Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Avhred a jeho protireceni.

  alien15.3.2015 8:37reagovat

  Kritizujes tady Vitu i Krejciho...vcera jsi napsal:” Cetl nekdo od Indiana v posledni dobe neco smysluplnyho”? Vzdyt ma pravdu,pise to,co snad vidi kazdej. Ta kritika je na miste a nejen tech dvou. Rozdil je ten,ze on to pise od doby,kdy ty problemy jsou viditelny. A ty jen po prosranejch utkanich. Jinak je to samy:..”Sparticka prejede rozdilem...Sparticce budou vsichni koukat na zada...”. Trochu POKORY AvhredeSmích Jinak ten ken4,nebo jak se ten kokot pise..za to,co napsal Indianovi by mel ban opravdu dostat!

  • Avhred a jeho protireceni.

   FIKURA15.3.2015 8:57reagovat

   Avhred je človíček, že kam jde dav, tam jde i Avhred. Neboli: ”Kam vítr, tam plášť”.

  • Avhred a jeho protireceni.

   majtin15.3.2015 10:10reagovat

   Tak ona je kritika a kritika. Indiánova posměšná jedovatá ironie je dost destruktivní, to je prostě k ničemu. Ale pakliže se týmu a nebo jednotlivým hráčům nepříliš daří, pak je v pořádku to přesně popsat. Bez urážení.

  • Avhred a jeho protireceni.

   Avhred15.3.2015 11:09reagovat

   Jestli považuješ chorobné stereotypní výlevy, kořeněné sarkastickými posměšky na naše hráče a další zaměstnance klubu, za věcnou kritiku, tak je to čistě tvoje věc.

    

   Podle toho, co píšeš, předpokládám, že sis prošel moje příspěvky na dané téma, že jenom bohapustě neplácáš, takže určitě víš, že na Krejčího mám ten názor, že hraje dlouhodobě, kulantně řečeno, pod svoje možnosti, nicméně ty jeho matné výkony jsou do jisté míry kompenzovány nějakým povedeným centrem na gól nebo vstřelením branky. (Když tak ti to sem můžu napsat třeba ještě ve středu, abych tě vyvedl z tvého klamného dojmu, že tenhle názor zastávám pouze po prohraných zápasech ...)

    

   Co se týče Víti, mám ho rád, Spartičku po Chovancově bezkrevné, nezáživné hře na náhodu opravdu zvedl, nicméně poslední dobou není vidět žádný progres, spíše stagnace, hra se pomalu začíná vracet o pět šest let zpátky, a přestože i nadále uznávám Víťu jako kvalitního kouče a charakterního člověka, začínám ztrácet víru v to, že by se to pod jeho dalším vedením mělo nějak zásadně změnit.

    

   P.S. Myslím si, že každý soudný fanoušek klubu z Letné vidí, že naše hra a výkony s výsledky mají do ideálu daleko, takže ty moje veselé příspěvky ohledně naší jednoznačné výhry v nadcházejícím utkání nebo oslavné ódy nesmíš brát zas tak vážně. Úsměv

    

    

 • Začnu

  Kombinator15.3.2015 1:44reagovat

  slovy klasika ”vyhoďte už toho kreténa”. Ne, vážně, myslím, že je nejvyšší čas Víťovi slušně poděkovat, potřást mu pravicí a pustit ho o dům dál s tím, že týmu už nemá co dát. Dneska to bylo fakt zase hrůzostrašný venkovný výkon, nebýt toho, že je Kadlec dobře individuálně schopnej, tak si nevytvoříme ani šanci. Chudák Lafi tam běhá od obránce k obránci 80 minut, Jablonec nedokážeme přehrát, nevytváříme si nadějný situace a Víťu ani nenapdne, že by třeba střídal a nějak oživil naší hru. Na to, že potřebujeme vyhrát si Víťa vzpomene až 9 minut před koncem. Jeho koučink během zápasu je fakt tristní, navíc když k tomu přidáme, že tým jde pod jeho vedením dolů, kvalitní venkovní výkony za Lavičkova působení spočítáme na prstech jedný ruky, tým není připraven konkurovat v Evropě (jedná se o hru venku, domácí zápasy mají kvalitu), doplňování kádru je velmi špatný a zabudovávání mladých je nulový, pak prostě už nedává smysl tu Lavičku nadále držet a čekat na nějaký velký zaváhání. Na druhou stranu, pokud nemáme připravenou náhradu, tak bych Víťu nechal dokoučovat sezónu a pak se sním rozloučil. Nemá smysl sem brát nějaký losery, to radši ať tuhle sezónu dokončí.

  • Začnu

   celtic15.3.2015 8:08reagovat

   No, já si myslím, že na jaře ani domácí zápasy němají nějakou kvalitu. Výhry se slabou Příbramí a Duklou, prosím, ale předvedená hra? Hrůza. Spočítat kloudné akce, na to stačí jedna ruka. Ze všech jarních zápasů. A pokud jedeme vyhrát a jednou vystřelíme, noooo, dobrý. Smutek

 • Víťo, Víťo ...

  Avhred15.3.2015 1:22reagovat

  Redaktor: ”Souhlasíte, že hit kola fotbalově zklamal?”

   

  Lavička: ”Vím, že jsou od nás fanoušci zvyklí na kombinační styl, ale tentokrát jsme neměli tolik prostoru. K zápasu jsme přistoupili tak, že se ukáže náš charakter. To říkám s přihlédnutím ke všem okolnostem, které nastaly.”

   

  Tohle je teda silnej tabák ...

   

  Víťa už evidentně začíná ztrácet půdu pod nohama, a protože není schopen objektivní kritiky do vlastních řad (což mu patrně znemožňuje ta jeho dobrácká povaha nekonfliktního slušňáka) nebo obyčejné sebereflexe, podobnými prohlášeními jenom rozdmýchává negativní nálady vůči vlastní osobě a úspěšně pokládá pomyslný dynamit na základy všech pozitiv, jichž se Spartou dosáhl.

   

  Jinak zápas jako hit kola samozřejmě zklamal, ať si kdo chce co chce plká; byl to z obou stran nezáživný fotbalový švajneraj s rádoby nasazením, spoustou nepřesností, minimem šancí (nemyslím kasematy), jehož nejsvětlejší stránkou bylo vulgární a nesmírně sympatické pořvávání na kormidelníka českého fotbalu, jistého Meltu.

 • Krejčí

  Avhred14.3.2015 23:40reagovat

  Nemohu si pomoct, ale přijde mi, že Krejčí z poslední doby je, ironicky řečeno, krásný příklad ”pracovitosti” a přístupu k fotbalové profesi jako takové, poněvadž přestože je obecně známo, že pravačku má pouze ”na opírání”, evidentně s tímhle deficitem nehodlá nic dělat, stejně jako s dalšími věcmi, jež devalvují jeho výkony (soustavný pobyt v ofsajdu atd.). Navíc mi přijde, že už z něho vyprchala taková ta dravost z před pár let, ten entuziasmus, který ho poháněl a jehož momentální absence se projevuje v mdlých výkonech našeho levého záložníka. Jak někdo správně podotkl, asi si Ládík myslí, že má svoje jisté; je pevně přesvědčen, že je pevným článkem základní sestavy Sparty a reprezentace, nicméně tohle klamné přesvědčení by se mu mohlo ruku v ruce s jeho matnými výkony krutě vymstít ...

  • Krejčí

   spartas14.3.2015 23:55reagovat

   Jak konkrétně by se mu to mohlo vymstít u trenéra, který by celou sezónu nejradši odehrál s jedenácti hráči?

   • Krejčí

    Avhred15.3.2015 0:03reagovat

    Lavička, který, jak správně podotýkáš, ve své konzervativní omezenosti sází na určitý okruh vyvolených hráčů, nezáleže na jejich výkonech, tu nebude věčně.

 • Vzkaz pro pana Pokorneho:

  ACSOLDBOY14.3.2015 23:18reagovat

  Jdi už do pr-de-le!!!!!!

 • Moje shrnutí

  artaxerxes14.3.2015 23:11reagovat

  1) Pozitiva

  Podaný zahrál velmi dobře, obrana byla kompaktní a ani Mareček nepropadl. Kadlec stále dokazuje jaká je to posila pro nás.

   

  2) Negativa

  Nečekal jsem, že zažiji, že Sparta bude hrát Prešovský beton

  Získali jsme několik hráčů v zimě a přesto hraje Krejčí, který dnes neexistoval, Dočkal ten zkazil naprosto všechny míče a Matějovský ten taky nic, ale my střídáme v 78. minutě a blbej fanoušek by čekal, že přijde někdo kreativní do zálohy, aby těm na hrotu pomohl a přijde bijec do vápna, když nic do vápna nešlo celý zápas.

   

  Asi jsme čekali spíš porážku a máme bod - OK, ale osobně bych zkousl víc, že Jablonec prokázal kvalitu a porazil nás, než zkousnout, že Sparta někam v Česku jede betonovat a ubetonuje 0:0.

   

 • kritika

  trakip14.3.2015 23:01reagovat

  Je třeba si uvědomit, že hráči hráli pod obrovským tlakem, protože naše obrana hrála v tomto složení po prve. Je třeba ocenit, že třeba Kopic ani Crnkič se vůbec neprosadili. Že tady nadáváte na Marečka, tak toho bych zrovna společně s v Podaným pochválil. Kdo mi akorát štve, je Dočkal, který není schopen pořádně nahrát a jeho nasazení je od začátku ve Spartě neměnné. Jak se neprosadili jejich útočníci, tak se neprosadili naši. Lafatova hra je postavena na centrech a když je nemá, tak je tam zbytečný. Průser je střídání v 80 min. To je spíš zdržování. Hráč se ani nestačí rozkoukat a je konec. Prostě defenziva na obou stranách vyhrála. Lavička na to koučování nemá.

 • Krejčí

  Heisenberg14.3.2015 22:47reagovat

  Na to, jakej to bejval můj oblíbenec, tak mě pomalu začíná slušně štvát. Člověk by mu i odpustil špatnej výkon a milion ofsajdů za zápas, ale neleze mi do hlavy to, že on měl dobrou sezonu naposledy před dvěma lety a od tý doby šel výkonama dolu, a to tak, že dost. Naopak hřebínek mu šel nahoru, a to taky taky celkem slušně. Jestli je to jen tím, že už se vidí venku, těžko říct. Naštěstí jeho nálepka je vzhledem k tomu, že je to reprezentant a má hromadu zkušeností z evropskej pohárů, natolik blyštivá, aby ještě šel prodat.

  • Krejčí

   Avhred14.3.2015 22:56reagovat

   Ládík nejspíš nepochopil, či spíše nechce si přiznat, že tu jeho stereotypní hru už všichni přečetli, tudíž ubránit ty jeho akce, kdy z osmdesáti procent se snaží obhodit si hráče a levačkou nacentrovat do vápna, není až zase takový problém.

   • Krejčí

    Tashunka Witko14.3.2015 23:13reagovat

    Problém je, že ani centrovat neumí, např v porovnání s prokletým Zemanem.

    • Krejčí

     artaxerxes14.3.2015 23:15reagovat

     Dobře, ale kolik měl Zeman dostat šancí, aby konečně prozřel. Každého trenéra zklamal, tak se nediv, že nehraje u nás, ale v Příbrami.

     • Krejčí

      Avhred14.3.2015 23:27reagovat

      Zemana bych v létě určitě vyzkoušel; sice s ním byly problémy, ale vypadá to, že si to v hlavě konečně srovnal, což se odrazilo na jeho výkonech z letošní sezony.

 • Škoda že jsme neprohráli

  venous14.3.2015 22:36reagovat

  Pak by asi Lavička šel hned, to co hrajeme je ostuda, je čas zařadit jiné hráče - Lafata, Krejčí, Dočkal na lávku. Jablonec průměrný mančaft, který byl dneska jasně lepší, akorát se nás zbytečně bál. Jeden bod žádný bod! Vztek

 • Tak ” hodnej Víťa ”

  fanhob14.3.2015 22:22reagovat

  úplně ztratil sebereflexi. Soudím tak podle dnešního rozhovoru, jinak střídat již 9 min před koncem - fakt odvaz Víťo. Podle stylu hry a hlavně nasazení, jsme určitě nechtěli vyhrát. Přijeli jsme si pro remízu.

77358 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha