Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Lafata a radost

  Shrekson23.3.2015 17:20reagovat

  Davide si ten možná nejlepší kapitán co ve Spartě kdy byl! Bylo vidět že tě netěší naše výhra ale byla důležitá a ty si pro ní udělal maximum i když to znamenalo simulovat!

  Ale největší radost mám s toho že se Sparťanská obec vymezila takové výhře, že nejsme hrdí na naší výhru takhle! To ale neznamená že Davida to nějak shazuje nebo tak něco, to určitě ne! Nejsme Plzeň aby jsme oslavovali takové výhry! Za to si naší fanoušci zaslouží poděkovat! O takové pokoře mluví Lavička a pomohla i části fanoušků! To znás dělá lepší klub!

  Děkujeme!

  • Lafata a radost

   ouissi23.3.2015 18:11reagovat

   Podepisuji se pod všechno, co jsi napsal. Jen bych snad za první větu doplnil, s ohledem na rozdané karty ve FAČR a potažmo i v DK, že kromě toho, že to znamenalo simulovat, to bohužel s největší pravděpodobností bude znamenat pro Davida i trest.

 • Dohráno

  captain_obvious23.3.2015 17:14reagovat

  Teď jsem dosledoval reprízu Dohrána a můžu říct, že až příště někdo nafilmuje penaltu, tak budu opravdu mimořádně pozorně poslouchat každé slovo, které k tomu v Dohránu pronesou, protože tohle byla tedy hodně ostrá kritika, jakou jsem tady v Česku ještě neslyšel. Divadlo od první do poslední chvíle atd., hodně silná slova.

  • Dohráno

   peterpan2723.3.2015 17:17reagovat

   njn, když by to samé udělal řekněme Šural v Hradci Králové, tak by se to možná ani nevědělo, resp. by se max napsala jedna věta...Ale Lafata? Reprezentant, hráč Sparty, to je jiný kafe. Mně to trochu připomíná lynč. A zejména například od hráčů jako Baroš je to až směšný

  • Dohráno

   LukyACS23.3.2015 17:41reagovat

   Ono si stačí pustit přenos Plzeň - Sparta, co se říkalo po lhářově penaltě, a to tehdy byli plzeňští tak ubozí, že tu penaltu po zápase napodobovali a nikdo se nad tím ani nezastavil. Lhář navíc mlel o 30 koupenejch titulech a že to byl jasnej kontakt, takže jasná penalta. Bylo mu to úplně buřt.

    

   U Lafaty věřím tomu, že je mu teď hodně líto a hodně si bere to, co se kolem něj děje.

   • Dohráno

    majtin23.3.2015 18:32reagovat

    A ještě tam měl kecy na Kadlece, že už s tím simulováním je trapnej. Opravdu nechápu, jak ho někdo může srovnávat s Davidem a proč je kol toho teď trojnásobný humbuk.

 • iSport

  Pavel0023.3.2015 15:52reagovat

  luxusní koment z iSport k Lafatovi:

  --------------------------------------------------

  Tak já bych to tak nějak shrnul:

   

  Jak se Lafata opičil a svět se z toho moh přeskočit.

   

  Byl to strašlivý týden. V Tunisu zabili přes dvacet lidí, deset jich přišlo o život na našich silnicích. Nehodě neušli ani čeští filharmonici, na Ukrajině se stále střílí, Rusko hrozí Dánsku sestřelením lodí, ale to všechno bylo jedno velké nic. Takové komiksové „plonk“. V sobotu večer se totiž stalo něco strašného!

   

  Hráč AC Sparta – David Lafata, ten dobrotivý myslivec, musel vzít spravedlnost do svých rukou (nohou, křídel, no to je fuk) a napravit křivdu rozhodčích, kteří mu neuznali regulérní gól. Nafilmoval penaltu (spolupráce v reprezentaci mu tedy jistě jde k duhu a pan Vrba má jistě radost, že se chlapci od sebe navzájem učí) a pak byl donucen ještě lhát médiím. Červený, jako když Moravec rozhodí Babiše, s hlavou skloněnou vysoukal obhajobu. Zbytečně. Penalta to nebyla, to viděl každý, kdo má oči. Zejména fanoušci Plzně, kteří po letech prozřeli a mají už zrak v pořádku. Teď už simulanty jasně vidí. Ale byly časy…

   

  Jenže tímto skutkem si Lafata dovolil moc. V diskuzích se brousí nože a pily, tomu darebákovi by měli alespoň amputovat nohu. Jak si to dovoluje? Reprezentant jeden. To je vzor pro mládež?

   

  ANO! Naučí tak další generace, jak si nenechat kálet na hlavu. Že se vždycky můžete bezpráví postavit. A to je myslím zkušenost, kterou by naše děti měly platit zlatem.

   

  Za dva-tři dny to všechno utichne. Noviny se vyblbnou a vrátí se ke Kramnému, Vojtkovi a k frajerkám, co neuhlídaly kalhotky.

   

  Jenže to je konec jen na oko. Ono se totiž může stát, že Plzeň ještě ztratí nějaký bodík, na Letné padne a titul se bude slavit na Spartě. Jasně, pochopili jste to. Pak přijde čas, vytáhnout Lafiho partyzánštinu znovu. Ale nepředbíhejme, to nakonec také není slušné. Takovej Maslák vám to potvrdí…

  • iSport

   majtin23.3.2015 17:17reagovat

   No musím přiznat, že včera při sledování Dohrána jsem chvíli před tím, než se na inkriminovanou situaci dostala, začal žít v očekávání, že teď přijde ”to strašné:. To už asi následkem té hysterie všeobecné. Jakkoliv se mi ten jeho skok nelíbil, tak ta hysterie je opravdu neúměrná.

 • Co (trochu) zapadlo

  peterpan2723.3.2015 15:39reagovat

  1) Krejčí je tragéd prvního stupně, jak ten se může vidět v zahraničí, když nepřehraje obránce nekopy v naší lize, tak to opravdu nechápu

  2) naše produktivita je žalostná, už na Baníku to bylo nic moc a teď se to jen potvrdilo. Tolik šancí a nikdo to neuklidil. V evr. pohárech pak takový šance přijdou třeba jen dvě tři a my se pak hrozně divíme, že nedáváme goly

  • Co (trochu) zapadlo

   captain_obvious23.3.2015 16:07reagovat

   Krejčímu chybí soudnost i fotbalová kvalita, zato sebevědomí má tolik, že by ho mohl rozdávat. Mám dojem, že to je Zeman č. 2.

   • Co (trochu) zapadlo

    FIKURA23.3.2015 16:30reagovat

    A proč by neměl sebevědomí když ví že hraje hovínko a stejně bude za týden v základní sestavě. Co asi se honí hlavou Kováčovi, když nemotora Brabec hraje taky stejné hovínko, dostal 4. žlutou, zastoupil ho solidně Kovi. Navíc Brabec v týdnu pro virozu nehraje a stejně tam jde Stavařův oblíbeneček. Tak k čemu potřebujem zdvojený posty?? Ať na lávce sedí junioři a hezky nasávaj atmosferu. Stejně hrajou stále ti stejní, i když se někteří pěknou dobu kopou za uši..

  • Co (trochu) zapadlo

   Luke23.3.2015 16:14reagovat

   Konečně na to také zareagoval i Lavička, i když Konatému ten zápas také moc nevyšel..

  • Co (trochu) zapadlo

   Kombinator23.3.2015 18:05reagovat

   Hušby chybí ještě víc než se čekalo. Ono ostatně se to dalo vypozorovat už v době, kdy byl zraněnej.

 • Picault

  SFINGO23.3.2015 14:53reagovat

  ví někdo co sním je, to je pořád zraněnej?

  • Picault

   forskinho23.3.2015 14:55reagovat

   Nedávno byl na stránkách jeho tweet, že už trénuje naplno.

  • Picault

   zvaadha23.3.2015 22:36reagovat

   Možná to tu čte, když hned dnes dal na instagram tohle :D

   https://instagram.com/p/0laI_0RmCT/

 • Juniorka

  forskinho23.3.2015 14:21reagovat

  ... dává pěknej námrd Znojmu. Smích

  • Juniorka

   bastien66623.3.2015 14:39reagovat

   trochu mě hlava nebere ten význam slova juniorka, popř. U21 když tam může hrát v podstatě kdokoliv. Dnes např. junior Švejdík a napříč ligovými kluby tam běžně hrají další třicátníci co se momentálně nevlezou do základu. Existuje tam vůbec nějaké omezení ?

 • Proti případnému potrestání Lafiho

  bastien66623.3.2015 11:54reagovat

  by měla Sparta velmi důrazně protestovat. Ne snad proto že by si to trest nezasloužilo. Ale proto, že doposud nikdo netrestal plzeňské letce kteří toto dělají několikrát za zápas. Není možné, aby se Lafi stal nějakým precedensem po desítkách tolerovaných letů Pilařovi, Lžimberskému a podobným ubožákům. Ať zavedou přísnej sazebník trestů a od nové sezony jej začnou důsledně aplikovat a to na kohokoliv, třeba i na Lafiho. Ale je naprosto nelogické, aby tady existoval tým Pilsen Flyers a pak za simulování pykal hráč kterej to udělá za kariéru tolikrát co Pilař za poločas. Simulování trestat, ale ne jedno ze sta a tendenčně vybrané. A recidivisty trestat samozřejmě přísněji než ostatní.

  • Proti případnému potrestání Lafiho

   hrom23.3.2015 12:27reagovat

   Lžimberský nebo Lžifata - teď už je to jedno. Zápas dopad i přes vítězství nejhůř jak mohl.........Otrávení

  • Proti případnému potrestání Lafiho

   Capo23.3.2015 12:38reagovat

   Ale jen ať ho klidně potrestají jako prvního. My se bez něj 1 zápas obejdeme. Ale hlavně ať pak takhle trestaj všechny letecké simulanty. To pak chci vidět třeba Pilaře, nebo mravokárce Baroše, jak se budou ovládat, aby nestáli každej třetí zápas.

   • Proti případnému potrestání Lafiho

    bastien66623.3.2015 12:44reagovat

    pokud by to tak bylo, tak ho potrestají a tím to skončí. Nejseš tak naivní snad, že by sis myslel že např. Pilař by pak někdy za nějakej svůj let seděl.

  • Proti případnému potrestání Lafiho

   pubi23.3.2015 12:44reagovat

   Já jsem pro potrestání, nekoukám se kolem sebe, zajímá mě Sparta, a Sparťani prostě takovouhle ostudu dělat nebudou! Stydim se a ještě teď mě sere, že jsme radši čestně neremizovali.

   • Proti případnému potrestání Lafiho

    bastien66623.3.2015 12:49reagovat

    s tím se dá souhlasit. pak ovšem zapomeň na titul. Je to jaky by proti tobě někdo používal zbraň a tys vykřikoval že seš pacifista a střílet nebudeš a divil se žes souboj prohrál. Až to vymýtí i u jiných, budu s tebou naprosto souhlasit. Dokud jeden celek sbírá bod za bodem podvodama tak ssi nesmíš hrát na Mirka Dušína. Nebo můžeš, ale zaplatíš za to ztrátama.

    • Proti případnému potrestání Lafiho

     pubi23.3.2015 13:26reagovat

     Nemůžu zapomínat na něco, na co vůbec nemyslím. Dokud nezačneme hrát, nemá vůbec smysl zabývat se titulem. Prohrát jsme si ho po podzimu mohli jen sami, což se nám zatím dost dobře daří..

   • Proti případnému potrestání Lafiho

    Pavel0023.3.2015 12:55reagovat

    Mě to srát přestalove ve chvíli kdy jsem viděl údajný ofsajd.. teplický hráč byl tak 2 metry za Lafatou... kdyby ho uznali věřím, že by zápas skončil 3:0 nebo podobným výsledkem

   • Proti případnému potrestání Lafiho

    bega23.3.2015 13:50reagovat

    Ale, ale Pubi, ty si opravdu myslíš, že ti tady někdo věří, že jsi sparťan?

    • Proti případnému potrestání Lafiho

     pubi23.3.2015 13:59reagovat

     Na rozdíl od Tebe už mě pár lidí odtud na Spartě vidělo. Smích Pochopitelně tam ale pravidelně jezdím fandit soupeřům, dres je jen zastíracím manévrem.

   • Proti případnému potrestání Lafiho

    Skleepy23.3.2015 14:40reagovat

    Ode mě máš pubi +1.

  • Proti případnému potrestání Lafiho

   Petr55523.3.2015 14:53reagovat

   hlavně nevím proč by se měl trestat hráč. Rozhodčí je placený od toho, aby takovéto situace posuzoval od toho tam je, že to hráč zkusí to je jeho riziko a může za to dostat žlutou kartu, ale odpovědnost podle mě je plně na rozhodčím od toho tam je aby posuzoval sporné situace, jinak se synot liga může hrát na louce jako hrajou kluci bez rozhodčích.

 • Pri obede se mi dostal do rukou Blesk.

  ACSOLDBOY23.3.2015 11:51reagovat

  Toto medium je v podstate sponzorem Sparty, neb je vlastneno jistym pm Kretinskym. To co dnes vyzvracel jisty p. Ondřej Michalek je neuveritelne! Na Lafiho vylil dobrou špínu. Za tuto ”loajalitu” bych toho sesitce nebo pradelnika na hodinu vykopnul!

  • Pri obede se mi dostal do rukou Bles

   bastien66623.3.2015 12:14reagovat

   to stejné platí i v okamžiku, když v Křetínského novinách vynáší nějaké zákulisní info ze Sparty. Nebo zveřejňují polopravdivé spekulace které mohou vnést do týmu nepohodu. V tomto by si měl Křetínský udělat pořádek. Něco jiného je informovat a něco jiného je kydat hnůj na Spartu která má stejného vlastníka jako oni. Toto udělat v Babiš novinách tak by to byl asi poslední článek co by napsal. To není o svobodě tisku. Metat sračky není žádnej projev svobody tisku.

 • Teplice

  Pindruch23.3.2015 10:42reagovat

  Tak Teplice vydaly prohlášení, ve kterém žádají tvrdý trest pro Lafatu a vyjadřují nejvyšší znechucení. Tak Lafiho simulace je jedna věc, ale že si Teplice nevidí do huby, je věc druhá. Ještě mám v živé paměti, jak od nich Vondrášek nasimuloval penaltu v utkání se Slováckem a dostal za to od DK i trest. A nikde jsem nezaznamenal, že by se nad chováním vlastního hráče Teplice nějak pohoršovaly.

  • Teplice

   SFINGO23.3.2015 11:02reagovat

   mě hlavně nejvíc štve, jak se zapomíná na ten vymyšlený ofsajd, kdy nám byla upřena regulérní branka. Simulaci nijak neobhajuju, ale být Teplicema tak držím hubu

   • Teplice

    Pindruch23.3.2015 11:11reagovat

    Ofsajd poškozující Spartu není nijak mediálně důležitý a zajímavý, nic se z něj nejde mediálně vytřískat. Lafiho simulaci taky nijak neobhajuji, stala se a pokud dostane trest, nic namítat nebudu. Ale pak očekávám stejný metr pro každýho a po každém kole. Ale ta štvanice na Lafiho už je hnus.

    • Teplice

     Raist23.3.2015 12:30reagovat

     Stejného metru se nedočkáme. Pro bulvární mrchožrouty neexistuje lepší kombinace, než když slušňák náhle morálně zaklopýtne. Asi jako když je školní premiant najednou přistižen při opisování. Dav má skandál a bude si chrochtat blahem nad ostudou někoho druhého.

  • Teplice

   majtin23.3.2015 11:11reagovat

   Se fakt zbláznili, oproti plzeňským kašparům tohle byl jen jeden úlet - doslova a do písmene. Já jsem taky pro, aby Lafy dostal trest (vidím to na 1 zápas), protože pak se bude muset měřit všem stejně - a bude ještě větší tlak na ty plzeňský simulanty. A ještě bych dodal - krom toho ofsajdu, že tam v 47. minute zabránil Matula rukou míči v cestě do brány. Včera jsem tu dal odkaz na sestři na isportu.

   • Teplice

    captain_obvious23.3.2015 11:19reagovat

    Matula hrál stoprocentně ramenem, na to si vzpomínám dobře, to byl ten závar po standardce.

 • Mádl

  Luke23.3.2015 9:56reagovat

  Pětibodová díra, to už není prima pohled na tabulku. A větší propast? Ta už zesiluje šuškandu, že se Lavičkova éra krátí. A že dramatický odchod Zdeňka Ščasného z Teplic, pár dní před rozehráním jarní sezony, měl i jiné důvody než hádku uvnitř severočeského klubu.

  • Mádl

   LukyACS23.3.2015 10:20reagovat

   S Ščasným by po té penaltě možná bylo pokračování https://youtu.be/U9MMDDYEYKg Smích

  • Mádl

   majtin23.3.2015 10:30reagovat

   Tak Víťův největší problém byla asi hra venku - to bychom si moc nepomohli...

77790 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha