„Vlivní protagonisté společnosti CEFC , jejíž ‚předseda‘ Jie Ťien-ming se mimochodem nedávno stal poradcem prezidenta Miloše Zemana, jsou úzce spojeni nejen s aparátčíky soustředěnými na propagaci čínského politického zřízení, ale také s radikálními nacionalisty a armádním konglomerátem napojeným na čínské vojenské zpravodajství,“
Zenam, čínský komunisti, pošlapávání lidských práv, bezpáteřnost, Tvrdík, Slávie..
Jo, to k sobě pasuje.
Vyser se na tu politickou agitaci. Každá společnost má takovou demokracii jakou snese. Nebo chceš rozmrdat 1,5miliardy lidí jako to dělají amíci?
I když to sem nepatří, tak je to rozumný názor. Optikou Evropana může hodnotit Čínu jenom idiot. A to nemluvím o čínské historii. A v Číně sice vládnou komunisti, ale je tam kapitalismus, protože sami pochopili, že s Leninovýma poučkama by směřovali akorát do prd...
Ano, ale ať nám sem tu svoji ”demokracii” neimportují. Teda hlavně, ať jim nelezeme do zadku, kvůli tomu aby sem šli.
Až do poslední věty jsem si myslel, že čínané kupují HáeMko a budou do toho oblíkat slávisty místo umbra. Něco jako Berdycha. Hm, škoda.
Na to, ze jeste nezacalo prestupni obdobi to nezacina spatne. Takze ted jednoho tvoriveho zaloznika a praveho beka a jsem spokojeny. Ac jsem odvolavac, tak z toho nemam uplne spatny pocit. Jen mne desi, ze zatim lovime jen znama jmena z nasi ligy. Kde je nejaka exotika? Nekdo zadarmo z 4.ligy ze Skotska nebo nejaky neznamy jihoamerican z Polska?
Tvořivého záložníka máme v Boleslavi na hostování.Není třeba kupovat jinýho.
Nemohl by pravýho beka hrát právě zahustel? Je silnej, docela rychlej, dobrá kopací technika...Kadeř č. 2
Typického tvůrce hry vidím v Čermákovi a ten v Boleslavi ještě nějakou chvíli bude. Dalším hráčem, který je kvalitní do ofenzívy a v lize není lepšího, tak to je Hušbauer a toho bohužel s lehkým srdcem pustíme do Slavie. Takže je mi tak nějak jedno kdo přijde. Já už kvalitní posílení ani nečekám, spíš se bojím dalších odchodů.
Ve Fenerbahce má extrémně zajímavou smlouvu. Kdybych byl na jeho místě, tak bych hodně zvažoval, jestli odejdu před jejím koncem. Já bych zůstal. A myslím si, že to tak bude. Michal má před sebou ještě výborné tři čtyři roky kariéry. Je z něj cítit, že v zahraničí už je dlouho a že návrat do Česka má v hlavě taky.
Tipnul bych si, že to vyjde v létě
Byl by vůl,kdyby šel pryč teď. I podle těchto slov je patrné,že skončí u nás,tak proč by měl přijít o pořádný balík peněz. A ty řeči,ať je rozehraný před Eurem? Ale hoši.koho jiného na stopera tam Vrba může dát? Nemá vůbec nikoho,takže Kadlec si to si to stejně vedle Sivoka odehraje,tak či tak
Od té doby, co sedí, tak toho pod Vrbou moc neodehrál.
PPokud šel k těm bláznům z bundesligy, tak smlouva musí být mastná. Nemusí to být pravda, ale po jeho přestupu se spekulovalo, že tam bude mít 70 mil. ročně a vzdát se 35 mil. za půl sezony - to bych neuděal také. V létě ho tady máme.
Pokud bude Přikryl zdravý, tak si myslím, že je to přestup, ze kterého jednoznačně vydělá MB.
Bohužel pro Přikryla jeho zdravotní problémy jsou velice časté a za 3 roky se do základu neprobojoval, takže tento přestup chápu.
(U něj bych tu přestupovou klauzuli o potenciálním návratu, ale uvítal)
Pauschek může být na naši ligu velice dobrý obránce, ale popravdě na Spartu to momentá není a nikdy to být nemusí.
Takže s výměnou celkem souhlas - dali jsme sice za Zahustela víc, než je aktuální cena, ale my jsme tu výměnu iniciovali, takže je to odpovídající.
A kdyby tu zůstal, tak je tady plno keců o tom, jak ho nepotřebujeme
když k tomu přičtem Brabce,Lafatu a Costu nebo Juliše, tak máme celkem slušný hlavičkáře. Teď už se jen naučit kopat rohy a stnadardky.
což je docela problém, Bořek když je v pohodě, tak je schopen je zahrát kvalitně. Jenže když není tak vymýšlí kraviny, a jsou z toho brejky soupeře, nebo další jeho specialita, že se za pomocí Matějovskýho a spol prokombinují z rohu na půlku a tam ztratí míč. A kdo dál, Krejda ten dal dobrých rohů, asi jako Liaro po 40ceti pivech. Matěják to je ještě horší a Steinhofer, který má z týmu nejlepší centry zase zaostává ve zbytku herních činností. Kvalitní středopolař s výbornou technikou by se nám hodil.
Tak ještě Pospíšil jako náhrada za Matěje, klidně i výměnou plus prachy (případně přibalit Breznaníka a Lisingiho kdyby to bylo málo) když už to nejsou galacticos, Šural a jsme kompletní No možná ještě ten Kadlec M.
No dobře asi půjdu radši na vzduch
na hostování? proč ne, pravýho beka lepěj Chrienem. Na přestup? Leda tak h....
Já si myslím, že je to dobrý hráč, gólový. I když je sporné jestli je lepší než Přikryl nebo není, Přikryl už byl sparťan, už byl sžitý.
Ale proč píšu tenhle příspěvek - teď už mu musíme dát čas a podporu. On za to nemůže, že Ščasný dělá zemětřesení a že posily tahá jak králíky z klobouku. Takže nějakej negativismus proti němu je zbytečnej a hlavně vůči němu nespravedlivej! Mně se vždycky jako hráč líbil (Příkras taky), už před zraněním, takže já mu věřím. Vítej.
já jsem rád že přišel, myslim že na pravym half-beku by mohl být opravdu posilou. Hráč podobnej Frýdkovi to se mi líbí, takový hráče tým na kraji potřebuje.
v létě by se jim měl vrátit Polák, což pro ně bude dobrá posila. Ale hlavně mě překvapilo, že k nim jde Pilík z Příbrami, což je pro týmy jako Příbrám, Olomouc, Brno apod silně nadprůměrný hráč. Divím se, že si ho Starka nechal zadarmo utéct.
Sparta nemá špatný kádr, hráči jsou kvalitní - Zahustela nepovažuji za posilu,ale za hráče, který doplní a rozšíří kádr...bohužel
Nechápu co proti němu všichni máte. Na založníka má dobrou bilanci v 88 zápasech 18 golů, k tomu výborný hlavičkář, kterých moc nemáme. Dokázal to už i v repre, kdy jeden gol dal a v Polsku jen těsně minul branku.
Mimochodem koho by jste si tu jako reálnou posilu z ligy představovali???
Je to dobrý hráč, ale o co je lepší než Přikryl? Je horší.
Nic proti němu, na české poměry kvalitní hráč, ale pro Spartu??
A hlavně do zálohy? Místo koho? Co takhle spíše najít alternaci na místo tvůrce hry?
Je to typický pravý halv, případně by mohl zvládnout kvalitně i pravého halfbeka v systému 3-5-. Koho máme na pravého halva? Hráli tam plašan Konaté, či Fatai, kterého to tam dokonale zabilo. Dle mého správné doplnění místa, které nám dělalo problémy.
Tak na pravý kraj moc výběr nemáme, když tam hraje DM a útočník.
Na e-Spartě byla zavedená nová forma registrace do diskuse. Co si o této změně myslíte?
Celkem hlasovalo:
18625 lidí.