Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kádr

  atraps25.1.2016 13:12reagovat

  Poslední příležitost v zimní přípravě,dostane Pixa a Steny.Uvidíme jak to dopadne ale spíše to vypadá na odchod.Pro dva mladé je zařazení do přípravy spíše motivace do budoucna.Rozhodně by měl přijít kvalitní bek.Jinak bych do mančaftu dál nesahal.

  • Kádr

   spartas5.1.2016 13:23reagovat

   Pulkrab je ten první mladý, kdo je ten druhý?

   • Kádr

    Capo5.1.2016 13:27reagovat

    Předpokládám, že myslí Jánoše, ale ten už opravdu mladá puška neniÚsměv

    • Kádr

     waaw5.1.2016 13:49reagovat

     Julis

     • Kádr

      atraps25.1.2016 13:57reagovat

      Přesně, protože na ligu to zatím není.Tak za rok až se někde vyhraje ale takhle se na plac zřejmně moc nedostane.

      • Kádr

       spartas5.1.2016 14:03reagovat

       To já myslím, že na ligu má Juliš bez problémů. Přesvědčuje mě o tom pokaždé, když nastoupí.

       • Kádr

        atraps25.1.2016 14:11reagovat

        Netvrdím že hrát neumí ale v případě zranění nebo neúčasti Lafaty?Zatím není ten typ na pravidelné hraní.Zaskočit ano.

        • Kádr

         spartas5.1.2016 14:17reagovat

         Dle mě ano.

        • Kádr

         brac5.1.2016 14:29reagovat

         Jako útočník č.3 by to měl zvládnout. Je mu 21, to je na tuhle pozici tak akorát. Žádný ekvivalent Lafaty ti sem sedět na lavičku stejně nepůjde.

         • Kádr

          atraps25.1.2016 14:38reagovat

          Pro něj by bylo lepší hrát.Nějaké dobré hostování a jako trojku bud ponechat Pixu nebo z juniorky.Při logice našeho trenéra stejně při střídání útočníka přijde záložník.

         • Kádr

          captain_obvious5.1.2016 17:13reagovat

          Podle mě je Juliš excelentní útočník číslo 3. Byl bych zklamaný, kdyby přišel ještě např. Pekhart nebo někdo takový.

        • Kádr

         Capo5.1.2016 14:36reagovat

         Asi máš pravdu, že na to, aby Lafatu popř. Fataie vytlačil dlouhodobě ze sestavy, to ještě opravdu není. Na druhou stranu, ale nevěřím, že by měl mít jako záložní útočník menší přínos než třeba Paixao, a proto nepochybuju, že na ligu už má s přehledem a v případě, že jeden z dua Lafata-Fatai vypadne, tak je solidně zastoupí.

         • Kádr

          atraps25.1.2016 14:39reagovat

          V případě zranění mít domluvený návrat z hostování.

         • Kádr

          rimidalv5.1.2016 16:16reagovat

          Pokud se nevrátí Fataiovi forma, může jej okamžitě vytlačit. I David je jenom člověk a má chvilky, kdy by mohl být střídán ! Shrnuto - můžeme ( musíme ) mít třetího útočníka srovnatelné úrovně.

 • Opatření po včerejší diskusi

  dominik275.1.2016 12:36reagovat

  Musím říct, že to, co se tady včera odehrálo, je pro mě skutečně neakceptovatelné. Souhlasím s tím, že myšlenky sparťanů měly směřovat spíše k samotnému Pavlu Srníčkovi a poslednímu rozloučení s ním, než aby zde probíhaly nějaké hádky. Ovšem chápu, že některé místní diskutéry dost rozhodily příspěvky od Fikury. I mně to přijde skutečně mimo rámec nějaké lidské důstojnosti.

   

  Tady někomu očividně chybí elementární soudnost a uvědomění si, že žije v 21. století. Dnes, když někdo něco napíše na internet, tak to není jako plácnutí u piva. Příspěvky jsou zde archivované a dohledatelné. Tudíž počínání Fikury, kdy někoho označí za křivého člověka, a o sedm měsíců později, dělá jakoby nic a referuje z posledního rozloučení, to je opravdu pro mě něco naprosto nepochopitelného. K tomu navrch následuje výměna urážek s dalšími uživateli. V podstatě na mě tak nějak doléhá ten pocit trapnosti, který by dle mého měl pociťovat spíš Fikura, ale protože tomu tak není, je mi trapně za něj.

   

  Jak jsem již dříve zmiňoval, bany už tady prakticky nerozdávám a nechávám tuhle činnost jiným. Tentokrát musím vyjádřit, že s banem, který dnes byl udělen Fikurovi, plně souhlasím. Podle mě by tenhle člověk mnohem lépe uplatnil svůj potenciál v jiných diskusích.

  • Opatření po včerejší diskusi

   daniel5.1.2016 14:02reagovat

   já už bych to nechal bejt,doufejme že si z toho ti dotyční vezmou ponaučení,vždyť Pavel Srníček by určitě nebyl rád že se tady hádáme kvůli němu...Smutek

  • Opatření po včerejší diskusi

   standis5.1.2016 14:33reagovat

   Já bych to tak černobíle neviděl, že za celý včerejšek může Fikura. Minimálně si to s ním ostatní měli vyříkat někdy jindy.

   • Opatření po včerejší diskusi

    dominik275.1.2016 14:54reagovat

    Já nechci řešit, kdo za co může. Pro mě je nestravitelné, co tady psal on sám za sebe. To už mi přišlo jako naprosté dno v historii celého webu. Samozřejmě se mi nelíbila celá ta diskuse, ale u něj v tom nevidím jen úlet nebo jednorázově přehnanou reakci. To už je fakt šlapání po lidech.

   • Opatření po včerejší diskusi

    majtin5.1.2016 15:12reagovat

    Já si myslím, že včera byl ten správný čas, na to bylo potřeba zareagovat okamžitě, ráznou, nicméně slušnou formou. Já jsem odpouštějící člověk, takže kdyby Fikura nejdříve napsal něco ve smyslu, ”Ve světle toho co se teď Pavlovi stalo mě mrzí, jak jsem o něm psal”. Tak bych to bral jako, že je to vyřízený a minulost. Ale takhle ???Údiv

     

  • Opatření po včerejší diskusi

   martinS195.1.2016 15:19reagovat

   Fikura, neboli pan Milan Švenger st. dodnes nemůže strávit, že Pavel Srníček před lety zcela poprávu upřednostnil Tomáše Vaclíka, před Milanem Švengerem ml. K tomu zcela oprávněně Tomáš Vaclík dnes chytá spolehlivě za Basilej a kryje záda Petru Čechovi v reprezentaci, zatímco Milan Švenger ml. není dobrý ani pro Bohemku s Příbramí. A za tohle všechno může (v očích Fikury) Pavel Srníček, kterého Fikura nazýval opovržlivě chacharem a křivým člověkem.

   A teď by tu po Pavlově umrtí hrál na city. Fikuro, jsi mrdka, nic víc.

    

   • Opatření po včerejší diskusi

    Jerababa5.1.2016 16:29reagovat

    Pánové, prosím, nesklouzněte zase do toho včerejšího hnusu. Už bylo prokázáno, co kdo kdy napsal, takže si každej vytvořil názor a nemá cenu vrhat se zase do neplodných debat o tom, kdo je větší...

   • Opatření po včerejší diskusi

    fiikura5.1.2016 16:54reagovat

    Jsi King! Si mu to nandalZoufalství

  • Opatření po včerejší diskusi

   rimidalv5.1.2016 16:30reagovat

   Jsem příjemně překvapen, že se na našich stránkách otevřel problém kultury diskuze. Vždyť kromě nechutné reakci Fikury, často uráží i jiní klávesoví ”Suveréni ” , kteří chci věřit jsou zarytí fandové, ale nepřipouští od jejichnázorů! Jednoduše neumí respektovat ostatní.. Kdo není stejného názoru, je idiot.

   V podstatě mi jde o to, že když má člověk jiný názor než já, neznamená to, že je špatný. A už vůbec ne, abych se snažil vše okolo (nebo všechny) srazit dolů jen pro to, že bráním druhou stranu

   Na druhé straně sedí člověk jako ty!

   Setkávám se silnými slovy na internetu běžně. Kdekdo je hrozně vážený a uznávaný borec. Všichni mají velké ego, ale jen za klávesnicí. Proč píšete druhému něco, co byste mu nebyli schopni říct do očí?

    

    

   • Opatření po včerejší diskusi

    rimidalv5.1.2016 16:34reagovat

    .. nepřipouští názor odlišný od jejich názorů !

   • Opatření po včerejší diskusi

    kopejtko5.1.2016 18:06reagovat

    proto sem píšu naprosto minimálně, momentálně tu kralují lidé kterým Sparta moc neříká a vrchol jejich dne je zanadávat si na všechno kolem nich

   • Opatření po včerejší diskusi

    Skleepy5.1.2016 19:23reagovat

    Proč říkat názor člověku do očí a riskovat, že se jedná bezmozka, co argumentuje pěstí, když mu to můžu v klidu napsat přes internet?

 • Šural

  PohanACS5.1.2016 12:15reagovat

  jako jsem asi blbej,ale vůbec pro něj nikde v sestavě nevidím místo.Místo koho by hrál?Krejčí,Dočkal,Fatai těžko.Kdyby se tu radši takhle živě řešil pravej bek.

  • Šural

   Dynamo5.1.2016 13:01reagovat

   Fatai šel dost dolů a je možné, že se na jaře do formy nedostane.

   • Šural

    Pindruch5.1.2016 13:14reagovat

    Fatai šel dolů s formou zcela logicky, jako jediný nastoupil do všech zápasů Sparty a to vše bez poradne letní přípravy, kterou promarodil, navíc ho trenér v průběhu podzimu stavěl na post, který mu neni až tak vlastní. Potřebuje hlavne nabrat fyzicku a to se pak hraje úplně jinak a forma jde nahoru.

  • Šural

   Spytihnef5.1.2016 13:25reagovat

   Pravej bek není potřeba, budeme hrát 3-5-2, jako na podzim :-P

   Teď vážně. Nevím proč by Šural nemohl někoho z tebou zmiňovaných vytlačit ze sestavy? Pokud bude Ládik hrát jako minulou sezónu, Dočkal jako na podzim nebo Fatai jako v závěru podzimu bylo by to spíše pravděpodobné. Pokud by se opravdu hrálo 3-5-2, tak Šural může klidně nastupovat na 5 postech a všichni nebudou pořád zdraví + všichni mají plno žlutých karet.

   Navíc se na léto evidentně plánuje odchod Ládi, tak by chtělo přivést náhradu už teď.

   • Šural

    Capo5.1.2016 13:30reagovat

    Problém je ale ten, že i Šural chce ven co nejdříve a mám takovej pocit, že to je v jeho očích další velký problém v odchodu do Sparty, protože by ho nejspíš asi jentak v nejbližších dvou letech nikam nepustila a těžko čekat, že bysme mu dali nějakou výstupní klauzuli.

    • Šural

     Pavel005.1.2016 13:34reagovat

     Pokud by nám z půl roku nebo rok někdo nabídl 100M+ tak by jsme pustili hned, dokonce si myslim, že i výstupní klauzule s částkou přes 100M by nebyl žádný problém, ale to by si ten hráč musel věřit, že svou cenu takto zvedne

     • Šural

      Capo5.1.2016 14:24reagovat

      Ten se na takovou cenu nikdy nedostane, na konci sezony mu bude 26 let a jeho cena pro zahraniční trh je reálně cca 30-50 mega a nečekám, že někdy bude o moc vyšší, jen LM by mu jí mohla zvednout jako Jiráčkovi. V zahraničí nejsou padlí na hlavu a budou v placení opatrní. I já bych na jejich místě logicky uvažoval, že je na zamyšlenou, že v 26-27 letech ještě nehrál nikde jinde než v naší lize.

 • DaveACS5.1.2016 11:12reagovat

  Brankáři: Marek Štěch, David Bičík, Miroslav Miller.

   

  Obránci: Costa, Jakub Brabec, Radoslav Kováč, Markus Steinhöfer, Matěj Hybš, Ondřej Mazuch, Mario Holek.

   

  Záložníci: Ondřej Zahustel, Marek Matějovský, Michal Breznaník, Adam Jánoš, Martin Frýdek, Petr Jiráček, Ladislav Krejčí, Lukáš Vácha, Bořek Dočkal, Tiémoko Konaté, Lukáš Mareček.

   

  Útočníci: Kehinde Fatai, David Lafata, Lukáš Juliš, Matěj Pulkrab, Marco Paixao.

 • Přestanme konečně

  atraps25.1.2016 10:56reagovat

  řešit nějakého Šurala.Svůj názor jsem asi před mesícem napsal.Neví co chce ale hlavně že to chce.

  • Přestanme konečně

   fanACS5.1.2016 11:16reagovat

   Souhlas. Stejně si myslím, že nepřijde. Ono tyhle spekulace před přestupem, nevedou k ničemu dobrýmu. Kdyby jsme pro něj byli první volbou, už by tady dávno byl. počítám, že skončí v cirkusu (tam ho v současné době zaplatí také velmi dobře). Já jen doufám, že máme nějakou alternativu a že i s tou se jedná.

  • Přestanme konečně

   waaw5.1.2016 11:19reagovat

   Pred pul rokem se tu nadavalo Mazuchovi, ze nevi co chce a at radeji jde k Turkovi a ted jsme radi, ze tu je. Ja bych rad videl u nas i Surala

   • Přestanme konečně

    atraps25.1.2016 11:34reagovat

    Právě u těch dvou je ohromnej rozdíl.Mazuch hrál venku a rád by v zahraničí i pokračoval ale jako domácí varianta byla jednoznačně Sparta.Šural nikde jinde než v Brně ,odkud po sestupu utekl do Liberce-Nehrál.A najednou by chtěl tam nebo onam.Takže po případném příchodu k nám by zase po roce ,chtěl jinam?

   • Přestanme konečně

    fanACS5.1.2016 11:35reagovat

    nevím, ale Mazuch ten asi nebyl zdravotně v pořádku. Kdyby byl, dávno by někde hrál. Tady se nadávalo, to máš pravdu, ale on nepodepsal nikomu a až teď když může hrát, hned podepsal. Ty nadávky tady pramenily z neinformovanosti. Mě Šural ve Spartě vadit nebude, ale když nepřijde, nezhroutím se.Smích

  • Přestanme konečně

   Gulis5.1.2016 12:11reagovat

   Tak ho neřeš ;-)

   • Přestanme konečně

    atraps25.1.2016 12:47reagovat

    Správně,jen jsem slušně odpověděl.Úsměv

 • Šural

  AlaMierda5.1.2016 10:28reagovat

  jestli je posranej z konkurence tak ať táhne k sešitovi. Potřebujeme hladové hráče a ne posránky z toho, že když budou hrát špatně tak budou sedět. Jen absolutně nechápu, že vůbec uvažuje o tom jít hrát někdy do zahraničí. Je mi jasný, že by to chtěl hrát jak v Libe co nejvíce na sebe a výsledkem hromada nesmyslně ztracených míčů. A nepiště mi, že to není pravda, protože to vidí i fans Liberce.

 • Ivánek kamarád

  lidoop5.1.2016 9:34reagovat

  Doneslo se ke mně, že za jeho angažmá u Pelty stojí dávnej dluh. Když se provalila korupční kauza, dohodl se s Peltou tak, že buď mu bude hodně zavázanej a udělá pro něj, co bude v jeho silách, anebo ho Horník stáhne s sebou.

   

  No a jelikož Mirek není blbej, vybral si první možnost a tak si si z něj akorát dělali p*del v novinách po úniku odposlechůa, ale trestnímu stíhání se vyhnul.

   

  Současným angažováním Horníka svůj dluh splatil.

  • Ivánek kamarád

   standis5.1.2016 9:42reagovat

   žádné info nemám, ale tohle napadne snad každého.

   • Ivánek kamarád

    lidoop5.1.2016 10:28reagovat

    Hm, tak promiň.

    • Ivánek kamarád

     standis5.1.2016 14:36reagovat

     Nerozčiluj se, není k tomu důvod. Myslel jsem to tak, že si svým zákulisním infem potvrdil, že se věci mají tak, jak se mezi lidmi povídá.

     • Ivánek kamarád

      lidoop5.1.2016 17:28reagovat

      Ja jsem v klidu, jen tvoje predchozi reakce vyznela uplne jinak, nez tenhle prispevek Úsměv.

 • DaveACS5.1.2016 7:54reagovat

  Podle toho, co říká Sural na sport.cz, tak jsme asi poslední varianta Smích

  Chce hrát, což by tady rozhodne nemel jisty - na každý jeho post je tu jeden, eventuálně dva reprezentanti

   

  • adam5.1.2016 8:03reagovat

   Pokud si hráč a tím spíš reprezentant nevěří, že by se měl ve Spartě prosadit, tak tu nemá co dělat a je vlastně dobře, že to přizná.

   • Ferry5.1.2016 8:09reagovat

    http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/737498-kdybych-resil-jen-penize-uz-bych-mel-vybrano-komentuje-prestupova-jednani-sural.html#hp-sez

   • nemfi5.1.2016 8:12reagovat

    Šural by hrál, ale Ščasný by točil v sestavě i Messiho a předpokládám, že Šural by preferoval pravidelnější hraní

  • Dynamo5.1.2016 8:35reagovat

   Já toho kluka moc nechápu. Co je složité?

   Chce se dostat na EURO? Tak ať zůstane v Liberci, tam to jaro nějak dokope (když ho nechají hrát).

   Bojí se jít do Sparty s tím, že ho jeden dva nepovedené zápasy budou stát místo v sestavě, ale má šanci hrát stabilně o titul, poháry a za dva roky jít do kvalitního zahraničního klubu (Bundesliga)?

   Nebo si chce hned o něco lépe vydělat venku? (nevěřím že ho tak enormně chce někdo z Bundesligy).

    

   Pokud má nabídku z ciziny za cca milion měsíčně měl by tam jít, v opačném případě by měl zvolit Spartu (kde by dostal tak 400) a dobrou nabídku z ciziny dostane snad později.

    

   • waaw5.1.2016 8:46reagovat

    Pokud chce hrat, tak at skrtne rovnou cizinu, tam mu to nikdo nezaruci, ze se vubec dostane na hriste. Tedy pokud by nesel do Mongolska. Chce se nekam posunout, v Liberci uz asi nema nejlepsi vztahy s vedenim, takze realne vaha mezi nama a Cinanem. Scasny vcera rekl, ze s nim chce jeste mluvit a ze o nej hodne stoji. Myslim, ze mu chce slibit, ze ma u nas zaklad jisty a ze ho jen tak neposadi. Nevim zda se to nejak da dat i do smlouvy a ani nevim, jestli je to dobre nebo ne

    • Furia Ceca5.1.2016 8:54reagovat

     Láďa to měl loni ve smlouvě. Včetně vhazování aut a být v televizním záběru při organizování standartek.

   • Furia Ceca5.1.2016 8:50reagovat

    Ve Slávii má místo jistý. Peníze stejný, možná o víc, protože Slávie bude muset ostatní přeplatit, když nemá co nabídnout po sportovní stránce kromě velkohubých ambicí a plánů. Takže pro něj jednoznačný favorit. Akorát kdyby se nedařilo tak se sveze a Euro papá a do roka může bejt poloviční...

  • Furia Ceca5.1.2016 8:52reagovat

   Tohle je ale pecka: ”Když člověk přijde do jiného týmu, kde je pět lepších fotbalistů, tolik možností s míčem už není a je nevyhnutelné, že balón odevzdáváte těm lepším. Tohle všechno si uvědomuji.”

    

   Jak si to přeložit? Nechce konkurenci? Nechce se zlepšovat a těch pět lepších převýšit?

  • Capo5.1.2016 9:01reagovat

   Chlapec v tom má zdá se zmatek a popravdě jestli je pokaděnej, že by třeba nehrál, tak ať prodlouží v Liberci nebo ať jde do Slavie a neleze k nám nebo do zahraničí.

   • daniel5.1.2016 9:49reagovat

    správně když si nevěří tak ať jde rovnou do SK KungPao,tam se chytne každý kopyto!!Tam bude hvězda!Smích

    • reprobedna5.1.2016 15:27reagovat

     Jen aby ses nesplet

 • Děkuji

  Jerababa4.1.2016 23:42reagovat

  Děkuji všem, kteří se zdrží diskuse na předchozí téma. Jděte spát pánové. Ráno moudřejší večera.

 • Dlouho jsem se držel zpátky

  petr1374.1.2016 23:10reagovat

  ale už to fakt nejde. Naprosto souhlasim se Spartasem, LukymACS a dalšími. Uživateli s nickem FIKURA, jdi se sam ze sebe poblejt, jakej jsi pokryteckej chudák.

   

  Pavel Srníček si fakt nezaslouží, aby si ho najednou bral do huby někdo, kdo ho po celou dobu jeho sparťanského angažmá, v němž evdientně odváděl špičkovou práci, urážel, zesměšňoval a nabádal k jeho vyhazovu! Tvoje náhlý uctívání památky a ještě moralizování ostatních je vrchol drzosti a nechutnosti.

   

  Na rozdíl od tebe si tady totiž většina lidí Pavla Srníčka vážila a uznávala jeho práci.

  • Dlouho jsem se držel zpátky

   LukyACS4.1.2016 23:19reagovat

   Díky, to je celé, oč tu jde. Samotnému mi to přijde hnusné řešit tu zrovna tohle v tuto chvíli, ale prostě mi toto chování neuvěřitelně vadí.

    

   P.s. autoři následných topiců. Zamyslete se nad sebou také. Místo toho, abyste teda drželi huby a nezapojovali se do nedůstojné debaty. Tak přilejváte olej do ohně dalšími a dalšími stejně nedůstojnými příspěvky.

   • Dlouho jsem se držel zpátky

    FIKURA4.1.2016 23:38reagovat

    Hlavně začni u sebe milý Lukáši!!!!!!

    • Dlouho jsem se držel zpátky

     bigcock5.1.2016 7:45reagovat

     Kazdy vidi, ze jsi spina a krivak.

  • Dlouho jsem se držel zpátky

   FIKURA4.1.2016 23:36reagovat

   Tak se moc dobre podivej jak jsem založil debatu o Srncovi. Podívej se dobře!!! A že mistni hejťaci reagujou na nenaviďeného Fikuru, tak za to nemohu.

    

   Kdyby z těch virtualnich žvanilů na tom rozloučeni byl. Adpoñ v těch džínách.....

82326 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha