Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Sčasný o Matějovském:

  standis6.5.2015 13:45reagovat

  ”Na zápas s Plzní by měl být připraven,”

 • Rozhodčí na Plzeň

  peterpan276.5.2015 12:24reagovat

  Tak nějak nechápu ty reakce - jednak Sparty a médií. Sparta řekla, že je to nestandardní a defacto z toho výjadření vyplývá, že se jim to moc nelíbí. To samí píšou novináři. Hlavně, že si tu furt všichni stěžují na rozhodčí a jejich chyby. Já jsem rád, že to píská cizinec. Jasně, může to zvorat, ale o nějaké podjatosti nemůže být řeč a vyhneme se pak těm spekulacím typu: ten se zná s Berbrem, ten kdysi podnikal s Danem a chtěl mu to vrátit atd.

  • Rozhodčí na Plzeň

   petr1376.5.2015 12:37reagovat

   no nevim, dohodla si to Damkova s nejakym spanelskym kamosem. Ja kdybych byl cesky rozhodci a dostal nabidku zprasit nejaky zapas, tak by se mi strasne libilo, kdybych ji dostal treba z Kazachstanu, odkud hned po zapase odjedu a bude mi uplne jedno, co se tam bude psat v novinach.

   • Rozhodčí na Plzeň

    peterpan276.5.2015 12:39reagovat

    tak on s tim přišel Pelta jako první, pokud vím...Jinak zkušenost z minula. Stark tu pískal velmi dobře a taky se mohlo říct, že to je kámoš Damkový

    • Rozhodčí na Plzeň

     ouissi6.5.2015 13:36reagovat

     Je samozřejmě otázkou, můžeme-li věřit médiím, z čí hlavy nápad vzešel, byl-li to skutečně Peltův nápad, ale na druuhou stranu pan Stark onehdy opravdu odvedl objektivně velmi dobrou práci. Já osobně španělské rozhodčí na poli evropských pohárů moc nemusím, ale pokud opravdu nebudou mít potřebu se Damkové zavděčit (a myslím si, že ne, protože když už je sem jednou UEFA nadeleguje, bude je i sledovat a nějaké všimné z prádelny je s pravidelnými i nepravidelnými příjmy na poli UEFA zbytečným rizikem), bude zápas odřízen plus minus objektivně.

     Když jsem se včera o španělských rozhodčích dočetl, napadly mne dva možné důvody. Že buď má Drůbež (Damková) strach, že by Sparta mohla české rozhodčí přeplatit, a je si jista, že při pískané rovině Sparta o víc než o dva góly nevyhraje. Anebo že cítí, že se pod ní už lehce houpá větev, a tak chce předejít tomu, aby se nezlomila úplně s tím, že bude-li to třeba, bude pro ni z tohoto pohledu snazší a méně nebezpečné zajistit ovlivnění některého ze zbývajících zápasů Sparty než tohoto bedlivě sledovaného.

      

  • Rozhodčí na Plzeň

   trakip6.5.2015 13:57reagovat

   Dám Vám jednu otázku a zároveň odpověď. Dohodl to Pelta? Tak nedůvěřuje Damkové. Dohodla to Damková a zná jméno rozhodčího? Tak ho zná i Berber a tím i Paclík.

   Další problém je, že čeští rozhodčí již mají letce z Plzně přečtené a a zřejmě by jim to létání v tomto zápase nemuselo projít. Takže cizí rozhodčí a ten něž si je přečte, tak může být po zápase. I to může být důvod.

   • Rozhodčí na Plzeň

    ouissi6.5.2015 15:52reagovat

    Osobně si myslím, že DDD není tolik mocná, aby si mohla na evropském poli diktovat přímo jméno rozhodčího, který bude na tento duel delegován ze strany evropské komise rozhodčích.

    Tento můj názor samozřejmě nevylučuje možnost, že DDD povolila španělskému předsedovi komise rozhodčích UEFA roli inseminátora, a onen pak pod vlivem potenciálního sexuálního, a běžnému smrtelníkovi odporného, zážitku zajistí řízení zápasu ve smyslu jejích intencí za pomoci jemu jakýmkoli způsobem a z jakéhokoli důvodu zavázaného rozhodčího.

     

     

    • Rozhodčí na Plzeň

     lidoop6.5.2015 16:24reagovat

     Jako že by inseminoval Švába? To je hodně nechutná představa a pro každýho normálního chlapa jedna z nejtvrdších forem trestu, nikoliv odměny.

     • Rozhodčí na Plzeň

      ouissi6.5.2015 17:35reagovat

      Přesně jak říkáš!

      Taky se mně nedělalo právě volno u žaludku při těch představách.

       

   • Rozhodčí na Plzeň

    trakip7.5.2015 8:40reagovat

    Vy asi nevíte, že je Berber kamarád s tím holohlavím Italem a údajne on píchal DD.

    • Rozhodčí na Plzeň

     ouissi7.5.2015 11:35reagovat

     Máš na mysli Collinu? No, on už od pohledu vypadá jako úchyl. Nicméně mám pocit, že jsem před časem někde četl, že Collina už šéfa rozhodčích UEFA nedělá, že jim místo něho šéfuje nějaký Španěl. Ale na sto procent jist si s tím nejsem.

      

 • Listek Kanada-Svedsko

  Butch906.5.2015 11:25reagovat

  Čau Spartani. Nabizim lístek na zápas Kanada a Švédsko. Je to sektor 423, rada 3. Cena:1200

  • Listek Kanada-Svedsko

   rebus6.5.2015 11:38reagovat

   na svedsko od Hackena a Malmo nemam naladuNeutrální

   • Listek Kanada-Svedsko

    Heisenberg6.5.2015 13:47reagovat

    Tak fandi Kanadě Úsměv

 • No,

  standis5.5.2015 23:34reagovat

  tak jsme se dozvěděli, že by si přál Rosu a holandský trener nebyla žádná kachna. Jinak hru Juventusu zhodnotil lépe než specialista na italský fotbal Csaplar, který má tunu kazet s AC Milán.

  • No,

   LukyACS5.5.2015 23:44reagovat

   hlavně jsem tak přemýšlel, jestli Csaplár někdy řešil rozestavení a taktiku, já od něj pořád slyšim, že chce hrát ofenzivně, ať to lidi baví a jak toho chce dosáhnout, nebo nějakej rozbor zápasu, to jsem od něj snad nikdy neslyšel

  • No,

   Kombinator6.5.2015 0:00reagovat

   Bylo poměrně patrný, že Dan toužil ukázat, že fotbalu rozumí a i přesto, že ta snaha byla zejména o poločase dost křečovitá, se mu to myslím docela podařilo. Osobně si myslím, že Dan rozumí fotbalu (hře) daleko víc než drtivá většina zdejších diskutujících.

   • No,

    Dynamo6.5.2015 8:13reagovat

    evropské výsledky Sparty tomu bohužel zatím neodpovídají

    • No,

     krabat6.5.2015 8:28reagovat

     Ono rozumět fotbalu a v českých podmínkách vybudovat klub evropské úrovně je docela něco jiného. Zkus vyjmenovat kluby, které se dlouhodobě prosadily v Evropě ze srovnatelných soutěží jako je naše liga a uvidíš, že to není taková sranda Neutrální

     • No,

      Dynamo6.5.2015 9:52reagovat

      BATE, Basilej (i když tamní liga je bohatší)

      • No,

       peterpan276.5.2015 12:16reagovat

       Tak třeba možnosti Basileje jsou úplně někde jinde

       • No,

        forskinho6.5.2015 12:36reagovat

        Přesně. Dát za někoho 3 miliony € ala Basilej je pro nás hodně velké scifi. Smích

      • No,

       krabat6.5.2015 16:33reagovat

       Ani jednomu klubu se nedaří dlouhodobě (více jak 2 sezony). BATE jde sešupem dolu a také měli ve své éře docela kliku. Basileji se daří až v poslední době.

       A co třeba takovej Ajax? Zázemí a peníze neskutečný, ale výsledky po roce 2000 žádná sláva. Z východní Evropy se dlouhodobě daří D. Kijev, Šachťaru Doněck, Zenitu Petrohrad, CSKA a Spartaku Moskva, protože mají velké peníze. Dalším se občas zadaří, ale pak to jde do kytek.

    • No,

     Kombinator6.5.2015 13:42reagovat

     Jakože, když majitel vidí individuální chyby a dokáže poměrně odborně zhodnotit hru, tak jeho klub bude hrát jako Bayern? Sorry, ale mícháš jablka s hruškama

 • Boušek show - grrrr

  majtin5.5.2015 23:04reagovat

  Já přijímám, že jsou tu komerční televize a že je prostě konkurenční prostředí, ale tyhle rádobyvtipné estrády typu ”Nova Vás baví”, to je děs. To prostě zlatá ČT (oproti tomuhle).Vztek

  • Boušek show - grrrr

   ouki5.5.2015 23:14reagovat

   no mně to přijde naopak mnohem lepší, než unylá, nudná a zkostnatělá ČT. A dle mě Prima jasně ukázala, že nemusí být ve studiu hosté či moderátoři výhradně z fotbalového prostředí a že i jiní lidé se jim dokážou hravě vyrovnat. Rozhodně se radši dívám na Primu než na ČT, kde zazní vždy akorát pár klišé pořád dokola a nulový přínos.

  • Boušek show - grrrr

   Kombinator5.5.2015 23:17reagovat

   Naopak, je to uvolněný, zábavný, nikdo si tam nehraje na experta a i když je Bouček kokot, tak to dělá dobře. V ČT vždycky pozvou nějaký trapný zaostalý zoufalce, co si hrajou na experty a tváří se při tom děsně vážně a lidi jim pak žerou ty nesmysly, co plácaj a pak z toho jsou takový věci, že si polovina lidí myslí, že Boleslav dala regulérní gól.

   • Boušek show - grrrr

    ouki5.5.2015 23:21reagovat

    dobře popsáno

   • Boušek show - grrrr

    Shrekson5.5.2015 23:24reagovat

    Smích

    Co zahustel neviděl to se nestalo..;-)

    Jinak jako jo dneska dobrý ale Enge byl třeba mega ulet, borec v live vysílání řekne že byl na fotbale 1 za život..Údiv

  • Boušek show - grrrr

   Standa Hejkal5.5.2015 23:29reagovat

   Zlatá čt? To na čem jedeš se kouří, šňupe, vpichuje...?

   • Boušek show - grrrr

    majtin6.5.2015 8:42reagovat

    Ale no tak - píšu v porovnání s ČT, tím nemyslím, že by to na ČT bylo nějaký zázračný.

  • Boušek show - grrrr

   standis5.5.2015 23:37reagovat

   Mně tam šíleně leze na nervy, že ze studia je půlka reklamy.

   • Boušek show - grrrr

    Bunda5.5.2015 23:38reagovat

    Lepší reklama než Karoch.

  • Boušek show - grrrr

   LukyACS5.5.2015 23:42reagovat

   Za mě by byl ideální střed...

    

   ČT je moc konzervativní a nudná, furt se tam motaj stejní pseudoexperti, kteří se nedaj poslouchat, např. Karoch by dokázal otrávit i El Clasico za stavu 4-4, mě dost nudí i komentátoři, hlavně Bosák je neskutečně ohranej, jedině Štěpán se dá poslouchat.

    

   No a Cool se zase snažil být moc inovativní a s výběrem hostů to občas přeháněl a několikrát ustřelili.

    

   Takže snažit se obměňovat hosty a brát tam lidi, kteří fotbalem žijí, kdyby se objevil David Novotný, tak bych si ho poslechl 100x radši než výše zmíněnýho Karocha. Dneska bylo hodně zajímavé poslechnout si Dana a ukázalo se, že fotbalu rozumí víc než někteří zmínění experti, kteří se mu posmívají. Pro mě za mě, ať tam někdy přijde i prádelník, hlavně ať to neni nudná šeď v podobě Karochů, Csaplárů, Zelenků...

   • Boušek show - grrrr

    majtin6.5.2015 8:46reagovat

    S tím se dá souhlasit. Oni dřív ani ti hosté v ČT nebyli nudní, ale když se opakují pořád dokola, tak se ohrají. Jenže těžko říct, po tolika letech se ohraje ledasco.

    Mně na tomhle vadí akorát ta snaha za každou cenu bavit, obzvlášť u Boučka - prostě prvoplánový vtipy, nezábavná zábava ala Petr Novotný a podobní ”baviči”.

 • Dnes v iDnes

  Rammstein5.5.2015 22:28reagovat

  Souboje Sparty s Plzní patří v české lize mezi nejvyhrocenější, v poslední době je však čeští sudí celkem zvládli. Výjimkou byl v září 2012 Radek Matějek, který neodpískal penaltu proti Plzni za faul Řezníka na Krejčího a vzápětí nařídil pokutový kop proti Spartě za nafilmovaný pád Limberského. Poté s kariérou sudího skončil.

   

  Konečná tabulka: Plzeň 65b Sparta 63b, takže jen tenhle rozhodčím otočený výsledek přihrál plzni titul. Odečíst ještě ty desítky plzeňských penalt a otočených ofsajdů a nedostanou se ani do pohárů Otrávení

 • DK

  Pavel005.5.2015 20:28reagovat

  Ta kabela tam u stolu SmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmíchSmích

  • DK

   Nuff5.5.2015 20:43reagovat

   Dle svych slov velky Spartan a srdcar a je ochotny nas dal dotovat, takze prachy a vuli mame, ted to jeste pretavit v dobre fungujici jednotku.

  • DK

   standis5.5.2015 20:44reagovat

   A to si neviděl ten kamion před televizí.

   • DK

    Pavel005.5.2015 20:51reagovat

    Jaký? Nějaký link?

    • DK

     standis5.5.2015 20:57reagovat

     Smíchnesmíš všemu věřit.

 • Lzimbersky-prekvapive rozumny rozhovor

  rebus5.5.2015 20:06reagovat

  http://sport.aktualne.cz/limberksy-ceka-nenavistne-prostredi-na-letne-je-to-bezne/r~c1cbc78ef33d11e4ae1b002590604f2e/

  • Lzimbersky-prekvapive rozumny rozhov

   Tashunka Witko5.5.2015 20:11reagovat

   Je a navždy bude HOVADO !

   • Lzimbersky-prekvapive rozumny rozhov

    rebus5.5.2015 20:14reagovat

    to je a navzdy bude-spis me prekvapil ze nema zadne silacke reci

  • Lzimbersky-prekvapive rozumny rozhov

   bigcock5.5.2015 23:06reagovat

   Ty jsi nevidel jak pri oslave titulu rval: ”zkurvena sparta”?

   Tohle normalni clovek nedela.

 • Matějovský

  Tom15.5.2015 19:05reagovat

  Nevíte co je s Matějovským a Marečkem. Budou hrát v sobotu?

 • Křéťa

  Boldrick5.5.2015 18:54reagovat

  Myslíte že budou padat dotazy ohledne jeho ”kabely”,nebo dle medmrdek tlačenka SPARTIČCE od rozhodčích apod.,nebo se to ponese v odlehčeném duchu?Stejně nejlepší byl Franz-jak fandil Bayernu a lítal ve studiu s atrapou poháru :D

  pozn.: A Vízek do Bohnic,z toho chlastu už neví co plká.

  • Křéťa

   Heisenberg5.5.2015 20:16reagovat

   Tak ono do Kozlovny je to z léčebny kousek, nedivil bych se, kdyby tam nasával jenom o vycházkách.

77441 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha