Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Jablonec

  LukyACS2.11.2014 17:12reagovat

  Tak to vypadá, že s ním musíme počítat už letos. Navíc v 16. kole hrají s Plzní, tak rozestupy v TOP3 mohou být minimální.

  • Jablonec

   spartas2.11.2014 17:46reagovat

   Dneska opět kvalitně zahrál Pospíšil. Celkem mě mrzí, že jsme ho v létě nezkusili, levnějš už ho asi nikdy neseženeme. Nicméně máme Kamila Vacka. A jak říkal náš personální ředitel, tak je Kamil prakticky na úrovni Daridy, takže očekávám, že teď při karetním trestu Matěje uvidíme skutečné ofenzivní tornádo.

 • Lavička

  wasek2611@centrum.cz2.11.2014 13:31reagovat

  nám prokaučoval zápas..nedostatečná příprava..koubek nás skvěle přečetl...

  • Lavička

   Chabix2.11.2014 13:52reagovat

   No Lavička to rozhodně podělal střídáním. Nemyslím si, že by nás Koubek nějak skvěle přečetl. Akce jsme si spíš kazili sami, než, že by Plzeň nějak moc dobře bránila. První půli hrála dost aktivně, ve drubhé odpadla. Zápas se hraje ale na celých 90. minut. Je špatné, že jsme toho nedokázali využít.

   • Lavička

    wasek2611@centrum.cz2.11.2014 14:37reagovat

    Lavička nedal hráčům návod, jak do Plzeňský obrany....jak přehrát jejich zálohu..plzen hrozila hlavně z brejků..neměla nějakou drtivou převahu ...prostě útočila vzdy do naší otevřené obrany....naše hra je založná na tom, že se hráči nezajišťují a jak jeden hráč udělá chybu, tak je to šance soupeře...vymazali krejčího s konatém..i dočkala. Problémy jim dělal jen Costa, kterej šel mnohdy až na hrot...kdyby umě zpracovat míč...tak jsem je timhle překvapili...ale bohužel

  • Lavička

   Tashunka Witko2.11.2014 14:37reagovat

   Lvička neumí připravit tým na klíčové a důležité mače.

   Příbram budeme s Lavičkou porážet klidně 5:0. ale Hacken, Malmo a jiné důležité špíly, ve kterých jde o hodně, vždycky projedeme, protože máme příliš jednoduchého a šablonovitého trenera bez invenece a schopnosti motivovat a připravit tým. O nějakém koučování nemluvě, to je v případě Lavičky úplná tragedie.

  • Lavička

   LukyACS2.11.2014 14:48reagovat

   Z 8 zápasů Sparta pod Lavičkou Plzeň 5x porazila, 1x remizovala a 2x prohrála, z toho 1 prohra byla díky lhářově penaltě.

   • Lavička

    LukyACS2.11.2014 14:49reagovat

    *ze 7 zápasů 4 výhry

   • Lavička

    atraps22.11.2014 14:59reagovat

    To je pravda ale včerejší zápas si za rámeček nedá.

   • Lavička

    Scribbler2.11.2014 16:49reagovat

    Lavička je bezesporu kvalitní trenér, pod kterým hraje Sparta atraktivní fotbal. Bohužel není dlouhodobě schopen reagovat na nepříznivé situace v průběhu zápasu. A je otázka, jestli dokáže přizpůsobit taktiku soupeři.Proto jsem velmi zvědavý na zápas s Neapolí a hlavně v Bernu. Možná by nebylo na škodu, aby realizační tým posílil nějaký ”taktik”.

    • Lavička

     wasek2611@centrum.cz2.11.2014 19:37reagovat

     Umí dát tvář, ale neumím takticky připravit na soupeře. Na průběh zápasu reagovat moc nemůže...nemá kým...

  • Lavička

   Dynamo2.11.2014 17:09reagovat

   v derby v Edenu si Slávie vypracovala prakticky stejné množství šancí, jako včera Plzeň. Jen dřevěností Škody a Zmrhala nás nepotrestali. Je vidět, že to žádné varování pro Spartu nebylo. Inu trest přišel jindy.

 • Garyho glosa

  Gary z D532.11.2014 13:23reagovat

  Opět jsme v Plzni nedali gól! Z posledních pěti zápasů jsme tam dali gól jen jednou, když je tam před dvěma lety řádil Leo Kweuke.

   

  Letošní třetí skutečně složitý zápas venku a opět jsme po Malmö a Neapoli předvedli profesorský výkon. Pokud tedy dej bohu porazíme doma Blavu a Neapol (vypadá to, že budeme muset), tak se zápasu v Bernu opravdu bojím.

   

  K hráčům -> Timmy se moc neukázal, ale předvedl pár slušnej okamžiků, jeho (doufám) tenhle mač stát místo nebude.

  Brabce okamžitě nahradit Kováčem. Za Matějdu Vacek. #lordbednar se ukázal jako superstar a za ten skluz by si zasloužil minimálně prodloužení smlouvy do čtyřiceti a Ballon D’or.

  Uvažoval bych o Pamićovi místo Costy aspoň dočasně.

   

  Ale hlavně se z toho neposrat, nenechat na sebe spadnout deku a furt makat. Jakákoliv ztráta ve čtvrtek nás bude stát nepostup z EL a prohra v neděli by možná znamenala ztrátu titulu.

 • kritika

  Chabix2.11.2014 12:59reagovat

  Není té kritiky trochu moc? Ano prohráli jsme a někteří hráči nepodali ideální výkon, ale leckdo by to chtěl už zase celé překopávat - nechápu. Vždyť ráz utkání udal první gól, to snad viděl každý.

  • kritika

   captain_obvious2.11.2014 13:09reagovat

   A proč ten gól padnul? Protože jsme zase do zápasu vstoupili posraně a bránění toho rohu bylo naprosto šílené. A totéž platí i o 10 minut později při druhém gólu. Tys to neviděl, jak Plzeň měla už v 5. minutě zařazenou 5ku, zatímco my jsme se celý 1. poločase potáceli na 2ku a po pauze vítězoslavně přeřadili na 3ku?

    

   To co píšeš, to platí třeba pro zápas s Neapolí, tam jsme prohráli, pár hráčů nepodalo ideální výkon, ale víc v tom nebylo, výkon nebyl nejhorší. Včerejšek byl něco úplně jiného, výkon naprosto šílenej, pro který není omluvy. A jestliže se rozpadneme jak domeček z karet po rychlém gólu soupeře, který jsme mu navíc sami hrubou chybou darovali, tak asi náš kouč není až takový psycholog, za jakého se vydává.

   • kritika

    Chabix2.11.2014 13:17reagovat

    Do zápasu jsme vstoupil nikoliv posraně, ale hodně dobře. Roh byla chba Brabce, který ani nevyskočil, ani nijak svého hráče nebránil. Druhý gól chyba Kadeřábka, který nejdřív netrefil míč a poté nereagoval na pohyb hráče kterého měl hlída. Pravda oba góly byly hodně laciné a udali zbytečně budoucí ráz utkání, ale nedá se říct, že jsme byly horším týmem, proto i ta šíleně nesmyslná kritika co se tu objevuje mi přijde až směšná. Doma jsme schopni je porazit my a to větším rozdílem. Nemusím snad připomíat, že při rovnosti bodů bude rozhodovat jaké mají oba týmy vzájemné zápasy, proto ani nepeskeuju Marka Matějovského za tu červenou.

    • kritika

     captain_obvious2.11.2014 13:29reagovat

     Tak jestli si myslíš, že jsme nebyli horším týmem, tak to vysvětluje mnohé.

     • kritika

      Chabix2.11.2014 13:43reagovat

      Ano první půli lepší Plzeň (ale až po gólu, do té doby jsme byly lepší, potom jsme znervozněli a začali blbnout). Ve druhé půli jsme byli lepší i částečně díky tomu, protože Plzni už začali docházet síly. Na šance to bylo zhruba vyrovnané, rozhodla produktivita i to, že Plzeň nemá Costu, kdytě vždyt udělá nějakou debilitu, když už je v šanci. Produktivita je pomíjivá věc, někdy dá tým dva góly jen z dvou ošemetných situací před bránou, někdy může mačkat a pálit pánu-bohu do oken, víc než s kvalitou samotného hráče to souvisí s psychikou.

      • kritika

       Chabix2.11.2014 13:55reagovat

       *nemá Costu, který vždy udělá... Nemám rád touchpad Smích

      • kritika

       Gerets2.11.2014 19:32reagovat

       Chabix : Pokud to, co jsi napsal, myslíš vážně, potom nechápu, proč na fotbal chodíš, protože evidentně vůbec netušíš, oč na hřišti jde. Plzeň si se Spartou pohrála, jako kočka s myší, za celý zápas Sparta nevystřelila na bránu, její hráči byli pomalí, neuměli si pořádně přihrát, technicky proti Plzeňákům nekňubové, u všeho pozdě, záloha se třemi reprezentanty úplně vymazaná, odražené míče sbírala Plzeň z 80% a Spartu nepustili vůbec k ničemu - prostě katastrofa - a ty napíšeš, že Sparta byla ve druhém poločase lepší a že snad měla dokonce i nějaké šance ??? ÚdivÚdivÚdiv Asi jsi viděl jiný zápas...Smích

    • kritika

     kritik2.11.2014 13:38reagovat

     Tak to opravdu stačí.Všichni jsme zlí a pán jako misionář nám vše objasnil.Smích

     • kritika

      Chabix2.11.2014 13:47reagovat

      No já akorát myslím, že prohrát 2:0 na hřišti soupeře, který má podobnou kvalitu jako my, není ostuda. Kritizovat lze ledacos a má se kritizovat i po výborných zápasech, ale nemá ta kritika přecházet až do obludných rozměrů, kdy je všechno špatně a mělo by se to rozložit. Inteligentní člověk to dokáže rozlišit.

      • kritika

       atraps22.11.2014 15:14reagovat

       Třetí zápas kdy opravdu o něco šlo a opět prohra!!!!!Prohrát se může třeba s Baníkem doma ale odehrát takhle blbě zápas o vedení v lize.u největšího konkurenta je špatné.Inteligentní člověk by dokázal rozlišit co zde kritik a ostatní -kritizují.

       • kritika

        Chabix2.11.2014 18:21reagovat

        Nesouhlasím, že jsme hráli nějak extra blbě, ale optimálnální to taky nebylo, především řešení ve vápně soupeře byly špatná. Prohrát doma s Baníkem je větší ostuda než prohrát s Plzní venku i když z hlediska bodů je zápas s Plzní důležitější. K zápasům ve kterých o něco jde, podle tebe v zápasech se Zwolle nebo Bernem o nic nešlo?

 • Chytračení se nám ještě vymstí

  venous2.11.2014 12:39reagovat

  Neprofesionální vedení mužstva, diletantství realizačního týmu, ustrašený trenér, který nezvládá tlak ve Spartě, zbytečně úzký kádr (odehrát podzim v 11(!) hráčích), to když se všechno sečte tak to vidím jako velký průser za kterým se skrývá pohodlnost zainteresovaných osob (hlavně že mi to sype). Od Švédska po Plzeň se nic nezměnilo. Když si umí poradit jinde proč to nejde ve Spartě. Pojedeme ještě na Slovácko, do Jihlavy, do Bernu, ale pořád nám může chybět víc a více hráčů a to jsem zvědav s kým ten podzim vůbec dohrajeme.

  • Chytračení se nám ještě vymstí

   Zakopaljsemtchyni2.11.2014 12:41reagovat

   My hráče máme, ale Víťa tvrdošíjně staví jedny a ty samé. Koubek se nebál postavit Holendu to je ten příklad. Víťa nepřekvapil ničím.

   • Chytračení se nám ještě vymstí

    forskinho2.11.2014 12:51reagovat

    A jako bumerang tu máme zpackané letní přestupové období. Koho postavit? Pro mě je jediný použitelný fotbalista na lavičce Přikryl, který je bohužel po zranění úplně z formy. Dokážu si představit, že Mareček by se rozehrál, pokud by pravidelně nastupoval, ale Bedna je úplně mimo, Manuel (ač můj oblíbenec) a Kamil Vacek jsou pro mě jako špatný vtip. I když jsem příchod Nešpora hodně odsuzoval, včera by byl platnější, než kdo jiný. Třeba Holenda je podle mě výborný kup a hodil by se i nám. Tohle se vedení FCV povedlo.

   • Chytračení se nám ještě vymstí

    Chabix2.11.2014 13:07reagovat

    Víta to pokazil střídáním, Mšl tam nechat Konateho a měl tam poslat koholiv jiného ale ne Bednáře. Jinak spíš to byl zápas blbec, než že bychom předvedli vyloženě špatný výkon. Horší než Plzeň (venku) jsme nebyli. Doma ji klidně můžeme porazit my a to větším rozdílem.

  • Chytračení se nám ještě vymstí

   Dynamo2.11.2014 12:42reagovat

   souhlasím.

   A vyhlídky na titul? Velmi nejisté.

   Plzeň má pod palcem rozhodčí a v těžkých vyrovnaných zápasech jim pomohou. Pokud je chceme ještě prohnat, tak bude muset v zimě Křetínský otevřít peněženku.

  • Chytračení se nám ještě vymstí

   kritik2.11.2014 12:53reagovat

   Do konce sezony je daleko a stát se může mnoho ale po včerejšku je naše šance na titul ve hvězdách.

   • Chytračení se nám ještě vymstí

    Chabix2.11.2014 13:04reagovat

    Ano ztráta 4 body a víc než půl sezony před náma- znamená že titul je ve hvězdách. Hahaha

  • Chytračení se nám ještě vymstí

   Chabix2.11.2014 13:01reagovat

   Jak si poradí jinde, jak to dělají líp, jaké mají výsledky? Udej příklad!

 • Bičík a jeho podíl na gólech

  dominik272.11.2014 12:33reagovat

  Jak hodnotíte Davida Bičíka za včerejší výkon?

   

  Já si nejsem jistý, zda opravdu bylo tak samozřejmé, že by sebral míč před hlavičkou Hejdy. Pokud se nemýlím, tak se u gólmanů cení, když raději zůstanou na čáře, než aby vyběhli do tmy. I když je fakt, že také by měli mít pokryté malé vápno, z něhož nakonec Hejda hlavičkoval, byť míč rozhodně neletěl celou dobu v tomto prostoru...

   

  Při druhém gólu se Hořava i podle svých slov trochu ukopl, což je obecně pro gólmana složitá situace.

   

  Sám nevím, jak ho mám hodnotit. Určitě tam i chytil něco navíc, takže vyloženě špatně bych ho nehodnotil. Co se podílu na inkasovaných gólech týká, tady se mi nechce se pasovat do role experta.

   

  Váš názor?

  • Bičík a jeho podíl na gólech

   spartas2.11.2014 12:38reagovat

   Jako jedinej mě včera nezklamal.

  • Bičík a jeho podíl na gólech

   Zakopaljsemtchyni2.11.2014 12:39reagovat

   1 gól Brabce, který ani nevyskočil.

   2 gól opět chyba Brabce, když šel na hráče, kde už byl jeden sparťan a školácky tak odkryl prostor.

   Bičík nemohl ani za jeden gól. Navíc chytil šance třeba Vaňkovi, které po gólu volaly.

    

   • Bičík a jeho podíl na gólech

    Chabix2.11.2014 13:12reagovat

    Druhý gól byl jednoznačně Kadeřábka, nejdříve netrefil míč a poté nereagoval na pohyb hráče, kterého měl hlídat. Já ho mám rád, ale musíme kritizovat i naše oblíbence. Oba góly byly hrozně laciný, ale co se dá dělat to se ve fotbale občas stává. Ale zamrzí to, od začátku šlo vidět, že jsme na tom herně líp a pak si necháme takhle pitomě dát studenou sprchu.

  • Bičík a jeho podíl na gólech

   Avhred2.11.2014 12:52reagovat

   Podle mně by se Bičík na ten míč skrze chumel hráčů nedostal a někteří křiklouni by hulákali, že měl zůstat na lajně a nikam se necpat ...

   Jinak David nás uchránil od pohromy, když lapil šance Petržely a Vaňka po kontrech do naší otevřené obrany.

   Máš pravdu, Hořava to netrefil tak, jak chtěl, bohužel pro nás ...

  • Bičík a jeho podíl na gólech

   captain_obvious2.11.2014 13:01reagovat

   První gól - ten centr letěl sice asi 3 dny, ale Bičík těžko mohl počítat s tím, že Brabec předvede odhad na úrovni mladšího žáka 1. FK Prdelkovice a Hejda bude ve finále vyskakovat úplně sám. Neřekl bych, že to byla vyložená chyba gólmana, mohl tam jít, ale nikde není psáno, že by ten balon měl. Hlavní chyba byla rozhodně u Brabce + v tom chumlu se měl jednoznačně pohybovat i Costa, kterej ale stál úplně mimo dění.

    

   Druhý gól - Brabec opět mimo, tentokrát i Kadeř, Hořava vypadal, že to bude lobovat, místo toho to dal asi ne úplně úmyslně šajtlí, těžko vinit gólmana. Mohl zůstat déle na nohou, ale na druhou stranu kdyby tak učinil a Hořava šel do blafáku, tak bychom zase třeba naříkali, že mohl Bičík ten blafák dříve odhadnout.

    

   Ještě tam lapil gólovou střelu Petržely a skvěle vychytal Pilaře po té standardce, byť ten případný gól by neplatil, ale i tak to byl skvělý zákrok. Svoje si odchytal, patřil k nejlepším hráčům.

 • Lavička

  Scribbler2.11.2014 12:22reagovat

  Ať jsem jeho velkým zastáncem, včerejší prohra jde z velké části za ním. Do inkasovaného gólu jsme celkem kontrolovali hru a dostávali se do jakýhsi pološancí. Po inkasovaném gólu se ale naše hra totálně rozpadla. Mělo přijít ze strany trenéra k oživení a změně taktiky. Nejpozději o půlce se mělo střídat, a že adeptů na vystřídání bylo dost (Konate, Krejčí, Brabec, Costa, Dočkal Lafata i Vácha). No nic, jedeme dál a furt věřím, že titul poputuje na Letnou.

  • Lavička

   kritik2.11.2014 12:31reagovat

   Včera v Plzni se projevilo jak je Vrba perfektní trenér.Nastartoval moderní systém hry a i za nového trenéra ji hrají.Stačí se podívat na jejich střídání a jak mají náhradu za jednotlivé posty.U nás tebou jmenovaní byli na výměnu ale otázka zní-kdo za ně.Ano hráči na střídání jsou ale kvalitou nejsou ani rovnocení za střídané.

  • Lavička

   forskinho2.11.2014 12:33reagovat

   Neustále se tu objevuje jméno Konaté. Já ho nijak neadoruju, musí na sobě hodně makat, ale včera nedostal snad žádný kloudný míč. Mě se nejvíce nelíbil ten náš zpomalený přechod do útoku, který protihráči bez větší námahy s prstem v nose zvládali presovat. První gól nás bohužel položil, ale myslím, že kdybychom nedostali ten druhý, v druhé půlce bysme byli ještě schopní s výsledkem něco udělat. Prostě to byl zápas pičou ke zdi s týmem, který na nás byl dobře připravený.

   • Lavička

    kritik2.11.2014 12:38reagovat

    Opravdu hrozný bylo jak celá záloha nedokázala v monentě kdy jsme to potřeboval,hru zrychlit.Stále to stejné snečí tempo.Soupeř neměl sebemenší problém se přeskupit.

  • Lavička

   spartas2.11.2014 12:36reagovat

   Už při pohledu na naši lavičku a Lavičku jsem se tiše pomodlil, abychom nemuseli v průběhu hry střídat. To ovšem nic nemění na tom, že to Lavička nezvládl. Očekával jsem, že do druhé půle nastoupíme daleko lépe, no realita byla taková, že jsme navázali přesně tam, kde jsme skončili.

  • Lavička

   Avhred2.11.2014 12:49reagovat

   Máš pravdu, že někteří plejeři byli zralí na vystřídání už před půlí, ovšem náš problém je prakticky nulová kvalitativní náhrada na lavičce za hráče aktuálně nastupující v základní sestavě. Koho za Konatého? Za Krejčího alternativu momentálně nemáme (zraněný Breznanik), jestli tam je Costa nebo Pamič, je jedno, Vácha zahraje pořád líp než Mareček, a se Švejdíkem za Brabce by to asi taky nebylo žádné terno, to nemluvím o tom, že za Dočkala s Lafatou nemáme náhradu už vůbec žádnou (nepočítáme-li Vacka s Bednářem).

   Díky těmhle skutečnostem je jasné, s jakými hráči a tím pádem s jakým stylem hry vyrukujeme,

   takže soupeř se může na náš systém dobře připravit a eliminovat největší zbraně.

   Někdo se mi možná bude smát, ale kdybych byl včera čistě hypoteticky na lavičce Sparty, tak bych na dědka Koubka a jeho ovečky vyrukoval se zataženějším pojetím hry, protože Plzeň do plných útočit moc neumí, místo Lafaty bych nasadil rychlostního Přikryla (když už Skalák hostuje v Boleslavy) a hlavně bych apeloval na agresivitu po celý zápas s nepříjemným napadáním soupeře. Vsadím se, že Přikryl, ač zde mnohými nesnášený a vysmívaný, by kolohnátům Procházkovi s Hejdou zatopil díky své rychlosti při rychlých kontrech v kooperaci s Krejčím a Konatém víc než Lafata s Bořkem se svými stereotypními pokusy o průnik skrze zformovaný zahuštěný střed.

   P.S. Opakuji, jde čistě o hypotetickou teorii. Úsměv

 • VCERA SOM...

  FANDA73072.11.2014 12:02reagovat

  ... bohuzial/chvalabohu?/ zapas nevidel, v praci nemam ctsport, ale co vsade citam o nic som neprisiel.Uz davnejsie som chcel napisat, ze pod Lavickom uz Sparta dosiahla svoj ”TOP” a dalej uz nebude pod nim napredovat.Viackrat, ked som videl zapas som trpol pri niektorych vykonoch Brabca.A tiez myslim, ze kazdy vidi, ze mimo je lava strana Costa a hlavne Lado, ktory si nevie ani ofsajd.poziciu ustrazit/co uz aj na dedine dokaze priemerny hrac/.Je pravda, ze na Spartu pomaly, ale iste dolieha narocny program/liga,pohare,repre/.Bojim sa, aby sa nam to nevypomstilo.Urcite je pre Spartu priorita EL a mozno pohar posty vypustime.Na lavicke mame slabsich hracov a stale Vita hra dokola ten isty system na Lafiho.V poslednych zapasoch chyba vacsia podpora od krajnych bekov aj zaloznikov.Ak v zime nieco neurobime, myslim, ze titul nebude.

  • VCERA SOM...

   Zakopaljsemtchyni2.11.2014 12:15reagovat

   Mohl jsi se dívat přes internet jestli máš přístup v práci. Nepotřebuješ telku.

   My máme jeden styl hry a když se trochu nedaří, tak nemáme jedinou změnu hry to je náš největší problém. Hrajeme pořád jedno a to samé navíc bez střel z dálky, když už to nejde kombinačně to by i trenéři na vesnici řekli - kluci, když už nic, tak aspoň proboha vystřelte.

   • VCERA SOM...

    FANDA73072.11.2014 12:16reagovat

    nemam signal na net a mame aj tak zakazany.K nasmu futbalu som sa uz vyjadril.Padam na nas dedinsky futbal kuknut.Cavte Spartani

 • Marek Matějovský

  LukyACS2.11.2014 11:43reagovat

  Pro ty, kteří pořád říkají, jak je k ničemu a snaží se nám říct, že to on táhne Spartu dolů Úsměv

  http://www.synotliga.cz/statistiky-lidri.html?unit=1&status=0&season=2015&club=0&game_limit=0&nationality=&age=0&order=0&order_dir=0&list_number=0¶meter=5

  Jo a mimochodem, v té první tabulce má navíc o 2 zápasy méně než ostatní a stejně vede Úsměv

  • Marek Matějovský

   Pavel002.11.2014 11:44reagovat

   Tak on i včera byl jeden z mála, kterej aspoň trochu hrál a zasloužil by si hodnocení 4/5 z 10..

   • Marek Matějovský

    Peters2.11.2014 12:01reagovat

    Holek, Bičík, Matěj. Jinak bída. Lafi za to nemohl, ten se pořádně nedostal k míči...

  • Marek Matějovský

   LukyACS2.11.2014 13:24reagovat

   Teď koukám, že to otevírá první stránku, musíte si tam dát Chance Index. Vede 2 hlavní žebříčky.

 • Já být trenér

  TakeACS2.11.2014 10:20reagovat

  Tak si pode mnou po včerejším výkonu už nikdy Brabec nezahraje to co předvedl to byla nezkutečná bída nedisciplinovanost a amatérismus tohle si prostě nemůže v takovém zápase dovolit... Je nejistej už delší dobu ale teď se to projevilo v plné kráse... A Costu bych taky nechal do zimy na lávce ten neumí nic zhola nic. Nahrát, odcentrovat, zpracovat ani vystřelit. Jedině běhat. Snad v příštím zápase uvidíme v základu Kamila,Kovyho a Pamiho. Trener zase posranej střídat achjo

  • Já být trenér

   Zakopaljsemtchyni2.11.2014 10:28reagovat

   Pamič umí kromě teda toho běhání jako zmiňuješ u Costy navíc co? Vždyť je to rozený atlet nic víc s tím to teda nevyhrajem.

   Vacek? Tomu se povede jeden zápas z deseti.

   Kováč místo Brabce to je z těch tří nejlepší varianta. Včera by na tu hlavičku minimálně vyskočil a nečuměl na to jako Brabec.

   • Já být trenér

    Dynamo2.11.2014 10:29reagovat

    tak na Slovácku Vacek nastoupí.

    • Já být trenér

     Zakopaljsemtchyni2.11.2014 10:32reagovat

     Tipuji Marečka

   • Já být trenér

    TakeACS2.11.2014 10:32reagovat

    Pami aspoň maká jak umí teda jestli se nic nezměnilo a vystřelit taky umí. A když to ani nevyzkoušíš tak nemůžeš soudit. Myslíš že může být někdo horší než Costa to si nemyslím... Aspoň si uvědomí že se musí zlepšit a né že má svůj flek jistej..

    • Já být trenér

     Zakopaljsemtchyni2.11.2014 10:34reagovat

     Tak, že za něho není náhrada je jasné, ale to je jiný problém a takových je v sestavě více. Kde je náhrada za Matějovského? Vacek? To ani náhodou.

     Jen makat ovšem na Spartu nestačí. Hráč musí umět něco i s balónem, což Pamičovi často překáží a nejlépe se to pozná s kvalitnějšími soupeři.

     Proti takovému Hradci poznáš prd tam může hrát jak Pamič tak i Antoš.

     • Já být trenér

      TakeACS2.11.2014 10:39reagovat

      No to sice nestačí ale když tam bude hrát Costa na půl plynu a zkoušet jeho pičovinky místo potu tak se to asi taky moc nezlepší.. A nevím nevím ale jeho kopací technika mi taky nepříjde jako nějákej prim stačí se podívat na ty jeho debilní centry... Asi nejlepší by tam byl Breznaník kdyby byl zdravej. Jinak za Matějovskýho je alternativa Hušbauer. Doufám totiž že Dočkal už se na kraj nevrátí tam hraje tužku a nemá na to rychlost na středu je mnohem lepší.

      • Já být trenér

       Zakopaljsemtchyni2.11.2014 10:45reagovat

       Včera hrál Dočkal ve středu nebo ne? Kraje hráli Konaté a Krejčí. Hušbauer hrával s Matějovským často v jedné sestavě. Hušbauer není typ hráče na rozdávání balónů. Ten je u nás jenom Matějovský víc nikdo.

       Costa měl loni dobré centry to je ten rozdíl oproti Pamičovi, který je něměl nikdy. Ten uměl opravdu jenom běhat a bojovat. Pravda často i tohle bohatě stačilo a zvlášť na naší ligu. Sparta chce hrát ovšem i poháry, kde už jen tohle prostě nestačí.

   • Já být trenér

    Peters2.11.2014 10:32reagovat

    Upřímně? Já čekal, že včera nasadí Pamiho místo Krejdy, kterej měl žlutou a zoufale mu to nešlo...

    • Já být trenér

     Zakopaljsemtchyni2.11.2014 10:35reagovat

     Pamiče do zálohy, aby obehrával hráče, centroval nebo dokonce zakončoval? Jste se zbláznili? To všechno se dosud nenaučil za celou kariéru.

  • Já být trenér

   spartas2.11.2014 11:34reagovat

   Jestli tahle trojice skutečně nastoupí v základu v Hradišti, tak jedeme nazpět bez bodu.

  • Já být trenér

   kritik2.11.2014 11:35reagovat

   Brabec včera hořel o tom není pochyb ale byl to výsledek celé naší obrané hry.Nedůslednost v obsazování a hlavně nedůraz v osobních soubojích.Kováč s Pamičem nedávno hráli za juniorku a dle vyjádření přítomných,nic moc.

   • Já být trenér

    forskinho2.11.2014 12:06reagovat

    +1

  • Já být trenér

   ouki2.11.2014 12:21reagovat

   Tak ještě, že trenér nejsi. Každopádně souhlas, že Brabcovi to včera nešlo.

75697 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha