Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Vrba

  standis26.8.2014 16:50reagovat

  Udělat nominaci z toho, co co má k dispozici je těžká věc, to uznávám. Překvapilo mě ovšem, když na dotaz o Procházkovi sdělil, že si nemyslí, že má špatnou formu. Chybí mně v nominaci Hubschmann, jiného def. zál. v současnosti nemáme (plně chápu nenominaci Váchy). Jiráček, Plašil a Darida to hrát nemůžou, to se již ukázalo, takže zbývá Hořava. A obrana Kadlec-Suchý a před nima Hořava - to závání průserem.

  Pelta - v přenosu z tiskovky vypadal zase zdrceně. Není divu, tuší průser s Holandskem, pořídil si Galactikos a Vrba mu nikoho nenominoval a navíc mu kluby kurví koeficient do pohárů.

  • Vrba

   atraps226.8.2014 16:52reagovat

   Smutná situace v našem fotbale ale ono není skutečně koho jiného nominovat.Snad do útoku Lafatu a to je vše.

   • Vrba

    standis26.8.2014 16:58reagovat

    Hubschmann určitě a místo Procházky klidně nerozehraní Kalas se Sivokem.

    • Vrba

     atraps226.8.2014 17:01reagovat

     Hubsschmann není zdravotně dokonale v pořádku.A Kalas+Sivok- ten co nehraje v klubu nevím co by dělal v repre.

     • Vrba

      standis26.8.2014 17:10reagovat

      On nehraje ani Kadlec. A Procházka hraje, ale hrozně. Sivok byl půl roku zraněný, tak byl ted na lávce, to Rosický s Cechem také.

      • Vrba

       atraps226.8.2014 17:25reagovat

       Tak vidíš jaká je situace a právě proto si myslím že vybral až na Lafatu to nejvhodnější.

  • Vrba

   spartas26.8.2014 16:52reagovat

   Není co bránit, jdeme bezhlavě do útoku.

   • Vrba

    standis26.8.2014 16:57reagovat

    Fakt je, že jediná možnost je Holadsko přestřílet a vyhrát 6:5.SmíchJá se obávám, že za půl hodiny to bude 2:0 pro Holandsko a zbytek zápasu se bude dohrávat jako se Spanělskem.

  • Vrba

   Pozorovatel26.8.2014 16:54reagovat

   Obrana vypadá docela špatně. Útok bych doplnil Necidem a Lafatou.

  • Vrba

   Shrekson26.8.2014 18:02reagovat

   Jsi mě pobavil..Smích mám už par jamesonu ale satira luxus!!Smích

 • Tak mě napadá

  Pozorovatel26.8.2014 16:32reagovat

  Kdyby Sparta vypadla s PECkama, nebylo by to potřetí z posledních čtyř sezón, co by na podzim vůbec nehrála skupinovou fázi evropských pohárů? Nebo Vaslui byla o rok dřív?

  • Tak mě napadá

   Chrod26.8.2014 16:39reagovat

   Mělo by to tak bejt. Žilina, Vaslui, Feyenoord, Hacken, Malmo (Zwolle). Za posledních 5 let 4 výbuchy v předkolech, ve čtvrtek může být pátý Smutek

   • Tak mě napadá

    Pozorovatel26.8.2014 16:42reagovat

    Tak to by byla hodně špatná vizitka pro největší a nejbohatší klub v zemi. Já počítám, že nejen národní, ale i klubový koeficient by tím šel hodně dolu, takže i kvůli tomu by se mělo zabojovat.

   • Tak mě napadá

    DJDriver26.8.2014 16:53reagovat

    ee po vypadnuti s zilinou jsme hraly zakladni skupinu EL

    • Tak mě napadá

     Chrod26.8.2014 17:09reagovat

     Tak to vím, ale nic to nemění na tom, že předkolo s Žilinou byl výbuch a že v případě vypadnutí se Zwolle bychom z posledních 4 let jsme 3x nehráli skupinovou fázi evr. pohárů

  • Tak mě napadá

   atraps226.8.2014 16:39reagovat

   Bohužel momentálně je to jedno protože za poslední dobu je to až na Live jeden propadák za druhým.

 • TA U21 bude pro mě zajímavější, než

  Tashunka Witko26.8.2014 15:28reagovat

  celé áčko. Stejně nevěřím, že uhrajeme s Holanďanama remízu. Leda, že by taky byli po MS ještě přežraný.

   

  Trenér Dovalil nominoval Matěje Hybše s Kubou Brabcem, v kádru ale figurují i další sparťané, kteří momentálně sbírají zkušenosti v jiných klubech: Aleš Čermák z Hradce Králové, Jan Sýkora z Brna, Jirka Skalák z Mladé Boleslavi a Adam Jánoš z Jihlavy.

   

  Hrát budou s Red Bullem Salzburg a pak sUnterhachingem (dnes už.3 liga, pamatuji hi ještě jednu sezonu v BL)

  • TA U21 bude pro mě zajímavější, než

   Capo26.8.2014 15:33reagovat

   Já myslim, že Bundesligu hráli více sezon, ale už fakt nevim a hrál za ně snad i Martin Čížek.

   • TA U21 bude pro mě zajímavější, než

    Tashunka Witko26.8.2014 15:59reagovat

    Možná i Votava. Ten byl sice většinou u Lvů 1860, ale U´haching je v podstatě taky předměstí Mnichova.

  • TA U21 bude pro mě zajímavější, než

   atraps226.8.2014 16:36reagovat

   21 mne netíží,stejně v ní nastupují ti co splnují limit a hrají alespon 1.ligu.V mnoha případech je jedno jak.Stačí se podívat na počet hráčů Áčka a kdo z nich prošel 21.Například ze 6 spartanů hrají stabilně jen dva. Brabec dva zápasy po delší pauze.

 • Připosranost ze Zwolle není na místě

  Tashunka Witko26.8.2014 14:02reagovat

  a konečně by to chtělo už vykouknout z toho hnoje plného respektu a nemístné lavičkovské pokory, vystrčit trochu bradu a tu bídu poslat zpět do holandských pastvin. To, že je Zwolle druhý, je stejné, jako když u nás sešívaná bída vede ligu. Také ji nebudeme považovat za soupeře a klub, který stojí za pozornost. Možná je vezmeme na vědomí 3 dny před derby, ale do té doby nám nestojí ta ubrečená žebrota ani za odplivnutí.

  V Holandsku se vždy čas od času někdo zmátoří (Alkmaar, Twente, Arnheim apod.), aby prohnal Ajax, PSV či Feyenoord, popř. i získal titul, ale tenhle případ většinou druholigové Zwolle fakt není. Venku porazili nováčka z Dordrechtu, který hraje Eredivisie omylem, jinak hráli jen se suteréním Utrechtem a letos vyčichlýma rozprášeným Arnheimem, který je předposlední. Pohár v Rotterdamu vyhráli spíš díky tomu, že Ajax se ještě soustředil na ligu (byl v té době o bod druhý) a o významu Superpoháru ve většině zemi netřeba mluvit. Nejspíš narazí už příště se slabou Bredou, ale do té doby by je měla Sparta už v pohodě rozbít bez ohledu na toho našeho pampersáckýho antikouče. Pokud bychom měli vypadnout se Zwolle, tak by Lavička neměl jen odstoupit, ale rovnou skočit z Nuseláku, protože to by byla ještě větší ostuda, než spáchal Hřebík s Thunem.

  • Připosranost ze Zwolle není na místě

   ketamin26.8.2014 14:19reagovat

   S mančaftem jako je Zwole je to pro Spartu zkrátka povinnej postup. Vyřazení od takovýho klubu zakládá důvod k řádným opatřením.

   • Připosranost ze Zwolle není na místě

    Capo26.8.2014 14:46reagovat

    Souhlasim, ať jim start do sezony vyšel jakkoliv, tak pokud chceme být konkurenceschopní v Evropě, neni Zwolle soupeř, se kterým bysme si mohli dovolit vypadnout. Hraje sice lepší ligu než českou, ale když jsou v tom týmu hotoví i z Necida, tak co si o jejich kvalitě mám myslet? Chovancovi nalomila větev pod nohama Vaslui a konkrétně tohle byl určitě lepší tým, než tihle Holanďani (Žilinu ještě napravil následně v EL). A pokud by měl Víťa ustát 2 krachy se Švédy a případně i Zwolle, tak se Křetínského přístup opravdu zcela otočil. Já chápu, že budeme těžce shánět jiného schopného trenéra, ale pokud to ve čtvrtek nezvládnou, tak jsem jednoznačně pro změnu, protože měřítkem musí být pro Spartu jen a jen Evropa. Plácání se po zádech, že jsme na správné cestě, už mě opravdu nebaví.

    • Připosranost ze Zwolle není na místě

     atraps226.8.2014 15:13reagovat

     Pokud zápas nedopadne tak bohužel změna na postu trenéra by měla následovat.Záleží jakej výkon předvedeme protože se dá prohrát i po dobré hře.Tím pádem bych s odvoláním počkal.V každém případě je to tak trochu podpásovka ale někdo by jako náhrada měl být připraven.

     • Připosranost ze Zwolle není na místě

      ketamin26.8.2014 15:20reagovat

      No tenhle mančaft v nejsilnějším složení je schopnej hrát pořád dobrej fotbal i přes všechny ty sračky jako Malmö. Ostrava byla smůla, kde se hrálo na jednu bránu a chachaři to umlátili. Duklu podělal Víťa ujetou sestavou. Věřím, že v nejsilnější sestavě ty holanďany vyřadí.

     • Připosranost ze Zwolle není na místě

      Capo26.8.2014 15:29reagovat

      V tomto případě bych už nepočkal ani po dobrém výkonu a nějakém smůlovatém vypadnutí třeba na penalty. Dokázat vypadnout se Švédy jsem ochoten přejít jednou, ale kdyby to teď podruhé bylo navíc podpořené neúspěchem v poháru ”útěchy”, tak to už je i na mě moc. Jak jsem psal výše, tak Chovanec dokázal Žilinu napravit alespoň úspěchem v EL a to samé by měl předvést i Víťa, pokud si mám myslet, že jeho cesta někam vést může. Když letos selžeme, tak příští rok budou evropské poháry klíčové i z hlediska vlastního koeficientu a opravdu bych byl nerad, kdybysme tam šli stejně ”pokorní” jak letos jen proto, že jsme vypadli se ZWOLLE nějak smolně.

  • Připosranost ze Zwolle není na místě

   atraps226.8.2014 14:36reagovat

   Mírně nesouhlasím pár posledních zápasů Zwolle jsem odkoukal a oni fotbal hrát umí ale jak píše Sklepy,jsme tu i v dobách když se nedaří.Překonat zápas v odvetě a vše se může otočit.Věřím že ano a lekce kterou jsme v úvodu ligy i poháru dostali,bude nakonec užitečná.Jen jednu výtku mám a to na Lavičku, jak postavil mančaft na Duklu.Přinejmenším špatně,protože tak zásadní změny s neúčastí čtyř stabilních hráčů,byla velká chyba.

   • Připosranost ze Zwolle není na místě

    Tashunka Witko26.8.2014 15:00reagovat

    Pokud obětoval Duklu, abychom postoupili, tak čert to teď vem. Do budoucna to ovšem nejde, abychom na úkor EL vypouštěli domácí ligu. Bude se prostě muset naučit rolovat tak, aby nikoho neutavil a zároveň aby automaticky nestavěl béčko. Koneckonců to dělá většina trenerů v Evropě a problém s tím nemají.

    To jen u nás je zakořeněno, že hraje 11 vyvolených dokud je smrt nerozdělí a když se odpočívá, tak se houfně pošlou na tribunu. Koneckonců jsme s tímhle postojem nezdolali ani slaboučký Tallin.

    • Připosranost ze Zwolle není na místě

     ketamin26.8.2014 15:21reagovat

     Ono se to hlavně, když už chci nechat hráče odpočívat, dělá tak, že nastoupí od začátku ti nejlepší, dají nějaký góly a pak se to vystřídá. Víťa to udělal přesně obráceně a ke všemu to promíchal tak, že tam hráči vypadali, ajko kyž se na place vidí prvně.

 • Týpci

  Skleepy26.8.2014 13:56reagovat

  Ať už to ve čtvrtek dopadne jakkoli, tak si vzpomeňte na úryvek z manifestu: ”Jsme tu, když se daří a zůstáváme, když se chybuje.”

 • Zwolle

  schol26.8.2014 13:20reagovat

  vede s Eindhovenem ligu kvalitnější, než je ta naše, ještě neztratilo ani bod. My s naší formou a psychickou nepohodou to rozhodně lehké mít nebudeme.

  • Zwolle

   FIKURA26.8.2014 14:00reagovat

   Ještě jsi zapomněl doplnit, že nůžky se rozevírají..!SmíchAle buď v klidu. Ve čtvrtek odjede Zwolle s dvojkou a bude zas klid. Novináři si vezmou zas jiné mužstvo na paškál, aby měli o kom psát.

   • Zwolle

    schol26.8.2014 15:29reagovat

    Jen aby, tohle se vykřikovalo už i před Malmo, Ostravou a Duklou.

 • Řezník, Procházka, Dočkal,

  schol26.8.2014 12:57reagovat

  tak s těma to vytrhneme. Co ti teď předvádějí, jsou nejhorší ve svých mančaftech a Vrba je povolá do reprezentace.

  • Řezník, Procházka, Dočkal,

   ketamin26.8.2014 13:03reagovat

   Stejně budou leštit prdelí lavičku náhradníků.

  • Řezník, Procházka, Dočkal,

   Capo26.8.2014 13:43reagovat

   Popravdě, koho měl vzít jiného? Na lavici mu stačej, ale u Procházky mám i trochu obavu, že by ho mohl i postavit.

   • Řezník, Procházka, Dočkal,

    Skleepy26.8.2014 13:57reagovat

    Ta nominace je bída, ale těžko za to vinit Vrbu.

     

    • Řezník, Procházka, Dočkal,

     ketamin26.8.2014 14:20reagovat

     Zkrátka nejsou lidi. Jako v jiných věcech v týhle zemi platí i ve fotbale, že dobře už bylo.

   • Řezník, Procházka, Dočkal,

    Tashunka Witko26.8.2014 14:22reagovat

    Má to těžký, když spisovatel Rajnoch přeskočil do 2.ligy.

  • Řezník, Procházka, Dočkal,

   schol26.8.2014 15:26reagovat

   Jen aby, tohle se vykřiovalo už i před Malmo, Ostravou a Duklou.

 • ketamin26.8.2014 12:53reagovat

  Za chvíli se miláček novinářů a spasitel českého fotbalu Vrba v očích antisparťanů dostane na černou listinu a budou mu nadávat stejně jako Bílkovi, Chovancovi, Brucknerovi, Radovi, Ježkovi, Venglošovi, Masopustovi, Kvačkovi, Máčalovi a komukoli dalšímu.Smích

  • Tashunka Witko26.8.2014 13:41reagovat

   Ježkovi by nikdo nikdy nenadával, kdyby neudělal tu sviňárnu s Patrikem Bergerem a nepřešel k těm sešívaným krysám. To byl jinak pan trener a kdyby si ten náš současnej moula z něj vzal alespoň 10%, tak teď nestál na hraně vyhazovu.

 • Nominace

  captain_obvious26.8.2014 12:09reagovat

  Krmaš se musí kopat do hlavy, několik let v kuse hraje pravidelně základ v Bundeslize, ale do repre se stejně podívají místo něj vemena jako Procházka. Krmaš má hrát sakra základ a ne že není vůbec nominovaný. Co na tom, že je starý, ze všech českých stoperů má teď největší předpoklady hrát za repre, když je Holek zraněný.

   

  A Řezník? ÚdivSmíchSmích Díky Bohu, že si tam přes Káďu ani nepšoukne, to je fakt hrůzostrašná blbost, takového troubelína pozvat do repre. To je protiklad moderního beka. Klidně se na mě sesypte, ale to už bych tam raději pozval Frydrycha, který mi přijde, že šel hodně nahoru, co dostal v Baníku pásku.

  • Nominace

   Avhred26.8.2014 12:38reagovat

   Máš pravdu, Řezník může hrát na klubové úrovni v provinčních týmech jako Ostrava nebo Plzeň, ale v reprezentaci nemá co pohledávat. Jeho nominace společně s Petrželou a Procházkou je jenom další ponižující ukázkou Vrbova vděku vůči svému někdejšímu západočeskému zaměstnavateli.

   • Nominace

    Kvašňák26.8.2014 12:54reagovat

    Jseš zbytečně zaujatej, nějací náhradníci tam bejt musej a ti naši borci jsou většinou z formy.

    Koho bys tam dal?

   • Nominace

    Tashunka Witko26.8.2014 14:28reagovat

    Tak konkrétně loktaře Řezníka si Vrba přetáhl z Baníku do Plzně a patrně v něm spatřil něco fotbalově zvláštního, co zbytku lidstva (myslím toho normálního, jako jsou sparťané, či jiní znalci a inteligenti) uniklo nebo zůstalo utajeno. Ostatně podobné úlety má spousta trenerů. Viz např. u nás Hřebík a jeho děcka Přikryl a Brabec. (oba ovšem mají vyšší kvalitu a fotbalovsot, než ten věčně faulující podivín z Plzně)

   • Nominace

    budte soudni26.8.2014 15:23reagovat

    Ahoj Avhred.....Řezník a Procházka souhlas,ovšem Petržela může být platnej....

 • Vrba o Mariovi

  DaveACS26.8.2014 11:41reagovat

  ”Pokud by byl Mario fit, tak by určitě v nominaci byl”

   

   

  • Vrba o Mariovi

   Kvašňák26.8.2014 11:47reagovat

   ”Kdyby byli fit Kozák s Plašilem, tak by v nominaci taky určitě byli” místo třeba Dočkala.

  • Vrba o Mariovi

   Tashunka Witko26.8.2014 11:49reagovat

   A pokud by ještě žil Janda-Očko a byl ve formě, tak by v nominaci také možná byl.

74393 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha