Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Pohled z tribuny

  atraps222.3.2015 12:17reagovat

  Příjdu,fandím a koukám na fotbal.Pokud máme jinej názor na situace ,tak si je rozebereme. Ne podle záznamu ale jak se jevila v reálu.Ve studiu odborníci prndají co by pokud by ale ani jeden se neodváží okamžitě říct:Já bych penaltu pískl nebo nepískl. Ůroven komentování na ČT je ubohoučká a nemá cenu ji řešit.

 • Pokud pamatuju

  majtin22.3.2015 12:07reagovat

  tak se Sparta za poslední 3 roky pokusila nafilmovat penaltu cca 3x (Hušby a Přikryl za ŽK,Lafy). To stihla Plzeň za 2. poločas na Julisce (Rajtoral 2x, Holenda). To samozřejmě není ospravedlňování, jen taková kuriozita.

  • Pokud pamatuju

   Chrod22.3.2015 14:11reagovat

   Ještě myslim Dočkal (proti Talinnu?)

   • Pokud pamatuju

    majtin22.3.2015 14:19reagovat

    Dost možná, já to myslel v rámci ligy.

 • TV studio

  Dynamo22.3.2015 11:37reagovat

  Včerejší TV studio s Luhovým, Němcem a Kozohorským byl opravdu zážitek. Tolik nenávisti vůči Spartě jsem dlouho nezažil. Těžko hledat nějaké konkrétní fráze, až to bude na webu, doporučuji se podívat kdo neviděl.

  Kozohorský měl obrovskou radost, že ta penalta byla nafilmovaná a mohl rozjet svoji protisparťanskou agitku. Luhový začal ihned s Berbrem že žije v Plzni a Sparta je ublížená. Korunu tomu nasadil rozhovor s Kadlecem, kdy první otázka na Kadlece od Luhového byla: Jaký je tvůj cíl v kariéře?

  Takže celkem zábavný pořad se vším všudy. Konečně si mohli všichni hezky kopnout do Sparty.Smích

  • TV studio

   bastien66622.3.2015 11:45reagovat

   mě zarazila jiná otázka na Kadlece. Kozohorský se ho 1. otázkou zeptal ” ta penalta nebyla, jak to teď budete řešit v kabině?” Vašek ho docela slušně poslal do řiti s tím že co by řešili, penaltu píská rozhodčí a ho to už teď nezajíma. Asi chtěl Kozohorský odpověď ”teď se vrátím do kabiny a zbijeme Lafiho” Ten dotaz co cituješ od Luhového taky neměl chybu. Čekal odpověď, cíl je Bayern nebo Real či Barcelona. A pak by hodinu zvracel jak je Vašek nesoudnej. I z této debility se Vašek slušně vykroutil.

  • TV studio

   Nuff22.3.2015 11:57reagovat

   Pseudokritik Luhovy je opravdu výkladní skříní hostů veřejnoprávní televize pro fotbalová utkání, zdatně sekunduje tomu povlu co během zápasu náhodně generuje tupé fráze přímo na stadionu a podněcuje diváky k davove hysterii. To chceme opravdu tak moc - alespoň průměrně lidsky i fotbalově inteligentní nestranne komentatory?

   • TV studio

    Avhred22.3.2015 12:15reagovat

    Nejlepší byl tradičně objektivní Karoch, který se při několikeré opakovačce nafilmované penalty soustavně ironicky chichotal, přičemž před tím nejenomže o naprosto regulérním gólu Sparty po údajném ofsajdu, který nebyl, vůbec nemluvil, ale při opakovaném záběru navíc tvrdil, že to bylo jasné postavení mimo hru.

     

    Jinak jestli si vzpomínám, tak v časopisu Hattrick byl před nějakou dobou žebříček komentátorů, a jistý zasvěcenec a znalec zákulisí tohoto oboru tvrdil, že nová kvalitní komentátorská krev by byla ale že současní zkostnatělí muži za mikrofonem ji mezi sebe prostě nechtějí.

    • TV studio

     Nuff22.3.2015 14:00reagovat

     já byl kdysi celkem spokojený když tenkrát ještě Galaxie Sport vysílala PL a komentovali to Otava Smích s Radotínským a dokonce mi nevadila ani slovenština nějakých jejich kolegů.

  • TV studio

   captain_obvious22.3.2015 12:01reagovat

   Kozohorský jde neskutečným způsobem dolů vodou. Ta jeho pozápasová euforie z toho, že se rozhodčí upísknul ve prospěch Sparty, byla fakt smutná.

    

   Shodou okolností při slavné Lžimbově penaltě byl Kozohorský taky moderátorem ”studia” (stál s Luďkem Zelenkou někde na kraji jedné tribuny, solidní studio na šlágr kola Smích ), schválně jsem si to včera pustil a ticho po pěšině, Kozohorský se jenom zeptal Zelenky jestli penalta byla a jestli si myslí, že se to bude v médiích řešit a jestli se bude Sparta cítit poškozená Smích Zelenka pro jistotu podvodníka bránil, že byl u balonu dřív a nedokázal říct, jestli to penalta byla nebo ne, po skončení zápasu dokonce litoval, že se to vůbec řeší, protože on tam zásadní ovlivnění rozhodčím neviděl Smích

   • TV studio

    majtin22.3.2015 12:12reagovat

    Úsměv Smutek Je to tak. Když si vezmu intenzitu toho co se odehrává v médiích teď, tak bych i vzhledem k důležitosti zápasů, vzhledem k povahám obou hráčů a jejich reakcích po zápase, čekal tuto intenzitu po divadle Limberského a naopak, slabší teď.

  • TV studio

   atraps222.3.2015 12:07reagovat

   Jsi spartan,jsi .Tím pádem jsi měl být na Letné a srát na to co se o nás povídá.

  • TV studio

   Mário Vdolek22.3.2015 13:06reagovat

   Je někde záznam té zdi nářků? Bohužel v archivu ČT nenalazeno.

   • TV studio

    Dollaruss22.3.2015 13:26reagovat

    V Archivu to bude asi až zítra. Nemůžou to tam hned dát kvůli právům.

    • TV studio

     majtin22.3.2015 13:44reagovat

     Já bych řekl, že to tam nedávají už vůbec. Koukal jsem teď třeba na ivysílání z víkendu 7.- 8.3. a v čase fotbalů je tam díra. Takže jedině dohráno.

 • hrom22.3.2015 11:11reagovat

  To se vůbec nedá srovnávat . Lžimberský penaltu nasimuloval jen tak.Lafi to udělal v rámci spravedlivostiVztek

  • majtin22.3.2015 12:03reagovat

   Zčásti souhlasím, ale jak píšu podobně níž: Pakliže nás rozhodčí poškodí, jako včera tím neuznaným gólem, chceme aby to naši hráči řešili vždy takto? Začneme proti jejich špíně bojovat naší špínou? Budete z toho mít radost?

   Abych nebyl nařčen z moralizování, tak dodám, že jsem jen nadhodil otázky a neodpovídám na ně.

    

 • Lafata

  fevac22.3.2015 10:47reagovat

  Spíláme Limberskému,a David se poství vedle něj...

  je mi z toho smutno

  • Lafata

   rebus22.3.2015 10:59reagovat

   Tak skoč z Nuselaku- zlepšis svetNeutrální

  • Lafata

   bastien66622.3.2015 11:01reagovat

   fakt nevidíš rozdíl ? To je mě tě líto. Lžimberský i pod tíhou důkazů donekonečna tvrdil že ho Hušby sestřelil. Po zápase si to se Syslem teatrálně přehrávali a pak měl ještě týden debilní řeči do tisku. Lafata dobře věděl že je to špatně a podle toho vypadaly jeho vyjádření. A taky jsem dnes nečetl nikde jeho agresivní výpady ve smyslu ať Teplice drží hubu apod.

 • Lafata

  bastien66622.3.2015 10:41reagovat

  věděl, že je průser. Prostě zatáhl za záchranou brzdu v zoufalé situaci kdy ztratit 2 body tak bylo de facto po sezoně. Rozhodčí mu to sežral i díky jeho pověsti kterou tím ztratil. Padnout takto někdo jinej, nepískl by to. Lafata přinesl oběť týmu, zachránil sezonu prozatím a napravil nespravedlnost která se půl hod. před tím stala. Není nejmenší důvud do něho šít, zaslouží si respekt. Obětoval se pro Spartu i za cenu že ho teď mediální mrdky sežerou za živa.

 • Panove

  rebus22.3.2015 10:30reagovat

  Penalta nebyla, mel platit gól Lafaty! Narozdíl od podvodníků jsme nedělali divadlo pro fanousky(jako lhář a parochac po zname penalte)- a mel jsem dojem ze Lafata nemel z toho radost. Ovšem teď nechápu ten hon na kapitána! Udělal chybu ano- ale dělat z nej teď tu největší zrůdu co hodi po zdejších trávnících -to snad ne! A koukám ze se už k penalte vyjadřuji ”odbornici” a mají z toho VanoceNeutrální ... Proto říkám ”j´suis David”

  • Panove

   trakip22.3.2015 10:35reagovat

   Ať zavedou to video a bude jasno. Lafatovo gól by platil. Penalta by nebyla, ale po tom góle by jich padlo asi víc. Mimochodem, v lize by ale nevedla Plzeň , ale Sparta. O tom to ale je.

 • Penalta

  kapacitos22.3.2015 9:31reagovat

  Penaltu neschvaluju, ale zoufalá situace si vyžádala zoufalý čin a David jako správný kapitán obětoval svoje dobré jméno ve prospěch týmu a trenéra. Mimochodem bylo vidět, že to na rozdíl od prádelníků netrenujeme Úsměv

  • Penalta

   bastien66622.3.2015 10:34reagovat

   souhlasím. Zoufalá situace si vyžádala zoufalý čin a Lafata se obětoval. To je výstižné. Ono si nejde moc hrát na Mirka Dušína v situaci kdy si hlavní konkurent hraje už několik let vlastní ligu dle vlastních Berbr pravidel a 2x se propenaltoval k titulu.Pokud by disciplinárka v minulosti trestala mnohozápasovými stopkami celou plzeňskou letku, byl bych i pro potrestání Lafaty. Takto ne. Tam je to součást taktiky, půl mužstva jsou aviatici a nikdy to nikdo netrestal. A teď by měl někdo odnést jednu nafilmovanou pentli za x sezon? Osobně marně lovím v paměti, kdy jsme naposled kopali ”plzeňskou penaltu”. U prádelníků jich z hlavy vyjmenuji několik z poslední doby.

   • Penalta

    majtin22.3.2015 11:55reagovat

    Já přijímám, že to někdo vidí takhle, ale otázka zní - protože Plzeň podvádí, snížíme se k tomu taky? Přejete si, aby to naši hráči zkoušeli znovu každé kolo. Prostě nechci si na něco hrát, ale to bych nezkousl. Nějak se ve mně všechno při týhle myšlence svírá. Dyť i tomu Lafymu musí být hrozně trapně, když to teď musí vysvětlovat. Když se prostě nemůžeš podívat někomu zpříma do očí, je něco špatně.

 • nesportovni hrac , Lafata

  ales181822.3.2015 8:52reagovat

  velice nesportovni od Lafaty ,, a velice spatnej rozhodci , Vztek

 • Penalta

  Duncan22.3.2015 8:25reagovat

  Tak nám rozhodčí udělal medvědí službu a začne znovu nanovo,jak se Spartě připískává. Myslím, že by ji rozhodčí nefoukl, kdyby v tom nebyl Lafata. Ale ten je brán jako hráč,který nefilmuje a nepadá rád, takže když spadl,tak to faul musel být. Tak to mohl vidět rozhodčí.

  Nejhorší je, že LAfata tím uškodíl hlavně sobě a nám to stejně k titulu nepomůže a Lavička skončí nejpozději v létě.

  Škoda,že neuznali ten regulérní gol.

  • Penalta

   Capo22.3.2015 8:59reagovat

   Uškodil hlavně sám sobě, protože takovouhle penaltu by třeba na Švancaru v naší lize určitě nepískli. A je pravděpodobný, že právě jeho pověst mu v této chvíli dost pomohla, že mu to rozhodčí sežral. Bylo až úsměvný, jak mu pak bylo žinantní se k té situaci vyjadřovat, protože věděl, že jestli nechce na disciplinárku, tak nemůže přiznat, že filmoval. Je opravdu škoda, že jsme nedali jiný gól, protože k tomu chybělo několikrát opravdu málo. A ten ofsajd bohužel pomezní nezvládnul, i na tom bočním záběru ČT se na začátku pravý bek mihnul a už v té chvíli byl snad 4 metry před Lafatou. Nepochopitelná chyba pomezního.

   • Penalta

    Duncan22.3.2015 9:19reagovat

    Snad se na tuhle chybu pomezního nezapomene a nebude se probíratjen penealta.

    • Penalta

     Duncan22.3.2015 10:02reagovat

     Každopádně,takové penalty by se rozhodně pískat neměly. Z takového vítězství nelze mít opravdovou radost (pořád mě to uvnitř štve).

     • Penalta

      majtin22.3.2015 10:18reagovat

      Mě to o hodně víc přestalo štvát, když jsem se dozvěděl, že nás rozhodčí i o jeden gól obraly. Takže Teplice nebyly poškozeny. Další věc, co mi udělala radost, je reakce sparťanů, kteří tohle padání ve vápně z víc jak 90% odsoudili. Jaký to rozdíl oproti Plzeňanům, kdy naopak jen málokdo z nich řekl, že je to hnus a že to od svých hráčů nechce vidět.

      Takže teď by od naštvanosti ještě velice pomohla Davidova omluva a kdyby třeba řekl, že to nebylo správné, že to bylo z frustrace, že si jedno mužstvo takto pomáhá pravidelně, tak bych to bral. Kecy zaslepených hlupáků budeme muset chvíli vydržet.

      • Penalta

       Nuff22.3.2015 11:50reagovat

       Naprosto výstižné, chyba se samozřejmě stát může, ale taky by se měla poté přiznat. Ohánět se tady nějakým trestem od disciplinarky nemá smysl - ať ho klidně potrestán. Lafi teď prostě MUSÍ prohlásit, že udělal chybu a že toho lituje, cokoli jiného by byla obrovská chyba a ublizilo by to jemu i SPARTĚ. Teď má naopak možnost dostat veřejné mínění zpět na svou (a Spartanskou) stranu.

        

77757 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha