Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jaany15.3.2015 10:45reagovat

  nejhorší jsou asi tři věci.

  1) Lavička byl spokojený s nasazením. To nemůže myslet vážně. Viděl třeba Schalke nebo PSG v týdnu?

  2) I když v zimě přivedl dost hráčů na ofenzivní pozice tak je tam nedá i přes slabou výkonnost Krejčího nebo Dočkala. Dočkal ten včera nešel do jedinýho souboje. Buď vyklusával vedle a nebo jen stínoval.

  3) Absolutně nezvládá reagovat na vývoj zápasu jak včera, tak především v Ostravě.

  • Bunda15.3.2015 11:04reagovat

   1) Může Lavička se svojí povahou hráče vyburcovat do maxima ? On je naopak uspí.

   2) Lavička nemá rád změny a věří zkušenosti což je kravina,protože nám strašně chybí mládí,dravost,nadšení,dynamika.

    

   Až skončí Lavička tak se bude muset upravit i kádr,musíme se více zaměřit na dynamiku,bojovnost,dravost,protože ti naši kluci mužou hrát maximálně fotbal do nohy a to prostě nestačí. Neutrální Včera jsme klidně mohli hrát v bloku a vyrážet do brejků ale v sestavě v tomto složení : Kadlec,Vácha,Matěj,Skalák,Krejčí-Konate

   Oni by za 90 minut 4-5 utekli a dali by 1-2 goly,ale Lavička hraje na brejky s Lafatou a s DočkalemSmích

    

   • Jaany15.3.2015 11:15reagovat

    I bez toho Skaláka by to šlo. Mohl tam zkusit to Schranze. Ať jde hlavně trénovat někdo, kdo prostě nebude jen tak koukat jak tam hráči pobíhaj. Protože to nebyl ani blok ani pressing. Přitom na záčátku druhý půle tam bylo jasně vidět, že když na ně zatlačíme tak budou dělat chyby, ale oni to udělali jen tehdy a pak už ne. Ať to jde trénovat Holoubek nebo Hašek ti se na stylu s Hřebíkem shodnou.

 • Bod by byl OK, kdyby

  Mário Vdolek15.3.2015 10:26reagovat

  Sparta ho skutečně ubránila proti kvalitnějšímu soupeři. Jablonec ale narozdíl od Plzně nás rozhodně nepřejel a nebyl lepší. Horší je, že my jsme hráli úplnou tužku. Kde je ta loňská Sparta? VÁLEC? KDE?! Lavička má plnou hubu alibistickejch pindů. Jestli v následujících 4 zápasech neurvou 12 bodů tak ať se už Víťa balí...Smutek

 • Vina je na straně vedení

  Wilathewarrior-mobil15.3.2015 10:21reagovat

  Říkám to od Malmö že pan Lavička selhává(když se podíváme na jeho předchozí angažmá u nás, tak jako by se opakoval stejný scénář akorát v jiném časovém úseku.)

  Ale je to chyba vedení, on měl jít po Hackenu a ne tu zůstávat, tak to měli risknout s Jílkem + Hašek nebo třeba někdo další ( na tento point nemám bohužel patřičné informace a znalosti).

  On není jen trenér spátečnický tuto sezónu.

  Přeji nám všem pevné nervy

 • Jablonec

  Standa Hejkal15.3.2015 10:17reagovat

  Sice byla mlha, že nebylo nic vidět, ale nejlepší na hřišti byl Mareček. A výkonem dne bych nazval frajera, co přemetem sletěl z plotu a odešel po svých.

 • Zápas

  Tom kocour15.3.2015 10:10reagovat

  ruku na srdce, čekal snad někdo z vás něco jiného? Klasickej venkovní připosranej styl, zápas byl bohužel současným odrazem naší výkonnosti a to zejména při venkovních zápasech. Za remízu můžeme být rádi všema deseti. Nicméně lepší variantou si stejně myslím, že je dohrát sezonu s panem Pokorným než dělat nějaké unáhlené změny, které by nám mohly ve výsledku uškodit ještě více. No a po 30. kole udělat Víťovi pápá

 • bez šance..

  Shrekson15.3.2015 8:49reagovat

  Prostě nuda, nedavat že jsme nepřijeli tým co chce hrát poháry, v naší situaci nejde. Mareček odehrál celkem v klidu ten post, občas bylo vidět jak mu hlavou proletí myšlenka kde ma stát a kam se posunout. Určitě mel dohrát tento post v zápase s Duklou aby byl lépe připravený! Střídání je prostě smutné, Krejčí není cely zápas vidět ale stejně hraje do 81min. Konate měl přijít dřív bylo na něm vidět že se chce ukázat a snažil se. Lavička asi trochu zapomíná že minuly rok nám titul vyhrál i Bedna, který na konci zápasů dokázal dávat důležité góly, takový hráč nám chybí hlavně proto že Lavička nikomu nedá pořádnou šanci.

  • bez šance..

   Shrekson15.3.2015 8:50reagovat

   *nadávat

  • bez šance..

   FIKURA15.3.2015 9:09reagovat

   Za normálních okolností bod se silným Jabloncem u nich, ještě celkem dobrý. Ale je potřeba se podívat jakou hrou jsme k tomu bodu došli. Připosranou hrou! S týmy, se kterými bojujeme o titul, tak za 180 min. vystřelíme jednou mezi tyče!!!!!. V naší hře není žádný progres a těžko se dá očekávat. Je na čase, aby hodný Vítek odešel na nějaký čas do Austrálie a Stavař Jára, opět do studia. Protože na tenhle nekoukatelný, ale hlavně neůčelný fotbal co hrajeme, má Jaryn stejný podíl jak Pokorný.

   • bez šance..

    captain_obvious15.3.2015 9:55reagovat

    Vystřelíme bych dal do uvozovek, protože ta jediná střela, byla ta Váchova žblabuňka zpoza vápna ještě v prvním poločase, což byla prakticky taková polovysoká malá domů a mezi střely se to počítá jen z principu.

   • bez šance..

    Wilathewarrior-mobil15.3.2015 10:10reagovat

    Už jsem smí říkal rozumný příspěvek ale Jaryna sis neodpustil švengy ;)

   • bez šance..

    majtin15.3.2015 10:12reagovat

    Tak víceméně souhlasím,ale jak jistě tušíš, jen po slovo ”Austrálie”.

 • Avhred a jeho protireceni.

  alien15.3.2015 8:37reagovat

  Kritizujes tady Vitu i Krejciho...vcera jsi napsal:” Cetl nekdo od Indiana v posledni dobe neco smysluplnyho”? Vzdyt ma pravdu,pise to,co snad vidi kazdej. Ta kritika je na miste a nejen tech dvou. Rozdil je ten,ze on to pise od doby,kdy ty problemy jsou viditelny. A ty jen po prosranejch utkanich. Jinak je to samy:..”Sparticka prejede rozdilem...Sparticce budou vsichni koukat na zada...”. Trochu POKORY AvhredeSmích Jinak ten ken4,nebo jak se ten kokot pise..za to,co napsal Indianovi by mel ban opravdu dostat!

  • Avhred a jeho protireceni.

   FIKURA15.3.2015 8:57reagovat

   Avhred je človíček, že kam jde dav, tam jde i Avhred. Neboli: ”Kam vítr, tam plášť”.

  • Avhred a jeho protireceni.

   majtin15.3.2015 10:10reagovat

   Tak ona je kritika a kritika. Indiánova posměšná jedovatá ironie je dost destruktivní, to je prostě k ničemu. Ale pakliže se týmu a nebo jednotlivým hráčům nepříliš daří, pak je v pořádku to přesně popsat. Bez urážení.

  • Avhred a jeho protireceni.

   Avhred15.3.2015 11:09reagovat

   Jestli považuješ chorobné stereotypní výlevy, kořeněné sarkastickými posměšky na naše hráče a další zaměstnance klubu, za věcnou kritiku, tak je to čistě tvoje věc.

    

   Podle toho, co píšeš, předpokládám, že sis prošel moje příspěvky na dané téma, že jenom bohapustě neplácáš, takže určitě víš, že na Krejčího mám ten názor, že hraje dlouhodobě, kulantně řečeno, pod svoje možnosti, nicméně ty jeho matné výkony jsou do jisté míry kompenzovány nějakým povedeným centrem na gól nebo vstřelením branky. (Když tak ti to sem můžu napsat třeba ještě ve středu, abych tě vyvedl z tvého klamného dojmu, že tenhle názor zastávám pouze po prohraných zápasech ...)

    

   Co se týče Víti, mám ho rád, Spartičku po Chovancově bezkrevné, nezáživné hře na náhodu opravdu zvedl, nicméně poslední dobou není vidět žádný progres, spíše stagnace, hra se pomalu začíná vracet o pět šest let zpátky, a přestože i nadále uznávám Víťu jako kvalitního kouče a charakterního člověka, začínám ztrácet víru v to, že by se to pod jeho dalším vedením mělo nějak zásadně změnit.

    

   P.S. Myslím si, že každý soudný fanoušek klubu z Letné vidí, že naše hra a výkony s výsledky mají do ideálu daleko, takže ty moje veselé příspěvky ohledně naší jednoznačné výhry v nadcházejícím utkání nebo oslavné ódy nesmíš brát zas tak vážně. Úsměv

    

    

 • Začnu

  Kombinator15.3.2015 1:44reagovat

  slovy klasika ”vyhoďte už toho kreténa”. Ne, vážně, myslím, že je nejvyšší čas Víťovi slušně poděkovat, potřást mu pravicí a pustit ho o dům dál s tím, že týmu už nemá co dát. Dneska to bylo fakt zase hrůzostrašný venkovný výkon, nebýt toho, že je Kadlec dobře individuálně schopnej, tak si nevytvoříme ani šanci. Chudák Lafi tam běhá od obránce k obránci 80 minut, Jablonec nedokážeme přehrát, nevytváříme si nadějný situace a Víťu ani nenapdne, že by třeba střídal a nějak oživil naší hru. Na to, že potřebujeme vyhrát si Víťa vzpomene až 9 minut před koncem. Jeho koučink během zápasu je fakt tristní, navíc když k tomu přidáme, že tým jde pod jeho vedením dolů, kvalitní venkovní výkony za Lavičkova působení spočítáme na prstech jedný ruky, tým není připraven konkurovat v Evropě (jedná se o hru venku, domácí zápasy mají kvalitu), doplňování kádru je velmi špatný a zabudovávání mladých je nulový, pak prostě už nedává smysl tu Lavičku nadále držet a čekat na nějaký velký zaváhání. Na druhou stranu, pokud nemáme připravenou náhradu, tak bych Víťu nechal dokoučovat sezónu a pak se sním rozloučil. Nemá smysl sem brát nějaký losery, to radši ať tuhle sezónu dokončí.

  • Začnu

   celtic15.3.2015 8:08reagovat

   No, já si myslím, že na jaře ani domácí zápasy němají nějakou kvalitu. Výhry se slabou Příbramí a Duklou, prosím, ale předvedená hra? Hrůza. Spočítat kloudné akce, na to stačí jedna ruka. Ze všech jarních zápasů. A pokud jedeme vyhrát a jednou vystřelíme, noooo, dobrý. Smutek

 • Víťo, Víťo ...

  Avhred15.3.2015 1:22reagovat

  Redaktor: ”Souhlasíte, že hit kola fotbalově zklamal?”

   

  Lavička: ”Vím, že jsou od nás fanoušci zvyklí na kombinační styl, ale tentokrát jsme neměli tolik prostoru. K zápasu jsme přistoupili tak, že se ukáže náš charakter. To říkám s přihlédnutím ke všem okolnostem, které nastaly.”

   

  Tohle je teda silnej tabák ...

   

  Víťa už evidentně začíná ztrácet půdu pod nohama, a protože není schopen objektivní kritiky do vlastních řad (což mu patrně znemožňuje ta jeho dobrácká povaha nekonfliktního slušňáka) nebo obyčejné sebereflexe, podobnými prohlášeními jenom rozdmýchává negativní nálady vůči vlastní osobě a úspěšně pokládá pomyslný dynamit na základy všech pozitiv, jichž se Spartou dosáhl.

   

  Jinak zápas jako hit kola samozřejmě zklamal, ať si kdo chce co chce plká; byl to z obou stran nezáživný fotbalový švajneraj s rádoby nasazením, spoustou nepřesností, minimem šancí (nemyslím kasematy), jehož nejsvětlejší stránkou bylo vulgární a nesmírně sympatické pořvávání na kormidelníka českého fotbalu, jistého Meltu.

 • Krejčí

  Avhred14.3.2015 23:40reagovat

  Nemohu si pomoct, ale přijde mi, že Krejčí z poslední doby je, ironicky řečeno, krásný příklad ”pracovitosti” a přístupu k fotbalové profesi jako takové, poněvadž přestože je obecně známo, že pravačku má pouze ”na opírání”, evidentně s tímhle deficitem nehodlá nic dělat, stejně jako s dalšími věcmi, jež devalvují jeho výkony (soustavný pobyt v ofsajdu atd.). Navíc mi přijde, že už z něho vyprchala taková ta dravost z před pár let, ten entuziasmus, který ho poháněl a jehož momentální absence se projevuje v mdlých výkonech našeho levého záložníka. Jak někdo správně podotkl, asi si Ládík myslí, že má svoje jisté; je pevně přesvědčen, že je pevným článkem základní sestavy Sparty a reprezentace, nicméně tohle klamné přesvědčení by se mu mohlo ruku v ruce s jeho matnými výkony krutě vymstít ...

  • Krejčí

   spartas14.3.2015 23:55reagovat

   Jak konkrétně by se mu to mohlo vymstít u trenéra, který by celou sezónu nejradši odehrál s jedenácti hráči?

   • Krejčí

    Avhred15.3.2015 0:03reagovat

    Lavička, který, jak správně podotýkáš, ve své konzervativní omezenosti sází na určitý okruh vyvolených hráčů, nezáleže na jejich výkonech, tu nebude věčně.

74994 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha