Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Fikuro

  Ferry26.9.2015 10:36reagovat

  S tím Skalákem sis naběhl na těžké KO.Smích

  • Fikuro

   majtin26.9.2015 10:40reagovat

   Těch už tady dostal...

   • Fikuro

    Ferry26.9.2015 10:46reagovat

    Já vím.Ale občas píše i rozumně.Ale tohle je opravdu rána pod ocas.:-D

  • Fikuro

   LukyACS26.9.2015 11:01reagovat

   Nejhorší je, že si takových věcí navymýšlel plno a najdou se i tací, kteří tyhle blbosti šíří dál.

   Jak tu tenkrát tvrdil, že má Srníček vytetovaný znak Baníku na nohou Úsměv fikura musí mít pěkný komplex.

  • Fikuro

   standis26.9.2015 11:13reagovat

   Někdo se mu naboural na nick, jinak si to neumím vysvětlit, nebo jeho nenávist k Jarynovi je už na léčení. Ještě dodám, že Lavička našel zalíbení v Nešporovi a Skalák byl součást transferu. Jinak já a i někteří jiní jsme tady psali o Skalákovi už když hrál proti Bilbau a pak byl odstaven, že z něj bude dobrý hráč. Hostování v pořádku, ale pak měl být stažen. O Čermákovi jsem tady psal už před jeho hostování před Hradcem, že z něj něco bude. Kurva, když to tady vidí spousta lidí na foru, tak to nevidí dobře placení lidi ze Sparty? Divím se, že Kř. tohle chce platit - nejlepší podmínky pro mládež v Cesku, aby pak viděl tohle.

   • Fikuro

    majtin26.9.2015 11:18reagovat

    K Nešporovi - ano, to bylo to lavičkovské lpění na potřebě zkušenosti. Nešpor byl ”zkušený”, Skali měl ty zkušenosti jít získat.

    A k vedení - Danielovy kamarádi. On do toho cpe stamilióny a klub nechá řídit kamarády, s kterými se mu o fotbale dobře povídá.Zoufalství

   • Fikuro

    LukyACS26.9.2015 11:47reagovat

    Ani hráči sami nevědí, na čem jsou. Třeba Kadeřábek nevěděl, jestli může jet na dovolenou, nebo pojede na ME U21 a o tom, že jede, se oficiálně dozvěděl až z nominace.

    Přikryl, hráči z Žižkova, Skalák a další hráči na hostovačkách nevěděli, co s nima bude. Sýkora do Brna nechtěl, ale přesto se vyjednávalo hostování v Brně. Sýkora by určitě horší než Litsingi nebyl, ale my ho raději prodali do Liberce, což je pro Sýkoru určitě dobře, tady by mu Ščasný čuchnout nedal. O Čermákovi radši ani nemluvím, ten je v 21 asi na SPartu moc mladý.

     

    Celkově naší mládeže využíváme málo. Zdenda si v poháru radši nechá 2 místa volná, ale to už se dostáváme ke zde několikrát probíranému tématu.

  • Fikuro

   FIKURA26.9.2015 12:43reagovat

   Jak asi měl Otava kontaktovat Skaláka, když k tomu neměl žádný pokyn? To měl sám, z vlastní iniciativy a vůle volat Skalimu, že ho chtějí zpět?

    

   Chlapci Hřebíkovci. Zámáčkněte slzu, že už tu Váš Jára není a nebude, nechte ho dělat v klidu ty své pokusy na dětech a uvidíme co z jeho laboratoře za pár let vyběhne. Třeba to budou koně té známé cennové skupiny, které mužeme hned použít a budou z naší líhněÚsměv

   • Fikuro

    standis26.9.2015 12:47reagovat

    Takže máme člena představenstva a ředitele sportovního úseku, který poslouchá Jaryna.Smích

    • Fikuro

     FIKURA26.9.2015 12:58reagovat

     Stando ty jsi rozumnej kluk, ale někdy mi připadáš jak nalitej! Říkam ti stále dokola, že Otava začal jednat s někým konkrétním až k tomu dostal pokyn. Rozumíš?? Mluvím o tom, jak to chodilo. Ne jak to chodí teď za Sčástky.

   • Fikuro

    Pindruch26.9.2015 12:53reagovat

    Chceš tím říci, že máme nesvepravneho ředitele sportovního úseku bez jakýchkoliv kompetencí? Úsměv Právě tohle by měla být vedle jiných věci, jeho práce.

    • Fikuro

     FIKURA26.9.2015 13:04reagovat

     Nevím jestli je nesvéprávný, nebo svéprávný. Ale do příchodu Ščasnýho o všech pohybech hráčů rozhodoval Hřebík. Od nové sezony ma Jaryn vliv ná Áčko nulový!!

     • Fikuro

      Pindruch26.9.2015 13:22reagovat

      V tom případě nechapu, proč Skalák tvrdí, že o něj že strany Hrebika zájem byl, ale Otava ho nechtěl. To lže?

      • Fikuro

       spartas26.9.2015 13:25reagovat

       Na přímý pokyn Hřebíka, který ho mlátí.

      • Fikuro

       LukyACS26.9.2015 13:45reagovat

       Hřebík hraje divadlo, Skalákovi vyprávěl, jak o něj stojí, ale ve skutečnosti Otavovi říkal, ať s ním nemluví, že Skalák na Spartu nemá. Intrikán Jaryn Smutek

     • Fikuro

      denny26.9.2015 14:18reagovat

      Prosím tě - běž už se konečně léčit!!!!!!!!!!!!!

   • Fikuro

    Jerababa26.9.2015 13:03reagovat

    Takže Otava je vlastně jenom telefonista, kterej ovšem, jak známo, netelefonuje a ofiko se ta funkce jmenuje sportovní ředitel. Prober se z toho rauše chlape.

   • Fikuro

    majtin26.9.2015 14:22reagovat

    ”Jak asi měl Otava kontaktovat Skaláka, když k tomu neměl žádný pokyn?” Když Skalák mluví o tom, že o něj Otava neměl zájem, tak není v tomto případě důležité, že ho nekontaktoval, to je podružné. Důležitější je, že nestál o to, aby hrál ve Spartě. Mohl mít o něho zájem a přitom ho nekontaktovat. Používej trochu logiku.

 • Až bude zejtra běhat Jablonský

  Furia Ceca26.9.2015 10:18reagovat

  po hřišti vzpomeňte si na jeho love song Úsměv

   

  https://www.youtube.com/watch?t=1&v=s_eLRscKOIY

   

  Kašpar Smích

  • Až bude zejtra běhat Jablonský

   captain_obvious26.9.2015 10:35reagovat

   Ježiši Smích

 • Skali.

  FIKURA26.9.2015 9:01reagovat

  Dle mého názoru je Jirka Skalák momentálně nejleoší hráč Synot ligy.

  Je s podivem,že takového hráče nám dokázal Jaryn prodat. Ten Jaryn, kterej ví co bude za 5 let a nedokázal rozpoznat jaký potenciál ve Skalim je.

  Hlavně že odhadl potenciál svého koníka BrabcoHřebíka!

  • Skali.

   Lobrock26.9.2015 9:04reagovat

   Figuro, ty uz jsi fakt uplne mimo. Hrebik byl jedinej, kdo Skalaka ve Sparte chtel. Bohuzel ale vyhrala Otavova klika a prodala ho. Ted tu misto toho mame tvou prvni cenovou - Paixaa a spol.

   • Skali.

    FIKURA26.9.2015 9:19reagovat

    Četl jsi článek s Otavou, zhruba před půl rokem? Tam jasně řekl jak to je resp. bylo s prodejem hráčů. Žádná Otavova klika nebyla. Otava byl ten poslední kdo mohl do nějakého transferu mluvit! On byl pouze u té poslední finální části koupi, nebo prodeje hráčů. Taková administrativa. Ve své době vše řídil neomezený vládce Jaryn!

    • Skali.

     Pindruch26.9.2015 9:26reagovat

     ”Ahoj Jirko, mrzí mě tvůj odchod ze Sparty. Chtěl jsem se zeptat jestli byl někdo v realizačním týmu nebo managementu od koho jsi cítil, že o tebe ve Spartě nemá zájem a naopak jestli tam byl někdo, kdo za tebou stál?”

      

     ”Od pana Otavy jsem asi necítil úplně zájem. Myslím si, že trenér i pan Hřebík zájem měli.”

    • Skali.

     Jerababa26.9.2015 9:27reagovat

     Jak padlo na několika tiskových konferencích - Hřebík má jen hlas poradní. Sám Skaláka řekl, že Otava ho nechtěl, Otava určitě nebude do novin říkat Ano, já jsem ten idiot, ale že je, o tom svědčí přestupová politika. Hřebík zodpovídá za mládež a tam se myslím vcelku daří, ne?

     • Skali.

      Jerababa26.9.2015 9:52reagovat

      A mimochodem Hřebíkovy myšlenky,byť špatně prezentované, případně dehonestované omezenci, byly a jsou správné. Dokazuje to vývoj ve všech kolektivních sportech. A např Klopf s Dortmundem hrál přesně podle této filozofie. Ovšem vyžaduje to od hráčů plné nasazení a určitý stupeň herní inteligence a to některým samozřejmě nevonělo.

      • Skali.

       majtin26.9.2015 10:23reagovat

       Souhlasím a jen doplním, že to vyžaduje nejen určitý stupeň inteligence, ale inteligence obecněÚsměv.

       A ještě to nejdůležitější, jak chceš o tom přesvědčit jednoduší fanoušky, že Hřebík je v blízkosti A mužstva prospěšný? Včera jsem tu dal vyloženě namátkově vybrané foto nějakých týpků, které si neumím představit, že je nějakým způsobem lze přesvědčit, aby nevyhazovali Hřebíka a nedělali kvůli němu bordel na stadionu i mimo něj (http://g.denik.cz/57/b6/sparta-fans-ostrava2014032216_galerie-980.jpg )

       Nebo jak chceš přesvědčit třeba Figuru, který ty svoje nesmysly opakuje stále dokola. Když se ukážou jako blbost, tak na chvíli zaleze, aby při první příležitost to začal opakovat znova. To jsou lidi, kteří nejdou do hloubky problému. A že stavět dům na písku je hloupost, o tom mluvil už Kristus. A takových fanoušků je, obávám se, možná většina. A ti bohužel limitují Spartu.

       • Skali.

        Jerababa26.9.2015 11:26reagovat

        Ono to tak bohužel chodí. Je to obecný problém, kdy se špatně lze dlouhodobě bránit proti skupině vyřvávajících omezenců. Alespoň malé plus pro Křetínského, že ho va Spartě nechal a myslím, že neprohloupil. Jen bych si myslel, že by si měl udělat takový osobní audit a zhodnotit, kdo co říká a co radí a jaké jsou výsledky, plus řešit slabé body filozofie klubu, kam určitě patří skauting, přestupová politika, přechod mladých hráčů mezi dospělé a dlouhodobá koncepce, založená na nějakém sportovním nebo komerčním plánu.

    • Skali.

     Lobrock26.9.2015 9:35reagovat

     Hrebik mel neomezenej vliv pouze v tvoji hlave. Byl proti zruseni becka, proti odchodu Skalaka a dalsich, naopak bojoval o jejich prosazeni do acka. Bohuzel Lavicka jim ze strachu odmital dat sanci. Neomezenej vliv Hrebika trval jen pul roku a pak ho takovi jako ty vyhnali. Ostatne si vzpominam, jak jsi na foru vitezoslavne vejskal, ze uz Hrebik bude ovlivnovat jen mladez a kdyz se Vitovi nepodarilo udelat titul, hned jsi otocil a svadel to na Hrebika. Totez samozrejme udelas, az vyrazej pro neschopnost Scasnyho.

     • Skali.

      majtin26.9.2015 10:25reagovat

      Pohádkou o tom, že kam JH vstoupí, tam deset let tráva neroste.

  • Skali.

   majtin26.9.2015 10:39reagovat

   Nebuď omezenec Vztek ! Jak se píše výše, Skali říkal, že Otava o něho nejspíš nestál. A za další, poslechni si dokument Stratég Hřebík, jak tam jmenuje i Jirku. Je jasně vidět, že to byl jeho oblíbenec, že tyhle kluky měl dost rád. Myslíš si ty chytráku, že by se ho zbavoval? Vztek To je přesně typ hráče, které měl v mužstvu rád. Tady je odkaz na tu pasáž: https://www.youtube.com/watch?v=ZezC4JYfMT4&feature=player_detailpage#t=1477

 • Karafiát

  pubi26.9.2015 1:11reagovat

  František Cipro (SK Dynamo České Budějovice): „Prohráli jsme zaslouženě, hosté byli lepší. Kromě gólu si vytvořili další dvě stoprocentní šance, my jsme měli pouze jedinou tutovku v prvním poločase Buchvaldkem. Ústečtí nás přehráli pohybem, fotbalovostí, zakončením, lehce se dostávali do šancí. My se vesele trápíme dál. Vždycky to na tréninku vypadá docela dobře, pak přijde zápas a někteří hráči se úplně sesypou. Dnešní výkony Šimáka, Karafiáta... tsss... to jsem vůbec nechápal.“

  ---

  Jinak na zápase jsem byl a on, Jurdík i Pešek fakt tragédie. Karafiát, kterej hrál poslední zápasy defenzivního záložníka, se ale ”činil” zdaleka nejvíc, ten nenahraje na metr.

  • Karafiát

   guitarplayer26.9.2015 1:38reagovat

   to víš, my máme špičkové mladíky, lepší než Paixao a apod... Jsou schopni z fleku nastoupit za A.

   • Karafiát

    majtin26.9.2015 8:05reagovat

    Tohle říkal Cipro 15. srpna:Ondra Karafiat dnes bohuzel chybi kvuli zraneni v sestave Budejek ... Cipro : „Pro nás je to obrovská ztráta. Karafiát hrál výborně.” ...

    Jak jsem psal nedávno, ono pod dobrým koučem hráči rostou a Cipro rozhodně není - v mých očích - dobrý progresivní kouč. Pod takovým koučem vynikají takový ty ”jednoduší” typy hráčů.

    A je tu ještě jedna věc, které jsem si všiml. Mladý kluci ve Spartě jsou připravováni pro moderní fotbal, ale když se dostanou pod ruce nějakému trenérskému dinosaurovi, najednou to vypadá jako by byli o parník horší. Jaký rozdíl oproti třeba Trpišovskému. Proto si třeba myslím, že se pod Ščasným nedaří hráčům, kterým to před tím šlo.

     

  • Karafiát

   DaveACS26.9.2015 6:14reagovat

   Nutno říct, že když hrál na stoperu, tak byl suverénní a prokazoval úžasnou rozehrávku, tak nevím, kde byl včera problém

   • Karafiát

    Pouzar1126.9.2015 7:59reagovat

    Problém je samotný Dynamo Smích .. Tam je to zakletý Smích a když se k tomu přidá trenérské trio, který se mění každej půlrok dokola, tak se moc není čemu divit .. Tam se lidi fotbal spíš odnaučí hrát ..

 • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

  dominik2725.9.2015 22:33reagovat

  Máme nový zajímavý nápad od Munziga. Za mě souhlas.Úsměv

   

  http://www.e-sparta.cz/blog-pozapasove-tiskovky-bych-zavedl-i-pro-rozhodci

  • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

   guitarplayer26.9.2015 0:20reagovat

   pičovina, nevim co by jako rozhočí řikal? u skluzu matějovského by řekl, že šel kolíkama napřed a byl tam pozdě, u limberského, že tam byl kontakt.

    

   A posuzovat rozhodčího podle jednoho zápasu je taky mimoza. Navíc v tom zápase, co řídil Stark nebylo co k pískání, žádná kontroverní situace, to pak odpíská stejně každý český rozhodčí.

    

   • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

    munzig26.9.2015 0:28reagovat

    Cekal jsem kdo se chytne tehle dvou situaci. Pritom o ne v zasede vůbec nejde. Jde o vsechny zapasy bez ohledu na vysledek a tymy.

    • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

     guitarplayer26.9.2015 0:35reagovat

     Jak chytne? Když je tam uvádíš, tak na ně reaguju. Když budeš psát o šukajících veverkách, tak budu komentovat šukající veverky

   • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

    ouissi26.9.2015 7:55reagovat

    Ano, souhlas, nebylo v tom zápasu co k pískání. A proč? Protože Stark byl na hřišti skutečnou autoritou, jakou by rozhodčí měl být. A čim si rozhodčí takovou autoritu asi tak vydobude? Hm? No, podle mne dlouhodobým kvalitním a spravedlivým rozhodováním.

    Takových rozhodčích je fakt málo. Napadají mne jména jako Michel, Kassai, Merk, teď ten Turek, nemohu si vzpomenout na jméno, byl i jeden vynikající Švéd, pískal jednou na Letné i českou reprezentaci v nějaké kvalifikaci, dnes na mezinárodním poli ale i Královec. To jsou rozhodčí, kteří přišli na hřiště, foukli a všichni je respektovali.

    A u Starka k tomu přidejme fakt, že českou ligu řídil cizinec a máme důvod, proč nebyl de facto žádný sporný moment.

     

    • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

     ouissi26.9.2015 8:42reagovat

     Musel jsem si osvěžit paměť - Turka jsem myslel Cakira a Švéda Friska, samozřejmě.

      

  • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

   pubi26.9.2015 1:14reagovat

   Za mě možná zajímavý námět, ale na druhou stranu nesmysl v tom, že naše týmy nehrajou nic extra, naše tribuny zejí prázdnou, naše vedení je žumpa a zrovna my bychom měli zavádět takovýhle novoty..?

  • Pozápasové tiskovky i pro rozhodčí

   Jerababa26.9.2015 9:36reagovat

   Něco podobného měli před lety v Německu, když bundesligu vysílal SAT 1. Měli ve studiu bývalého rozhodčího a ten se po zápase ptal na některé sporné momenty - doprovázeno videem. Dělat křivárny pak je o něco složitější.

 • Tecl

  kapacitos25.9.2015 22:18reagovat

  Co se u Paclíka naučíš, u Pelty jako když najdeš..

 • Boleslav

  majtin25.9.2015 22:14reagovat

  Dnes jednoznačně lepší, nedala Jablonci čuchnout, krom té penalty. Skoro jim nepůjčovala míč. Já si vzpomněl na náš zápas v Jablonci.

  • Boleslav

   Avhred25.9.2015 22:38reagovat

   Já si zase vzpomněl na náš zápas v Boleslavi. Úsměv

   • Boleslav

    Kombinator25.9.2015 23:46reagovat

    ten, kde jsme mohli dostat bůra za poločas?

 • Ty krávo,

  MK325.9.2015 21:42reagovat

  tak ta byla přísná

  • Ty krávo,

   majtin25.9.2015 21:44reagovat

   Ardeleanu...Ještě se mu vysmál do obličeje.

   • Ty krávo,

    majtin25.9.2015 21:52reagovat

    Tak tou penaltou pro Boleslav (správně odpískanou) mě překvapil.

  • Ty krávo,

   Avhred25.9.2015 21:47reagovat

   Na fotbal nekoukám, jen mám puštěný online, nicméně komentář k dané situaci mluví za vše ...

    

   ”68 (!) Penalta pro Jablonec, nutno říct, že naprosto vymyšlená.”

    

 • Neschopné vedení ACS

  venous25.9.2015 21:21reagovat

  Místo aby tady drželi mladé kluky které si vychováváme tak sem berou odpad ze zahraničí, kdyby tam byli profící co tomu rozumí byli by jsme se Spartou úplně někde jinde. V tomto směru to prostě dělají negramoti!Vztek

  • Neschopné vedení ACS

   Rammstein25.9.2015 22:05reagovat

   počkat počkat, myslel jsem že přesně tohle nám ve Spartě chybělo..aspoň podle toho nadšení před sezónou SmíchSmíchSmích

    

   Paixao

   hansel22.7.2015 23:33reagovat

    

   Nehledě na góly v přípravě se mi líbí ... jeho rozhovory jsou fakt optimistický. Je pozitivní, všechno je super, na všechno si věříme. Tohle v čechách obecně chybí, nejenom ve fotbale. Cizinec, pokud umí samozřejmě kopat (to je základ) to prostě tímhle vždy může obohatit.

    

   Jeho neustále nazývání Sparty skvělým velkoklubem je podle mě sice spíš trochu na sílu, chce se zalíbit, ale já to beru ... není mu to jedno, jako třeba černochum. Třeba Litsingi má měsíčně na uživení celý jeho domácí vesnice na rok a zbytek je mu šumák, vubec takhle neuvažuje. A neni sám.

    

   • Neschopné vedení ACS

    majtin25.9.2015 22:12reagovat

    Tak Paixao je povahově asi dobrej, teda mně byl rozhodně sympatickej, je fotbalovej i gólovej, ale asi se mu prostě nechce moc běhat, když se mu zrovna zdá, že to na první pohled není třeba. Je divný, že to Ščasný neodhalil už v přípravě nebo ještě líp před jeho příchodem. Ale znovu opakuji, fotbalově na to podle mě má.

    • Neschopné vedení ACS

     Rammstein25.9.2015 22:24reagovat

     ano možná jo, nejde tak ani o něj ale borečky od plejstejšnu tady, co by sem nejdřív natahali samé cizince včetně trenéra a bez nich to rozhodně nepůjde, nadávají že nemáme žádný skauting že se všude po Evropě válí spousta skvělých nevybroušených diamantů, a pak když jich pár přijde tak najednou zabírají místo hráčům z béčka nebo juniorky Smích

     • Neschopné vedení ACS

      majtin25.9.2015 22:29reagovat

      To jo.

   • Neschopné vedení ACS

    captain_obvious25.9.2015 22:19reagovat

    Paixao je slušnej hráč, myslím že ukázal v soutěžních zápasech zlomek toho co umí. Asi není zvyklý vysedávat na lávce no, zvlášť když má před sebou hráče, který tady má takové renomé jako Lafy a v té hierarchii útočníků je nad ním zřejmě i Fatai. Ščasný si mermomocí přivedl 2 cizí útočníky a teď hraje na jednoho, kde má to místo v základu jisté Lafy. Tak se nelze divit, že ani jeden z nich není zrovna v životní formě, obzvlášť když se tam ještě snaží nějakým způsobem točit i adoptivního syna Litsingiho.

    • Neschopné vedení ACS

     SFINGO25.9.2015 22:24reagovat

     On i Fatai by potřebovali dát branku, ale jelikož momentálně hrajeme na 1 útočníka tak to bude pro ně težké. U Litsingiho jsem doufál, že se rozpomene na nejlepší čas v Teplicích, ale nejspíš se stane součástí nějakého obchodu. A myslím si, že to čeká i Konateho.

   • Neschopné vedení ACS

    hansel25.9.2015 23:24reagovat

    Už ten můj příspěvek kopíruješ asi popáté ... Vyspal jsi se aspoň jednou za ty dva měsíce?

     

    V přípravě vypadal výborně a že je jeho pozitivita a sebevědomí správně ... Na tom nic nemění ani to, že se nechytil, hraje tu opravdu špatně a nejspíš už o něm neuslyšíme. To se někdy stává a ve Spartě často.

 • Čermák

  Avhred25.9.2015 21:06reagovat

  Koukám, že Alešek se zase trefil a jablonečtí ”Galacticos” prohrávají 0:1.

  • Čermák

   standis25.9.2015 21:13reagovat

   Tenhle hráč vyroste pro základ ve Spartě od příští sezony. Takže ho Otavo neprodávej.

   • Čermák

    spartas25.9.2015 21:19reagovat

    V Liberci se na něj dost těší. Na druhou stranu Mudra u nás zvýší konkurenci na levým beku.

    • Čermák

     daweee25.9.2015 21:23reagovat

     prd Mudra, děláš jak kdyby naše vedení byli nějací amatéři.

     Vyměněj ho za Pavelku + 15M a předkupní právo :)))))

     Co by taky v Liberci dělali se Shalou (kterýho jim necháme žejo), Pavelkou, Folpim a Čermákem...

   • Čermák

    majtin25.9.2015 21:23reagovat

    No jestli o něm nemluvil včera ”Štístko”.

    Ale jinak krásná přihrávka i od Skaláka.

    • Čermák

     SFINGO25.9.2015 21:53reagovat

     myslím, že ne, ale určitě si myslím, že hráči jako Litsingi, Paixao (pokud se nevzpamatuje), Konate , Švejdík, Nešpor budou pro Slávii zajímaví, nebo budou součást nějakého obchodu třeba do Liberce. To samé třeba z Plzně Mahmutovič, Vůch, Holenda , Hejda.

   • Čermák

    Avhred25.9.2015 21:30reagovat

    Přesně tak.

    • Čermák

     SFINGO25.9.2015 21:48reagovat

     Čermák a Shala nás budoucí střed zálohy.

     • Čermák

      Avhred25.9.2015 21:49reagovat

      Souhlas.

80950 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha