Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Otazníky

  Dynamo1.11.2014 12:06reagovat

  Otazníky před utkáním jsou asi jen na straně Plzně. Sestava Sparty je zřejmá.

  Nastoupí Kolář, nastoupí Holenda?

  • Otazníky

   standis1.11.2014 13:31reagovat

   Kolář je tutovka a Holenda skoro taky - v průběhu zápasu.

 • DUŠIČKOVÁ VÝHRA

  Tashunka Witko1.11.2014 10:18reagovat

  s penalťáky potěší !!!

  Byť nás nejdůležitější zápasy s Neapolí a v Bernu teprve čekají, měli bychom si vychutnat i dnešní předkrm a ukázat podvodníkům, kde je jejich místo.

  Bude to těžký boj proti té plzeňské zločinecké chřestýší sebrance. Jeden souboj s Mafií (UEFA) jsme prohráli, je na čase to jiným mafiánům vrátit !

  Hlavně nehrát zase připosranou lavičkovanou. Krysa se nejlépe topí, když je v hnízdě.

  • DUŠIČKOVÁ VÝHRA

   atraps21.11.2014 11:18reagovat

   Zápasy v EL nejsou zanedbatelné ale dnešní s Plzní je důležitější.V momentě kdy by se náskok zvětšil bude se při našem vytížení těžko stahovat.Hrát na dvou frontách by se nemuselo vyplatit.

   • DUŠIČKOVÁ VÝHRA

    Zakopaljsemtchyni1.11.2014 12:30reagovat

    Co piješ? Sparta na dvou frontách hraje už pěknou řádku let. Vymlouvala se na to někdy? Na dvou frontách ne-li na více hraje spousta předních klubů v Evropě rok co rok. Jestliže to hráči fyzicky nebo jakkoliv jinak nezvládají, tak se rovnou do pohárů ani nemusíme hlásit. Můžeme hrát teda jen naší ligu jsi pro?

    • DUŠIČKOVÁ VÝHRA

     majtin1.11.2014 14:04reagovat

     Sice tak úplně nesouhlasím, ale není zas tak podstatné, protože Sparta hraje de facto na frontách třech (Repre+ U21).

     • DUŠIČKOVÁ VÝHRA

      atraps21.11.2014 16:00reagovat

      Tomu tvorovi nad tebou nemá cenu odpovídat.Jinak čím více zápasů hraješ tak možnost zranění stoupá a zájména v zimním období.

      • DUŠIČKOVÁ VÝHRA

       kritik1.11.2014 16:46reagovat

       Je to Matěj.Úsměv

 • Dnešní zápas

  atraps21.11.2014 9:19reagovat

  Doufám že odvezeme alespon bodík a zápas bude dohranej.

  • Dnešní zápas

   ke4n1.11.2014 9:34reagovat

   Rozdrtíme je napadrť!

 • Nezávislý Sport

  standis31.10.2014 21:31reagovat

  Kupodivu den před zápasem s Plzní vyšel rozhovor s Kastrolem (po odvolání první), kde jasně řekl, že se neshodl s Kukou. Dále jsou tam 4 stránky o Šádkovi, kde je srovnáván s Horníkem.ÚsměvNa závěr je uvedeno, že Horník byl odsouzen, ale Šádek ještě nikoliv.

   

  • Nezávislý Sport

   Avhred31.10.2014 22:09reagovat

   ”Trenér Uhrin na vyhození nikdy nebyl a není ... Opakuji, trenér Uhrin na vyhození nikdy nebyl a není.” doplnil (Šádek) posměšně.

   O dvanáct dní později (Šádek) seděl na tiskové konferenci a vysvětloval vyhazov Dušana Uhrina jr.

   Ti západočeští Baskové jsou ale veselá partaj. Úsměv

   • Nezávislý Sport

    Kombinator1.11.2014 0:07reagovat

    Je to banda lhářů a amatérů, nepochopím, že jim stále můžou ti plzeňský fanouškovský klauni všechno věřit, prakticky cokoliv vypustí z huby je lež.

   • Nezávislý Sport

    Tashunka Witko1.11.2014 10:21reagovat

    Co máš proti Baskům, Ahmede ?

 • Sledujete někdo Slovensko?

  spartas31.10.2014 21:07reagovat

  Zdá se, že Pepé to ve Slovanu pevně uchopil, to by mohla bejt šance v zimě levně nakoupit. Ale koho? Je tam vůbec někdo? A je někdo zajímavej mimo Slovan?

  • Sledujete někdo Slovensko?

   standis31.10.2014 21:24reagovat

   Vypadá to, že Pepa bude v zimě zadarmo, ale toho si asi na mysli neměl.ÚsměvKdyž jsem viděl Slovan, tak mě teda nikdo od nich nenapadá. Možná nějaký jejich černoušek by se dal vybrousit.

  • Sledujete někdo Slovensko?

   Avhred31.10.2014 21:32reagovat

   Ze vzájemného souboje se Slovanem mě tedy vůbec nikdo nezaujal, asi jejich nejaktivnější hráč v tomhle utkání Soumah, nebo jak se jmenuje, by u nás neměl šanci snad ani na lavičku.

  • Sledujete někdo Slovensko?

   pubi31.10.2014 22:00reagovat

   Bagayoko je v mých očích nejlepší možná dosažitelná náhrada za Káďu - otázka je, jestli by se mu chtělo jít do ciziny přes ČR...

  • Sledujete někdo Slovensko?

   SFINGO31.10.2014 23:14reagovat

   já slovenskou sleduju hodně, a podle mě nejzajmavejší klub s ohledem na posily je Trenčín, který výborně pracuje s mládeží. Hlavně Moses Simon je velice zajímavej hráč a dobrý plejer roste z Hajradinoviče. Ze Slovanu bych asi nikoho nechtel, před zraneníma byl dobrej Milinkovič, ale tetka mi přijde, že je sním konec, to samé Peltier, než si rozsekal koleno.

   • Sledujete někdo Slovensko?

    Kombinator1.11.2014 0:09reagovat

    Nebylo u Mosese, že ho sledujou poměrně slušný zahraniční kluby?

    • Sledujete někdo Slovensko?

     forskinho1.11.2014 13:28reagovat

     Jop o Mosesovi se psalo, že na něj jezdí koukat z celé Evropy. Teď mě napadlo, že před lety hrával z některý z týmů Corgoň ligy nějaký Brazilec, co se pohyboval mezi mládeží a prvním týmem. Psalo se, že je to obrovský talent a že se o něj Sparta zajímá, ale že ho sleduje i Chelsea a podobné týmy. Nepamatujete si jméno?

   • Sledujete někdo Slovensko?

    spartas1.11.2014 13:05reagovat

    Nehrál tehdy Milinković s Matićem v Košicích? Tehdy se psalo o zájmech velkých klubů a teď Matić hraje v Chelsea a Milinković ve Slovanu a to pod moudrým vedením trenérského mága. Takže u něj to bude asi skutečně konečná.

  • Sledujete někdo Slovensko?

   forskinho1.11.2014 14:33reagovat

   Ještě mě napadlo, že Gino Van Kessel nakonec skončil v Ligue2 v FC Arles Avignon a podle všeho tam přestoupil zadarmo. Byl to jeden z nej hráčů Corgoň ligy a možná je škoda, že jsme ho nezkusili.

 • DJDriver31.10.2014 16:21reagovat

  Zítra prohra 1:0 a za půl roku výhra doma 1:0

  • Boldrick31.10.2014 16:29reagovat

   Pesimisto...Smích

  • kritik31.10.2014 16:58reagovat

   Nic horšího než plichtu,nebrat.

   • pubi31.10.2014 18:51reagovat

    Tak ještě abys prohru bral. Smích Každopádně já taky očekávám, možná nejtěžší duel za poslední 2 roky, takže bych za určitý konstelace bral i bod - doma je uděláme, o tom sem přesvědčenej. Sice už nemají tak dobrou ofenzivu, ale zase naopak sou lepší vzadu, takže už nehrajou takovej hurá fotbal. Sice to není tak pohledný, ale účelný zatím určitě. Každopádně fotbalová kvalita je na naší straně, ale tipovat si fakt netroufám. Jakoukoliv výhru bych bral všemi deseti.

 • 15.9.2012

  Boldrick31.10.2014 14:31reagovat

  Snad se nebude opakovat repríza tohodle prádelnického filmového studia...

 • chuligáni vs. ideální svět

  petr13731.10.2014 14:27reagovat

  argumenty, které používá např. LukyACS sice chápu, ale stejně je považuju za liché. Přece to, že někdo nechá na ulici odemčené auto, není polehčující okolnost pro zloděje.

   

  Můj názor je, že sice Slovan měl být potrestán mnohem přísněji a svůj díl viny nese i UEFA, ale to nás Spaťany přece nemusí až tak zajímat. Pro nás je důležitý to, že Sparta bude opět platit mastnou pokutu za pár idiotů, který Spartu zneužívají pouze a jen k vlastnímu vybití a zviditelnění v rámci nějaké pochybné komunity. Pokud někdo tvrdí, že právě tohle jsou největší Sparťani, kteří se Spartou jezdí všude, obětují tomu svůj čas a peníze, tak já tvrdím, že je to nesmysl. Oni ten čas a peníze obětují pouze a jenom svému koníčku, smyslu života, kariéře (každý to má asi trochu jinak) chuligána. To že se hlásí k ACS jim jen vymezuje pole působiště.

   

  Nechci házet nikoho do jednoho pytle, ale nevěřím, že je moc chuligánů, kteří jsou opravdu smutní po porážce Sparty, kteří jsou nervózní před klíčovým zápasem a trnou, když v zápase vedeme o gól a soupeř kope roh. Většině z nich je to buď úplně nebo téměř ukradený, zajímá je jen jejich vlastní svět.

   

  Řešení vidím jasně. Sparta by se od nich měla jasně distancovat, odstřihnout a udělat všechno proto, aby nemohli chodit na Letnou, nemohli se dostat k lístkům na zápasy ven atd. Nepodaří se to hned, bude to asi chvíli drhnout, ale zároveň to při tom počtu chuligánů není rozhodně nic nereálnýho.

  • chuligáni vs. ideální svět

   majtin31.10.2014 17:39reagovat

   Skoro se vším souhlasím, jen asi existuje někdo uprostřed, kdo se je schopen někdy chovat jak idiot a zároveň se zajímá o fotbal aspoň trochu. Ale to je detail, jinak podepisuju.

 • Jak předejít další ostudě....

  mana31.10.2014 7:04reagovat

  Každý tady nadává na UEFA, ale oni se začali mlátit, oni byli vyprovokováni, oni ničili, NE, byli jsme to my co se tam potom chovali jako zvěř. Ani stadionem to není, nemusí být na stadioně ploty, stačí když se budeme chovat slušně bez fyzického napadání atd.

  Tohle by už Sparta měla začít řešit radikálně, jestliže se prodávají lístky na venkovní zápasy na Spartě, ať se zavede evidenční systém a problémoví fanoušci se na venkovní zápasy nedostanou, ať se investují do tohoto systému např. další 2 miliony a zamezí se další ostudě, která nás může čekat jak na venkovních zápasech, tak na zápasech za hranicemi, pouze tak si sparta získá respekt u hostitelů a udělá správný krok dopředu.

  Pouze svádět vinu na ostatní dělá z člověka ještě slabšího a nepostaví ho před vyřešení žádného problému.

  Jen se podívejte co sparta vše pro fanoušky dělá a jak my, hlavně skupina s kuklami, jak jí to oplácí? Pouze průsery... Na jaře je vypraven do Teplic speciální vlak placený od klubu, akorát ho zdemolujeme, zápas dýmovnicemi přerušíme. Na oslavách titulu jdou všichni na trávník a já vidím jak skupinka v kuklách nejde slavit mistrovský titul, ale jde ke kotli soupeře, kde chce házet dělobuchy a do sektoru se násilně dostat? Je tohle normální? NENÍ, je čas jednat a tu verbež vyhnat z řad správných sparťanů, SPARTO JEDNEJ a klidně tvrdě, správný sparťan a slušný člověk tě podpoří!!!

  • Jak předejít další ostudě....

   LukyACS31.10.2014 11:31reagovat

   Ten tvůj první odstavec je jak pro nějakej ideální svět. Já násilí a dýmovnice, petardy na stadioně neschvaluju, ale sám snad vidíš, jak to vypadá. Realita je taková, že se všude po Evropě najde pár lidí, kteří na stadionech dělaj bordel. Co se třeba rovnou vykašlat na pořadatele, když chceš spoléhat na rozum lidí?

    

   A nedělal bych si iluze, že tohle všechno vyřeší nějakej evidenční systém. V Polsku ho mají a mají po ME skvělý kamerový systém a realita je taková, že si fanoušci Legie přijdou ke kotli Jagiellonie a začnou se mlátit, když vidí policiajty, tak samozřejmě utečou a pochytat se jich povede jen pár.

    

   Jestliže si klub nedokáže udělat pořádek na svém stadioně, tak by za to měl pykat. Těch co přelezlo plot bylo tak 10, proč mezi těma chatrnýma plotama nebylo pár desítek pořadatelů?

   Nelze uhlídat, aby si někdo třeba v krabičce s cigaretama nepronesl cigaretu, ale hostující fandy na svých místech prostě pohlídat musí.

    

    

   • Jak předejít další ostudě....

    mana31.10.2014 11:51reagovat

    ...spíš se ptám, proč těch 10 hrdinů co přelezlo plot a staly se mučedníky, že chtěli určitě raději fandit naší spartě, nebylo zadrženo... ale to je už obsaženo v tvým příspěvku, že tam nebyly pořadatelé.

    Jedno je jistý, sparta by si mezi svými fanoušky měla udělat pořádek doma i na venkovních zápasech

    • Jak předejít další ostudě....

     ewzen31.10.2014 15:50reagovat

     Ehm. A jak ?

     • Jak předejít další ostudě....

      Teiwaz31.10.2014 18:53reagovat

      Postřílet je, rodiny poslat do uranových dolů a zkonfiskovat majetek ve prospěch státu... Smích

     • Jak předejít další ostudě....

      wilathewarrior31.10.2014 19:27reagovat

      identifikace majitele vstupenky?

      kdyz uz nasi fanousci nejsou inteligentni, tak se k nim tak chovejme. lidska lenost vzdy dovolila kvect diktature, kdyz se na to podivame napric historii. tudiz zacneme a behem pul roku budeme mit klid.

 • FUCK THE U.E.F.A.

  Boldrick30.10.2014 21:56reagovat

  To je jedna a táž svoloč jako EU!By mě zajímalo,kdyby tam v tom slovenským pralese hrál např.Bayern,Barcelona nebo jiný věhlasný tým...Určitě by platil Slovan jak mourovatej!Holt na každýho dvojí metr.

  • FUCK THE U.E.F.A.

   peterpan2730.10.2014 22:08reagovat

   ano, tak to je. Takže každá zapálená prskavka nás přijde pěkně draho

   • FUCK THE U.E.F.A.

    LukyACS31.10.2014 9:41reagovat

    jim bude stačit i nápis ”UEFA MAFIA!”

  • FUCK THE U.E.F.A.

   mana31.10.2014 6:45reagovat

   ...kdyby na Slovan přijel Bayern nebo Barcelona, nebudou se chovat její fanoušci jako zvěř, když je někdo začne provokovat... A pokud by se tak chovali, Bayern i Barcelona by se s nimi daleko lépe vypořádali než bohužel Sparta, která dělá pouze pro tyto individua bez mozku ústupky a oni jí to oplácení pouze plivnutím do ksichtu...

   • FUCK THE U.E.F.A.

    Boldrick31.10.2014 9:00reagovat

    Já si myslím,že by se vyprovokovat nechali z cizího tábora kterýkoliv fans+při takovém chabém zabezpečení jako na Pasienkách to je jako časovaná nálož.Např. hools Bayernu umí nadělat bordel-finále LM 2013 jakož i ostatní zápasy s Dortmundem,nebo zápas s AS Řím...Jasně,dostali by naloženo od těžkooděnců,ale UEFA by napařila Slovanu takovou pálku za pořadatelskou službu a nevyhovující stadión ohledně bezpečnosti,že by z toho vysrali čápa!Jenže to by nesměla udělit vyjímku,aby se tam hrálo.Je to verbeš,stačí co provedli s Legií proti Celticu...

    • FUCK THE U.E.F.A.

     Boldrick31.10.2014 9:08reagovat

     Samozřejmě neomlouvám tím běsnění a řádění na stadiónech,ale to vždycky bylo,je a bude.Subkultury fanoušků tím prostě žijí,jejich životní styl nikdo nepředělá.Akorát že Sparta je v tomhle benevolentní,s fanoušky např.Barcy by si jejich klub dokázal určitě lépe striktně poradit.

74408 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha