Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Řepa

  bojík17.9.2011 14:44reagovat

  Tak podle Starky už je na 90% hotovo. Rozumově tento krok vítám, je mi jasné, že je to správné rozhodnutí, na druhou stranu bude strašně divné, když si uvědomím, že už Tomáše pravděpodobně nikdy neuvidím v rudém dresu :(

  • Řepa

   ACSpartaPraha4ever17.9.2011 16:13reagovat

   Kde to čteš? Já si hlavně myslím, že měl asi po minulé sezóně ukončit kariéru, když byl ještě ve Spartě... Úsměv Ale po bitvě je každý generálem, že jo... :))

   • Řepa

    bojík17.9.2011 19:35reagovat

    Čtu to na netu, ale hlavně čerpám info z příbramskýho zákulisí Úsměv Kde již podle všeho pro něj bylo uvolněno číslo 2. Respektive hráč, který s ní hrál doposud (Hejda) ”dobrovolně” číslo odevzdal a vzal si trojku...

   • Řepa

    ouki17.9.2011 20:12reagovat

    on dlouhodobě prohlašuje, že konec kariéry bude pro něj polosmrt. On miluje fotbal a chce hrát. To je i ten důvod, proč se rozhodl přijít za vedením, že chce odejít někam, kde bude hrát...Takhle to má nastavený.

 • Berbr

  pubi17.9.2011 14:43reagovat

  http://www.jihoceskyfotbal.cz/aktuality/6243/foto-strakonice-se-prosadily-az-po-prestavce-dulezite-body-putuji-na-jih-cech.html

   

  Hlavně, že si ten zmrd jezdí po divizi.

  • Berbr

   Peters17.9.2011 14:45reagovat

   Asi se jel podívat na ”karamelku” Dejmala... Úsměv

 • Juniorka

  bojík17.9.2011 12:54reagovat

  Po sedmi kolech bilanci 1-0-7, pouze osm nastřílených branek a to ještě pět z nich vstřelili sparťané do sítě špatného Varnsdorfu. Řekl bych, že už je nejvyšší čas na nějakou změnu, protože tohle nikam nevede. Na druhou stranu, když vidím ten tým, tak se těm výsledkům nedivím. Odešli Kadeřábek, Krejčí, Skalák, Kraják, asi i Polom, Jánoš je pořád zraněnej. A místo nich hrají Jirásek, Tomášek, Jeřábek, Ujlaky, kteří mě popravdě ničím nezaujali. V dorostu to možná ještě stačili, ve druhé lize jsou za otloukánky, které si každej zkušenější soupeř povodí.

  • Juniorka

   spartas17.9.2011 13:15reagovat

   Počkej, jak asi i Polom? Já myslel, že je zraněnej a proto nehraje. Mimochodem od Jiráska jsem si sliboval, že to bude trošku hráč, když byl v Itálii.

   • Juniorka

    bojík17.9.2011 14:03reagovat

    U toho Polyho si nejsem jistej, proto píšu ”asi.” Jj, Jiras je pro mě dost zklamání, taky jsem věřil, že když byl borec v Interu Milán, tak to na něm bude vidět, ale zatím je hodně, hodně slabej. A těžko říct, jestli je to tím, že si stále zvyká na českej seniorskej fotbal, nebo na to prostě a jednoduše nemá.

 • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

  dominik2717.9.2011 12:09reagovat

  Jestli nám opravdu odejde, tak mě to bude mrzet. Nemusím asi dál rozvádět, že pro mě vždycky byl na odstřel jiný z našich stoperů.Úsměv

  Každopádně jestli nám Tomáš odejde do takovýho prdelákova (kdo byl na jejich stadionu, ví o čem mluvím...) bez rozlučky přímo na Spartě, tak doufám, že přijde hodně Sparťanů příští kolo na Duklu a následně na výjezd do Příbrami!

  • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

   Lister17.9.2011 12:13reagovat

   Dominiku, k Tvému nadpisu. Bejvávalo... Nicméně s rozlučkou samozřejmě souhlasím.

   • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

    dominik2717.9.2011 12:19reagovat

    Tak ten nadpis je podle pokřikuÚsměv

    Nicméně si stále myslím, že Řepa není horší než Zápotočný s Brabcem. Momentálně je pro mě asi 2. nejlepší v Praze, po Jarošíkovi, kterýho tu paradoxně skoro nikdo nechtěl...

    S ostatními pražskými týmy srovnávat nebudu.Smích

     

    Myslím, že to příští kolo na Dukle by bylo ideální. Mohli by tam Sparťané udělat svůj kotel. Jestli opravdu není možné, aby taková legenda odešla na konci vítězného zápasu na Letné, musíme to my fanoušci vzít do vlastních rukou!Úsměv

    • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

     Lister17.9.2011 12:24reagovat

     Z mého pohledu byl v letošní sezóně Řepka platný pouze při pozičním bránění a to jen vzduchem. V ostatních činnostech je podle mě z ostatních našich stoperů nejhorší.

     • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

      dominik2717.9.2011 12:40reagovat

      Tak on se třeba moc nehrne do rozehrávky, ale to mi kolikrát přijde lepší než když se k ní neustále cpe Brabec. Současné dvojici se musí nechat, že tu ofenzivu umí podpořit naprosto skvěle.

      Každopádně Řepa s Jarošíkem by pro mě byli ideál do těch nejtěžších zápasů.

      Samozřejmě, že v Rumunsku se Řepa moc nepředvedl, ale tam hrála bídu snad celá jedenáctka. Největší chybu vidím v tom, že jsme tam neskórovali. To je průšvih srovnatelný s kiksem Blažka.

      Líbil se mi tam akorát Hušek, i když koukat na DZ v televizi občas může mást. Tenhle post se mi jinak v televizi hodnotí fakt blbě...

  • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

   ACSpartaPraha4ever17.9.2011 12:18reagovat

   Tóóóóóóómáš Řepka!!!

  • Tomáš Řepka nejlepší v Praze!:)

   js17.9.2011 14:03reagovat

   Krásná by byla rozlučka při vítězném derby. Nejlíp s Tomášem na hřišti, kterej by v 85. minutě za stavu 4:0 odcházel střídat vyprovázenej ovacema plný Letný :)

 • Řepka

  SFINGO17.9.2011 11:53reagovat

  já myslím, že řepa sám chtěl někam odejít, aby hrál a kdyby Dukla měla peníze tak už tam dávno je, navíc půjde jen o hostování, takže o rozlučku jistě nepřijde. Navíc to, že Řepa nehraje tak za to si může jedině on sám, za těch let co tu je tak těch výstřelků bylo poměrně dost a to nemluvím o hádce s Křetínským( tohle si dovolit nějaký můj zaměstnanec tak letí na minutu), že se udělá chyba, to se udělá, ale Řepa těch chyb zvlášt v evropských pohárech taky natropil dost. Navíc pod Jarošíkem ta obrana hraje v klidu a momentálně je Jarošík mnohem kvalitnějším hráčem než Ŕepa, tak to prostě ve fotbale chodí a je mi jasné , že né každý tohle bude zkousávat, zvlášt když pro některé je Řepa nedotknutelný bůh

 • Řepa

  Peters17.9.2011 8:06reagovat

  http://fotbal.sport.cz/clanek/191280-rano-starka-chce-dnes-privest-do-pribrami-repku-ma-na-nej-miliony.html

  • Řepa

   martinS1917.9.2011 9:01reagovat

   Jsou to hovada.VztekNeutrálníSmutek

   • Řepa

    koca99917.9.2011 9:31reagovat

    Volejte sláva a 3 dny se radujte!!!! Úsměv

   • Řepa

    bojík17.9.2011 10:03reagovat

    Martine, proč hovada? Platit 10 milionů za hráče, který bude sedět na lavičce, což rozhodně není ideální pro klima v kabině, navíc pro hráče, který je sice ikonou a legendou, ale už má nejlepší za sebou a rozhodně není bezchybný, mi přijde jako dost veliký luxus. Řepka má být buď na hřišti v základní sestav, nebo nemá být ve Spartě vůbec, nic mezi tím prostě neexistuje.

    • Řepa

     martinS1917.9.2011 10:13reagovat

     Něco pro Spartu za ta léta odvedl a takový konec je nedůstojnej. My se fakt nedokážem s legendama klubu rozejít na úrovni. Tenkrát jsem byl nadšenej když prodloužil smlouvu po titulu a teď bych naopak byl radši kdyby tenkrát po tom památným zápase odešel. Aspon by to byl konec jak má být...

     • Řepa

      lidoop17.9.2011 10:28reagovat

      Odejít včas je velký umění. Jsou i mnohem větší persony, než řepka, který to nedokázaly.

     • Řepa

      bojík17.9.2011 10:28reagovat

      Však já nepopírám, že toho pro Spartu odvedl strašně moc, je to srdcař a kovanej Sparťan, legenda. A zaslouží si rozlučku podobnou té, co měl v Juve Nedvěd, byť samozřejmě v českých podmínkách. Jenže když si v situaci, že ti ten hráč už hrát nebude a jen by seděl na lavičce, což nechce ani klub, ani hráč, tak není jiné řešení. Celá ta situace se řešila už od začátku špatně. Po skončení minulé, v mých očích nepodařené sezony, měli trenéři Řepovi říct buď: Jsi stále lídr, počítáme s tebou do základu, nebo Řepo sorry, už to chceme postavit na jiných, hledej si jiné angažmá, my ti rozhodně bránit nebude. Jenže při známém mlžení a říkání polopravd a pololží Chovance se to vyvinulo tak, že Řepa nevěděl, na čem je, klub se bál říct na plnou hubu, že s TOmášem už nepočítá a teď sklízíme ovoce...je to nedůstojné Tomáše i klubu.

      • Řepa

       spirit17.9.2011 10:34reagovat

       Ale pokud se nepletu, tak v úvodu sezóny hrál, podle mě odnesl ten zápas s Vasluií, kdy byl strašnej a i před tím nezářil. Navíc dobře věděl, že už není nedotknutelnej.

       • Řepa

        pubi17.9.2011 10:48reagovat

        Doma s Vasluií hráli BRabec se Zápotočným a za zápas venku si zasloužilo odstavit 5 jiných hráčů, než Řepka. Chovanec prostě čekal na příležitost, je to u mě sedmilhář a sráč, kterej neřekne nikomu nic do očí. Sám za sebe říkám, že jak vidím výkony Jarošíka, tak v něm ihned je náhrada, asi si nedovedu představi, jak by hráli tihle lídři vedle sebe (i když ze sportovního hlediska by to byla pro mě nejlepší dvojice). Ale když teda nehraje, tak mu to měli oznámit, udělat ihned rozlučkový utkání a mohl odejít na hostovačku. Hlavně, že se tu furt řeší parodie parodií, ale naše vedení je na tom úplně stejně.

        • Řepa

         majtin17.9.2011 10:57reagovat

         Se vším můžu souhlasit,jen poznámka k zápasu ve Vaslui - Řepka stál u zrodu obou akcí z nichž padl gól - nejdříve netrefil snadný míč a potom rozehrál na Juhára,který byl v obklíčení tří hráčů.

        • Řepa

         martinS1917.9.2011 10:58reagovat

         Přesně tak. Chovanec je falešnej člověk.

        • Řepa

         Fotos Von Mir 17.9.2011 11:00reagovat

         Řepka narozdíl od ostatních měl prsty v obou gólech. To je na něho, který má tu obranu držet, nedělat chyby docela hodně nemyslíš?

          

         Už mě docela sere to neustálý, že Řepka je bůh a všichni ostatní jsou podřadní šmejdi.

         • Řepa

          pubi17.9.2011 11:05reagovat

          Žádnej bůh není, ale ještě nikdy (až na Krejčího s Hejdou po Příbrami, kdy to musel někdo odsrat, tak šli mlaďasové), se ve Spartě neodstřelil hráč po jednom zápase. Tady se prostě čekalo an cokoliv.

        • Řepa

         Chabix17.9.2011 12:13reagovat

         Vy tady neustále řešíte důvody proč se tak stalo. Já nevím ale já tam vidím jen výkonostní důvod. Jak Jarošík tak i Zápotočný mi přijdou týmu celkově prospěšnější hráči, proto je Řepka na lavičce. Myslím, že odejít chce sám, protože chce hrát a jelikož jsme vypadli z poháru, tak těch možností moc nebude. Sám sem tu ještě při příchodu Jarošíka prorokoval, že bude hrát stoperská dvojice Jarošík Zápotočný. Někd osem i vysmál, ale je to v tu dobu viděl jako nejlogičtější řešení.

       • Řepa

        pubi17.9.2011 10:49reagovat

        Mimochodem, tohle by mě zajímalo, jak měl vědět. ”...Navíc dobře věděl, že už není nedotknutelnej.”

         

        Jako, že si to přečet v Blesku? Smích Chovanec jasně řekl, že mu nic nevysvětloval, což potvrdil i Řepka.

        • Řepa

         spirit17.9.2011 10:55reagovat

         Hele pubi, ty víš, že se spolu bavit nemůžeme, ale Hašek už v úvodu sezony řek, že není nedotknutelnej, že je jeden z mnoha a má stejnou šanci jako Zápo a Brabčák.A řešila to i jiná média, než BLESK, AHA!, SPY nebo BLESK pro ženy. Navíc si myslim, že to věděl. Ono je totiž zajímavý, že na komunikaci si stěžují ublížení ex slávisti jako Vachoušek a Pekhart, naopak Brabec věděl jasně, že nezapadá do koncepce a hrát nebude. To je trochu divný ne? Jeden ví, že hrát nebude a druhej to ani náznakem netuší?

         • Řepa

          pubi17.9.2011 11:08reagovat

          Já si třeba myslím, že kdyby měli všichni tři stejnou šanci a nečekalo se jen na Řepovo odstřel, tak by měl bejt dřív odstavenej Zápotočný, kterej byl naprosto strašnej v úvodu sezóny. Musím zaklepat, že teď už aspoň přestal vymejšlet kraviny, takže sem klidnější.

          • Řepa

           spirit17.9.2011 11:11reagovat

           já bych spíš řek, že jen čekali, než přijde Jarošík. Přišel a Řepka sedí. Jinak k tomu co píše Linde, respektive k tvojí reakci: Řepku Sparta podržela už po takovejch průserech (myslim jen hreních), že kdyby tohle udělal jinde, dááávno už kope s Honzou Kollerem ve Smetanově Lhotě.

           • Řepa

            pubi17.9.2011 11:17reagovat

            Nevim no, skandály k Řepkovi patří po celou kariéru, a vždycky byli tak trochu přehnaný (viz. auta na parkovišti atd.) Smích Jinak ještě k těm gólům s Vasluií - ten Blažkovo byl prostě Blažkovo, že došlo k centru kvůli nějakému předchozímu zaváhání není vůbec důležitý, kdyby se odstřelovalo po každej chybě, ze které je naprosto pohodovej centr po brankáře do náručí, tak potřebujeme na Kušníra hokejový střídání, protože by šel dolů 5x v každém duelu.

            • Řepa

             spirit17.9.2011 11:21reagovat

             já právě myslel jen to na hřišti. Kretén Večeřa, fuckování Telickejch a Jabloneckejch ”fans”, Míč do držky Bestovi, plivnutí na Volešáka. On ví, že je na něj jinej metr, že si nemůže nic dovolit a stejně si myslim, že těch průserů je moc, hlavně jaký měli následky. Ten druhej gól byl sice Blažka, ale tý situaci předcházela Řepkova přihrávka na úplně obsazenýho Juhara, přitom on je vždycky ten, co to pálí rovnou na tribunu, i když to může řešit fotbalově.

             • Řepa

              pubi17.9.2011 11:35reagovat

              Jak říkám, jedna přihrávka někde na středu pole... To snad není důvod. Jinak k těm problémům: Pochopil bych, kdyby k tomu poklesu formy přidal teď nějakej průser, ale nic takového se nestalo, proto nemůže být řeč o nějakém sečtení. Prostě se ho jen chtěli zbavit a provedli to jako největší sráčové.

       • Řepa

        bojík17.9.2011 10:50reagovat

        Tak hrál, ale podle mě se v té době už vědělo, že chtějí mít stoperoskou dvojci Zápa-Jedle a tak se jen čekalo, až se Řepovi nějakej zápas nepovede a tím pádem získali důvod k tomu, posadit ho.A že Řepa čas od času už ve svém věku nějaký zápas pokazí, to se dalo dost dobře předpovídat. Proto jak říkám - nedůstojné jménu hráče i klubu. Ale tak co taky čekat od manažera, který nedokáže svému svěřenci do očí říct, jak na tom vlastně je...

      • Řepa

       fandaACS17.9.2011 10:57reagovat

       říct Řepovi sorry, už s tebou nepočítáme - myslím, že by to fanoušci nevzali a bylo by ”dusno”. Největší chybou bylo vypadnutí s Vasluí, tak by byl aspoň nějaký prostor pro všechny 4 stopery a pokud by bylo po podzimu cítit, že už na to nemá, tak se s ním na úrovni rozloučit. Tomáš se měl ale loučit na hřišti...škoda.

       • Řepa

        bojík17.9.2011 11:02reagovat

        Nevěřím, že by se stopeři točili i v případě, že by se přešlo přes Vaslui. Na to Chovanec nemá koule. Vem si, že i v zápase, ve kterém vedeme minimálně o dvě branky, málokdy střídáme dříve než v 80.minutě. Proto je bláhové si myslet, že by trenéři točili zrovna stoperskou dvojici. To jsou podle mně jen tlamocviky pro média, fanoušky a hráče Úsměv

        • Řepa

         fandaACS17.9.2011 11:48reagovat

         Taky neříkám, že by všichni hráli stejně. Ale určitě by všechno neodohráli 2 stopeři třeba kvůli kartám...Navíc by tam byl větší prostor a důvod pro to , aby Tomáš občas nastoupil. Nevím co bude, ale rozlučka s ním na hřišti není moc pravděpodobná. Nedovedu si představit, že by nastoupil jen z důvodu, že by to byl jeho poslední zápas....

  • Řepa

   Lister17.9.2011 11:48reagovat

   Řepa hlavně vůbec neměl začínat tuto sezónu. Měl si on i Sparta přehrát loňskou sezónu. Jeho výkonnost jednoduše klesá, což je vzhledem k věku logické. Měl jsem ho vždycky rád, i když daleko více při jeho prvním působením u nás. Po návratu to byl sice pořád top hráč, ale jeho blikance jsem těžce snášel. Proto taky již nějakou dobu nechápu jeho stálou adoraci na stadionu. Navíc to byl on, kdo řekl, že za nikoho jiného už hrát nebude. Tak kdo si nevidí do úst???

 • Komedie

  ACSpartaPraha4ever17.9.2011 0:41reagovat

  Hm, tak ta včerejší parodie na parodii parodií stála prý tři čtvrtě milionu... Krásná cena.

 • Petrouš

  dominik2716.9.2011 22:18reagovat

  Doufám, že ještě jedno kolo vydrží. Jeho mistrovské tahy typu Hubáček na Kweukeho nebo Pospěch na lavičce za stavu 2:0 pro soupeře, to bych si na Letné rád zopakoval!Smích

  • Petrouš

   spartas16.9.2011 22:59reagovat

   Viděl bych to na 8:0 pro Spartičku, z toho už se Petrouš neprobere a můžou tam posadit Vlastíka Paličku. Nebo i Plamínka, jeho dynamická meditace bude slavit větší úspěch.

   • Petrouš

    dominik2716.9.2011 23:24reagovat

    Koukám, že to vypadá o něco nadějněji:

     

    ”Já to nevzdám. Že na mě lidi řvou, to není důvod, abych odcházel,” vzkazuje Michal Petrouš.

     

    (idnes)

 • Sparťanské bubliny

  spartas16.9.2011 19:15reagovat

  Sledujete to na FB? Se tam scházejí dost zvláštní lidé, většinou vyhraje hláška: ”Vykouříš mi ho” a podobně. To je fakt tragédie, zasmál jsem se asi jednou zbytek je trapnost nad trapnost.

  • Sparťanské bubliny

   munzig16.9.2011 19:32reagovat

   Koukal jsem na to jednou, hned mi bylo jasný jak to bude vypadat Úsměv ztráta času to sledovat

  • Sparťanské bubliny

   spirit16.9.2011 19:33reagovat

   spartasi, na fb Sparty píšou převážně děcka, co ani neumí vyjmenovat sestavu z posledního zápasu, proto se těmhle ”vtipum” ani nedivim, samozřejmě to odsuzuju, v podstatě nadávat ”vlastnim” hráčum do buzerantů, ale nějak mě to nechává klidným.

  • Sparťanské bubliny

   dominik2716.9.2011 19:35reagovat

   Já to tam občas chodím umravňovat.Úsměv

    

   Mě na FB ”pobavila” skupina Oficiální Fan shop AC Sparta Praha, kde zveřejnili upoutávku na placatku se sparťanským logem ”pro blížící se chladnější večery”.

   Tak jsem vznesl dotaz, zda si jí případně mohu vzít s sebou na stadion. Prý mohu, ale musí být prázdná....

    

   Přitom chladné večery trávím mimo uzavřené vytopené prostory tak akorát na Silvestra a nebo právě na SpartěÚsměv

   • Sparťanské bubliny

    spirit16.9.2011 19:40reagovat

    musí tě hřát ten pocit, že tam s tebou je Úsměv jinak já na stadion i mimo kotel už flašku pronesl, kolikrát i normálně v ruce, de jen o pořadatele.

    • Sparťanské bubliny

     spirit16.9.2011 19:42reagovat

     flaška = cola atd. ne žádný demižony Smích

    • Sparťanské bubliny

     dominik2716.9.2011 19:43reagovat

     Samozřejmě si můžeš pronést prakticky cokoliv. Kontroly před vchody tě nesvléknou do nahaÚsměv

      

     Ale není to jen Letná. Ty kontroly jsou všude prakticky stejné...

   • Sparťanské bubliny

    martinS1916.9.2011 21:16reagovat

    SmíchSmích :-D Tak to jsem se fakt zasmál.

   • Sparťanské bubliny

    ACSpartaPraha4ever17.9.2011 0:42reagovat

    Hm, moc pěkné, to je asi jako kdyby řekli, že si můžeš vzít deštník, ale nesmíš ho roztáhnout. Úsměv

 • Pelta vs. Rajchl

  dominik2716.9.2011 11:06reagovat

  Držím palce Peltovi. Narozdíl od Rajchla jsem o něm pár lidí slyšel mluvit i v dobrém.Úsměv

  • Pelta vs. Rajchl

   formis16.9.2011 12:31reagovat

   Tak dnes se předsedu nedovíme...

   • Pelta vs. Rajchl

    ACSpartaPraha4ever16.9.2011 12:43reagovat

    To jsou šašci, ať jdou fakt do prdele....

   • Pelta vs. Rajchl

    ouki16.9.2011 12:45reagovat

    Fakt komedie :(

   • Pelta vs. Rajchl

    Poldi16.9.2011 12:49reagovat

    jak by rekl SFINGO. parodie na bananovou republiku :) kazdopadne se to dalo cekat a svabi expert berbr mel jasno uz rano :)

    • Pelta vs. Rajchl

     MiroslavBeranek16.9.2011 13:25reagovat

     Tady to sedí, to je parodie i na parodii Úsměv

    • Pelta vs. Rajchl

     spartas16.9.2011 15:07reagovat

     To je pěkný, to se mi líbí :)

   • Pelta vs. Rajchl

    artaxerxes16.9.2011 18:32reagovat

    Včera jsem psal, že nemusíme se obávat zvolení Rajchla, protože neprojde přes Moravskou komoru a taky to tak dopadlo.

     

    • Pelta vs. Rajchl

     atraps216.9.2011 19:13reagovat

     myslel jsem si že nebude zvolen ani jeden,hrát si že existuje jen česká strana a nebrat vážně moravu nemohlo projít.

     • Pelta vs. Rajchl

      artaxerxes16.9.2011 20:56reagovat

      No ač jsem ze Slezka, tak rozdělení komor na Moravu a Čechy je blbost non plus ultra - Rozdělení komor na Moravskou a komoru Čech žřídil Chvalovský za to, že ho podpoří Kubíček.

      • Pelta vs. Rajchl

       atraps216.9.2011 21:16reagovat

       já jsem pražák a rozdělení na Čechy,Moravu a Slesko jsem vždy bral jako normální stav.Každý má právo ve znění stanov hájit to co pokládá za nejlepší.

61302 příspěvků
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
Technické zpracování AG25 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha