Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sčasný si nezaslouží odsouzení

  rimidalv27.8.2015 21:45reagovat

  Slabinu posledních dvou ročníků - obrannou řadu se nepodařilo odstranit, ale to není chyba trenéra. Záměry vedení o získání Sivoka nevyšly, zřejmě je od počátku nereálný přestup Mazucha a v našich vodách lovený Frydrych pravděpodobně také nepřijde.Potom lze pochopit, že Sčasný hledá různé varianty obrannnného systému a jeho složení.Osobně trenéra naopak hodnotím za odvahu v improvizaci, která někdy vyzní zoufale.

 • No

  Standa Hejkal27.8.2015 21:45reagovat

  20 minut super, 70 hnus. Internet je zase plnej toho, jakej je Mareček pelta, ale já si nemůžu pomoct, ale dneska nás neposlal do deseti Breznaník, ale už Franta, kterej naběhal asi kilometr, dal jednu přesnou přihrávku a úplně omylem měl na hlavě gól. Hroznej byl taky Holek, ale to není nic nového, i tak je na kilometry lepší než Brabec, škoda, že Jarolím není debil a vzal si Poloma a ne jeho. Lafata tradičně venku úplně na nic, balon nepodržel, gól nedal. Neříkám, že Mareček hrál skvěle, ale ze zálohy patřil k nejlepším, ať se vám to líbí, nebo ne. Podržel balon, rozdal ho, v soubojích vyloženě nepropadal, mohl dát gól. Druhý poločas hráli hrozně všichni, tak proč to zase házet na Marečka? Hrát 70 minut v deseti, dvacet nebo kolik v devíti a s Dočkalem ve středu prostě musí být díra. Alespoň je na co koukat. A pochvala pro Čibiho, chudák to má opravdu těžký. Snad se Mazuch nechá překecat.

 • Systém

  Pouzar1127.8.2015 21:43reagovat

  Asi bych se vrátil k systému 3-5-2 .. V obraně (celkově dozadu) to vyjde nastejno a v záloze se třeba najde někdo kdo to odehraje líp Smích

 • Postup

  kanonMates8827.8.2015 21:43reagovat

  Plusy dvojzápasu: postup, Dočkalova produktivita, Costa, po dlouhé době góly ze standartek

   

  Mínusy: zranění Váchy, Holek z formy, vlastně nikdo do zálohy, kdo by jí oživil kvalitou...

   

  Nelze hodnotit: Mareček, Litsingi, Konaté - slovo tragédie to dostatečně nevystihuje...

 • Hm

  daniel27.8.2015 21:41reagovat

  dostat 3 góly od Thunu je dost tragický,to v tý Evropě žádný štěstí neuděláme,taky nechápu když v posledních vteřinách mají šanci rozehrát roh a případně dát vítězný gól tak zdržujou a k rozehrání ani nedojde!Smutek

 • zápas

  Chabix27.8.2015 21:39reagovat

  Já bych se hráčů zastal. Pohodový náskok na postup, chtělo to spíš jen držet míč a kontrolovat zápas. Ale soupeř hraje hrozně agresivně a na umělé trávě je to dost o hubu. Oni hrají svůj životní zápas a naši hráči hrají o to aby zraněním nepřišli o část kariéry. Vůbec se nedivím, že je ten zápas nebavil.

  • zápas

   standis27.8.2015 21:43reagovat

   řekni rovnou, že se na to vysrali a to já rozhodně neomlouvám. Dostat 3 kusy s lemplama z Thunu...

 • Do Evropy nepatříme

  venous27.8.2015 21:39reagovat

  Příšernej výkon od trenéra po posledního hráče. Hráči neví jak hrát na tři nebo čtyři obránce, když hrajeme na tři tak tam žádný stoper není(!), na čtyři obrana žalostná, Bičík brankář který nevyleze ani na malé vápno - pryč s ním, záloha s Marečkem (opět neskutečná malá domů)a záloha která neběhá, dneska zbytečný Lafata. Pokud neukecáme Mazucha nebo nekoupíme Frydrycha nebude ani titul ani úspěch v Evropě. Sparťané táhnou jiné kluby a my máme hovno!!!VztekVztekVztek

 • postup

  hansel27.8.2015 21:32reagovat

  Postup s cejchem ostudy. Oslava jen jaksi technická, po těch dvou hanebných výkonech, kdy při nás stálo v tom součtu 6:4 opravdu štěstí. My jsme proti mužstvu na úrovni Hradce měli zkrátka kliku.

 • .

  captain_obvious27.8.2015 21:28reagovat

  S touhle obranou jestli uděláme titul a postup ze skupiny EL (nebo aspoň důstojnou roli v té skupině, pokud bude hodně těžká), tak si nechám ”Fotbal nemá logiku” vytetovat přes celou prdel. To je něco šílenýho. Aby to soupeř dovezl do branky ze třetí během 2 vteřin a všichni měli při tom kolem sebe 5 m místa všemi směry. to jsem u Sparty neviděl roky. A to je jenom špička ledovce.

  Mazuchu nenech nás v tom Smích

   

  Jinak Mario je hráč nejen ze Sparty, ale nejspíš i z celé ligy, s největším kvalitativním rozdílem když je ve formě nebo z formy. To je fakt úplně jiný hráč. Ten rozdíl je propastný a to je ještě slabé slovo.

  • .

   Chabix27.8.2015 21:45reagovat

   U 3 gólu je to chyba zálohy. Obranu bych z toho nevinil. Jinak Costa a Steinhofer dobrý. Holek a Hybš špatný. Costa dneska možná zahrál vůbec nejlíp za poslední rok. To jak sbírá všechny hlavy to je až neuvěřitelný, o to tristnější je, jak jsme pak lehkovážně ztráceli míč.

 • bledátvář27.8.2015 21:20reagovat

  To je zase hnus. Dostat tři góly od nějakejch poloamatérů. Je to jednoznačně nejslabší soupeř, kterýho jsme vůbec mohli dostat. A to ještě můžeme bejt rádi, že proti Thunu jsme to my, kdo je silnější pes a tak proti nám nepískli jasnou desítku.

80354 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha