Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • dutohlav

  daniel22.9.2015 18:27reagovat

  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/ridic-limbersky-se-uz-projednaval-dokonce-i-v-ceskem-parlamentu/Smích

  • dutohlav

   standis22.9.2015 18:57reagovat

   Mně se ta interpelace líbí. Zeptat se oficiálně, jestli se nebude zametat pod koberec vyhrožování policistům, pokud je to tedy pravda. A MV na to odpovědět musí. A je mně sympatické, že to interpeloval zrovna fanoušek Plzně - měl by jim to jít ještě vysvětlit na forum.

   • dutohlav

    daniel22.9.2015 19:37reagovat

    no oni nadávaj prclíkovci ale na Prahu,to je sranda právě!!Smích

 • Hřebík

  guitarplayer22.9.2015 18:01reagovat

  k čemu je vlastně Hřebík? určuje jak vypiplat hráče, abychom je pak předali konkurenci z Liberce nebo Boleslavi?

   

  TO může klidně dělat místo nej LukyACS a ušetříme na platu.Smích

  • Hřebík

   LukyACS22.9.2015 18:09reagovat

   To by od nás nakupovala maximálně Líšeň.

   • Hřebík

    guitarplayer22.9.2015 18:11reagovat

    s takovým uvažováním z tebe nikdy GM sparty (čti Hřebík) nebude.Úsměv

  • Hřebík

   DaveACS22.9.2015 18:20reagovat

   Hřebík je v užším vedení jediný, kdo se snaží, aby klub vypadal alespoň trochu na úrovni.

  • Hřebík

   standis22.9.2015 18:40reagovat

   Kdepak, Luky by byl dražší.Smích

  • Hřebík

   FIKURA22.9.2015 19:21reagovat

   Jaryn tam je proto, že jako jediný expert ví jaký fotbal se bude hrát za 5 let! Což sám prohlásil..

   Takže rok už dumá a za 4 roky to vypukne a to bude jízda!!Úsměv Kam se na nas budou hrabat tyhle Bayerny, Paříže a další piďi kluby. Ty s Jarynovou vizí přemlasknem jak malinu.Úsměv

   • Hřebík

    rebus22.9.2015 19:30reagovat

    Ano pane Svengr- ale obavám se ze dříve mu rybník vypáli Pan Trener a jeho jedenáctka hrebcu 1.cenoveNeutrální

 • Zdrcený Mirek ...

  Avhred22.9.2015 17:00reagovat

  Vízek v dnešním Sportu:

   

  ”Od zasvěceného člověka jsem slyšel informaci, která pochází z útrob fotbalové asociace, že kdyby Berbr otevřel svoji černou skříňku, ... tak Peltu zavřou. ... Berbr ví na Peltu takové věci, že bychom se i my, kterým je jasné, co se ve fotbale děje, jenom divili.”

   

  Vízek je lidový kecálek, ale tohle mu bohužel věřím ...

  • Zdrcený Mirek ...

   Furia Ceca22.9.2015 17:02reagovat

   Snad se jednou dočkáme a Křeťa vysype i kabelu u toho...

  • Zdrcený Mirek ...

   LukyACS22.9.2015 17:04reagovat

   Tak to je jasné, že Berbr na Peltu něco ví. Hlavně, i kdyby Pelta přes tohle šel do boje s Berbrem, tak je mu to k ničemu. Dášu nelze odvolat na VV má Berbr většinu hlasů a to samé platí i při odvolání Berbra na valné hromadě. Není, jak se ho zbavit.

  • Zdrcený Mirek ...

   standis22.9.2015 18:41reagovat

   Vizour to jako jeden z mála nazývá pravým jménem.

 • Komedie

  guitarplayer22.9.2015 14:44reagovat

  když jsme měli lavičku plnou hráčů z juniorky, tak se nadávalo, že máme slabší lavičku než plzeň a kdesi cosi, teď když tam máme playery první cenové, tak se nadává, že tam nejsou dorostenciSmích

  • Komedie

   Sendi22.9.2015 14:46reagovat

   jo! třeba Kováče žejo! :D

  • Komedie

   spartas22.9.2015 14:46reagovat

   Když někoho za první cenovou označí Fikura, tak to neznamená nic. Zvlášť když dá tuhle nálepku hráčům jako je Paixao, který JE HORŠÍ, než jsou hráči A-dorostu.

   • Komedie

    Chrod22.9.2015 14:49reagovat

    Horší než hráči A-dorostu není ani náhodou. Prostě jenom úroveň naší ligy hodně podcenil a myslel si, že to půjde samo. Teď už se snad probral, když by dostal šanci teď, myslím, že by nezklamal. Ono jestli se Lafata zraní (snad ne), tak budeme ještě rádi, že ho máme.

    • Komedie

     spartas22.9.2015 15:05reagovat

     Je pomalej a měkkej. To není o podcenění.

   • Komedie

    Dynamo22.9.2015 14:53reagovat

    jak jsi přišel na to, že je Paixao horší?

    • Komedie

     spartas22.9.2015 15:08reagovat

     Bohužel jsem měl tu smůlu Paixaa vidět.

     • Komedie

      Sendi22.9.2015 15:47reagovat

      osobně bych Pacmana nezatracoval, v prvním zápase na něj nešla kloudná přihrávka, to by se trápil každej útočník asi...

   • Komedie

    FIKURA22.9.2015 15:59reagovat

    Ono je fajn, že máme nadějný dorostence, ale nikde není psáno, že by mohli někteří dorostenci hned nastupovat za áčko. On ten přechod z dorosteneckého fotbalu do mužského je sakra rozdíl a jen málokdo se dokáže na dospělý fotbal rychle adaptovat.

    • Komedie

     LukyACS22.9.2015 16:02reagovat

     Nikdo je necpe do základu. Jen bychom rádi viděli, zda-li nejsou lepší než koně první a druhé cenové.

     • Komedie

      FIKURA22.9.2015 16:15reagovat

      Já ti rozumím, že je nikdo necpe do základu. Ja bych taky rád v budoucnu viděl tyhle naše chlapce, tyhle ty Turyny, Waisnery,Pulkráby v ačku. Ale zatím na to tihle chlapci nemají, aby naskocili na pár minut za áčko. Proto tam nejsou.

      Podívej kolik mladých máme ve Vlašimi a nehrajou ani druhou ligu!! Já bych s těma chlapcema mladýma byl opatrnej.

      • Komedie

       Sendi22.9.2015 16:26reagovat

       jak to může kdokoliv vědět, že na to nemají? Když nedostanou šanci ani na minutu, dokonce ani v přípravě, tak to prostě vědět nelze, svoje vrstevníky jasně převyšují a pokud dorost v přípravě narazí na dospělý tým, tak fotbalově jsou vždy jasně lepší, krom toho fyzicky na to stoprocentně má Pulkrab, Mustedanagič, Březina i Wiesner a ani jeden by nám zápas rozhodně nezkurvili, takže v čem je problém? problém je, že máme pod smlouvou třiprdele průměrnejch hráčů, v tom to vězí...opatrnej bych byl teda spíš s tou Vlašimí, Petržela se sice zbláznil, ale většina našich tam nastupuje pravidelně...

      • Komedie

       LukyACS22.9.2015 16:27reagovat

       Mně podle jmen nepřijde, že by ve Vlašimi byli hráči, ze kterých by nám rostly opory. Spíš to jsou ti, co kopali za juniorku.

       Nejvíc jsem věřil Moravcovi a ten ještě nehrál ani minutu, ale těžko říct, čím to je, nevím, jestli není třeba zraněnej.

       • Komedie

        Sendi22.9.2015 16:29reagovat

        jsou to tahouni předchozích ročníků Luky...Vondra se bohužel ve vývoji zastavil, ale Nečas i Toml třeba jsou super...vedle Tomla když hrál Kováč tak to vypadalo, že se od něj může učit...Moravec musí bejt zraněnej jinak si to nedovedu vysvětlit, každopádně pod Petrželou je možný všecko, ten ztratil veškerou soudnost už dávno...

        • Komedie

         LukyACS22.9.2015 16:40reagovat

         Já hlavně nechápu, proč Figura píše, že nehrají, všichni mají kolem 400 minut +/- a Vlašim odehrála 7 zápasů - 630 minut. To mi zas jako takový propadák nepřijde.

          

         Navíc sami jsme viděli, jak jsme špatně pracovali třeba s Folprechtem, dostal šanci v zápase s Příbramí, kde nezklamal, udělal tam chybu Brabec s Blažkem a od tý doby si nekopl, pak logicky v ČFL/FNL zakrněl. Až do loňské sezony to vypadalo, že z něj nic nebude a postupně se ukázalo, že na ligu s přehledem má. I když se samozřejmě našli kritici, kteří ho viděli v prvním kole za Liberec a říkali nic moc, to samé tvrdili o Hovorkovi, přitom je jasné, že asi těžko hned mohou hrát s přehledem SL, ale postupně se začli vyhrávat.

         U Folprechtea je škoda, že se zranil.

          

         A podobný příklad je Rada, který ukazuje, že na ligu také má s přehledem.

          

         Očekával bych, že klub s nejlepší mládeží v ČR se bude snažit zapojit své hráče častěji a upřednostní je před nákupy typu Picaulta, Litsingi.

         • Komedie

          Sendi22.9.2015 16:46reagovat

          je to tim, že figura tomu samozřejmě nerozumí a nesleduje to tolik, jako já :D

           

          jako do tý akademie sparta vráží hromadu peněz, máme nejvíc reprezentantů ze všech a přitom už teď máme nejstarší tým v lize...to prostě neni dobrý z žádnýho pohledu, dokonce i ti co milujou jenom tituly tak jim musí bejt jasný že to neni výhodný ani ekonomicky, ani sportovně...tak ať se na tu akademii vyserou rovnou a platěj hráče první cenový na všechny pozice, ať mam klidnější spaní, já to píšu vždycky, problém českýho fotbalu je, že největší amatéři trénujou nejvyšší soutěž, tady prostě panuje zarytá představa, že když proti Olomouci nastoupí Pulkrab, tak nedáme žádnej gól neboco...a o Radovi se vědělo že na to má už dávno, toho chudáka ve druhý lize drželi snad násilim...a víš co je na tom nejlepší?! že ten Picault je vo hodně lepší fotbalista než Litsingi :D

          • Komedie

           LukyACS22.9.2015 17:03reagovat

           Jednou bych rád na lavici viděl trenéra od mládeže. Někoho jako je Holas a ve dvojici třeba s Jílkem nebo Janouškem, i když na Jílka spousta lidí pindá. Nebo i ten Trpišovský je v podstatě produktem naší mládeže a Liberec pod ním hraje dobře. Je to sice risk, ale tihle zkušení trenéři jsou také rizikem a nepřijde mi, že by se Sparta pod nimi posouvala, vždyť je to pořád to samé dokola, vydrží tu 1-2 sezony, přivedou si nejrůznější hráče, které znají z dob svého angažmá a po nich přijde další takovej, kterej tyhle hráče vyhodí a přivede si své koně.

           Výsledkem toho je, že už přes 10 let čekáme na LM.

           Nejbliž do LM jsme měli za Lavičky, pod kterým jsme hráli velmi dobrý fotbal, hlavně chodit na Letnou mě za něj vyloženě bavilo, ovšem pak se to nějak zadrhlo, takže ve výsledku další zkušený trenér a zase bez LM.

      • Komedie

       Kombinator22.9.2015 16:43reagovat

       A Kadlec na to v 16ti měl? Ani hovno, sfouknul ho i vítr, ale díky systematický práci s jeho začleňováním do dospělýho fotbalu z něj 18ti - 20ti byl kvalitní hráč A týmu a ve 21ti jeden z nejlepších hráčů ligy. A i když se v Německu neprosadil, což teda vůbec nechápu, tak jakmile nastoupí za 21 nebo za Spartu, tak je to jasně rozdílovej hráč. Pochybuju, že by byl takhle daleko, kdyby dostal poprvé čuchnout v Brně v 21ti.

       • Komedie

        LukyACS22.9.2015 16:46reagovat

        a Spartě se to dost vyplatilo, těžili jsme z něj sportovně i finančně. Po takovém příkladu nechápu, že tuhle cestu nezkoušíme dál.

        • Komedie

         guitarplayer22.9.2015 16:50reagovat

         Kadlec byl naprosto výjimečnej talent už v tech 16 letech. Nepamatuju si že by někdo za stejně starého hráče vysázel 10 míčů.

         • Komedie

          LukyACS22.9.2015 16:58reagovat

          Zizu je prý také výjimečný talent a Pulkrab by se také neztratil. HLavně v zápasech za stavu 3-0, toho moc neriskuješ, ale Ščasný raději na lavici vezme dva stopery jako posledně.

         • Komedie

          Sendi22.9.2015 17:02reagovat

          pointa je ale ta, že když nastoupil, tak na to prostě třeba fyzicky rozhodně neměl...ale pracovalo se s nim a vyplatilo se to...a když jsme u těch šestnáctiletejch jo, tak tam máme teď ročník, kterej je podle mě ještě silnější než 92ka, tak sem zvědavej, jak se s tim teda naloží, když jde o ten talent...

          • Komedie

           guitarplayer22.9.2015 17:42reagovat

           ty jsou tak na úrovni skaláka

           • Komedie

            Sendi22.9.2015 18:05reagovat

            jmenovitě?

            • Komedie

             guitarplayer22.9.2015 18:16reagovat

             nevim

             • Komedie

              Sendi22.9.2015 18:19reagovat

              tak nežvaň ;)

       • Komedie

        Sendi22.9.2015 16:50reagovat

        přesně tak, ale vo tom už se toho tady napsaly slohy, to je jak hrách na stěnu házet...jak říkam, amatérismus a šlendrián

       • Komedie

        nemfi22.9.2015 17:11reagovat

        V té době jsme měli v útoku Kuliče, který už byl ale na odchodu, Holendu a 20tiletého Bonyho. Nemít takový útok, tak by měl větší problém se dostat na hřiště.

    • Komedie

     Sendi22.9.2015 16:07reagovat

     přesně tak, jenomže to neni otázka hráče, ale práce s nim a pokud má dorostenec dobrou morálku, pak to musí zvládnout a jestli má někdo dobrou morálku tak je to tenhle dorosteneckej mančaft...taky nikdo netvrdí, že tam musí hned hrát pět kluků, ale tam jsou naprosto hotoví, komplexní hráči, kteří ovšem nedostanou ani čuchnout...tam ta motivace potom zákonitě musí klesat...na lavičce Litsingy s Kováčem, to prostě bleju

     • Komedie

      FIKURA22.9.2015 16:25reagovat

      Tady se ukazuje jak nám hrozně chybí ”béčko”. Ať jiz ČFL, lépe druhá liga, tam se mohli tihle mladíci adaptovat na dospělý fotbal. Jiniorská soutěž je na tohle k ničemu. Měl bys všechny mladé pohromadě, kdykoliv si pro nějakého do béčka sáhnout.

      • Komedie

       Sendi22.9.2015 16:27reagovat

       to je stoprocentní pravda a považuju to za ještě větší chybu než, že se pustil Skalák do Boleslavi...největší bota v historii sparty hned po angažování Sergia Petera....

     • Komedie

      LukyACS22.9.2015 16:25reagovat

      Hlavně mě štve, když se podívám na systmatickou práci třeba Dinama Záhřeb, kde těm hráčům dávají čuchnout třeba na 10 minut a postupně si je pro připraví tak, že občas naskakovat v základu viz soupiska

      http://www.eurofotbal.cz/kluby/chorvatsko/dinamo-zahreb/soupiska/

      a my tady dáme větší přiležitost hráčům, kterým je třeba 21 let. Ono je to pro ně demotivující, když šanci nedostanou a vidí, kdo za naše áčko nastoupí. Prý byly problémy s morálkou třeba u Schicka s Čermákem, teď se dostali aspoň na hostovačku a oba hrají obstojně.

      • Komedie

       Sendi22.9.2015 16:36reagovat

       u Schicka tomu i věřim, to je povahově komplikovanej hráč, což mu může brzdit kariéru...u Čermáka bych to přikládal spíš tomu, že on na svojí šanci čekal dost dlouho a kdykoliv jí dostal, tak patřil k nejlepším...načež se stejně poslal do hajzlu, tam to musí pro toho hráče bejt strašně náročný na psychiku...a to srovnání se záhřebem jo, v roce 2013 hrála česká 19ka kvalifikační utkání s Chorvatskem a jasně ho přehrála 3:0 z chorvatskýho týmu hraje jejich ligu drtivá většina těch hráčů co nastoupila, jeden z nich hraje bundesligu za Leverkusen a druhej Ligue 1 za Monako...z českých pravidelně hraje ligu jenom JEDEN hráč...mimochodem ze sparťanů ten zápas hrál Čavoš, Matoušek, Bederka a tehdy ještě Staněk...to mě sere nejvíc, my ten přechod do dospělejch prostě neumíme!

       • Komedie

        LukyACS22.9.2015 16:45reagovat

        jj, Schick bude asi komplikovaný případ, ale já se tomu ani nedivím, když mu Lavička také moc šancí nedal, jsme ke konci sezony několikrát vedli větším rozdílem a on ten zápas proseděl nebo dostal šanci na 1-10 minut, to ho muselo pěkně štvát, obzvlášť když Bednář to jaro hrál kulové.

         

        Čermák už by na áčko také měl, vloni v Hradci hrál suprové a teď za Boleslav doslova válí, už je to ročník 94 a takovej hráč by měl bejt u nás minimálně na střídačce. Sice je to těžké v tom ohledu, že tihle hráči potřebují hrát, aby rostli, ale fakt si myslím, že by za nás v pohodě těch 20-30 minut odkopal. Jen se nad mladíky logicky nesmí rychle zlomit hůl, ale já osobně jsem schopen těmhle hráčům leccos odpustit.

        • Komedie

         Sendi22.9.2015 16:49reagovat

         já myslim, že má prostě hrát čermák v základu sparty a hotovo, letos tu měl jednoznačně hrát, Matějovský pomalu končí, Hušbauer ten už se do svý nejlepší formy těžko dostane...dokud se má od koho učit, tak na tom hřišti má bejt, pak vodejde střední záloha buď věkově nebo do zahraničí a najednou se řekne ”tak Čermáku a teď to musíš táhnout ty”...žádnej plynulej přechod tam neni jestli mi rozumíš, žádná sehranost, žádný návyky, nic...

         • Komedie

          LukyACS22.9.2015 16:56reagovat

          Matějovský se mi letos moc nelíbí a to ho mám hodně rád, ale těžko říct, jestli je to věkem, nebo tím (ne)systémem, co hrajem. Každopádně Čermák by byl suprová náhrada. Čermák je tvořivější a pohyblivější než Hušbauer a určitě bych tu radši měl Čermáka, než přiváděl Jiráčka. Na defenzivnější post tu máme Váchu s Marečkem.

          Jiráček sice dřív ukazoval velkou kvalitu, ale přijde mi jako ten typ, co musí odehrát spoustu zápasů, aby se dostal do formy, určitě byl docela drahej(včetně platu).

          • Komedie

           Sendi22.9.2015 17:05reagovat

           my hlavně už dávno nemáme hrát nějakýho posranýho defenzivně laděnýho záložníka víš co, zrovna v naší lize by toho ztaženýho moh hrát uplně kdokoliv, to je taky jeden z českejch přežitků tohle...v dorostu takovýho vůbec nemáme a jak to šlape :))

           • Komedie

            guitarplayer22.9.2015 18:09reagovat

            nevim, jeden čas zkoušel hrát bez DM Real a nedopadlo to moc dobře.

            • Komedie

             Sendi22.9.2015 18:15reagovat

             jenomže tak jak se v čechách vnímá DM to už nikdo nikde nehraje několik let, můžem tam mít klidně va vyloženě střední záložníky vedle sebe, ve výsledku nepozáš rozdíl, než když tam máš vokopávače se slabou rozehrávkou...víš jak to myslim

  • Komedie

   LukyACS22.9.2015 14:50reagovat

   Jo, ale o slabší lavičce jsem nepsal já, já mám nálepku pedofila už dlouho Smích

   • Komedie

    guitarplayer22.9.2015 14:55reagovat

    hlavně taky Lavičkofila

    • Komedie

     LukyACS22.9.2015 15:19reagovat

     nechápu, proč mě spojuješ s těmi, co chtěli nakoupit hráče na střídačku a teď kritizují, že tam nejsou dorostenci, ani jsem si nevšiml, že by třeba Spartas před rokem volal po Harbovi a dalších podobných kometách.

     • Komedie

      guitarplayer22.9.2015 15:30reagovat

      nespojuji, nevim, jaks na to přišel

      • Komedie

       honzaspartan22.9.2015 15:59reagovat

       Smích

 • DaveACS22.9.2015 14:42reagovat

  Zítra bez dorostenců

 • U19

  LukyACS22.9.2015 13:56reagovat

  Dorost válí bilance 8-0-0 a skóre 30:7, vede ligu o 2b, ale má o 2 zápasy méně než zbytek.

   

  Jsem zvědav, jestli Ščasný zítra někoho zkusí. Nevíte někdo dnešní sestavu? Z toho by se dalo vyvodit, kdo by mohl mít šanci. Pulkrab dával góla, takže zítra hrát nebude Úsměv

  • U19

   Luke22.9.2015 13:59reagovat

   AC Sparta Praha: Štorc – Eichler (46. Sváta), Čmelík, Köstl – Balvín (58. Plachý) (89. Urban), Havelka (58. Mustedanagič), Wiesner – Hašek, Pulkrab (C), Turyna (87. Novotný)

   • U19

    LukyACS22.9.2015 14:01reagovat

    Dík, Březina je asi zraněný, co? A Mustedanagič by zítra pár minut hrát mohl, zbytek asi smůla Neutrální

   • U19

    spartas22.9.2015 14:01reagovat

    Takže okysličená sestava na pohár je jasná:

    Miller - Mareček, Brabec, Kováč - Steinhöfer, Hušbauer, Jiráček, Litsingi, Konaté - Paixao, Fatai

     

    • U19

     LukyACS22.9.2015 14:06reagovat

     lavička - Štěch, Holek, Costa, Frýdek, Krejčí, Dočkal, Mustedaganić.

     Ščasný za stavu 5-1 v 85. minutě usoudí, že by se Zinedin mohl vyzkoušet Úsměv

     I když to je spíš moje optimistická představa Úsměv

  • U19

   Dynamo22.9.2015 14:27reagovat

   nejdříve je třeba dát šanci dalším hráčům z áčka, kteří moc nehrají. Až potom dorostencům. Pokud to Ščasný neudělá, riskuje rozklad kabiny.

   • U19

    spartas22.9.2015 14:29reagovat

    A to jsou kteří?

    • U19

     DaveACS22.9.2015 14:32reagovat

     Kováč, Brabec, Litsingi, Konate, Breznanik, Paixao

     • U19

      Dynamo22.9.2015 14:36reagovat

      Juliš, Steinhofer

     • U19

      Chrod22.9.2015 14:53reagovat

      Jestli bude hrát těchto 6 hráčů, tak budu hodně nasranej. Dal bych šanci jenom Paixaovi a možná Brabcovi, zbytek tu nemá co dělat.

     • U19

      LukyACS22.9.2015 15:48reagovat

      A jaká je perspektiva v tom, že necháme hrát Kováče, který se za rok přesune do kanclu?

 • Japonec

  guitarplayer22.9.2015 13:17reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/247355/jablonec-posiluje-obranu-peltuv-klub-privedl-hanouska-i-ryse.html

 • Berger z Dukly

  SFINGO22.9.2015 13:11reagovat

  měl blízko do Slávie výměnou za Bílka a peníze. Ovšem kluby se nedomluvili

 • Poslední přestupovej den

  spartas22.9.2015 11:37reagovat

  Do Sparty nečekám nikoho, ale v lize by ještě měly proběhnout zajímavé přestupy. Například Hanousek na levýho beka do Jablonce, nebo Bořil do Slavie. Nemohu se zbavit dojmu, že třeba Pelta velmi dobře ví, co dělá. Z jeho sportovního vedení Jablonce mám pocit, že někam směřuje a ví, co pro to musí udělat. Tedy něco, co mi ve Spartě chybí.

  • Poslední přestupovej den

   Sendi22.9.2015 11:57reagovat

   Hanousek neni žádnej zázrak, ale jedinej lepší levej bek v týhle věkový kategorii je Hybš, takže je to asi logická volba...Jablonec to podle mě každopádně delá v poslední době líp než my i Plzeň. Navíc investujou dost i do dorostenců a je tam pár hráčů, který se budou tlačit do ligy, to třeba v Plzni je na mizerný úrovni...

   • Poslední přestupovej den

    SFINGO22.9.2015 12:32reagovat

    otázka zda má Hanousek vůbec na to se dostat do sestavy přes Karavajeva, který i když hraje přes nohu, tak podává výborné výkony. Spíše vidím Hanouska, jako náhradu až si Karavajeva stáhne zpět CSKA.

  • Poslední přestupovej den

   Dynamo22.9.2015 11:58reagovat

   mě Jablonec zaujal v souboji se Spartou. Hrál dost rychle po stranách a vypracoval si více možností než my. Sparta uhrála remízu jen díky silným individualitám Dočkala a Lafaty. Takoví hráči Jablonci krom Hubschmana chybí. Podle mě bude letos liga vyrovnanější, než bylo zvykem, protože i Slávie do toho začíná šlapat a v neděli to může dopadnout jakkoliv.

   • Poslední přestupovej den

    SFINGO22.9.2015 12:38reagovat

    tak on má Jablonec na tento styl ideální hráče. Velice kvalitní rychlé a ofenzivní beky ( Karavajev a Romera), rychlá křídla ( Crnkič, Mingazov, případně Masopust nebo Tecl) plus do ofenzivy dynamické hráče. Teď lanařili Nivalda, ale ten jim zatím odmítl, to by byla další kvalitní posila pro ně.

    • Poslední přestupovej den

     Luke22.9.2015 12:44reagovat

     Nivaldo v Minsku moc dlouho nevydržel.Smích

    • Poslední přestupovej den

     Luke22.9.2015 12:46reagovat

     A nemusel by být ani špatný pro nás..

     • Poslední přestupovej den

      SFINGO22.9.2015 12:53reagovat

      taky mě to překvapilo, otázka v jaké je momentálně formě a kondici.

 • Berbr

  Dynamo22.9.2015 10:55reagovat

  Fotografové Blesku před pár dny dokumentovali Berbrovu schůzku s jeho novou blonďatou přítelkyní Nikol Müllerovou z marketingové firmy FAČR (STES) v budově stavebnin v Nýřanech u Plzně, jež asociační místopředseda spoluvlastní.

   

  A Roman Berbr se jim za to pomstil tím, že jim vypustil duši z kola jejich auta.

  • Berbr

   asd22.9.2015 11:11reagovat

   to je úchvatná záležitost. Nevim jak ten den dneska v klidu přežiju Smích

   Jediný co by asi byla pro všechny zajímavá zpráva by bylo to, že tenhle čurák zmizel z fotbalu.

   • Berbr

    Dynamo22.9.2015 11:14reagovat

    ono jde spíš o to, že do Křetísnký s jeho sesazením myslí opravdu vážně. A minimálně mu chce život velmi znepříjemnit, alespoň přes jeho média

    • Berbr

     asd22.9.2015 11:23reagovat

     Kéž by se to někdy povedlo

  • Berbr

   honzaspartan22.9.2015 15:25reagovat

   Dost pochybuju o tom, že pneumatiky na jejich autě měly nějakou duši Smích

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha