Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Standardky

  Avhred14.12.2014 18:13reagovat

  Ještě jedna věc, která mne na momentální Spartě štve, a tou je dost sterilní zahrávání standardních situací, či spíše nacvičených signálů. Plně chápu, že v současné době moc dobrých hlavičkářů nemáme, takže se snažíme rozehrávat různými fintami (třeba ta na Váchu v mači proti Bernu se povedla excelentně), ovšem není možné, abychom kopali roh a zahráli ho tak, že se sami mizernou exekucí vytlačíme na naši (!) vlastní polovinu, jak bylo na podzim mnohokráte vidět. Na tomhle je potřeba taky zapracovat.

  • Standardky

   Scribbler14.12.2014 18:27reagovat

   V průběhu podzimu,bylo vidět. že jsem se na zahrávání standardek zaměřili.Pár gólů jsme snad i dali a vytvořili si nějaké šance. Ale je pravda, že hlavně na začátku sezony, jsme dokázali vymyslet neuvěřitelné věci.

 • Jak dál?

  fanhob14.12.2014 17:58reagovat

  Být na Danovo místě, taky bych asi zvažoval změnu trenéra popř. celého realizačního týmu. Je pravda, že do toho dává peníze s vidinou, že se mu to vrátí ( a to tím, že se udělá nějaký větší úspěch v Evropě, že se Sparta dostane více do podvědomí adt.), že by se mu to vracelo ekonomicky v našich končinách asi ani moc nepočítal. Myslím, že po tolika letech musí být hodně frustrovaný, že je Sparta pořád tam, kde je.

  Na druhou stranu je tady za Lavičky opravdu obrovská změna a obrovský posun dopředu. Mužstvo má nějaký herní styl, má svojí tvář, dá se na to koukat. Navíc mám pocit, že to i v kabině asi funguje, jak má. Ale ty výpadky v důležitých zápasech degradují i několik dobrých zápasů před tím Vztek. Nechám se tedy překvapit, jak to celé dopadne ( odvolání trenéra, realizačního týmu atd. ), těm řečem ve sportu a podobných novinách nějak moc nevěřím. Je mi jasné, že je to pro novináře téma a chytají se všeho. Hlavně doufám, že ať se stane cokoliv, posune nás to dál.

 • ad smůla

  LukyACS14.12.2014 17:48reagovat

  Dost čtu o smůle z Bernu, že Holek s Hušbauerem měli ke gólu blízko, což je pravda, ale přijde mi, že tohle se dá říct o většině zápasů, kde jsou šance vyrovnané... i v Malmö měl Kováč na hlavě gól, ale když se na to podívám opačně, tak Zwolle mělo smůlu, v prvním zápase mělo dost šancí, nejspíš mělo kopat penaltu a proměnit Necid v úvodu tutovku, tak to taky mohlo být jinak a my skupinu ani nemuseli hrát.

  • ad smůla

   fanhob14.12.2014 18:02reagovat

   jo to máš pravdu. Mně spíš přijde, že v těchto zápasech nám chybí motivace. Přijde mi, že k tomu přistupujeme jako ke každému jinému zápasu. Ale toto jsou zápasy o všechno a to musí být vidět. Podle mně nezvládá Lavička namotivovat hráče dostatečně. Ten hlad po gólech mi tam chybí.

  • ad smůla

   Avhred14.12.2014 18:05reagovat

   Tak o smůle v Bernu bych až zase tak nemluvil, protože už ve druhé minutě to mohlo být 1:0, když zpoza naší obrany nikým neobsazený hlavičkoval (myslím) ten Vietnamec, co nám zle zatápěl celý zápas. To, že Holek netrefí z malého vápna branku, že Ládík neumí pořádně vystřelit pravou nohou a že Hušbyho hlavičku skvěle zlikvidoval gólman soupeře, bych nepřipisoval na vrub nějaké nepřízni štěstěny. Smůla, nebo spíš zářez ze strany toho hvízdajícího Saracéna, byl neodpískaný zákrok na Bednáře v nebezpečné vzdálenosti od soupeřovy branky.

 • Šablona

  FIKURA14.12.2014 17:03reagovat

  Sportovní ředitel prohlásil, že Sparta jako taková, ať mládež, junioři a samozřejmně A mužstvo budou hrát jednotný styl. Souhlas. Souhlas i s tím, že hra je koukatelná a lahodící oku. Bezdiskuze lepší hra než za velkýho Jozky. Ale stačí tahle překulovaná / jak napsal Indián / na Evropu? Nestačí! Na to potřebujeme mít hráče a ty nemáme, nebo to Vítek Pokorný z hráčů neumí dostat a nebo ani nechce a musí se držet šablony. Jaryn je znám svojí destrukcí. Hlavně hrát v zadu na nulu. Taky jsme v lize obdrželi nejméně branek, ale taky moc nedali.

  Jen pár čísel pro tu naší hru. Hru se spoustou přihrávek do strany a do zadu. V Bernu jsme častěji ”překulovali” hru. Držení míče 57:43 v náš prospěch. Hra se musela líbit a i Vítek prohlásil, že hra byla dobrá, jen v koncovce jsme měli smůlu. Podívejme se na zápas v Plísni. Držení míče 54:46 v náš prospěch. Střely už 8:14 a na branku dokonce 0:8!! v náš neprospěch. Taková koukatelná hra na Evropu nestačí a pozor si musíme už dávat i na venkovní zápasy v naší Synot lize.

  Vítka mám rád, a ani nejsem zastánce jeho odvolání. Ale pokud se vedení rozhodne, tak rozhodně někoho ze zahraničí. Někoho, kdo se nebude řídit podle šablony, ale bude hrát rychlý, agresivní fotbal z vysokým nasazením všech hráču. Takový jaký je trend. A ne hrát pěší fotbal co hraje stará garda.

  • Šablona

   Avhred14.12.2014 17:16reagovat

   Nechápu, proč někdo mezi ty výbuchy pořád cpe zápas v Plzni; to byl prostě specifický zápas, který jsme totálně podělali, a soupeř nažhavený enormní motivací nás prostě po zásluze přehrál. Jarní zápas s Plzní bude o něčem jiném a klidně Plzeňáky můžeme zmuchlat jako hajzlpapír vytřít si s nimi prdýlku. Jak už jsem psal, mě spíš štve domácí prohra s Ostravou nebo na Dukle.

   Jinak bych rád věděl, koho by sis ve Spartě představoval, když ”hráče nemáme!” (ačkoliv půlka Sparty hraje základ národního týmu v úspěšně rozjeté kvalifikaci). Fakt si nedokážu představit, že bychom v nějakém únosném finančním rámci byli schopni přivést fotbalisty kvalitou převyšující momentální hráčský materiál.

   • Šablona

    LukyACS14.12.2014 17:22reagovat

    Mě mrzí prohra s Ostravou, protože jsme jí jasně přehráli, ale někdy takový zápas přijde. Prohra z Dukly už mi tolik nevadí vzhledem k okolnostem. Tam jsme nastoupili v obměněné sestavě, protože nás čekalo Zwolle a navíc dost hráčů tehdy mělo virozu.

   • Šablona

    FIKURA14.12.2014 17:25reagovat

    Já nepíšu o výbuchu v Plzni. Já ti dávám příklad, že v Plzni jsme měli držení míče 54:46, ale na bránu jsme vůbec nevystřelili.S takovým styl nemužeme uspět. Natož v Evropě. A takový styl hrajem stále. Hezky se na to kouká, ale je to neúčinné. Hráčský materiál máme. Ale musíš s ním umět pracovat!

  • Šablona

   LukyACS14.12.2014 17:20reagovat

   My se soupeřům pokoušíme vnutit naší hru a venku to očividně nefunguje, naopak si trpělivě počkají na brejky a potrestají nás z nich.

   Plzeň pod Vrbou venku nechala soupeře hrát a ona byla tím, kdo čekal na chyby soupeře. Míč tedy drželi méně než soupeř a bylo to účelné.

   Pro spoustu lidí to bude opatrnický fotbal, ale podle mě není ostuda hrát defenzivněji u silnějších soupeřů.

  • Šablona

   petr13714.12.2014 17:44reagovat

   Fikuro proc mas neustale potrebu manipulovat a lhat? Hrebik totiz uz davno prohlasil, ze Sparta se musi naucit 2 herni styly. Kombinacni pro ligu a agresivni s rychlym utokem hned po zisku mice pro Evropu. Pak byl ale odehnan a zbaven primeho vlivu na Acko

   • Šablona

    FIKURA14.12.2014 19:21reagovat

    Hřebík když nastoupil na funkci sportovního ředitele, tak prohlásil, že Sparta musí mít jednotný styl hry. Jak u mládeže tak u junioru. Což je logické a správné. Aby mladí hráči a junioři měli stejné návyky jak hráči dospělý. Jednoduše řečeno, aby herní styl se hrál v celé Spartě stejný! A že Sparta musí hrát dva herní styly, prohlásil nedávno ve studiu pri zápase Evropské ligy. Tak se laskavě dej do klidu, vem si prášek a ze lží urážej někoho jiného!!

 • Ketamine

  standis14.12.2014 16:15reagovat

  To jsi ty, Pepo? Nechceš se raději soustředit na Slovan? Tam to vypadá na hodně práce.

  • Ketamine

   rebus14.12.2014 16:50reagovat

   Blbec-prej trojka Bernu-nas malem porazilo druholigove LausanneVztek

   • Ketamine

    Avhred14.12.2014 16:57reagovat

    A kdo že pak to trénoval Spartičku při památném fiasku s podprůměrnou rumunskou Vasluií? ...

   • Ketamine

    Avhred14.12.2014 17:02reagovat

    A to nemluvím o propadáku se Žilinou, který z těch výbuchů za poslední léta stavím ”nejvýš”, protože kdybychom podprůměrné Slováky udolali, byli bychom v základní fázi LM bez nějakých dalších předkol.

 • Spartu sráží komplex z velkých zápasů.

  spartas14.12.2014 15:30reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/trener-lavicka-konec-ve-sparte-deb-/fot_pohary.aspx?c=A141212_233142_fot_pohary_ald

  .

  ”Třeba i to, kdo by případně mohl Lavičku nahradit: nejčastěji zmiňovaná varianta je trenér ze zahraničí.”

  .

  Třeba Magath. Že by hráči z tréninků zvraceli vyčerpáním.

  • Spartu sráží komplex z velkých zápas

   LukyACS14.12.2014 15:36reagovat

   To by byl skvělej trenér.

    

   Pověstné jsou také Magathovy výběhy. Jaké jste zažil vy?

   Bylo jich dost, ale nejvíc vzpomínám na ten s medicinbaly. Postavil nás pod kopec, na jehož vrchol jsem ani neviděl, do každé ruky nám dali jeden medicinbal a už jsme běželi. Byl to záběr, medicinbaly mi několikrát spadly do příkopu, snad poprvé v životě jsem měl pocit, že nedokončím trénink.

    

   Dokončil jste?

   Doběhl jsem tam, odložil ty medicinbaly, přišel manažer a jen mi řekl: ”Pilař, bylo to pomalu.”

   • Spartu sráží komplex z velkých zápas

    spartas14.12.2014 15:39reagovat

    Musím říct, že představa letního soustředění na úpatí Sněžky, během něhož by Láďa Krejčí a spol běhali do kopce s dvěma medicinbaly, mě dost láká.

    • Spartu sráží komplex z velkých zápas

     LukyACS14.12.2014 16:06reagovat

     Už nám rozlámal dost reprezentantů - Pilař, Jiráček, Šimůnek, tak by u nás asi pokračoval v nastoupené cestě, někdo by mu mohl doporučit i dukláckýho lampasáka Radu, pak by to asi bylo kompletní.

   • Spartu sráží komplex z velkých zápas

    Avhred14.12.2014 16:04reagovat

    Magath je mimoň, podle mě už několik let trpí nějakou formou duševní poruchy, soudě podle toho, co o něm píší jeho bývalí svěřenci, lidé, co s ním přišli do kontaktu apod. Pamatuju, jak po úmorném, vyčerpávajícím výběhu rozdělil mezi svěřence jen malý počet lahví s pitím, aby se kolegiálně podělili. Na tohle by mu každý fyzioterapeut nebo kondiční trenér řekl, že je magor a totální idiot.

  • Spartu sráží komplex z velkých zápas

   krabat14.12.2014 15:45reagovat

   S Magathem by jsme nemuseli řešit psychiku, poněvadž by hráči na takové ”blbosti” neměli čas, ale pravděpodobně by hráče fyzicky utavil. Jeho tréninky už neodpovídají novým trendům.

  • Spartu sráží komplex z velkých zápas

   ketamin14.12.2014 15:48reagovat

   Magath to je něco jako ten trenér, kterýho hrál Trojan v Okresnim přeboru.

  • Spartu sráží komplex z velkých zápas

   Capo14.12.2014 16:16reagovat

   Pokud chtějí udělat nějakou změnu, tak zahraniční trenér (nejlépe asi Němec) by i pro mě byla nejlepší varianta, protože u nás varianty lepší než Lavička moc nevidim, z našich trenérů mám strach, že se to spíš zhorší. Ovšem takový krok se zahraničním trenérem se nedá ušít horkou jehlou, asi by to možná bylo i ještě větší riziko než s nějakou ”českou jistotou”, ale když už nic, tak člověk by alespoň mohl doufat, že se skutečně něco nového do naší hry dostaneÚsměv

   • Spartu sráží komplex z velkých zápas

    Capo14.12.2014 16:18reagovat

    A ještě dodám, Magatha opravdu ne, to je prostě blázenÚsměv

 • ketamin14.12.2014 15:09reagovat

  Je úplně jedno kdo přijde na post hřebíkova kejvala. Bude to pořád stejný. Sparta občas udělá titul díky silným individualitám. Chovanec nastartoval slušnou cestu ke změně, kterou rakovina z Benešova opět dokurvila, takže je jedno, kdo se bude místo Víti culit do kamery.

  • krabat14.12.2014 15:18reagovat

   Tak tenhle příspěvek je legrando grando Smích

  • Dno14.12.2014 15:21reagovat

   Za Chovance se hrála strašná sračka a situace, kdy po x letech se hra nikam neposunula, byla ještě bezvýchodnější než teď. Radši deset Lavičků než jednoho Chovance.

   • ketamin14.12.2014 15:35reagovat

    Za Chovance by Sparta Bernu dala trojku a chastala se na jrní zápas. Je legrační jak hřebíkohuliči čelí dalším z někonečné řady průserů opětovným nadáváním na Chovance a rozplýváním se nad úžasným fotbalem, co Víťa s plešounem předvádí. Přitom ten fotbal je úžasný leda tak v lize a to ještě doma. Pokud tedy zovna nepřijede Baník, že.

    • captain_obvious14.12.2014 15:37reagovat

     Lol, za Chovance muselo přijet na Letnou Ústí, aby fanoušci viděli víc jak 2 góly Smích A to ještě Ústí hrálo odvážně a bez betonu, jinak by to bylo klasických Pepových 1:0 gólem některé individuality.

     • LukyACS14.12.2014 15:49reagovat

      Tak většinou jsme byli zaskočeni bojovností soupeře Údiv

     • ketamin14.12.2014 15:51reagovat

      Za Chovance dostal Baník na Spartě čtyřku a nejen ten.

      • Chabix14.12.2014 16:15reagovat

       Snad za Lavičky ne? V loňské sezoně jsme měli doma průměr víc než 3 góly za zápas. Za Chovance jsme byli rádi, když jsme vyhráli 2:0. Jako já jsem tu Chovance nikdy nesrážel a ani nebudu, ale to co hrajeme teď s tím co jsme hráli tehdy to je jak nebe a dudy a to jak po technické stránce, tak po herní ale i po taktické, kdy mají řady součinnost a některé akce hrajeme rychle a naslepúo, protože hráči o sobě ví a mají to nacvičené. Za Chovance to fungovalo tak, že to hráč nějak urval silou pak se rozhlédl, kde má další hráče a potom teprve přihrál. Tohle by na Bern nestačilo ani zdaleka.

    • Pindruch14.12.2014 15:39reagovat

     Ano, za Jožky by Sparta sfoukla Bern se stejnou bravurou jako třeba Žilinu či Vaslui.

    • krabat14.12.2014 15:41reagovat

     Ten fotbal je úžasnej i v pohárech, akorát ne vždy to potvrzujeme na hřištích soupeřů. Ne hrou, ale malou efektivitou v gólových šancích :-/

     • ketamin14.12.2014 15:50reagovat

      A co je na tom úžasnýho? Jet do Bernu s taktikou centrů do vápna na Lafatu, kterej tam ale není? Ten náš úžasnej fotbal je úžasnej možná tak u nás. A to ještě když je soupeř podělán a nězkusí třeba prověřit naší obranu ze standardek jako Plzeň. My si pořád něco nalháváme a přispívá k tomu i ta haluz reprezentace.

      • krabat14.12.2014 16:00reagovat

       Já jsem viděl vyrovnaný zápas dvou lehce nadprůměrných evropských týmů, který rozhodla necitlivě odpískaná penalta a nebo neschopnost našich hráčů dát gól (Hušbi, Konaté, Holek).

       • Chabix14.12.2014 16:21reagovat

        Viděl jsem to stejně.

      • LukyACS14.12.2014 16:02reagovat

       Tak za Pepy jsme vyjížděli i do Votic s taktikou ”když máš balon, nakopni ho dopředu, Kweuke se postará”

       • Avhred14.12.2014 16:09reagovat

        Jó, za Pepy ... Nalevo plašan Pamič, napravo ztřeštěný Kušnír, uprostřed psychopat a nacionální šovinista Řepka s bývalým kapitánem Slávie Brabcem, před nimi dle momentálního rozpoložení Kladrubský, Sergio Peter, Hoheneder, Vacek, Kovba, Juhar, Mareš a na hrotu spasitel Kweuke ... Ještě že to je pryč.

     • Chabix14.12.2014 16:19reagovat

      Já už jsem to tu psal po zápase s Neapolí, že tu jsme přehráli hlavně kombinací a toho si cením. Nasazením přehrajete kde koho, ale má to jen krátkodobý efekt. A Neapol zrovna nejsou žádní nazdárci.

  • petr13714.12.2014 15:25reagovat

   Tezko rict, jestli jsi troll nebo uplnej kreten, kazdopadne bys tu nemusel otravovat

 • Lavičkův posun

  LukyACS14.12.2014 14:24reagovat

  Lavička nás hodně posunul, s ním jsme na Letné za 2,5 roku prohráli jen 3 zápasy - Chelsea, Baník, Sigma, což je podle mě úctyhodná bilance, kterou se nemůže pochlubit žádný trenér, který v GL/SL působil. V lize v domácích zápasech má bilanci 33-2-2.

   

  Dřív jsme na Spartu chodili s obavama, jestli Budějovice, Hradec a další zoufalce porazíme aspoň o gól, nebo to bude další z mnoha ostud a Lavička Spartu v tomhle ohledu hodně zvedl, takže chodíme spíš s otázkou, o kolik dnes vyhrajeme?

   

  Dřív jsme měli v repre max. Kadlece, teď je v ní víc než půlka sestava, Holek je v širší nominaci, zbytek je v U21, akorát Matějovský v repre chybí. Celkově ten tým má obrovskou kvalitu.

   

  Spartě k dokonalosti chybí mnohem lepší výkony na cizích hřištích. Zde hlavně nezvládáme klíčové zápasy. Lavička by na tom měl zapracovat, protože těch failů z venku už je mnoho. Nevím, jestli je schopen na tom zapracovat, ale to je asi otázka pro vedení.

   

  Na druhou stranu Lavička už dostal plno šancí na odpustek. Häcken napravil doublem, ale pak jsme zpackali LM, tak dostal za úkol postoupit ze skupiny, a to se opět nepovedlo.

   

  Přijde mi, že zápasy venku jsou v poslední době jak přes kopírák a Lavička si asi pořád tvrdohlavě jede to svoje - Teplice(už to mělo být varovné, že se nezvládl zápas, kdy byli pod velkým tlaekm fanoušků, titul se očekával už tam), Malmö, Plzeň, teď YB Bern.

   

  Doma jsme přitom ty klíčové zápasy zvládli - Plzeň, Zwolle, Bern, dokonce i s Malmö to nebyl špatný výsledek pro odvetu.

  Navíc Vrba z našich hráčů očividně dokáže vytěžit maximum, když zvládl vyhrát v Turecku, byť jak někdo říká se štěstím, které má opakovaně. My naopak opakovaně mluvíme o smůle.

   

  Sám nevím, co by pro Spartu bylo dobré, jednou bych byl pro odvolání, podruhé zase jen pro nějaké důrázné varování, ale nevím, jestli se to pod Lavičkou může změnit, abysme zase příští sezonu nevyjeli např. do Varšavy a tam neztratili dvougólový náskok a povedená sezona v lize zase byla zničena jedním zápasem v EP.

   

  Děsím se toho, že Lavičku nahradí někdo jako Ščasný, který venku za působení v Teplicích vyhrál jen 3 zápasy, případně někdo z trenérských dinosaurů jako Rada nebo zahraniční trenér, který by vše překopal, chtěl třeba stavět víc na cizincích, a to by třeba změnilo celý směr klub, který teď nebyl špatný, jen tomu chyběl kousek k dokonalosti. Možná by nebyl špatný někdo ambiciozní od mládeže velkoklubů, ale to je asi nereálné kvůli financím.

   

  Každopádně, pokud bude Lavička odvolán, tak si za ten posun z původní chovancovy kopané na technický fotbal zaslouží velké poděkování, i když je tam evropská kaňka.

  • Lavičkův posun

   spartas14.12.2014 14:42reagovat

   Úplně vidím to bizarní Ščasnýho rozestavení (který tenhle inovátor používá snad jako jedinej na světě) aplikovaný na Spartu:

   Bičík - Brabec, Kováč, Holek - Kadeřábek, Vácha, Costa - Hušbauer, Dočkal - Krejčí - Lafata

    

  • Lavičkův posun

   Avhred14.12.2014 14:53reagovat

   Taky jsem na vážkách, jak momentáně postupovat dál. Víťu mám rád, z neforemného produktu, do kterého Chovanec bušil kladivem, Lavička vysoustružil něco, co má celkem slušný tvar a proporce, ale všechno má své meze a dvojí vypadnutí jak z předkola LM, tak nyní i ze skupiny EL, byť v obou případech jsme měli soupeře po prvních dvou zápasech na lopatě a stačila nám venku blbá plichta, je, jak správně píšeš, velká kaňka. Osobně bych dal Lavičkovi poslední půlrok s tím, že jakmile nebude titul a LM, tak ádie, Víťo.

   Co se týče postoje potencionálního trenéra k našemu kádru, tak pochybuji, že by kouč, jenž by vystřídal Lavičku, nějak z gruntu překopával mančaft nebo že by začal bez výhrady sázet na cizince a rekrutoval různé křováky z rovníkové Afriky či Mexičany šestého nálevu. Momentální mančaft je výborný, velký počet našich kluků v základní setsavě národního “A“ týmu a “21“ budiž toho důkazem, takže lze předpokládat, že nový trenér by se určitě snažil pracovat se stávajícím materiálem, otázka je, zdali by tento potencionální kouč byl schopný krom obligátního nového impulzu nějak zásadně pozvednout naši stávající úroveň a úspěšně zvládat to, v čem jeho předchůdce opakovaně selhával (nevalný herní projev ve venkovních utkáních, kolaps v důležitých zápasech, více herních variant atd.).

    

  • Lavičkův posun

   petr13714.12.2014 15:08reagovat

   Presne tak, ja kdyz ctu jak se tady kdejaka nula Lavickovi vysmiva, vzkazuje mu at tahne atd., tak bych tem lidem nafackoval. Lavicka si za svou praci rozhodne zaslouzi velke diky, at uz to s nim dopadne jakkoliv

  • Lavičkův posun

   captain_obvious14.12.2014 15:21reagovat

   Tak říct, že Spartě k dokonalosti chybí jen hrát lépe ve venkovních zápasech, to je teda mimořádné zlehčování.

   Jinak za to, že nás vyvedl z údolí Chovancova teroru směřovaného proti očím fanoušků, Lavičkovi dík pochopitelně patří. Ale těch přehmatů a odklonů od zavedené koncepce a filozofie klubu, tam bylo prostě moc a já si nedokážu představit, že po tom všem zůstane ve funkci. Tam je evidentní, že k žádnému posunu prostě nedojde, on vidí, že venku hrajeme tužku, ale stejně s tím nic nedělá a na tom se nic nezmění. Ta naše bilance v domácích zápasech je úctyhodná a světová, ale jen v domácích zápasech výhry a dobré výkony nestačí.

 • nevidim moc cestu ven

  DJDriver14.12.2014 13:55reagovat

  Z toho co hrajem. Já osobně bych radši kdyby jsme měli daleko rychlejší přechod do útoku než ten tukes mezi stoperama.

 • trenérské rošády

  Chabix14.12.2014 12:54reagovat

  No jak jsem si pročetl ty spekulace a slyšel jména jako Bílek, Ščasný nebo Rada, tak to ať tam raději zůstane Lavička. Na můj vkus nás spíš brzdí naše liga, kde nám zoufale chybí těžký zápasy. Ale tak jestli chcete mít na lavičce místo pokornýho slušňáka Víti nějakýho cholerika, tak nemusíme hledat a můžeme dát rovnou Hřebíka. Třeba to vyjde Smích.

  • trenérské rošády

   Paspartu14.12.2014 13:21reagovat

   Přesně, chybí nám těžké zápasy a mělo by jich být víc. Proto bych byl pro zúžení na 14 ale lépe i na 14 zápasů. Podobný styl jako ve Skotsku. Zápasů mají víc, což je výhoda i v evropských pohárech, kdy bysme třeba teď nebyli týden bez zápasu. Pohár se vždy nemusí podařit přeložit.

   • trenérské rošády

    Paspartu14.12.2014 13:23reagovat

    Pardon, klidne až na 12. zápasů.

    • trenérské rošády

     Avhred14.12.2014 13:29reagovat

     Na dvanáct zápasů ročně? Nechtěl jsi napsat spíše snížit na dvanáct mužstev? Úsměv

    • trenérské rošády

     ke4n14.12.2014 17:03reagovat

     Zúžení ligy podle mě není dobrá cesta, o ligu by přišly další 2-4 města a když se podíváš na tabulku tak reálně hrozí že by to byly třeba Brno, Bohemka, Liberec, Č.Budějovice, donedávna i Baník a Slavia, tj. dost velká města a kluby, to by mohlo s českým fotbalem taky pěkně zamávat - další odliv sponzorů (když nebude třeba v Budějovicích první liga tak sponzoři logicky přejdou třeba k hokeji, a za pár let tam z toho bude poloamatérský klub s ruinou místo stadionu) A zrovna Skoti mi poslední roky moc úspěšní nepřijdou že by jsme si z nich měli brát příklad.

      

     Možná spíš po podzimu rozdělit ligu na dvě poloviny, horní by hrála i titul a poháry, spodní o udržení v lize, takže by odpadly ty nejhorší betonářské zápasy špičky se spodkem tabulky a všude by se o něco hrálo.

76034 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha