Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hráči vs trenér

  Petr6725.11.2015 9:22reagovat

  Jděte prosím už s tím rozebíráním vztahů v kabině někam. Nikdo nic nevíte. Blesk vypustí nějakou kravinu a vy už vyhazujete Dočkyho, Hušbyho, MM, trenéra.

  Úctu a respekt! ACS!

  A všichni na stadion, bando líná!Smích

  • Hráči vs trenér

   peterpan2725.11.2015 9:42reagovat

   A kam? Jako na forum Slavie? Plzně? Brna?

   • Hráči vs trenér

    Petr6725.11.2015 10:25reagovat

    Do vaši oblíbené hospůdky

  • Hráči vs trenér

   Furia Ceca25.11.2015 10:38reagovat

   MM nemá ve Spartě co dělat už delší dobu. Ten jeho charakter nejen že to kurví na hřišti, ale v kabině s jistotou taky...

   • Hráči vs trenér

    majtin25.11.2015 10:53reagovat

    Psal jsem to už včera - MM už byl jednu chvíli na odchodu (za Víti), pak na něho někdo zaklekl a on začal makat, hrál jednodušeji, začal víc pomáhat obraně, najednou byl zase jeden z nejdůležitějších. Jenže pak se s ním zřejmě (můj odhad) přestalo pracovat a šel zase výkonnostně dolů a tento trend pokračuje.

    Jak už jsem psal, jsou mi krajně sympatičtí trenéři, kteří umí v hráčích probouzet jejich silnější stránky - vědí kdy je potřeba cukr a kdy bič. Umí si získat hráče na svoji stranu a získat je pro to, co považují za správné (pak je ještě otázka, zda-li to co považují za správné je správnéÚsměv ).

    • Hráči vs trenér

     Furia Ceca25.11.2015 13:04reagovat

     V jeho věku čekat na to než začne zase pracovat? Nasrat. Poděkovat a poslat ho do hajzlu. Je neperspektivní a podepsán pod více neúspěchy než úspěchy. Papá.

  • Hráči vs trenér

   trakip25.11.2015 12:06reagovat

   Každému potenciálnímu hráči před přestupem, bych doporučoval, aby si přečetl zdejší diskuze. Alespoň Dan ušetří peníze. Já bych sem nelezl (do Sparty) ani za ten milion měsíčně. Mám nějakou důstojnost.

 • Hráči - oddanost klubu

  taborita25.11.2015 7:36reagovat

  1) Pokud je pravda, že někteří hráči - Dočkal, Matějovský....chtějí odstřelit trenéra a z toho důvodu nehrají naplno a vnáší chaos do kabiny (odevzdané výkony v Plzni, na Slávii a Pardubicích tomu napovídají), tak si můžete myslet co kdo chcete, ale pryč by měli jít okamžitě hráči. A to nejsem žádný stoupenec současného trenéra. Kde je tradiční sparťanská hrdost, bojovat za svůj klub do posledního dechu? A můžeme to od hráčů jako Dočkal, Vácha, Jiráček vůbec očekávat, že jim na prvním místě půjde o klub a až na druhém o peníze a trenéra?

  2) Pokud se tu spekuluje o novém trenérovi, tak já osobně raději Hřebíka s jeho čtverci, presinkem a postupným zabudováváním některých mladých odchovanců, než trenéry jako Rada, Hapal apod.

  • Hráči - oddanost klubu

   Standa Hejkal25.11.2015 7:41reagovat

   Hřebík být trenérem Sparty nikdy nemůže. Kdo by šel dělat jeho práci? Ščasný? Chovanec? Otava? Tam kde je, je Hřebík nejužitečnější. OVŠEM nesměl by mu to kurvit Zdenda svýma Paixaama, Litsingima atd.

  • Hráči - oddanost klubu

   artaxerxes25.11.2015 8:42reagovat

   Existují hráči - říká se jim profesionálové, kteří budou za svůj současný klub bojovat do posledního zápasu a pak i po přestupu bojují za svůj nový klub.

    

   A jsou hráči, kteří jsou odchovanci a stejně za klub nebojují a když odejdou, tak na tým hází špínu.

    

   Mluvíš tady o nebojovnosti Dočkala, ale proč nezmíníš i Hušbauera, který nic nevybojuje ani nevymyslí.

    

   A k revoltě vůči trenérovi - Je otázka jestli např. Dočkal jen nesnažil o konstruktivní diskuzi o tom, že v současném systému není dostatečně přínosným pro tým nebo naopak podkopává autoritu trenéra.

   Pokud podkopává autoritu, snaží se škodit, tak ve Spartě nemá co dělat. Na druhou stranu Ščasný má mnoho chyb, ale rozhodně mu nechybí koule a jen náznak revolty u Dočkala a vyrazí ho hned

  • Hráči - oddanost klubu

   munzig25.11.2015 9:07reagovat

   100% souhlas i když mam Matějáka rád, tak pokud se tohle v kabině děje měl by být okamžitě odejit. Společně s ostatními co si tohle dovolují a mělo by být uplně jedno jakou mají pozici v týmu.

   Upřímně ale doufám že se to Matějáka netýká, protože na hřišti by takhle ztráta hodně zabolela.

   P.S. Vácha v tom jede taky? Nikde jsem o to nečetl ani neslyšel. Zrovna do něj bych to vážně neřekl.

  • Hráči - oddanost klubu

   nemfi25.11.2015 9:31reagovat

   Asi jsi nepracoval pod lidmi, u kterých sis řekl: ”co to zase vymýšlejí za pí*ovinu”, o některých jejích krocích sis myslel své a nevěřil, že jejich postupy jsou správné. V normální práci si pak odmakáš to své, nic nepřidáš a pak hned vypneš. To tady nejde. Pak můžeš být profesionál jak chceš, ale v hlavě to máš a je těžké plnit na 100% všechny taktické pokyny(otázkou je, zda jsou skutečně správné), když víš, že bys to měl řešit jinak.

 • Proč Hřebík není Klopp

  Standa Hejkal25.11.2015 7:18reagovat

  A taky nikdy nebude.

   

  Asi nemá smysl tvrdit, že Hřebík fotbalu nerozumí. Rozumí. Možná jako jeden z mála v ČR. Neustále se vzdělává, sleduje moderní trendy, inovuje. Jenže. Ono se o tom hezky mluví, nejlíp, když si můžu přihřát svojí vlastní polívčičku, ale kdy se mu to povedlo v praxi? Půl roku ve Spartě v roce 2001 a jeden dětský turnaj. A to je základní problém.

   

  Nedávno jsem si koupil knížku od Luise Suaréze, který se rozplýval nad tím, jak skvěle Liverpool hrál pod Rodgersem, jak jim jen těsně ”uklouzl” titul mezi prsty. Základ byl jednoduchý - zrychlit. Pohyb, přihrávky, méně doteků, návrat... To samé vyznává i Hřebík. Rozdíl je ovšem v tom, že za Rodgersem, na jehož práci teď s notnou dávkou vlastní inovace navazuje Klopp, hráči jdou, věřili mu.Teď je tam Klopp. Klopp dokázal z podprůměru udělat mistry. Dokázal vytáhnout hráče z Polska do Bayernu. Dokázal je dostat do finále LM. Když přišel do Liverpoolu, všichni se těšili. Klopp je přísný trenér, bouřlivák, ale zároveň srandista, za kterým prostě hráči stojí. Hřebík? Egomaniak, hysterka, která vlastně nikdy nic nedokázala. Jen 3x rozvrátit Spartu a darovat titul Liberci. I ty největší hvězdy se ho bojí. Za tímle trenérem půjdete? Pro něj budete makat na 110% Sáhnete si na dno? Kdepak...speciálně u nás.

   

  Jen ještě taková malá odbočka na závěr. Viděli jste včera Barcelonu? Upřímně, já ten klub moc nemusím, jsem madridista, spoustu hráčů Barcelony nesnáším, ale způsob, jakým včera přejeli AS, to byla nádhera. Nejde ani tak o skóre. Jde o způsob hry. Hráči AS stojí v bloku, 6 v řadě, jenže stačí pár sprintových náběhů a je z toho gól. Nebo obyčejná rozehrávka od branky. Stačí dva hráči, kteří se ”utrhnout” od soupeře sprintem, často zbytečným, a hned vznikají prostory pro přihrávku. Tohle Sparta bohužel nikdy nepochopí. Nikdo je k tomu nedonutí.

   

  PPS: Viděli jste Barcelonu? Slyšeli jste v poločase Mikolandu? To, jak přesně popsal chybu Digneho, to jsem na ČT v životě neviděl. A v čem byl problém? Propad v prostoru. Jenomže, proč se starat o prostory a čtverce, když z toho má celá republika prdel a ten uřvanej skřet s nima nikdy nic nevyhrál...

  • Proč Hřebík není Klopp

   Standa Hejkal25.11.2015 7:24reagovat

   A ještě doplním, protože očekávám reakce typu ”tak proč ho vyhazuješ, proč se mu směješ...” Je to proto, že v podání Hřebíka to směšný je. Nikdy to nedokáže popsat prostě, aby to ta tupá fotbalová hlava pochopila. Proto ho nechápe většina republiky, proto se mu většina směje. On o tom dokáže hezky mluvit, má bohatou slovní zásobu, ale v praxi to pak nefunguje, protože nikdo neví, kde že to má vlastně stát, na jaké tečně se pohybovat, jestli má zdravý charakter a senzomatematikomotoriku. Hřebík se rád poslouchá, ale ten výsledek...

  • Proč Hřebík není Klopp

   majtin25.11.2015 9:25reagovat

   Zaprvé si myslím, že děláš velkou chybu stejně jako sousta fanoušků - u pracovitýho a na rozdíl od mnoha přižírků oddaného sparťana popisuješ jeho nedostatky destruktivním způsobem. To je k ničemu, nezaslouží si to.

   Já teda jeho myšlenky vždycky pochopil a třeba s mladými hráči problém neměl? Takže, kde je zakopaný pes? Češi jsou plni předsudků, přemýšlejí povrchně a na pravdu často reagují agresivně.

   Já třeba horuju za to, aby měl vliv nejen na mládež, ale i na A-mužstvo, ale trenérem být nemusí.

  • Proč Hřebík není Klopp

   rebus25.11.2015 11:13reagovat

   A proto Franto ze to nepochopi zadny Cesky hrac nehraje ve spickovem klubu!

 • slavia

  Pindruch25.11.2015 6:37reagovat

  Tak prý ulovila Železníka a chtějí například i Dočkala nebo Mahmutoviče.

  • slavia

   petr13725.11.2015 6:59reagovat

   Nedovedu si predstavit, ze by tam Dockal sel. Fanousci ho nesnasej, sel by do furt jeste prumernyho tymu a financne by si taky nijak nepolepsil, urcite ne vyrazne. Podle mne je to blbost a Slavie o nej ani neusiluje

 • porazíme

  daniel24.11.2015 23:05reagovat

  v posledním kole Baník?

  • porazíme

   Furia Ceca24.11.2015 23:27reagovat

   Bude remízka. Venku neumíme ani proti deseti.

   • porazíme

    GuitarpIayer24.11.2015 23:29reagovat

    ty porazí La Fatai ve dvouÚsměv

    • porazíme

     Furia Ceca25.11.2015 10:43reagovat

     Neporazí. Budeme první poločas čekat, že si soupeř vstřelí góla, ale on místo toho bude hrát na hranici možností, požene ho vyprodaný stadión plný vidláků, který si přišli zakřičet na pražskou šlechtu... labilní Matějovský se vyfauluje do poločasu a pak se hráči tradičně tím tlakem sesypou. Trenér nám pak popíše všechny chyby a půjde se na dovolenou...

  • porazíme

   dominik2724.11.2015 23:41reagovat

   Odmítám připouštět možnost, že bychom je neporazili. Ono už to, co se dělo doma, bylo dost děsivé, a přesto jsme ten zápas vyhráli...

 • Černýho taky kopli do hlavy?

  peterpan2724.11.2015 22:36reagovat

  Otázka je, kdyby Arsenal hrál se silnějším soupeřem, jestli by to taky bylo o tři brankySmích

  • Černýho taky kopli do hlavy?

   GuitarpIayer24.11.2015 22:43reagovat

   co se ti nezdá, máš rači ahmedovo rozvětvené analýzy?

  • Černýho taky kopli do hlavy?

   majtin24.11.2015 22:53reagovat

   Myšlenka dne.Úsměv

 • Nemecky Hrebik

  rebus24.11.2015 22:06reagovat

  ”Liverpool presoval od prvního hvizdu sudího, šířil strach kolem celého Etihad Stadium a na hřišti vléval nejistotu do soupeřových řad,” píše ve svém komentáři vedoucí sportovní rubriky BBC Phil McNulty. ”Tým dokáže vysoko napadat svého soupeře a rozjíždět se k rychlým brejkům. Tím je velmi nebezpečný zejména venku,,” dodává.

   

  Právě v náročném způsobu hry se začíná projevovat rukopis nového kouče Jürgena Kloppa. Německý trenér si na vysunutém a propracovaném napadání dával záležet už v Dortmundu, kde slavil mistrovské tituly i finále Ligy mistrů. Pro náročný způsob hry dokáže získat i své hráče, kteří vysokému bouřlivákovi bezmezně věří.

   

  Belgická týmová jednička ocenila i fungující presink. ”Od prvního dne, co je trenér s námi, na tomhle opravdu trvrdě pracujeme. Když ztratíme balon, snažíme se soupeře vysoko napadat a co nerychleji míč dostat zpět,” vysvětluje jasnou strategii.

   

  • Nemecky Hrebik

   majtin24.11.2015 22:29reagovat

   Smutek Jo hezky se to čte, všechno připadá jasný, ale pak narazíš na realitu. Řepka, Franz, Kam Hřebík vkročil, tráva deset let neroste(zato, že nám teď roste); prosral šestibodovej náskok; všude ho hnali ;kosočtverce atd.. Tak přidám k počtení i toto: http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/252868/ty-vole-zlin-a-jeste-hraje-dobre-jsem-pysny-rika-trener-panik.html

   Ale řekl bych, že Kloppův přístup je takový víc lidský, trochu méně suchopárný.

   • Nemecky Hrebik

    rebus24.11.2015 22:34reagovat

    Hrebik je bohuzel cholerik (coz je Mourinho, Van Gaal, Simeone...) ale jeho vize a predstava jak fotbal ma vypadat je proste srovnatelna se svetovou spickou!

   • Nemecky Hrebik

    pubi24.11.2015 22:35reagovat

    V tom je bezesporu ten největší problém. Věřím, že v kanceláři by si Hrěbík s Kloppem pokecali jak nejlepší kamarádi, ale jejich přístup k hráčům a vystupování je diametrálně odlišný. Klopp je kamarád, kterýho hráči žerou, Hrěbík je chlap, kterej to nedokáže vysvětlit v praxi a jak se objeví nějakej problém třeba v kabině, je v koncích, nemá nadhled.

    Aspoň tak to na mě působí.

    • Nemecky Hrebik

     FIKURA24.11.2015 22:46reagovat

     Napsal jsi to hezky a suhlasim! Hřebík je chytrý chlap. Fotbalu rozumí jak málokdo. Ale jako trenér je magor!!

     • Nemecky Hrebik

      rebus24.11.2015 22:54reagovat

      no prave FIKURO! Ale mame ho ve vedeni a muzeme jeho mozek vyuzit-misto toho sem privedeme jesitu ktery se vsude hada je bez sebereflexe a hra a potazmo i vysledky jdou do rintintinu...

    • Nemecky Hrebik

     majtin24.11.2015 22:51reagovat

     Nějak tak a nebo podobně, a já si myslím, že to asi i cítí sám. A řekl bych, že na sobě pracoval. No je to spíš o umění získat si hráče na svou stranu. U mladých, u 92 mu to šlo. U některých starších hráčů ne. Ale prostě na to A mužstvo by měl dohlížet, já myslím, že ten model kdy jen dohlížel na trenéry z povzdálí a věci s nimi konzultoval, byl dobrej.

  • Nemecky Hrebik

   FIKURA24.11.2015 22:34reagovat

   Ten Benešovsky Klopp o tom umi jen hezky žvanit! Ale do praxe to nikdy neuměl přetavit! Proto tam kde je. U děti!!

   • Nemecky Hrebik

    rebus24.11.2015 22:36reagovat

    ale deti naucil perfektne-prohani nejlepsi v evropeSmích

     

     

   • Nemecky Hrebik

    majtin24.11.2015 22:46reagovat

    Figuro, i já si myslím, že jako trenér by nebyl ideální pro současný kádr, kdyby měl hráče jen podle svého výběru, třeba ty mladší, bylo by to jiné, ty jsou oprásklejší a řvaní jim moc nevadí (nevadilo). Ale vliv na A-mužstvo by měl mít citelný.

    U dětí.... Ty si nemyslíš, že tam má skvělé výsledky svojí práce? Proč by to nemohlo fungovat i u dospělých. Prosím argumenty a ne výkřiky a hesla.

    • Nemecky Hrebik

     FIKURA24.11.2015 22:55reagovat

     Nemám výkřiky Martine. Jistě že vnimám a vidím že mládež ma úspěchy a je to jen dobře. Sparta jako kolos byla vždy v mládeži na nejlepší urovni. A to i tehdy když tam Hřebík u mládeže nebyl.

     • Nemecky Hrebik

      majtin24.11.2015 23:41reagovat

      Ok. Jak bys procentuálně vyjádřil Jarynův podíl na současných úspěších mládeže?

      • Nemecky Hrebik

       FIKURA25.11.2015 7:24reagovat

       To se dá posoudit až někdo z těchto chlapců se prosadí v prvním týmu.

   • Nemecky Hrebik

    Jerababa24.11.2015 22:47reagovat

    Kdo by to taky přetavil v tom zasmrádlým českým rybníčku, kde tleskáme, když se hráč, byť omylem, rozběhne. A když už se někdo rozběhne, tak se většinou zastaví až v německu, dánsku, holandsku atd.

    • Nemecky Hrebik

     majtin24.11.2015 22:53reagovat

     Smích ...zastaví častokrát na lavičce.

     • Nemecky Hrebik

      Jerababa24.11.2015 23:20reagovat

      Problém byl částečně v Hřebíkově mentalitě, ale podstatnější problém byl v mentalitě hráčů. Vezměme jen jednu ze základních myšlenek. Po strátě míče se musí hráči sprintem vrátit za míč do pozic a vyvinout tlak na míč a prostor. Hušbauer, Dočkal, Matějovský- sprint,cha,cha.Brabec,Holek, Mareček,Costa,Hybš-orientace v prostoru,cha,cha.I takovej multisobec,jako je Ibrahimovič se několikrát za zápas sprintem vrátí a třeba i vybojuje míč. Bořek? Dva rychlý kroky zpátky, aby se neřeklo a pak výklus. A s tím hrajte presing. A to se ho tady ještě někteří zastávaji, že šetří síly do útoku. Doba postávajících špílmachrů je dávno pryč. Co by asi řekl Méďa, kdyby mu někdo řekl, člověče, neběhej tolik, budeš unavenej. Asi by ho poslal do prdele. Proto to asi Nedvěd dotáhl tam, kam to dotáhl.

      • Nemecky Hrebik

       brac25.11.2015 1:14reagovat

       Do kytek jsme šli po celou dobu vlády pana Chovance. Progresivně jsme selhávali se slabšími a slabšími soupeři. Spartě velel 6 let a z toho máme 2 tituly, v kvalifikacích měl úspěšnost 0/4 v LM a 1/3 v EL. Na dno jsme dorazili včele s Chovancem a jeho mentálně slabými a línými hráči. Pan Jarošík se do novin přizná, že se mu už nechce běhat... a tak ho podepsala Sparta. Teď si může v klídku hrát o záchranu ve druhé španělské, kde 4 prohry v řadě nikoho netrápí. A jak dopadly všechny naše české hvězdy, které někdo v pomatení koupil (až tedy na hřebíkozdraviče Vaclíka)?

 • Super článek o naší mládeži

  cigarkonn24.11.2015 22:05reagovat

  http://martintran7.blogspot.cz/2015/11/mladsi-dorost-sparty-v-ramci-turne.html Úsměv

  • Super článek o naší mládeži

   cigarkonn24.11.2015 22:05reagovat

   www.martintran7.blogspot.nl/2015/11/mladsi-dorost-sparty-v-ramci-turne.html

   • Super článek o naší mládeži

    cigarkonn24.11.2015 22:06reagovat

    http://martintran7.blogspot.nl/2015/11/mladsi-dorost-sparty-v-ramci-turne.html/

  • Super článek o naší mládeži

   Tashunka Witko25.11.2015 0:12reagovat

   tohle spíš připomíná áčko:

   Bohužel druhý poločas padl gól po našem rohu z brejku. V závěru jsme si opět vypracovali šance, ale selhali jsme v koncovce.”

 • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Zahreb

  ACSOLDBOY24.11.2015 21:21reagovat

  koupí hráče za 5 MEUR... Tak to je trošku jinej level než Sparta.

  • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Za

   MarekKincl24.11.2015 21:31reagovat

   Jojo a na zápasy jim prej chodí 1700 lidí.Smích

   • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Za

    ACSOLDBOY24.11.2015 21:34reagovat

    Tak to mě taky dostalo! V Záhřebu budou asi hodně ”transparentní prachy”, taková ”malá” pračka...

   • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Za

    FIKURA24.11.2015 21:42reagovat

    My tam měli nakročeno! Vedli jsme po podzimu o 6!!! bodu!! A penizky z LM se mohly hrnout, mohli být kvalitní hráči a od toho by se to vše odvíjelo. Ale Stavař z Benešova to stačil projebat během pár zápasů a od té doby to s námi šlo do kytek!!

    • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Za

     rebus24.11.2015 21:51reagovat

     to ja spis pamatuji na ZilinuNeutrální

    • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Za

     peterpan2724.11.2015 22:03reagovat

     to už je posedlost

  • Hmm.. tak v rámci Chorvatské ligy Za

   AlaMierda24.11.2015 21:53reagovat

   já na internetu našel zase částku 3,5mega eur, ale i tak by to byl vyjímečně drahý příchod i pro Dinamo. Většinou se jim příchody kvalitních hráčů pohybují mezi 1-1,5mega eur.

 • Trener nebo hraci

  waaw24.11.2015 20:02reagovat

  Pro ty, co si mysli ze problem je hlavne v hracich a trener nic nezmeni a dokladaji to tim, ze se tu vystridalo nekolik treneru a zasadni zmena nenastala, doporucuji podivat se do Liverpoolu. Take se snazili nekolik let navazat na historicke uspechy klubu, vystridali ruzne spickove trery a nic. A prisel Klopp a najednou to jde. Ti sami hraci jsou jako vymeneni, vedi co maji hrat a naposled rozebrali ManCity. Tak jen ze to jde. Vim, ze takobych Kloppu moc po svete nebeha a zejmena v nasi cenove hladine, ale je to cesta jak rychle nahoru. Hledat, nebat se a zkusit to. Stavajici stav je zahnivani

  • Trener nebo hraci

   GuitarpIayer24.11.2015 20:15reagovat

   Pche, a nehráli náhodou nedávno o titul s jiným trenérem?

   • Trener nebo hraci

    waaw24.11.2015 21:47reagovat

    Liverpool nehral o titul uz dlouho, parkrat hral sirsi spicku, ale vzdy mu neco chybelo. Jen chci rict, ze prebudovani muzstva je dlouha cesta s nejistym vysledkem. Zmena trenera je taky s nejistym vysledkem, ale muze tym nakopnout celkem rychle. Cekani na zazrak, ze se casem neco zmeni se stavajicim trnerem je ale pomala cesta s temer jistym vysledkem, a tim je bohuzel opet holomajzna

    • Trener nebo hraci

     13goat24.11.2015 21:59reagovat

     Ale notak. Před dvěma lety byli od titulu jeden jediný zápas, ten bohužel nezvládli. Mám na mysli slavný zápas na Anfield, kdy podlehli Chelsea 0:2 po legendárním podklouznutí Gerrarda. Pak titul spadl do klína Manchesteru City.

  • Trener nebo hraci

   AlaMierda24.11.2015 20:32reagovat

   jen jestli by se chtělo našim hvězdičkám pod ním makat. Ona představa, že by přišel náročný zahraniční trenér, byť sebevynikající a naše hvězdy by najednou začli makat bez remcání je docela úsměvná. To by se za chvíli pakovalo dost hráčů.

  • Trener nebo hraci

   majtin24.11.2015 21:17reagovat

   Zaprvé ještě se neví, jak se dál bude dařit Lierpoolu, ale Kloppova cesta se mi líbí. Hráče si umí získat na svou stranu, rozhodně není ras

   ( Magath), ale přitom je náročnej a důslednej.

    

  • Trener nebo hraci

   Jerababa24.11.2015 21:52reagovat

   Trenér a hráči jsou spojité nádoby. Trenér je v podstatě od toho, aby dokázal z materiálu, který má k dispozici, vydolovat maximum. A tím jak to dokáží se trenéři dělí na úspěšné a neůspěšné. U hráčů je podstata v jejich vzájemné interakci, hierarchii a sociálních schopnostech. Tady bych viděl jádro pudla. V posledních letech nám zásadně chybí vůdčí jádro. Buď jsou hráči dobří fotbalisté, ale nejsou vůdci nebo obráceně. Bohužel, tohle se nedá koupit, to se musí vybudovat navazuje to přímo na určitou filozofii klubu a na celý klub jako takový. Situace, kdy mládežnický fotbal ligy ovládá a Áčko se pořád zmítá v nějakých sračkách napovídá něco o tom, že někde sedí nějací nekompetentní lidé, kteří rozhodují špatně.

81567 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha