Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Ščasný

  Kombinator5.11.2015 11:29reagovat

  Ještě, jedna věc k tomu, co jsem napsal. Nechci spekulovat, jestli za současný stav může víc trenér nebo hráči, ale jedno vím jistě, Ščasný rozhodně není trenér, který Spartu dokáže dát dopořádku, tudíž nemá smysl vyhazovat hráče dřív než trenéra. Nejdřív potřebujeme trenéra s herni vizí, nikoliv někoho, kdo se snaží udržet zuby nechty, jakýmkoliv způsobem a až následně vymést chlív

  • Ščasný

   adam5.11.2015 13:01reagovat

   Rozhodně si nemyslí, že Ščasný je trenér s jasnou vizí, takže s tebou souhlasím. Ale podle mě je už načase pochopit fakt, že hru tvoří především 11 hráčů na hřišti. Ano, trenér vybírá základních 11 hráčů. Ale objektivně řečeno, já bych třeba v Plzni postavil přesně ty samé hráče co Ščasný a jak to vypadalo víme. Pokud bude na hřiští víc jak jeden hráč, co místo bojovnosti předvede tak leda laxnost, tak nás může trénovat třeba Ferguson a stejně to nebude k ničemu. Základní problém vidím v celkovém složením týmu a absenci odborníků ve vedení Sparty.

   • Ščasný

    Kombinator5.11.2015 14:24reagovat

    To já vůbec nerozporuju, ale základem je, aby přišel někdo, kdo jasně ví, co chce hrát a s kým to chce hrát a od toho si přizpůsobil mužstvo. Nechat Ščasnýho udělat převrat, aby za půl roku konečně vypad, protože vedení konečně usoudí, že už toho podělal dost a přišel někdo jinej, komu se zase nebude hodit půlka mužstva, je totální hovadina, ke který bohužel opět neomylně směřujeme.

    • Ščasný

     kapacitos5.11.2015 15:19reagovat

     A koho by sis tady konkrétně představoval za

     trenéra? Scasny taky ví co hrát, ale když na to nemá hráče a nebo jsou z formy a ti co by je mohli nahradit tak jsou zraněný tak co s tím má dělat.. Nebo si myslíš, že jim před zápasem řekne ať to v klidu odchodí a při standardkach ať radši ani neskacou a nebrání Úsměv

     • Ščasný

      Avhred5.11.2015 15:49reagovat

      Podle mě na tuzemské trenérské scéně se trenér pro Spartu těžko najde a kvalitní kouč ze zahraniční bude z mnoha důvodů nedostupný.

     • Ščasný

      Kombinator5.11.2015 15:56reagovat

      Ne, neví co hrát, což bylo patrný z toho, že chtěl hrát 3-5-2, aniž by na to měl nebo si přivedl odpovídající hráče a bylo to patrný i z toho, že ob zápas měnil sestavu i rozestavení a z nouze cpal hráče na místa, kde nemohli být pro tým nejprospěšnější. Ščasný je akorát mistr v tom, jak se dokáže nejdřív půl hodiny vymlouvat na všechno možný a hned vzápětí prohlásit, že se nechce vymlouvat.

      • Ščasný

       Avhred5.11.2015 16:10reagovat

       Nechci se Ščasného zastávat, těch přehmatů má na triku dost, ale skutečnost, že jsme se dostali zpátky k tomu, co ordinoval Lavička, indikuje, že s těmihle hráče se ani nic jiného hrát nedá.

      • Ščasný

       kapacitos5.11.2015 16:13reagovat

       Tak chtěl jiný hráče, který ale nevyšli, Sivok, Rosa, Celustka, Necid, Frydrych, Jablonsky.. Od majitele klubu dostal za úkol hrát jinym systemem, tak to musel zkusit s tím co má, ale dostávali jsme hodně branek tak od toho upustil. Koho by si tady chtěl za trenéra ty?

       • Ščasný

        spartas5.11.2015 16:54reagovat

        Na tiskovce tvrdil, že dostal, co chtěl. Co má sice říct jinýho, na druhou stranu - jsou to jeho slova. Má tedy co chtěl, proč hraje takhle?

       • Ščasný

        Kombinator5.11.2015 18:56reagovat

        Je jasný, že průser je i nad Ščasným, ale to že si Ščasný napíše na papírek, že chce Ronalda, Mesiho, Hazarda a Kompanyho a když nepřijdou, tak to není jeho problém, tak to si taky nemyslím, že je nějaká omluva. Co se týká trenéra, tak pro mě je tahle otázka neřešitelná, jelikož můj úkol někoho hledat není a nikdy nebyl, takže nemám o zahraničních a pro Spartu finančně dostupných trenérech přehled, respektive mám ho asi jako Otava, ale jedno vím jistě, žádnej mediálně známej trenér by to být neměl, protože ti jsou buď nedostupní nebo do Sparty nikdy nepůjdou, protože mají namířeno výš nebo jsou to jako v případě Ščasnýho dinosauři, kteří se v klubech střídaj po půl roce. Nicméně vedení ví od začátku minulý sezóny, že je potřeba se poohlížet po trenérovi a místo, aby se za rok a půl našla nejlepší varianta pro rozvoj týmu a synchronizaci s mládeží, tak přijde dinosaurus Ščasný, který i za krátkou dobu přesně potvrdí, že na to nemá, jeho herní styl vůbec nenavazuje na koncepci ve Spartě, jeho úkol zlepšit hru venku je pro něj naprosto nereálnej vzhledem k jeho výkonům v Teplicích a nemá žádnou potřebu začleňovat odchovance, nicméně je mu líným šaškem Otavou po líbivých kritických kecech prodloužena smlouva a teď ho máme ve Spartě usazenýho jako klíště, přičemž co rozhovor, tak za všechno špatný může někdo jinej. Navíc Otava, Dan a spol nechtěj vypadat jako totální kokoti, že prodloužili takovýmu neumětelovi smlouvu s tím, že mu věří pomalu na postup do LM přes MU a pak ho po dvou měsících vylejou, tak nám tu teď bude smrdět tak dlouho, dokud už to nebude fakt únosný nebo dokud už bude reálně hrozit, že přijdeme o titul. Za mě by byla v momentální situaci nejlepší varianta vykopnout otrapu Ščasnýho, dosadit dočasně na zbytek podzimu na jeho místo nějakýho trenéra z nižších kategorií, popřípadě využít Svobodu, který pak v zimní přestávce nebude příchod někoho kvalifikovanějšího brát špatně a dát mu k ruce pro taktickou stránku a rady třeba Hřebíka, nějak to doklepat do konce podzimní části, přičemž horší než pod Ščasným to, vzhledem k síle kádru, prakticky být nemůže, během tý doby zhodnotit a kontaktovat nejlepší trenérský varianty a v zimě udělat změnu. Pokračování se Ščasným nikam nevede a sedí tu jak žába na prameni.

     • Ščasný

      waaw5.11.2015 17:59reagovat

      To si nejsem tak jisty. Dobryho kouce nedela jen to, ze rika hracum brante a dejte jim gol. Dobry trener pozna co je v kterym hraci a jak z nej vytahnout maximum. Jak muzstvo motivovat aby melo hlad po uspechu a udrzet v muzstvu tu spravnou naladu, idealni pomer pohodicky a respektu k trenerovi. A to je presne oblast, kde Scasny selhal.

  • Ščasný

   majtin5.11.2015 18:39reagovat

   Ano. Opravdu by byl nesmysl vyhazovat půlku kádru před změnou trenéra.

 • Paspartu5.11.2015 9:48reagovat

  Přesně tohle je vlastnost proč, do Sparty nepatří. Pokud si bude myslet ”Já jsem nejlepší a nikdo na mě nemá”, tak by se stejně neprosadil. Pokud nebude bojovat a bude se cítit ukřivděně, tak by to bylo vidět i na hřišti. A to už tady máme a nepotřebujeme více.

  • Paspartu5.11.2015 9:49reagovat

   Omlouvám se, je to reakce na Folprechta :)

  • experto5.11.2015 10:24reagovat

   Co má říkat ... tak určitě, jak říkám, jdeme zápas od zápasu, kluci to zvládli, musím si počkat.

   Naopak mám rád, když někdo nepoužívá na všechno jen ty alibistický fráze. Má prostě sebevědomí, a to se tu nenosí.

   • Bunda5.11.2015 10:48reagovat

    Hlavně s takovým hráčem se mělo u nás pracovat. Nějakého Shalu strčí do kapsy.

    • Tashunka Witko5.11.2015 12:53reagovat

     Folprechta znám z dorostu a béčka. Byl fotbalově vyspělej, v záloze lepší dispečer než Pavelka, ale s horší koncovkou. Nasazením to byl ale typ Dočkala, takový ten poloflákač a rozhodně ne dravec a lídr, po jakém se dnes volá. Než Shala ale lepší nejspíš bude, ale to je a bude spousta našich mládežníků, které pouštíme zadarmo pryč, abychom pak na jejich místo mohli koupit horšího hráče. S komisí ve složení Hřebík, Křetinský, Kotalík, Otava, Ščasný a Požár to jinak být ani nemůže. Předpokládám, že své si k tomu řekne i specialista na standardky Hejkal.

   • ten kdo má sebevědomí

    guitarplayer5.11.2015 12:40reagovat

    ten kdo má sebevědomí to ukáže na hřišti a nebrečí, že hrají horší hráči než je on a je ublíženej jak jsou na něj všichni zlí

  • pubi5.11.2015 13:16reagovat

   Přesně tak. Mimochodem obecně bohužel i ti hráči, kteří se prezentují celkem slušně na hostovačkách (Shala, Čermák) jsou spíš ti hlemejždí záložníci, kterých máme dost, nehledě na to, že minimálně v případě Dočkala i fotbalově o několik tříd lepších.

 • Folprecht

  guitarplayer5.11.2015 9:26reagovat

  v rozhovorech s nim pořád čtu, jak ve spartě hráli horší hráči než on, jak evropské poháry hráli horší hráči než on.

  To mi přijde poněkud sebestředné.

 • Sestava

  Dynamo4.11.2015 19:40reagovat

  Kolik změn bude po Plzni?

  Bičík - Mareček Holek Costa Hybš - Fatai Jiráček Dočkal Matějovský Krejčí - Lafata (Juliš)? Nebo dá šanci Litsingimu od začátku, nebo na beka Steinhofer?

  • Sestava

   waaw4.11.2015 19:51reagovat

   Je cas na zmenu:

   Bicik-Marecek,Holek,Costa,Krejci- Steinhoffer, Jiracek, Matejovsky, Dockal, Litsingi- Fatai

  • Sestava

   JosephV4.11.2015 19:54reagovat

   Dal bych na Beka Steinhofera místo Marečka,zbytek asi souhlas, nic lepšího momentálně nemáme...

  • Sestava

   FIKURA4.11.2015 21:14reagovat

   Bude jedna změna!

   • Sestava

    Dynamo4.11.2015 21:37reagovat

    Brabec je ta změna?

    • Sestava

     Bunda4.11.2015 21:46reagovat

     Steinhofer místo Marečka ? To může příjít v zimě Vachoušek a hrát levého beka.

     Markus je šílenej a proto vůbec nedostává prostor a místo něj se tam dávají záložníci Frýdek a Mareček.

     • Sestava

      Avhred4.11.2015 21:56reagovat

      Mareček 47 zápasů/5 asistencí

      Steinhofer 6 zápasů/3 asistence

       

      Pravda, minimálně směrem dopředu je Mareček o parník před Markusem ...

      • Sestava

       Bunda4.11.2015 22:00reagovat

       Nehodnotím obránce podle golů nebo asistencí. To je píčovina. Kdyby Markus nebyl strašnej tak by aspon občas hrál,ale Sčasný vidí že takového hráče tam dát ani nejde.

       • Sestava

        Avhred4.11.2015 22:30reagovat

        Takže de facto říkáš, že nepotřebujeme moderní krajní obránce, co umí dopředu, když je podpora útoku (centry, asistence a góly) vlastně faktor, o který nejde. Takže by stálo za to kontaktovat Pleška a napravo by to mohl odkopat ten Mareček ...

        • Sestava

         spartas4.11.2015 23:52reagovat

         Steinhöfer není moderní pravý obránce, jeho tři asistence na tom nic nemění.

      • Sestava

       spartas4.11.2015 22:23reagovat

       Tak když ho nasadíš proti unavenýmu soupeři jako byl Klokan, nikdo ho neatakuje, tak on v klidu dojde k vápnu a předvede jedinou věc, kterou umí. Nacentruje.

       • Sestava

        Kombinator4.11.2015 23:28reagovat

        Nemyslím si, že je na tom tak špatně, každopádně to, že se z kvalitních týmů propadl někam do prdele prostě náhoda nebyla a dost to souvisí s jeho přístupem, což se teď ukazuje a o to zaoufalejší je, že si Ščasný přivedl jen tohohle lempla a mělo na něm být postavený 3-5-2. Ščasný je prostě zoufalej od začátku do konce a čím dýl tu bude, tím hůř.

        Jsem fakt neskutečně nasranej, že tu ještě pořád je. Jen co přišel, tak začal hned vykládat, že Hřebíka poslouchat nebude, načež ve zbytku sezóny předvedl s týmem hovno a kde se dalo ztratit body, tam je ztratil, což samozřejmě dne již dle tradice, okecal a vymluvil se na všechno možný a zejména na to, že potřebuje posílit. Pokračovalo to přestávkou, kdy si přivedl lenochoda Paixaa, lempla Steinhofera a naprosto se vybod na kraje obrany, který teď musí lepit hráči dobrýma tak pro Jihlavu, když se mu zranil Frýdek, kterýho málem udusil, když sestavu tahal z děravýho klobouku. Další skvost byl, že se zřejmě chtěl zalíbit Danovi s 3-5-2 (fanouškům zase zřejmě s kecama, že má Hřebíka na salámu) a tak místo svýho původního tvrzení, že 3-5-2 bude záložní styl a nechce nic překopávat, všechno překopal a udělal z 3-5-2 hlavní styl hry, do kterýho ale neměl hráče a celkově na to tým absolutně nebyl připravenej, což vyšperkoval Marečkem a Hybšem v obraně, což zapříčinilo tak šílenej průchoďák, že to historie Sparty snad ani nepamatuje, na týhle zoufalý historický vložce pracoval xy zápasů, než jsme dorazili do Bolky a tam teprve velký Zdenda pochopil, že jestli bude s tímhle dál pokračovat, tak toho bůra prostě dostaneme, i když se Ščuk netrefí ani z metru 3x po sobě. Korunu svý neschopnosti, nekompetentnosti a zoufalosti pak nasadil jednak tvrzením, že se přes zoufalej Thun postoupilo, tak proč by měl řešit průchoďík v obraně a jednak, že potřebuje posily, čímž nepřímo potvrdil, že v létě dělal hovno a je zmatenej jak bába v obchoďáku. No a teď další z mega šašků, kteří přišli pozvednout Spartu výmluvama a kecama, jistý pan Kotalík, bude tvrdit, že je Ščasný v pohodě, ale vyrazí se hráči a on to zkusí znova, jestli náhodou z těch hoven co vytváří nebude nějakým zárakem bič. To, jakým způsobem Dan vede Spartu, respektive vybírá si spolupracovníky, je fakt k pláči a každý další krok předčí v nesmyslnosti ten předchozí.

        • Sestava

         standis4.11.2015 23:57reagovat

         Jsi na Zdendu hodně přísný, ale v zásadě máš pravdu. Já jsem k němu měl při nástupu spíše neutrální až trochu přívětivý postoj, ale galimatiáš, který prováděl v srpnu a v září ukazoval, že si s tím neví rady. A kádr není dobře složen a za to odpovědnost už má velkou. Hlavně, že má Hřebíka na háku. Složení manag. je již evergreen, v tomhle má Luhový pravdu. Nechápu odkud ty lidi bere a jak nim příšel. Svododa je kamarád z dětství - to chápu, ale jinak?

        • Sestava

         spartas5.11.2015 11:04reagovat

         Souhlasím vlastně ve všem.

        • Sestava

         captain_obvious5.11.2015 16:15reagovat

         Vesměs souhlasím, ale je třeba zdůraznit, že mít magora na postu trenéra je jedna věc, ale on se tam nedosadil sám. Já už to řekl několikrát, ale je mi to fuk, zopakuju to ještě klidně stokrát, pro mě osobně, kdo nainstaluje do role trenéra frajera, kterej už na prakovišti před nějakým pohovorem vyřvává, že se nesnese se sportovním ředitelem a nehodlá s ním spolupracovat, tak kdo ho tam dosadil, to je pro mě fotbalový zločinec, kterej by měl dostat pomyslné doživotí a už se víckrát ve fotbale neukázat. Jenže Sparta je v posledních letech specifická tím, že si takové parodie na funkcionáře právě naopak ještě hýčká. Když už se člověk na něčem shodne i se slabomyslným Luhovým, tak to už je asi fakt mega průser.

         • Sestava

          Kombinator5.11.2015 19:10reagovat

          Bohužel je to tak. Ty přehmaty, krerý dělá vedení, postrádaj veškerou logiku a je úplně k neuvěření, že se nejen opakujou, ale je to každým rokem ještě horší a nikdo za to nenese odpovědnost, maximálně se stane to, že se současný tým managmentu posílí o dalšího podobnýho.

  • Sestava

   pubi4.11.2015 21:45reagovat

   Každopádně už musí začít hrát Steiny. Marec bohužel po nadějný přípravě a solidním startu opět propadl do tragédie, kdy přes něho dostáváme góly. Podpora útoku prakticky nulová a bránit o moc hůř Steiny nemůže.

  • Sestava

   Avhred4.11.2015 21:47reagovat

   Nevím, jak je to se zraněnými, ale pokud by byli Brabec + Frýdek ok, tak bych to postavil:

    

   Bičík - Steinhofer, Brabec, Holek, Costa - Fatai, Jiráček, Hušbauer, Dočkal, Frýdek - Lafata.

    

   Lepší alternativa mě vzhledem k momentálnímu složení našeho kádru nenapadá ...

   • Sestava

    Heisenberg4.11.2015 22:10reagovat

    Asi jsi zapomněl na alternativu se staroboleslavským fotbalovým básníkem v sestavě.

   • Sestava

    waaw5.11.2015 8:37reagovat

    Kdyby, kdyby. Ani Frydek ani Lafata nebude hrat. Kdybychom meli Rosickeho,tak bych navrhoval ho dat do zalohy

  • Sestava

   Kombinator4.11.2015 21:58reagovat

   Nejlepší změna by byla, kdyby Ščasný i s těma svýma kecama a výmluvama táhnul už do prdele.

   • Sestava

    Bunda4.11.2015 22:01reagovat

    Souhlas. Ale naše vedení je banda blbců a místo něj by přišli Bílek,Rada nebo Chovanec takže žádná změna.

    • Sestava

     pubi4.11.2015 23:29reagovat

     Přesně tak. Já už se teď těším, až jestli vyhrajeme, bude tady Kombinator exhibovat, jak se opět nenechal opít rohlíkem.

     • Sestava

      Kombinator5.11.2015 11:18reagovat

      Smích Koukám, že jsi pořád nevydejchal, že jsi ze sebe udělal akorát blbce. Začínáš být komickej.

      • Sestava

       pubi5.11.2015 14:54reagovat

       Seš tu všem akorát pro smích. Úsměv

 • Tiskovka

  Brian Pricke4.11.2015 19:22reagovat

  Bořek ”Jako” Dočkal.

  • Tiskovka

   guitarplayer4.11.2015 20:25reagovat

   vypadá jako ščasnýho synek

 • asd4.11.2015 17:53reagovat

  Láďa sice nemá už delší dobu formu, je opravdu hodně dole, ale je mu 23 a rozhodně není na odpis, jak některý tady tvrdí Smích

  Já to vidím v tom, že už mu to se Spartou prostě neklape....ve sportovním směru. Čas na změnu už je dlouho přetaženej...ten čas asi tak odpovídá času jeho úpadku. Ideální doba na to byla loni....bohužel pro obě strany

  • ardentr4.11.2015 18:49reagovat

   já bych ho zkusil na levé obraně, tam by nemuselo vadit, že nemá žádnou extra techniku, a navíc je rychlý a běhavý. Třeba z něj tam vyroste nový Vlado Labant :) Frýdka (a jako alternaci Hybše) pak na křídlo

   • spartas4.11.2015 19:11reagovat

    Na obránce je úplně papírovej. Dobré výkony však předváděl v útoku. Krejčí - Fatai bylo asi to nejzajímavější, co Impulze napadlo. Bohužel od toho rychle upustil.

  • captain_obvious4.11.2015 19:26reagovat

   Já už si ani nevzpomínám, kdy měl naposledy formu. Jako že třeba dva měsíce nebo aspoň měsíc v kuse podával dobré výkony. To mu snad nebylo ani 21. Nikdy se ani vzdáleně nepřiblížil Bonymu, Kadlecovi ba dokonce ani Kweukemu, v tom smyslu, že bychom se na něj dlouhodobě mohli spolehnout. Jeho neustálé nasazování, přestože ho to tu evidentně už ani nebaví, je jedna z věcí, které Spartu krutě brzdí. Já jsem z něj otrávený už nejmíň rok a půl. Tak špatný vztah jako k němu, jsem měl naposledy ke Kušnírovi než ho dali na beka.

  • Avhred4.11.2015 19:40reagovat

   Krejčí se vůbec nijak nerozvíjí, pořád dělá ty samé věci, soupeřem už dávno prokouknuté, a hlavně ty samé chyby, třeba opakovaný pobyt v ofsajdu a tím zbrzdění nadějně rozjeté akce. Občas přijde jakoby záblesk na lepší časy v podobě ojedinělého celkem kvalitního výkonu, ovšem to nic nemění na tom, že Krejčímu by prospěla lavička a nějaký mentální kouč nebo psycholog.

   • FIKURA4.11.2015 19:54reagovat

    Dobrej názor Ahmede. Urcitě by mu prospěla lavička, aby se dal do kupy herně a psychicky. Ono někdy je to ku prospěchu, než to lámat přes koleno! Jde o to jestli ma na zo Rybář koule ho posadit na lávku na měsíc třeba.

    • standis4.11.2015 20:18reagovat

     Pokud na něco takového nemá koule, tak nemá ve Spartě co dělat.

 • mariovdolek4.11.2015 14:56reagovat

  Ať přijde kdokoliv, stejně je budete po každém zápase posílat klávesnicí pryč nebo na hostování, tak to máte jedno Úsměv

  • Pouzar114.11.2015 15:08reagovat

   Když budou makat jak Sborná v nejlepšch letech tak ne Smích Smích ( předpokládám že v tom tkví jádro problému/problémů )

  • atraps24.11.2015 15:18reagovat

   Fandové budou po každém nepodařeném zápase posílat,hráče pryč.Po dnešním prohlášení je ale přece jen znát že se ledy pohnou. Hlavně si stávající hráči uvědomí že nikdo není v klubu pod penzí.

  • Dynamo4.11.2015 18:35reagovat

   Sparta musí hrát LM, dokud ji hrát nebude, bude se remcat. A až bude? To se bude remcat také, ale na jiném levelu

 • Současný kádr

  JosephV4.11.2015 14:34reagovat

  Bičík-chytá dobře,až na ten kiks na Slavii sem s ním spokojen,pro mě jasná jednička.

  Štěch-taky výborný golman občas mě děsí jeho hra nohama ale myslím si že máme výbornou brankářskou dvojici.

  Mareček-na bekovi hornej ,vůbec nepodporuje útok a v bránění si taky moc dobře nepočíná,pokud nedostane šanci v záloze což je jeho post tak bych ho prodal nebo pustil na hostování.

  Holek-pro mě spíš hráč na lavičku který může zaskočit když se někdo zraní.

  Costa-prostě na stoperovi mě nepřesvědčil zatím,jeho post je levý obránce pro mě.

  Brabec-to je ten hráč co bohužel má nevyrovnané výkony,jednou zahraje skvěle a další zápas zase nevýraznej a chybuje.

  Hybš-čekal sem od jeho návratu z Jihlavy teda lepší výkony,na jeho post máme Costu a může tam nastoupit i Frýdek,klidně bych ho zase poslal někam na hostování.

  Steinhofer-myslel sem si že dostane víc prostoru ale pokud na to opravdu nemá a proto sedí na lávce tak nemá cenu ho tu držet,to můžem doplnit lávku někým z juniorky a může jít pryč.

  Konaté-pokud nezlepší finální fázi tak z něj nikdy hráč základní sestavy nebude ale jen věčný náhradník co střídá posledních 15 minut.

  Litsingi-nemá ve Spartě co dělat,místo aby jsme si v létě místo něj ponechali Skaláka nebo radši si připlatili za Šurala tak tu máme jeho...

  Dočkal-stejně jako Brabec má nevyrovnané výkony,navíc se mi nikdy herně moc nelíbil a jediný co měl vždy dobrý tak byli centry,rozhodně na střed jsou i lepší hráči v lize než on..

  Hušbauer-neměl se vracet, když odcházel tak na zahraničí neměl a ted bohužel nemá už ani na Spartu.

  Matějovský-jeden z trojice s nevyrovnanými výkony,má být tahounem ale v důležitých zápasech selhává opakovaně,bohužel měl sem ho rád ale zřejmě už asi nemá spartě co dát a měl by odejít,samozřejmě ale nezapomínám co pro spartu odvedl protože těch zápasů kde zahrál fakt skvěle bylo hodně.

  Jiráček-sem na něj zvědavej jestli se rozehraje do formy když odcházel z Plzně do Německa,zatím mě teda nijak nepřesvědčil a na jeho místě bych radši viděl Váchu až se uzdraví.

  Frýdek-jedna z nejlepších posil v létě společně s Fataiem,klidně bych posadil Krejčího a na jeho místo stavěl právě Frýdka kde by byl ještě výraznější než na beku.

  Krejčí-rozhodně měl jít pryč když byl ve formě a byli na něj nabídky,ted už na základ nemá a na jeho post tam jsou lepší.

  Vácha-až se uzdraví tak se uvidí v jaké formě bude.

  Lafata-určitě je pro spartu na jeho věk pořád platný,rychlost nahrazuje svým výběrem místa a brankami,až jednou odejde nebo skončí bude to těžké ho nahradit.

  Fatai-zatím výborná posila,myslím si ale kdyby sparta hrála na 2 útočníky tak by vynikal ještě víc .

  Kováč-už ho ani nepočítám,pro spartu už nepotřebný hráč .

  Breznaník-přípravu měl celkem dobrou,pak se ale zranil a myslím si že už asi jeho dny ve spartě jsou sečteny.

  Paixao-po tom zranění to samé co Kováč,nepotřebný hráč.

  Miller-jako trojka určitě dobrá varianta.

  Juliš-má to hodně těžké se prosadit přes Lafatu s Fataiem,ale pokud by v zimě přišel další útočník tak bych ho rozhodně poslal hostovat někam do ligy než ho věčně nechat hrát za juniorku.

  • Současný kádr

   Avhred4.11.2015 15:03reagovat

   Víš co má společného Krejčí s Messim? Oba jsou momentálně prakticky neprodejní ...

   Krejčí měl zmizet už dávno, když ještě něco hrál, ale vedení je nepoučitelné a stejně jako v případě Vaška Kadlece čekalo na ohromující nabídku tak dlouho, až to dopadlo, jak to dopadlo ...

   • Současný kádr

    spartas4.11.2015 15:45reagovat

    Nečekal jsem, že se toho dožiju, ale myslím si to samé.

   • Současný kádr

    nemfi4.11.2015 16:37reagovat

    Si děláš prdel ne? Jednou se vedení rozhodlo, že bude preferovat sportovní hledisko před ekonomickým a já to vítám. Pak je samozřejmě jasné, že se hráči neprodají, když je jejich forma a cena nejvyšší, ale až když už nemají takový přínos pro tým.

    • Současný kádr

     kritik4.11.2015 16:57reagovat

     Naprosto přesně.

    • Současný kádr

     Avhred4.11.2015 17:01reagovat

     Ano, vedení zohledňuje sportovní hledisko a v případě Krejčího je výsledek takový, že ten hráč je momentálně v naprostém herním rozkladu, jeho přínos pro mančaft je nulový a vyhlídky na nějaký zajímavý prodej do ciziny v oblasti teorie ...

     • Současný kádr

      kritik4.11.2015 17:07reagovat

      V jeho věku nemám obavu o budoucnost.

    • Současný kádr

     ardentr4.11.2015 18:44reagovat

     taky souhlasím, sportovní hledisko má být prvořadé, nezabývejme se úvahami, koho a za kolik by šlo prodat, stejně nám to nepřísluší

  • Současný kádr

   rimidalv4.11.2015 19:13reagovat

   Rekapitulace : vyhodit,nebo pustit na hostování z kádru 12 hráčů Smích

 • Jiráček

  JosephV4.11.2015 13:14reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=B3CXvVyXXtQ , to je zabiják ,Zdenda by ho měl určitě vyzkoušet v útoku Úsměv Smích

 • ten rozhovor s kotalikem

  wilathewarrior4.11.2015 11:37reagovat

  nemohl by ste to nekdo naskenovat prosim?

  me to pres laptop nejde a u mobilu nekdy ano nekdy ne. protoze to mam z anglie, tak to obcas drhne no :(

  pokud to nekdo naskenujete mohu nabidnout svou vdecnost, tot tak cele :D

  • ten rozhovor s kotalikem

   Capo4.11.2015 13:15reagovat

   Neni třeba na isportu už klíčové věci vypíchli.

   http://6b.cz/qfZ

   Sumasumárum, Ščasného pozice je stále silná a spíš skončí nějací hráči.

   • ten rozhovor s kotalikem

    waaw4.11.2015 14:49reagovat

    Tvrzeni, ze trener ma duveru se zpravidla objevuje par tydnu pred jeho odvolanim.

   • ten rozhovor s kotalikem

    wilathewarrior4.11.2015 16:06reagovat

    dekuji

  • ten rozhovor s kotalikem

   Luke4.11.2015 15:16reagovat

   https://www.dropbox.com/sh/whgyu5gykn5hl6f/AABkE29IQmApgssGJAR_DN8na?dl=0

   • ten rozhovor s kotalikem

    wilathewarrior4.11.2015 16:21reagovat

    tez dekuji

81830 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha