj pocit, ale jsem přesvědčenej že Vrba má v týmu 2 navzájem se v oblibě nemající partičky a není schopen si s tím poradit. Podobnej problém kdysi řešili myslím Holanďani, tam to bylo černí vs. bílí. Odmítali si nahrávat, hráli jen na sebe atd.

  • Zajímal by mě váš názor na tohle

   standis13.6.2015 10:38reagovat

   Vypadá to tak a přitom na podzim to vypadalo, že se domluvili - spartané a prádelníci.

  • Zajímal by mě váš názor na tohle

   Lobrock13.6.2015 12:28reagovat

   To, že se neradují/neplácnou s takovým lidským odpadem jako Limberský nebo Pilař, lze přičíst našim hráčům jedině jako klad. Já jim za to tleskám.

   • Zajímal by mě váš názor na tohle

    Kombinator13.6.2015 14:19reagovat

    Já se tomu nedivím, že si nesedí, jedna věc je, že Plzeň je korupčnickej klub, který svými praktikami naše hráče připravuje o úspěchy, což by se dalo na úrovni reprezentace mezi hráči přejít, ale druhá je, že je to morální odpad, kterým mimo jiné není blbý vyhrát povodnickou penaltou a pak ještě kolem toho dělat show a zesměšňovat soupeře. S takovým hnojem bych nebyl ani v kabině.

 • No

  PohanACS13.6.2015 9:34reagovat

  Repre je mi volná,nicméně do Váchy si kopnu

76453 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha