Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • bojovníci vs. podvodníci

  reno21.3.2015 23:07reagovat

  My jsme Sparta- bojovníci,podvodníci žijí na západ od nás!!! Radši remízu po vynikajícím výkonu než vítězství podvodem!!! je to stejná sračka jako od Pilaře,Limberského,Petržely,Chramosty,Rezka a jiného odpadu. Jak se asi slušnej člověk jako Lafata asi teď cítí? Dnes výborný výkon,ale na takové 3body seru.

 • Pentle

  captain_obvious21.3.2015 23:06reagovat

  Dost mě štve, že to ČT tak rozmázla, já jsem přesvědčený o tom, že na tyhle věci by se mělo upozorňovat, ale zároveň by se mělo měřit všem stejným metrem. Nevzpomínám si, že by někdy tahle hystericky v televizi hodnotili některou z těch sporných plzeňských penalt, jenom vždycky omílají trapnou frázi o tom, že si to rozhodčí obhájí (byť to je mnohdy naprosto neobhajitelné) a že si to Plzeň stejně zasloužila útočnou hrou.

  Na druhou stranu pokud by tohle byl začátek nové doby, kdy se tohle bude v televizi jasně odsuzovat, ať hraje kterýkoli tým, tak to je jedině dobře.

   

  Dneska vyhrál jasně lepší tým, 3 body jsou zasloužené, ale jsem smutný, že jsme jich dosáhli takovým špinavým způsobem. Obzvlášť smutné bylo sledovat Lafyho, jak se zrovna on k tomuhle snížil ve snaze tam nějak ty tři body vydolovat. To je vysloveně snížení na plzeňskou úroveň, kopie té Rezkovy tragikomedie, kvůli které nás ve Skotsku ještě pěkných pár let budou nesnášet.

  • Pentle

   bastien66621.3.2015 23:09reagovat

   souhlas s tebou, ale ber to tak, že zrovna Lafatovi sebrali úplně regulérní gol. Tak on si vzal neregulerní. Toto u mě trochu tu pachuť vyvažuje. Mělo to skončit 0 0 s tím, že Sparta dala v 65. min regulerní gol a ti 3 šaškové ho neuznali? Skončilo to 1 0 , a Sparta 1 regulerní gol dala. Sice jinej než ten vítěznej ale dala.

  • Pentle

   majtin21.3.2015 23:17reagovat

   A no, s tím souhlasím naprosto. Jen bych dodal, že tu jeden velký rozdíl je. Lafata to udělal podle mě spíš ze zoufalství, není mu to vlastní. Kdežto ”borci” z Plzně, to dělají úplně s chladnou hlavou. Přirovnal bych to k Zidaneho úletu.

   • Pentle

    Avhred21.3.2015 23:26reagovat

    Mně někdy přijde, že hráči plzně ty pády snad trénují a jsou nabádáni, aby se k nim uchylovali, úchylové. David to udělal impulzivně, jak správně říkáš, kdežto Pilař a spol. pády podnikají vědomě, mechanicky. Je to jako na záchodě; když zatáhneš za splachovadlo, obvykle se spustí voda, a to samé platí pro hráče plzně; když se některý z těch filistrů dostane do vápna soupeře, je velká pravděpodobnost, že sebou bací.

  • Pentle

   Avhred21.3.2015 23:21reagovat

   Prostě komentátorská klasika ... Sparta rozebírá Teplice po celé utkání, předvádí pohledné akce, pálí jednu šanci za druhou, ale kreténi u mikrofonů samozřejmě plkají něco o tom, že Teplicím to nejde a podobně, a vůbec se nezmíní o kvalitní hře Sparty. Ale co chtít od slávisty a idiota, co objíždí republiku s nějakým pochybným programem o manželském souznění ...

 • K Bomberovi

  standis21.3.2015 23:03reagovat

  a jeho moralizování. Až se vyjádří Lavička, že do toho šel Lafata chytře jako se vyžvejknul po Limb. simulaci Vrba, tak srovnávej morálku Sparty s Plzní. A to nemluvím o pravidelných leteckých dnech v zápasech prádelníků.

  • K Bomberovi

   reno21.3.2015 23:14reagovat

   to je snad úplně mimo,my jsme Sparta my se nemusíme s nikým srovnávat a teď jsme udělali chybu,tak se k ní kurva snad přiznáme,né? proč se budeme přirovnávat k nějaký přiblblý Plzni,jen proto,že oni podvádějí?

  • K Bomberovi

   Bomber21.3.2015 23:16reagovat

   Jenže tady přece nejde o to, jak se kdo vyjádří k tomu, co udělal, jde o ten čin samotný. A pokud se někdo v něčem nějak zachová, tak už ztrácí právo moralizovat někoho jiného za to samé, i kdyby toho ten dotyčný udělal 10x víc. A to platí jak pro toho, kdo to udělal, tak pro ty, kteří ho obhajují. Věřím, že chápeš, jak to myslím, nemám potřebu se tady s nikým hádat a dělat si internetové ramena, jen píšu svůj názor. Prostě pokud někdo udělá podvod, tak už to nesmaže a je jedno jestli to udělal 1x nebo 10x, prostě tu hranici už překročil a už z ní není návratu. Upřímně si myslím, že toho Lafata asi už lituje, ale prostě si pokazil své renomé u většiny fanoušků a to už bohužel nikdy nevrátí, myslím, že mu to za to nestálo.... A to nemluvím sám za sebe, stačí si projít fóra Jablonce, Slávie a ostatních fanoušků a to i na sportovních fórech.

   • K Bomberovi

    standis21.3.2015 23:22reagovat

    Tak jinak. Nemůžeš dávat rovnítko mezi systematické a programové jednání Plzně s individuálním selhání jednotlivce ze zoufalství. A navíc to nikdo ze Sparty neobhajuje jako tehdy Vrba.

    • K Bomberovi

     Bomber21.3.2015 23:34reagovat

     Tak ono v Plzni jsou 2 simulanti a to Petržela a Pilař... Limberský sice nafilmoval penaltu proti Spartě, ale od té doby jsem si nějakých jeho letů nevšiml. Ve Spartě má sklony k simulacím Dočkal a teď udělal ojedinělý zkrat Lafata. Myslím, že se tu na Plzeň vytvořila až paranoia... Některých dotyčných bych tu pomalu označil za nemocné... Domluva Plzně s hlavním krajským hygienikem je snad úplný TOP. Filmuje a simuluje spousta fotbalistů, každý tým má takové hráče, jen mě to překvapilo u Lafaty. Prostě co se týká nějakých morálních kvalit na titul, tak zásluhy v tomhle pohledu nemá žádné mužstvo.

     • K Bomberovi

      byzantinec22.3.2015 0:07reagovat

      Tak pokud vím, tak Lafata už byl trestán za nafilmovanou penaltu ještě v Jablonci, a pokud se dobře pamatuju, tak to druhý den do novin i přiznal, že filmoval.

   • K Bomberovi

    ketamin21.3.2015 23:35reagovat

    Za renóme u fanoušků si hovno koupíš.

 • Lukyho link

  bastien66621.3.2015 23:02reagovat

  jasně dokazuje co to je za 2 kretény, myslím Němce s Luhovým. Šijou do Lafaty a onanujou nad tím, jak byli pomezní přesní a neutekly jim ani milimetrové ofsajdy. Kdyby si tu situaci raději prohlédli než začnou zvracet na Spartu

 • Jediný správný řešení

  majtin21.3.2015 23:02reagovat

  Co se stalo nejde odestát, všem hlupákům co nefandí Spartě, dal Lafy do ruky velkou zbraň.

  Ale podle mě, je prostě důležitý, aby teď řekl něco jako:

  ”Ano, nafilmoval jsem, není to správný, stydím se za to.” A může dodat něco ve smyslu, že cítil křivdu, bezmoc, že bychom měli zase ztrácet víc na mužstvo, které si takto pomáhá pravidelně.

  A měl by přijmout trest. Hlupáky tím nejspíš neumlčí, ale zachová si čest a vrátí ji i Spartě.

  • Jediný správný řešení

   LukyACS21.3.2015 23:04reagovat

   Přesně... já doufal, že už to takhle na férovku řekne i v rozhovoru. Tímhle prohlášením by si to dost vyžehlil.

  • Jediný správný řešení

   ketamin21.3.2015 23:05reagovat

   Doufám, že takovou kravinu v životě neudělá.

   • Jediný správný řešení

    majtin21.3.2015 23:13reagovat

    Já doufám, že ji v životě udělá a to teď hned. Hele, já to teď pročítám a spousta lidí je z toho zklamaných, i nesparťani, který ho uznávali nebo byl vzor pro jejich děti.

    • Jediný správný řešení

     ketamin21.3.2015 23:22reagovat

     Už zase. Soudruh Lafata se provinil proti vzoru socialistického sportovce, který má jít dětem příkladem.Smích

     • Jediný správný řešení

      majtin21.3.2015 23:29reagovat

      Ale prd, jsou principy který platěj za jakéhokoliv režimu.

      Když jsem se díval na Plzeň, říkal jsem si, ještě že tomuhle nemusím fandit.

 • Lavička

  standis21.3.2015 23:00reagovat

  Tak co, odvolají ho, pokud to bude zítra o 5 bodů? Kladem pro něj dnes bylo, že sundal Krejčího už o půlce. Na druhou stranu ho tam neměl dávat, když Konaté má lepší formu. Záporem nasazení Brabce, když měl virozu a za něj dobrou náhradu. Kladem hezký fotbal, zápor všichni víme. Kdybych o tom rozhodoval já, tak ho tam ještě nechám, ale pokud by postavil v příštím zápase Krejčího, tak bych ho odvolal ještě před výkopem.

  • Lavička

   Capo21.3.2015 23:05reagovat

   Do konce sezony ať ho tam klidně nechaj, když nebude ztrácet body a budou hrát jako dneska (vyjma koncovky samozřejmě). Stejně by to maximálně dostal Jílek a tam těžko odhadovat jestli by to bylo ku prospěchu věci nebo ne. Každopádně by už teď mělo být jasně daný, že po sezoně končí, i kdyby udělal titul a už by se měla hledat náhrada.

   • Lavička

    standis21.3.2015 23:13reagovat

    Asi tak. Mají 2 měsíce na hledání náhrady, což není zase málo.

 • Lafata

  LukyACS21.3.2015 22:38reagovat

  Nejsem na to hrdý, teď ztratíme veškerou munici na Plzeň, ovšem gól Lafaty byl regulérní, žádný ofsajd! Jen ty jelita z ČT Sport nejsou schopni ukázat pořádnej záběr. Demence. Celá republika teď bude řešit penaltu, ke který by nejspíš ani nedošlo. https://pbs.twimg.com/media/CAptDbfWsAAe163.png:large

  • Lafata

   Avhred21.3.2015 22:44reagovat

   Ejhle, tenhle záběr jsem doposavad vůbec neviděl! Z opakování, jež poskytla televize za uslintaného hýkání byvší hvězdy kostarické ligy, soudruha Karocha, bylo zjevné, že jde o ofsajd, ale tenhle snímek ukazuje celou věc v naprosto novém světle.

  • Lafata

   kopejtko21.3.2015 22:45reagovat

   dneska potěšil Mareček ovšem to co předváděl Krejda a nakonec tečka pana rozhodčího to je na zaplakání

   • Lafata

    Avhred21.3.2015 22:53reagovat

    Mareček zahrál velice solidně, což se o Krejčím říci nedá, a začínám mít obavu, že sledujeme soumrak jednoho velkého fotbalového talentu. Vždyť ten kluk neskutečně stagnuje; to jeho řešení situací je pořád na jedno brdo, pořád se snaží utéct bláhově po lajně a odcentrovat, invence v jeho hře je nulová, pravačku má vyloženě hroznou a evidentně nepracuje na nějakém zlepšení, a když se k tomu připočte mizerná forma, která definitivně pohřbí jeho občasný přínos pro mužstvo v podobě dobrého centru, tak prostě v základu Spartičky nemá co pohledávat.

  • Lafata

   Capo21.3.2015 22:46reagovat

   Škoda, že to ten šašek mávnul(takhle to ani nevypadalo jako nějak složitá situace), nejspíš by se pak nakonec vyhrálo i víc než 1-0 a jelo by se dál. Teď se celý týden nebude psát o ničem jiném, než jak nás Kovařík zachránil...Navíc v zákulisí Sparty to asi vře, když měl mít Lavička nůž na krku. Nevěřim, že by to ČT pustilo do éteru, kdyby to neměli z hodně prověřeného zdroje.

  • Lafata

   majtin21.3.2015 22:54reagovat

   Ano, před plzeňskými hlupáky jsme ztratili munici. A co na tom, že je ten poměr asi 1:30. Kdykoliv jeden z těch jejich šmejdů spadne, hned to bude - to je to samý jako Lafata.Smutek

   • Lafata

    wasek2611@centrum.cz21.3.2015 22:56reagovat

    Lafata mi uplně připomněl Pilaře..jak mohl takhle klesnout...nezaslouží si bejt kapitán...

    • Lafata

     LukyACS21.3.2015 23:00reagovat

     Aspoň bylo na Lafatovi vidět, že ho to celkem mrzí, jen to mohl říct víc narovinu.

   • Lafata

    LukyACS21.3.2015 22:57reagovat

    Právě, nikoho to zajímat nebude, na všechno bude odpověď Lafata Neutrální

    Jinak je zajímavé vidět i to, že Lafatovi fanoušci tenhle zákrok po zásluze vyčtou, ovšem u plzeňských fans na nic takového nenarazíš, tam to snad ještě obhajují a vysmívají se ostatním.

 • 1:0

  Avhred21.3.2015 22:21reagovat

  Ten výsledek, přátelé, měl být úplně jiný; vždyť jsme byli jasně lepší, měli tolik šancí, tolik střel a jenom jeden gól. Úsměv Teplice musejí být rády, že si z Letenského svatostánku, z památných kulis, kde svého času pobíhaly legendy českého fotbalu jako Kvašňák či Novotný, neodvážejí potupný ranec. Smích

   

   

  • 1:0

   Capo21.3.2015 22:29reagovat

   Měl být minimálně 3-0 už po poločase, ale normální gól jsme prostě nedali, takže to mělo skončit 0-0. Takovéhle výhry opravdu nepotřebujeme a navíc nás to podle ČT mohlo zbavit Lavičky, takže pro mě je dnes jediná radost, že mi to přineslo 1400...

   • 1:0

    Avhred21.3.2015 22:40reagovat

    Podle mě bychom nakonec někde v 91. minutě stejně skórovali, Řezníček by to zboural a ”klabzubákovsky” donesl míč za brankovou čáru na prsou, neb ten tlak byl drtivý, stupňující se, a to po celý zápas. Ale souhlasím, že David si tu padavou burlesku mohl odpustit, každopádně rozdíl mezi jeho filmováním a tím, co provedl přihlouplý hluchant Limburský na podzim 2012, je ten, že tenkrát to sudí měl jako na dlani, viděl, že ”to byl jasnej kontakt, jasná penalta”, a přesto pískl, kdežto dneska rozhodčí zkrátka nedokázal v té změti noh přesně identifikovat, zdali jde o skutečný penaltový zákrok či nikoliv, a lehce pochybil v náš prospěch. To se holt občas stává.

  • 1:0

   Bomber21.3.2015 22:37reagovat

   Zajímavé je, že když takovou penaltu kopala Plzeň a to takhle viditelnou simulaci snad neměla ani ona, krom snad Limberského pádu v zápase se Spartou, tak jsi mohl vyletět z kůže a u Sparty ti to najednou nevadí a raduješ se z výhry. Tím jsi ukázal, co jsi zač a nakadil sis do vlastní pusy. Alespoň se ukázalo, kdo je opravdu poctivý fanoušek a kdo odsuzuje podvody, ale pouze u jiných, když si jimi vypomůže sám, tak mu proti srsti nejsou.

   • 1:0

    ketamin21.3.2015 22:41reagovat

    Moralizování si strč do řiti.

    • 1:0

     Bomber21.3.2015 22:45reagovat

     Najednou... Jak píše LukyACS nahoře, Sparta díky tomu přišla o munici na Plzeň. Nemají si už co vyčítat.

 • Dneska Plichta

  AlbiS7721.3.2015 22:16reagovat

  Ja myslím že nám Lafi dneska zazdil změnu trenéra, kterou už bohužel potřebujem jako sůl. Na konci byl záběr na Kasíka kterej nebyl moc spokojenej s vysledkem.

  • Dneska Plichta

   ketamin21.3.2015 22:21reagovat

   Škoda že tam sebou praštil zrovna Lafata. Toho jsem si jako jednoho z mála z tý bandy vážil.

  • Dneska Plichta

   rimidalv21.3.2015 22:25reagovat

   Plzenští pokrytci - Lafata je férový hráč a bez kontaktu by nepadal.Kromě toho už musel Kovařík kompenzovat smyšlené ofsajdy a neodpískané fauly v blízkosti pokutového území!

   • Dneska Plichta

    Bomber21.3.2015 22:34reagovat

    Tím co předvedl, ukázal, že férový hráč není. Do teď jsem si to o něm myslel. Ruku na srdce, kdyby takhle spadl někdo z Plzně, asi bys měl jiný názor nebo chceš říct, že neměl? Pokud ti vymyšlené penalty vadí jen kvůli tomu, že se nepískají Spartě, ale někomu jinému, tak jsi obyčejný pokrytec.

    • Dneska Plichta

     Pavel0021.3.2015 22:37reagovat

     Porovnej si pozápasový rozhovor třeba s Limberským... pak si udělej obrázek o tom kdo je férový + kolikrát že to Lafata simuloval za svoji karieru a kolikrát třeba ten Limberský?

     • Dneska Plichta

      Bomber21.3.2015 22:42reagovat

      Bohužel jsem to sledoval jen přes internet, takže jsem stihl jen kousek toho rozhovoru, pak to típli a tam říkal, že penalta byla, když to pískl rozhodčí. Ale o to ani tak nejde, prostě udělal hereckou etidu, která byla navíc velice špatná a rozhodčí pískat evidentně chtěl. Co se týká toho, simulování, že kolikrát kdo simuloval... Když to přeženu do extrému, nezáleží přece na tom, kolikrát kdo co udělal, ale že to udělal. Vrahem je ten, kdo zabil 10 lidí i ten, kdo zabil ”pouze” jednou. A Lafata bohužel ukázal, že je taky simulant jako Limberský.

      • Dneska Plichta

       ketamin21.3.2015 22:51reagovat

       Leda tak hovno.

      • Dneska Plichta

       Capo21.3.2015 22:59reagovat

       Chápeš vůbec, že kdyby do televize řekl, že to nafilmoval, tak by nejspíš skončil na disciplinárce? Myslim, že na něm bylo dost vidět, jak moc se mu k tomu nechce nic říkat.

       • Dneska Plichta

        Bomber21.3.2015 23:21reagovat

        Ale já to chápu, jen poukazuju na to, že Limberského tady někteří chtěli pomalu upálit za tu úplně samou věc... simulaci + popření úmyslu... a u Lafaty je to najednou úplně něco jiného.....

    • Dneska Plichta

     rimidalv21.3.2015 22:55reagovat

     Oprávněnost penalty dokáže analyzovat jenom komise rozhodčích z opakovaných záběrů - pokud možno z různých úhlů.

     Stoprocentně ale platí druhá část mé poznámky, že v rozhodujících momentech Kovařík do 85 minuty zjevně připískával Teplicím.

 • Takhle já vyhrávat nechci

  Nuff21.3.2015 22:14reagovat

  Nesnizim se na úroveň plzeňských hráčů. Po dlouhý době Rudej válec (holt bez gólu) a taková degradace na závěr?

  • Takhle já vyhrávat nechci

   majtin21.3.2015 22:29reagovat

   SmutekSmutekSmutekVztek

77418 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha