Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Lobrock24.3.2015 11:34reagovat

  Tohle kolo jen potvrdilo, že je Sparta veřejností vnímána jako morálně mnohem výše postavený klub než třeba Plzeň. Tam už si všichni zvykli, že se to na pencličku zkusí 4X za zápas, pokaždý bez žlutý karty, jedna nebo dvě se odpískaj a není třeba to nijak okomentovat. Je to obvyklý kolorit, zažitá praxe v posledních pěti letech, nikoho nebaví psát pořád o tom samém. Možná, kdyby Plzeň odehrála aspoň jeden zápas za sezónu, kdy se jí něco nepřipískne, kdy se její hráč neprolétne vápnem bez příčiny, kdy se nesmyslně nezastaví pro domnělý ofsajd akce soupeře, tak to bude konečně někomu stát za komentář. Proti tomu Spartě se pískne špatná pencle jednou dvakrát za sezónu a ještě jak na potvoru zrovna v zápase, kde jí zároveň rozhodčí okradnou o gól. To se pak špatně hledá možnost, jak ty Mirky Dušíny nachytat. Tak holt nezbývá, než neukázat všechny hráče a neofsajd tak zkušeně zakrýt a s o to větší vervou se pak pustit do hráče, který to, co konkurence dělá běžně, učiní dvakrát za kariéru.

 • Pako Vízek

  bega24.3.2015 11:20reagovat

  Já tady tentokrát musím souhlasit skoro se vším, co tady bylo. Napsáno. Jen bych rád přidal názor na to, co napsal v dnešním Sportu ten idiot Vízek. Pane Bože!!! Kdo si ho pamatuje jako hráče, který se neštítil žádné příležitosti jak upadnout ve vápně, když mu obránce jenom dýchnul na záda musí žasnout! Nejhorší je, že ho to neopustilo ani v pozdějším věku, kdy hrál za Chabry. V simulování ho překonal snad jen legendární Franta Veselý - a to už je co říct! A teď tady to pokrytecké lampasácké pako se sešívaným mozkem bude ještě mentorovat. Psát o tom, jak se za Lafatu styděl. ON!!!! Potkat ho na ulici tak ho regulérně pozvracím. A vůbec bych se za to nestyděl!

  • Pako Vízek

   Kombinator24.3.2015 12:09reagovat

   Je smutný a trapný zároveň, že zrovna ty největší odpady fotbalový společnosti mají tu drzost se nad něčím, co dělají nebo dělali sami celou kariéru, pohoršovat a odsuzovat to. jen čekám, kdy se takhle na Lafatovu adresu vyzvrací ještě Lůďa Zelenka, jehož dosavadní naplní komentátora na ČT bylo zlehčování a zamazávání Plzeňských simulací.

  • Pako Vízek

   ouissi24.3.2015 12:34reagovat

   S tím pozvracením Vízka bych měl trochu strach. On by se mu při nějakém méně opatrném pohybu po nerovných površích pražských chodníků mohl zhoupnout žaludek trochu rychleji nebo neobvyklým směrem, a protože pokud se potkáte, bude mít bezpochyby vypito, mohlo by se stát, že pozvrací rychleji on tebe.

 • Mareček

  Kombinator23.3.2015 23:43reagovat

  Ještě jedna věc mě zaujala. Proti Teplicím zahrál Mareček celkem slušně, sice si nemyslím, že by to byl adept na pravýho beka po odchodu Kadeře, ale zástup tentokrát dobrej. Ale teď visí ve vzduchu otázka, jak je možný, že když na to místo musel poprvé, že tam hrál jako kdyby viděl fotbal poprvý a motal se tam jak bába v obchoďáku. Myslím, že je to jen další ukázka, jak Lavička hrubě podcenil připravenost mužstva. Není přece možný, když se 2 roky ví, že za Kadeře není náhrada, že nejenže se nikdo adekvátní nepřivede, ale ani není jiný hráč v mužstvu pořádně na zákok připraven.

  • Mareček

   Tashunka Witko24.3.2015 7:50reagovat

   Mareček je defenzivní záložník, který se neprodal do kádru a tak z něj alibistický myslitel Pokorný vytvořil univerzálního náhradníka, který zaskakoval a střídal vždy, bez ohledu na post.

   Až dostane Lafi trest, pošle trenér na jeho pozici vyzkoušeného Marečka.

  • Mareček

   Capo24.3.2015 9:16reagovat

   Je to tak, taky mi to tak přijde. Je v celku nepochopitelný, že v přípravě na tom postu hráli vždy jen Kadeř a hráči, kterým beztak nevěří a nikdy by je v důležitém zápase nepostavil a jeho první varianta Mareček si tam nezahrál nikdy, nepochopitelné! Lavička prostě musí nejpozději po sezoně skončit, i kdyby nakonec získal titul, a už teď to naše vedení musí řešit a hledat pořádnou náhradu a ne to lepit o malinko jinou trenérskou odnoší Lavičky jako je třeba spekulovaný Ščasný.

 • Vondrášek

  Kombinator23.3.2015 23:29reagovat

  Tak jsem nakonec ten zápas zkouknul a teda tohohle pokrytce bych nejradši profackoval. Když dává Lafata regulérní gól a jasně ví, že je regulérní, protože Vondráška vidí a ještě na něj posléze ukazuje, že tam byl, tak on dělá, že se vsáknul do země a vlastně vůbec neexistuje a pak má tu drzost kázat. Tomuhle fakt neporozumím, když mám máslo na hlavě, tak kurva držím radši hubu, když už se nepřiznám a ne, že budu veřejně rejt do druhýho a odsuzovat ho. Bože, tohle už je fakt šílený. Baroš, tenhle kretén, do party už fakt asi chybí jen ten šašek z Brna Švancara, aby Lafiho odsoudil.

 • Juniorka

  Pavel0023.3.2015 23:08reagovat

  Sice jsem koukal pouze na stream, ale rád bych uvedl pár mých amaterských postřehů:

  ---------------------------------------------------------------------
  -------

  1)
  Brankář Storc umí nohama asi tak 10x líp než Štěch. Nezkazil snad jedinou přihrávku a občas i složitý malý domu s přehledem zpracovával.

  ------------------------------------------------------------------
  ----------

  2)
  Nečas, který je veden jako útočník, podle všeho hrál na pravým beku a dle mého názoru velmi dobře. Jeden z hráčů, který mi zaujal.

  -----------------------------------------------------------------------
  -----

  3)
  Spousta hráču zkoušela kličky (úspěšně), které jsem u Krejčího viděl snad jen parkrát. Třeba takový Špaček předvedl za první poločas víc kliček a přechodů 1na1 (jako kličku nepočítam to Krejčího obhození hráče a jeho přesprintování, které se mu většinou stejně nedaří) než zmíněný Krejčí za uplynulé 2 sezony.

  -----------------------------------------------------------------------
  -----

  4)
  Celkově působila hra dobře, i když Znojmo nepodalo nějaký velký výkon. Otázkou je jestli to bylo naší hrou nebo jejich neschopností.

  • Juniorka

   Pavel0023.3.2015 23:09reagovat

   Omlouvám se za formátování, při psaní to vypadlo úplně jinak SmíchSmíchSmích

   • Juniorka

    kopejtko24.3.2015 1:03reagovat

    Pavle nic ve zlém ale při kvalitě Znojma těžko soudit kdo co umí a to nezmiňuji kvalitu juniorské ligy která je otřesná

  • Juniorka

   Tashunka Witko24.3.2015 7:55reagovat

   Juňiorka bohužel o ničem nevypovídá. Rozpuštěním béčka je naše mládež fakticky likvidována, z čehož pak plyne fakt, že za Hřebíka nevyrostl ani jeden jediný hráč pro áčko !

 • Lynč Lafaty

  standis23.3.2015 20:55reagovat

  To se zase během 2 dnů vyrojilo komentátorů, expertů a jiných debilů. Čest vyjímkám. Skoro to vypadá, že je skandální, že už není ve vazbě. Vypadá to, že ve fotbale se pohybuje samá Matka Tereza a Lafata jim jejich letité fair-play hraní kazí. Vyjádření Baroše jsem se zasmál, ale dorazily mě Teplice prohlášením, že Lafata znevážil český fotbal. To v době Berbra ještě vůbec jde?

  Vůbec neomlouvám Lafatu, ale tohle mně přijde značně přehnané, zvláště v zápase kde byl neuznaný regulerní gol.

  Vyjádřením Sparty a Lafaty tahle kampan, doufám, končí. A jsem rád, že se nikdo nesnížil k cintům typu - šel do souboje chytře.

  • Lynč Lafaty

   Avhred23.3.2015 21:22reagovat

   Ubožák Baroš, který během svého působení ve francouzské dostal tři zápasy natvrdo za rasistické posunky vůči protivníkovi, by měl raději mlčet. Navíc i on nešel nikdy pro nafilmovaný pád daleko.

    

   A Luhový, ten psychopatický primitiv, co během kvalifikace o MS 1998 sháněl pro Španělsko, které jsme měli tenkrát ve skupině, informace o našem národním týmu a dělal jim v Praze průvodce, je ztělesněním morbidnosti a naprosté ztráty zdravého rozumu.

   • Lynč Lafaty

    Skleepy23.3.2015 23:38reagovat

    Kolik vám je pane Ahmed?

  • Lynč Lafaty

   Skleepy23.3.2015 21:58reagovat

   OT, které se netýká příspěvku - kolik ti je Stando? Úsměv Nemusíš psát přesný věk, stačí když se mi zařadíš do kategorie. a) 15 - 18 (To asi těžko) b) 18 - 25 c) 25 - 40 d) 40+

   Vím, že je to tvá osobní věc, ale známe se už dlouho a zajímá mě s kým mám alespoň přibližně tu čest. Děkuju :*

   • Lynč Lafaty

    standis23.3.2015 23:27reagovat

    Jsem ve věku cca kolegy Avhreda. Úsměv

 • Plzeň

  trakip23.3.2015 20:05reagovat

  Vůbec se nikde nerozebírá, že měli vyloučit Hubníka, Vaněk měl dostat 4 žlutou a proč neměl Petržela automaticky stopku. Hraje v podmínce a je pouze v řešení.

  • Plzeň

   jirkas23.3.2015 20:19reagovat

   Čemu se divíš,Plzeň to má tak nastavené díky pozicím na Fačru a mocnému mafioso Románkovi.Bohužel jejich fotbalová kvalita je momentálně asi o malinko větší než u nás.

   Hlavní problém Sparty je v managmentu, od toho se odvíjí trenér a mužstvo.Nebude li tam brzy v tomto pozitivní změna,lepší nebudeme a na LM můžeme zapomenout....

    

   VztekVztekVztek

 • Sport.cz

  captain_obvious23.3.2015 20:04reagovat

  Marec v sestavě kola podle sport.cz. Podle mě naprosto po zásluze, zahrál skvěle a konkrétně v tomto zápase zastoupil Kadeře skoro na 100 %. Kdyby se mu odteď někdo věnoval a vtloukal mu do hlavy bránění a poziční hru v té defenzivní části, tak můžeme mít klidně náhradu za Kadeře vyřešenou. Je tam i Vácha, který podle mě přitom zas až tak skvěle nezahrál, to bych tam možná šoupnul radši Bořka, ale je pravda, že to by je zase zprasili lidi, že tam dávaj autora gólu z té neslavné penalty.

  • Sport.cz

   trakip23.3.2015 20:08reagovat

   Vácha hrál velice dobře, mile mne překvapil Mareček. Dočkal by si to též zasloužil.

   • Sport.cz

    Dynamo23.3.2015 21:15reagovat

    Vácha hrál tragicky. Na jaře má s Krejčím nejslabší formu ze všech hráčů Sparty.

  • Sport.cz

   Tashunka Witko23.3.2015 20:12reagovat

   Tak, tak, Vácha zkazil zase spoustu balonů, nejlepší byli Dočkal, Matěj, Mareček

   • Sport.cz

    standis23.3.2015 20:32reagovat

    A jak se Ti líbil koučink Ghandiho?

    • Sport.cz

     Dollaruss23.3.2015 20:40reagovat

     Já jsem kvůli Víťovi musel platit rundu panáků. O poločase jsem prohlásil, že když vystřídá tak platím. Smích

     • Sport.cz

      standis23.3.2015 20:58reagovat

      Překvapil, no.Smích

 • Udělal mi velkou radost,

  majtin23.3.2015 18:39reagovat

  vymezil se vůči tomu simulantskýmu póvlu ze západu. Jen mi tam právě chybí to, že to udělal í z toho důvodu, že soupeřům to pravidelně prochází, což je taky tak trochu frustrující.

  http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/vyjadreni-davida-lafaty-16262.html

  • Udělal mi velkou radost,

   Kombinator23.3.2015 19:26reagovat

   Na celým tomhle mi začíná nejvíc vadit ta hysterie kolem od lidí, kteří by neměli ani pípnout. Jako úplnou nehoráznost pak považuju tweet od Baroše, který neměl v našem zápase ani dohrát, přičemž nejkomičtějším momentem zápasu pak byl jeho nevinný kukuč pro obelhání rozhodčího, když jasně zahrál rukou. Tenhle simulant, podovodník a lhář pak začne psát něco o ostudě při simulaci Lafaty. Opět potvrdil, to co jsem psal po zápase v Ostravě - Je jedno, že hrál v Anglii, Francii a vyhrál LM, stále to je zamindrákovanej primitivní buran, který není hoden nějaký úcty. Doufám, že bude v naší lize hrát i příští rok a bude na Letný vypískán jako lhář, nic jinýho si nezaslouží.

   • Udělal mi velkou radost,

    majtin23.3.2015 19:29reagovat

    Tak, tak. A nejhorší je, že takovýhlech hlupáků je v národě většina. Někdy si připadám jak z jiný planety.

   • Udělal mi velkou radost,

    Lobrock23.3.2015 19:32reagovat

    Opět souhlasím, Baroš předvedl v zápase se Spartou snad všechny nechutnosti, kterých se můžeš fotbalista dopustit - od neustálého simulování, přes lhaní, po zákeřné šlápnutí na brankáře - přesto má zrovna tenhle lidskej odpad tu drzost poukazovat na jiný.

  • Udělal mi velkou radost,

   jirkas23.3.2015 20:09reagovat

   Díky, David 100% frajer a chlap, na rozdíl od zákeřného prasete Petržely a simulanta Pilaře, omluvil se také tento reprezant, v tomto je mi Davida líto.....ÚdivÚdivÚdiv

 • No

  Kombinator23.3.2015 17:58reagovat

  vrátil jsem se ze zrahranicí a podle toho, co tu čtu, tak se snad ani neodvážim si ten zápas s Teplicemi pustit ze záznamu. Lafata teď šoupnul do rukou povodníků fakt slušnou munici, každopádně rozhodně bych tady nepodléhal nějakýmu sebemrskačství a nepřistoupil na trapný tlaky z podvodníkova, že jsme si teď snad kvit. Popravdě nám se takhle výrazně připískne jednou za půl roku nebo rok, povodníkům ve dvou ze tří zápasů. Navíc bych tady rád napsal ještě jednu věc, kterou jsem vypozoroval. nechci tu tvrdit, že to tak je, aby mi tu hned někdo nenadával, spíš dávám podnět k zamyšlení a je to spíš taková konspirační teorie. Je totíž zajímavý, že za poslední roky kdykoliv se začnou média velmi intenzivně zaměřovat na Plzeň a řešit jejich prasárny víc a víc, tak hned vzápětí pro nás výrazně pískne rozhodčí nějakou úplnou blbost, která bije do očí, načež média naproto obrátí a s dvojnásobnou silou začnou šít do nás. Nevím, ale začínám z toho mít trošku pocit, že tyhle těžký chyby v náš prospěch jsou spíš na odvedení pozornosti. Samozřejmě to může být i třeba tak, že byly tlaky od nás na výsledek (moc tomu nenahrává neuznaný regulérní gól), popřípadě rozhodčí fakt pochybil, ale to načasování a reakce médií se začíná nepěkně opakovat ve stejných momentech.

  • No

   ouissi23.3.2015 18:08reagovat

   Je to tak, jak píšeš. Taky mám podobné pocity. K sobotnímu zápasu: Pokyny v žádném případě nepoškodit Spartu (v zájmu odvedení pozornosti od svinstev v podobě ”pomáhání” Plzni) mohl mít Kovařík, ale už třeba nikoli asistenti. No, a Kovařík viděl praporek a pískl postavení mimo hru. Naopak u pokutového kopu bych si troufl tvrdit, že si bleskově vyhodnotil, že letěl Lafata, ten není rozhodně vyhlášeným divadelním umělcem, že má pokyn Spartu nepoškodit, a byl v ten okamžik vnitřně přesvědčen, že to faul byl.

  • No

   Lobrock23.3.2015 18:44reagovat

   Velmi dobrý postřeh, podobné věci přesně zapadají do Berbrova systému. To mafiánský prase to na sebe kdysi po koupený výhře Plzně nad Spartou prozradilo. Tenkrát mluvilo o tom, že teď se něco písklo pro Plzeň a příště to bude pro Spartu. Takhle se snažej zakrývat, komu se dlouhodobě tlačí kára. 10 chyb pro Plzeň bez problémů projde, poukáže na ně možná tak Procházka, ale Paclík má pořešenou TV a tu samozřejmě sleduje drtivá většina veřejnosti. Zářezy Sparty se vůbec nezmíněj (teď kvůli tomu v ČT pro jistotu i ořezali záběr pro určení ofsajdu, ačkoliv v živým vysílání bylo jasně vidět, že maj i lepší záběry), jen, aby se pak s o to větší intenzitou zmiňovaly chyby ve prospěch Sparty. V posledních letech se to opakuje pořád. Loni Sparta dostala gól v Brně ze čtyřmetrového ofsajdu chvíli před koncem, ale přesto se věnovali jen údajnému (čistému) zákroku Holka ve vápně. Když dával v Olomouci gól Hušbauer (skončilo to 1:1), tak na Nově nakreslili ofsajdovou čátu na úrovni půlky těla posledního hráče Olomouce, aby to vypadalo na deseticentimetrový ofsajd (ke kterému ve skutečnosti nedošlo ani náhodou). V Plzni po legendárním Lžimberskýho skoku Zelenka s Kozohorským mlžili jak jen to šlo, neustále opakovali, jak byla Plzeň lepší a vítězství je zasloužené, Zelenka na penaltě nenašel nic zvláštního, a to, že měla Sparta před tím kopat dvě penalty, nezmínili skoro vůbec. Teď, po první vážné chybě ve prospěch Sparty, si najednou nikdo nebere servítky. Kdo ví, jak to v našem fotbale funguje, musí mít jasno, že nejde o náhodu.

  • No

   Lobrock23.3.2015 18:46reagovat

   Tímhle zápasem byla Plzni umetena cestička k další hromadě zvěrstev a vždy to bude zakrýváno penaltou na Lafatu (regulérní gól už samozřejmě nikdo zmiňovat nebude).

   • No

    jirkas23.3.2015 19:52reagovat

    Přesně tak, mám na 100% stejný názor, plzeňská svině velí černým sviním .....VztekVztekVztek

  • No

   majtin23.3.2015 18:57reagovat

   Už dávno říkám, poté co jsem vše pročetl o Berbrovi, že je to šikovný estébák a že myslí jako šachista o pár tahu napřed.

   Říkal jsem to i na jaře, kdy vlastně bylo o titulu rozhodnuto a přišlo několik verdiktů ve prospěch Sparty - které nám k ničemu pomoct nemohli.

   Když v listopadu tvrdil, že „To, že mě dává někdy Dušan do souvislosti se vším špatným, co v českém fotbale je, mně opravdu nevadí. Mnohem hůř ale může být, až některé zajímavé věci vyndám já… Ale zatím k tomu nemám důvod.“ vidím tak, že si prostě na něj nějaké důkazy pořídil, jako protizbraň vůči tomu co má v trezoru Daniel.

   • No

    Lobrock23.3.2015 19:07reagovat

    On byl Berbr celej nesvůj na podzim (když se nemohla najít žádná vážná chyba ve prospěch Sparty, zatímco třeba v Boleslavi se rozhodčí neštítil nehorázného zářezu a daroval Plzni 3 body), tak po výhře Sparty nad Libercem okamžitě vystoupil Berbr v médiích a prohlásil, že Sparta vyhrála vymyšlenou penaltou, ačkoliv I Damková přiznala, že se v komisi nad ní nebyli schopní shodnout. Přitom byla mnohem jasnější než 70% penalt Plzně (ruka od těla, míč šel od Kadeřábka).

  • No

   Avhred23.3.2015 19:04reagovat

   Jen si ten zápas pusť; Spartička hrála opravdu výborně. Úsměv

   • No

    majtin23.3.2015 19:44reagovat

    To každopádně.Úsměv

    • No

     Kombinator23.3.2015 19:47reagovat

     Já vím, v zahraničí jsem četl on-line, ale nevím, jestli bych přenes přes srdce Lafatovu simulaci a blití na jeho adresu od těch kmentátorských hovad. Navíc jestli to komentoval ten kretén Karoch, tak by mi to akorát zkazilo náladu.

     • No

      majtin23.3.2015 20:08reagovat

      Zavírat oči před něčím nemá smysl. Dá s

      e to vydržet - žádná krev, žádné vnitřnosti,prostě béčkovej hororÚsměv A zvuk se dá stáhnout vždycky.

     • No

      Avhred23.3.2015 20:11reagovat

      Tak koukej jenom do 89.min; pak už toho k vidění stejně moc nebylo. A co se týče Karocha, tak ten se při penaltové opakovačce samozřejmě potutelně hihňal a ironicky vzdychal. Samozřejmě to, že nám sebrali regulérní branku, vůbec nezmínil.

77441 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha