Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ščasný

  guitarplayer27.8.2015 23:36reagovat

  je fakt matlák, hrát takový chaos s takovým materiálem jaký má, to je vskutku na pováženou.

 • ideální los

  brumbra27.8.2015 23:29reagovat

  sparta-ajax,celtic,sion plzeň-basilej,lech,minsk liberec-kazaň,apoel,skenderbeu to by byly panečku žně.Smích

 • EL

  asd27.8.2015 23:19reagovat

  Dopadlo to dobře, máme tam tři kousky a žoldácký soubor betonářů oteklého zločince Pelty utřel hubu. Bude si muset peníze na provoz svého ansáblu (a placení lumpáren s tím spojených) pořídit pracnými podvody s pozemky s kamarády z radnice, a nedostane je do své prasečí tlamy jednoduše od UEFY. Navíc jejich stadion, prostředí i město jako takové jsou do Evropy ostudné.

  • EL

   hansel27.8.2015 23:30reagovat

   Souhlas s Jabloncem ... Stejně by tam uhráli 1 bod po jedné domácí remíze 0:0 a pěti porážkách 0:1. A z televizních přenosů z jejich Arény by si všichni mysleli, že Česko leží někde u Turkmenistánu. Mimořádně nesympatický klub po všech stránkách.

   • EL

    LukyACS27.8.2015 23:44reagovat

    Takový fotbal pod Šilhavým hrál i Liberec a vyneslo to postup ze skupiny, pak smolně padli s Alkmaarem.

  • EL

   Chabix27.8.2015 23:42reagovat

   Dortmund v prvním zápase prohrával 3:0 a otočil to na 3:4. Teď vyhrál 7:2 přesto od těch zoufalců dostal 2 góly. Někdo už Dortmund srovnával se Spartou. Já myslím, že to je docela trefný. České kluby musí hrát v evropě útočně. Lepší inkasovat ve chvíli, když o nic nejde, než hrát na 1:0 a pak ve vypjatým závěru inkasovat rozhodující gól. Jablonec měl na to Ajax porazit. Navíc ten tým Ajaxu je velmi mladý a šlo vidět, že už zdaleka nemá takovou kvalitu jako dřív. Jablonec si to prakticky prohrál svojí připosraností z velkého jména.

   • EL

    Rammstein28.8.2015 0:13reagovat

    Nebo to mohli rozbalit, dostali by bůra do otevřené obrany hned v Amsterdamu, a dnešní zápas by byla už jen formalita. Takhle bojovali o postup doslova do poslední minuty a chybělo opravdu jen málo a byli by za hrdiny. Šilhavý už dokázal v EL vyřadit super týmy a hodněkrát, pokaždé to vyjít nemůže. To je teď nějaká nová móda když to nevyjde mluvit o připosranosti? Že nikomu připosranost nevadila když postupoval přes Kodaň, nebo dřív přes Sevillu, Udine, Curych, Freiburg.. Já bych to tu viděl raději než ”nepřiposraného” Ščasného.

 • salzburg

  brumbra27.8.2015 23:17reagovat

  no vida jsou venku.jinak pro standise turci a řekové budou mít po třech týmech a Švýcaři 2 týmy.ale to 12 místo by podle mě mělo klapnout Švýcary by jsme měly přeskočit ideální by bylo dostat do skupiny sion a dvakrát je klepnout.turci tam mají galatasaray,fenerbahce a besiktas takže před ty asi nepůjdem,ale řeky bysme měli udržet za zády.

  • salzburg

   LukyACS27.8.2015 23:24reagovat

   Švýcarsko má 29,775

   my 27,925

   to je rozdíl 1,85b*5 = 9,25b, musíme tedy v hlavní části uhrát o 5 výher více než Švýcaři. Basilej asi nahraje dost bodů, ale Sion ne a věřím, že Sparta, Liberec i Plzeň jsou schopní postoupit dál Úsměv Teoreticky by tedy přímý postup do LM a EL mohl klapnout už letos, to by první ligový ročník samostatné ligy měl pěknej náboj Úsměv

   • salzburg

    Shrekson27.8.2015 23:33reagovat

    Ty kraso! Jablonec se na konec bude smát...

    Ještě oslaví nepostup do EL titulem a 300mega na účtu..

    • salzburg

     pluto27.8.2015 23:35reagovat

     To nejde. Už před sezónou musí být jasně dané o co se hraje, když se dostaneme na 12. místo bude to pro sezónu 2016/17 Úsměv

     • salzburg

      Shrekson27.8.2015 23:39reagovat

      Já si říkám.. Ale stejně by Jablonec měl hrát o titul už tuhle sezónu když není v Evropě.. Celkem jsem zvedavej jak to budeme zvladat my, Ščastny to celkem točí a jestli se obrana probere tak nám věřím na titul..

    • salzburg

     LukyACS27.8.2015 23:36reagovat

     O to se bude hrát až v příštím ročníku. Letos je to už dané 2x LM a 3x EL.

   • salzburg

    honzaspartan28.8.2015 19:11reagovat

    Ty se teda vyznáš...

  • salzburg

   captain_obvious27.8.2015 23:41reagovat

   Nevěřím, že za sebou udržíme Řeky. Naše výhoda je, že nemáme v EL žádný tým ve 4. koši a ten 4. koš je opravdu docela slabý, z těch silnějších týmů tam jsou jen Molde a Partizan. Čili každý náš tým bude mít ve skupině aspoň 1 dost hratelného soupeře. Jenže Řekové maj v LM Olympiakos, který buď postoupí nebo přejde ze 3. místa do EL (není šance, že by byli poslední ve skupině, doma skoro všechno vyhrávají bez rozdílu soupeře a občas něco uloví i venku), ten teda nahraje plno bodů a PAOK je schopný udělat doma 3 výhry ať bude mít ve skupině kohokoli. A Asteras loni taky nezklamali.

    

   Co se týká Švýcarů, tak Sion uhraje prd, ale Basel je pro mě jeden z favoritů na výhru v celé EL. Finále se hraje na jejich stadionu, udělají všechno pro to, aby si tam zahráli a po cestě posbírají hromadu bodů.

    

   O Turcích se nemá smysl bavit, no chance.

    

   Nejlepší zprávou je ten výbuch Rumunů. Už teď se dá předpokládat, že příští rok bychom tu první patnáctku měli udržet s prstem v nose a třeba si zasoutěžíme i o ten 12. flek.

   • salzburg

    artaxerxes28.8.2015 0:04reagovat

    Olympiakos chytnul Bayern a Arsenal, takže bych to viděl na max 7 bodů a to dost pochybuji, že vyhrají v Zagrebu.

 • Je obrana problém hráčů nebo trenéra?

  majtin27.8.2015 22:51reagovat

  Teď to nemyslím obecně, ale mluvím o naší situaci. Ti hráči, co ve Spartě hrají (nebo jsou na lavičce nebo šli hostovat) ukázali svoji kvalitu, pod jinými trenéry, kdy jsme velice málo inkasovali a soupeře i v lize pouštěli do minima šancí. Z Costy byli po jeho příchodu rok všichni vedle, Holek byl na pokraji reprezentace, skvěle se doplňoval s dobrými hlavičkáři, Brabec a Hybš ukázali v jedenadvacítce, že jsou schopni obstát proti velice kvalitním hráčům. Polom svoji kvalitu určitě má taky. A nelze zapomínat, že obrany začíná už od útočníků.

  Podle mého názoru je to systémem hry, že ti hráči teď vypadají jako joudové. TRENÉR, KTERÝ NENÍ SCHOPEN MUŽSTVU VTISKNOUT ÚČELNÝ HERNÍ SYSTÉM (I CO SE OBRANY TÝČE), ŘEŠÍ TUTO SVOJI NESCHOPNOST POTŘEBOU PŘIVÁDĚT DALŠÍ, PODLE NĚHO LEPŠÍ, POSILY. Namísto, aby vytvářel posily z těch hráčů co má k dispozici. Od příchodu ZŠ se z naší obrany stal průchoďák, přitom měl k dispozici stejné hráče jako Lavička. Jen dodám, že Liberec v posledních šesti zápasech inkasoval 2 góly s čerstvě složenou obranou s novici Hovorkou a Bartošákem.(Samozřejmě jsou tu i faktory jako jestli to není na úkor ofenzivy apod.)

   

  • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

   Chabix27.8.2015 22:55reagovat

   Podívej se na skladbu hráčů Thunu a pak mluv. Ty problémy jsou úplně o ničem jiném než o systému.

   • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

    Chabix27.8.2015 22:56reagovat

    Jinak psal jsem to tu už při losu, že Thun je absolutně nevhodný tým pro naší hru, ale našli se tu pitomci, co si ho přáli, tak nám ho i vylosovali.

    • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

     SFINGO27.8.2015 23:00reagovat

     na druhou stranu, nepostoupi by byla ostuda. Já jsem před losem tipoval Thun a taky jsme ho dostali ( stejně jako před rokem Zwolle). Zítra bych to viděl na los Basilej(Ajax), Celtic, Sparta, Groningen(Belenenses)

     • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

      Chabix27.8.2015 23:03reagovat

      Já bych raději hrál s nějakou prdelí s východu. Ty hráči jsou sice někdy individuálně kvalitní, ale jako tým mají taktické nedostatky a jejich herní inteligence se často blíží nule. Přesně takový tým je vhodný pro Spartu.

      • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

       Rammstein27.8.2015 23:12reagovat

       tady vůbec nejde o Thun, chaos v obraně máme v každém zápase

       • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

        SFINGO27.8.2015 23:13reagovat

        já bych to poupravil, chaos v defenzivní činnosti máme v každém zápase.

   • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

    majtin27.8.2015 22:58reagovat

    Tak úplně nerozumím. Tak o čem jsou ty problémy.

  • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

   LukyACS27.8.2015 23:00reagovat

   Přesně tak to je, ti hráči ukázali pod jinými trenéry, že zahrát umí. Teď se začíná rozpadat systém po Lavičkovi a začíná to být na hřišti chaos, jednotliví hráči jdou bez systému herně dolů.

    

   Ščasný sice výsledky bezpochyby má, takže je na větší kritiku ještě brzo, ale ta hra začíná být strašná. Jak jsem psal, je jen otázka času, kdy herně narazíme a i kdyby ne, tak se budem plácat jak za Chovance, u toho taky trvalo dlouho, než jsme ho vyhodili, protože v lize body získával. Fakt si nemyslím, že je Ščasný kouč pro Spartu a říkám to od prvního dne. Zatím mě vůbec ničím o opaku nepřesvědčil.

  • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

   captain_obvious27.8.2015 23:05reagovat

   Tak Liberec s Trpišovským vyhrál jackpot nebo to tak aspoň zatím působí. Ten jejich rychlý, fyzicky náročný, běhavý fotbal, to je chvílemi skoro pastva pro oči. A já jim to přeju. Zatímco Sparta když odvolá trenéra, tak vytahuje z šuplíku seznam starých dobrých ňoumů, kteří v té lize trénují už 20 let a mezitím prošli každý nejmíň 8 týmů, protože je posraná jít do rizika se zahraničním trenérem, tak Liberec se do toho rizika jít nebál, vyprdnul se na dinosaury a sáhnul do druhé ligy (bylo to určitě zčásti zapříčiněno i finanční situací Liberce) pro mladého trenéra. Zatím to vypadá jako skvělé rozhodnutí, základní sestava vypadá moc dobře a na hřišti jim to klape. Dobře pro ně. My ještě na konci srpna ani nevíme jaké rozestavení vlastně chceme hrát a jestli ještě přijde někdo na stopera nebo ne. A všechny špatné stránky mužstva z loňské sezony jsou tam pořád, pomalost, čitelnost, žádná střelba zpoza vápna a ještě se k tomu přidala i tragikomická hra obrany.

   • Je obrana problém hráčů nebo trenéra

    majtin27.8.2015 23:12reagovat

    Trpišovský je mi moc sympaticky. UŽ když jsem se díval na sestřihy z utkání Žižkova, četl s ním rozhovory nebo, jak o něm mluví hráči. Prostě si myslím, že Liberec věděl co dělá stejně jako s Vavruškou. Není to o hledání zvučného jména, je to o tom podívat se, jaký fotbal ten trenér produkuje, jestli pod ním hráči rostou. (Konečně někdo, pod kým se chytil Folprecht.) Chce to odvahu jít do toho, co je po pár pozorováních jasně viditelné. A né se motat v kruhu trenérských dinosaurů.

 • Harakiri fotbal

  peterpan2727.8.2015 22:34reagovat

  Jako hezky se na to kouká, protože se furt něco děje. Ale zároveň předvádíme neskutečně naivní a netaktickou hru, za kterou nás prostě kvalitnější týmy vytrestají mnohem víc. Vzadu si každej dělá co chce, záloha se nevrací. Bičík nejspíš dnes přišel o hlasivky...A ještě jedna věc. Pomalu není dvojzápas, kdy by jeden z našich hráčů neinkasoval červenou kartu, nad tímhle bysme se měli zamyslet

  • Harakiri fotbal

   pubi27.8.2015 22:37reagovat

   Právě, že už se na to ani hezky nekouká, to mě aspoň do zápasu s CSKA těšilo... teď už je to opravdu jen harakiri.. vždyť dneska jsme kromě gólů prakticky neměli jedinou šanci a góly padly jak? Tečovanej centr - haluz, druhej pěknej ale po bojovnosti Steiniho a třetí standardka... žádný kombinace, nic..

   • Harakiri fotbal

    Chabix27.8.2015 23:00reagovat

    Na tom povrchu hrát kombinační fotbal s náběhama? Jsi blázen? Jakýkoliv rychlejší míč po té umělce svištěl, že by to nedoběhl ani Bolt. Proč myslíš, že to Thun hraje s vysokými hráči?

  • Harakiri fotbal

   majtin27.8.2015 22:38reagovat

   Ano, byly doby, kdy jsme hráli s minimem faulů. Protože tady byla nastavena ta filosofie, že faulovat se má jen v nejnutnějším případě, jinak to nic neřeší.

   • Harakiri fotbal

    Kombinator27.8.2015 22:52reagovat

    Přesně, Hřebík vždycky prosazoval, že do skluzu jen v nejnutnějších případech, co přišel Ščasný, tak se jen skluzuje a prasí a i taková slečinka jako Mareček má tolik žlutých karet, že je ani nedokáže spočítat. Tohle je cesta do pekel, Ščasný akorát chtěl zapůsobit na Křéťu s novým systémem, ale podařilo se mu jen rozesrat to co fungovalo. Bohužel se přesně naplňuje, co jsem říkal a už zbývá jen ten vyhazov do konce sezóny a to s takovýma výkonama bude tutovka, i přes ty Ščasnýho líbivý kecy.

    • Harakiri fotbal

     majtin27.8.2015 22:55reagovat

     Souhlasím. A ještě mě štve, spíš taková maličkost, že Sparta začala docela dost simulovat - Dočkal, Hušby.

     K tomu vyhazovu - to bude problém,ZŠ se chová jak rozmařilá bloncka na nákupech, přivedl spoustu posil a ”posil” a jeho nástupce se s tím zase bude muset popasovat.

     • Harakiri fotbal

      Chabix27.8.2015 23:05reagovat

      Dočkal a Hušby vždy simulovali. To není žádná novinka.

      • Harakiri fotbal

       pubi27.8.2015 23:06reagovat

       +1. Najednou zase za všechno může ZŠ, to mě tady taky baví. Smích Možná může i za tu červenou Breznaníka, vždyť on nikdy nebyl vypatlanej dement, že...

       • Harakiri fotbal

        majtin27.8.2015 23:16reagovat

        Tak to neprezentuju, ale evidentně mu to vůbec nevadí, což mě vadí.

      • Harakiri fotbal

       majtin27.8.2015 23:15reagovat

       Ano, měli k tomu sklony vždycky, to je pravda. Ale pod Haškem tu byl k tomuhle odpor a pod Lavičkou to skoro nedělali.

  • Harakiri fotbal

   Chabix27.8.2015 22:49reagovat

   Ščasného má dnes každý zafixovaného za útočného trenéra. Přitom V minulosti to byl trenér, který měl vždy velmi dobře propracovanou taktiku a defenzívu. Já bych v tom zas tak velký problém neviděl, hold se to teď veze na té defenzívě, ale to už se veze od loňské sezóny. Hráči zpohodlněli, každý tým přehrajeme a obrana pak toho moc na práci neměla.

 • Upřímně

  pubi27.8.2015 22:31reagovat

  si myslim, že jsme měli zůstat u rozestavení 3-5-1. Vzadu se totiž ukazuje, že jsem stejně tragický - možná ještě tragičtější - ve čtyřech a navíc máme poloviční ofenzivu. Lafata nebyl na hřišti ani v jednom zápase s Thunem, v Evropě už prostě u sebe potřebuje toho Fataie. Je docela vtipný, že předvádíme takhle komický výkony, a fotbalista jako kráva tam chodí na 10 minut.. Nehledě na to, že Frýďas už skončil, toho Ščasný tak utlumil tim posouváním sestavou, že mu dávám ještě tak 2-3 zápasy a pomalu ale jistě se vytratí ze sestavy..

  • Upřímně

   Standa Hejkal27.8.2015 22:36reagovat

   3-5-2 Úsměv ke ideální systém, máme na to hráče, bohužel, Zdeněk pořád hledá a zkouší.

    

   Bičík - Mareček, Holek, Costa - Markus, Jiráček, Dočkal, Matějovský, Frýdek (Krejčí) - Lafatai

    

   Jinak mně se Frýdek moc nelíbil od začátku jeho působení, jezdí, maká, ale to je celý. Nevystřelí, nenacentruje, kazí i jednoduchý krátký přihrávky...Jenže není z Brna no Úsměv

   • Upřímně

    pubi27.8.2015 22:40reagovat

    Já si taky myslim, že na to máme hráče a mělo se to ještě podržet. I když toho Mazucha to chce fakt urgentně.

     

    No, to je další věc, která mě už na Frýďasovi vyloženě sere - pamatuju si, jak v Liberci vzal balon a ze 30 to všechno sral na bránu.. Viděl ho někdo za ty dva měsíce vystřelit?

   • Upřímně

    honzaspartan27.8.2015 22:47reagovat

    Není z Brna a hlavně u nás nehraje tragicky už několik sezon.

    • Upřímně

     Standa Hejkal27.8.2015 22:48reagovat

     Smích

  • Upřímně

   Rammstein27.8.2015 22:42reagovat

   o Lafiho se vůbec neotírej, jen díky němu vůbec hrajem poháry a máme poslední double, a v Evropě loni byl snad nejlepší střelec EL, třeba Malmo dal hatrick...to má navíc dělat i stopera nebo jak?

   • Upřímně

    pubi27.8.2015 22:47reagovat

    O Lafim z minulosti sem neřek ani slovo, experte. Mluvil sem o zápasech s Thunem, kdy za dva zápasy jednou hlavičkoval mimo a u míče byl tak třikrát.

    • Upřímně

     Rammstein27.8.2015 23:22reagovat

     tvl to tady budou nějací pubescenti odstavovat Lafatu po každém zápase kdy náhodou vyjde naprázdno? příště tam šoupne dva vytáhne nás z kaše a budete ho zas oslavovat Smích

     • Upřímně

      pubi28.8.2015 0:34reagovat

      Seš úplně mimo a ještě se cítíš povýšeně, famozní Smích Pokud neumíš srolovat o tři cm níž, tak ti to zkopíruju... Já bych tedy Lafiho neodstřihoval, pořád je to střelec, jinýho nemáme. Ale prostě u sebe potřebuje přesně typ Fataie. Absolutně nechápu, jak může bejt tenhle borec ve Spartě na lavici...

      • Upřímně

       Rammstein28.8.2015 13:14reagovat

       Ano Fatai je výborná posila a do některých zápasů se hodí víc. Otázka je ovšem jestli vydrží celý zápas hrát naplno, aspoň o tom Ščasný pořád mluví. A Lafata proti Malmo snad měl u sebe Fataie když jim nastřílel hatrick, nebo to snad nebyl pohárový zápas, nebo co to tu točíš za teorie?

  • Upřímně

   captain_obvious27.8.2015 22:51reagovat

   To je proto, že Lafata není hráč pro konfrontaci s Evropou. Někteří to vidí a mluví o tom dlouhodobě, někteří to vidět nechtějí a pořád dokola blijou něco o tom, že v naší srandovní lize, kde sehnat stopera pro Spartu je utopie, si právě přes tyhle defenzivní experty dává pořád hromadu gólů. Dvojzápas s Thunem, to zdaleka nebyly první dva zápasy, kdy nám byl Lafy na hřišti úplně k ničemu. Zpravidla v každém venkovním zápase, kde nekontrolujeme hru, ale hrajeme to spíše na protiútoky (což je taky komický, protože a) na protiútoky hrát neumíme a b) máme jeden z nejpomalejších týmů ve střední Evropě), byl neviditelný a dalo by se spekulovat, že byl spíš přítěží. Čekám na to, až tady přijde trenér, který Lafyho prostě na Evropu posadí, nebo teda aspoň na ty zápasy venku. Ale nejspíš se to nestane.

   Souhlasím s tím, že Frýdkovi to pendlování škodí a bylo by fajn už ho někam konečně usadit.

   • Upřímně

    pubi27.8.2015 22:56reagovat

    Však on si místo za čas najde a usadí se na tej lavici...

    Já bych tedy Lafiho neodstřihoval, pořád je to střelec, jinýho nemáme. Ale prostě u sebe potřebuje přesně typ Fataie. Absolutně nechápu, jak může bejt tenhle borec ve Spartě na lavici...

    • Upřímně

     Rammstein28.8.2015 13:15reagovat

     Ano Fatai je výborná posila a do některých zápasů se hodí víc. Otázka je ovšem jestli vydrží celý zápas hrát naplno, aspoň o tom Ščasný pořád mluví. A Lafata proti Malmo snad měl u sebe Fataie když jim nastřílel hatrick, nebo to snad nebyl pohárový zápas, nebo co to tu točíš za teorie? Vztek

  • Upřímně

   Chabix27.8.2015 23:26reagovat

   K 3-5-2 se nepochybně vrátíme. Tady spíš hrozilo, že soupeř využije výškovou převahu hráčů a roztáhne to v útoku jako Bolka. Nakonec góly jsme dostali, ale spíš po laxní hře, když už bylo hotovo, než potom, že bychom neuměli ubránit soupeře.

 • Vypadli

  standis27.8.2015 22:22reagovat

  Bern, Thun, včera Basilej, takže Švýcarsko 0 týmů.

  Steaua, Astra Rumunsko 0 týmů.

  Panathinaikos, Atromitos Řecko 2 týmy zůstaly.

  Turkům zůstaly také 2 týmy.

  Letos můžeme zaútočit na 12. pozici zaručující účast v LM. A mělo by to vyjít, pokud budou hrát normálně a Řecko s Tureckem se bodově nezblázní.

  • Vypadli

   Pouzar1127.8.2015 22:24reagovat

   Seš si jistej tim co píšeš ? Smích Smích

  • Vypadli

   daniel27.8.2015 22:24reagovat

   Basilej jde do EL přeci né?

   • Vypadli

    standis27.8.2015 22:27reagovat

    Sorry, unáhlil jsem se, vypadli, ale z LM. Každopádně mají jenom 1 tým proti našim 3.

  • Vypadli

   majtin27.8.2015 22:29reagovat

   Brzdi vášně - Basilej vypadla z kvalifikace LM, takže bude hrát EL. Sion jako vítěz švýcarského poháru šel automaticky do EL ( ty chci i se Zemanem! ).

   Řecku zůstaly tři týmy - Olympiakos LM, Asteras jako vítěz řeckého poháru postoupil přímo do EL, PAOK si uhrál piostup do EL.

  • Vypadli

   pubi27.8.2015 22:33reagovat

   Zase si chtěl bejt chytrej?

   • Vypadli

    standis27.8.2015 22:40reagovat

    jo

    • Vypadli

     pubi27.8.2015 22:48reagovat

     Třeba někdy.

 • Gól na 3:3

  honzaspartan27.8.2015 22:09reagovat

  Střílející hráč samozřejmě patřil Marečkovi.

  Celou dobu s ním vyklusával směrem k naší bráně a jakoby ho hlídal, ale pak ho nechal úplně osamoceného střílet snad z penalty. Nesledoval ani míč, ani svého hráče. Opět se to vykašlal a čekal až to vyřeší spoluhráči.

  • Gól na 3:3

   Standa Hejkal27.8.2015 22:13reagovat

   A konkrétně nás to stálo co? Koeficient, na který stejně sere pes, protože pak vypadneme s Vaslují nebo Žilinou? Peníze? Těch máme dost. Postup? Kdepak. První gol byl zase Krejčího, který hlídal ležícího Hybše. No jo, jenže Krejčí není z Brna a nosí malý trenky. Tak proč to psát. Úsměv

   • Gól na 3:3

    honzaspartan27.8.2015 22:17reagovat

    Krejčí není defenzivní záložník a má pro tým přínos směrem dopředu. DM Mareček se nemůže takhle vykašlat na bránění. A dělá to pravidelně, že jen vyklusává a čumí.

    • Gól na 3:3

     captain_obvious27.8.2015 22:36reagovat

     Tady musím tentokrát souhlasit, protože ač mi Marec nijak nevadí a narozdíl od mnohých umím ty dobré jeho věci ocenit, tak tohle se mu opravdu stává často a pro defenzivního hráče je to nepřijatelné.

   • Gól na 3:3

    Skleepy27.8.2015 22:17reagovat

    Hoši, měli byste si už uvědomit, že pravda je někde uprostřed. Mareček není ani nejlepší hráč na světě, ani největší kopyto v lize. Je to prostě průměrný hráč, na kterého oba dva plýtváte přehnané množství času a já pak musím zdlouhavě rollovat k dalším příspěvkům.

    • Gól na 3:3

     honzaspartan27.8.2015 22:21reagovat

     Viděl jsi ten záznam? Hráč beží celou dobu s Marečkem a pak je tam najednou úplně sám a pohodlně skoruje.

     Jedna věc je dělat chyby, druhá věc je se na situaci vykašlat. To si konkrétně Mareček nemůže vůbec dovolit, protože nemá pro tým žádný jiný přínos, než že by měl kvalitně bránit.

    • Gól na 3:3

     kopejtko27.8.2015 22:23reagovat

     naštěstí místo něho začne kopat Jiráček a šMarec se přesune na pravého obránce

   • Gól na 3:3

    standis27.8.2015 22:25reagovat

    Na koeficient pes nesere a zejména ne s týmem ze Švýcarska - viz výše.

    • Gól na 3:3

     Standa Hejkal27.8.2015 22:27reagovat

     No a máš to blbě a co jako? Rozhoduje se na hřišti, koeficient nás ještě nikdy nevyřadil.

     • Gól na 3:3

      standis27.8.2015 22:29reagovat

      Z LM nás právě vyřadil koeficient, protože jsme museli hrát předkola.

      • Gól na 3:3

       Standa Hejkal27.8.2015 22:30reagovat

       S CSKA jsme nevypadli kvůli koeficientu.

       • Gól na 3:3

        standis27.8.2015 22:34reagovat

        A co kdybychom kvůli koeficientu nemuseli hrát s CSKA a postoupili přímo?

        • Gól na 3:3

         Chabix27.8.2015 22:45reagovat

         Přesně tak a až tu zas někdo bude psát, že na LM nemáme ať už kvůli obraně, nebo kvůli jiným věcem, co se tu psalo v minulosti. Tak do ligy se jak v loni tak letos dostali horší týmy. Někdy je to fakt o štěstí.

 • DJDriver27.8.2015 22:07reagovat

  Vysraali se na to. ale zase na to jak kombinovaný sestavě hráli

80954 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha