Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ščasný

  milito-5019.9.2015 13:45reagovat

  Pro odvoláni trenéra moc nejsem největší vinu na špatný hre mají samotní hráči ale ščasný hru Sparty nikam neposunul a brzy to bude trenér chaos a o vyhazov si říká sám. Neustále mění sestavu a systém žádný 4-3-2 nebo4-5-1 je uplně jedno na hřišti to je chaos. O obraně se mluví a píše že je děravá ale zlepšení není vidět. O Fataie si říkal sám a je dobrý proč je na lávce. Abych řekl pravdu obávám se zápasu se Schalke to bude ukázka toho jak velký je rozdíl našeho a zahraničního fotbalu. Nevím hráči ani nikdo ze Sparty diskusi nečte aby věděli co si o nich fandové myslí. Souhlasím Holandana nebo Němce aby do mužstva přines něco nového jinak se nikam s hrou nikam neposunem. Sparta předvedla dobý fotbal jen v prvním poločase s CSKA jinak na naši ligu to zatím stačí ale to je málo v LM by jsme s naši hrou neuspěli

  • ščasný

   majtin19.9.2015 14:35reagovat

   Já si naopak myslím, že za to hráči nemůžou (když teda pominu fakt, že by měli makat sami od sebe), že je to věc trenéra. Kádr je jeden z nejsilnějších, co jsme za poslední roky měli, hlavně tím, že byl rozšířen. Že nedokázal nahradit Kadeře (aspoň na cca 85% - těžko měřitelné), je taky trenérův problém. Ale na jednom hráči by hra stát neměla.

 • Nádhera

  daniel19.9.2015 8:09reagovat

  jak prádelníci pláčou nad médii a jaká jsou novináři spodinaSmíchjen pár jsou slušných,slušní podle nich jsou ale ti co lezou prádelně do prdele a ti neslušní co kritizujou dutohlava a chtějí aby byl potrestánSmích Kdyby Prclík koupil nějaký vydavatelství,to by bylo počteníčkoSmích

  • Nádhera

   rebus19.9.2015 9:05reagovat

   Pamatuji se ze když Horvath hrál u nas, po zápase na Žižkově (kde údajně heiloval) z nej udělali média největšího nacka v republice , a po přestupu do plísně se stal dobrák miláček vtipálek a vůbec takový foglerovsky správný klucina

  • Nádhera

   Boldrick19.9.2015 9:47reagovat

   Ať si brečí plačky.Od IQ8 je to výsměch obyčejným lidem.By koukal, kdyby se s ním nesrali a loupli ho do vazby,nebo aspoň na 24hod. do CPU!

   On si otevře v Plzni autoalkoškolu a instruktora mu může dělat chytrolín z nálevny Vízek.

  • Nádhera

   netix19.9.2015 13:57reagovat

   To co předvádí média kolem imigrantů, jejich slova jen potvrzuje. A myslím si, že i Udo Ulfkotte by s nima souhlasil.

 • Paspartu18.9.2015 21:30reagovat

  Já jsem jeho angažováním nadšený nebyl, ale zároveň jsem to viděl optimisticky, protože je přísný, říká věci na rovinu, jde s dobou a vyznává ofenzivní fotbal. Konec minulé sezony mu nevyšel, ale budiž, byl u týmu krátce. Jenže teď měl přestupové období a dostatek čase něco zlepšit. Podle mě nezlepšil nic a hra je místy horší než pod Víťou. Nejvíce mě sere na rotace sestavy např. Jiráček nebo Hušby na křídle. Co to má být? Ti hráči na to nemají hlavně rychlostně. Takže snad před jarem doplní vhodně tým(hlavně obranu!) a začne to šlapat, jinak ať jde nebo to bude křeč.

  • Paspartu18.9.2015 21:32reagovat

   Omlouvám se, je to reakce na Hansela.

  • Kombinator19.9.2015 0:49reagovat

   Tomu, co jsi napsal, se říká čekání na zázrak a to si fakt nemyslím, že je nějaký řešení. Líbilo se mi co napsal před časem Majtin - ”Místo, aby se zázrak budoval, tak se na něj čeká.” - protože to je přesně stav, ve kterým se nachází áčko a v jakým stadiu přemýšlení je vedení.

 • Ščasný

  hansel18.9.2015 21:07reagovat

  Pokud budou výsledky, samozřejmě ho nikdo neodvolá. Taky mi vadí ten amatersky vedený hokus pokus fotbal bez jakékoliv koncepce. Ale z prvního místa ho určitě nikdo vyhánět nebude. Ted na podzim ho může odstřelit jen výbuch s Plzní ruku v ruce s výbuchem v EL (posledního místa nebo i nepostupu v téhle slabé skupině, mimo nějakou smůlu při rovnosti bodů apod.). A to si přece na druhou stranu nikdo nemůže přát ...

  Ale až na něj jednou dojde, tipuju, že další nástupce už bude určitě zahraniční - Německo, Holandsko.

  • Ščasný

   Rammstein19.9.2015 16:03reagovat

   Zahraniční trenér je ultra blbost, české týmy pravidelně přehrávají ty zahraniční s mnohem většími rozpočty a my si sem přitáhnem nějakého ňoumena a la slavia :D Každý skopčák co není úplný zoufalec dá určitě přednost první i druhé bundeslize, přijde sem leda tak druhý Pastoor s tlumočníkem se tu vyprdět :)

 • Kam na derby?

  Paspartu18.9.2015 21:06reagovat

  Kam si kupujete lupeny na derby, když nechcete jít do klece? Jdu s malým synem, tak musím na trochu klidnější místo Úsměv Do Edenu razím poprvé, tak ani nevím, kam Sparťani obyčejně chodí. Líbilo by se mi to na protilehlou, ale rád si nechám poradit.

  Díky ;-)

  • Kam na derby?

   Furia Ceca18.9.2015 22:33reagovat

   Ideálni za bránu vedle klece. Tam nás bude nejvíc. Kdy a kam jdeš pro lístky?

   • Kam na derby?

    Paspartu19.9.2015 10:15reagovat

    Nechal jsem vybrat syna a ten volil sektor 117. Asi to není špatné, já chtěl sice za bránu ale on je šéf :)

    • Kam na derby?

     Furia Ceca19.9.2015 12:50reagovat

     No a kdes je koupil? Na pokladnách to ještě nemaj a přes ticketportal taky prd (nebo jen pro ty jejich permanentkáře).

     • Kam na derby?

      spartas19.9.2015 13:45reagovat

      Zákaznický centrum a pokladna 1.

      • Kam na derby?

       Furia Ceca19.9.2015 15:48reagovat

       Jestli myslíš na Letný tak tam prodávaj jen lístky do klece.

       • Kam na derby?

        ZkusenyHrac189319.9.2015 19:35reagovat

        kdyby jste zjistili, kde se dají lístky za bránu vedle klecec sehnat tak dejte vědět prosím:)

        • Kam na derby?

         Furia Ceca19.9.2015 22:45reagovat

         Od pondělí do pátku mezi 12-18 v Edenu na pokladnách...

 • Tomáš Přikryl zase gól

  majtin18.9.2015 20:44reagovat

  Ale jak to trefil ten Krmenčík, tak i když hostuje z Plzně, musím říct: hmmm, to nebylo vůbec špatný.

  http://tv.isport.blesk.cz/video/2434251/rychly-sestrih-jihlava-dukla-2-2.html

  • Tomáš Přikryl zase gól

   SFINGO18.9.2015 20:48reagovat

   ono celkově ten zápas nabídnul hodně dobrej fotbal.

 • Hmm

  standis18.9.2015 20:09reagovat

  Hráčská unie FIFPro chce radikálně změnit přestupový systém ve fotbale, a proto dnes podala stížnost k Evropské unii. Současná praxe, kdy některé kluby platí za fotbalisty desítky milionů eur, podle ní porušuje evropské soutěžní právo. Podle unie kluby a fotbalové svazy zneužívají svého dominantního postavení. Navrhuje, aby hráči po oznámení a určité lhůtě mohli snáze přestoupit navzdory platné smlouvě. Pomoct by to mělo zejména řadovým hráčům, kteří jsou nyní podle unie znevýhodněni. Na přestupovém trhu dochází k jistému zotročování, ale hráči jsou přece lidé,” řekl prezident FIFPro Philippe Piat. Unie chce kromě zrušení horentních sum za přestupy hráčů zrušit rovněž hostování fotbalistů, omezit velikost kádrů a také honoráře pro fotbalové manažery.

   

  • Hmm

   standis18.9.2015 20:11reagovat

   Mně se zdá, že si neuvědomují, co by nastalo a že je to ve finále proti hráčům.

 • Vízek

  Pindruch18.9.2015 19:38reagovat

  Nevím, jestli tu už byla ta Vízkova obhajoba Limberského, když tak se omlouvám. Opravdu debil.

  http://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/fotbalova-liga/chlastaj-vsichni-prezident-jde-prikladem-rika-vizek_355904.html

  • Vízek

   Avhred18.9.2015 20:09reagovat

   Četl jsem to už v týdnu, v tištěné podobě ...

   Vízek má mladou ženu, která mu podle všeho v kombinaci s každodenní konzumací rezavého moku solidně zatemnila jeho lampasácký mozek, jinak by takové hle morálně a společensky odsouzeníhodné delikty nemohl obhajovat.

   Bohužel, spíše než fundovanému odborníkovi dají média prostor radši takové hle anomálii.

 • Přátelé, nevěšme hlavu

  spartas18.9.2015 18:27reagovat

  Sice se ukázalo, že je Fikura žvanil, když nám tu bájil o moderním fotbale a všech těch dnes již naprosto směšných věcech, ale na druhou stranu může a bude hůř, až Impulze vystřídá Petr Rada. Takže si užívejme plnými doušky to, co máme teď. Na lepší časy se určitě neblýská.

  • Přátelé, nevěšme hlavu

   Kombinator18.9.2015 18:34reagovat

   Nejhorší na tom je, že kdyby toho profesionálního měniče rozestavení měli teď vyhodit, tak bude Otava s Křéťou za totální kretény, takže to budou oddalovat co nejdál, i když teď už snad i Fikurovi musí být jasný, že Ščasný je jen žvanil a v současný době podprůměrný trenér.

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    spartas18.9.2015 18:42reagovat

    Porážku nepřiznáme a tuhle agónii si protrpíme bohužel dlouho. Klidně to můžeme maskovat za takzvaný ”prostor” pro trenéra. Sice vidíme, že trenér zřejmě nemá ponětí, co dělá, ale i tak můžeme tvrdit, že holt změny trvají déle a tak podobně. Čili souhlas. Je to na dlouho. Pak nás ovšem s největší pravděpodobností čeká něco děsivého. Bílek, Rada, Koubek a podobně.

  • Přátelé, nevěšme hlavu

   FIKURA18.9.2015 21:19reagovat

   Chlapi, hlavně klid a žádnou paniku. Ono si to sedne a pak to bude jízda!

   S takovýma hráčema první cennový skupiny musíme vyhrát ligu minimálně o šest, sedm bodu.

   Hlavně že už k nám chodí hráči a né jen kusy z těch vyhlášenejch Jarynových náborů.ÚsměvÚsměv

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    rebus18.9.2015 21:53reagovat

    Jj- Paixao, Němec prototip moderního fotbalu

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    Dynamo18.9.2015 23:03reagovat

    který hráče máš na mysli? Z nových posil se prosazuje snad jen Frýdek, ale ani ten nijak nevyčnívá. Zatím zoufalost.

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    standis18.9.2015 23:57reagovat

    Trener chtěl evidentně jako pilotní styl hrát 3 5 2 Proto si přivedl 2 útočníky 1. nálevu a s měl 3, když tam ještě může hrát Krejčí, Konate, Litsingi. Pokud bude dál hrát na 1, tak nákup 1 útočníka byl naprosto zbytečný a vyhozené peníze a ted nemluvím o Pexesovi. Obranu mu až tak nevyčítám, protože měl slíbené hráče, kteří nepřišli. Aspon doufám, že to tak bylo. Dále na levou stranu máme přetlak a na pravou Steiniho. Tam měla být tedy naprostá kvalita, když je zastupitelnost problematická. Když to shrnu, tak kádr není dobře poskládaný, ale podle Tebe už do toho Jaryn nekecal, Otava byl odstaven, tak mnně zbývá jenom 1 jméno.

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    spartas19.9.2015 13:50reagovat

    Někdy mi musíš prozradit, co piješ.

 • Rozhodčí v Evropě

  venous18.9.2015 18:15reagovat

  Ten chorvatskej zmrd může podat ruku tomu zkurvenýmu italskýmu bastardovi. Sparta absolutně nemá šanci se někam dostat, vořou s ní jak můžou (termíny, dresy atd.), ve fotbalovém zákulisí nemá nikoho, naposled to snad byl Baťa, který něco znamenal! Vztek

  • Rozhodčí v Evropě

   Kombinator18.9.2015 18:28reagovat

   S dresy to byl fakt úlet jako prase. Taky mi přijde, že poslední roky si s náma vytírá UEFA prdel.

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha