Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tenér

  Standa Hejkal20.3.2015 8:27reagovat

  Nenapíšu žádný konkrétní jméno, ale

  1. nesmí to být Jílek

  2. nechci, aby to byl trenér, který v lize trénoval už v 90. letech (Ščasný, Kotrba, Tréňa...), protože to jsou dinosauři, který odněkud vyhodí a za rok jsou tam zpátky, jako Rada a Teplice. To mi prostě hlava nebere. Dokola spoléhat na ty samé trenéry.

   

  Osobně bych klidně šel do rizika s někým, jako jsou Janoušek nebo Holoubek. Mladí, perspektivní trenéři, kteří by dokázali pracovat s mladým kádrem, zároveň ochotní poslouchat Hřebíka.

  • Tenér

   Capo20.3.2015 9:06reagovat

   Proč to nesmí být Jílek? Ten splňuje přesně tvoje kritéria, že je zvyklý pracovat s mladými a určitě by naslouchal Hřebíkovi víc než Lavička. To, že je teď asistentem u Lavičky určitě neni Víťova práce, kdyby si mohl vzít svoje lidi, tak tady zas máme Zacha a spol. Takže se nedá odhadnout jak by k tomu trénování Jílek přistoupil, kdyby to bylo čistě jen na něm. Když už by mělo dojít ke změně podobného rázu, tak jsem si jistej, že zrovna on by byl kandidát č.1 a navíc máme pořád pod smlouvou M. Haška. Myslim, že tito dva mají z vlastních zdrojů oproti Janouškovi s Holoubkem mnohem větší šanci dostat se k áčku. Navíc Janouška bysme zase museli vymáhat od repre a Holoubek ať radši pokračuje u mládeže, i u ní potřebujeme kvalitní vedení. Já osobně jsem pro variantu zahraničního trenéra minimálně z juniorky velkých týmů, který má i něco za sebou v juniorských repre, a nejlíp nějakého Němce nebo Holanďana, otázkou je jak moc by to bylo nákladné.

   • Tenér

    Standa Hejkal20.3.2015 10:00reagovat

    Budu se opakovat, ale když Jílek řekne, že jedeme do Plzně hrát svůj fotbal = sereme na přípravu a totálně to podceníme, tak to je prostě zoufalý. Lavička II. Hašek by byl taky průser, jako ”hřebíkova muže” ho nemusí fanoušci a ( Dominik může oponovat), údajně hráči z juniorky nechtěli chodit pod Haškem hrát za Béčko, protože je nebavili jeho tréninky. Brali to jako trest, ne odměnu.

     

    A co se týče těch zahraničních expertů. Může to být success, ale taky totální propadák. + To bude stát víc peněz a Otava by to určitě doprovodil kecama o ”budování světového velkoklubu, protože se zaměřil na opravdovou kvalitu” a pak by byl zase jen pro smích.

     

    Jinak souhlasím, že je škoda brát experty od mládeže, ale ruku na srdce, není pro Spartu klíčové, jak se kluci z U16 prosadí v Ačku? Tam by měla směřovat ta největší kvalita. I trenérská.

    • Tenér

     majtin20.3.2015 11:21reagovat

     Nevím, jak to bylo s Haškem u Áčka, tak to komentovat nemůžu. Ale docela by mě to zajímalo.

     Ale jinak ti dávám víceméně za pravdu. I s tím Jílkem a zápasem v Plzni - ano, měli bychom v Čechách soupeři vnutit svoji hru, ale dalo se čekat, že Plzeň bude zalezlá a čekat na rychlý brejky, v čemž jsou opravdu dobří. Kdo ví jestli to takhle myslel doslova, ale ve Spartě by si měl dávat pozor na každý slovo. Tady se mu od kritičtějších fanoušků všechno vrátit.

  • Tenér

   standis20.3.2015 10:14reagovat

   Nějaký Tvůj názorový veletoč. Nejdříve vyhazuješ Hřebíka už po příchodu a ted chceš ve Spartě trenera, který by ho poslouchal.

   • Tenér

    Standa Hejkal20.3.2015 10:29reagovat

    Já nechci Hřebíka u Áčka! Naopak jsem několikrát psal, že na pozici sportovního ředitele je nejlepší v ČR, stejně tak jsem ho ale kritizoval za to, že mu Lavička kurví jeho vizi a on s tím nic nedělá, kromě podpásovek v televizi před důležitým zápasem.

    • Tenér

     majtin20.3.2015 11:25reagovat

     To v televizi mi nepřišlo jako podpásovka, mně přišlo, že to bylo dobře načasované a že to pomohlo.

     Jinak v té záplavě častokrát nesmyslné antihřebíkovské kritiky jsem se p. Hřebíka zastával a nechtěl jsem tu některým křiklounům dávat argumenty, ale to že Lavička nenaplňuje jeho vizi a on ho považuje za nejvhodnějšího trenéra pro Spartu, tak to je mě napadlo taky. To je jedna z věcí, v které s ním nesouhlasím.

 • Prochy to jistí ...

  Avhred20.3.2015 0:29reagovat

  Z toho Procházky se začíná stávat ultra radikální odpůrce plzeňského fotbalového molocha ... Úsměv

   

  Moc pěkně se to čte a je dobře, že mezi žurnalistickými nedouky se najde kvalifikovaný a naprosto nestranný novinář, který je schopen přesně popsat jeden z boláků tuzemské fotbalové scény ...

   

  http://www.efotbal.cz/clanek-146025-Petrzela-mel-jit-ven,-Pilar-fauloval-Keniju-ve-vapne-Kocourek-to-vymnoukl.html

  • Prochy to jistí ...

   Capo20.3.2015 5:49reagovat

   Procházka je hlavně člověk co ví, jak to ve fotbale chodí a má spoustu kontaktů do zákulisí. Navíc je velmi důvěryhodný vzhledem k tomu, že jako fanoušek (tušim Bohemky), nemá důvod podmazávat Spartě. Do nás nakonec v minulosti, ještě jako redaktor Sportu, šil úplně stejněÚsměv

  • Prochy to jistí ...

   kopejtko20.3.2015 5:56reagovat

   zmrd Procházka to snad nemyslíš vážně to je člověk kvůli kterému jsem přestal kupovat Sport je smutné že mu ty jeho žvásty na zakázku žere

   • Prochy to jistí ...

    Pindruch20.3.2015 8:07reagovat

    Tak nějak. Moc dobře si pamatuju, když dělal ve Sportu, či posléze šéfredaktora novin 24 hodin, tak nenechával na Spartě nit suchou, to bylo kolikrát až nechutný, samý narážky na ”komunistický” klub, nejraději by ji zrušil, fanoušky nechal zmlátit a zavřít do klecí atd. To bylo něco. Kam se na to hrabou jeho nynější supliky vůči Plzni.

    • Prochy to jistí ...

     Capo20.3.2015 8:20reagovat

     Jenomže právě proto je celkem jasné, že stejně jako se před lety zaměřoval na nás, tak neni náhoda, že se teď zaměřuje právě na Plzeň.

     • Prochy to jistí ...

      Pindruch20.3.2015 8:31reagovat

      Já si myslím, že v to není nějaká ”nestrannost”, ale spíše nějaké bonusy pro něj.

      • Prochy to jistí ...

       Capo20.3.2015 9:14reagovat

       Dělá to proto, aby měl Hattrick větší tržby, ale je celkem jedno z jakých to dělá pohnutek teď nebo v minulosti. Důležitější je, že vždy ví, na koho se zaměřit. My jsme určitě v době, kdy nás napadal, nebyli vzorem čistoty. Ať je to jaký chce člověk, tak o fotbale píše už od 80. let a věř tomu, že ví, jak to v jeho zákulisí funguje.

   • Prochy to jistí ...

    Tashunka Witko20.3.2015 8:26reagovat

    Ano, Procházka byl kolem a po roce 2000 (za Lešky) na výplatní listině Slavie, což vím vcelku pozitivně a projevoval se jako militantní antisparťan, který oprašoval všechny sešívané hospodské mýty a legendy o podporovaném klubu za bolševika, zářezu Slavie Pavlínem Jirků, Krulově podrazu na Žižkově apod. přičemž vždy jaksi opomněl napsat, že korupční spirálu v našem fotbale vytočila jako první Slavie za Korbela a že Šeterle byl první mecenáš sudích, který nastolil sazby 200 tis. za 3 body, jež pak platily ještě nedávno v době Pučka, když nosil žluté obálky na parking před Slavií a říkal jim krmení pro sudí.

     

    Nicméně když i takový nepřítel Sparty se staví spíše na naší stranu, jsa zhnusen současnými poměry, nastolenými plzeňskými podvodníky, tak to o něčem vypovídá. Taková zvěrstva, jako v posledních 5 letech v našem fotbale rozhodně nebyla ani v divokých porevolučních letech, kdy otěže třímali Gottwaldi, Komaničtí, Čekanové apod.., protože tihle gangsteři si své pozice navzájem hodně hlídali, zatímco mafián Paclík vládne prakticky neomezeně a po krachu akce s kabelou mu natolik otrnulo, že si připadá nedotknutelný a je schopný naprosto všeho a ještě se nám vysmívat.

 • Spekulace

  JosephV19.3.2015 22:36reagovat

  Hoši přiznejme si já Plzen taky nesnášim ale nesváděl bych na ně že mají každý zápas podplacený protože musíme nejdřív začít u sebe a přiznejme si že hrajem totální hovno a Lavička to bud nevidí nebo mu to je jedno a nechce s tím nic dělat ani nemluvim o hráčích kteří jsou z formy a stále jsou v základu a na jejich místo jsou i někteří stejně dobří né li lepší....

  • Spekulace

   majtin19.3.2015 22:57reagovat

   I když bychom hráli super , štvala by mě tahle berbroiáda.

  • Spekulace

   Avhred19.3.2015 23:02reagovat

   Ono je to těžké, když proti Ostravě, které v této sezoně momentálně poslední Liberec nastřílel dohromady devět branek, nejsme schopni v domácím i venkovním utkání vstřelit více jak jeden jediný gól ...

    

   Jinak bych se skoro vsadil, že pokud bude naše výkonnostní a výsledkové martyrium pokračovat, tak Víťa, pokud s ním nevyrazí dveře, ze zoufalství udělá nějaké změny v sestavě, načež s údivem zjistí, že to jde i bez jeho nedotknutelných opor, a možná, vzhledem k jejich mizerné jarní formě, i lépe. Ale bude už pozdě.

 • Ironií

  Wilathewarrior-mobil19.3.2015 20:04reagovat

  Je, že kdyby paclíkovu nepomáhali rozhodčí, tak bychom i při té současné bídě byli asi první v tabulce. A žádná změna na trenérském postu by nebyla ani diskutována.

  • Ironií

   Bunda19.3.2015 20:12reagovat

   Hrajeme hovno,ale prvni by jsme byli.

  • Ironií

   LukyACS19.3.2015 20:15reagovat

   Těžko říct... KDYBY Lafata proměnil penaltu v Ostravě, tak jsme v Jablonci ztratili na jaře poprvé a těké by to tak horké nebylo. Do demagogií se mi pouštět nechce.

  • Ironií

   Tashunka Witko19.3.2015 20:37reagovat

   Ale tady nejde jen o ztracený titul, ale o Lavičkovu neschopnost !

   Nekoukatelná a opatrnícká hra venku, pravidelná selhávání v pohárech a klíčových zápasech, špatná práce s kádrem, trapná hodnocení, neschopnost koučovat atd. atd.

   Ten člověk měl vypadnout už po Malmö a nic by se na tom nemělo změnit ani v případě, kdyby zázrakem získal titul.

  • Ironií

   Dynamo19.3.2015 21:12reagovat

   stačilo vyhrát v Plzni...

  • Ironií

   JosephV19.3.2015 22:29reagovat

   Cože ? vzpamatuj se, Paclík může za to že Lafata nedá 5 min před koncem utkání na Baníku penaltu? nebo může za to že v Jablonci pomalu nevystřelíme na bránu a jedeme s bodem domu? nebo snad za to že sme v Plzni podaly tak šílenej výkon že ani nevystřelíme za celej zápas ba bránu? jo přiznávám že Plzen kope dost penalt a některý z nich jsou na oko ale za to že hrajem totální hovno pod Pokorou a ztrácíme body ,za to si můžem jen my samy protože kdyby jsme hrály co máme tak na Plzen neztrácíme ted 5 bodů !

   • Ironií

    Wilathewarrior-mobil19.3.2015 23:05reagovat

    Ne si mne nepochopil. Mluvím o tom, že hrajeme tužku a nebýt tlačenky Plzně, tak jsme možná první. Možná jsem měl více rozvést myšlenku. My potřebujeme někoho kdo nám bude šlapat na paty. Zdravá konkurence je potřeba, nebýt příchodu Plzně pět let zpět, bůhví jak by Sparta vypadala v dnešní době. Protože bychom nebyli tlačeni se vyvíjet.

  • Ironií

   Skleepy19.3.2015 22:34reagovat

   Bullshit

  • Ironií

   Avhred19.3.2015 23:12reagovat

   Naše momentální hra, pokud tímto slovem lze nazvat to, co momentálně předvádíme na hřišti, je mizérie. Vždyť soupeři stačí zapresovat a jsme v koncích, kromě toho sice soupeř kolikrát urputně brání, ale když získá balon a vyrazí vpřed, tak má kolikrát mnohem nebezpečnější rychlý přechod do útoku než my.

    

   Už na podzim to silně skřípalo, takže k jsem, a nejspíš i další, vzhlížel k zimní přípravě jako nástroji pro možnou nápravu, ale jaro je zatím snad ještě horší než podzim, za což určitě nemůže žádné připískávání nebo zákulisní machinace.

    

   Osobně jsem de facto pozbyl všech iluzí a přestal věřit, že by se odehrál zázrak a mužstvo pod Lavičkou nastartovalo k nějakému pozitivnímu hernímu obratu.

 • Letošní titul už je bohužel

  bastien66619.3.2015 19:17reagovat

  fikcí. A to od chvíle, kdy to Spartička přestala mít v rukou. Pokud pozorně člověk sleduje zápasy

  Plísně, tak mu musí být jasné že i kdyby se z Lavičky stal přes noc Guardiola kříženej s Mourinhem tak je to prd platny. Plíseň už ztrati možná tak max. na Letné, kde si Berbrovci nedovolí zářez. Jinde neztratí. Můžou hrát kung-fu, golovku hasit faulem, cokoliv. Červená karta nehrozí, pentle proti ní taky ne a když to někdy nebudou moci dotlačit, pentle v 90. min to jistí.

  Soupeř se nedostane za půlku, každej kontakt je útočnej faul- takto by se dal udržet na uzdě i Bayern natož mužstva z naší ligy. Nezbývá než důstojně dohrát sezonu, sehnat trenéra k hráčům co nestačí na Baník, ale zvládnou porazit Holandsko či Turecko venku a doufat v zázrak v nemistrovské části.

  • Letošní titul už je bohužel

   jirkas19.3.2015 19:39reagovat

   Titul už bude jen zázrakem po totálním selhání Plzně.

   Náš problém začíná v mizerném managmentu Sparty, od toho se odvíjí vše, chybí schopný manager jako dříve Pelta - Košťál.Plzeň mě s rozhodčími atd. docela už se... Nemáš tam ještě něco v té kabele Danieli Křetínský??? VztekVztekVztek

 • Docela hezky napsáno !

  Tashunka Witko19.3.2015 19:02reagovat

  Hanousek by si ten článek měl vzít sebou na disciplinárku

   

  http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=146025

   

  S Procházkou nesouhlasí už jen bafuňáŕi a plísňáci

  • Docela hezky napsáno !

   kopejtko19.3.2015 19:10reagovat

   tak zrovna Duklu rozhodčí nepoškodil ani náhodou ba právě naopak ale co čekat od lampásáků

   • Docela hezky napsáno !

    kopejtko19.3.2015 19:11reagovat

    lampasáků

 • S Jabloncem

  standis19.3.2015 18:48reagovat

  faul z ofsajdu a u tohoto pomezního už potřetí rozhodnutí proti Spartě. Petržela měl dostat červenou za šlápnutí na protihráče.

  Vím, že hra má do ideálu daleko, ale rovné podmínky by byly žádoucí.

  • S Jabloncem

   Skleepy19.3.2015 19:06reagovat

   Faul z ofsajdu. Smích

   • S Jabloncem

    standis19.3.2015 19:09reagovat

    gol z ofsajdu, to snad každému dojde.

 • Víta

  milito-5019.3.2015 13:19reagovat

  Už jsem tady psal Lavička šlape vodu na místě nemá Spartě co nabídnout a souhlasím radši drahého trenéra než nějaký průměr. Ano za Koštála už by ve Spartě nebyl a letos to bude opravdu boj jen o druhé místo a v LM nebo EL s hrou kterou momentálně hrajeme by jsme neuspěli

  • Víta

   JosephV19.3.2015 18:16reagovat

   Já sem to říkal už v zimní přestávce že s tímhle kádrem a hlavně Lavičkou nemáme šanci na titul a budem rádi když udržíme druhé místo a všichni tady se mi bud smáli a nebo se hádaly jak titul získáme bez problému a ted to tu máte a přijde v létě to co mělo přijít už v zimě a to vyhazov Lavičky a obměna kádru ted už jen udržet to druhé místo protože jen naivní člověk si může myslet že s tím co hrajem už neztratíme ani bod do konce sezony a Plísnáci zase tak blbý nejsou aby ten náskok promrhaly ...

   • Víta

    majtin19.3.2015 18:20reagovat

    Jak to myslíš ”s tímhle kádrem ...nemáme šanci na titul”? Já si myslím, že ten kádr je zdaleka nejlepší v lize.

    • Víta

     JosephV19.3.2015 18:23reagovat

     No dobrá spíš teda s Lavičkou protože nemá koule na to posadit hráče ze základu co hrajou hovno a dát tam nějakýho náhradníka , třeba Podaný zahrál dobře v Jablonci jenže posránek tam stejně zase bude cpát Costu ...

   • Víta

    LukyACS19.3.2015 18:32reagovat

    Kádr máme jasně nejlepší v lize, proto z něj Vrba taky nejvíce čerpal. Nově do repre vzal i Holka. Pod Vrbou podobná ofenziva porazí Nizozemce a vyhraje v Turecku a s Víťou bych se nedivil, kdybychom si z Hradce odvezli jen plusový bod.

     

    Ale máš pravdu, že jsem věřil v zázrak, že Víťa zapracuje na venkovních výkonech, začne víc střídat a chtěl jsem, aby dostal ještě šanci. Teď je to snad ještě horší a přišlo mi, že je s bodem z Jablonce, který moc neřešil, snad spokojenej. V Ostravě také žádná změna, jen 1 využité střídání.

     

    Tady aspoň vidíš, že nějaké adekvátní náhrady na lavičce jsou k ničemu, protože by se do hry stejně nedostaly.

  • Víta

   standis19.3.2015 18:51reagovat

   Lavička bude ve Spartě 3. rok, takže předpokládám, že bude končit. Proti podzimu se nezměnilo nic, takže by si vedení jinak kálelo na hlavu.

 • Nejsem psavec,

  bastien66619.3.2015 12:42reagovat

  ale zkusím sesmolit svůj pohled. Podle mě, když to vezmu dlouhodobě tak problém je, že Křéťa je ochotnej sypat prachy na rádoby hvězdy, který sem dojdou na důchod za na české poměry těžké prachy a efekt mizivej. Mám na mysli akvizice typu Berger, Jarošík a další. Pro tyto hráče na sklonku kariéry nikdy Sparta motivace nebude, vyhráli už co se dalo a titul v kapr lize už z podstaty věci nemůže být motivací.(toto už je naštěstí snad minulost) Ale ještě nikdy se nestalo, že by budget určenej na takovou hvězdu nesměřoval do kádru, ale do trenéra. Plácáme se tady s různýma Kotrbama, Chovancema, teď Lavička. Ono je to v podstatě jedno, vyhodí se Lavička a dojde kdo? Ščasny např. ? Základem je trenérské eso, třeba i ukrutně drahé. Pokud se dostane do LM, bohatě se zaplatí. A kde na to ušetřit ? Třeba na x milionových kontraktech hráčů, kteří mají pak problém přehrát Baník, kde nemají ani na teplou vodu. Kádr samozřejmě musí mít jistou úroveň, ale zaprdění trenéři z našeho malého českého rybníčku by nic nevyhráli ani s kádrem Bayernu.

  Pokud použiju metaforu kde kádr je auto a trenér řidič, tak my kupujeme na české poměry Mercedes ale 10 let nikdo neřeší že ho nemá kdo řídit a Mercedes je pořád nabouranej v servisu. A místo hledání schopného řidiče kupujeme na Mercedes neustále drahé tuningy v přesvědčení že teď už to pojede bez řidiče.

  Další věc, která chybí je schopnej šíbr. Ne na kupování zápasů, ale na zatnutí tipce Berbrovi a spol. Jsem přesvědčenej, že v době kdy tady seděl Pelta by Plíseň proti Spartě nikdo takto netlačil. A pokud ano, dostal by přes prsty. Myslíte, že by to Plzeň dotlačila, kdyby Petržela dostal jasnou červenou, kterou bez diskuse dosta měl a hráli by v 10 ? Ony to nejsou jen penalty...

  Můj pohled, sorry za plachtu

  • Nejsem psavec,

   FANDA730719.3.2015 13:00reagovat

   s vacsinou sa da suhlasit

  • Nejsem psavec,

   brac19.3.2015 13:34reagovat

   Kdo je ale trenérské eso? Za mzdu Jarošíka žádné takové nezískáš.

    

   To je jako u hráčů, ve Spartě chceme hráče, kteří hrají jako hráči s hodnotou minimálně 100M na evropském trhu. Tolik za hráče ale nikdy nedáme.

    

   Za trenéry pak chceme lidi, o které se perou přední týmy v top ligách, ale nemůžeme mu dát čtvrtinu rozpočtu, a pak čekat, že s tím zbývajícím rozpočtem udělá zázraky.

    

   Jinak ve Slavii byl hvězda Pastoor a nic z toho.

    

   Takže

   • Nejsem psavec,

    bastien66619.3.2015 13:42reagovat

    Rozumím ti, ale Pastoora jsem fakt na mysli neměl:) Chápu, že trenér je drahej, tedy dobrej trenér. Ale problém je, že když jej nemáš tak jsou k ničemu i investice do kádru. Kdyby ti samí hráči, hráli v klubu jako pod Vrbou v repre tak vedem ligu o 10 bodů. Takže v hráčích to není. Sparta se plácá, ale přesto jich Vrba chce půlku do repre,proč asi?

   • Nejsem psavec,

    munzig19.3.2015 15:12reagovat

    Mě jen tak letmo napadl třeba Sčasný to je kvalitní trenér a myslim že by měl Spartě co nabídnout.

    • Nejsem psavec,

     Pindruch19.3.2015 15:15reagovat

     Ščasný? Hodně se tu probírá třeba naše hra a výsledky venku a v tom je na tom ještě mnohem hůře než Lavička.

  • Nejsem psavec,

   jirkas19.3.2015 14:27reagovat

   Naprosto souhlasím s šíbrem, taky jsem to chtěl už napsat.Byl to dříve Pelta i Košťál.Plzeň teď má na FAČRU mocného Berbra(Damková) a Paclíka, my jen ne tak výrazného Svobodu.To je hodně znát.Berbr má takový vliv a moc, že je na něho krátkej i Pelta.Je to mafie rozhodčích, točí se velké peníze.

   Otrávení

 • Víťa

  KAUDY19.3.2015 11:58reagovat

  Tak si myslim, že s Víťou budeme rádi za druhý místo. Za Košťála by balil kufry tak desetkrát. Každej přece musí vidět, že už nemá co týmu novýho předat a většina hráčů začíná výkonostně stagnovat nebo se dokonce strmě horší (Krejčí).

  Měl být odvolán už po Malmö, takhle se pořád čeká na nějakej zázrak...

  • Víťa

   FANDA730719.3.2015 12:17reagovat

   Ja byt Kreta , realne by som zhodnotil, ze titul je uz pase a s tymto mancaftom to druhe miesto ukopeme tak by som nasadil noveho kouca, aby zacal muzstvo ucit iny futbal.Letna prestavka je kratka, v zimnej Kreta zavahal, ze ho nevyhodil.Fandim Sparte uz 32rokov, ale uz ma moc nebavi sledovat ako nam uteka vlak.

   • Víťa

    jirkas19.3.2015 12:26reagovat

    S tím lze naprosto souhlasit, ale otázka je koho na jeho místo teď v rozehrané sezoně.Co např. Ivan Hašek, je snad volný?

    Kdyby se nevyhrálo s Teplicemi, tak by asi Lavička dohrál, už se těším na souboje Mareček - Litsingi, to bude zase něco.SmíchSmích

    • Víťa

     jirkas19.3.2015 12:30reagovat

     Ivan Hašek asi je v SAE........Zoufalství

  • Víťa

   majtin19.3.2015 12:27reagovat

   Rozporuplný pocity. Na rozdíl od většiny si myslím, že Plzeň dohnat lze ale to bychom museli hrát podobně jako loni. Na druhou stranu si říkám, že opravdu je to teď taková agonie a že se ukazuje, že obsazení trenérského postu není ideální. Z toho pohledu mne paradoxně mrzí, že jsme v Jablonci neprohráli, mohli jsme mít možná nového trenéra a už jsme mohli směřovat k lepším zítřkům.A ztrácet 5 nebo 6 bodů není tak velký rozdíl. Samozřejmě rozdíl to je, takhle nám stačí 2 porážky Plzně, ale v tomhle rozpoložení budeme nejspíš ztrácet taky.

   Nedávno se mi zdál sen, že jsme prohráli nějaký zápas a přišel trenér pod kterým vše začlo najednou fungovat tak jak má. Třeba byl prorocký. Takže pořád čekám na tu ránu do vazu. (Doufám, že to nebude zápas s Plzní.) Je to asi takovej pocit, jako když se ti včela dostane pod oblečení, víš že žihadlu neunikneš, ale nevíš kdy to přijde.

77802 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha