Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • copan21.3.2015 23:46reagovat

  Sparta asi neumí hrát bez penalt.Nebít penalt které umí nasimulovat tak skoro vše proserou.Hnus se na ně dívat.

  • standis21.3.2015 23:53reagovat

   Radši se nauč češtinu 1. stupně základní školy, když už chceš něco psát.

 • Návštěva

  Chrod21.3.2015 23:41reagovat

  V sobotu večer na stadionu 8 tisíc lidí a na fóru během zápasu mraky příspěvků a řeší se tu jenom to, co kdo řek v televizi... to máme ale skvělé fanoušky Smutek

  • Návštěva

   Avhred21.3.2015 23:52reagovat

   O co ti jde? Někdo je přespolní a do Prahy se prostě nedostane, a tak drží Spartičce pěsti u televize, a během mače se k zápasu vyjádří zde na fóru. Nevidím v tom nic, co by příznivce, jež se na domácí zápasy nedostanou a podporují Železný Klub z Letné u obrazovek či monitorů, mělo degradovat.

   • Návštěva

    Chrod22.3.2015 0:08reagovat

    O co mi jde? Štve mě, že na netu má stovky lidí jenom chytrý řeči, zkritizujou úplně všechno a všechny, ale na stadion Spartu povzbudit nikdy nejdou. To pro mě nejsou fanoušci, ale kecalové... nemyslím to přímo na tebe, ale proč by přespolní (když si teda říká fanoušek) alespoň 5x-6x za sezonu nemohl vyrazit do Prahy, zvlášť když se hraje v sobotu večer?

    • Návštěva

     Avhred22.3.2015 0:19reagovat

     Buď rád aspoň za těch 8.000 duší, tvořených z větší části stejně přespolními (hanba Pražákům). Když se jezdilo v druhé polovině 90. let na Spartičku, a v ochozech se ”těsnalo” nějakých 2.000 nebo 3.000 fandů, tak ta atmosféra byla daleko horší než nyní.

  • Návštěva

   LukyACS21.3.2015 23:53reagovat

   Letos jsem nebyl 2x a přiznám narovinu, že se mi prostě nechtělo. Je to ostuda, já vím.

 • Zápas

  Tom kocour21.3.2015 23:34reagovat

  Dnes po delší době konečně pěknej výkon, snad se tímto blýská na lepší zítřky. Nicméně penalta z říše pohádek, dost mě to štve, takhle jsme vyhrát neměli. To zas bude něco pro podvodníky. Nepříjemně překvapil Lafata svým hodnocením penalty, o něm jsem si myslel, že je to férovej člověk. Jo a Luhovej je fakt debil, ten člověk je fakt divnej, nemá to v hlavě úplně v pořádku.. Na druhou stranu lepší takovýhle hosté ve studiu, než

  takoví, co celou dobu tlachají o hovnu a člověk se vlastně nic nedozví

 • Sudí ...

  Avhred21.3.2015 23:13reagovat

  Holt sudí není stroj a občas pochybí, s tím se nedá nic dělat; občas rozhodčí okrade Spartu o regulérní gól, jindy si zase nevšimne brutálního a cíleného zákroku nesvéprávného prasete Petržely, pak naopak chybně vyhodnotí situaci a pískne diskutabilní penaltu pro klub z Letné ...

   

 • bojovníci vs. podvodníci

  reno21.3.2015 23:07reagovat

  My jsme Sparta- bojovníci,podvodníci žijí na západ od nás!!! Radši remízu po vynikajícím výkonu než vítězství podvodem!!! je to stejná sračka jako od Pilaře,Limberského,Petržely,Chramosty,Rezka a jiného odpadu. Jak se asi slušnej člověk jako Lafata asi teď cítí? Dnes výborný výkon,ale na takové 3body seru.

 • Pentle

  captain_obvious21.3.2015 23:06reagovat

  Dost mě štve, že to ČT tak rozmázla, já jsem přesvědčený o tom, že na tyhle věci by se mělo upozorňovat, ale zároveň by se mělo měřit všem stejným metrem. Nevzpomínám si, že by někdy tahle hystericky v televizi hodnotili některou z těch sporných plzeňských penalt, jenom vždycky omílají trapnou frázi o tom, že si to rozhodčí obhájí (byť to je mnohdy naprosto neobhajitelné) a že si to Plzeň stejně zasloužila útočnou hrou.

  Na druhou stranu pokud by tohle byl začátek nové doby, kdy se tohle bude v televizi jasně odsuzovat, ať hraje kterýkoli tým, tak to je jedině dobře.

   

  Dneska vyhrál jasně lepší tým, 3 body jsou zasloužené, ale jsem smutný, že jsme jich dosáhli takovým špinavým způsobem. Obzvlášť smutné bylo sledovat Lafyho, jak se zrovna on k tomuhle snížil ve snaze tam nějak ty tři body vydolovat. To je vysloveně snížení na plzeňskou úroveň, kopie té Rezkovy tragikomedie, kvůli které nás ve Skotsku ještě pěkných pár let budou nesnášet.

  • Pentle

   bastien66621.3.2015 23:09reagovat

   souhlas s tebou, ale ber to tak, že zrovna Lafatovi sebrali úplně regulérní gol. Tak on si vzal neregulerní. Toto u mě trochu tu pachuť vyvažuje. Mělo to skončit 0 0 s tím, že Sparta dala v 65. min regulerní gol a ti 3 šaškové ho neuznali? Skončilo to 1 0 , a Sparta 1 regulerní gol dala. Sice jinej než ten vítěznej ale dala.

  • Pentle

   majtin21.3.2015 23:17reagovat

   A no, s tím souhlasím naprosto. Jen bych dodal, že tu jeden velký rozdíl je. Lafata to udělal podle mě spíš ze zoufalství, není mu to vlastní. Kdežto ”borci” z Plzně, to dělají úplně s chladnou hlavou. Přirovnal bych to k Zidaneho úletu.

   • Pentle

    Avhred21.3.2015 23:26reagovat

    Mně někdy přijde, že hráči plzně ty pády snad trénují a jsou nabádáni, aby se k nim uchylovali, úchylové. David to udělal impulzivně, jak správně říkáš, kdežto Pilař a spol. pády podnikají vědomě, mechanicky. Je to jako na záchodě; když zatáhneš za splachovadlo, obvykle se spustí voda, a to samé platí pro hráče plzně; když se některý z těch filistrů dostane do vápna soupeře, je velká pravděpodobnost, že sebou bací.

  • Pentle

   Avhred21.3.2015 23:21reagovat

   Prostě komentátorská klasika ... Sparta rozebírá Teplice po celé utkání, předvádí pohledné akce, pálí jednu šanci za druhou, ale kreténi u mikrofonů samozřejmě plkají něco o tom, že Teplicím to nejde a podobně, a vůbec se nezmíní o kvalitní hře Sparty. Ale co chtít od slávisty a idiota, co objíždí republiku s nějakým pochybným programem o manželském souznění ...

 • K Bomberovi

  standis21.3.2015 23:03reagovat

  a jeho moralizování. Až se vyjádří Lavička, že do toho šel Lafata chytře jako se vyžvejknul po Limb. simulaci Vrba, tak srovnávej morálku Sparty s Plzní. A to nemluvím o pravidelných leteckých dnech v zápasech prádelníků.

  • K Bomberovi

   reno21.3.2015 23:14reagovat

   to je snad úplně mimo,my jsme Sparta my se nemusíme s nikým srovnávat a teď jsme udělali chybu,tak se k ní kurva snad přiznáme,né? proč se budeme přirovnávat k nějaký přiblblý Plzni,jen proto,že oni podvádějí?

  • K Bomberovi

   Bomber21.3.2015 23:16reagovat

   Jenže tady přece nejde o to, jak se kdo vyjádří k tomu, co udělal, jde o ten čin samotný. A pokud se někdo v něčem nějak zachová, tak už ztrácí právo moralizovat někoho jiného za to samé, i kdyby toho ten dotyčný udělal 10x víc. A to platí jak pro toho, kdo to udělal, tak pro ty, kteří ho obhajují. Věřím, že chápeš, jak to myslím, nemám potřebu se tady s nikým hádat a dělat si internetové ramena, jen píšu svůj názor. Prostě pokud někdo udělá podvod, tak už to nesmaže a je jedno jestli to udělal 1x nebo 10x, prostě tu hranici už překročil a už z ní není návratu. Upřímně si myslím, že toho Lafata asi už lituje, ale prostě si pokazil své renomé u většiny fanoušků a to už bohužel nikdy nevrátí, myslím, že mu to za to nestálo.... A to nemluvím sám za sebe, stačí si projít fóra Jablonce, Slávie a ostatních fanoušků a to i na sportovních fórech.

   • K Bomberovi

    standis21.3.2015 23:22reagovat

    Tak jinak. Nemůžeš dávat rovnítko mezi systematické a programové jednání Plzně s individuálním selhání jednotlivce ze zoufalství. A navíc to nikdo ze Sparty neobhajuje jako tehdy Vrba.

    • K Bomberovi

     Bomber21.3.2015 23:34reagovat

     Tak ono v Plzni jsou 2 simulanti a to Petržela a Pilař... Limberský sice nafilmoval penaltu proti Spartě, ale od té doby jsem si nějakých jeho letů nevšiml. Ve Spartě má sklony k simulacím Dočkal a teď udělal ojedinělý zkrat Lafata. Myslím, že se tu na Plzeň vytvořila až paranoia... Některých dotyčných bych tu pomalu označil za nemocné... Domluva Plzně s hlavním krajským hygienikem je snad úplný TOP. Filmuje a simuluje spousta fotbalistů, každý tým má takové hráče, jen mě to překvapilo u Lafaty. Prostě co se týká nějakých morálních kvalit na titul, tak zásluhy v tomhle pohledu nemá žádné mužstvo.

     • K Bomberovi

      byzantinec22.3.2015 0:07reagovat

      Tak pokud vím, tak Lafata už byl trestán za nafilmovanou penaltu ještě v Jablonci, a pokud se dobře pamatuju, tak to druhý den do novin i přiznal, že filmoval.

   • K Bomberovi

    ketamin21.3.2015 23:35reagovat

    Za renóme u fanoušků si hovno koupíš.

 • Lukyho link

  bastien66621.3.2015 23:02reagovat

  jasně dokazuje co to je za 2 kretény, myslím Němce s Luhovým. Šijou do Lafaty a onanujou nad tím, jak byli pomezní přesní a neutekly jim ani milimetrové ofsajdy. Kdyby si tu situaci raději prohlédli než začnou zvracet na Spartu

 • Jediný správný řešení

  majtin21.3.2015 23:02reagovat

  Co se stalo nejde odestát, všem hlupákům co nefandí Spartě, dal Lafy do ruky velkou zbraň.

  Ale podle mě, je prostě důležitý, aby teď řekl něco jako:

  ”Ano, nafilmoval jsem, není to správný, stydím se za to.” A může dodat něco ve smyslu, že cítil křivdu, bezmoc, že bychom měli zase ztrácet víc na mužstvo, které si takto pomáhá pravidelně.

  A měl by přijmout trest. Hlupáky tím nejspíš neumlčí, ale zachová si čest a vrátí ji i Spartě.

  • Jediný správný řešení

   LukyACS21.3.2015 23:04reagovat

   Přesně... já doufal, že už to takhle na férovku řekne i v rozhovoru. Tímhle prohlášením by si to dost vyžehlil.

  • Jediný správný řešení

   ketamin21.3.2015 23:05reagovat

   Doufám, že takovou kravinu v životě neudělá.

   • Jediný správný řešení

    majtin21.3.2015 23:13reagovat

    Já doufám, že ji v životě udělá a to teď hned. Hele, já to teď pročítám a spousta lidí je z toho zklamaných, i nesparťani, který ho uznávali nebo byl vzor pro jejich děti.

    • Jediný správný řešení

     ketamin21.3.2015 23:22reagovat

     Už zase. Soudruh Lafata se provinil proti vzoru socialistického sportovce, který má jít dětem příkladem.Smích

     • Jediný správný řešení

      majtin21.3.2015 23:29reagovat

      Ale prd, jsou principy který platěj za jakéhokoliv režimu.

      Když jsem se díval na Plzeň, říkal jsem si, ještě že tomuhle nemusím fandit.

 • Lavička

  standis21.3.2015 23:00reagovat

  Tak co, odvolají ho, pokud to bude zítra o 5 bodů? Kladem pro něj dnes bylo, že sundal Krejčího už o půlce. Na druhou stranu ho tam neměl dávat, když Konaté má lepší formu. Záporem nasazení Brabce, když měl virozu a za něj dobrou náhradu. Kladem hezký fotbal, zápor všichni víme. Kdybych o tom rozhodoval já, tak ho tam ještě nechám, ale pokud by postavil v příštím zápase Krejčího, tak bych ho odvolal ještě před výkopem.

  • Lavička

   Capo21.3.2015 23:05reagovat

   Do konce sezony ať ho tam klidně nechaj, když nebude ztrácet body a budou hrát jako dneska (vyjma koncovky samozřejmě). Stejně by to maximálně dostal Jílek a tam těžko odhadovat jestli by to bylo ku prospěchu věci nebo ne. Každopádně by už teď mělo být jasně daný, že po sezoně končí, i kdyby udělal titul a už by se měla hledat náhrada.

   • Lavička

    standis21.3.2015 23:13reagovat

    Asi tak. Mají 2 měsíce na hledání náhrady, což není zase málo.

77802 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha