Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Stejně by mě zajímalo

  verna_spartanka7.9.2015 17:17reagovat

  Jak je to s tím nákupen SKS Kung pao Vršovice. Ta finanční skupina je v J&T s Křetínským, dělají spolu byznys a když chtějí vstoupit na náš trh tak ho údajně odmítnou a vyberou si cirkus. Čuchám za tím nějakou kulišárnu a možná je vše úplně jinak.

  • Stejně by mě zajímalo

   netix7.9.2015 17:59reagovat

   Šimáně je starý děda, to nemůže zvládnout a Číňan do toho zasahovat moc nebude, protože toho má rozjetýho víc. Bude muset překopat 80% týmu, a kde chce kupovat hráče, který budou lepší, než má Sparta, Plzeň a Jablonec? My už máme, oni teď musejí budovat a to s nejistou šancí na úspěch. Ale jestli chtějí kvalitu, tak OK. Hušbauera jim prodáme, ale za 100 mega, jinak máte smůluSmích

   • Stejně by mě zajímalo

    spartas7.9.2015 18:04reagovat

    HAHAHA!

    Pravda je, že to těžko můžou mít horší, než to měli doteď. Šimáně je možná starší, než náš dynamickej mladík v rozpuku Dan, ale ty ho popisuješ, jako kdyby stál nad hrobem. Asi toho zvládá dost.

    Mně je jedno, kdo vlastní Slavii, ale abys pak neplakal (a někteří s tebou, zřejmě odborníci na čínský trh a celkově fungování klubů), že třeba s nima budeme mít za dva roky o dost víc problémů než teď.

    • Stejně by mě zajímalo

     netix7.9.2015 18:20reagovat

     To že nakoupí lepší hráče a budou hrát líp se dá očekávat, ale pořád jsou tady 3 silný týmy a nebude lehký je vyřadit ze hry. A jak jsem už psal, když mohl přijít investor z Číny do slávie, proč by příště nemohl přijít do jiného týmu?

     • Stejně by mě zajímalo

      spartas7.9.2015 19:16reagovat

      Objektivně tomu nebrání asi nic, ale nějakej důvod, proč by měli čínští investoři investovat do českejch fotbalovejch klubů? Mě nenapadá nic. Už takhle je to prezentováno jako obrovská událost a to je Slavie historicky druhý nejslavnější český klub. Nedovedu si představit, co by tak hledali investicí třeba do Jihlavy...

   • Stejně by mě zajímalo

    verna_spartanka7.9.2015 18:10reagovat

    o to nejde. Já jim zázemí přejí a chci je nahoře místo odpudivé prádelny. Jde spíše o to, že to celé do sebe nezapadá a aby někdy nevyplulo že my a ti zoufalci jsme nějak skrytě vlastnicky propojení. U nás jsou jen 2 značky, které stojí za zájem. Jednu má Křetínský. Druhá je minutu před smrtí, čili nenajdeš vhodnější moment ke koupi. A kde se vzal, tu se vzal Křetínského obchodní partner....

    • Stejně by mě zajímalo

     netix7.9.2015 18:16reagovat

     Těžko říct, to by nám řekl asi jen DK, jak to je. Podle všeho chtělo CEFC větší podíl a to DK nechtěl, tak asi přišla varianta B se slávií.

   • Stejně by mě zajímalo

    pubi7.9.2015 18:18reagovat

    Nesmysl před dvěma roky bys napsal o Jablonci, kde budou kupovat hráče, když je má Sparta a Plzeň. A taky je sehnala. A kvalitních hráčů je v menších klubech ještě minimálně na jeden takovej ”Jablonec” dost...

 • Evropská liga

  Pindruch7.9.2015 15:18reagovat

  Soupisky jsou už uzavřené, ale není ještě možnost na ní připsat jednom jméno? Nebo to plati jen při postupu do další fáze?

   

  • Evropská liga

   koca9998.9.2015 10:05reagovat

   Pokud vím tak soupisky se mohou přepisovat před každým předkolem i před skupinami. Je to logické vzhledem k přestupovému období.

 • taborita

  netix7.9.2015 14:27reagovat

  Jasně, nikdo z fanoušků Sparty nečekal na nic jinýho, než až se slávie zase zmátoží. Jsme všichni opravdu velmi šťastní, už se nemůžeme dočkat na komenty Luhového, Vízka a Zelenky. Nemůže být nic lepšího, než že bude derby zase vyrovnané a pokud třeba slávie vyhraje, tak jí sportovně pogratulujeme :) Vždyť by to ani nemělo smysl hrát fotbal, kdyby tady slávie nebyla. Jen je škoda, že drtivá většina slávistů, místo Sparta píše Sralta a Lafata - Lopata, ale snad jsou to jen negramoti a své chyby si hned uvědomí.

  • taborita

   nemfi7.9.2015 14:44reagovat

   Jestli máš problém s tím, že Sparta je v téhle zemi nejnenáviděnější klub (a to nejen ze strany slávistů) tak si vyber jiný klub, kterému budeš fandit. Nebo si myslíš, že většina fanoušků ostatních klubů mluvi o Spartě s úctou? Úsměv

   • taborita

    netix7.9.2015 14:54reagovat

    Každý fanoušek většinou mluví s úctou, jen o svém klubu. Největší kritika Sparty je jednoznačně ze strany slávistů. Příkladem jsou mediálně známí lidi - Luhový, Vízek, Hrabě apod.. Nevšimnul jsem si, že by třeba Panenka mluvil zaujatě proti Spartě atd. Jinak reaguješ mimo mísu a snažíš se mi vnutit jiné téma. Já reaguju na konkrétní příspěvek od taborita, kde zmiňuje jenom slávii aneb, jak žebrák k penězům přišel. Zase sbírají zbytky po Spartě.

    • taborita

     Avhred7.9.2015 15:47reagovat

     Luhový a Vízek nemají se Slávií nic společného; oba jsou někdejšími hráči lampasácké Dukly, stejně jako Panenka.

     Ale Hrabě je slávista, to je pravda.

     • taborita

      Skleepy7.9.2015 18:15reagovat

      Chudák Tonda. Smích

     • taborita

      LukyACS7.9.2015 18:18reagovat

      *facepalm*

    • taborita

     daniel7.9.2015 15:52reagovat

     no když se člověk podívá na fórum sešívanců a prádelníků,tak je to ubohost jak se vyjadřujou o Spartě,tady to takový rozhodně není!Škodu dokážu pochválit za ty dva góly,ale jak tam urážej Lafiho,Dočkala,Krejčího,Kadeřábka o Váchovi nemluvě,tak to hraničí s psychickou nemocí,Limberský je hajzl třeba,ale v tom lepším slova smyslu,si myslím,takovýho potřebuje každý mužstvo,tu pentli by mu člověk odpustil,protože byla nafilmovaná fakt perfektně,profesionálněSmíchasi dobrá škola,a dělaj to daleko větší hvězdy,ale ty kecy o přestávce a po zápase to byl vrchol,každej pokud má černý svědomí tak neexhibuje do médií,jen tak pro zajímavost,naši hráči:Kopyto,Kurvínek,Nadčlověk,Lopata a dalšíZoufalstvíHlavně že prádelníci zajistili repre postup na ME,no ale budu radši když budou Sparta a sešívanci dva nej kluby u nás,samozřejmě sešívanci za SpartouSmích

     • taborita

      nemfi7.9.2015 16:00reagovat

      Máš to blbě. Lopatu nazývají Létajícím Čestmírem Smích

      • taborita

       daniel7.9.2015 16:30reagovat

       tak i takSmích

  • taborita

   taborita7.9.2015 19:27reagovat

   Proboha - já přeci taky nenávidím Slávii, taky jí nemůžu přijít na jméno, taky nesnáším její fanoušky ze všech nejvíce - ale k čemu to všechno, když Slavie nám není důstojným soupeřem?

  • taborita

   taborita7.9.2015 21:27reagovat

   A ještě jenom dodám - nevím jak ty, ale já se vždy půl roku těším na derby, protože není v lize nic víc, než porazit a zadupat do země Slávii. Ale na co se mám jako poslední dobou vlastně těšit? Na jedné straně náš profesorský fotbal s pocitem, že to v pohodě stačí a nic se nemůže stát, na straně druhé trapné výkony Slavie, která brání v 10 a jejím obrovským úspěchem je, když neprohraje o více jak 2 gólySmutekSmutek

    

 • Jaradson7.9.2015 13:05reagovat

  Zajímavé souslednosti, přestávám pomalu věřit, že to Kovařík udělal z vlastní vůle, snad se mýlím.

  Jinak konec podvodníků a vznikají nový dva podvodníci, nebo si myslíte, že Kelner s Křetínským si to, až ovládnou ligu už nepohlídají?

  • daniel7.9.2015 13:58reagovat

   ano pohlídají aby se nepodvádělo,nikdo nechce cpát prachy do něčeho kde se podvádí!!Zoufalství

  • kilovolt7.9.2015 14:12reagovat

   Kellner?

 • Hattrick

  Pindruch7.9.2015 12:14reagovat

  Pro příznivce konspiračních teorií si opět Hattrick trochu zaspekuloval Úsměv

  Číňani-nečíňani, Kellner má Slavii a s Křetínským ovládnou celý fotbal

  http://fotbal.hattrick.cz/cinani-necinani-kellner-ma-slavii-a-s-kretinskym-ovladnou-cely-fotbal/

  • Hattrick

   taborita7.9.2015 12:41reagovat

   Pokud by to celé mělo pouze znamenat, že se Slavia opět finančně a hlavně fotbalově vrátí na přední příčky českého fotbalu, tak proč neSmích

   Není přeci nic horšího, než přijít o odvěkého rivala (viz Rangers ve Skotsku).

   A na rovinu - poslední dobou jsou derby celkem o ničem, jenom se řeší, kolik jim dáme a zda budeme hrát celý zápas naplno nebo se budeme šetřit na poháry nebo Plzeň či Jablonec.

   • Hattrick

    Pavel007.9.2015 12:48reagovat

    Přesně tak.

    ”Oni (čínští majitelé) nemají ambici se na řízení nijak zvlášť podílet, takže se nejspíš domluvíme, že pořádek a disciplínu v klubu nastavíme my. Slavii je třeba dát do pořádku po stránce sportovní, ekonomické i manažerské. Musí se nastavit jasná pravidla fungování a komunikace,” prohlásil Jiří Šimáně

     

    Takže ono na tom něco pravdy může klidně být. Přece jen těch společných obchodů mezi Kellnerem, Křetinským a Číňany je opravdu celkem dost.

     

   • Hattrick

    Pavel007.9.2015 12:50reagovat

    Jen malý offtopic, líbí se mi jak spousta lidí ted oslavuje Zemena jak sem nalákal ty úžasné investice, ale ona to bude spíš práce Kellenera a Křetinského a hlavně vůle Číňanů expandovat do Evropy, kde je Česko ideální start.

    • Hattrick

     Teiwaz7.9.2015 13:05reagovat

     Tak ono to je jedno s druhym... Pár let dozadu byly zprávy o tom jak Francie přijala davajlámu a krátce na to se prudce propadly čínský investice...

      

     http://zpravy.e15.cz/zahranicni/ekonomika/cina-tresta-zeme-kam-zavita-dalajlama-prichazi-o-miliardy

     • Hattrick

      majtin7.9.2015 13:38reagovat

      Já prostě nejsem šťastnej, že se sem hrnou (jako myšleno do ČR).

    • Hattrick

     LukyACS7.9.2015 13:30reagovat

     Číňani teď ČR hodně milují, nedávno jsem četl, že tam jsou hodně populární filmy, které se natáčely v Praze Úsměv

     Navíc jsme ve středu Evropy, takže ideální pro start, já rozhodně na zahraniční prachy nadávat nebudu, jako to dělají někteří komunisti na novinkách atp.

    • Hattrick

     trakip8.9.2015 8:47reagovat

     Ty bys tady radši USÁKY. Těch špatných obchodních aktivit je s nimi příliš mnoho. On totiž bere s sebou podnikatelé, jejichž účast je předjednaná. Minule tam byl právě mimo jiné s Kellnerem.

   • Hattrick

    Avhred7.9.2015 13:26reagovat

    Bylo by fajn, kdyby se náš odvěký rival Slávia zmátořila a znovu se dostala tam, kam historicky patří, tedy na ”věčně” druhé místo za naší Spartičku. Úsměv

    A ještě třeba dodat, že v boji o špici raději uvidím nesnášené sešívance než nějaký podvodný klub odkudsi z republikové periferie.

  • Hattrick

   daniel7.9.2015 12:47reagovat

   já si myslím že to je pravda,určitě nějaký zdroj informací mají,že by konec podvodníků?Smích

   • Hattrick

    taborita7.9.2015 12:52reagovat

    Ono ve finále to může dopadnout tak, že Sparta a Slavia budou opanovat ligu a Plzeň, Jablonec a Liberec budou bojovat o poháry. Pak by Plzeň měla co dělat naplnit každý rok rozpočet...

 • nominace

  doni6.9.2015 23:56reagovat

  Přál bych si takovou nominaci, znamenalo by to, že se Spartě dařilo.

  Čech,Vaclík,Bičík

  Kadeřábek,Gebre,Sivok,Suchý,Kalas,M.Kadlec ,Limberský,Hybš

  Dočkal,V.Kadlec,Vácha,Pavelka,Darida,Jiráček,Frýdek,Krejčí

  Laf
  ata,
  Vydra

  • nominace

   standis7.9.2015 0:10reagovat

   špatná by nebyla, ale máš jenom 18 hráčů do pole.

   Já bych dal místo M. Kadlece Holka - to by znamenalo, že se dostal do formy před rokem. Vlevo se snad rozehrají Pudil s Novákem, Hybšovi nevěřím na repre a Limb. je za zenitem. Se zálohou souhlas, hezky zdvojené posty, ale chybí ti tam podhrot Rosický a někdo za něj - dal bych tam třeba Skaláka a může zaskočit i Dočkal.

 • Kvalifikace

  majtin6.9.2015 23:13reagovat

  Holandsko to má pěkně nahnutý. Turecku stačí uhrát 4 body u nás a doma s Islandem.

  Ale na druhou stranu, a hlavně proto to píšu, Island dostal v osmi zápasech kvalifikace 3 góly a všechny od ČR (z toho ještě jeden vlastňák Úsměv a zbytek od sparťanů). A to hrál dvakrát s Holandskem, s Turkem. Prostě fotbal se vyrovnává.

  • Kvalifikace

   Chabix7.9.2015 1:17reagovat

   Holandsko je fakt překvapení. Na MS se mi líbilo nejvíc a počítal jsem s ním jako favoritem na mistra Evropy.

   • Kvalifikace

    ACSpartaPraha4ever7.9.2015 22:06reagovat

    Na MS 2014? Myslíš na tom mistrovství, na kterém hráli odporný fotbal, který překonala snad jen Argentina (a zápas těhlech dvou byl nebetyčnou nudou)? Otrávení

 • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

  Franta z lidu6.9.2015 20:49reagovat

  Gratulace našim reprezentantům k postupu na EURO 2016 do Francie! Bez rozdílu klubového dresu - fotbal je kolektivní hra, takže díky Škodovi za 2 góly proti Kazachům, Limberskému dnes v Rize i ostatním hráčům, kteří se na tomto úspěchu podíleli. Všichni představují jeden český národní tým, ať v klubovém dresu bojují za dres Sparty, Slavie, Plzně či v zahraničí. Můžeme se těšit na zajímavý a pěkný turnaj!

  A co se týče dnešního zasedání VV FAČR, nezbývá než se smířit se slovy předsedy: ”Každý má jiný práh bolesti” a ”oproti devadesátým létům je to dnes lepší”.

  • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

   Lobrock6.9.2015 21:06reagovat

   Je treba podekovat spartanum za postup na Euro. Prave oni zaridili 4 uvodni vyhry. Ojedinela golova bilance Dockala, pruniky u lajny Kaderabka a Krejciho, okorenene radou golu a asistenci, drici Lafata a Vacha. Zcela bez debat a bez klubovych bryli, strujci postupu. Z hlediska Berbra a toho, co zde ve spolupraci s Paclikem rozjel v poslednich letech za zverstva, nelze jinak nez s nostalgii vzpominat na dobu, kdy sem korupci zatahli slaviste s Korbelem. Byla to strasliva doba, ale rozhodne ne takova dzungle jako v poslednich letech.

   • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

    Franta z lidu6.9.2015 21:24reagovat

    Pohotová dorážka Pilaře zaručující sladkou výhru nad Tulipány, Škodovy 2 branky proti Kazachům, Plašilův průnik, na jehož konci si Islanďané vstřelili sami gól, Daridovy akce vč. dnešního krásného gólu - to se prostě nepočítá???

    Údiv

    Slávisté s Korbelem? Korbela oškubali společně sami sešívky z výboru + agenti (např. za Juraška, Rusnáka, Biniče ap.). Korbel vykrvácel na vlastním hřišti, ale nechtěl platit. Horník, Pelta - to byli jiní šíbři. Btw. ”cinklé jaro” je asi pojem ze Sigmy Olomouc Smích A karamelky, známá aféra v Drnovicích, ukradl Dejmal Ježkovy ze šuplíku na Slávii. Ty ”zázračné bonbóny na rozdýchání” přitáhla ze Švýcarska SPARŤANSKÁ trenérská legenda, která holt vyslyšela šustot Korbelových peněz z Edenu.

    • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

     Lobrock6.9.2015 21:29reagovat

     http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/046403-slavia-pry-uplacela-uz-vroce-1993.html

     • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

      Franta z lidu6.9.2015 21:39reagovat

      Alexander Komanický - zloděj a defraudant. A co řekl Vladimír Zápotocký v roce 2004? Košťál, Horník, Pelta...

      • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

       Lobrock6.9.2015 21:43reagovat

       Seterle, Pucek, Rosen, Rebicek. Tato jmena mluvi sama za sebe.

    • Ať žije účast na EURO 2016 !!!

     daniel6.9.2015 22:34reagovat

     a kdo přihrával Pilařovi s Holandskem na gól a Škodovy?SmíchDočkal!!!!!

 • Tak

  daniel6.9.2015 20:35reagovat

  prej Dočkal a nejen on Škodu schválně ignoroval,proto Škoda byl nulovejSmíchSešívaná chátra si myslela že maj novýho Messiho a ono to přeci jen bude jinak,hlavně že nadávali na Lafiho...Ono kdyby Škodovi nepřihrál Šural a Dočkal v tom zápase s Kazachy,tak by ty góly nedal,ale to oni nikdy nepochopíSmíchAsistence a vstřelení gólu je na stejný úrovni!

  • Tak

   brac6.9.2015 21:24reagovat

   Tak i komentáře před zápasem byly takové, že centry se neprosadíme, takže se o ně příliš nepokoušeli a tím pádem byl Škoda mimo hru. Pořád tam ale měl na sobě 2 hráče. Možná to byl Vrbův záměr, obětovat jednoho hráče pro zbytek týmu. A když už tam mít hráče, který pouze uvolňuje prostor ostatním, tak je lepší fyzicky disponovaný Škoda.

    

   Jinak Škoda samozřejmě není Messi a potřebuje kooperaci ostatních hráčů. To ostatně Lafata taky. Škoda je alespoň nějaká varianta, která může mít v určitý moment platnost, na rozdíl od Vydry, který nevyniká vůbec v ničem.

   • Tak

    brac6.9.2015 21:29reagovat

    Tím nechci nějak obhajovat dnešní Škodův výkon. Prostě nezahrál víc, než byla jeho role.

    • Tak

     netix6.9.2015 21:53reagovat

     Právě jsi to udělal a ukázal, že i na ničem se dá něco najít. Stejně takhle jsi mohl obhájit Lafatu nebo kritiku na Vrbu za styl hry. Prostě všechno.NeutrálníNeutrálníNeutrální

     • Tak

      brac6.9.2015 21:59reagovat

      Kde tady kritizuji Lafatu a nějak hodnotím styl hry Vrby? Prostě nic. Smích

       

       

      • Tak

       brac6.9.2015 22:01reagovat

       Styl se mi ostatně příliš nelíbil, a proto jsem si šel před koncem zaběhat, než byla úplná tma.

  • Tak

   majtin7.9.2015 8:55reagovat

   Njn, už začínají vylézat z děr.

 • na dnesním zápase

  verna_spartanka6.9.2015 20:23reagovat

  je nejlepší poznatek a příslib do ligy galapředstavení cirkusové dvojky Procházka-Lžimberský. Když k tomu připočteme že přišli v prádelně navíc o Hubníka tak jim vzadu nezůstal jedinej fotbalista.

  • na dnesním zápase

   standis6.9.2015 20:29reagovat

   SmíchZase bych je ještě neodepisoval, protože jejich největší hvězda Berbr je stále ve formě a u lisu a pak mají ještě na lavičce nejlepšího maskota.

79940 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha