Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Rosa

  rebus24.4.2015 13:38reagovat

  Moc rad bych ho u nas videl-ale pri predstave ze bude zvan na koberecek protoze nacelnik Berbr nebude rad ze mu zase nekdo keca da prace-mu preji spis pokracovani kariery nekde kde mistr jeste neni znam pred zacatkem soutezne sezony!

 • Tak to je moc!!!!

  Pavel0024.4.2015 10:09reagovat

  https://twitter.com/pjanega/status/591502886057615361/photo/1

  • Tak to je moc!!!!

   jirkas24.4.2015 10:39reagovat

   To je známý případ.Je zřejmě nejvyšší čas něco udělat a vymést tento Berbrův Augiášův chlív někam do pr..... Jak má člověk pak k fotbalu vést malé děti??VztekVztek

   • Tak to je moc!!!!

    Zde.Fer24.4.2015 10:59reagovat

    Dávám bolševikovi rok, maximálně dvaÚsměv!

  • Tak to je moc!!!!

   kapacitos24.4.2015 11:03reagovat

   http://sport.aktualne.cz/berbruv-muz-vankat-uvizl-v-klestich-protimafianskeho-utvaru/r~416ecce2e9c611e4bc74002590604f2e/ Vztek

  • Tak to je moc!!!!

   Pavel0024.4.2015 11:25reagovat

   + Twitter: Adam Nenadál @ANenadal

    

   Doporučuju rozhovor @SFilipek s odstaveným šéfem Pardubického krajského svazu V. Janatou o tom, jak roste Berbrova moc (dnes v @DenikSport).

    

   • Tak to je moc!!!!

    jirkas24.4.2015 11:54reagovat

    Mám dojem , že dokud bude v čele Svazu Pelta a s ním i Berbr, nic se nezmění.Pelta- cinklé jaro zřejmě taky nemá čisté svědomí.Šikovně zametl aféru s Křetínského kabelou, zřejmě si nechtěl pálit prsty.Přitom disciplinárka mohla konat, stejně jako v případě Olomouce.

    Ve vedení fotbalu je prostředí, kde každý na někoho něco ví.Pokud bude B. do funkce volen, má všechno obšancované, tak je defakto neodvolatelný.Nevím co s tím, snad nějakou formu širšího protestu proti B. a nekalostem ve fotbale.ÚdivÚdiv

    • Tak to je moc!!!!

     bega24.4.2015 12:38reagovat

     Trochu nechápu, co vás na tomhle všem překvapuje. Vesměs jsou to všeobecně známé věci. A „kabelu“ zametl pod koberec Pelta bohužel ve spolupráci s Křetínským. Ten prostě (možná správně - kdo ví?), uznal, že kdyby ji naplno „rozbalil“, mělo by to dalekosáhlé a zcela neoddiskutovatelně neblahé následky pro celý náš fotbal. Kabela by totiž zasáhla víc než polovinu našich ligových mužstev. Ty by pak skončily někde v krajských přeborech. Jednak by to fotbal jako takový strašně silně poškodilo marketingově. Jednak by vyvstala otázka... Kdo za ně do ligy? Drtivá většina druholigových mančaftů vůbec nesplňuje podmínky pro ligu (stadiony, finanční zázemí atd.). Navíc jestli si někdo myslí, že ve druhé lize je to s korupcí a berbrovinou jiné, než v lize první - tak je blázen! A kdo by šel místo nich do druhé ligy? Vzpomeňte si, že třeba Kolín do ní vůbec postoupit nechtěl a nakonec ho museli doslova přemluvit! A Pelta v tom hrál nemalou roli! Tohle všechno Paclík moc dobře věděl, proto se Křetínskému od začátku doslova smál do očí! On by prostě jenom prodal hráče, ještě si namastil kapsu a s úsměvem zamával. A tak Křéťa stáhl žalobu i na dva rozhodčí (což bylo vyloženě úsměvné), kteří se předtím k přijetí úplatků sami přiznali. A jede se dál... kolem močálu a černých skal! Víte, já mám Křetínského rád. Nejsem blázen, abych neviděl, co pro Spartu udělal. Ale Křetínský je pořád jen Křetínský. Zatímco Sparta je pro mě prostě SPARTA! A vždycky ve mně zůstane trochu trpký pocit nad otázkou, o kolik titulů by měla Sparta (a naprosto zaslouženě, protože kádr hráčů ji k tomu jednoznačně opravňoval) víc, kdyby Křetínský ve Spartě nechal právě Peltu. A místo toho svého entuziasmu a marném boji proti hydře, které když jednu hlavu usekneš, tak jí narostou dvě další jel ve vyjetých kolejích...

     • Tak to je moc!!!!

      Pavel0024.4.2015 12:43reagovat

      Naopak jsem rád, že je to tu ted takle.

      Nikdo snad nemůže zpochybňovat, že jsme od doby Křetinského ÚPLNĚ čistí!! Což je pro mě daleko důležitější než 2(možná už 3) podivný tituly získaný stylem Plzně...

      • Tak to je moc!!!!

       bega24.4.2015 13:39reagovat

       Jistě. O tom, že od dob Křetínského jsme čistí nepochybuje vůbec nikdo. Dokonce i Láďa Vízek, který se nijak netají tím, že Spartu nemá rád, uznal, že nevěří, že by Sparta za Křetínského nebyla čistá. Jenže... Co to vlastně je - být ve fotbale čistý? Tady bohužel to slovo „čistý“ silně zavání synonymem - blbý! Když všichni kolem budou krást, aby uživili své děti, tak ty zůstaneš „čistý“, a svým hlady umírajícím dětem vysvětlíš - víte, ale já zůstal „čistý“?! No, nevím, jestli by to pochopili a jestli by tě radši nevyměli za rodiče svých sytých kamarádů. Nejsem naivní. Samozřejmě, že vím, že v minulosti měla Sparta své Horníky a Pelty. Ale oni snad v ostatních klubech podobní lidé neexistovali?!!! Sparta se prostě jen přizpůsobovala okolnímu prostředí. A ani nepotřebovala, aby ti jejich Horníci a Peltové byli nějak extrémně „šikovnější“, než ti ostatní. Ona totiž měla i v těch dobách bezkonkurenčně nejsilnější kádr v lize. Počet reprezentantů se často pohyboval kolem devíti. A to jako měla dopustit, aby se potenciál těchto hráčů nezúročil jen proto, že v prostředí samých zlodějů sama krást nebude a nechá nejlepší fotbalisty v republice „chcípnout hlady“? A spolu s nimi i své fanoušky? Strašně rád bych viděl třeba pana Lžimberského, jak do očí řekně všem těm Stejskalům, Bielikům, Strakům, Chovancům, Haškům Bergrům, Bílkům, Grigům, Skuhravým, Sieglům atd., atd. nebo svým krajanům, plzeňákům Lavičkovi, Vonáškovi, Nedvědovi: „vy jste své tituly získali nezaslouženě“. Vždyť by se musel hanbou propadnout. Anebo by mu někdo z nich musel vykopnout čelist. No, teď jsme tedy „čistí“. Jenže všichni tihle zmrdi si z nás akorát dělají srandu.

       • Tak to je moc!!!!

        Pavel0024.4.2015 13:58reagovat

        Rozumím ti, s většinou souhlasím, až na to, že když se KRADE tak budu krást taky? Co je to za nesmysl, naopak se snažím, aby se nekradlo.. a neboj v tomhle boji neni Sparta sama!!

        • Tak to je moc!!!!

         bega24.4.2015 14:13reagovat

         Takže jestli ti dobře rozumím, raději ty své děti necháš chcípnout hlady? A budeš chodit po ulici a křičet: „Lidi neblbněte nekraďte, já taky nekradu a děti mi doma umírají hlady!“ Budeš pro smích, chlapče, věř zkušenému!

         • Tak to je moc!!!!

          Pavel0024.4.2015 14:16reagovat

          Toto přirovnání je úplně mimo mísu...

          • Tak to je moc!!!!

           bega24.4.2015 14:48reagovat

           Tohle přirovnání naopak naprosto sedí chlapče. A ty jsi se jen přiřadil k těm, pro které je Křetínského počínání tím nejrůžovějším snem. Totiž: Hlavně nedopustit, aby Sparta „šla do rozhodčích“. Ale nás ostatní nechte dělat, co se nám líbí. Jako by nestačilo, že má Sparta nejvyšší rozpočet. Jsme přece Češi. Když nás někdo o hlavu převyšuje, je potřeba mu ji useknout... Ani nevíš kamaráde, jak já bych si přál tzv. „čistý fotbal“. Nikdo, kdo má vyšší IQ než počet zubů nemůže pochybovat, že v takovém prostředí by se mojí Spartičce žilo snadněji. Ale jsem už dost starý na to, abych si o něčem takovém dovolil silně pochybovat!

           • Tak to je moc!!!!

            peterson24.4.2015 15:06reagovat

            Souhlasím s Pavlem. Když se někdo chová špatně a poškozuje tě tím, nedává ti to právo chovat se stejně. Když někdo uplácí, nesmíš uplácet, jinak si stejnej jako on a poškozených bude tvou vinou ještě víc. Nemůžeš někoho poškozovat ke svému prospěchu.

            • Tak to je moc!!!!

             bega24.4.2015 15:53reagovat

             Milý skautíku, tohle běž vyprávět malým dětem. Ani nevíš, jak jsi hloupý. Ono totiž přizpůsobit se, pro blbé ještě jednou PRIZPŮSOBIT SE, a to i určité míře korupce, je někdy základním prvkem pro přežití. To by ti mohl vysvětlit každý, kdo je starý jako já, a prožil větší část svého života za bolševika. To nebylo o tom, že by ti lidé, kteří se prostě přizpůsobili, byli nějací grázlové. Prostě se jen museli chovat v intencích té doby. Jinak to nešlo. A že ta doba speciálně v našem fotbale pořád ještě přetrvává, je sice smutné, ale bohužel pravdivé! Já jsem pro to, aby se udělalo všechno možné, aby se tomu zamezilo. Ale to je věc určité kolektivní dohody. A nedá se to dělat tak, že se individuálně pustím do boje tím, že se sám přestanu „přizpůsobovat“. Čímž poškozuji svoji rodinu (klub, fanoušky - kterým jsem odpovědný). Docela by mě zajímalo, co by ti odpověděla většina fandů, kdyby Sparta byla třeba deset let bez titulu, bez pohárů - a přitom všichni věděli, že je to jenom z toho důvodu, že je tzv. „čistá“. A ty by jsi tady prohlásil: „To nevadí chlapci, hlavně, že jsme se nepřizpůsobili nečistým praktikám našich konkurentů.“ Myslím, že by tě naprostá většina SKUTEČNÝCH sparťanů poslala někam! A já, místo abych se tady zdržoval s vámi asi půjdu na plzeňský nebo slávistický web, prohlásím se tam za velkého plzeňáka (slávistu) a budu křičet: „Hoši, my chceme být přece poctiví i za cenu, že budeme hrát třeba o záchranu“. Ti by mě hnali! Jen tady si od kdejakého „takysparťana“ necháme vnutit kdejakou kravinu!

             • Tak to je moc!!!!

              bigcock24.4.2015 16:39reagovat

              Presne na tenhle styl uvazovani se Berbr spoleha. Generace lidi s timhle typem smysleni a zivotnich hodnot musi vymrit, jinak se tady budeme porad placat ve stejnych hovnech. A je jedno jestli se jedna o fotbal, verejny sektor, sluzby....

             • Tak to je moc!!!!

              peterson24.4.2015 16:40reagovat

              „Prostě se jen museli chovat v intencích té doby. Jinak to nešlo.“ - To jsou takový řeči. Ty jsi se možná za bolševika přizpůsobil, aby si mohl přežívat a nepálil si prsty, zatímco jiní měli odvahu podepsat Chartu. Proč se oni nemuseli přizpůsobit, když věděli, že to pro ně bude likvidační? Asi proto, že byli podle tebe blbci. To sme tu ještě mohli mít rusáky. Radši deset let poctivě bez titulu, než úspěch díky korupci.

      • Tak to je moc!!!!

       Zde.Fer24.4.2015 13:51reagovat

       Naprostý souhlas. Na koupený tituly já seru. Jsem rád, že se to za dobu Dana Křetinského změnilo!

       • Tak to je moc!!!!

        Zde.Fer24.4.2015 13:53reagovat

        Upřesnuji, souhlasím s Pavlem00, nikoli s Begou...

       • Tak to je moc!!!!

        bega24.4.2015 14:03reagovat

        Tak nevím, chlapci, ale váš styl uvažování nebo spíš (ne)chápání je skutečně obdivuhodný. O „kupovaných titulech“ mluví jen ortodoxní nepřátelé Sparty. Což jste zřejmě i vy dva. Já se tady snažím vysvětlit, že Sparta si své tituly nikdy, N I K D Y nekupovala!!! Jen nedopustila, aby si na úkor jejích hráčů, kteří byli jednoznačně nejlepší, ten titul koupil někdo jiný. A tak se prostě jen přizpůsobovala. Což je bohužel... v dnešním světě (a v tom fotbalovém obzvláště) naprostou nutností. Ale aby jste tohle vy dva pochopili - to bych chtěl asi moc! Jste bohužel tak hloupí, že vlastně dáváte těm pomlouvačům zapravdu! Anebo to s vaší příslušností, natožpak láskou ke Spartě není tak slavné že?

        • Tak to je moc!!!!

         peterson24.4.2015 14:20reagovat

         Plzeň se vlastně jen přizpůsobuje... Aby byla Sparta čistá, nesměla by si občas vypomoci domluvením zápasu se soupeřem a nesměla by obdarovávat některé rozhodčí věcnými dary dary v hodnotě desítek tisíc. To jsou věci, na které se vidí, a pak jsou možná i některé, na které se nevidí..., o tom už ale nic nevím.

     • Tak to je moc!!!!

      brac24.4.2015 14:57reagovat

      Kdo by za ně šel do ligy? Nikdo, ideální čas pro snížení počtu ligových týmů.

 • Rosa

  GunnerS24.4.2015 6:47reagovat

  Dane otevři peněženku!! http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-zahranici-anglie/234329/rosicky-nejspis-opusti-arsenal-v-lete-by-ho-mel-pustit-zadarmo.html nesmí nám pláchnout jinam! :/

  • Rosa

   Ferry24.4.2015 6:50reagovat

   To by byla bomba!!!

  • Rosa

   Luke24.4.2015 7:50reagovat

   Kdy jindy...

  • Rosa

   kovanej189324.4.2015 9:16reagovat

   Otavo jednej!

  • Rosa

   bigcock24.4.2015 9:17reagovat

   Otavo neber ohledy na vikendy a statni svatky a konej!

  • Rosa - zbozne přání fans

   ACSOLDBOY24.4.2015 11:28reagovat

   ktere nebude nikdy nikdy naplněno. Future (and money) is in USA.

  • Rosa

   Mário Vdolek24.4.2015 13:52reagovat

   Otava ho má uloženýho v oblíbených videích na YouTube, ale jelikož teď má FUP tak to nevidím!

 • Turnaj ligových výběr

  wasek2611@centrum.cz24.4.2015 1:22reagovat

  Jak by se vám líbil nápad turnaj ligových výběrů? Vedle repre by se ještě reprezentovala takhle souhrnně liga hrálo by se to v době letní pauzy třeba stylem jako liga národů...Mně by se to líbilo hlavně proto, že lidé i vybírají sestavu kola, sestavu sezony a chtěl bych vidět, jak by to vypadalo, kdyby ti hráči hráli spolu :) a jaká by asi ta sestava byla...za mě

   

  Kozáčik - Kadeřábek, Procházka, Pernica, Limberský - Matějovský, Hořava - Konaté, Kadlec, Zeman - Lafata (škoda)

   

  Píšu hráče podle aktuální formy, proto tam neni nikdo ze spartanskejch stoperů...

  • Turnaj ligových výběr

   wasek2611@centrum.cz24.4.2015 1:53reagovat

   no možná bych tam míto konatého dal kopice, ale rve mi to srdce :D

  • Turnaj ligových výběr

   Avhred24.4.2015 15:17reagovat

   Tak ligový výběr se už jednou prezentoval za trenéra Bílka na mezinárodním turnaji v Al Ainu v roce 2009 a Matějovský tenkrát snad dělal i kapitána, každopádně bylo z toho slušné fiasko; prohra s Ázerbájdžánem 0:2, a remíza 0:0 a prohra na penalty s domácími Emiráty mluví za vše ...

 • evropská liga

  Shrekson23.4.2015 22:39reagovat

  Jsem jediný komu přijde že Zelinka je divnej? Není napitej? Tak divně mluví šlape si na jazyk..

  • evropská liga

   Avhred23.4.2015 22:46reagovat

   Tak pravda, mluví tak nějak divně, ale zase lepší občas si šlápnout na jazyk než si soustavně šlapat na vedení, jak to předvádějí někteří rádoby fotbaloví znalci z řad laické veřejnosti. Úsměv

 • Cool

  rebus23.4.2015 20:54reagovat

  http://fotbal.idnes.cz/podnet-na-romana-berbra-disciplinarni-komisi-f3x-/fotbal.aspx?c=A150423_163016_fotbal_min#utm_source=sph.idnes&utm_medium=richtext&utm_content=clanek-box

   

  • Cool

   Ferry23.4.2015 21:18reagovat

   Damkový leze šváb.SmíchSmíchSmích

   • Cool

    Milito23.4.2015 21:45reagovat

    Tak to je brutááál,humůůůs OtráveníOtráveníOtrávení

    • Cool

     rebus23.4.2015 22:49reagovat

     panove jde o text ne o fotkySmích

     • Cool

      peterson23.4.2015 23:01reagovat

      Přitom když by měli tu šanci a byli s ní sami ve sprše, tak by jí na něj určitě rádi šáhli Úsměv

      • Cool

       ouissi24.4.2015 1:51reagovat

       Tak to bych se poblil!

       • Cool

        ouissi24.4.2015 8:52reagovat

        Omlouvám se za večerní lehký vulgarismus, ale byl jsem mírně ”ovíněn” a to byla bezprostřední reakce na myšlenku, že bych se toho měl dotknout čímkoli jiným než vidlemi.

         

     • Cool

      Ferry24.4.2015 6:47reagovat

      Text je v pořádku.Úsměv Jen mám strach,aby Procházku nenašli někde v lepším případě jen zmlácenýho.Otrávení

 • Mládežníčci

  Avhred23.4.2015 18:58reagovat

  Trenér U16 Petr Havlíček po úspěšném turné po Anglii:

   

  ”Naše koncepce je založená mimo jiné na zásadě, že hráče připravujeme na fotbal, který se bude hrát za pět let. Teď je jim patnáct. Až ve dvaceti vletí mezi dospělé, bude se hrát jinak, ještě více týmově, propojeně, nikdo se nesmí šetřit, všichni pracují stejně. Věřím, že vychováme fotbalisty, kteří budou ozdobou budoucnosti.”

   

  To se mi docela zamlouvá, mám rád jasné vize s přesně určeným cílem, i když nedouci a zkostnatělí tmáři se slabostí pro pomalé stárnoucí záložníky jako zdejší rudokožec Tatočeňák Kvítko budou za tím vším pochopitelně vidět jen další utopistický experiment Stavaře Jaryna a jeho Letenských nohsledů...

  • Mládežníčci

   Ferry23.4.2015 20:51reagovat

   Tak já jen hlavně doufám,že to nejsou jen prázdný a líbivý keci.Neutrální

   • Mládežníčci

    majtin23.4.2015 20:59reagovat

    Už třeba ten úspěch na tom turné napovídá, že skoro jistě ne. Od prázdných líbivých keců tu byl Chovanec.

    • Mládežníčci

     Avhred23.4.2015 21:26reagovat

     Kluci se v Anglii uvedli skvěle, smést Tottenham 7:0, porazit těsně Liverpool 3:2 a prohrát čestně 5:7 v sestavě zdecimované zdravotními problémy se starším ročníkem ManUnited, to je úspěch a známka dobré práce s mládeží. Přítomnost pana Hřebíka u našeho klubu se začíná pomalu, ale jistě vyplácet.

     • Mládežníčci

      Pindruch23.4.2015 21:49reagovat

      Vyplácet se začne, az budou někteří z těchto kluků hrát v základu acka. Zatím je to porad jen dětský fotbal.Zoufalství

    • Mládežníčci

     spartas23.4.2015 22:01reagovat

     Mně se ani moc nelíbily.

  • Mládežníčci

   FIKURA23.4.2015 21:03reagovat

   Gaučový Ahmede. Tohle jsou slova stavebního inga Jaryna Stavaře. Je to jako ve filmu, Tonoucí se stébla chytá! Studiový expert propadl u dospělé kopané, tak rychle přišel s vizí, že ví co se bude hrát za 5 let!!! a děti na to připravuje. Ten samý stavař, který neví co se hraje teď a dospělým naordinoval překulovanou. Je téměř jisté, že nový trenér pošle tohodle experta, po kterém na letné neroste a dlouho neporoste tráva, tak ho pošle někam do země , kde zítra již znamená včera.

  • Mládežníčci

   peterson23.4.2015 21:42reagovat

   Já sem s Petrem Havlíčkem hrál a myslím, že je to ideální trenér pro tuhle věkovou kategorii a taky víbornej fotbalista, který měl určitě na víc. Je to asi Hřebíkova prodloužená ruka, ostatně ten si ho taky do Sparty přivedl. Kde bude fotbal za pět let se dá ale jen odhadovat.

   • Mládežníčci

    peterson23.4.2015 21:45reagovat

    a pardon za chyby

   • Mládežníčci

    FIKURA23.4.2015 22:02reagovat

    Proti trenéru Havlíčkovi nemám absolutně žádnou výtku. Jednak ho neznám a nemohu ho soudit, ale hlavně si vážím trenérů, kteří trénují malý kluky a vštěpují jim základy fotbalové techniky, myšlení, radost ze hry a jdou jim příkladem jak se stát ligovým fotbalistou. Ale když nějaký stavař - netrenér prohlašuje, že ví co se bude hrát za 5 let a učí to děti tak prosím přijeďte všichni ti zaostalý trenéři mládeže z Bayernu, z Ajaxu, z Juventusu, abyste viděli co se bude hrát za 5 let!!!

    • Mládežníčci

     majtin23.4.2015 22:10reagovat

     Zloba ti zatemňuje hlavu. Hřebík nemluvil nic o tom, že ví jaký se bude hrát fotbal za pět let, ale že je třeba předvídat. A to lze.

     • Mládežníčci

      FIKURA23.4.2015 22:23reagovat

      Hřebík doslova v tisku prohlásil, že uči hráče styl a hru, která se bude hrát za 5 let!! A já nemám žádnou zlobu na Stavaře. Pokud by byl úspěšný, tak jak se chvástá a měl nějaký ůspěch u nás tak mu osobně postavím sochu. Ale Stavař s prominutím všechno projebal. A né jen ten šestibodový náskok. Projebal třeba náš mimořádný ročník 92.

      • Mládežníčci

       majtin23.4.2015 22:48reagovat

       ”Takže se musíme zamyslet nad tím, jak se fotbal ASI vyvine, a například patnáctiletí byli připraveni na to, jak se bude hrát za pět let.“ To o čem mluvíš sice prohlásil, ale jak vidíš z téhle mé citace, před tím použil slova, která jsou synonymem předvídání (zamyslet, jak se ASI vyvine). Zlobu na něho máš, ventiluješ ji tu dennodenně. A co se ”projebání ročníku 92” týče, tak si myslím, že to rozhodně není jeho problém. Já si myslím, že pokud byl v blízkosti Áčka, ti kluci dostávali šancí dost.

 • Styl hry

  standis23.4.2015 18:44reagovat

  Tady někdo psal, že Jílek říkal: ” My jsme Sparta, takže si budeme hrát to svoje a neohlížet se na soupeře.” Lavička při příchodu chtěl Spartu naučit styl, aby každý věděl, že hraje Sparta. To se mu podařilo, ale naučil je jenom jeden. Druhý ne ani když to dostal příkazem. Proč to ovšem píšu. Bayern běžně mění rozestavení hráčů podle soupeře a nikdo neví před zápasem v jakém rozestavení nastoupí. Jistě, mají výborné hráče, ale Pepe jim tomu dává ještě nadstavbu. A nevypustil - My jsme Bayern atd...

  • Styl hry

   petr13723.4.2015 18:57reagovat

   Mas pravdu, ale ja si stejne myslim, ze u nas je problem v necem jinym. My jsme prece uplne stejne citelny i doma a presto jsme na Letny prejeli prakticky kazdyho, zatimco venku je to uplne jinej pribeh. Jsem presvedcenej, ze je to hlavne o psychice

   • Styl hry

    LukyACS23.4.2015 19:30reagovat

    Myslíš? Vloni jsme přece byli dost suverénní a měli titul v kapse v podstatě celé jaro, takže hráči měli sebevědomí víc než dost a stejně to venku herně nestálo za moc, i když vyhrávali.

  • Styl hry

   Shrekson23.4.2015 19:16reagovat

   Podívej na českou ligu!

   Kdo se v Česku jako trenér dostane do první ligy tak už tam zůstane až do důchodu! Furt dokola stejná jména!

   Když je nějaký trenér přehnaně náročný tak jde hráči ho vyženou, Hřebík je pro hodně lidi červený prapor, když chce víc trénovat tak si poslech že hráče přetrenoval!! Pak ti frajeři jdou do zahraničí a pak brečí že se tam jinak maká!!

   Si představ že přijdeš a rekneš že budem hrát třeba 3 stylama hry!! No šel bys za chvilku od válu! Budeš narušovat pohodu mužstvu?! Jdeš!Úsměv

   • Styl hry

    majtin23.4.2015 20:55reagovat

    Tady je taková divácká paranoia.

    • Styl hry

     majtin23.4.2015 20:57reagovat

     Dokončím - tady je taková divácká paranoia. Prostodušší diváci hrozně rádi na hráče křičí ,že nemakaj. A když přijde trenér, který po hráčích chce, aby makali, tak ho ti samí prostodušší vyhánějí.

 • Krejčí

  kritik23.4.2015 17:53reagovat

  Posadit Krejčího by byla blbost.Stejně jako Costu,nikoho lepšího nemáme.Pokud se chceme pokusit o téměř nemožné na nějaké experimenty není čas.

  • Krejčí

   JosephV23.4.2015 18:07reagovat

   Konaté je momentálně lepší jak Krejčí a byl by na hřišti víc platnější, Podaný neni určitě horší jak Costa navíc má dobrý centry což se o Costovi říct nedá....

   • Krejčí

    petr13723.4.2015 18:54reagovat

    Podany je horsi i nez Costa z formy. Porovnani s Costou ve forme je prakticky zbytecny

   • Krejčí

    Chrod23.4.2015 18:58reagovat

    Já bych nasadil sestavu takhle:

    Štěch

    Kadeřábek - Brabec - Holek - Costa

    Mareček - Matějovský

    Kadlec - Dočkal - Konaté

    Lafata

     

    Těžko říct, jak to postaví Ščasný, ale podle mě bude Krejčí hrát. Na druhou stranu mě Konaté nikdy extra nepřesvedčil, když hrál od začátku, ale horší než Krejčí to nebude...

 • Mistr ligy do LM přímo?

  peterson23.4.2015 16:05reagovat

  Řecku hrozí vyloučení ze všech mezinárodních soutěží. To by mohlo znamenat, že vítěz Synot ligy půjde místo Olympiakosu do LM přímo. V žebříčku jsme hned za Řeckem. http://www.sport.cz/fotbal/evropske-ligy/clanek/668406-uefa-a-fifa-pohrozily-recku-vyloucenim-z-mezinarodnich-soutezi.html#hp-sez

  • Mistr ligy do LM přímo?

   peterson23.4.2015 16:22reagovat

   Pokud by to tak dopadlo, tak by to byla pro Spartu asi největší šance si po devíti letech tuhle soutěž zase zahrát. Je k tomu nutně třeba porazit Plzeň a doufat, že ta ještě někde ztratí (třeba teď doma s MB).

   • Mistr ligy do LM přímo?

    peterson23.4.2015 16:39reagovat

    Ale možná sem to celý zblbnul a do LM by šel přímo mistr země, která za Řeckem byla v žebříčku před rokem. Ví někdo, jak to je?

    • Mistr ligy do LM přímo?

     captain_obvious23.4.2015 17:09reagovat

     Pokud by Řeky opravdu vyloučili, tak předpokládám, že by tam šel mistr země, která bude hned za Řeckem po téhle sezoně, což budeme my (myslím ČR, ne Spartu). Doufám, že se to nestane, ať si Plzeň ty prachy z LM aspoň vybojuje a nedostane je na ruku jen za titul.

      

     Ikdyž já už zažil kdeco, takže by mě nijak extrémně nešokovalo, kdyby v případě vyřazení Řecka spadlo to místo ve skupině LM do klína 4. týmu španělské nebo dokonce anglické ligy.

     • Mistr ligy do LM přímo?

      peterson23.4.2015 17:23reagovat

      Já už taky zažil kdeco. Nemyslím ale, že o titulu je už rozhodnuto, naopak. Plzeň může v Praze prohrát a třeba teď s Boleslaví to bude mít hodně těžký, to samé se Slováckem.

      • Mistr ligy do LM přímo?

       captain_obvious23.4.2015 17:27reagovat

       Bolka hraje totální hovno i doma a venku je pro jistotu ještě poloviční. A ještě nastoupí bez Ščuka. Jestli má Plzeň ještě ztratit, tak to bude spíš tak jako v minulých sezonách ve venkovních zápasech se slabochama okolo sestupového pásma. Ale moc tomu nevěřím, na jaře hrají velmi dobře, v Teplicích měli dost smůly, jinak by bylo o titulu definitivně rozhodnuto.

       • Mistr ligy do LM přímo?

        LukyACS23.4.2015 17:42reagovat

        no a venku maj nás a pak jedou už jenom na Bohemku, což bude easy win

    • Mistr ligy do LM přímo?

     LukyACS23.4.2015 17:22reagovat

     Letos i vloni jsme byli 14., takže bysme se posunuli na 13. místo, každopádně u toho 13. místa se to o něco zpřísnilo.

     Teď to bylo tak, že když si vítěz LM zajistil přímý postup do LM ze své ligy, tak šel mistr 13. země přímo do LM. Teď je to nově i pro vítěze EL, který má mít jistotu LM, takže pokud EL vyhraje např. Sevilla a v lize skončí na pozicích EL, tak mistr 13. země v koeficientech do LM přímo nepůjde...

      

     Jo a k tomu všemu nejspíš nedojde, Řekové se nenechaj připravit o poháry.

     • Mistr ligy do LM přímo?

      peterson23.4.2015 17:27reagovat

      Díky, to sem nevěděl. Asi je to míň pravděpodobný scénář, že by Řeky z těch soutěží vyloučili, ale u UEFy může člověk čekat všechno.

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha