Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Asi tady budu v těžké

  bastien66611.5.2015 10:34reagovat

  ale já si myslím že byla velká chyba odstavení Kováče. Ten hráč to v sobě máno tom není pochyb. To dokázal jak venku, tak poslední sezonu kdy kraloval v Liberci a půl fora tady nadávalo vedení že ho neulovilo a nechalo Liberci. Pokud stoper měsíce sedí, ztratí herní praxi a pak v nouzi vlítne na plac, udělá minelu a zase si jde na pár měsíců sednout a historie se opakuje. Já jsem přesvědčenej že kdyby Kováč byl v herním vytížení tak je to jeden z nejlepších stoperů v lize. A taky leader obrany, Navíc pro takového hráče musí být frustrující a demotivující když ho na lavičku posadí konkurent na úrovni Brabce. Přirovnal bych to k Hubníkovi. S Řepkou nejlepší dvojka v lize. Pak po Německu v Plzni do počtu a když na place tak hrůza. Teď jaro hraje, získal praxi, sebevědomí a v sobotu to byl nejlepší hráč na place.

  • Asi tady budu v těžké

   bastien66611.5.2015 10:35reagovat

   v těžké menšině tam patřilo :( tel. sorry

  • Asi tady budu v těžké

   Bunda11.5.2015 10:40reagovat

   Kovac nemuze hrat v aktivni obrane - nema na Spartu. Ono je neco jineho hrat za Liberec, stat na vapne a sbirat centry.. V tom je top, ale stat na pulce, vytlacovat soupere, zmensovat hriste tak na to nema. Lavicka vubec nepremyslel o tom jestli se hodi do systemu Sparty.

   • Asi tady budu v těžké

    bega11.5.2015 11:15reagovat

    Já si Kováče jak v Olomouci, tak později ve Spartě ještě pamatuji jako záložníka. A na defenzivního záložníka velice konstruktivního. Podle tebe to na stará kolena zapomněl? Většinou to snad bývá naopak. Ty kecy o zmenšování hřiště ap. máš odposlouchané od Jarouška viď? Tvoje parametry „konstruktivního“, „dynamického“ a „rychlého“, navíc takticky a technicky vyspělého stopera zřejmě mnohem víc splňuje Kubík Brabců?! No, proti gustu není dišputát. Jsi opravdu odborník!

    • Asi tady budu v těžké

     Bunda11.5.2015 11:27reagovat

     Podle me to dost splnuje Polom. Brabec je v tom urcite lepsi nez Kovac ktery to kurvi i juniorce.

  • Asi tady budu v těžké

   bigcock11.5.2015 10:41reagovat

   Vzdyt posledni pulrok byl i v Liberci tragicky....

   • Asi tady budu v těžké

    bega11.5.2015 11:08reagovat

    Kolikrát jsi ho ten poslední půlrok v Liberci viděl? Myslím, že víckrát než já v televizních zápasech asi ne. Takže jsme asi koukali každý na jiný zápas! Byl výborný!!!

    • Asi tady budu v těžké

     bigcock11.5.2015 12:10reagovat

     To tedy nebyl, ale je to vec nazoru. Navic je otazka, v jakych cinnostech. Pokud jde o odkopavani balonu a hlavicky - byl skvely.

  • Asi tady budu v těžké

   SFINGO11.5.2015 10:44reagovat

   pokud se chce Sparta někam posunout, tak za ni nemůže hrát hráč, jako Kováč ( při vší úctě k němu), dneska stoper musí umět kvalitně rozehrát, vyvést míč, založit akci a pod tlakem neodevzdat míč soupeři odkopem do autu, nebo nákopem dopředu na útočníka. To prostě Kováč neumí a nikdy neuměl, je to i logické, za jeho let prostě tak stopeři hrát nemuseli.

   • Asi tady budu v těžké

    Dynamo11.5.2015 10:50reagovat

    Kováč ale hrál i štítového záložníka. Podle mě by odvedl víc práce než Vácha.

    • Asi tady budu v těžké

     SFINGO11.5.2015 11:04reagovat

     to byl původem, pak střídal pozice na stoperu a na štítu, to vše vím, ale od té doby se hra štítového záložníka a i stopera dost výrazně změnila, a Kováč byl vždy hlavně bořič a hráč do souboje, ale nikdy nevynikal v nějaké konstruktivní rozehrávce, která se dnes vyžaduje na všech postech včetně golmana.

   • Asi tady budu v těžké

    bastien66611.5.2015 10:54reagovat

    takovej čerstvej příklad mě napadá. kdyby rozehranej Kováč organizoval obranu tak je takřka jisté že druhej gól Plzně by nepadl. To byla klasická ukázka neozorganizované obrany před přímákem soupeře.

    • Asi tady budu v těžké

     SFINGO11.5.2015 11:06reagovat

     ale to jsou zase jenom kdyby. Možná by druhý gol nepadl, ale z jeho ztrát míčů a odkopů by padl třeba jiný, nebo i více branek. Takže tohle polemizování nemá smysl. Ono mimochodem na začátku sezony, když Kovář hrál, tak naše obrana taky nesršela žádnou jistotou.

   • Asi tady budu v těžké

    bega11.5.2015 11:19reagovat

    Nevím, kolik je ti let milý SFINGO, ale pamatuješ Kováče, když byl ve Spartě poprvé? Napsat, že Kováč konstruktivní rozehrávku nikdy neměl - může jen s prominutím - idiot! Asi proto hrál v té době i za reprezentaci že? Takže Brückner byl vlastně blbec, který fotbalu na rozdíl od tebe nerozumí?

    • Asi tady budu v těžké

     SFINGO11.5.2015 11:33reagovat

     já si to na rozdíl od tebe pamatuju moc dobře, když přišel z Olmíka k nám, a jestli bereš konstruktivní rozehrávku hlavně nákop dopředu na útočníka, a do toho ještě urážíš, tak nemá cenu se s tebou bavit. Kováč byl výborný hráč co se týkalo defenzivy, ale dopředu to nikdy nebylo nic moc, ale ono v té době štítový záložník nebo stoper měl úplně jiné úkoly a hrál úplně jiným stylem, než v dnešním fotbale. Ale to senilní dinosauři tvého typu nikdy nemůžou pochopit, protože jsou zaseknutí v letech pradávných a myslí si, že to co fungovalo a bylo výborné před 10 lety, tak je pořád tak skvělé.

  • Asi tady budu v těžké

   bega11.5.2015 11:06reagovat

   Tak, je zcela nepochybné, že u některých „odborníků“ tady s Kováčem nepochybně narazíš. Všichni víme, kteří to jsou. Bezmezní obdivovatelé našeho geniálního GSM a jeho mazánků. Já s tebou naopak stoprocentně souhlasím. Není možné, aby hráč s jeho minulosti, který byl v loňské sezoně nejlépe hodnoceným stoperem v lize, zapomněl hrát fotbal. Navíc je přesně tou osobností, kterou Sparta v obraně nutně potřebovala. A kterou Holek, natožpak Brabec rozhodně nejsou. Proč ho Sparta vlastně kupovala, ví asi jen ten náš génius.

 • Pojďme se společně modlit...

  bega11.5.2015 10:25reagovat

  Jen na úvod. Nebudu hodnotit jednotlivé hráče. Jednak to tady podle mě udělal dostatečně kvalifikovaně a výstižně martinf20 - můj takřka bezvýhradný souhlas - jednak pod vlivem sobotního zápasu by se mi hodnotilo dost špatně. V kontextu toho zápasu si neodpustím tři poznámky. Za prvé: To, co dokáží naši stopeři není k vidění ani v krajském přeboru. U Brabce mě to tak trochu ani nepřekvapuje, o něm jsem se tady vyjadřoval mnohokrát a můj názor na něj je tak dostatečně známý. Teď se k němu - bohužel - přidal i Holek, kterého jsem před zraněním považoval za jasného kandidáta na reprezentační dres. Za druhé: Je doslova tristní, že Sparta má snad nejhorší standardtky v celé lize. Všechny kope Dočkal - jedním a tím samým dávno přečteným způsobem. Stálo by za to spočítat, kolik standardních situací měla Sparta v zápase s Plzní (rohy, trestné kopy) - a co z nich dokázala vytěžit???!!! A kolik gólů naopak v posledních zápasech ze standardních situací inkasovala?! S čímž tak trochu souvisí - za třetí: Kromě toho, že Sparta standardní situace zahrává naprosto bez jakékoliv invence, momentu překvapení a zdravého sebevědomí, jí zoufale chybí vysocí, robustní hlavičkáři, kteří byli v minulosti ve Spartě základem úspěchů (Skuhravý, Griga, Lokvenc, Koler nebo ještě nedávní hráči tmavé pleti). Kteří byli navíc schopni výrazně pomoci obraně při soupeřových standardkách. Prostě ze Sparty se stal soubor „malých piv“ a baletek, ze kterých nejde strach a nakope jim v podstatě každý, kdo proti ní hraje! Navíc pro zahrávání standardních situací je potřeba i levák s kvalitní kopací technikou (Podaný, Breznaník, Zeman?) a ne už doslova sparťanský, dočkalovský stereotyp!

  A za co se já osobně budu modlit?

  1. Tomáš Rosický (krásný sen, ale i ty se někdy naplní)

  2. Tomáš Sivok (při vší nekonečné úctě k výše zmíněnému Tomášovi se tento zdá momentálně pro Spartu skoro nutností)

  3. Ivan Hašek (pokud možno ve funkci sportovního ředitele, já osoboně bych rád viděl jeho spolupráci s Michalem Bílkem ve funkci trenéra)

  4. „Prozření“ Dana Křetínského, aby pochopil, že ve Spartě je něco špatně, a že schody se zametají odshora! Což souvisí s předchozím bodem!

  Bůh s námi a hlavně se Spartou!

  • Pojďme se společně modlit...

   Dynamo11.5.2015 10:30reagovat

   s tím prozřením DK nevím nevím

  • Pojďme se společně modlit...

   captain_obvious11.5.2015 10:39reagovat

   Taky bych tu rád viděl Bílka, jeho poslední 2 štace mě namlsaly a netuším jak je možné, že tenhle trenérský mág je bez práce...

    

   S vysokým nefotbalovým vemenem do útoku rovněž souhlasím. Tak se hraje moderní fotbal. Pokud se chceme posunout dál, neměli bychom se těmto trendům bránit.

   • Pojďme se společně modlit...

    bega11.5.2015 11:35reagovat

    Tvůj sarkasmus a ironie je sice pěkný, ale úplně zcestný chlapče. Bílek především u reprezentace odvedl slušnou práci. Což především dokládá to, že za ním hráči jednoznačně stáli.

    Z čeho odborník tvého „kalibru“ usuzuje, že vysoký, robustní hráč nutně znamená komplexní změnu herního stylu ve prospěch nakopávaných balonů - to víš zřejmě jenom ty. Celkem všichni se tady shodovali, že Sparta, která opravdu někdy spíš připomíná baletní soubor Národního divadla, potřebuje nacvičit i jiné herní varianty. A k těm vedle začlenění brejkových hráčů a rychlého přechodu do útoku rozhodně patří i silový, nátlakový fotbal, ke kterému je Sparta navíc velice často nucena stylem hry soupeřů, kteří proti ní brání v deseti lidech! Navíc přenesení hry dlouhým balonem, který pak dostatečně silově vybavený hráč dokáže podržet nebo sklepnout na nabíhající spoluhráče, může být v mnoha směrech daleko účinnější, než seberychlejší protiútok. Ono totiž odjakživa platilo a platí, že balon je vždy rychlejší, než seberychlejší hráč!

    • Pojďme se společně modlit...

     bigcock11.5.2015 12:13reagovat

     To ze hraci stali za trenerem vypovida o tom, ze je dobry fotbalovy trener a odbornik? Smích

     Precti si ty vyplody, nez kliknes na Vložit.

     • Pojďme se společně modlit...

      bega11.5.2015 12:39reagovat

      Tak pro mne je to jedna z nejdůležitějších věcí, která je pro práci trenéra zcela nezbytná. To, že hráči za trenérem stojí, totiž znamená, že mu bezvýhradně věří. A že bojují tak trochu i za něj. Což v reprezentaci za Bílka nepochybně fungovalo. Já se pod to, co jsem napsal kdykoliv rád podepíšu. Nevím, jestli by ses neměl nad výplody svého chorého mozečku zamyslet spíš ty!

      • Pojďme se společně modlit...

       bigcock11.5.2015 13:08reagovat

       Nemam zapotrebi nikoho urazet.

       Ja osobne preferuji trenery, kteri nechodi na pivko s hraci, ale maji vysledky a tym predvadi kvalitni hru.

       • Pojďme se společně modlit...

        bega11.5.2015 14:14reagovat

        Nezlob se, ale tohle už je hodně laciný. Tvrzení, že si Bílek kupoval přízeň hráčů tím, že s nimi chodil na pivo, je doslova ubohý. Ty jsi to viděl na vlastní oči že? Zatímco já jsem se to ani nedočetl v tisku, který Bílkovi rozhodně nakloněný nebyl a něco podobného by si ujít nenechal. Ty sice nemáš zapotřebí nikoho urážet, ale o něco výš jsi mě nazval píčou. Samozřejmě za potlesku těch, kteří jsou na tom intligenčně podobně jako ty!

    • Pojďme se společně modlit...

     bigcock11.5.2015 12:14reagovat

     A ja hlupak si vzdy myslel, ze dobrou praci dokladaji hlavne vysledky. Smích

     • Pojďme se společně modlit...

      bega11.5.2015 12:48reagovat

      Tak Bílek postoupil s nově se tvořícím mužstvem, prakticky bez hráčů, kteří by měli jakékoliv zkušenosti z kvalitních soutěží a natožpak předních evropských mužstev (na rozdíl od toho, jak to bylo za Brücknera) na ME, kde to mužstvo rozhodně nezklamalo. Podle mě nezklamalo vyloženě ani v kvalifikaci na MS. To, že se tam nakonec nepostoupilo je věc jiná. Dodnes tvrdím, že nejkvalitnější výkon od brücknerovských dob podalo národní mužstvo v bohužel nešťastném utkání proti Itálii, které jsme si zasloužili vyhrát. Na rozdíl třeba od velice šťastné výhry nad Holandskem pod Vrbou.

  • Pojďme se společně modlit...

   bigcock11.5.2015 10:46reagovat

   Obecne souhlas.... ale Bilek?????? Musim si jit vypichnout oci. Tady ho vazne nekdo vzyva? Nejsme v uplne dobre situaci, ale zase tak spatne to jeste neni.

 • Luhový

  Dynamo11.5.2015 10:10reagovat

  ”Hra Sparty se vrátila do doby za Chovancovy éry, kdy se bezhlavě nakopávaly míče a následně bojovalo o ně ve středu hřiště. Nebylo vidět ani minimum náznaku, že tento tým pracuje v trénincích na zakládání a vedení útoků”

   

  http://mluhovy.com/komentare/i-rozcviceni-maji-profesionalnejsi/

  • Luhový

   Bunda11.5.2015 10:23reagovat

   Curak. V ceskych podminkach se neda porad zakladat postupny utok kdyz ta kvalita tady proste neni. Spis mi vadi ze vubec nebyla snaha o roztrhani obrany plzne nejakym nabehem vice hracu najednou.

 • HŘEBÍK VÉÉÉÉNNN

  kolenatý11.5.2015 9:54reagovat

  Jaroslav je vynikající fotbalový a basketbalový odborník a je s podivem,že jej angažoval zatím jen jeden zahraniční klub.Jeho znalostí by jistě velmi rádi využili i v Papua Nová Guinea.

  Tak hodně štěstí...

  • HŘEBÍK VÉÉÉÉNNN

   Bunda11.5.2015 10:03reagovat

   Koho by jsi chtel na jeho pozici?

   • HŘEBÍK VÉÉÉÉNNN

    kolenatý11.5.2015 10:19reagovat

    takového trenéra,který dvacet a více let pracuje s mládeží a třeba dvakrát už si prošel s dětma od přípravky až po dorost.Inženýr to nikdy nedělal a proto je to jen samý experiment nebo odkoukané a vyčtené zahraniční věci.Proto slova o inženýrových kvalitách co by šéftrenéru mládeže jsou směšná.

 • Tak si vyberte:-)

  majtin11.5.2015 9:30reagovat

  Isport:”Hlavně Sparta, která duel s Plzní potřebovala vyhrát, vyrukovala s agresivním, nepříjemným stylem plným napadání a dohráváním soubojů.”

  Ščasný:”Prostě nám chyběla agresivita tam i tam (v šestnáctkách). Co všechno uhrál plzeňský Hubník... Anebo jinak: Kolik ran schytal Lafata a my rány nerozdávali. Tyhle návyky jsou prostě špatné. Od prvního dne hráčům opakuju, že musíme hrát podstatně agresivněji.”

   

 • Tak prece?

  bigcock11.5.2015 7:41reagovat

  Splneni snu mnoha fanousku.....

   

  http://fotbal.idnes.cz/sparta-navraty-rosicky-sivok-fotbal-dv2-/fotbal.aspx?c=A150510_213341_fotbal_ten

  • Tak prece?

   bigcock11.5.2015 7:44reagovat

   BTW: ”Realizační tým téměř jistě, bez ohledu na šéfa trenérského štábu, rozšíří Tomáš Požár: spekuluje se o tom, že by sportovní ředitel Bohemians měl na Letné zaujmout pozici šéfa.”

    

   Otavo, jednej! Smích

   • Tak prece?

    Pindruch11.5.2015 8:51reagovat

    Já tam tedy čtu něco jiného Úsměv

    • Tak prece?

     bigcock11.5.2015 9:51reagovat

     Nj, umazal jsem omylem ”...oddělení, které vyhledává hráče.”

      

     Smích

  • Tak prece?

   Spartan 198911.5.2015 8:54reagovat

   No kdyz pominu ze je to zatim jen spekulace a prani, tak je taky otazka jak na tom je a bude Rosicky po zdravotni strance, aby nebyl porad zraneny kdyby se vratil... Navic by tomu pomahali souperi, kteri by do nej urcite vic zajizdeli. No a Sivok taky nevim jak on to ma se zranenim. A ruku na srdce ne vzdy se nam tyhle navraty doziti fotbaloveho duchodu u nas povedli...

   • Tak prece?

    Pindruch11.5.2015 9:00reagovat

    Tomáš Sivok je bez debat nejlepší současný český stoper a hlavně lídr, kterého naše obrana a mužstvo jasně postrádá, navíc opravdu velký sparťan. A Rosa si bude naši ligu dávat i s jednou nohou v gypsu a na invalidním vozíku Úsměv Rád bych tu viděl oba, ale dle mého není reálný ani jeden.

    • Tak prece?

     Spartan 198911.5.2015 9:11reagovat

     To co pises je pravda, ale opravdu bude u nich zalezet na zdravi, a to posledni dobou nebylo u nich nic extra. Moc bych si to pral taky ale jsou tu dve veci jestli je to vubec realny a ten zdravotni stav no

 • ketamin10.5.2015 22:44reagovat

  Sice to nevyšlo úplně podle představ a v sezóně Sparta prohrála všechno, co mohla, ale důležité je nesejít z nastoupené cesty a pokračovat v pěstování progresu načrtnutém na rýsovacím prkně pana inženýra. Příští rok už to musí klapnout a a tu LM si nakonec zahrajeme, protože protože kromě barcelony můžeme porazit každého.

  • Standa Hejkal10.5.2015 22:47reagovat

   Tohle je hezký sarkasmus, kterému se rád zasměju Úsměv

 • Na kriminál

  Boldrick10.5.2015 21:56reagovat

  Po vystřízlivění ze včerejška-to nebyla prohra,ale sebe+vražda zároveň! :(

  • Na kriminál

   standis10.5.2015 22:06reagovat

   ještě doladit enter a bude střízlivění úplné.Úsměv

 • Dobrá zpráva!

  FIKURA10.5.2015 21:40reagovat

  Do nové sezony zůstává trenér Zdeněk Ščasný!! Končí ale kompletní realizační tým! Koho si ke své spolupráci vybere je jen v kompetenci Ščasného. Určitě jedním z asisentu bude Hejkal, kterého si už na závěr sezony vyžádal z Teplic. Myslím že v nové sezoně budem mít dobrého trenéra, krerý se po tom záskoku na Spartě rozkoukal a ví co a jak.

  • Dobrá zpráva!

   standis10.5.2015 21:48reagovat

   Jaká to je zpráva se ještě uvidí. Zřejmě se dobře rozkoukal a pojmenoval kvalitně současný stav Sparty. Jinak si to neumím vysvětlit. A jsem zvědavý, co provede s Krejčím a Brabcem v dalším zápase. Já bych Brabce poslal na tribunu i při vědomí, že náhrada zrovna kvalitní není a Krejčího na lávku. Čekám jiskření mezi ním a Hřebíkem a tímhle krokem je jasné, že si Sčasný bude dělat nominaci sám.

   Každopádně mu přeji hodně štěstía už se těším na přestupní termín.

   • Dobrá zpráva!

    LukyACS10.5.2015 21:57reagovat

    Prosim tě, ty věříš tomu, že je o tomhle rozhodnuto? Čistě hypoteticky, kdyby Ščasný 3x prohrál a my skončili za Jabloncem, tak si myslíš, že by Ščasný pokračoval? O tomhle se bude debatovat. Figura už v zimě psal, že Lavička končí a nahradí ho Hašek...

    • Dobrá zpráva!

     standis10.5.2015 22:04reagovat

     Já jiné informace nemám a tak komentuji to, co napsal. A mimo mně to zase nepřijde. Současný kádr i realizační tým si je tak moc dobře vědom, že hraje o své triko do příští sezony, což hráči potřebují vědět jako prase drbání. A Sčasný se může už připravovat na další sezonu. Nepřijde mně tohle sdělení jako utopie.

    • Dobrá zpráva!

     FIKURA10.5.2015 22:08reagovat

     Kámo já říkal že ve hře jsou dva trenéři a dva tábory!! Svoboda, Otava za Ščasnýho, samotář Hřebík za Haška!!

     • Dobrá zpráva!

      spartas10.5.2015 22:11reagovat

      Jak se za někoho postaví Svoboda s Otavou, tak si můžeme bejt jistí, že je to špatná volba.

     • Dobrá zpráva!

      majtin10.5.2015 22:31reagovat

      Já myslím hlavně, že jsi tu před pár dny psal, že končí Otava.

      • Dobrá zpráva!

       LukyACS10.5.2015 22:36reagovat

       Smích

      • Dobrá zpráva!

       standis10.5.2015 22:53reagovat

       To nutně nemusí být protimluv. Při příchodu Sčasného Otava ještě byl v plné síle, o jeho odchodu psal, jak uvádíš, před pár dny. Předpokládám, že o setrvání Sčasného, pokud je to pravda, stejně rozhodl Křetínský a i předtím.

  • Dobrá zpráva!

   LukyACS10.5.2015 21:52reagovat

   Jak to, že Spartu netrénuje Hašek? NeutrálníSmích

  • Dobrá zpráva!

   Luke10.5.2015 21:59reagovat

   A něco o hráčském kádru?

  • Dobrá zpráva!

   spartas10.5.2015 22:07reagovat

   Fajn a teď kdybys nám řekl tu dobrou zprávu, co máš v nadpise.

  • Dobrá zpráva!

   majtin10.5.2015 22:40reagovat

   Kdyby to byla pravda, nepovažoval bych to za vyloženě dobrou zprávu. Ščasný už začíná tvrdit, že Sparta potřebuje širší (ano, souhlasím) a kvalitnější kádr (ne, ten kádr je dost kvalitní, jen je skoro celý z formy, ti hráči svoje kvality prokázali).Dále, že musíme hlavně hrát agresivněji - nic proti, ale v tom fakt problém nebyl.

   A taky moc nesouhlasím, když včera tvrdil o Kadlecovi ”Nemyslím, že by pro mužstvo pracoval maximálně.” Spíš na něj Koubek (ani bych se nedivil, kdyby mu pomohl Vrba) mužstvo dobře připravil.

   Pro mě by byl Hašek lepší variantou.

    

  • Dobrá zpráva!

   jirkas11.5.2015 6:57reagovat

   Jak tohle můžeš vědět, jsi snad D.K.??? Rozhodne to spíše představenstvo klubu.......ÚdivNeutrální

 • Současný tým

  barneyross10.5.2015 20:42reagovat

  Štěch - za ten rok se hodně zlepšil, mnohokrát nás podržel, měl by zlepšit hru nohama a i vybíhání na centry

   

  Bičík - na podzim chytal dobře, taky nás několikrát zachránil, ale hra nohama taky nic moc...jestli bude v létě ok, tak bude zajímavý sledovat, kdo bude jednička

   

  Kadeřábek - No comment, náš nejlepší hráč, výborná fyzička, podpora útoku, občas má trochu problémy v obranný fázi

   

  Holek - Na jaře nemá formu, udělal pár chyb...možná je to tím, že hraje blíž ke Costovi, kterému to moc nejde, má dobrou rozehrávku, ale potřeboval by k sobě někoho, jako byl Řepka nebo je Sivok, někdo, kdo to za něj vořve

   

  Brabec - horší než Holek, lepší než Kováč a Švejdík, ale nejsem si jist, jestli to stačí na Spartu, v dnešním fotbale musí mít stoper konstruktivní rozehrávku a taky být dostatečně rychlý a on nemá ani jednu a navíc, je docela nemotornej

   

  Costa - Loni super, letos bída...špatně dostupuje hráče, dělá hodně faulů, podpora útoku taky nic moc, potřebuje cítit konkurenci, škoda, že ani jeden trenér neměl koule na to ho posadit, možná by mu to trochu pomohlo, aby si to srovnal v hlavě...ale je pravda, že Krejčí mu taky moc nepomůže

   

  Švejdík - nemá ve Spartě co dělat

   

  Kováč - to stejný jako Švejdík, nevím, proč jsme vůbec brali

   

  Podaný - V lize proti Jablonci nezklamal, byl jeden z nejlepších, v poháru mu to moc nešlo, ale to ani ostatním...škoda, že nedostal víc šancí, horší než Costa by nebyl

   

  Dočkal - Podle mě mu škodí, že hraje uprostřed, napravo si s Kadeřábkem docela rozuměl, ale dal 10 gólů, navíc má 6 asistencí...u něj je minus rychlost a nevím, co se stalo s jeho kopací technikou, protože jako exekutor většiny standardek je hroznej

   

  Vácha - Možná by se měl víc starat o fotbal, než o twitter nebo hadry...na jaře tragickej, ztrácel míče, dělal zbytečný chyby, nebyl to ten buldok, co to umí odjezdit nadoraz a pořádně přitvrdit

   

  Matějovský - hráč, za kterýho nemáme náhradu, snad jediný hráč, který umí dát kolmou přihrávku za obranu, nejlepší v chance indexu, hodně se zlepšil v osobních soubojích, získá docela dost míčů...s věkem, už je bohužel pomalejší, skoro vůbec nestřílí a místo toho se zbytečně snaží o překvapivou přihrávku...když má den, tak nepostradatelnej

   

  Krejčí - Pan ofsajd, potřeboval by pár facek, aby se vzpamatoval a spadnul zpátky na zem nebo aspoň strávit pár zápasů na lavici...nechápu, proč to jeden z trenérů dávno neudělal...jinak, pořád je to mladej kluk s velkým potenciálem, ale bez pracovitosti to určitě nepůjde

   

  Konaté - Jediný hráč, co si dovolí jeden na jednu, je hodně rychlý...potřebuje zapracovat na finální přihrávce a zakončení

   

  Mareček - jako beka ho nebudu hodnotit, není to jeho post, musel si to protrpět...ve středu zálohy dokáže být konstruktivnější než Vácha, ale zase mu chybí tvrdost a vypadá, že neumí ”přeřadit” na vyšší rychlost

   

  Shala - skoro hned odstaven, nedostal moc šancí, pak se zranil, ale určitě bych ho neodepisoval, myslim, že nám ukáže, že fotbal hrát umí

   

  Lafata - Pan střelec, když přicházel, tak asi nikdo z nás nečekal, že toho tolik odbojuje a odběhá...dokáže podržet míč, dostává hodně nakopáno...bohužel střelecky vždycky selhal v těch nejdůležitějších zápasech...což ale není jenom jeho vina, když má malou podporu ze zálohy...

   

  Kadlec - v Německu hodně zesílil, daleko víc jezdí po zadku, ale pořád nevim, jestli do bude stačit na Bundesligu...

   

  Nešpor - Přišel, dal gól, zranil se...snad bude v létě v pořádku a popere se o to...budeme potřebovat útočníka, co se nebojí vlítnout do souboje

   

  Řezníček - nedá se mu upřít bojovnost, ale ty šance, co dokáže zahodit...to, co stačí v Příbrami, prostě nestačí ve Spartě...

   

  Ščasný - asi nejlepší, z toho, co bylo volný, ale žádná změna nebyla vidět...a nemyslím tu, co se týče herního stylu, to se za tak krátkou chvíli změnit nedá, ale sestava zůstala pořád stejná...byl to on, kdo dal v Liberci na beku Brabce a na stopera Kováče i když nás to 3 dny předtím stálo pohár v Jablonci. Čekal jsem, že aspoň jednou nechá na lavici Costu a Krejčího, taky se to nestalo. To jsou věci, který nikdy nepochopim....

   

  Omlouvám se za případný chyby, píšu v rychlosti a moc to po sobě nečtu...

  • Současný tým

   ketamin10.5.2015 21:24reagovat

   Nemá smysl řešit jednotlivý hráče. Žába na prameni sedí nahoře a je to nechvalně známý geometr z Benešova, který si i přes kariéru lemovanou samými průsery stále drží u svého fanklubu glorioli fotbalového génia, který má všechno skvěle vymyšlený, ale celé okolí mu to kazí. Sportovní vedení klubu je tragédie od odchodu Pelty. Od té doby Sparta v podstatě sportovní vedení nemá a i když se po návratu Chovance na lavičku a zařazení mladých do sestavy zdálo, že se blýká na lepší časy, tak to brněnský šprt zaříznul třetím angažmá toho idiota a od té doby už nemá smysl nic čekat.

   • Současný tým

    Dno10.5.2015 21:28reagovat

    Chovanec na lavičku a lepší časy? Teď opravdu sorry, ale neděláš si náhodou prdel?

    To i Lavičkova překulovaná je 100* lepší než ty Chovancovy nákopy.

    • Současný tým

     ketamin10.5.2015 22:40reagovat

     Ne, prdel si nedělám.

   • Současný tým

    majtin10.5.2015 21:39reagovat

    Jj, Chovanec to je trenérský genius. Na Slovensku jsou z toho doteď paf.

    Ano, od odchodu Pelty mi opravdu chybí cinklé zápasy.

    • Současný tým

     ketamin10.5.2015 22:41reagovat

     Od ochodu Pelty chybí především profesionalita ve sportovním úseku a přestupy, co by měly hlavu a patu. Žvásty o cinklejch zápasech si strč do kornoutu z deníku Sport.

   • Současný tým

    standis10.5.2015 21:50reagovat

    Jestli mně někdo ve Spartě nechybí tak ”trener” a ”geniální sportovní manažer” Chovanec.

  • Současný tým

   standis10.5.2015 21:33reagovat

   V zásadě souhlas. Nutné min. posily v létě:

   - pravý obr. (předpokládám odchod Kad.)

   - 1 stoper do základu k Holkovi, Brabec s Polomem náhradníci

   - levé křídlo (doufám v prodej Krejčího)

   - 2 středoví hráči jako náhrada Mat. a Shaly.

   To píšu jako minimum, jinak z toho hafa útočníků snad vyyberou 2 za Lafatu, případně je pošlou pryč a nakoupí někoho.

   • Současný tým

    standis10.5.2015 21:41reagovat

    Takže kádr s nutnými min. změnami bych si v létě představoval takto:

    Štěch (Bičík)

    Posila (Chvátal) Posila (Brabec) Holek (Polom) Costa (Hybš)

    Vácha (Mareček) Matějovský (Posila) Shala (Posila) Dočkal (Konaté) Posila (Podaný)

    Lafata (2 kousky k němu)

     

    • Současný tým

     Luke10.5.2015 23:12reagovat

     Mně Nešpor jako jedna z alternativ nepřijde špatný...

  • Současný tým

   killiney11.5.2015 10:28reagovat

   Ščasný :

   na setkání pernametkářu jsem se Ščasnýho ptal na změny v sestavě - viz costa /podany

   říkal že ma 12 použitelných hráču a že změny až v létě , ted že to není reálné

78088 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha