Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tomáš Křivda

  LukyACS9.12.2014 20:48reagovat

  Zajímavý rozhovor a i on tvrdí, že je adresný ticketing v současné době spíš zbytečná zdržovačka http://www.markething.cz/rozhovor-s-tomasem-krivdou-marketingovym-reditelem-ac-sparta-praha

  • Tomáš Křivda

   pubi9.12.2014 22:45reagovat

   Pěknej rozhovor... Jinak tohle je pro mě docela překvapení, to už mi přijde na českýho hráče docela dost Smích Lukáš Vácha má jako jeden z mála i vlastního PR manažera.

  • Tomáš Křivda

   Palo10.12.2014 0:19reagovat

   Díky, velmi zajímavé Úsměv

 • Posily

  JosephV9.12.2014 19:25reagovat

  Tady je menší seznam hráčů které bych si dokázal ve Spartě představit,

  Litsingi

  Šural

  Pavelka

  Masopust

  Kopic

  Pospíšil

  Wágner

  Ondráš
  ek

  Rabušic

  Pekhart

  plus nějaký zajímavý cizinec .

  • Posily

   pubi9.12.2014 19:42reagovat

   Ondrášek/Pekhart na lavici za Bednáře určitě, ale nevím, do jaký míry je to reálný. A jinak hlavně Kopic. Zbytek velice slušní hráči pro SL, ale obecně to nejsou hráči, kteří by nás někam posunuli v evropským měřítku. A Litsingi, to je úlet, ten alkoholik už nic nehraje rok.

  • Posily

   Ferry9.12.2014 19:44reagovat

   Já bych bral jen Pospíšila a Kopice.Ale oba nám Pelta neprodá.Smutek

  • Posily

   Kombinator9.12.2014 19:55reagovat

   Litsingi by rozhodně nebyl jasná posila do základu a na nějaký náhradničení a čekání na šanci je dost starej. To by byl úlet typu Breznaník. Každopádně líbí se mi Pospíšil, Plzeň v Jablonci dobře cvičil a bral bych i Kopice, ten má taky jasnou kvalitu. Po ostatních by mi smutno nebylo. Trochu se ale bojím, že přijde Masopust a bude se kurýrovat spolu s Přikrylem.

   • Posily

    artaxerxes9.12.2014 22:56reagovat

    Mně trochu přijde tvrzení o Masopustovi, že je furt zraněný jako Urban legend - Říká se, že to tak bylo, tak to musí být pravda.

     

    Masopust v lize odehrál:

    29z v sezóně 2012/2013

    23z v sezóně 2013/2014 (1+2+4) počet vynechaných zápasů)

    3z v zimní části letošní sezóny z důvodu operace ?třísel.

    Takže mi nepřijde, že by byl pořád zraněný

  • Posily

   artaxerxes9.12.2014 23:08reagovat

   Já bych byl rád, za: Pavelku-Kopice-Masopust.

    

   Vzhledem k pravděpodobnému odchodu Hušbauera, je potřeba náhrada do středu nebo na kraj (přesun Dočkala).

   Navíc se dá čekat, že i Krejčí odejde asi po sezńě, tak by nebylo od věci vzít dalšího hráče jako potenciální náhrada za něj.

    

   Kopic + Pavelka/Masopust by byla dostačující, protože věřím, že Konate s Přikrylem půjdou nahoru, ale nebylo by vhodné oslabovat mužsto, takže příchod těch hráčů bych přivítal.

    

   U útočníků fakt nevím - Lafata je extrémně odolným typem, který druhého útočníka moc do hry nepustí a vzhledem k tomu, že máme nadějné mladíky Schicka s Julišem a důrazného Nešpora si nemyslím, že by měl někdo chodit na lavičku - jedině skutečná kvalita. (V létě bych uvažoval o Teclovi, kterého Plzeň hloupě odkopla)

   • Posily

    Bunda9.12.2014 23:38reagovat

    Tecl ? Máme tu podobného Nešpora a ten fotbalovější než 25 milionový běžec z Plzně.

 • Plzeň

  Kombinator9.12.2014 18:04reagovat

  Po tom, co teď vyváděj, tak mají poslední šanci se nějakým zázrakem udržet na špici, pokud se jim nepodaří vyhrát titul a být úspěšní v LM popřípadě aspoň EL, tak jsou v hajzlu. Vyhazujou prachy vidlema z okna bez jakýkoliv koncepce a jediný, co je momentálně může zachránit je to, když to posereme my nebo když budou hrát z ještě většího kopce než hráli tenhle půlrok, protože herní kvalita je momentálně jednoznačně na naší straně, byť jsme u nich prohráli a navíc Koubek je možná dobrej taktik betonář, kterej se umí připravit na lepšího soupeře a zničit mu jeho hru (Jožo tleská), ale jako trenér s nějakou herní vizí je to totální průměrák, kterej nemá na velký týmy.

  • Plzeň

   Ferry9.12.2014 18:18reagovat

   Bohužel,já si myslím,že ví,co dělají.Oni rozhodně nejsou hlupáci.Myslím,že ví,že jim Berbr pomůže.Smutek

  • Plzeň

   standis9.12.2014 18:28reagovat

   Ted bych je určitě nepodcenoval, protože pochopili, že Sysel na hřišti už nemá co dělat a posily tentokrát, dle mého názoru, dobré. Pilař je vyloženě kauf a Vůch, pokud ho ukočírují, tak bude daleko lepší než Petžela. Mahmut střílet goly umí. Za ním DDobrý Hořava. Nemají špatný tým.

   • Plzeň

    Kombinator9.12.2014 19:34reagovat

    Jednak Pilař působil v Plzni už napodzim, takže ho za nějaký momentální posílení nepovažuju (naopak si teď přivázali kolem krku další zcela jistě ne malej plat a vyhodili xy miliónů aniž by měli cokoliv jistýho, což podle mě udělali z toho dvůvodu, aby jim nezdrhnul jako minule) a jednak se nedomnívám, že je taková bomba, jak se všichni tváří, naopak bych řekl, že je dost přeceňovanej. Kvalitní je, ale nějaká hvězda ligy a top hráč, to bych teda očekával kapánek jiný statistiky než 2 + 2. Dočkal by s něčím podobným byl kopyto, který nesmí ani nakouknout do reprezentace, Pilař je ale naopak top hráč ligy se super formou. Obecně je pohled na Pilaře trošku přikrášlenej a já osobně ho nevidím ani v idelní jedenáctce ligy. Co se týká Vůcha a Mahmuta, tak je to stejná loterie jako byl třeba Kerič u nás a všichni víme jak to dopadlo, navíc Mahmut je vyloženě hráč na brejky, takže spíš bych to viděl tak, že po pár zápasech, kdy bude dostávat míč zády k bráně nebo na hlavu, si půjde sednout a nastane nějaká podobná akce typu Holenda a navíc se Mahmut nasere. No a co se týká Hořavy, tak pokud vím, tak ještě tak měsíc a půl zpátky těžce leštil lavičku a teď ho po pár solidních zápasech a gólu do naší sítě, kdy se při tom ještě ukopnul, všichni považujou za super hráče a tahouna. Neubírám Plzni, že má na poměry SL velmi dobrej kádr, ale já bych od nich do našeho základu nechtěl ani jednoho hráče, ať už kvůli perspektivě, či v drtivý většině kvůli kvalitě. Každopádně ať je to jak je to, mít jen v útoku Bakoše, Tecla, Mahmutoviče a Chramostu, přičemž minimálně první tři budou mít zcela jistě nadstandardní plat, je bez úspěchu v Evropě sebevražda. Takže jak už jsem uvedl, pokud jim to teď nevyjde, tak budou pěkně nad propastí.

    • Plzeň

     LukyACS9.12.2014 19:39reagovat

     Souhlas. Našemu Krejčímu říkají hurvínek, přitom má letos 5g+5a, Dočkalovi říkají machýrek a ten má 8g+9a. Sice je to i s Evropou, ale prostě jsou o level jinde než Pilař s těmahle statama, to je fakt hodně podprůměrné https://pbs.twimg.com/media/B4bvhS3CUAEuUtf.jpg:large mně přijde, že Pilka teď hraje spíš fektně než efektivně. Před odchodem do Německa hrál dobře a byl hodně produktivní, ale teď je to slabota, možná je to tím, že hraje po delší době, ale teď ten jeho obdiv moc nechápu. O kartáčovi nemluvě.

      

     Kdyby Plzeň přivedla Kopice, tak bych řekl - hmm, kupují si hotového hráče a když ho srovná s o půl roku mladším Vůchem, tak je prostě někde jinde. Vůch je machýrek a ještě se s ním bude muset hodně pracovat, Kopic by byl hned na úrovni základu / 1. střídajícího hráče, o tom nepochybuju.

      

     Ale Hořava se mi docela líbí, toho bych u nás klidně viděl, je to velkej dříč a i v defenzivě odvede hodně práce.

  • Plzeň

   Dynamo9.12.2014 19:26reagovat

   počítají, že skončí do 2.místa a pak je cesta minimálně do skupiny EL velmi pravděpodobná. Proto by i Sparta měla posílit, otázka jestli jsou posily k mání. Nevíme, kolik peněz chce vedení investovat. Já tipuji 2 posily. Kopic + někdo do útoku

  • Plzeň

   pubi9.12.2014 19:45reagovat

   Tohle už tady čtu přes rok a furt nic. Smích Jasně, třeba v útoku maj přebytek a určitě se dalo ušetřit, ale na druhou stranu teď prostě posilujou dobře. A ať chceme nebo nechceme, tak to začínaj i postupně omlazovat, i když se to třeba na první pohled nezdá. Za rok můžou hrát třeba v záloze Hořava, Hroššovský - Pilař, Hanousek, Vůch, což mi teda nepřijde vůbec špatný...

   • Plzeň

    Bunda9.12.2014 19:49reagovat

    Hanousek jim nepatří.

    • Plzeň

     pubi9.12.2014 19:52reagovat

     Myslel jsem, že pořád jo, tak to se omlouvám. Ale stejně jsou tam pořád Vaněk, dorůstá Chrien, kterej je podle mě ještě lepší než Hroššovský...

     • Plzeň

      Roger Eschmann9.12.2014 22:07reagovat

      Chrien je neuvěřitelně přeceňovanej fotbalista.

   • Plzeň

    Kombinator9.12.2014 20:02reagovat

    To jako myslíš vážně, že se máme bát zálohy Pilař, Hořava, Hroššovský, Hanousek, Vůch? Neříkám, že najednou nemůžou vyletět a hrát jako z partestu, ale momentálně to je tak do Boleslavi nebo Jablonce, kde si občas daj 2-5 místo v lize. Kdybych chtěl Spartu posilovat směrem k Evropě, tak se tímhle směrem ani nepodívám, natož abych mezi nima vybíral.

    • Plzeň

     LukyACS9.12.2014 20:08reagovat

     když si to vezmu, tak tohle musí sedět i objektivně:

     Krejčí > Pilař

     Vácha > Hořava

     Matějovský > Hrošovský

     Hušbauer > Vaněk

     Dočkal > Vůch

     prostě na všech těch postech lepší hráč a věkově to bude dost podobné Úsměv

     • Plzeň

      ke4n9.12.2014 23:31reagovat

      Jenže stačí aby zápas pískal jeden z stbákových poskoků (což je skoro ve všech zápasech plzně) a celá ta rovnička se úplně otočí. Stačí ohodnotit letecký výkon penaltou, otočit pár ofsajdů, vyžlutit soupeře na zápas s plzní, a všechno je jinak. A nejde jen o vzájemný zápas, tam už to párkrát tak bilo do očí takže si dávají pozor, ale těch dalších 28 zápasů/84 bodů

    • Plzeň

     pubi9.12.2014 20:10reagovat

     Řekl jsem snad něco takovýho? Smích Řekl jsem, že se jich máme bát? Nebo jsem řekl, že bych je chtěl do Sparty (i když minimálně dva z nich bych si tady představit do budoucna dokázal)? Já jen nemám na rozdíl od minimálně poloviny zdejších mindrák z Plzně. Ano, nesnášim je, ale to neznamená, že si budu nalhávat, jak dělaj oni všechno špatně a my všechno výborně..

     • Plzeň

      Kombinator9.12.2014 21:55reagovat

      Ano, máš pravdu, explicitně jsi to nenapsal, ale celkem lehce se z toho dá vyčíst, že si myslíš, že by to byla výborná záloha a že by nám s tím měli dál konkurovat, což já si teda nemyslím. To je jedna věc a druhá je ta, že jsem tady už dlouho nikoho neviděl napsat, že my děláme všechno dobře, naopak tady já i všichni ostatní kritzujeme kde co, ať už to jsou výkony mužstva, jednotlivých hráčů, trenér nebo přestupová politika. Ale to si chce vyndat hlavu ze zadku a přestat být pseudoobjektivní, abys to viděl.

      • Plzeň

       pubi9.12.2014 22:01reagovat

       Právě, že vidim a nepřekrucuju jako ty.. ”což mi teda nepřijde vůbec špatný...” - to je jediný, co sem k tomu napsal, protože se tady furt zesměšňujou, jak blbě obchodujou, jaký tam hrajou tragédi - to by asi vypadala tabulka trochu jinak. Ale ty do mě prostě vidíš líp no.. Smích

 • Pardubice/Čáslav statistika

  kopejtko9.12.2014 16:35reagovat

  J.Kotěra 0/0 0/0 0/0 16/0 1/0

  J.Vondra 12/1 2/0 3/2 1/0 0/0

  J.Bederka 14/1 3/0 1/0 1/0 0/0

  J.Záviška 11/1 1/0 1/0 11/3 0/0

  M.Hašek 15/2 2/0 2/0 1/0 0/0

  J.Nečas 12/0 3/1 6/2 3/2 0/0

  • Pardubice/Čáslav statistika

   kopejtko9.12.2014 16:36reagovat

   druhá liga, pohár, béčko/třetí liga, pohár

  • Pardubice/Čáslav statistika

   atraps29.12.2014 16:41reagovat

   Nevím jak to myslíš ale taková bilance je po ukončení spolupráce daleko neposune.

   • Pardubice/Čáslav statistika

    kopejtko9.12.2014 16:44reagovat

    čemu nerozumíš je to bilance po odehraném podzimu mám jí i u dalších hráčů na hostování tak jsem to sem hodil že to třeba někoho zaujme Úsměv

    • Pardubice/Čáslav statistika

     atraps29.12.2014 17:07reagovat

     To já vím ale tahle čísla nic neznamenají.U týmu byl Hašek tak je jasné že spartané hrají jak to nejvíc jde.

     • Pardubice/Čáslav statistika

      jurasek1119.12.2014 17:15reagovat

      Brácho neber kolegovi radost z číselSmích

     • Pardubice/Čáslav statistika

      kopejtko9.12.2014 17:25reagovat

      no to nevím rozhodně šlo o nejtalentovanější borce naší juniorky jestli mají horší kvalitu než hráči Pardubic není na mém posouzení

      • Pardubice/Čáslav statistika

       dominik279.12.2014 18:51reagovat

       Myslím, že Pardubice mají ještě jednoho svého stopera ve věku našeho Bederky a pak snad mají svého talentovaného pravého záložníka. Jména teď nevím. Pak je logicky problém uhrávat lepší výsledky, když máš v sestavě někdy i pět mladých sparťanů a ještě do toho dávat šanci svým vlastním talentům. Každopádně to asi měly Pardubice tak nějak tušit už dřív, že tam k tomuhle střetu dojde...

  • Pardubice/Čáslav statistika

   dominik279.12.2014 18:48reagovat

   Díky za přehled!Úsměv Mě po celý podzim trochu zaráželo, že nejmíň šancí dostával Honza Záviška, kterého já považuji za opravdu výjimečného fotbalistu, navíc takového skromného pracanta - i když zrovna z těch kluků v Pardubicích jsou podle mě všichni pracanti, proto si je koneckonců pan Hašek vybral. Z lemplů on moc nadšený není, ať jsou sebevíc talentovaní.

    

   Doufám, že se jim najde dobré uplatnění i na jaro. Všichni z mého pohledu mají ligový potenciál, nakonec prošli mládežnickými reprezentacemi. Jen Kóťa to asi bude mít oproti zbylým šesti výrazně složitější, protože prodělal nějaká zranění, potřeboval by víc centimetrů a navíc jako mladý hostující gólman se obecně bude uchycovat hůř, pokud nebude mít velkou kliku jako Tomáš Holý.

 • přestupy

  maninho9.12.2014 15:41reagovat

  klucii, tak tu trochu rozvášněte.. přichází zimní transfer okno, plísňáci koupily už 3 borce, kdo by se Vám líbil ve Spartičce?

  • přestupy

   Dollaruss9.12.2014 15:50reagovat

   Zlatana jako žolíka za Lafiho

   • přestupy

    rebus9.12.2014 15:50reagovat

    Hlavne BakosSmíchSmíchSmích

    • přestupy

     rebus9.12.2014 15:51reagovat

     jak se jmenoval Liaruv tip? Hral tusim nekde v madarsku

     • přestupy

      Dollaruss9.12.2014 15:55reagovat

      Kabát

  • přestupy

   Capo9.12.2014 15:55reagovat

   Těžko říct, protože když nikdo neodejde, tak se moc velké jméno čekat nedá. Kopice nebo Pavelku taky čekám až podle toho, jak se to vyvrbí kolem Hušbyho. Jinak určitě podle mě potřebujeme jednoho hroťáka, který by v kádru nahradil Bednáře, toho bych pustil pryč a asi by se neztratil nějaký tvořivý záložník do širšího kádru a krajní obránce ke Kadeřovi. Jména mě žádný nenapadaj a rád se nechám překvapit.

   • přestupy

    Bunda9.12.2014 16:06reagovat

    Uvidíme jak dopadne ten King.

    Možná budeme řešit i post golmana protože David Bičík s tím zranění paty má problémy celý podzim a nevypadá to na nějaké zlepšení..

     

    • přestupy

     atraps29.12.2014 16:11reagovat

     Řeknem na ostrovech at nám pujčí Čecha.

     • přestupy

      jurasek1119.12.2014 17:17reagovat

      Nehraje ani Rosa tak u nás by se na hřiště dostal.Smích

    • přestupy

     Kombinator9.12.2014 17:40reagovat

     No ten King teda nevím, nevím, sice jsem ho teď hrát neviděl, ale z ukázek na YT a z jeho životopisu mi přijde, že je to od nás takovej výstřel naslepo kdyby náhodou, ale pravděpodobnost úspěchu je mizivá. Podle mě nebude stačit kvalitou a už vůbec né takticky.

     • přestupy

      bigcock9.12.2014 18:30reagovat

      Kazdy prispevek, ktery zacina slovy:”Sice jsem ho nevidel hrat...” je zbytecny.

      • přestupy

       Kombinator9.12.2014 19:12reagovat

       Naštěstí můj tak nezačíná.

   • přestupy

    Kombinator9.12.2014 17:47reagovat

    Jestli někoho z dvojice Pavelka x Kopic za Hušbyho, tak dle mě jedině Kopic, kterej má poměrně dobrej potenciál na to, co u nás hraje Hušby. Pavelka je poedle mě ze všeho nejvíc pracant v záloze, i když svýmu výkonu umí dát i dobrou ofenzivní nadstavbu, ale Kopic, ač mi povahově (to co lze vypozorovat na hřišti) moc nesedí, tak v ofenzívě je na tom nesrovnatelně líp a na takovýho volnýho podhrota za Lafatou by se mi líbil a seděl by mi na to.

  • přestupy

   atraps29.12.2014 16:08reagovat

   Messi+Ronaldo snad by si místo v základu vybojovali.

  • přestupy

   Lucasso9.12.2014 17:23reagovat

   Za mě ten Kopic a samozřejmě takovej ”sen” je Rosa, ale na toho je ještě brzy..

   • přestupy

    Kombinator9.12.2014 17:50reagovat

    Aby pak už nebylo pozdě. Moc nevěřím, že bude schopen hrát dýl jak do 37-38ti, takže pokud teď půjde třeba do Německa a pak má v plánu ještě zkusit USA, tak to moc na Spartu nevidím.

    • přestupy

     Philly9.12.2014 18:05reagovat

     Přesně tak, dalšího Bergera a Ujfalušiho nepotřebujeme...

  • přestupy

   Azog9.12.2014 17:58reagovat

   Kadlec, Pavelka, Nivaldo

   • přestupy

    Lucasso9.12.2014 18:02reagovat

    Kadlec? Nic moc perspektiva..

    • přestupy

     Azog9.12.2014 21:25reagovat

     no a co? Ptal se kdo by se Vám ve Spartě líbil. Ne kdo je perspektivní

     • přestupy

      Lucasso9.12.2014 21:52reagovat

      To je fakt.Úsměv

 • Akademie

  atraps29.12.2014 15:18reagovat

  Podle všeho se nejsou schopní dohodnout jak má co fungovat.Vrba a Hřebík mají odlišné pohledy na věc a pokud připočítáme odborníka Fitzela,Luhového,Dovalila je jasné že za každým někdo stojí a ani jeden není povaha aby přijal názor druhého.Ted do všeho začnou hovořit znalci z klubů a je po celém projektu.

  • Akademie

   standis9.12.2014 15:33reagovat

   No tak se nám Vrba urazil, protože na tom podle svých slov pracoval skoro celý rok. Nechápu ovšem, proč to nekonzultoval s kluby. Ted tam dorazil Hřebík, takže upraví začátek, předělá prostředek a vyndá konec Vrbovy koncepce. Potom se ozve trenerská rada s Ličkou a Csaplarem, že je naprosto skandální, že to s nima nikdo nekonzultoval, protože oni dva rozumějí fotbalu nejvíce. Pak se přiřítí ze Slovanu vyhozený Chovanec a sdělí, že on by to udělal úplně jinak, protože ví všechno nejlíp. A na závěr napíše ve svém blogu Luhový, že FACR je banda kretenů a Vízek zase napíše, že nechápe, proč tak dlouho jednají, když fotbal je jednoduchý a není to žádná věda. Ještě se zasmějeme.

   • Akademie

    atraps29.12.2014 15:36reagovat

    Přesně a pokud si spočítáme kolik máme znalců,tak je vše jasné.Jen mne překvapuje že ti stejní odborníci jako trenéři moc nezáří.

   • Akademie

    Palo9.12.2014 15:38reagovat

    Smích

   • Akademie

    maninho9.12.2014 15:39reagovat

    pčesně shrnuto standis! je to cirkus!

 • Vrba už nebude pracovat na akadamiích

  Pavel009.12.2014 12:23reagovat

  Po tom, co byli projekt s akademiemi odložen, aby se mohl prodiskutovat i s kluby, Vrba naštvaně oznámil, že už na tom pracovat nebude SmíchSmích Arogantní je pořád stejně Smích

  • Vrba už nebude pracovat na akadamiíc

   Pindruch9.12.2014 12:33reagovat

   Trenér bez debat výbornej, ale charakterem trochu, slušně řečeno, buran Úsměv

   • Vrba už nebude pracovat na akadamiíc

    LukyACS9.12.2014 12:58reagovat

    měli by od toho vyhodit i propagátora juniorek Fitzela Neutrální

  • Vrba už nebude pracovat na akadamiíc

   LukyACS9.12.2014 12:46reagovat

   Nechápu, proč je tak nasírací, to je asi jediný, co mě na něm vadí.

   Každopádně jsem rád, že s tím aspoň přišel, protože mládežnický fotbal se konečně musí začít řešit. V posledních letech mi nepřijde, že by u nás vyrůstali hráči pro velkokluby. Jo, je tu plno talentů, ale na ty nejlepší jim kousek chybí... Poslední hráči světového kalibru byli Čech s Rosou, od té doby jen čekáme.

   Taky se mi líbí, že Vrba chce vymést ty, co u ml. mužstev jsou za zásluhy, přitom nic neumí a pracovat na vzdělání nových trenérů.

   • Vrba už nebude pracovat na akadamiíc

    maninho9.12.2014 15:37reagovat

    nasíracíí.. no, představte si, že máte názor, který je správný a pravdivý jako měl Vrba, kterému věřím a myslím, že to jasně vidí.. Bodeď by se nenasral..Smích

  • Vrba už nebude pracovat na akadamiíc

   Skleepy9.12.2014 15:41reagovat

   To je dobře, Vrba je kouč repre a tomu by se měl věnovat. Tohle ať přenechá jiným.

 • Pilař

  Dynamo9.12.2014 11:14reagovat

  Pzeň koupila Pilaře. Tipuji minimálně za 20 mega. Takže v zimě zatím utratila minimálně 40.

  • Pilař

   forskinho9.12.2014 11:22reagovat

   Stačí, aby ty buzny byly další rok bez pohárů a se svou přestupovou politikou půjdou do kytek. Úsměv

   • Pilař

    jumbre239.12.2014 11:34reagovat

    Přesně, tohle už je od Paclíka vážně sázka na jednu kartu. Buď dostanou prachy od UEFy nebo se jim to šeredně vymstí.

    • Pilař

     Pavel009.12.2014 11:35reagovat

     Podle mě Pilaře kupují stím, že ho ještě někam prodají

    • Pilař

     Dynamo9.12.2014 11:39reagovat

     do druhého místa Plzen pravdeopodobne bude, coz znamena predkolo LM a velka sance na skupinu EL.

     • Pilař

      LukyACS9.12.2014 11:47reagovat

      Hlavně by tam teoreticky mohli být i nasazení, vloni by jim jejich koeficient stačil. Mezi nenasazenými je třeba Wolfsberger nebo Curych, což je pro ně hratelné, zajistili by si cca 80 mega.

      A jestli půjdou do EL přes play off EL, tak moc nevěřím tomu, že jim těch 30M nějak pomůže, když v sezoně, kdy jí hráli byli minus 15M Úsměv http://www.eurofotbal.cz/clanky/plzen-byla-za-minulou-sezonu-ve-ztrate-15-milionu-korun-251882/ letos bude o dost větší ztráta, od léta utratili asi 80M a poháry nehrají.

    • Pilař

     ouki9.12.2014 16:01reagovat

     Tak Paclík přeci počítám s příjmem za titul v Evropské lize Smích

  • Pilař

   Avhred9.12.2014 11:52reagovat

   Větroplach Pilař měl v Reichu daleko lukrativnější podmínky než tady, takže čítám, že nebude chtít finančně spadnout na úroveň nějakého nevýrazného Řezníka a dalších plzeňských ”stars”, čemuž bude odpovídat jeho nadstandardní plat. To samé platí pro Mahmutoviče coby kvalitního hráče Synotligy. Takže další peněžní zátěž pro českou Barcelonu. Jen tak dál.

   • Pilař

    Pavel009.12.2014 11:55reagovat

    Oni maj celkem slušné zásoby z LM, teda pokud si ty peníze neshrábl/i do kapsy majitel/é. Pak to bude jen o tom, jak moc to bude chtít dotovat. V tomhle máme obrovskou výhodu, že nás vlastní člověk, který neví co s penězi Smích

    • Pilař

     LukyACS9.12.2014 12:19reagovat

     tak oni měli celkem velký dluhy, který zaplatili z 1. LM, navíc půlka z peněz z LM skončí na bonusech pro hráče a realizační tým

     • Pilař

      Pavel009.12.2014 12:29reagovat

      I tak budou mít celkem slušnou zásobu, ač určitě počítají s prodejem nějakých hráčů a hlavně postupu min do EL

      • Pilař

       Avhred9.12.2014 12:37reagovat

       To by mě zajímalo, které hráče z momentálního základu by chtěli prodávat. Možná Petrželu do Jihlavy. Úsměv

       • Pilař

        LukyACS9.12.2014 12:40reagovat

        Smích

       • Pilař

        Pavel009.12.2014 12:49reagovat

        Třeba na Hořavu by se kupec najít mohl: jinak cena kádru je o poznání nižší než u Sparty Úsměv

        http://www.transfermarkt.com/fc-viktoria-plzen/startseite/verein/941/saison_id/2014

        • Pilař

         LukyACS9.12.2014 12:56reagovat

         a Tecl s Hrošovským, ale to je asi jediné. Jinak ten tým má průměr 28 let, to je spíš důchoďák.

   • Pilař

    Palo9.12.2014 15:10reagovat

    Na transfermarkt je napsaná výkupka 250k €, o to víc mu můžou přidat na platu no + samozřejmě bonusy, to je určitě podstatná část.

  • Pilař

   petr1379.12.2014 12:12reagovat

   pokud Pilar vydrzi zdravej, tak ho jeste prodaj za dobry prachy. Celkove mne dost bavi, jak tu vsichni resite financni situaci klubu a mate jasno, co bude a nebude, kdyz o tom nikdo z nas nic nevi Úsměv

   • Pilař

    LukyACS9.12.2014 12:21reagovat

    To by mě zajímalo, co si představuješ pod pojmem ”dobrý” prachy. Je mu 26 a neprosadil se v Bundeslize, za něj už moc neuvidí, leda by začal válet v repre, kde si ale přes Krejčího snad moc nekopne Úsměv

  • Pilař

   Spytihnef9.12.2014 13:30reagovat

   Když jste u těch počtů, tak si ještě přičtěte 50M za dostavbu těch věží na stadionu.

  • Pilař

   pubi9.12.2014 14:19reagovat

   TOP hráč Synot ligy. DO financí stejěn jako nikdo tady nevidím, ale na hřiště je to pro ně výbornej hráč.

   • Pilař

    Palo9.12.2014 15:14reagovat

    Od TOP hráče (jeho věku a zkušeností) ligy bych čekal trochu víc, než 2+2 za podzim. Ale nezastírám, že ve vápně těch ”asistencí” taky několik udělal Smích

 • Hřebík

  rebus9.12.2014 7:02reagovat

  http://sport.aktualne.cz/valka-vrby-s-hrebikem-je-licha-spolecnym-nepritelem-temnota/r~e90325707f0411e490f70025900fea04/

  Osobně věřím spis JH a jeho ceste- ale je pravda ze ne všude muže ten model fungovat

  • Hřebík

   Capo9.12.2014 7:43reagovat

   Osobně si myslim a věřim, že to dopadne jako v Belgii a i u nás si do toho Sparta nenechá zasahovat podobně jako Anderlecht.

 • Luky

  DaveACS8.12.2014 19:58reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=Ce35-t3Ilf0&feature=youtu.be

   

  SmíchSmíchSmích

  • Luky

   standis8.12.2014 20:41reagovat

   To je Lukyho video, ne?SmíchTo by měl Vrba promítat na seminářích.

  • Luky

   LukyACS8.12.2014 20:46reagovat

   No jo, další vykrádačka, jen si tam daj svoje titulky v Movie Makeru Vztek

  • Luky

   jumbre239.12.2014 0:06reagovat

   Tak koukam, že si ”pučil” i moje video.

   https://www.youtube.com/watch?v=KZ9fJRXHGCA&list=UU8zYvhaJZi6I7T9QPBL8fdg

    

   A dobrej je ten popis:

   Udělal jsem ho tak že jsem si na netu dal Sparta Praha a ted jsem hledal od začátku po ted videa a všechny spojil dohromady atd.....

    

   Jediný, co k tomu videu přidal, bylo nejhorší intro, jaký jsem kdy viděl a obrázek.

    

   • Luky

    Pavel009.12.2014 0:38reagovat

    Napsal jsem mu tam koment SmíchSmích

    • Luky

     LukyACS9.12.2014 9:53reagovat

     On si ten šmejd ještě dovolí mazat, že je to kradené Smích

     • Luky

      Tashunka Witko9.12.2014 9:59reagovat

      Chápu tvou autorskou zlobu, ale on to tam přímo uvádí (viz. příspěvek výše). Smiř se s faktem, že remaky se budou dělat vždy a leckdy jsou lepší než původní originál (myšleno obecně, v tomto případě mi z hlediska času chybí srovnání).

      Takový Francois Truffaut býval potěšen, když se hollywoodští plagiátoři po letech snažili předělávat jeho staré filmy.

      Třeba tě to popíchne ve vlastní tvorbě a místo oslavných ód zokumentuješ nějaký plzeňský letecký festival.

      • Luky

       Dollaruss9.12.2014 15:48reagovat

       Já si myslím, že by Luky ani Jumbre neměli žádný problém s tím kdyby jim dotyčný napsal jestli může použít část obsahu jejich videa. Hodit si naprosto nevkusné intro z moviemakeru na video někoho jiného a považovat to za moje video je prostě sprosté. Navíc i v tom popisku lže. On nespojil videa dohromady. On si vybral jedno video a na to narouboval odporné intro.

76032 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha