Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • kopačkou

  KAUDY20.4.2015 14:31reagovat

  http://www.denik.cz/fotbal/damkova-nesvadejte-vinu-na-rozhodci-sparta-mela-prohrat-hradec-nikoliv-20150420.html To je fakt už ubohost největšího kalibru. Kdybych potkal Švábovou na ulici tak bych se asi nezachoval jako gentleman.

  Tady ta věta mě rosekala: Obránce se snažil prudce vystřelený míč z krátké vzdálenosti zasáhnout nohou, přitom jej míč zasáhl do ruky. Takže, když se hráč snaží aby ho míč netrefil do ruky ale on ho přece trefí tak to neni proti pravidlům. zajímavá novinka, zřejmě jen v Žumpa lize.

  • kopačkou

   Kombinator20.4.2015 14:40reagovat

   Mně se zase líbí to vysvětlení, že se o faul nejednalo, kvůli volnýmu metru, který nasadil Jílek po celý zápas.Smích fakt šaškárna, Sparta by to měla dát prošetřit někomu, kdo Jílka nepotřebuje v dalších kolech a pak tu krávu utřít.

  • kopačkou

   Chrod20.4.2015 14:41reagovat

   No hlavně nechápu, že hlavní důvod, proč neměla být odpískaná penalta je, že Karišik nezahrál rukou úmyslně. Přitom je to úplná blbost, která nemá na odpískání penalty žádnej vliv. Nebo se pletu? Podle mě je v pravidlech, že když je ruka od těla a rozšiřuje objem těla, tak je to prostě penalta a tečka. Nějaký kecy o tom, že se chtěl rukou vyhnout jsou úplně mimo, prostě se nevyhnul, tak má smůlu.

   • kopačkou

    KAUDY20.4.2015 14:50reagovat

    přesně tak

    • kopačkou

     Chrod20.4.2015 15:06reagovat

     Ok, díky za potvrzení. Takže celý to vysvětlení je jeden velkej nesmysl a všichni doufaj, že to projde, protože tomu nikdo moc nerozumí...

      

     ”Obránce se snažil prudce vystřelený míč z krátké vzdálenosti zasáhnout nohou, přitom jej míč zasáhl do ruky.” - to nemá vliv na posouzení PK

      

     ”Ruka byla v přirozené pozici, nešla proti míči” - v nepřirozené pozici byla, proti míči možná nešla, ale to opět není rozhodující

      

     ”Karišik nezvětšoval objem svého těla, aby tak zabránil míči v letu za jeho záda” - Zvětšoval. K tomu se nic jinýho napsat nedá, Dáša si asi myslí, že jsme slepí.

      

     ”a snažil se otočením těla dotyku míče s rukou vyhnout. Nezpevněná ruka dle televizních záběrů odlétla po dotyku za záda obránce” - opět jenom kecy okolo, které nemají na odpískání penalty v žádném případě vliv.

      

      

   • kopačkou

    burghausen20.4.2015 14:52reagovat

    problém je že ruka byla u těla

    • kopačkou

     Spytihnef20.4.2015 15:06reagovat

     Tohle je ruka u těla? http://www.imgup.cz/image/SGn

 • Protest je jednoznačně správný

  petr13720.4.2015 12:41reagovat

  bez ohledu na to, že jsme v Liberci hráli blbě, protest jednoznačně schvaluju. Ruka byla jasná, stejně tak faul na Holka. To, že po obou situacích padly góly Liberce je sice jen shoda náhod, ale to je úplně jedna. V případě správného rozhodnutí rozhodčího by zkrátka nepadly a navíc bychom kopali penaltu.

   

  Sparta se musí bránit všemi prostředky už jen proto, aby se rozhodčí aspoň trochu báli jít Berbrovi neustále na ruku.

  • Protest je jednoznačně správný

   Dollaruss20.4.2015 12:47reagovat

   Tak protest byl zřejmě zbytečný ... dle komise rozhodčích byla ruka neodpískána správně a faul na Holka taktéž. Za nedlouho by mělo vyjít tiskové prohlášení od nich.

   Tuto informaci říkali na ČT při sportovních zprávách.

   • Protest je jednoznačně správný

    Pindruch20.4.2015 12:52reagovat

    Jsme pro srandu králíkům.

   • Protest je jednoznačně správný

    petr13720.4.2015 12:52reagovat

    jak zbytečný? Sorry za lehký vulgarismus, ale do prdele přece všichni víme, kdo komisi rozhodčích vede. To, že je tato komise nejdůležitější klacek Berbrovy mafie snad neznamená, že rezignujeme na vyžadování roviny. Když nic jiného, tak se o tom aspoň mluví.

    • Protest je jednoznačně správný

     Pindruch20.4.2015 12:53reagovat

     K čemu je, ze se o tom mluví? Změní to něco? Mluví se o podobných věcech už tak tři roky a výsledky vidíme. Smějou se všem do ksichtu.

     • Protest je jednoznačně správný

      petr13720.4.2015 12:57reagovat

      ale hovno, ještě před pár měsíci byl Procházka jedinej novinář, kterej psal o tom, že se Plzni neustále připískává. Ostatní o tom nemluvili a nepsali a jen do kola mleli o český Barceloně. Teď už o tom mluví a píše každej.

       

      Jasně, Berbr s Damkovou a Paclíkem si jedou furt svoje, jenže už je začíná nenávidět celá fotbalová veřejnost. Však oni na to dojedou.

      • Protest je jednoznačně správný

       LukyACS20.4.2015 13:05reagovat

       A výsledek je ten, že Plzeň směřuje za 3. titulem, nejspíš si dojde pro dalších 400M a bude se nám vesele smát dál.

        

       Že jdou Berbrovi rozhodčí na ruku se ví už hezkých pár let, že je díky tomu Plzeň tlačená také a tyhle protesty nic nezmění. Jednou jsme je zastrašili kabelou a na chvíli to ustalo, ale teď je to zpět a teď se to zkoušíme zastavit protestem? Dejme tomu, že má Křetínský mediální moc útočit na Berbra, ale opravdu si někdo myslí, že ho pár článků rozhodí? Že ho zastaví to, že se o něm mluví? Vždyť o tom, jake je sebevědomej svědčí to, že teď dělá místopředsedu, přitom by mu v klidu stačilo být šedou eminencí, ale on prostě rád ukazuje svojí moc.

  • Protest je jednoznačně správný

   bega20.4.2015 13:02reagovat

   Tak já se tedy přiznám. Asi opravdu špatně chápu. Takže je podle některých z vás lepší držet hubu a krok? Eventuelně ještě Berbrovi a Dáše zatleskat, aby se na nás nezlobili? Pokud je rozhodnutí komise rozhodčích takové, jak tady někdo zmiňoval, pak je to jen další důkaz neskutečně arogance a zkorumpovanosti těchto lidí. Takže budeme mlčet a sebemrskačsky si sypat popel na hlavu, jak hrajeme špatně. Hurááá!!!!

   • Protest je jednoznačně správný

    LukyACS20.4.2015 13:16reagovat

    Jde o to, že ten protest vůbec nic neřeší.

    • Protest je jednoznačně správný

     petr13720.4.2015 13:22reagovat

     minimálně znovu ukáže to, jak zkurvená organizace je současná komise rozhodčích. V sobotu se dokonce i Bosák s Karochem shodli, že měla být penalta i že to byl faul na Holka.

     Berbr je stbácký prase s hroší kůží, ale jsem zvědavej, jak dlouho taková Dáša ustojí, když si o sobě bude pořád číst v novinách, jaká je svině.

     Vy ten mediální tlak podceňujete, ale on svojí váhu má, i když se třeba neprojeví hned zítra.

      

      

     • Protest je jednoznačně správný

      LukyACS20.4.2015 13:27reagovat

      Kdo může odvolat komisi rozhodčích? Není to v kompetenci VV? Něco takového jsem nedávno četl a prý když k něčemu takovému dojde, tak na VV musí být většina pro její odvolání a většinu má samozřejmě pod sebou Berbr, takže k jejímu odvolání těžko dojde... tlak netlak

      • Protest je jednoznačně správný

       petr13720.4.2015 13:35reagovat

       Jenže VV tvoří lidé z klubů a ne každý je Starka. Když bude mediální tlak, tak se jim taky může stát, že osloví nějakýho sponzora a ten jim řekne: Víte pane XY, já bych vám ty peníze dal, ale nelíbí se mi, že podporujete pana Berbra a paní Damkovou. Co s tím uděláte.

        

       Vy pořád nechápete ty širší souvislosti, který tohle všechno má. Navíc ty lidi choděj do společnosti, mají rodinu, známé, kamarády. A když ti popátý někdo zopakuje, že mu vadí, co děláš, tak pokud nejsi Berbr, tak ti to nebude jedno.

      • Protest je jednoznačně správný

       jirkas20.4.2015 15:57reagovat

       A když bude nejhůř tak se ho zastane i Pelta, zřejmě má z něj strach. Tipoval bych že B. na něj něco má......Údiv

  • Protest je jednoznačně správný

   Spytihnef20.4.2015 13:23reagovat

   Vedení fotbalového Hradce Králové po nedělní ligové prohře 2:3 s Příbramí podá oficiální protest proti hlavnímu rozhodčímu Miroslavu Zelinkovi a jeho asistentům Ondřeji Pelikánovi a Jakubu Hrabovskému.

 • návrh

  KAUDY20.4.2015 10:50reagovat

  Bylo by dobré zvolit na zápas s Berbrovou Plzní nějakou chytrou formu protestu proti tendečnímu řízení ligy rudym bolševickym nokem Berbrem a jeho princeznou Švábovou

  • návrh

   LukyACS20.4.2015 11:23reagovat

   Nějak nechápu, čeho čím chtějí dosáhnout, akorát teď jsme za ubrečence. Vsadim se, že tohle byl nápad Ščasnýho, kterej si na rozhodčí stěžuje neustále.

    

   Ve Spartě se ví, že je v tomhle systém(stačí se podívat na včerejší zápas v Hradci, nebo za co byl vykartován Ščuk na zápas s Plzní). Nějakym protestem možná Berbra ještě víc naštvem a nakonec opravdu budem rádi za druhé místo.

   Místo toho, aby se zamýšlelo, jak se Berbra definitivně zbavit, tak podáváme protesty. My se totiž Berbra nezbavíme osamostatněním ligy, pořád tu bude komise rozhodčích vedená Dášou. Jak to s ní vůbec je? Jí může odvolat jen VV, ne? A tam má Berbr pod palcem většinu.

    

   Možná se nám podaří zbavit Jílka, kterej aspoň zápasy tolik nekouskoval a místo toho Berbr vyloví nějakého nového Patáka nebo Zelinku. Možná i lidem ukážem, že jsme byli zaříznutí, ale za týden po tom neštěkne ani pes, lidi rychle zapomínají, ale Berbr si to bude pamatovat a řezat nás vesele dál.

   • návrh

    LukyACS20.4.2015 11:24reagovat

    respektive v našich zápasech jsme si v poslední době rozhodně nemohli stěžovat, že by nás rozhodčí řezali, třeba zrovna s Libercem jsme zahrávali přísně nařízenou penaltu a díky ní Liberec porazili, takže teď se to klidně může obrátit a začnou se objevovat zářezy

   • návrh

    Dynamo20.4.2015 12:08reagovat

    Ščasný nebude rozhodovat o dávání nějakých protestů. To je práce D. Svobody a troufám si tvrdit až po konzultaci s Křetínským. Ten protest je další útok na Berbra. Samozřejmě je to hlavně mediální útok. Je možné, že je to příprava půdy na něco většího. Křetínský má tu moc Berbra mediálně zničit, ale musí přijít správnej okamžik. Nebo Berbr kapituluje a bude v klidu.

    • návrh

     captain_obvious20.4.2015 12:18reagovat

     Taky si myslím, že to je z hlavy D. Svobody. Teď to vypadá, že bude podporovat šéfa Hradce při volbách do výkonného výboru. Ten už se na to taky nemůže dívat.

    • návrh

     Pindruch20.4.2015 12:46reagovat

     Jak mediálně zničit? Do Berbra sijou media neustále a on z toho ma jen prdel a dovoluje si porad víc.

     • návrh

      Dynamo20.4.2015 13:10reagovat

      v záloze mohou být i další věci

      • návrh

       Pindruch20.4.2015 13:15reagovat

       To už je spis taková legenda.

      • návrh

       LukyACS20.4.2015 13:17reagovat

       na to čekáme už skoro 3 roky

 • .

  captain_obvious20.4.2015 10:44reagovat

  Teď jsem si teprve všimnul článku Hattricku o tom, že Vácha měl v derby 92 přihrávek (čili tak 100 kontaktů s balonem, možná i víc). Přijde mi to jako dobrý námět k zamyšlení. Hřebík tvrdí, že v moderním fotbale se i ten klíčový hráč týmu dostane k balonu mám pocit 60x za zápas, ostatní myslím 20-40x. Barcelonská překulovaná pro mě není moderní fotbal. Jak je možné, že Hřebík tvrdí jedno a na hřišti se děje něco úplně jiného? On má přece přímý vliv na A-mužstvo, nejprve Lavička a teď i Ščasný tam jsou jen loutky, ne?

  • .

   Mário Vdolek20.4.2015 10:50reagovat

   Kdyby měl přímý vliv na áčko tak Lavičku ani Ščasnýho nepotřebuje. Je to jejich zodpovědnost jak (ne)hrajou. On má nějakou sportovní vizi toho jakým fotbalem by se Sparta měla celkově prezentovat a podle toho skládá lidi a nikoliv určovat jakou přesně má hráč áčka přistoupit k tomu konkrétnímu zápasu.

    

   Mimochodem loni ti tento ”přímý vliv” nevadil, když Sparta udělala double?

   • .

    SFINGO20.4.2015 11:04reagovat

    hlavně Hřebík vždy vyžadoval po hráčích, aby hráli rychle s míčem, přímočaře, aktivně, s presinkem a pak až do toho přidali své individuální schopnosti. A i laik musí vidět, že styl jakým hrála Sparta pod Lavičkou se dost liší od Hřebíkovo představ o fotbale.

    • .

     Standa Hejkal20.4.2015 11:29reagovat

     Pak se ale znovu nabízí otázka, k čemu nám vlastně ten Hřebík je? Přestupy nedělá, fotbal podle něj nehrajeme, proč teda není šéftrenér mládeže?

   • .

    captain_obvious20.4.2015 11:23reagovat

    Koukám, že jsem tam tu ironii tak dobře skryl, že jsi ji nenašel. Smích

  • .

   LukyACS20.4.2015 11:15reagovat

   Stačí, když Horňák řekne, že hráči z áčka hrají úplně něco jiného, než kluci z juniorky a dorostu, kteří si tam občas kopnou taky.

   Nebo odchod Skaláka, to nevěřím, že bylo z Hřebíkovy hlavy a Ščasný, kterej si jede věci podle svýho, tutově taky ne. Hřebík ani nemusí prosazovat Brabce, protože každej musí vidět, že je prostě lepší než Kováč se Švejdíkem a když se člověk podívá na data narození zmíněných hráčů, tak je to další důvod, proč by měl s Holkem hrát Brabec.

    

   Jinak Hřebík prej vymyslel Brabce na pravém beku, já jen antihřebíkovcům připomenu, kdy se tenhle nápad zrodil, bylo to s Duklou, kdy se zranil Kadeřábek a vykartoval Brabec pro zápas s Jabloncem. Tohle se zrodilo v hlavě Lavičkovi. Ščasný se v tomhle geniálním nápadu zřejmě rozhodl pokračovat.

  • .

   bega20.4.2015 11:41reagovat

   Vážení „hřebíkovci“. Vaše ubohost je skutečně zarážející. Je zajímavé, že právě vy, kteří kdysi nenechali suchou nit na Chovancovi, který ve Spartě drtivou většinu času vykonával funkci sportovního ředitele a veškeré pravomoci, které se týkaly prvního mužstva přenechával na trenérech a jejich realizačním týmu, který si přivedli s sebou a tudíž ne chod prvního mužstva skutečně neměl praktický vliv. Když ve Spartě ustanovili funkci GSM, stalo se to terčem kritiky a dokonce posměchu médií i vás samotných. Zatímco Chovanec tuto funkci vykonával se vším všudy, tedy i tím, že mužstvo vedl a seděl na lavičce a tudíž přebíral plnou zodpovědnost, tak váš zbabelý Jaroušek si funkci ponechal, což lze snadno doložit. Jen s tím rozdílem, že po tom, co na lavičce Sparty spáchal nevratné zhovadilosti se stáhl do kanceláře a chod mužstva řídí z teplé židle. Pokud si myslíte, že Hřebík nemá na chod mužstva, personální složení jeho kádru a to, v jaké sestavě mužstvo nastupuje žádný vliv, pak je to pouze důsledkem vašeho poněkud mdlého rozumu. Což třeba LukyACS zcela transparentně dokazuje svým přesvědčením o oprávněnosti Jakuba Brabce v sestavě. Já osobně jsem přesvědčený, že Ščasný by si do toho od Hřebíka mluvit nenechal, kdyby dostal příležitost vést Spartu i v příští sezoně. Což je vzhledem k tomu, že titul je teď už spíš v oblasti sci-fi dost nepravděpodobné. Do té doby ovšem platí to, co sám Ščasný řekl, že do mužstva, jeho složení a stylu hry nijak výrazně zasahovat nechce, čímž je řečeno vše. A pokud náš génius není odpovědný za odchody Deliho a hlavně Skaláka, tak za co vlastně proboha odpovídá?!!! A za co bere nemalé peníze?!!! Za koncepci kterou určuje mládežnickým týmům. To tam ale před tím vykonála třeba Pešice za desetinu peněz! Jděte se s tím vaším Jarouškem už jednou konečně bodnout, pánové!

   • .

    LukyACS20.4.2015 11:43reagovat

    Deli se ti líbí? Proboha, vždyť ten hoří i ve Slavii. Jen se podivej na poslední zápas s Jihlavou. Dobře, že jsme se ho zbavili Smích

   • .

    spartas20.4.2015 12:02reagovat

    Když nevíš co by, tak řekni, že předchůdce bral desetinu platu.

   • .

    captain_obvious20.4.2015 12:04reagovat

    Neměl praktický vliv SmíchSmíchSmíchSmích Jenom rozhodoval o základní sestavě, ale to se do vlivu na Áčko nepočítá Smích Aspoň u senilních starých dědků.

     

    Deliho nekomentuju, to už jenom nevíš, jaký pseudoargument bys proti ”Jarouškovi” (spíše tohle zdrobňování jmen lidí, kteří ti nesedí, bych označil za ukázku mdlého rozumu) vymyslel, tak se jako správný tonoucí chytáš prvního stébla, které ti přijde pod ruku. Deli je absolutně děsnej a v celé republice na to mají jiný názor jenom dva lidi, neskutečné kreatury jako z pohádek bratří Grimmů - bega a Indián.

  • .

   bega20.4.2015 12:54reagovat

   No, jasně pánové. Takže Jaroušek nemá na chod prvního mužstva a jeho personální složení žádný vliv že???!!! Tak na co tam vlastně je???!!! A za co bere takové peníze???!!! Já k těm vašim „pádným“ argumentům, které ani žádnými argumenty nejsou mohu dodat jen jedno: „Blahoslaveni budiž chudí duchem“. Pán Bůh je prý má rád. Já ne!

   • .

    captain_obvious20.4.2015 14:23reagovat

    Aspoň někdo tě má rád, dobře pro tebe. Tak buď blahoslaven, třeba ti to pomůže.

 • :D

  captain_obvious20.4.2015 10:34reagovat

  Řebíček prodal Slavii nějakému zbohatlíkovi z Kazachstánu, takže jde vidět, že Hattrick měl opravdu zaručené informace o tom zemětřesení v českém fotbale Smích

  • :D

   Mário Vdolek20.4.2015 10:42reagovat

   Zatím je to stejný dohad jako v Hattricku.

  • :D

   Mates20.4.2015 11:06reagovat

   Zajímavý je, že na internetu nejde defacto najít nic o tom kupci (Talgat Bajtazijev) - kazašském miliardáři. Ve vyhledávači vyjedou jedině české články obsahující jeho jméno spojené s prodejem Slavie. Jakoby neexistoval. Smích

   • :D

    captain_obvious20.4.2015 11:20reagovat

    https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=talgat%20baitaziyev

    • :D

     lidoop20.4.2015 12:20reagovat

     Smích Smích Smích

    • :D

     Mates20.4.2015 13:46reagovat

     Aha, tak jsem asi úplně blbej Smích Nenapadlo mě ”j” v jeho jméně nahradit ”i”...

  • :D

   Dynamo20.4.2015 11:19reagovat

   je možné, že je to řízená dezinformace a Hattrick měl skutečně pravdu

 • Katastrofa

  atraps220.4.2015 10:24reagovat

  Máme za sebou další zápas který ukázal že jsme nic víc než nepoučitelní.Motáme se stále dokolečka a nikam se neposunujeme.Kupujeme hráče které pak posíláme po hostováních společně s odchovanci.Ti pak v různých případech nejsou k dispozici a látá se sestava jak to jde.Kurva jsem velkej Spartan ale neustále se něčím utěšovat je na ho.no.Jednou že soupeř hrál dobře,podruhé že ten a ten nemohl hrát atd.A výsledek?Další ročník v čudu a opět jsme pro smích.Pokud náhodou budeme hrát nějaké předkolo opět budeme podělaní at dostaneme kohokoliv.Být majitelem tak dám titul nebo pohár jako povinost.Nesplní se?Budu dávat příležitost těm kteří odmakají trenink i zápas naplno-ostatní at táhnou kam chtějí.Nedovedu si představit že bych každej rok dával svoje peníze do týmu,kterej pak hraje ne o titul nebo pohár ale v podstatě o nic.Pardon za výbuch ale to jak se v našem klubu hospodaří je k pláči.

  • Katastrofa

   burghausen20.4.2015 10:36reagovat

   Problém je že Sparta nemá prachy, proto v zimě nekoupila žádnou posilu za 20 mil. ale jenom hráče po ukončení smlouvy nebo plívy za pár korun. V tom je ten problém.

   • Katastrofa

    Mário Vdolek20.4.2015 10:46reagovat

    Křetínský ty prachy má, ale nedivím se mu, že je nechce pouštět už. Na vyhazov je ten management, který za 10 let Spartu spíše utopil a dokud si to Křetínský neuvědomí a bude jen vyhazovat trenéry tak to bude pokračovat.

     

    Měl by vyrazit všecky ty pochlebovače od žvanila Kasíka, přes neschopný marketingový oddělení, 90. tkový tým lidí z fanshopu, IT idioty kteří nejsou schopni ani udržet databázi s SMS pro fanoušky až po pana MBA z Čelákovic Otavu, který bezpochyby je nahraditelný...

    • Katastrofa

     burghausen20.4.2015 10:51reagovat

     Přesně tak.

   • Katastrofa

    SFINGO20.4.2015 11:02reagovat

    on Křéťa má peněz dost, ale nemá tým lidí, kteří jsou schopní vytipovat a hlavně přivést kvalitní posily. Ono zvlášt v zahraničí těch hráčů dostupných a kvalitních pro Spartu by se našlo dost, ale stojí to nějakou práci a úsilí.

 • Jedna dobrá, jedna špatná ...

  bega20.4.2015 10:23reagovat

  zpráva je, že se Sparta konečně odhodlala k oficiálnímu protestu. Podle mě se to mělo udělat už dávno, a ne si hrát na hodné! Špatná zpráva je, že se tak děje právě za Ščasného, kterého rozhodčí zcela jednotně nenávidí, protože se do nich naváží prakticky pořád, ať trénuje kde chce. Což jak se zdá, bude pro Spartu znamenat návrat ke „starým dobrým“ předkabelovským časům. Zatímco doteď rozhodčí Plzni připískávali a Spartu aspoň neřezali, teď se asi máme na co těšit! Škoda, že proti nominaci Jílka Sparta neprotestovala dřív. Jakým stylem bude zápas řídit, bylo předem jasné. Skoro bych se vsadil, že dneska budou mít už v patnácté minutě tři hráči Teplic žlutou kartu. Jinak na jedné straně chápu rozladění některých z vás z výsledku. Ale že by hra byla zase vyloženě tragická se mi nezdálo. To už jsem Spartu viděl hrát hůř, i když s lepším výsledkem. Celkově ten zápas rozhodně vybočoval z ligového průměru. Co mě na některých z vás vyloženě štve, je to, že aby se jaksi „zamlžil“ tragický výkon především dvou hráčů, kteří momentálně do základu prostě nepatří, eventuelně tragické chyby Váchy, tak se naváží do Kováče a dalších. Ještě že to tentokrát u těhle lidí neodnesl Matějovský, který když náhodou zahraje průměrně a vyloženě nevynikne, tak je automaticky na paškále hřebíkovců. Nebo Konaté, ze kterého tady někteří pacienti dokáží udělat vyloženého nekopu. Neuvěřitelně rozdílný metr vzhledem k některým hráčům, kteří můžou kopat „tužku“ půl roku v kuse a některým, kterým se vyčte jeden zápas, často ani ne celý - to je skutečně hodné našeho GSM. Jinak vysvětlit dobré výkony Štěcha, na kterého ještě před nedávnem dštili síru tím, že s ním pracuje Srníček, je skutečně obdivuhodným výkonem totálního blba!

  • Jedna dobrá, jedna špatná ...

   atraps220.4.2015 10:28reagovat

   Jen k rozhodčím.Nemám dojem že by nás rozhodčí řezali v takové míře jako mimopražské kluby.Jasně Plzen je momentálně nedotknutelná ale to se v minulosti říkalo i o nás.

   • Jedna dobrá, jedna špatná ...

    bega20.4.2015 10:47reagovat

    Milý atraps2, ty mě můžeš o svém sparťanství přesvědčovat jak chceš, bít se tady v prsa, jaký jsi velký sparťan - mne tedy chlapče rozhodně nepřesvědčíš...

    • Jedna dobrá, jedna špatná ...

     standis20.4.2015 14:22reagovat

     SmíchA kdo tě přesvědčí, když už ne Atraps?

 • Atomovka

  Dynamo20.4.2015 9:20reagovat

  Jestli to DK myslí s očistou fotbalu opravdu vážně, měl by už chystat svou atomovku. Pokud tedy nějaká existuje a není to jen nafouknutá bublina.

  Podle mě nastala ta správná doba, nějaké protesty proti sudím jsou o ničem. Je třeba zničit celý systém a to radikálním řezem. Chřestýšem se chobotnici useklo jedno chapadlo, bohužel narostla jiná, ale mnohem rafinovanější.

  • Atomovka

   burghausen20.4.2015 10:50reagovat

   Nebuď naivní, DK očistu fotbalu vůbec nechce, jde mu jen o to aby posílila sparťanská klika a pískalo se spartě jak v 90 letech.. prý očista fotbalu.. Úsměv

 • jilek ragedie

  blablabla19.4.2015 22:53reagovat

  Nejdřív total dodrbal zápas dukla - plzen, včera to samé liberec - sparta. 2x takhle krátce po sobě, to by mělo mít zásadní následky pro nej

  • jilek ragedie

   jirkas20.4.2015 6:54reagovat

   Přesně tak, regulérnost ligy je tím narušena.Jílek měl po Dukle na jaře dopískat.O verdiktech ve prospěch Plzně je škoda mluvit.Na jaře se tlačí i Příbrami, ne nadarmo chválí Starka Damkovou......

   Nicméně Liberec si v sobotu za výkon zřejmě výhru zasloužil,nám zbývá jen boj o 2.místo, který taky nebude jednoduchý.Údiv

   • jilek ragedie

    jirkas20.4.2015 8:14reagovat

    Na jaře jsme podělali co se dalo a ztráta 7 bodů v lize je fatální, Lavička měl odějít daleko dříve, takhle je to tak nastartovat na příští sezonu, bohužel....Údiv

  • jilek ragedie

   majtin20.4.2015 9:13reagovat

   Já jen nechápu, proč Královec dostal 8 zápasů a Jílek už zase píská.

   • jilek ragedie

    ouissi20.4.2015 9:36reagovat

    Kovařík.

     

 • Avhred!!

  FIKURA19.4.2015 22:31reagovat

  Já žasnu, jak ti tady můžou projít takové sračky, které tady kopíruješ o Starkovi a jeho podílu na nějaké smrti někoho. Tohle už hodně přeháníš!!! Věnuj se komentování fotbalu ze svého gauče a tyhle nepodložené věci a kopírované sračky o někom laskavě tady vynech!!!

  • Avhred!!

   Avhred19.4.2015 22:41reagovat

   Jako že by mne měli zabanovat, protože jsem zkopíroval zprávy otištěné v minulosti rozličnými médii? Sáhni si na hlavu, ty magore, a radši se věnuj Švengerovi. A žasni dál.

   • Avhred!!

    Chrod19.4.2015 23:33reagovat

    Asi si přečet to vychvalování Srníčka a definitivně mu hráblo Smích

  • Avhred!!

   majtin20.4.2015 9:00reagovat

   Jo, je bezva že tady o nepodložených věcech mluvíš zrovna ty.

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha