Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sparta - Slovan

  honzaspartan31.8.2014 12:41reagovat

  Na Straku kašlu, ale posvítil bych si pořádně na Fořta, který Spartu nenávidí a vždy to dával hrdě najevo.

  V médiích se vyjádřil, že mu fanoušci určitě dají pokoj, když tam budou mít Straku.

  Ukázal bych mu jak šeredně se spletl a osladil bych mu to minimálně stejně jako Necidovi. Provolávání smrti Spartě se neodpouští, ty sešívaný klaune.

  • Sparta - Slovan

   Avhred31.8.2014 12:54reagovat

   Podle mě se má Fořt na co těšit. S blížícím se zápasem proti Slovanu se na sítích a v hospodách bude stále častěji skloňovat jeho buranské urážlivé chování vůči naší Spartičce, jeho hanění našeho klubu opět pronikne do fanouškovského podvědomí, výsledkem čehož bude ohromující pískot na Fořtovu osobu a skandované invektivy. Už se nemohu dočkat, až ten ex-slávistický mamlas bude kolem šedesáté minuty se slzičkami v očích a na pokraji psychického zhroucení střídat. Úsměv

   • Sparta - Slovan

    honzaspartan31.8.2014 13:04reagovat

    aaa Pavel Fořt nemá čůmáka!Smích

  • Sparta - Slovan

   LukyACS31.8.2014 13:00reagovat

   Přesně, tenhle plzeňsko-slávistickej floutek ”Pivo – vodka – becherovka – Pavel Fořt!” by to měl odnést ze všech nejvíc.

   • Sparta - Slovan

    Avhred31.8.2014 14:48reagovat

    Smysl tohoto pokřiku jsem nikdy nepochopil, pravděpodobně proto, že nemám jako Sparťan dostatečně vyvinutý intelekt, na rozdíl od sešívané fanouškovské obce ...

  • Sparta - Slovan

   js31.8.2014 14:00reagovat

   Já budu fandit Spartě. Tohle hledání ”Koho dneska budu nesnášet?” mě nebere...

 • Ještě ke Zwolle

  dominik2731.8.2014 11:32reagovat

  Zaujal mě článek na SF s názvem Vítězové a poražení. Předně mě tam praštily do očí některé názory, s nimiž se potkávám i tady, které mě nepřestávají udivovat.

   

  1) Že jsme nezískali posily, které by se prosadily do základu (vyjma gólmana, jelikož na ten post nikdo nezbyl), je prý vina Hřebíka. Samozřejmě. Jestlipak lidé s tímhle názorem vyzdvihují pana inženýra za to, že tady máme Dočkala, Lafatu, Costu a jiné hráče, kteří se zařadili k oporám. Nicméně i to, že má každý jasno v tom, kdo ve Spartě za co může, mě opravdu baví. Nejlepší mi přijdou výroky o tom, že béčko vlastně zrušil Hřebík.Úsměv

   

  2) Nechápu shazování výkonů Tomáše Necida. Hlavně v prvním zápase mi přišel prakticky nezastavitelný. Vybojoval penaltu a nahrál do dvou velkých šancí, z nichž ta druhá skončila gólem.

   

  3) Já osobně už tak nějak kašlu na odpor vůči Strakovi. To samé platí o Žofčákovi, kterého jsem jako hráče Sparty měl vyloženě rád. Oba dva Spartě odvedli cenné služby. Za to si podle mě zaslouží, aby se na ně moc nepískalo a nenadávalo během zápasu. Nakonec zrovna Straka už si musel užít dost a myslím, že asi už pochopil, že udělal chybu...

  • Ještě ke Zwolle

   dominik2731.8.2014 11:38reagovat

   Ještě bych rád dodal, že ten článek na SF se mi vcelku líbí, akorát jsem z dlouhého textu trochu nespravedlivě vytáhl to, s čím nesouhlasím.Úsměv

  • Ještě ke Zwolle

   spartas31.8.2014 11:48reagovat

   1) Ano, tam je zajímavé, jak pružně se mění hodnocení toho, co Hřebík dělá. Když řekne, že na áčko vliv nemá, tak stejně sehnal na hovno posily, ale když se posila povede, tak je potřeba zdůraznit, že se povedla navzdory Hřebíkovi a hlavně proto, že vliv na áčko nemá.

    

   2) Necid = Slavie. Na fanouškovském webu Sparty nečekám žádné dvakrát objektivní hodnocení hráče soupeře, kterej je zatíženej touhle minulostí.

    

   3) Mě Žofčák dojal rozhovorem, že si prej nesedl s fanouškama. Tak když myslí...

   • Ještě ke Zwolle

    Pindruch31.8.2014 11:55reagovat

    Tak nejen tím rozhovorem, ale i tím jemu předcházejícím gestem na fanoušky Sparty v kyslíkárně na Víkendu šampionů. Tohle se prostě nezapomíná a je potřeba počítat s tím, že se mu to holt bude připomínat Úsměv

    • Ještě ke Zwolle

     dominik2731.8.2014 11:59reagovat

     Měl se za to omluvit, no... Nicméně já si také pamatuji, jak byl jeden z mála, který zahrál celkem slušně proti Žilině. Nebo jak hrál v Evropské lize s Kušnírem na pravé straně.Úsměv

     • Ještě ke Zwolle

      Pindruch31.8.2014 12:08reagovat

      Tak já si myslím, že nikdo nemá nic proti jeho hráčskému působení ve Spartě, u mne to byl dokonce jeden z hráčů, kteří se mi herně líbí a dost jsem litoval, že byl třeba poslán na hostování do Jablonce. A nemyslím si ani, že by měl nějaké problémy s fans Sparty během jeho působení u nás. Ale holt tímhle si to posral a už se s tím asi nic neudělá, navíc v dresu klubu, ke kterému je ještě z federálních dob u některých stejná ”nenávist” a rivalita jako ke slavii Úsměv

   • Ještě ke Zwolle

    dominik2731.8.2014 11:58reagovat

    2) Nečekám zvlášť objektivní hodnocení, ale napsat o hráči, kterej nás v prvním zápase přehrával pomalu sám, že to je přeceňovanej průměrák, to mi přijde trošku moc. Navíc si lidi zjevně neuvědomují, že měl vleklé zdravotní problémy. V tom bych spíš viděl důvod, proč dneska hraje jenom za Zwolle, který nás však málem vyřadilo. Po prvním zápase nebo úvodní čtvrthodině toho druhého mohlo být všechno úplně jinak...

     

    3) Stejně věřím, že to je Žofčákovi líto. Prostě byl tenkrát v emocích...

   • Ještě ke Zwolle

    honzaspartan31.8.2014 12:35reagovat

    A na hráče, který se jako zarytý sešívka a antisparťan celý třásl na to, aby Spartu vyřadil z pohárů a tím uškodil celému českému fotbalu.

    Dobře jsme mu to při zápase řekli.

  • Ještě ke Zwolle

   LukyACS31.8.2014 12:02reagovat

   1) Mně přijde, že lidi tady mají lepší informace o tom, co Hřebík dělá, nebo nedělá, než sám Hřebík a lidi ze Sparty. Sice by mě zajímalo, co skutečně dělá, na co má vliv atp., v rozhovoru říkal, že má na starosti koncepci, která má přes 100 stran a několik dvd a že na tom pracují. Navíc říkal i to, že se s Lavičkou vídají minimálně 1x do týdne, do mládeže přivádí zajímavé hráče typu bratři Hložkové, Matěj Majka a další.

   Do Malmö všechno klapalo, pak prostě přišel kolaps ve Švédsku a tým se položil, nic víc bych za tím nehledal. Třeba Salzburg taky šlapal, v lize měli za 5zápasů 5 výher a 24 vstřelených branek, teď vypadli s Malmö a hned prohráli i v lize, zklamání v nich bude taky. Teď se po Zwolle snad odrazíme k lepším výkonům, které nás zdobili vloni.

    

   2) Necid hrál výborně v prvním zápase, hodně se mi líbil, ve Slavii mu to moc nešlo, ale v Nizozemsku by mu to mohlo hodně sedět. Je to slávista, tak někteří nejsou schopni hodnotit víc objektivně. Patřil k jejich nejlepším. Naopak odveta se mu moc nepovedla, zazdil šanci a pak jsme ho uhlídali.

    

   3) Já Straku rád neměl ani když byl u nás, jsem asi jeden z mála, co byl rád, že vypadl a to i kdyby nepřišel Hřebík. Žofčák si to podělal u fanoušků svými výroky a taky na něj mám vzpomínku jako na poseru, v některých zápasech zahrál dobře a pak přišel klíčový zápas a on to nezvládal.

   Fořt by to měl taky odnést. Díky nim ten zápas bude mít o to větší náboj. Já už se na něj těšim. Nicméně pořvávat na Straku nebudu, to je prostě ten jehož jméno se vyslovit nesmí - Voldemort Úsměv

   • Ještě ke Zwolle

    atraps231.8.2014 12:17reagovat

    90procent fandů má Hřebíka zapsaného hlavně při druhém příchodu a fakt že podělal titul.Málokdo si chce přiznat že tenkrát byla velká modla,spartan Straka a toho měnil tenhle inzenýr netvor.Názor na Straku se změnil a je zaprodanec ale inženýr zůstal hromosvodem pokud se něco nedaří.Osobně jej znám a nemám k němu dobrý vztah ale pokud není v přímém kontaktu z hráči ,nemá špatné výsledky.Necid není náš hráč a tím pádem je mi v podstatě někde at hraje ,jak hraje.Doufám že svoje jsme si protrpěli stálo nás to LM a vedení v lize ale věřím že dnes dokážeme že je krize pryč.

    • Ještě ke Zwolle

     honzaspartan31.8.2014 12:45reagovat

     Mnohým těmto fandům je něco lehce přes 20 a nemají ano páru o tom, jak to vypadalo během prvního Hřebíkova působení ve Spartě před 14 lety.

  • Ještě ke Zwolle

   standis31.8.2014 12:19reagovat

   Jasno v kompetencích ve Spartě právě není, když pominu lidi s názorem, že za vše špatné může Hřebík. A v článku mě zaujalo především, že pisatel si myslí, že Hřebíkova kritika v televizi bylo něco odsouzeníhodného. Načasování se mně také nezdálo vhodné, ale s chladnou hlavou se musí uznat, že měl při rozboru výbuchu s Malmo pravdu.

 • Šural

  Kajaxx31.8.2014 10:41reagovat

  lol ten Suraluv prvni gol :D

 • Venca Kadlec

  Capo31.8.2014 10:33reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/live-sport/213162/kadlecuv-konkurent-valdez-si-vazne-poranil-koleno.html

  Smůla pro Valdeze, ale obrovská šance pro Vencu, aby na sebe upozornil. Snad mu včerejší gól pomůže, aby dostal víc minut.

  • Venca Kadlec

   ke4n31.8.2014 11:28reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=FPMefKjbM34

   85.minuta Úsměv

 • Avhred

  MK330.8.2014 23:15reagovat

  Ten druhý z toho videa s Fořtem je kustod Petrák, který si v nenávisti ke Spartě v ničem nezadá s Řehákem. Ve Slavii už ovšem není, nepřežil tehdejší Jarolímovi personální čistky.

  • Avhred

   honzaspartan30.8.2014 23:31reagovat

   A kdy bydlí bys náhodou nevěděl? Smích

   • Avhred

    honzaspartan30.8.2014 23:31reagovat

    kde

  • Avhred

   MK330.8.2014 23:35reagovat

   *Jarolímovy

  • Avhred

   Avhred30.8.2014 23:48reagovat

   Kustod Petrák ... Tahle fotka mluví za vše ...

   http://img.ahaonline.cz/static/old_aha/big/09_06_23/11_petrak.jpg

   • Avhred

    kopejtko31.8.2014 8:43reagovat

    u sešívaných dostal padáka tak šel na Duklu ale myslím že už není ani tam

 • Zítra

  ajosek30.8.2014 23:07reagovat

  Dáme Jablonci 3:0 a budeme první protože Dukla uplichtí remízku v syslověSmích

 • Courtois

  ke4n30.8.2014 22:28reagovat

  tři kapry hmmm

 • ketamin30.8.2014 22:12reagovat

  Doufám že jich dostane co nejvíc vlka z toho sezení na trávě.

 • Tabulka

  Dynamo30.8.2014 22:11reagovat

  Tabulka je důležitá jednou za rok, po 30. kole, ALE, Sparta je momentálně na 6. pozici, na jaké bude po zítřku?

  • Tabulka

   standis30.8.2014 22:13reagovat

   Tabulka je důležitá až po 30. kole.Úsměv

  • Tabulka

   Avhred30.8.2014 22:15reagovat

   Druhá, protože porazí Jablonec a Plzeň bude doma remizovat s Duklou. V dalším kole již usedneme na trůn a stejně jako jeden nejmenovaný král, který, usazený v křesle, kálel při audiencích pod sebe do mísy, budeme kakat na všechny zoufalé soupeře pod námi.

   • Tabulka

    Dynamo30.8.2014 22:17reagovat

    Plzen si na Dukle smlsne, Sparta taky vyhraje

    • Tabulka

     Avhred30.8.2014 22:19reagovat

     V tom případě vůbec nechápu merit tvé otázky, protože když víš, že Sparta i Plzeň vyhraje, tak je jasné, že po včerejšku budeme třetí. Úsměv

     • Tabulka

      Avhred30.8.2014 22:19reagovat

      Tedy po zítřku, samozřejmě. Úsměv

 • Tavares

  Kombinator30.8.2014 21:44reagovat

  Vypadá jako velká posila pro MB

  • Tavares

   captain_obvious30.8.2014 21:55reagovat

   Hraje skvěle stejně jako v minulém kole. Má neskutečný přehled a klid v rozehrávce.

  • Tavares

   standis30.8.2014 21:58reagovat

   TTak to ukazuje na kvalitu naší ligy, protože Tavares si po odchodu ze Slavie skoro nekopnul.

  • Tavares

   honzaspartan30.8.2014 22:00reagovat

   Ještě by to ale chtělo Belaida...Smích

   • Tavares

    Avhred30.8.2014 22:22reagovat

    Ten to taky dopracoval, z Interu Milán do týmu hrajícího tuniskou ligu ... Ale svým způsobem je to i pochopitelné, když na své životní pouti omyl najel do stanice Slávie Praha ... To prostě musí vykolejit každého.

    • Tavares

     Tashunka Witko30.8.2014 22:26reagovat

     jak asi dopadl ten náš Belaid ?

     • Tavares

      Avhred30.8.2014 22:29reagovat

      Myslíš Tijaniho bratříčka? Nevím, a je mi to fuk; prostě se neprosadil (Hřebík nerozpoznal jeho potenciál) a zmizel.

     • Tavares

      Standa Hejkal31.8.2014 1:06reagovat

      Je v Levski Sofia, ze Sparty urazil pěknou cestu - Grenoble, ES Sahel, Plodiv a v zimě do Levski.

74408 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha