Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • no teda

  Poldi25.3.2015 14:23reagovat

  necekal jsem to uz v roce 2015. Pritom je to takova technologicka novinka!

  http://www.sparta.cz/cs/vstupenky/na-pokladnach-lze-nove-platit-kartou.shtml

  Kazdopadne dalsi z kroku pro zlepseni komfortu. Super, konecne odstranen jeden z podstatnejsich nedostatku.

  • no teda

   Shrekson25.3.2015 14:58reagovat

   Neuvěřitelně!! Velká gratulace!!

   Třeba se i jednou dočkáme a budou se dat koupit pernamentky po internetu!

    

  • no teda

   Tashunka Witko25.3.2015 15:07reagovat

   Sparťan na pokladnu zásadně nechodí, neb má permanentku. Výjimkou je krajní pokladna na na Třídě MH za fanshopem, kde se fasují programy (zadarmo).

   • no teda

    Poldi25.3.2015 15:48reagovat

    i Spartan s permanentkou to oceni, kdyz jdes treba koupit 2-3 balicky listku na EL/CHL a musis mit u sebe dost penez. Nebo kdyz si prectes, ze se daji balicky poridit v ZC a na pokladne 1. Pak tam prijdes a na ZC vytisknuty papir, ze tady balicky fakt ne a kluses nekam sehnat bankomat. To uz je nastesti tedy minulost. Pro ostatni bez permice je to tez usnadneni, zvlast v dnesni dobe bezdotykovych karet a terminalu.

    • no teda

     DJDriver26.3.2015 6:51reagovat

     tohle placeni fiktivnima penezma nas jednou znici. Jeste z toho za chvili udelaj kredity jako v Demolition man.

  • no teda

   atraps225.3.2015 15:23reagovat

   Permice v kapse a spartan vyráží na Letnou.

  • no teda

   Mário Vdolek25.3.2015 17:19reagovat

   Platí to i v tom zákaznickým centru, kde jsou předprodeje? I permanentkář musí párkrát do sezóny k pokladně pro lístky pro přátele nebo na poháry!

 • DK rozhodla

  Boldrick25.3.2015 7:36reagovat

  Pan Lafata bude potrestán vydáním Islámskému státu,kde bude jako odstrašující příklad džihádistou Johnem zaživa upálen v kleci! Howgh

  • DK rozhodla

   petr13725.3.2015 8:26reagovat

   a ještě předtím přečte prohlášení, že bude upálen dobrovolně na protest proti lživé a nespravedlivé kampani, která je dlouhodobě vedena proti nejlepšímu a nejférovějšímu klubu planety Viktoria Plzeň Úsměv

 • Proč by měl D. Lafata dostal trest

  majtin24.3.2015 22:49reagovat

  Proč si přeji, aby dostal PŘIMĚŘENÝ trest.

  Zaprvé proto, že jsou takto nastavena pravidla, udělal něco nesprávného (pozor nezneužil malé dítě ani nezabil stařenku pro peníze, jak se z některých popisů jeho úletu může nezasvěcenému zdát) a protože je to hra, je pravidla třeba dodržovat. Někdo může namítat, že Plzeň taky není trestána. Ale kdyby nebyl potrestán, měli by ostatní kluby a veřejnost právo se na nás dívat s opovržením, jako my se teď koukáme na Plzeň, které toto pravidelně prochází (i pomocí rozhodčích). Simulování je třeba vymýtit a tudíž trestat.

  Zadruhé - bude očištěn před soudnými lidmi (nestoudně nesoudní budou křičet ještě dlouho, ale s tím se nedá nic dělat) - udělal chybu, litoval toho, upřímně se omluvil, snad dostane trest - nenapadá mě, co udělat víc.

  Zatřetí - kdyby nebyl potrestán, otevřela by se stavidla pro další plzeňské simulování - jedno naše by zlegalizovalo minimálně 10 plzeňských. Takto dostane soudná veřejnost argument, s kterým bude moci tlačit kdykoliv v budoucnosti na potrestání jakékoliv simulace.

  Za přiměřený považuju jednozápasový distanc - hlavně vzhledem k případům v minulosti, kdy Limberský nebo Pilař vyvázli jen s pokutou. V této souvislosti jsem zvědavý na reakci disciplinární komise, protože jestli půjde David před DK, ta bude rozhodovat i o trestu pro Petrželu za poněkolikáté opakovanou zákeřnost - naposled dostal 3 zápasy, teď by měl dostat minimálně stejný trest. Z tohoto hlediska jsem zvědav jak ten tlak a porovnání obou prohřešků DK zvládne.

  • Proč by měl D. Lafata dostal trest

   Raist25.3.2015 8:30reagovat

   Jestli se nemýlím, maximální trest, který mohl (a podotýkám, že také měl) Lafata během zápasu vyfasovat, by bývala žlutá karta. Pokud by mu však DK zpětně napařila distanc na jeden zápas, vlastně by tím řekla, že simulování se má trestat udělením červené karty. To mi přijde jako dost závažné posunutí pravidel. Osobně by stačilo, ať rozhodčí striktně využívají těch pravomocí, které mají už nyní, a dávají simulantům bez milosti žluté. Co se Lafiho trestu týká, právě vzhledem k analogickým trestům v minulosti nečekám nic jiného, než finanční pokutu. Dát mu zápasovou stopku by znamenalo, že od příště se simulování musí trestat tímtéž. A to bych fakt chtěl vidět. Úsměv

   • Proč by měl D. Lafata dostal trest

    majtin25.3.2015 9:27reagovat

    To mě nenapadlo, ale byly tu zápasové distanci za simulování v minulosti. Pokud máš pravdu, pak bych je každopádně zavedl.

   • Proč by měl D. Lafata dostal trest

    Tashunka Witko25.3.2015 15:17reagovat

    Když Andy Moeller nafilmoval před lety penaltu, dostal trest na 4 zápasy ! Imho je to zatím nejvyšší trest udělený za filmování.

 • Lafatova (ne)penalta

  Tom kocour24.3.2015 19:43reagovat

  Lidi buďte zase soudní, David to zahrál jako Jack Nicholson a to je prostě ostuda nehodná jména Sparty. Jasně že se můžem vymlouvat neuznaný gól z (ne)ofsajdu, na řadu dalších podobných situací v jiných zápasech.. Ale hergot sakra se přece nebudeme porovnávat s podvodníkama z Plzně! My jsme Sparta a na takovouhle úroveň se přece nemůžeme snižovat! Radši skončit druzí než vyhrát titul plzeňskýma praktikama. Doufám, že to byla výjimka a již se ničeho takového od hráče Sparty nedočkám. Chci být hrdý na svůj klub!

  • Lafatova (ne)penalta

   jirkas24.3.2015 19:58reagovat

   Mně už to připadá jako nafouklá bublina, proč to ještě řešit.Řešil někdo filmování Pilaře, Petržely a spol? Sparta má 5 bodů ztráty na Plzeň, slabého trenéra i nejasnou koncepci ve vedení, tam je hodně problémů k řešení a zamyšlení proč se zabývat 1 penaltou....SmutekSmutek

   • Lafatova (ne)penalta

    Tom kocour24.3.2015 20:04reagovat

    To jako souhlas, ale byla to spíš reakce na zdejší fórum, které se po prvotním pohoršení snaží situaci omlouvat, zlehčovat, či odkazovat na Plzeň. To si myslím, že je špatná cestaSmutek

    • Lafatova (ne)penalta

     majtin24.3.2015 20:47reagovat

     Tak já myslím, že jsou to ojedinělé názory. Ale to zlehčování není v jistém smyslu od věci - někdy mám pocit z těch ohlasů, jako by spáchal hrozný zločin.

  • Lafatova (ne)penalta

   Kombinator24.3.2015 20:24reagovat

   Fakt jsou jasný, jeden regulérní gól nám neuznali, jeden nám darovali po až komický simulaci Lafiho. Suma sumárům se dá říct, že výsledkově bylo spravedlnosti učiněno za dost, nicméně jakým způsobem se zachoval David je na pohlavek. To ale neznamená, že bychom měli trpět, aby si o dlouhodobě jednoho z nejslušnějších hráčů v lize hned utírali rypáky prasata, pro který je slovo fair play po celou jejich kariéru sprostý slovo. Lafi udělal blbost ze zoufalství, dobytci, kteří teď nejvíc hýkají to dělali nebo dělají s naprostým rozmyslem a kdykoliv je napadlo nebo napadne.

   • Lafatova (ne)penalta

    Avhred24.3.2015 20:45reagovat

    Na jednu stranu je ta Davidova kulturní vložka odsouzeníhodná, na druhou je možná dobře, že se to tak rozmázlo; doufám, že podobně rozmáchle a detailně se nyní bude propírat každý nafilmovaný pád chronických simulantů jako Pilař, Petržela a jim podobným individuím, pro něž je překročení lajny velkého vápna soupeře skoro automatickým pokynem k teatrálnímu spadnutí.

 • FAČR

  Mick24.3.2015 19:28reagovat

  Takovejhle penalt se v českém fotbale zcela běžně a za dohledu funkcionářů FAČRu všech možných úrovní píská tak 20-30 za jeden víkend.

   

  Všichni ty týpci to podporují tak nechápu co se vůbec řeší.

   

 • Hon na Lafatu, aneb kdož jsi bez viny…

  dominik2724.3.2015 11:57reagovat

  Hezky napsaný komentář od Petra, díky za něj.Úsměv

  bit.ly/1Gc1wot

  • Hon na Lafatu, aneb kdož jsi bez vin

   bastien66624.3.2015 12:17reagovat

   pěkně shrnuto, diky autorovi

  • Hon na Lafatu, aneb kdož jsi bez vin

   Skleepy24.3.2015 12:29reagovat

   Gut!

  • Hon na Lafatu, aneb kdož jsi bez vin

   peterpan2724.3.2015 13:28reagovat

   dobře napsané, jen ten poslední odstavec je navíc, podle mě celkem zbytečná zmínka o Petrželovi. Jinak člověk musí sportovně uznat, že celá Plzeň tomu neřekla ani b

  • Hon na Lafatu, aneb kdož jsi bez vin

   Mick24.3.2015 19:26reagovat

   Takovejhle penalt se v českém fotbale zcela běžně a za dohledu funkcionářů FAČRu všech možných úrovní píská tak 20-30 za jeden víkend.

   Všichni to podporují tak nechápu co se vůbec řeší.

    

 • Lobrock24.3.2015 11:34reagovat

  Tohle kolo jen potvrdilo, že je Sparta veřejností vnímána jako morálně mnohem výše postavený klub než třeba Plzeň. Tam už si všichni zvykli, že se to na pencličku zkusí 4X za zápas, pokaždý bez žlutý karty, jedna nebo dvě se odpískaj a není třeba to nijak okomentovat. Je to obvyklý kolorit, zažitá praxe v posledních pěti letech, nikoho nebaví psát pořád o tom samém. Možná, kdyby Plzeň odehrála aspoň jeden zápas za sezónu, kdy se jí něco nepřipískne, kdy se její hráč neprolétne vápnem bez příčiny, kdy se nesmyslně nezastaví pro domnělý ofsajd akce soupeře, tak to bude konečně někomu stát za komentář. Proti tomu Spartě se pískne špatná pencle jednou dvakrát za sezónu a ještě jak na potvoru zrovna v zápase, kde jí zároveň rozhodčí okradnou o gól. To se pak špatně hledá možnost, jak ty Mirky Dušíny nachytat. Tak holt nezbývá, než neukázat všechny hráče a neofsajd tak zkušeně zakrýt a s o to větší vervou se pak pustit do hráče, který to, co konkurence dělá běžně, učiní dvakrát za kariéru.

 • Pako Vízek

  bega24.3.2015 11:20reagovat

  Já tady tentokrát musím souhlasit skoro se vším, co tady bylo. Napsáno. Jen bych rád přidal názor na to, co napsal v dnešním Sportu ten idiot Vízek. Pane Bože!!! Kdo si ho pamatuje jako hráče, který se neštítil žádné příležitosti jak upadnout ve vápně, když mu obránce jenom dýchnul na záda musí žasnout! Nejhorší je, že ho to neopustilo ani v pozdějším věku, kdy hrál za Chabry. V simulování ho překonal snad jen legendární Franta Veselý - a to už je co říct! A teď tady to pokrytecké lampasácké pako se sešívaným mozkem bude ještě mentorovat. Psát o tom, jak se za Lafatu styděl. ON!!!! Potkat ho na ulici tak ho regulérně pozvracím. A vůbec bych se za to nestyděl!

  • Pako Vízek

   Kombinator24.3.2015 12:09reagovat

   Je smutný a trapný zároveň, že zrovna ty největší odpady fotbalový společnosti mají tu drzost se nad něčím, co dělají nebo dělali sami celou kariéru, pohoršovat a odsuzovat to. jen čekám, kdy se takhle na Lafatovu adresu vyzvrací ještě Lůďa Zelenka, jehož dosavadní naplní komentátora na ČT bylo zlehčování a zamazávání Plzeňských simulací.

  • Pako Vízek

   ouissi24.3.2015 12:34reagovat

   S tím pozvracením Vízka bych měl trochu strach. On by se mu při nějakém méně opatrném pohybu po nerovných površích pražských chodníků mohl zhoupnout žaludek trochu rychleji nebo neobvyklým směrem, a protože pokud se potkáte, bude mít bezpochyby vypito, mohlo by se stát, že pozvrací rychleji on tebe.

 • Mareček

  Kombinator23.3.2015 23:43reagovat

  Ještě jedna věc mě zaujala. Proti Teplicím zahrál Mareček celkem slušně, sice si nemyslím, že by to byl adept na pravýho beka po odchodu Kadeře, ale zástup tentokrát dobrej. Ale teď visí ve vzduchu otázka, jak je možný, že když na to místo musel poprvé, že tam hrál jako kdyby viděl fotbal poprvý a motal se tam jak bába v obchoďáku. Myslím, že je to jen další ukázka, jak Lavička hrubě podcenil připravenost mužstva. Není přece možný, když se 2 roky ví, že za Kadeře není náhrada, že nejenže se nikdo adekvátní nepřivede, ale ani není jiný hráč v mužstvu pořádně na zákok připraven.

  • Mareček

   Tashunka Witko24.3.2015 7:50reagovat

   Mareček je defenzivní záložník, který se neprodal do kádru a tak z něj alibistický myslitel Pokorný vytvořil univerzálního náhradníka, který zaskakoval a střídal vždy, bez ohledu na post.

   Až dostane Lafi trest, pošle trenér na jeho pozici vyzkoušeného Marečka.

  • Mareček

   Capo24.3.2015 9:16reagovat

   Je to tak, taky mi to tak přijde. Je v celku nepochopitelný, že v přípravě na tom postu hráli vždy jen Kadeř a hráči, kterým beztak nevěří a nikdy by je v důležitém zápase nepostavil a jeho první varianta Mareček si tam nezahrál nikdy, nepochopitelné! Lavička prostě musí nejpozději po sezoně skončit, i kdyby nakonec získal titul, a už teď to naše vedení musí řešit a hledat pořádnou náhradu a ne to lepit o malinko jinou trenérskou odnoší Lavičky jako je třeba spekulovaný Ščasný.

 • Vondrášek

  Kombinator23.3.2015 23:29reagovat

  Tak jsem nakonec ten zápas zkouknul a teda tohohle pokrytce bych nejradši profackoval. Když dává Lafata regulérní gól a jasně ví, že je regulérní, protože Vondráška vidí a ještě na něj posléze ukazuje, že tam byl, tak on dělá, že se vsáknul do země a vlastně vůbec neexistuje a pak má tu drzost kázat. Tomuhle fakt neporozumím, když mám máslo na hlavě, tak kurva držím radši hubu, když už se nepřiznám a ne, že budu veřejně rejt do druhýho a odsuzovat ho. Bože, tohle už je fakt šílený. Baroš, tenhle kretén, do party už fakt asi chybí jen ten šašek z Brna Švancara, aby Lafiho odsoudil.

77757 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha