Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Konečně se zapojí i jiní hrači.

  AlbiS779.3.2015 2:43reagovat

  Samozřejmě vykartování špatné zrovna ve špatný čas ,ale na druhou stranu bude muset Lavička konečně trochu prostřídat sestavu ,pro něj to bude týden nočních mur, nemůže spoléhat na svých top 11 lidí které by nejraděj stavěl až do konce sezony nebo do do konce svého trénování za spartu. Za mě konečně bez formy hrající Costa bude nahrazen Podaným takže tahle karta vůbec nevadí. Brabec karta je trochu horší ale máme Kováče i když mu vůbec nevěřím a nejradši bych tam viděl Švejdíka, pokud bude on nemám strach s Kovačem to bude trochu horší. Kadeřábek to je obrovská ztráta za něj nemáme nikoho, to bude loterie. Ohledně výkonu Marečka nehrál špatně s Váchou na stejné úrovni. Shalu nechci moc hodnotit nemá herní vytížení a taky to tak vypadá na hřišti. Bohužel se ukázalo, když nehraje Matěj tak jsme na balonu bezradní. Vedení není schopné za cca. Min 5let přivést podobného hráče, holt budeme muset stále čekat na Rosického.

 • Kadeřábek

  standis8.3.2015 22:35reagovat

  jde na vyšetření až zítra. To mě nabíjí optimismem, že to nebude snad vážné. A taky ještě po golu chvíli hrál.

  Střídání - tak Lavička potvrdil, že chtěl dostat Kováče do zápasového rytmu. Tak si to tam za rozhodnutého stavu půlhodinky odchodil. Já jsem na něj v Jablonci zvědavý, protože pokud tam vyhoří, tak si Lavička může nadávat jenom sobě. Přivedl si ho sám. Podanýmu zace věřím, Costu nahradí. Absence Kadeřábka by byl ovšem průser.

  • Kadeřábek

   adam8.3.2015 22:38reagovat

   Mě to optimismem právě moc nenabíjí, jelikož jediný důvod, proč Kadeřábek jde až zítra na kontrolu je fakt, že se čeká, až alespoň trochu splaskne otok na koleni.

  • Kadeřábek

   majtin8.3.2015 23:01reagovat

   Tu koleno si vytočil dost. http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/230077/zelezny-kaderabek-zaridil-gol-a-zranil-se-tak-si-vyvratil-nohu.html

   Nejsem kolenolog, ale tipnul bych si na vazy, kéž by byly jenom natažený. Utržený snad nejsou, možná jen natržený.

   • Kadeřábek

    Lister9.3.2015 0:32reagovat

    I kdyby byly vazy ”jen” natažené, tak to dá minimálně 2 - 3 týdny klidu. Pokud by si je utrhl, tak ani případné předkolo pohárů by nestihl.

    • Kadeřábek

     majtin9.3.2015 9:27reagovat

     Já myslím, že ty 2-3 týdny by teď s úlevou bral každý.

  • Kadeřábek

   Kombinator8.3.2015 23:58reagovat

   No bylo to dost zvláštní. Po gólu vyrazil jakoby nic, pak silně kulhal, následně ho obstříkli za čárou, vrátil se, pak jsem ho schválně sledoval, protože se mi to jeho předchozí kulhání moc nelíbilo, ale on se pohyboval úplně normálně, běhal, chodil do sprintu a pak najednou vidím, že dělá kolečko a chce střídat, tak si říkám, že má asi naražený koleno a najednou se válí na zemi a odnášej ho a on si zakrývá obličej. Fakt nevím, co si mám o závažnosti jeho zranění myslet, tam je možný fakt úplně všechno.

 • obrana Jablonec

  LukyACS8.3.2015 21:45reagovat

  na jablonec tutově mareček, kováč, holek, podaný. mám z toho celkem strach, navíc s kadeřábkem to nevypadalo vůbec dobře, ten může být mimo klidně do konce sezony.

  víťa udělal dobře, že na hřiště poslal kováče a nechal ho sehrát s holkem, ale nechápu, proč tam nenechal i marečka, který v té obraně bude na 99% taky.

  jinak dnes klasický domácí výkon a pohodové vítězství, na letné prostě umíme, horší je to venku a navíc s tolika změnami v obraně.

  • obrana Jablonec

   Kombinator8.3.2015 21:51reagovat

   Dát Marečka na pravýho beka zavání fakt průserem, dokonce i Indiánův nemotora tam byl o třídu aktivnější a lepší. JInak si nemyslím, že to byl tradiční domácí zápas, podle mě zejména v první půli to byl dost velkej chaos a nebyli jsme tak silní na míči. Samozřejmě do toho dost promluvilo i přeskupení po odchodu Kadeře a absence Matěje, ta teda obzvlášť, jeho schopnost číst hru a odebírat balóny je na naše poměry výjimčená.

   • obrana Jablonec

    LukyACS8.3.2015 22:05reagovat

    Taky jsem na něj zvědavej, nebýt vykartovaný Brabec, tak by napravo možná hrál Holek, děsím se i Kováče, nechci být vůči němu zaujatej, ale za tu chvíli co byl na hřišti, se nechal vyškolit a povedlo se mu rozehrát do autu. Doufám, že to v Jablonci s Marečkem zvládnou.

    • obrana Jablonec

     LukyACS8.3.2015 22:44reagovat

     Na druhou stranu to měl Kováč těžký, když do ostrého zápasu nastoupil po hodně dlouhé době, ale stejně si nemyslím, že by byl lepší než Brabec.

     • obrana Jablonec

      Skleepy8.3.2015 23:10reagovat

      Dneska Brabec nejlepší na place.

      • obrana Jablonec

       kopejtko9.3.2015 5:35reagovat

       musím souhlasit dneska Brába překvapil a potěšil škoda že se vykartoval

 • Indiáne,

  standis8.3.2015 21:45reagovat

  vykartoval se ti Brabec a já jsem na protilehlé neviděl žádný oslavný indiánský tanec.

 • Lol

  captain_obvious8.3.2015 21:31reagovat

  Tak nás Paták přesně podle našich - oprávněných - předzápasových obav samozřejmě totálně zaříznul a vyžlutil Smích Tak kdo nás píská příští týden? Který plzeňský kolaborant? Už je pomalu nejvyšší čas to začít řešit Smích

   

  Ne, vážně, nějaká domluva s Ádou Šádkem tam možná byla, protože ta žlutá po standardce byla naprosto vycucaná z prstu a řekl bych, že to byl ukázkový příklad jak hráče vykartovat. Nás ovšem rozhodčí samozřejmě nepoškodil jako ostatně už řadu měsíců, naopak bravurně posoudil situaci před penaltou, kde by 90 % našich rozhodčích stáhlo ocas a dělalo, že ruku neviděli. Přesto očekávám, že příště až nás bude pískat, tak mnozí budou znovu předem posraní, co nám zase ten jouda provede.

  Brabec bohužel stopkou proti Jablonci odesral Váchovu zbytečnou a hloupou chybu, Costa ten si rovnou řekl o vyšetření u psychiatra, možná pro jistotu i o CT hlavy, jestli mu náhodou na mozku nebují nádor a netlačí mu na nějaká centra okamžitého rozhodování. Takové sáně za stavu 3:0, kdy už se tou dobou 20 minut hrálo v tempu na úrovni pouťáku někde na vesnici, to hlava nebere. Dokonce i milius Lavička se po tom zamračil, tak hrozné to bylo.

   

  Do druhého nejdůležitějšího zápasu jara půjdeme dost možná bez 3 obránců ze základní sestavy a mě je to úplně fuk. Já už dlouhodobě tvrdím, že jediná věc, která nás sráží více než neschopný trenér a lenost hráčů, kteří vědí, že u tohohle dobráka jim projde cokoli, je amatérismus, kterým je hustě prorostlé naše sportovní vedení. Abychom věděli, že ani na jednom kraji obrany nemáme ozkoušenou alternativu a 3 přestupní období v řadě s tím nic nedělali, tak za to jsme si trest zasloužili a jak už to tak v životě bývá, tak ten trest nepřišel před nějakou Bohemkou nebo Jihlavou, ale před životně důležitým utkáním v Jablonci. A mě to vůbec nesere. Dobře jim tak. Tak dlouho se se džbánem pro vodu chodí, až se ucho utrhne. Místo toho, aby tady každou přípravu přišli 2 hráči na testy na každý kraj obrany a zkoušelo se tak dlouho, než se někdo solidní najde, tak se rok a půl nedělalo nic, pak se přivedl a okamžitě vykopl Ljulka a nakonec jsme podepsali mladého kluka ze Slovenska, který tady stejně v téhle sezoně čuchnout nedostane, takže se žádná alternativa na pravý kraj v podstatě nepřivedla. A teď za to jsme po zásluze potrestáni. Ale když Otava a spol. mohou v noci klidně spát a jenom pokojně čekat, kdy ta dlouho očekávaná tragédie přijde, tak já se určitě taky vztekat nebudu. Tihle amatéři a troubové tam stejně zůstanou už napořád, protože je má Dan rád a sám si je tam dosadil, takže co...

  • Lol

   ouissi8.3.2015 22:06reagovat

   Odpoledne ses, Kapitáne, pozastavil nad příspěvkem, který Patákův mariáš očekával, že něco takového nemůžeme očekávat.

   Takže je po honu, můžeme počítat zajíce. Takže v podstatě Patákovi ze skoro Plzně utekl akorát Vácha. A to ais jenom proto, že činnosti na hřišti moc nevyvinul, takže moc nebylo za co. Jinak Kadeřábek se mu zranil, a další naši ohrožení komplet.

   A Dukla?

   Kozel, na rozdíl od Lavičky, ve druhém poločase pochopil, odkud západní vítr vane, a oba další ohrožené (po už vykartovaných Jeřábkovi a Považancovi) Gedeona a Mar. Hanouska za rozhodnutého stavu vystřídal.

   Jinak věřím tomu, že alespoň jednoho by Paták ještě stihnul.

   V Jablonci nebude pískat žádný plzeňský kolaborant. To bude příliš sledované, tam se bude pískat rovina!

    

    

   • Lol

    Capo9.3.2015 6:11reagovat

    Tobě taky ironie asi moc něříká viď?Úsměv

  • Lol

   maninho8.3.2015 22:19reagovat

   totálně zařízl a vyžlutil? kámo, si Sparťan, nepotřebuješ tu brečet a vymýšlet si něco o tom že nás řízl a že je to plísňák, buďme objektivní a nalejme si čistého... všechny žluté po právu a Costa za ty sáně mohl jít klidně i do sprch... naopak třeba Hanouskovi dal žlutou za to postrčení velmi přísnou!!! Neutrální

   • Lol

    standis8.3.2015 22:26reagovat

    psal to ironicky.

    • Lol

     maninho8.3.2015 22:30reagovat

     jo ironicky, ja to nepochopil, jen sem alergický na takové ubrečené kecy, všechno je v našich rukou... Úsměv

     • Lol

      standis8.3.2015 22:36reagovat

      Hlavně, že je vše vysvětleno.Úsměv

      • Lol

       maninho8.3.2015 22:45reagovat

       dyt jo, nechci se hadat se svyyma...jen nemam rad vymluvy...

      • Lol

       maninho8.3.2015 22:45reagovat

       dyt jo, nechci se hadat se svyyma...jen nemam rad vymluvy...

       • Lol

        Kombinator8.3.2015 23:54reagovat

        Já jsem zase toho názoru, že na zákulisní prasárny by se mělo ukazovat pořád a nehrát si na nějaký pseudohrdiny, protože se to nakonec akorát obrátí proti nám. V Plzni neexistuje morální hranice, takže čím větší jistotu získaj, tím větší prasárny uvidíme a nebude to mít konce. Nechci si ani představvoat, jak by to dneska asi vypadalo, kdyby Křéťa nevytek a nevytáh do boje, to by pravděpodobně Plzeň měla v každým uktání do 10. minuty 2 penalty.

  • Lol

   majtin8.3.2015 23:52reagovat

   Ano, ty naše karty byly naprosto v pořádku. Ty prostě dát musel i kdyby nechtěl (a já si myslím, že chtěl). Ale to vyžlucení dvou hráčů Dukly, to teda být nemuselo, obzvlášť to po standardce. Prostě, rozhodčí co bydlí pár kilometrů od Plzně a má blbou pověst, vyžlutil dva hráče Dukly před zápasem s Plzní. A to hodně přísně. Zapadá to do dlouhodobého trendu.

   • Lol

    Capo9.3.2015 6:10reagovat

    Jako sorry, ale mně je tě fakt líto, že tebe a další, kteří tady plaší skoro před každým zápasem v podstatě skoro z každého rozhodčího, tak sžírá Plzeňské zákulisí. Opravdu mě udivuje tvá jistota, že karty nám dát chtěl a že si Plzeň na 100 % objednala vykartování hvězdy Považance a Polomova náhradníka...

 • Obrana

  Kombinator8.3.2015 21:29reagovat

  Tak to jsem zvědavej, jak to taktickej mág vymyslí. 95% šanci dávám Podaný - Holek - Kováč - Mareček, zbylých 5% nechávám na Marečka do zálohy a Vácha na beka. Nějakou nečekanou a překvapivou vaiantu netřeba vymýšlet, protože to neudělá ani Lavička

 • Dnešek

  Tom kocour8.3.2015 21:28reagovat

  Dnes celkem solidní výkon a zasloužená výhra, Dukla nepředvedla téměř nic. Na lepší soupeře ale bude potřeba přidat. Každopádně Víťa je fakt loser.. Místo Matějáka tam dá Marečka, navíc proti takovýmu soupeři, to fakt nechápu! Proč tam nešel spíš nějaký ofenzivní hráč? Střídání už ani komentovat radši nebudu, ostatně to tu bylo už i napsáno. Myslím, že Lavička začíná být pomalu zralej zas na nějakou AustráliiSmutek

 • Admin

  Pindruch8.3.2015 21:27reagovat

  Funguje tu vůbec něco jako admin? Nebo mu přijde normální, že se tu sprostě nadává hráčům Sparty? Na stránkách, které mají v záhlaví ”Stránky fanoušků AC Sparta Praha”. Stal se z toho pomalu úplně stejný póvl, jako bylo ofiko.

   

  • Admin

   ouki8.3.2015 21:33reagovat

   Pravdu díš.

   Někdy občas pochybuji, zda to jsou opravdu fanoušci.

 • DNEŠNÍ ŠOK

  Mário Vdolek8.3.2015 21:22reagovat

  Lemlp Mareček v základu a idiocie ve střídání ne-vykartovaných hráčů. Lavička si říká o padáka sám. Už ho mám plný zuby.

 • Proč ta panika?

  FIKURA8.3.2015 21:19reagovat

  Vyhrálo se 3:0, mladej Hřebík 4žk, což je pro nás jedině dobrý, Costa taky žádná sláva co hraje a ten dnešní jeho úlet.. dá šanci aspoň Kubovy Podanýmu. Jinak by si u Pokory ani nečuchl. Hlavně aby byl Kadeřábek o.k. Jo a Anglickej chlapec už nohou dost lepší!!

  • Proč ta panika?

   Dynamo8.3.2015 21:21reagovat

   Kadeřábek OK asi nebude. Obávám se minimálně měsíční pauzy a to v tom lepším případě. Chvátala tam Lavička nenasadí. To je velké riziko.

77418 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha