Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Teplice

  Kombinator13.3.2015 18:47reagovat

  Jsem koukal, že Ljevakovič dostal 8 žk, ale proti nám prý bude hrát, protože si to odsedí s Brnem a v nějaký podívný předehrávce. To mi přijde poněkud zvláštní, že si někdo někam šoupne nějakou předehrávku a tím získá klíčovýho hráče v potřebný moment. Nevím, jaký jsou v tomhle pravidla, ale čistě teoreticky, jestli to je dostatečně volný, tak si třeba v Podvodníkově vymyslí, že v květnu budou mít určitě rýmu a předehrajou si nějakej zápas, aby měly všechny hráče, když bude potřeba.

  • Teplice

   Pavel0013.3.2015 18:49reagovat

   taky si myslim, že by měl stát s brnem a proti nám, ale nic neuděláš

 • Skalák

  Avhred13.3.2015 15:08reagovat

  Tak v dnešním Sportu se Skalák svěřil, že by nejraději pokračoval v Boleslavi a vysloveně uvedl, že doufá, že Boleslav uplatní opci a on ve městě automobilů zůstane i nadále. Toho na Letné asi už neuvidíme ...

  • Skalák

   munzig13.3.2015 16:39reagovat

   Já myslim že žádná velká škoda to nebude, on na Spartu nemá. V Boleslavy nevyčnívá, v lize zatím za hvězdu taky není. Vim že mu je teprve 22 ale kdyby to byl takový talent tak už září.

   • Skalák

    Roger Eschmann13.3.2015 18:04reagovat

    Kdo je v jeho věkový kategorii na jeho postu lepší, tzn. září?

    • Skalák

     brac13.3.2015 18:49reagovat

     Je mu už 23. Navíc i kdyby byl v jeho věkové kategorii nejlepší v Česku, tak to nic neznamená. Ve Spartě se hledá ten 1 nejlepší ze všech věkových kategorií dohromady a často je i to málo.

   • Skalák

    captain_obvious14.3.2015 10:11reagovat

    V Boleslavi nevyčnívá SmíchSmíchSmích Tak to je silné kafe hned takhle po ránu. Tipuju, že jsi letos viděl 0-1 zápasů Boleslavi a na těch jsi založil svoji expertízu. Skalák je celou sezonu jednoznačně nejlepší ofenzivní hráč Bolky, dost možná jejich nejlepší hráč celkově. Za poslední 2 zápasy dal 2 góly z přímáků, to je jenom taková připomínka pro ty, kteří tady ne tak dávno tvrdili, že nemá techniku. Skvělej hráč, tragikomická ukázka přestupní politiky Sparty, že ho nechá utéct a Bolka si na něm dost možná relativně namastí kapsu.

  • Skalák

   wasek2611@centrum.cz13.3.2015 18:09reagovat

   Chci tady zůstat, Skalák o angažmá v Boleslavi

    

   MLADÁ BOLESLAV - Naposledy proti Českým Budějovicím exceloval. I proto, že přes zimu zhubl o tři kila a na jaře se cítí dobře. Prostředí v Mladé Boleslavi záložníkovi JIŘÍMU SKALÁKOVI, jenž tu hostuje ze Sparty, prospívá natolik, že by tu rád zůstal déle než jen do léta. Kočování po hostováních (dříve Ružomberok, Slovácko, Brno) už má dost a zájem mateřského klubu z Letné momentálně nepozoruje.

    

   - Jste sparťanský odchovanec, nyní hrajete proti Slavii. Berete zápasy proti ní prestižněji?

    

   ”Samozřejmě, motivace je u mě větší. Už když jsem hrál za Brno a čekala nás Slavia, vždy jsem se na to těšil. Mám vždycky radost, když Slavii porazím.”

    

   - Jste původně útočníkem, v Boleslavi hrajete na křídle, záložníka. Je to pro vás nějaká potíž?

    

   ”Ne. Hraju sice záložníka, ale pořád máme dopředu takovou v uvozovkách volnost. Třeba když jsem dal druhý gól proti Budějovicím, hrál už jsem s Tomášem Wágnerem na hrotu. Mně to nevadí. Sice jsou tam povinnosti dozadu, ale když člověk chce a má sílu, tak to jde.”

    

   - Mluvíte o ofenzivní volnosti. Na hřišti si posty hodně měníte, vyhovuje vám to?

    

   ”Jo, samozřejmě. Je to lepší než hrát celý zápas na jedné pozici. To už si pak zvykne i obránce. Trenér po nás chce, abychom se točili. Vystřídá třeba Michal Ďuriš a já jdu doleva, nebo jdu na podhrot. Když se ty pozice mění, je to pro nás lepší a naopak horší pro obranu soupeře.”

    

   - Trenér Karel Jarolím platí za přísného trenéra. Sedí vám to?

    

   ”Nemám s tím problém. Když trenér není přísný, někdy si hráči dělají, co chtějí. Myslím, že to není na škodu. Je to v pohodě. On je z trenérů, které jsem zažil, nejpřísnější na váhu. Mně to prospělo, zhubnul jsem a cítím se dobře.”

    

   - Teď v zimě?

    

   ”Už když jsem přišel v létě na hostování. Pak jsem byl ale zraněný, tak jsem dvě tři kila nabral. Od zimní přípravy jsem shodil tři kila a cítím se dobře. Lépe se běhá, všechno je pak lepší.”

    

   - Jste v Boleslavi na ročním hostování, ve smlouvě je i opce na přestup. Dovedete si představit, že byste tu zůstal?

    

   ”Samozřejmě jsem nad tím přemýšlel. Jsem tu spokojený. Věřím, že se opce uplatní a že tu zůstanu. Uvidíme, co bude po EURO jednadvacítek, jestli se tam dostanu, jestli budu hrát. Můj cíl je dostat se do zahraničí a věřím, že větší možnost se tam dostat je přes Mladou Boleslav. Sparta je můj mateřský klub, ale teď jsem tady.”

    

   - Ze Sparty chodíte pořád na hostování. Jak těžké je měnit rok co rok klub?

    

   ”Není to jednoduché, něco jsem si už prošel. Na druhou stranu je to pro mě zkušenost, vím, jak to funguje v jiných klubech. Někteří kluci jsou ve Spartě pět let a třeba toho neodehráli tolik co já. I když byl jsem třeba půl roku na Slovácku, a co tam se mnou dělali tři měsíce, když už věděli, že se vrátím do Sparty, tak to nebylo moc příjemné. Chci se usadit a doufám, že to bude v Boleslavi.”

    

   - Sparta hledala v zimě posilu do ofenzivy, protože potřebovala zacelit mezeru za Davidem Lafatou. Nemrzelo vás, že jste nedostal šanci?

    

   ”To se říct nedá, prostě to neřeším. Kdyby Sparta chtěla, mohla něco udělat a stáhnout si mě. Beru to tak, že tam zájem teď není. A já jsem tady. Věci ohledně přestupů, hostování vůbec neřeším, to je jejich věc a mě to nezajímá.”

    

   bilance v sezoně

    

   Zápasů: 16 Góly: 4 Asistence: 3 Střely na bránu: 13 Driblinky: 47 Úspěš. přihr.: 67,3 % (367 z 545) Úspěš.v soub.: 38 % (105 z 276) Faulován/fauloval: 35/28

   • Skalák

    dominik2713.3.2015 19:45reagovat

    Hele, já jsem samozřejmě rád, že se tady podělíš o svůj přístup do Newtonu (či jiné databáze), akorát si říkám, že by z toho jednou mohl být nějaký problém. Zejména teda bys ho asi mohl mít ty, protože tím kopírováním nejspíš porušuješ nějaké smluvní podmínky.

     

    Nebylo by od věci vybrat vždycky třeba jen dvě tři odpovědi - to už se nejspíš za plagiátorství nepovažuje...Úsměv

    • Skalák

     wasek2611@centrum.cz14.3.2015 3:08reagovat

     No já už o tom přemýšlel :D neni to newton ale Anopress ... jsou to zprávy, který hned zastaraj kdyby to byl nějakej článek, kterej nikdy nevyjde tak by to byl větší problém. Ale tak když někdo oscanuje článek, tak je to úplně to samý ... tohle se řeší spíš upomínkou a až pak by z toho byl problém :D Jestli mi napíšou z redakce sportu, či z anopressu, ať to nedělám, tak přestanu. Přece jen nekopíruju celé noviny, ale jen článek.

   • Skalák

    majtin13.3.2015 21:24reagovat

    Skoro bych řekl, že už vůči Spartě trochu zatrpkl. Přeci jen těch hostovaček má za sebou dost, asi není příjemný čekat dlouho na šanci, pak hrát a pak zase dlouho nic. Upřímně moc se mu nedivím. Tohle se mi nelíbí, mluví o nezájmu stejně jako třeba Folprecht. Já myslím, že by se jim ze Sparty měl někdo ozvat, říct třeba jak si stojej, jak se jim jeho působení zamlouvá, kolikrát ho viděli, na čem by měl zapracovat. Samozřejmě, sportovní vedení Sparty nemá tuhle povinnost, ale přišlo by mi to profesionální a efektivní.

 • Jablonec-Sparta

  kovanej189313.3.2015 13:50reagovat

  Zítra vyhrajem, nebude to žádná krása ale vyhrajem, na Jablonec se nám vždy dařilo a zítra tomu nebude jinak.Pamatujte na má slova Úsměv

 • Přiznám se,

  peterpan2713.3.2015 9:56reagovat

  že před zítřejším zápasem jsem poměrně dost skeptickej. Když člověk vezme v úvahu, že venku jsme dlouhodobě jaloví, že klíčoví hráči jsou z formy (Lafata, Dočkal, Krejčí) a že obrana nastoupí se třema změnama, tak by 3 body odtamtud byly snad malej zázrak, ale naštěstí i ty se ve fotbale dějí...

  • Přiznám se,

   Tashunka Witko13.3.2015 10:21reagovat

   Nejhorší je ten přesluhující trener a jeho opatrnická filozofie, která ho k výbuchům přímo předuurčuje. Také k nim pravidelně dochází a intervaly se bohužel nějak zkracují.

   S Lavičkou musíme být připraveni na všechno, jenom na velký úspěch NE !

   • Přiznám se,

    Mário Vdolek13.3.2015 10:22reagovat

    Už mi stačil předzápasový rozhovor o respektu a pokoře. Titul nebo ať táhne.

    • Přiznám se,

     Spytihnef13.3.2015 10:40reagovat

     Prosím odkaz na ten předzápasový rozhovor. To jsem nějak asi nezachytil.

    • Přiznám se,

     Tom kocour13.3.2015 11:09reagovat

     bohužel s vámi chlapi musím souhlasit, Lavička už mi začíná lézt krkem a z toho zápasu mám taky obavy. No snad se stane zázrak a vyhrajem, nic jiného nám totiž asi nepomůžeOtrávení

  • Přiznám se,

   Dynamo13.3.2015 10:59reagovat

   Zápas v Jablonci je velký test. Jeden z klíčových momentů jara. Nejdůležitější bude výsledek. Věřím, že Sparta vyhraje.

   • Přiznám se,

    Mário Vdolek13.3.2015 12:22reagovat

    Skončí to remízou a Sparta se připraví o titul v nějakým pouťáku alá předloni Brno. Smutek

    • Přiznám se,

     jirkas13.3.2015 13:40reagovat

     I kdyby to skončilo remízou, tak je zle.Plzeň na Dukle umí a Slavii ve středu nějak udolá, tak by to bylo pak už o 5 bodů a to je hodně. Paták Dukle taky vykartoval 2 hráče - řezník z Horní Břízy, Dukla Plzni svým ofenzivnějším fotbalem bude vyhovovat.....

    • Přiznám se,

     Boldrick13.3.2015 13:48reagovat

     Remíza by při dobré konstelaci byla úspěch,kór když by připosránci mohli prohrát s lampasakáma...

 • HLÁŠKY Z FILMU O SPARTĚ

  Mário Vdolek13.3.2015 9:55reagovat

  Děláme kamarádovi sparťanovi takový narozeninový dárek a hledáme k tomu všelijaký filmový hlášky o Spartičce. Vzpomenete nějaký?!

  • HLÁŠKY Z FILMU O SPARTĚ

   bigcock13.3.2015 10:40reagovat

   Ecce Homo Homolka:

    

   ”Ježiši Ludvo, to si přišel vo moc. To byl zápas, to není k vidění.... To byl konzert, to byla filharmonie. No hele, to je útok.... Sparta má takovej útok teďkon, hele, to je světový. Ty by rozkopali Real Madrid, no prostě všecky. Hele Ludvo, představ si, dlouhej pas od brány, ale takovej jako polovysokej, hele a Andrej...stahováčka....hele, šoup to na bránu.... levačkou na pravačku přehodil....fouk to Veselýmu, a ten (DUP, DUP, DUP, DUP) fofrovačku, rozumíš, hele a gólman stál, no ten byl tuhej.... a do šibenice....A já zařval jak kráva... No co ti mám povídat..

    

   Jestli si ten fotbal neprosadíš...

   Jestli si ten fotbal nevybojuješ...

    

   Hogo fogo Homolka:

   Do Teplic za Spartou

    

   • HLÁŠKY Z FILMU O SPARTĚ

    hrom13.3.2015 17:26reagovat

    Dobrý až na to, že to nešoup na bránu ale na Vránu!!Údiv

 • Výplod deníku Sport

  venous13.3.2015 8:23reagovat

  To co tam sesmolili za blábol o Lafatovi a Kadlecovi, že první hraje odzadu a druhý na hrotu, to může napsat akorát nějaký diletant. Lafa hrál proti Dukle na hrotu hovno (protože o tom nevěděl) a Káca pod hrotem druhý (protože ho to nebaví). Trenér odepsal oba, postavil je úplně obráceně.Vztek

 • Nejlepsi fanousci :-D

  bigcock12.3.2015 20:40reagovat

  http://www.ceskatelevize.cz/porady/10727240820-kmeny/

   

  Hlavne autobus Vyjezdaku je hluboky kulturni zazitek. Úsměv

  • Nejlepsi fanousci :-D

   Avhred12.3.2015 21:02reagovat

   Chápu, že tohle někdo natočil, ale nechápu, proč tohle někdo veřejně prezentoval ...

   P.S. Ta scénka s tím mládencem, co tam jako osamělý vlk statečně přišel ohlásit bojkot domluvené rvačky a jeho následné telefonické výlevy vůči svým kamarádům, že nepřišli, je taky veselá, stejně jako ten jeho pokus o ”tornado-kick”, při němž se málem přerazil ...

 • Fotky z přípravy

  Capo12.3.2015 15:01reagovat

  Mareček v rozlišováku stejně jako ostatní hráči do základu v Jablonci, takže na pravé obraně nebude patrně žádné velké překvapeníÚsměv

  • Fotky z přípravy

   Pavel0012.3.2015 15:27reagovat

   Přál bych si tam Chvátala, ale ten nemá dost zkušeností pro Lavičku, bohužel

  • Fotky z přípravy

   Arni12.3.2015 15:40reagovat

   Přesně tak. Jestě je ale možnost,že beka bude hrát Vašon a Mareček bude ve středu. I když tomu vůbec nevěřím

   • Fotky z přípravy

    Capo12.3.2015 15:46reagovat

    Vácha by byl při současném stavu na pravou stranu nejlepší varianta, ale tam s ním Lavička nikdy nepočítal a taky nevěřim, že by to měl udělat teď.

    • Fotky z přípravy

     LukyACS12.3.2015 16:16reagovat

     to už by v podstatě byly 4 změny v sestavě... podle mě je Váchovo místo na DZ a i když pravého beka hrál, tak bych ho tam viděl nerad, není tak rychlý jak Mareček a v záloze bude mnohem platnější.

      

     Jinak podle Víti zkoušíme různé varianty, ale dost by mě překvapilo, kdyby se v sobotu objevilo jiné složení obrany než Mareček, Kováč, Holek, Podaný.

     • Fotky z přípravy

      jirkas12.3.2015 20:08reagovat

      jo a tím je zaděláno na prohru v Jablonci a je po TITULUVztekVztekVztek

      • Fotky z přípravy

       Avhred12.3.2015 20:17reagovat

       Na pravé straně to bude asi slušný průchoďák, kór když na zmateného Marečka bude hrát rychlík Kopic, ale věřím, že ty severočeské Galácticos z Krakonošovy Lhotky nakonec přestřílíme a Pelta s tou svou hranou zaražeností bude koktat něco o tom, jak je zdrcen ...

     • Fotky z přípravy

      jirkas12.3.2015 20:15reagovat

      jo a tím je zaděláno na prohru v Jablonci a je po TITULUVztekVztekVztek

  • Fotky z přípravy

   jirkas12.3.2015 20:00reagovat

   Na tohlohe pána už jsem doslova alergický ať už jde urycleně do pr.......VztekVztekVztek

 • FACR ministr berou stejny drogy

  petr13712.3.2015 12:50reagovat

  Pote, co svaz prisel se super napadem na nove pokriky, tak se je evidentne pokusil trumfnout ministr skolstvi Chladek, ktery chce vybudovat narodni stadion pro 5-10 tisic, na kterem by hraly zeny a dorostenciSmích

  • FACR ministr berou stejny drogy

   Pavel0012.3.2015 13:22reagovat

   to se snad nemůže stát.. ale zaujala mě část, kdy mluvil pokud by české týmy pravidelně hráli LM, EL a národní tým Euro a MS tak by stát podpořil vybudování nových stadionů s kapacitou(20k-27k). Nejlepší na tom je, že i kdyby týmy a národák začal todle plnit už ted tak o pravidelné účasti se můžem bavit tak za 10 let(u národáku) u týmů tak 4 roky. To už ale dávno nebude ve funkci tenhle pomatenec Smích

  • FACR ministr berou stejny drogy

   Pavel0012.3.2015 13:23reagovat

   Ale jak se řiká: Nikdo vám nedá tolik, kolik vám můžeme my slíbit Smích

  • FACR ministr berou stejny drogy

   majtin12.3.2015 17:16reagovat

   Tak je to úlet, ale když to porovnám s úvahami na pořádání olympiády v Praze a na Lipně, tak tomu se ještě Chládek nevyrovnalÚsměv. Ale kdo ví, třeba časem?

 • Vlasta ”Alvés” Vidlička

  koca99912.3.2015 12:13reagovat

  Na jaře bude kopat krajský přebor v Blšanech. Smích

77360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha