Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • superstar Koubek

  Piva Jardajzník10.12.2015 19:44reagovat

  excelentní vyběhnutíSmích

  • superstar Koubek

   Bunda10.12.2015 19:45reagovat

   Tohle by Bičík měl..

  • superstar Koubek

   majtin10.12.2015 19:49reagovat

   Je dost špatnej terén, jestli tam nepodklouzl.

   Jinak Marseille je sice individuálně dobrá, ale těží především ze skvělýho pressinku.

   • superstar Koubek

    Bunda10.12.2015 19:50reagovat

    Přesně.. Ten presink je výbornej a Liberec vůbec nestíhá dávat balon od nohy.

  • superstar Koubek

   FIKURA10.12.2015 19:51reagovat

   Ja osobne ho řadím daleko za Marka Štěcha. O Čibim ani nemluvím. To Vaclík byl proti němu pan brankař.

 • superstar Folprecht

  Piva Jardajzník10.12.2015 19:13reagovat

  založil golovou akciSmích

  • superstar Folprecht

   orlosup10.12.2015 19:14reagovat

   dnes už druhou možná zváchovatěl

  • superstar Folprecht

   Pindruch10.12.2015 19:15reagovat

   Taková vašoňovka, no.

   • superstar Folprecht

    brac10.12.2015 19:16reagovat

    U nás to trénuje víc hráčů, včetně Matějovského.

  • superstar Folprecht

   Sendi10.12.2015 19:17reagovat

   no von to dostal do docela blbý situace, myslim že spíš ten kdo mu přihrával(Pavelka), to měl vyhodnotit líp a hrát kolmo dopředu...

   • superstar Folprecht

    majtin10.12.2015 19:21reagovat

    Ano, byl asi mezi čtyřmi hráči, takže by o ten míč stejně nejspíš přišel. Ale bohužel jsem podobný příspěvek čekal, co na tom, že toto Vácha předváděl každý druhý zápas. Smutek

    • superstar Folprecht

     Sendi10.12.2015 19:24reagovat

     tak tady jsou lidi se všim hned hotoví a přitom tomu všichni rozumí jak koza petrželi :D teda skoro všichni, myslim hlavně krom mě :D

     • superstar Folprecht

      JohnyPlayer10.12.2015 19:39reagovat

      Z něj víc než nadprůměr nikdy nebude. Tam nic navíc není.

      • superstar Folprecht

       Sendi10.12.2015 19:43reagovat

       mě je to úplně fuk :)

       • superstar Folprecht

        JohnyPlayer10.12.2015 19:46reagovat

        No tak to mě v podstatě taky, já jen že trenéři sami říkají, že z ročníku juniorky se do Áčka dostanou nakonec 1-2. Víc, to je hodně úspěšný ročník. Z většiny naší juniorky nikdy víc než plus minus ligový průměr nebude. Toť vše.

 • Liberec

  captain_obvious10.12.2015 19:08reagovat

  Vidím, že zaručená zpráva o tom, že Liberec připraví co nejhorší trávník, byla přímo od zdroje Smích

  • Liberec

   SFINGO10.12.2015 19:45reagovat

   ta zpráva byla odemě, a byla přímo od člověka z libereckého A týmu, se kterým jsem měl možnost mluvit. Zpochybňu jsi to jak chceš, vím s kým jsem mluvil.

 • Ještě ke Zdendovi

  Sendi10.12.2015 19:03reagovat

  Ščasný přišel hlavně aby tým zlepšil výkony na venkovních hřištích, to se ale nepodařilo, co se ale podařilo je konstantní zhoršování výkonosti na hřišti domácim. Minule na tom Asterasu to byl jeden z nejhorších výkonů co jsem na Letný kdy viděl, zmatek a to šlo o postup.

   

  Ne, neberu, nějakou dobu sem si říkal, že to chce čas, ale nechce a po těch posledních prohlášeních, kdy se naši nejnadějnější hráči dozvěděli, že nemaj dost talentu už jsem vyloženě nasranej a sorry za to teda fakt žádnej bojkot hráčů nemůže, nebo vlastně počkat, třeba mu dorostenci bojkotujou nominaci a proto byla na Pardubicích poloprázdná lavička :D

 • Liberec - Marseille

  Pindruch10.12.2015 18:44reagovat

  Tak dneska v základu sedm fotbalistů, kteří mají spartanskou minulost, současnost, či budoucnost, plus Coufal, kterého jsme testovali.

  • Liberec - Marseille

   Piva Jardajzník10.12.2015 18:45reagovat

   zajímavé, že tady byl coufal takový nýmand a tam je pomalu za hvězdu.

   • Liberec - Marseille

    spartas10.12.2015 18:47reagovat

    Cože

   • Liberec - Marseille

    Sendi10.12.2015 18:51reagovat

    Coufal tu nýmand nebyl, na testech se nejevil špatně, ale nehrál by tak šel do Libe

   • Liberec - Marseille

    captain_obvious10.12.2015 18:51reagovat

    Coufal je příšernej matlák, kterej po gólu v Marseille vylítnul psychicky nahoru a podal pár slušných výkonů. To z něj ale nedělá kvalitního hráče, tuším že na jaře zapadne zpátky do podprůměru.

 • EL

  Piva Jardajzník10.12.2015 18:29reagovat

  dnes bych vsadil barák na Villareal, to je tutovka!

  • EL

   standis10.12.2015 19:09reagovat

   prádelna už vede

 • Celková situace

  JohnyPlayer10.12.2015 15:54reagovat

  Přispívám sem jenom občas, takže většina z Vás mne asi moc nezná, ale když sleduju celkový dění okolo herního projevu, komentáře na trenéra a některé hráče, nedá mi to, abych se ozval.

   

  Hráči měli poslední zápasy viditelně na háku, ať už pohár v Králově Dvoře, Pardubicích, nebo teď ligáč v Ostravě. Čím to asi je, že vynechají tolik soubojů, nechodí do hráče, a vůbec je to bez šťávy, ačkoli na to, aby někoho dojeli, znepříjemnili rozehrávku pouhým rozeběhnutím se a nebo prostě hráli na krev není potřeba žádná taktika od žádného trenéra, ale prostě jen přístup ?

   

  Kabina (neříkám že celá) se rozhodla trenéra odstřelit. Jak je vidět ze zápasů s CSKA a nebo Schalke, když hoši zapnou, jsou schopní přehrávat i slušný evropský nadprůměr. Ale vyžaduje to, aby jezdili celý zápas po zadku. Přesně to po nich kdysi chtěl i Hřebík za svýho druhýho působení, a že to funguje, bylo jasně vidět na tom prvním, kdy rozflákali Feyenoord a postoupili ze skupiny.

   

  Pánové si zkrátka zvykli na chodící tempo naší ligy, a zatímco trenéři jako celek se chytli výkonů proti zmíněným CSKA a spol., hoši se rozhodli, že běhat se jim nechce.

   

  Proč jinak by vedení v čele se Ščasným mělo tak smířlivé komentáře včetně výmluv na únavu, apod. ? Protože to nevidí ? To asi sotva. Nejen na Baníku to musel vidět každej. Kdepak, je to vyčkávací taktika, kdy nechtějí rozdmýchávat oheň. Blíží se přestupové okno, a to se čeká. Frajeři dostanou kudlu na krk - buď zapneš, a nebo končíš. Netýká se to všech, Frýdek nebo Vácha mají bojovnost v povaze, těm se v tomhle směru moc vytknout nedá (i když pokud tým jako celek hraje h**** tak s tím jednotlivci a hlavně vzadu těžko něco udělají), ale většině se běhat prostě nechce. Samozřejmě že to vedení vidí, akorát nechtějí jít na věci moc brzy.

   

  Něco shnilého je v tom státě Sparťanském. Přežívá tady už delší dobu něco, co by tu být nemělo. Nejen proto, že se jedná o klub, který to nemá ve filosofii, ostatně jmenuje se největších antických bojovnících, ale taky proto, že při pozici a potenciálu klubu máme celkově na víc.

   

  Nakonec ke konkrétním hráčům - hodně se tady oplakává, kolik odchovanců odešlo. Drtivá většina každýho ročníku nikdy nebude víc než ligovej průměr. Ročník 92 byl vyjímka, a letošní U19 vypadá podobně. Jinak ale hráči jako Krob, Sýkora, Rada, Deli, Folprecht apod. nikdy nebudou přesahovat průměr ligy.

   

  Sparta nemůže hrát o titul s průměrnými hráči, sem tam někdo se v juniorce objeví, ale klub, který má ambice dostat se do evropského nadprůměru - viz. vyrovnané zápasy se Schalke, nemůže stavět na průměru.

  • Celková situace

   JohnyPlayer10.12.2015 16:23reagovat

   Ještě dodám ke Šcasnému - je tady dost kritizovaný, ale v Teplicích hráli pod ním jeden z nejlepších ofenzivních fotbalů v lize. To nemůže bejt náhoda. Ale tam neměli problém s běháním.

   • Celková situace

    Sendi10.12.2015 17:08reagovat

    zaprvé podle mýho se přeceňuje co hrál Ščasný s Teplicemi za fotbal, proti silným soupeřům hrál uplně stejné hovno jako hraje teď s námi(s fotbalem, kterej hrála Sparta pod Lavičkou se to nedá absolutně srovnat). Zadruhé to, že chce hrát soubojovej fotbal s hráči, kteří mají dispozice pro fotbal kombinační je jeho chyba. Je možný, že hráči chtější Ščasnýho odstřelit(já bych se jim ani nedivil), ale myslim, že vysvětlení bude jednodušší, prostě s příchodem Ščasného forma hráčů konstantně klesá, je tam přímá úměra, vysvětlení je tedy jednoduché - může za to on:) ve výsledku, ikdyby to bylo jak píšeš, tak pořád je to jeho zodpovědnost s tim týmem pracovat tak, aby hráči hráli co mají, problém na hřišti já vidim spíš v tom, že nikdo neví, co má dělat. No a zatřetí Ščasný se svým příchodem prohlísil, že sparta nepotřebuje žádnou revoluci, pouze drobné korekce, jak to dopadlo, vidíme sami a pro mě je absolutně nepřijatelný, aby komunikoval tak jak komunikuje a vedl tým, tak jak ho vede, hotové, vyřízené:)...Jo a ještě, to jestli z hráče bude průměrnej nebo vynikající profesionál se pozná až teprve, když ta situace nastane a je zodpovědnost sparty pracovat s hráči tak, aby se dostávali na vrchol, na čemž má trenér A-týmu svůj zásadní podíl a Ščasný toto neplní, načež tím mrháme financemi...

    • Celková situace

     JohnyPlayer10.12.2015 17:27reagovat

     Popořadě. Lavička uměl jedno rozestavení, tým kvůli tomu zazdil poháry proti Häckenu, Malmö a Young Boys, tým pod ním hrál zásadně jen doma (na tom se doteď moc nezměnilo), i když týká se to hlavně pohárů. Lávka klub někam posunul, ale s jedním rozestavením a výsledky převážně doma spíš tak nějak napůl.

      

     Napíšu to úplně na plnou hubu. Lavička se neodvážil jít proti tomu, co v klubu hnije delší dobu. Hráči absorbovali jen to, co se jim do jejich chodeckýho stylu hodilo. Jiní to chtěli změnit, proto ten odevzdanej přístup.

      

     To, co se vydává za neschopnost trenéra, je pokus o jeho odstřel.

      

     A teď to hlavní - nebude mi přece nikdo tvrdit, že v systému 4-5-1, kterej tým hraje X let, nikdo neví co hrát - dovolte, abych se zasmál. 3-5-2 je stylově hodně podobný, a sorry, je to HODNĚ jednoduchý rozestavení, který takticky není moc složitý. V podstatě to samý, akorát kraje hřiště mají záložníci/halvbeci, a na hrotu je o hráče navíc.

      

     To nejde nechápat a nehrát, nic složitýho na tom není, všechno je to jen snůška s*aček, 4-5-1 mají zažité, každej to zná roky. Najednou neví, když mají hrát úplně to samý ?

      

     Bláboly. Vědí, ale dělají že ne.

      

     K maldším hráčům - jde vidět už při přechodu z dorostu do Áčka, jestli má hráč něco navíc - schopnost vidět a tvořit hru jako Rosa, nebo techniku a tah jako Schick. Zmínění Folprecht nebo oplakávaný Sýkora s Krobem nic navíc nenabízejí, není tam žádná myšlenka, jsou to solidní hráči do kombinace, ale nemají žádnou nástavbu. Nic nad to co umí kde kdo. Vyrovnané zápasy rozhodují hráči, kteří tomu něco přidají. Drtivá většina těch co odešla, ničím takovým neoplývá.

     • Celková situace

      DaveACS10.12.2015 17:34reagovat

      3-5-2 ze je jednoduchej systém? Údiv

      • Celková situace

       JohnyPlayer10.12.2015 17:36reagovat

       Co je složitýho na třech stoperech v řadě, kterým pomáhají dva krajní beci ?

        

       Dá se to brát i tak, že je to pět beků v řadě (dle potřeby) a následně tři záložníci a hroťáci.

        

       Složitý na tom není nic, za to se to jen vydává, když se nechce běhat.

       • Celková situace

        DaveACS10.12.2015 18:16reagovat

        Neberte tu všechno tak jednoduše?

     • Celková situace

      Sendi10.12.2015 17:59reagovat

      Popořadě:))

      Jedno rozestavení neni to samý co jeden systém. Všechny silný týmy na světě, možná s vyjímkou Bayernu, hrajou jedno rozestavení a v různejch obměnách ti hráči hrajou nějakej systém, to zaprvé. Že Lavička uměl hrát jen doma je blbost, protože v mistrovský sezoně prohráli v lize jen jednou(to by asi prohráli víckrát, ne?!). Ano pohárový zápasy cos psal se nepovedly a bylo potřeba na to reagovat a Lavička taky odešel. Mimochodem odešel hlavně proto, že hráči zhoršili pohyb a on na to nestihl zareagovat, Ščasný s tím doteĎ nic neudělal a naopak vše je MNOHEM horší. Beru, Lavička odejít možná měl, ale POUZE v případě, že by za něj přišel trenér, kterej přinese kvalitu, nebo posun, to se nestalo a každej, kdo zná Ščasnýho to věděl předem, KAŽDEJ.

       

      add odstavec dva - BLBOST, hráči pod Lavičkou běhali, byla neustálá nabídka a výměny místa, velký množství náběhů s velkym množstvym hráčů v zakončení, tohle sis vyloženě vymyslel. Ano, hráči postupně pohyb zhoršili a tým se měl okysličit - Lavička skončil, to se doteď nepovedlo, tým se neokysličil, tým se rozesral.

       

      Systém zaměňuješ s rozestavením. 4-5-1 hrajou skoro všechny velký kluby, respektive 4-2-3-1 atd. Nicméně KAŽDEJ trenér, to hraje jinak - systémově jinak, to znamená, že hráči dostávají pokyny kde a jak se mají pohybovat, jak se mají nabízet a jak mají koho zachycovat atd atd. a to je věcí trenéra. Ostatně, dávej pozor co teĎ napíšu, je to důležitý, Ščasný sám řekl, ŽE: ”Pokud se nám nedařilo v rozestavení 3-5-2, hráči automaticky začli hrát to, na co jsou zvyklí”. No tak to už je fakt sranda, pak ještě řekne, že nemá dost stoperů, aby to mohl hrát, tak to už bych mu jí nejradši vpálil, protože nejenže NIKOHO nepřivedl na post, kde nás nejvíc tlačila bota, ale ještě naše vlastní stopery poslal pryč a nechal si Kováče...

       

      3-5-2 možná složitý neni na papíře, ale znamená to uplně jiný pokyny jak pro krajní hráče, tak pro stopery a střední záložníky a pak taky záleží kdo jakou má roli, při obraně se může stoper vysouvat dopředu, nebo ne, záleží co hraje soupeř atd atd aaaaaaatd. záleží jakej systém v tom rozestavení trenér zvolí - takže zase blbost.

       

      A jak víš, že mají hrát to samé? Já si to nemyslim, já si myslim, že oni neví co mají dělat, což je vidět na počtu faulů a žlutejch karet, to jsou vždycky projevy buď nekvality(což je blbost) a nebo špatnýho systému.

       

      Při přechodu z dorostu do Áčka je hned vidět, kdo jakou BUDE mít kvalitu? Vážně? Frýdek, Kadeřábek, Pavelka, Skalák, současní reprezentanti a spoluhráči z dorostu se hned projevili jakože budou reprezentanti? v áčku? vážně? Sýkora projevoval daleko víc talentu než Krejčí, akorát si to zatim nepřenesl dál, ale to je právě ono, dokud ho nenasadíš, tak to nevíš a mezi náma fakt si myslíš, že Ščasný si vzal nějakýho dorostence na trénink aby se podíval jak na tom SKUTEČNĚ je v porovnání s ostatníma? třeba s Litsingim, Steinhoferem, nebo Kováčem? Tim Kováčem, kterej vloni vedle Tomla v juniorce vypadal jak trapák?

       

      Sorry, chápu jak to myslíš, ale mam pocit, že seš vedle. Já říkám, že jestli ti hráči na to serou, tak ať nehrajou, nemam s tim problém, ale jestli vidim jak jsme se za 10 měsíců pod Ščasnym staly druhejma Teplicema, tak mě osobně to teda fakt sere, nezlob se a když vidim, jak v dorostu borci dřou jak idioti, na hřišti nechaj všechno a všechny taky rozdrtěj a pak jim Ščasný přes média vzkáže, že na to nemaj, tak to se nezlob, ale to ať jde doprdele a na tom jasně vidíš, co to je za trenéra, on totiž dokáže rozesrat nejen tým, kterej trénuje, ale dokonce i nasrat do hlav všem ostatním hráčům sparty, který tu hrajou od přípravek a maj největší potenciál za poslední roky, gratuluju:)

       

      Jo a ještě mě napadlo - docela by mě zajímalo, kolik hráči naběhají za zápas kilometrů. Já bych si klidně vsadil na to, že to bude hodně podobný číslo, jako v mistrovský sezoně, nebo minimálně podobný jako u zbytku ligy v tý současný. Pokud tomu tak je, tak to znamená, že hráči běhaj, akorát běhaj blbě - což je chyba trenéra...HAWK

       

      • Celková situace

       JohnyPlayer10.12.2015 18:17reagovat

       Odspoda. Nemluvil jsem u hráčů o talentu, ale o něčem navíc. Sparta nepotřebuje ligovej průměr/nadprůměr, ale minimálně širší špičku, a to u ofenzivních hráčů jde poznat už celkem záhy a jednoduše - je tam buď něco navíc, schopnost dát tomu myšlenku, a nebo ne.

        

       K rozestavení/systému/trenérovi - vezmu jako příklad zápas na Schalke - přijde ti, že nevěděli co hrát ? Že by snad pobíhali zmanteně sem tam ? Mě teda naopak. Byli jim vyrovnaným soupeřem, a byly tam pasáže, kdy domácí viditelně přehrávali. Jak je to možný ?

        

       Jak je potom možný, že je přehrál Králův Dvůr, Pardubice a nebo poslední Baník ? Jsou snad lepší než Schalke ? Nebo hoši zapomněli co hrát a začali zmatečně pobíhat sem tam ? Pokud ano, jak vysvětluješ zápasy se Schalke ?

       • Celková situace

        LukyACS10.12.2015 18:26reagovat

        Kdybych na to přistoupil, tak pořád vidím jako problém Ščastného - neumí si u hráčů získat respekt a donutit je k tomu, aby makali i proti takovým soupeřům.

        • Celková situace

         kapacitos10.12.2015 18:32reagovat

         Ti hráči musejí chtít sami už za to co jim chodí měsíčně na účet a ne že je do toho trenér bude nutit

        • Celková situace

         JohnyPlayer10.12.2015 18:33reagovat

         Je to možný. Něco od obojího. Hoši jsou pohodlný, a kouč jim to nevymluví, a nebo se bojí udělat radikální řez.

          

         Ale to, že v lize po pohárech hrajou napůl plynu, je dlouhodobá věc, která tady byla už před Zdeňkem.

         • Celková situace

          Sendi10.12.2015 18:57reagovat

          no vidíš, sám jsi to pojmenoval, JENŽE, proti týmům co bráněj v jedenácti lidech se nám hrálo blbě vždycky a přišel KVŮLI TOMU Ščasný, aby tým naučil to hrát - NENAUČIL.

           

          Další věc je, že my nehrajem na půl plynu proti všem, ti hráči běhaj, akorát běhaj blbym směrem a na blbym místě :D a to se dá přičítat jedině pokynům trenéra, jinak to neni možný...

       • Celková situace

        Sendi10.12.2015 18:50reagovat

        já ti garantuju, že to nepoznáš, důležitý v dnešním fotbale je hlavně charakter, třeba takovej Lácha byl největší talent ročníku 92 a ukázal to i v teplicích v lize, přesto se nakonec neprosadil a naopak, Skalák se rozhodně hned v prvních zápasech neprojevil jako budoucí reprezentant a hraje ho. Prostě to poznáš, až když ten hráč začne hrát. Možná by stačilo vzít ty kluky aspoň na trénink.

         

        Jo, se Schalke to byl dobrej zápas, beru. Vysvětlení pro to mám, Schalke hrálo otevřenej fotbal a nám to vyhovuje, ale my musíme přeci umět hrát proti všem a ikdybychom přistoupili na to, že v běžnym zápase neumí hráči hrát dobře, tak je to pořád chyba trenéra, namotivovat hráče na zápas se Schalke, to zvládnem i my dva, namotivovat je ale na Pardubice už je horší a proč tedy hrají ti samí hráči, zrovna proti Pardubicím, to mi nikdo nevysvětlí...

         

        Ty mi zase vysvětli, když na to ti hráči tak mrdají, kde se teda berou ty fauly a karty, to jako když chceš odstřelit trenéra tak chodíš do nebezpečnejch skluzů, kde se můžeš zranit? proč jsou hráči tak daleko od sebe? Vysvětli mi, proč Frýdek hraje ve středu zálohy uplně blbě pozičně? Proč hraje Fatai křídlo, když na to sere směrem dozadu? Proč hrajeme soubojovej fotbal, když na to nemáme hráče? Proč chceme hrát silově, když máme technický hráče? Proč odchází z týmu stopeři, když nám chybí? Proč hráči tak často mění svoje posty? Proč jsou hráči unavení a pak máme na Pardubicích poloprázdnou lavičku? Proč trenér volá po důrazných bojovných hráčích teď po 10ti měsících, obzvlášť když v dorostu jich má hromadu? Takhle bych mohl pokračovat donekonečna. Přiznej si prostě, že taktiku určuje trenér, trenér těm hráčům vštěpuje automatismy, to za něj nikdo jinej neudělá, on určuje kdo kde a jak se bude nabízet a kdo jak bude koho zajišťovat.

         

        ikdybych přistoupil na tvojí argumentaci, že na to ti hráči mrdaj, tak proč hrajou? Tak ať nastoupí posila Litsingi, jo počkat, on na to vlastně taky nemá...takhle můžu pokračovat donekonečna...

        • Celková situace

         JohnyPlayer10.12.2015 19:37reagovat

         Drtivá většina toho, co jsi popsal je dlouhodobý systémový stav v klubu. Přece nepotřebujou ligový profíci, co hráli proti kde komu od někoho motivovat ? To snad ne !

          

         Jasně, ovetřená obrana vyhovuje víc, ale zase - házet na Ščasnýho to, že neumějí do plných už roky ? No to snad taky ne...

          

         Tohle jsou věci, který jsou ve Spartě už roky. Někdo to tam v zákulisí záměrně kurví už dlouhý léta. Bylo to už za jiných koučů, ale teprve ze Zdeňka se dělá hromosvod. Proč ? Protože do Lavičky, kterej se bál do tohodle s*át a udělat radikální řez, se nikdo nes*al. Nebyl důvod, nechal to dál hnít. Franz taky, ten mlel pořád jen o srdíčku, snažil se být zadobře co to šlo, a na tohle taky nešáh. Navíc jsme pod ním zažili suverénně nejhorší vystoupení v LM. Asi nemusím zmiňovat, že mne víc zajímají poháry, podle kterých by se měla Sparta poměřovat.

          

         Přijde mi, že tohle vůbec není o konkrétním trenérovi. Možná jsem měl už v prvním komentu jasně napsat: Ať je to jakákoli defektní metastázující pí*a a kopa s*aček, co to v zákulisí Sparty kurví dlouhý roky, VEN ! Tam se už kdysi dávno usadilo ’’něco’’ čeho se nadří zbavit. Tehdejší čistka s Poustkou nestačila.

          

         Je to výstižnější, než tady hodinu a půl drmolit o přístupu, rozestavení, systému a nebo trenérech, kde to bylo to samý za jednoho nebo druhýho - tedy ten hnijící stav.

    • Celková situace

     honzaspartan10.12.2015 17:36reagovat

     Krásně napsáno.

     On tomu Johny evidentně moc nerozumí, jen se snaží hájit Ščasného a házet vše na zlé hráče, kteří nechtějí makat.

     • Celková situace

      JohnyPlayer10.12.2015 17:49reagovat

      LOL !! mám hubu od ucha k uchu. Najednou zapomněli všichni hrát 4-5-1 co hraje tým poslední zápasy a má to zažitý roky ? SKUTEČNĚ ?

       

      To jako z ničeho nic zapomněli hrát co hrajou od roku cirka 08 ?

       

      Běžte s tím za někým jiným. Na CSKA a Schalke hráli vyrovnanou partii. Proč ? Protože jezdili po zadku. To se o zápasech ve Dvoře, Pardubicích a nebo Ostravě říct nedá.

       

      Není to rozestavením, není to taktikou. Kdo na tohle zkusil sáhnout, šel od válu. Naposledy odstřelili Hřebíka, kterýmu to během prvního působení fungovalo.

       

      Teď se zdá zkoušejí Ščasného. Ve Spartě se dlouhodobě hraje jen v atraktivních zápasech, a to hlavně v Evropě. Zbytek se chodí. Tak je to už roky. To nevychází z taktiky. Jak už jsem psal, kdokoli, kdo na to zkusil sáhnout, skončil.

       

      A Lavička ? Ten na tohle nesáhnul vůbec, a pro jistotu si život nekomplikoval víc než jedním rozestavením.

      • Celková situace

       Sendi10.12.2015 18:09reagovat

       tyvole tak to by si to už ti hráči mohli rovnou trénovat sami, kdyby to bylo tak jednoduchý, ne?! :D

       • Celková situace

        JohnyPlayer10.12.2015 18:18reagovat

        To snad zase ne, ale na to odpovídám výše.

  • Celková situace

   standis10.12.2015 16:25reagovat

   Nebyl bych takový optimista s tím nožem na krku. Co udělají s Dočkalem, když mu letos dali novou smlouvu? A hráčům vysvětlí, že se má běhat u fotbalu, oni jim to odkývají a jaro to samé. Mimochodem dnes ve Sportu Impuls prohlásil, že bojovali i na Baníku. Nesouhlasím s Delim a Folprechtem - už ted jsou nadprůměrní a budou ještě lepší.

   A s tím odstřelem kabiny - ono to tak vypadá, ale to si musí udělat pořádek. Na druhou stranu - kdybych já byl hráč a trener si evidentně nevěděl rady se sestavou a výchozím rozestavením, tak bych taky nad Impulsem neskákal radostí.

   • Celková situace

    Bunda10.12.2015 16:27reagovat

    Folprecht strčí naší mega posilu H. Shalu do kapsy..

    • Celková situace

     JohnyPlayer10.12.2015 16:31reagovat

     Z Folprechta nikdy nebude víc než nadprůměr, viceméně se veze se zbytkem týmu, a navíc srovnávat středního záložníka s ofenzivním, který občas hraje i kraj je dost mimo.

   • Celková situace

    JohnyPlayer10.12.2015 16:36reagovat

    Dočkal má sice smlouvu, ale reálně to čekám spíš proto, že se mluvilo o jeho odchodu do zahraničí. V jeho věku má poslední možnost si někde kopnout a klub poslední možnost za něj něco vyinkasovat. Ten tah měl spíš udržet jeho cenu. I kdyby měl jít do Turecka, něco to hodí.

    Deli je nevypočitatelný, něco jako Costa, těžko odhadovat, jak se jim to v těch hlavách honí. Na takovým hráči bych nestavěl, a už vůbe ne na stoperu - jeden z důvodů, proc Costu radši vidím nalevo. Frýdek do zálohy a Ládík taky ven. Pokud není schopnej se za čtyři roky v prvním týmu naučit ohlídat si ofsajd lajnu, je mi líto. Pepu chodce nebo Marka bouřliváka nekomentuju už vůbec, ten druhej je hráč z minulýho století.

    Folprechta komentuju níže, max. ligovej nadprůměr.

    • Celková situace

     waaw10.12.2015 16:56reagovat

     Pokud vyklusavani nekterych hracu ma byt snaha o odstrel, pak nevim, proc trener neni razantni. V Plzni posadil trener Prochazku, ktery delal v te dobe kapitana i zaslouzileho mistra sportu Rajtorala a poslal tam misto nich mladez. A zabralo to. Ostatni tricatnici se lekli a jak hned behaji. Kdyby to pan Zdenek Scasny udelal s Dockalem, tak verim, ze to zabere. Nebudes hrat, nebudou bonusy, nebude repre, nebude ME, nepujdes k Turkovi, ale do Slovacka

     • Celková situace

      JohnyPlayer10.12.2015 17:02reagovat

      V podstatě jsi to vystihnul, ale půjde asi taky o tlak ze strany vedení. Současná Sparta je mimo jiné i marketingový projekt, a hráči jako Dočkal nebo Vácha jsou jejími hlavními tvářemi.

       

      Obávám se, že jde mimo jiné i o prodej dresů apod. Dokud nebudou někteří odejiti, nic se nezmění. Ale vedení si pod svým marketingovým projektem větev nepodřeže.

      • Celková situace

       honzaspartan10.12.2015 17:39reagovat

       Že jde o prodej dresů? Tak tím jsi to úplně zabil.Smích

       Nejsme Real Madrid, jsme Sparta Praha a částka získaná z prodeje dresů je pro nás naprosto zanedbatelná.Smích

       • Celková situace

        JohnyPlayer10.12.2015 17:53reagovat

        Že si z toho Otava a spol. dělají marketingový projekt, kde kdekoli, kde jsou fotky hráčů jsou především vidět Vácha s Dočkalem, je snad viditelný, ne ?

         

        Jde o oblíbenost hráčů, a celkový počet fandů. Ty dresy jsou tak bonus navíc. Čím větší zázemí, tím silnější pozice klubu.

     • Celková situace

      kapacitos10.12.2015 17:03reagovat

      a koho dáš místo Dočkala? rychlíka Hušbauera? Úsměv

      • Celková situace

       JohnyPlayer10.12.2015 17:12reagovat

       Mluvím obecně, ale chodectví jim nelze tolerovat. Pepa chodec ven, Matěj taky, Dočkal za ranec kamkoli, a namísto nich hráči, kteří nehrajou jako z minulýho století, a nemaj to na háku.

        

       Vácha na štít, zpátky Pavelku na střed před něj. I když je teď marnej, protože dlouho nehrál, jeden z mála kdo běhá, je Jiráček. Bude se muset rozehrát. Potenciál tam je, aspoň dvě slušný sezony v sobě ještě má.

      • Celková situace

       waaw10.12.2015 17:15reagovat

       Prodej dresu se jmenem Dockala je nula v porovnani se rizikem ze skoncime treti. Ja jsem nepsal nahradit ho jinym chodcem. Klidne bych ho nahradil nekym z juniorky, kdo sice podle trenera nevycniva, ale jako ucinnou medicinu na problemy s pohybem se da podavat i tak....

        

    • Celková situace

     standis10.12.2015 17:01reagovat

     Nazvat našeho předfinílního básníka takhle, tak to tě tady někteří ukamenují. Úsměv

     • Celková situace

      JohnyPlayer10.12.2015 17:08reagovat

      Vezmu to obecně. Je to vidět hlavně v juniorce v nároďáku, ale VAŘÍ mi krev, když vidím jak lemplovina a přístup přihraj zpět na beky namísto ofenzivní smrště který jsou schopný naše výběry U21 a mladší, kralují nejlepšímu českýmu klubu, kterej má zázemí na to, udržet se dlouhodobě v evropským nadprůměru.

       

      Vyházet, překopat. Víc fotbalu, míň kalkulu a chůze.

      • Celková situace

       Sendi10.12.2015 17:16reagovat

       tos trefil! a k tomu je potřeba ten tým systémově okysličit a k tomu potřebuješ kompetentního trenéra...A NEBO, možná ti hráči tu kvalitu mají(Což jsme mnohokrát viděli) a tím pádem potřebuješ kouče, co to z nich dostane...na každej pád, ať počítám jak počítám, tak v tý rovnici jaksi Ščasný přebejvá...

      • Celková situace

       standis10.12.2015 17:17reagovat

       s tím bezvýhradně souhlasím. A i s Jiráčkem - napsáno výše. Předpokládám, že se na jaře rozehraje a já si myslím, že jeho místo je ve středu hřiště, ale ne na def. záložníku.

       • Celková situace

        JohnyPlayer10.12.2015 17:29reagovat

        Tady jsme se shodli pánové, ano. Okysličit, a Jíru na střed, štít má Vácha, tihle dva nevynechají nic. Nalevo Frýďas, napravo se ještě uvidí.

         

        Minimálně tihle tři by to rozhýbali famózně.

        • Celková situace

         standis10.12.2015 17:34reagovat

         Já bych to viděl v 352 takto:

         Holek Mazuch Costa

         Posila Vácha Jiráček Dočkal Frýdek

         Lafata Fatai

         A at mně nikdo neříká, že stímhle nebudeme válcovat ligu. Předpokládám odchod Krejčího.

         • Celková situace

          honzaspartan10.12.2015 17:43reagovat

          A kdo bude mozkem naší hry? Vácha nebo Jiráček?

         • Celková situace

          JohnyPlayer10.12.2015 17:44reagovat

          Souhlasím s Krejčím, ale vůbec se nebráním ani 4-5-1, i v Evropě tohle hraje pořád dost týmů.

           

          Holek je přeučenej záložník, trnu z něj hrůzou i ve čtyřčlený obraně, natož ve třech. U Costy platí to samý, odvede si svoje nalevo, ale stopera nikdy nehrál a je to takticky poznat.

           

          Časem bych byl rád, kdyby chytal Koubek, a na stoperu se rozehrál Mazuch. Klub by mohl přivést Kadlece, s argumentem okolo Eura snad už v zimě (i když to si spíš přeju). V záloze bych vedle Jiráčka na středu uvítal Pavelku, nalevo v záloze Frýdek v jakýmkoli rozestavení, tihle buldoci by uběhali všechny. Potom by tam mohl zůstat i šnek Dočkal, pro tu myšlenku a asistence. I když zprava. Blbý by to měl Timy, a Zahustela ať si nechaj. Snad by se časem rozehrál Shala, má něco navíc.

           

          Hroty jsou pořešený, Lafi ještě sezonu dá, ale venku na brejky už bych ho nechával spíš jako žolíka, Schick je top materiál na naše poměry, Juliš je taky slibnej a Kenny už se předved, navíc by mohl jistit křídlo, takže pěkný.

          • Celková situace

           honzaspartan10.12.2015 17:48reagovat

           Lol aha, tak najednou může Dočkal zůstat. Už nevadí, že schválně nemaká a chce odstřelit trenéra? SmíchSmíchSmích

           • Celková situace

            JohnyPlayer10.12.2015 17:55reagovat

            Když ho zbytek zálohy donutí k běhu, proč ne ? Frýdek, Vácha, Jiráček a Pavelka jsou typy, co nevypustí nic.

             

            Bylo by hodně vidět, kdyby se Bóřa nepokoušel o to samý. Příliš vidět. Prostě by ho sebou strhli.

      • Celková situace

       captain_obvious10.12.2015 17:37reagovat

       Já doufám, že se u nás počítá s možností, že Holoubek přejde k A týmu až si dodělá tu nejvyšší licenci. Ono to je sice s trenérem dorostu stejné jako s těmi hráči - nejtěžší je pro něho přestup mezi ty dospělé, protože je snažší si naklonit mladé kluky než nějaké bývalé i současné líné reprezentanty. Nicméně Holoubek na mě působí jako báječný trenér. Mimořádně přísný a náročný, ale zároveň férový, má kolem sebe takové charisma, dokáže ty kluky z dorostu strhnout, má je na své straně. Jednou vyletí na hráče sprostě i v situaci, kterou vyřešil zdánlivě dobře, jindy nešetří chválou, když něco ten hráč udělá přesně tak, jak od něj on čeká.

        

       Působí na mě opravdu jako muž na svém místě a bylo by fajn, kdyby to byl on, který si ty kluky, kteří ho maj rádi a respektují ho, vytáhnul za ty řekněme dva roky do Áčka jako hlavní trenér. Když k němu nějaký zkušený hráč nebude mít respekt, tak ať si nasere a táhne někam do Dukly, problémové hráče bychom si tady neměli hýčkat. Mezi tím pravěkem, co tady v české trenérské obci panuje, mi přijde že vybočuje z řady, až mi přijde škoda, držet ho u dorostu donekonečna.

       • Celková situace

        LukyACS10.12.2015 18:25reagovat

        Taky doufám, že půjde k áčku on nebo Havlíček, sice tím přijdeme o kvalitního trenéra u mládeže, ale věřím, že si vychováme každého.

        Jinak ty zkušenosti... zkušenej byl Koubek nebo teď Ščasný, takže si měli snadno získat respekt u hráčů, ale je tomu naopak, spíš jsou pro smích, takže tohle nerozhoduje vůbec, věřím, že pokud má nějakej mladej trenér charisma, tak si získá i reprezentační fotbalisty. Trpišovský byl taky relativně nezkušenej kouč a hráči ho maj rádi.

      • Celková situace

       honzaspartan10.12.2015 17:45reagovat

       On ale právě náš předfinální básník přihrává dozadu jako jeden z mála jen velice nerad.Smích

  • Celková situace

   honzaspartan10.12.2015 17:33reagovat

   Vůbec bych se hráčům nedivil, kdyby chtěli takového trenéra odstřelit, stejně jako to na začátku podzimu udělali Plzńáci s Koubkem.

   Ale rozhodně důvodem nebude to, že by se jim nechtělo makat! Spíš půjde o to, že je trenér naprosto neschopný a špatně se jim pod ním hraje!

   Sestavu tahá z klobouku, mnoho hráčů nutí hrát na jiných postech, než jaké ovládají, hráči nevědí co mají hrát, systém neexistuje, taktika podle soupeře už vůbec ne a trenér na ně potom ještě hází neúspěchy(za vše dle něj můžou individualní chyby) a oni jsou za idioty. Já bych pod ním také hrát nechtěl.

   Bez systému a pořádné taktiky se špatně hraje. Bojovnost, bojovnost? Mají to všechno nahrazovat bojovností? Nejsme Bohemka, jsme Sparta a soupeře v lize máme převyšovat fotbalovou kvalitou a ne počtem faulů a karet! Tady je ta tvoje bojovnost jasně vidět, hráči bojují, ale tím se systém hry nenahradí.

   Něco shnilého je v tom státě Sparťanském, a je to trenér Ščasný!

    

   • Celková situace

    JohnyPlayer10.12.2015 18:05reagovat

    Na tom 451 co hrajou roky není co složitýho vymýšlet. Tým to má zažitý, a nikdo po nich nechce nic, co by nehráli už roky.

     

    Hráči mimo svůj post jsou samozřejmě problém, ale třeba napravo kromě Kadeře už předtím nikdo nebyl, takže tak.

     

    Když vezmu zápasy na CSKA a Schalke, tak mi netvrď, že je to náhoda. Tam věděli PŘESNĚ, co mají hrát, a u takových týmů se jinak výsledek ani uhrát nedá. Hlavně na Schalke na mne nepůsobili dojmem, že tým nemá taktiku a neví co hrát.

     

    Naopak, bylo to hodně v rychlosti a dynamický, často si hráči vyměnovali posty, a vůbec se mi na ty zápasy dobře koukalo, tobě ne ?

    • Celková situace

     honzaspartan10.12.2015 18:48reagovat

     Zápasy s CSKA a se Schalke byly zápasy, ve kterých jsme nebyli favoritem a ve kterých hlavně soupeř hrál ofenzivně. My jsme hráli taky ofenzivně a proto se na to hezky koukalo. Nicméně to byl takový trochu huráfotbal, nahoru dolu, útoky do otevřené obrany, to nám vyhovuje. Ale v lize se s tím nesetkáme.

     • Celková situace

      JohnyPlayer10.12.2015 19:09reagovat

      Hurá fotbal to byl na CSKA, to bez pochyb, to bylo divoký utkání.

       

      Na Schalke už to bylo urovnanější, a defenzivně zodpovědnější.

  • Celková situace

   majtin10.12.2015 17:44reagovat

   Tak to vidím úplně jinak. Nevěřím, že hráči se vykašlali třeba na zápas v Plzni nebo na derby. To by ubližovali leda tak sobě. Říkal jsem to už pod Chovancem - pokud hráči nevědí co hrát, vypadá to podobně jako když se jim nechce běhat. Takhle nějak působili naši soupeři, když jsme za jiných trenérů hráli správně vysunutý presink - neuměli si s tím poradit a po nějaké době se u nich dostavila frustrace.

   Kdyby chtěli hráči trenéra odstřelit, udělali by víc zajímavých výsledků. O snaze odstřelit trenéra se dá mluvit snad jen v případě Pardubic.

   Primární chybu vidím u Ščasného, až bude kvalitně nahrazen, může nový trenér přemítat o přístupu hráčů. Ščasný vymění půlku kádru, ale nepomůže to.

   • Celková situace

    majtin10.12.2015 17:47reagovat

    Navíc proč by se třeba Dočkal flákal? Připravil by se o naději na kvalitní zahraniční angažmá.

  • Celková situace

   Kombinator10.12.2015 17:52reagovat

   Smích Ty vole, Ščasný hrál parádní fotbal, akorát jeho tým neměl průměrně ani 1,5 branky na zápas a venku byl za mega kašpara s bilancí 5-12-15 a skóre 39:48. Fakt nevím, kde se líhnete, ale tohle už fakt zavání, že je Ščasný multinickař. Ščasný neměl žádný předpoklady pro to, aby šel trénovat Spartu po Víťovi a nemá je i nadále, akorát nám mezitím rozesral tým, zničil opory a rozprášil to jediný, co fungovalo.

   • Celková situace

    honzaspartan10.12.2015 18:38reagovat

    Taky si řikám, že tohle už neni možný, aby měl Impulz tolik zastánců a ti mleli tohle Smích

    • Celková situace

     JohnyPlayer10.12.2015 18:53reagovat

     Se Schalke hráli v obou případech vyrovnanou partii a nepůsobili dojmem, že neví co hrát.

      

     V pardubicích a Ostravě je přehrajou dá se říct druholigový týmy - to najednou nevěděli co a jak ?

      

     Je možný, že trenér si některý věci nevydupe, ale pokud to šlo se Schalke, proč to nešlo i na Baníku ? Proč se nechali přejet ?

 • paráda

  LukyACS10.12.2015 15:07reagovat

  Tomáš Přikryl se vrací do Sparty Úsměv

  • paráda

   AlaMierda10.12.2015 15:13reagovat

   ten se zraní v druhým přáteláku.

  • paráda

   Bunda10.12.2015 15:15reagovat

   Dobře Kotalík! Úsměv Ten naší zálohu rozhýbe..

   • paráda

    13goat10.12.2015 15:17reagovat

    nechci se hádat, ale přesně takováto neobjektivita mi štve. co ty víš, jestli to nebyl všemi kritizovaný otava? nebo snad sám impulz? ale z principu je prostě nepochválíme, že? :) jasný, taky mi serou, nezastávam se jich, ani tebe nenapadam, jen je to neobjektivní chvála

    • paráda

     Bunda10.12.2015 15:30reagovat

     Vždyť si dělám prdel Úsměv nevíme kdo stojí za jeho návratem.

    • paráda

     honzaspartan10.12.2015 15:45reagovat

     Já za návrat Přikryla nebudu chválit určitě nikoho.

     Alespoň ne v tuto chvíli.

     • paráda

      kapacitos10.12.2015 15:49reagovat

      a už si někdy někoho pochválil?Smích

      • paráda

       honzaspartan10.12.2015 16:03reagovat

       Samozrejme, ale ty sem chodis asi moc kratce a zrejme moc pozorne nectes.

       Vi nekdo, koho je tenhle nick? Ono to fakt vypada na samotneho Impulze Smích

  • paráda

   Capo10.12.2015 15:22reagovat

   Kde ses to dočetl? To indiána asi jebneÚsměv

   • paráda

    LukyACS10.12.2015 15:25reagovat

    http://www.fkdukla.cz/clanek.asp?id=Michael-Krmencik-se-vraci-na-pripravu-do-Plzne-Tomas-Prikryl-do-Sparty-3455

  • paráda

   JohnyPlayer10.12.2015 15:55reagovat

   Večnej marod, kterej odehraje zdravej ze sezony tak měsíc a půl. Navíc v ofenzivní fázi je jeho produktivita mizivá.

   • paráda

    FIKURA10.12.2015 16:24reagovat

    Impulz nám začíná hřebíkovatět se zdá.

    • paráda

     standis10.12.2015 16:50reagovat

     na to nemá mozkovou kapacitu.

  • paráda

   Sendi10.12.2015 16:33reagovat

   mám takový neblahý tušení, že přichází na pozici pravýho beka/halvbeka...

   • paráda

    standis10.12.2015 16:52reagovat

    NA 352 se hodí vpravo. A jsme zase u toho - tohle nevěděl Impuls v létě, když ho pouštěl?

    • paráda

     JohnyPlayer10.12.2015 16:54reagovat

     Přikryl byl odejit na základě argumentu, že je ze skla, pokud se nemýlím - na tom se nic nezměnilo. Kouč možná změnil názor vzhledem k tomu, že má v týmu jen samý přeučený záložníky a nebo lenochody.

    • paráda

     MarekKincl10.12.2015 17:00reagovat

     Přikryl není jezdič. U lajny je poloviční. Pokud hraje podhrot tak je skvělej.

     • paráda

      Bunda10.12.2015 17:10reagovat

      Souhlas. On potřebuje mít sílu na náběhy za obranu .. A ne celý zápas běhat tam a zpátky po lajně.. Prikras má skvělé první 3-4 metry, na nich uteče každému a tohle by Sparta měla využít.

    • paráda

     13goat10.12.2015 17:24reagovat

     To určitě ne, tam se naopak hodí typ Kadeřábek. Těch v lize moc není, kvalitativně nikdo, typově snad Zahustel nebo Masopust. Přikryl se hodí do křídelního systému 4231 na kteroukoliv pozici z těch 3. Navíc v dnešním fotbale nejde tolik o pozici, jako o roli (taktické pokyny s automatismy).

     • paráda

      honzaspartan10.12.2015 17:54reagovat

      Ve Spartě za Ščasného ale půjde pouze o pozici. Pořádné taktické pokyny a herní automatismy čekat nelze.

  • paráda

   pubi10.12.2015 17:31reagovat

   Můžeme začít slavit, v podstatě si ani nedovedu představit, že by nás věčný talent Tomík nedostal do LM! Jen doufám, že to nemá žádnou souvislost s příchody Zahustela/Šurala...

   • paráda

    LukyACS10.12.2015 18:29reagovat

    A já, že to nemá souvislost s odchodem Steinyho, takovýho plejera si nesmíme nechat utéct, zvládl zahrát proti Třinci. To by muselo bejt, aby nás tahle extratřída nedotáhla do LM Neutrální

    • paráda

     pubi10.12.2015 18:39reagovat

     Tak on zrovna Přikryl na beku nebyl o nic lepší. Smích

 • experto10.12.2015 14:10reagovat

  Tak z Plzně určitě vypadne jeden z dvojice Řezník-Rajtoral. První nehrál tak dlouho, že už možná zapomněl pravidla, druhý měl zase naposledy formu tak na Domažlice při rozhodnutém stavu. Oba v sobě ale něco mají, což se již ukázalo, a určité vzkříšení je vždycky možné. Horší než Mareček se Steinhoferem bych asi nebyl ani já, kdybych se dal v zimě do kondice, takže vzhledem k nedostupnosti beků v lize bych klidně dalšího plzeňského přeběhlíka zkousnul. Jak řikám, horší než ted to na tomhle postu být nemůže, ani kdyby tam onen příchozí chodil po rukou.

  Pokud nevyjde Karavejv nebo Bořil, případně nás nepřekvapí nějakým poloamatérem z ciziny, tak je to možná i reálné.

  • Inženýr10.12.2015 14:28reagovat

   Promiň, ale to nemyslíš vážně, ne? V plzni hlavní akvizice, která je totálně na odpis a budem to sem tahat? To samé, co případ steinhofer. Už se ani nedivím, fakt mam pocit, ze tu většinou píše sama hysterka a rádio. Karavajev je CSKA, tak asi ne. Bořil taky pochybuju. Tipuju Chvatala nebo někdo uplne jiný ze zahraničí.

   • experto10.12.2015 14:57reagovat

    Rajtoral se dá z tohodle pohledu brát skoro stejně jako Jiráček ... a ve finále je u nás jediný, kdo tu alespoň pobíhá, a není z toho co nastupuje nejhorší.

  • Bunda10.12.2015 14:29reagovat

   Blbost. K čemu brát hráče který nemá na evropský fotbal??

   • pubi10.12.2015 14:43reagovat

    Já s tím tedy taky nesouhlasím, nebrat! Ale na druhou stranu, my si na tomhle postu fakt polepšíme kýmkoliv, kdo umí běhat, střílet, nenahrává protihráčům do nájezdů a má normální trenky.

   • experto10.12.2015 14:54reagovat

    A Mareček, Steimhofer, Chvátal, Pauschek nebo případný Bořil mají? Úsměv

    My jsme nějaká ”třetí evropská kategorie”, s ambicemi a sny na tu ”druhou”, takže vlastně nevím, co je evropským fotbalem myšleno. Pokud by se Rajtoral nebo Řezník dali nějak do kupy, horší než co máme k dispozici by to zkrátka nebylo.

  • 13goat10.12.2015 14:41reagovat

   No, asi nám holt ulítl Aleš Matějů. Věřim však, že Chvátal může být stejně dobrý, pokud s ním budeme odvážní, jako Plzeň s Matějů. V Trenčíně je velice zajímavý Bero, který na pravém beku začínal, teď hraje spíše podhrota. Jinak Trenčín opět zalovil v Nigerii, odkud přivedl jisté dva černoušky, kteří jsou ze stejné akademie jako Simon Moses. Ten mimochodem včera dvě asistence za Gent v LM. Škoda, že jsme ho neulovili, velice zajímavý hráč.

   • LukyACS10.12.2015 14:52reagovat

    To mě v létě strašně štvalo, že se nepovedl Matějů, sic asi chlastá, ale na hřišti maká poctivě, a to je hlavní. Jeho jsem chtěl asi nejvíc, jelikož umí zahrát na obou stranách a pak Karavajeva, no nakonec máme Steinyho Neutrální

   • SFINGO10.12.2015 15:01reagovat

    Mosese je velká škoda, že jsme si ho nechali utéct. Gent za něj dal nějakých 600tisíc eur. Trenčín to dělá výborně s mladými hráči. Dost se třeba opomíná jamajčan Leon Bailey, který se o nich moc neohřál a už ho prodávali údajně za 1-1,4mega eur do Genku. Hráči , jako Van Kessel, Madu, Rundič nebo Bero už teď ukazují kvalitu a další talenti se už také prosazují ( především mladý brazilec Wesley. Další talenti jako Bala,Yin nebo Chia jsou v juniorce a teď přišel Maduka a Kalu.

    • captain_obvious10.12.2015 15:58reagovat

     Ten Madu vypadal super, když jsem letos párkrát sledoval Trenčín. Ale na levém beku nás bota úplně netlačí. Jinak Rundič mi v obou zápasech proti Steauě připadal jako jejich nejslabší článek, ten ještě možná potřebuje čas. Bero vypadá jako výborný hráč, ale ten asi už teď bude mít velikou cenovku.

  • waaw10.12.2015 15:24reagovat

   Ty si nevidel, jak Rapid pres Rajtorala prochazel jako nuz maslem. Stacilo kopnout mic dopredu a bezet. Podle mne ztratil s vekem rychlost a to se uz treninkem nedozene.

  • captain_obvious10.12.2015 15:43reagovat

   Rajtoral je na tom beku stejný hráč jako Mareček, akorát má lepší střelu a možná je malinko rychlejší. Ale taky dost podporuje útok a zpátky vyklusává a těžce hoří v obranné fázi. Řezníka prosím opravdu ne, to je fakt naprosto vylízanej dement, ještě jednou prosím ne.

    

   Udělali jsme ohromnou chybu, že jsme nechali Plzeň, ať vykoupí Matějů a pro jistotu rovnou i Suchana. Nevím jestli ti naši klauni vůbec ligu nesledují nebo věřili, že Ščasný přivede na pravého beka nějakou superhvězdu, těžko říct. Každopádně Chvátal vypadá OK, tipnul bych si, že by to na jaře hravě zvládnul a příští podzim už by byl zvyklý a rozehraný. Podle mého názoru není důvod přivádět beka, pokud máme možnost si Chvátala stáhnout zpátky, přinejhorším by tam sezonu dohrál Mareček a pořádná posila by se přivedla v létě.

   • kapacitos10.12.2015 15:52reagovat

    tak oni s nimi byli domluvený už dlouho dopředu a je všeobecně známo jaký mají mezi sebou vztah Starka a Paclik. To by jsme ho museli výrazně přeplatit a ještě by to nebyla jistota..

 • nechápu

  Piva Jardajzník10.12.2015 13:23reagovat

  proč ČT nekoupila licenci na oba zápasy EL, nijak extra drahé to podle mne není a je to furt lepší než vysílat nějaký trapný florbal a podobně.

  • nechápu

   ouissi10.12.2015 13:47reagovat

   Tak mne ze strany veřejnoprávní televize zase fascinuje neustálé opakování týchž utkání, třeba tři dny po sobě. Nejideálněji z oné regionální fotbalové soutěže v jihovýchodní části Spojeného království. Ale lze dosadit i libovolné další proměnné - zmíněný florbal, domácí mužské ligy košíkové a odbíjené atd.

   Jinak k meritu věci - samozřejmě je škoda, že ČT ”pustila” tolik fotbalových vysílacích práv. Škoda že to neudělala místo fotbalu s ledním hokejem! Ten by mně na obrazovkách skutečně nechyběl.

   Jinak dosud ČT držela schéma vysílání zápasu českého mužstva hrajícího na hřišti soupeře (logicky: hraje doma ---) hybaj fandit na stadión; hraje venku ---) nabídneme ti přímý přenos). Tentokrát zvítězil přenos z Liberce, pravděpodobně , že onom zápase bude ve hře přece jen o něco víc. A sledovanost, podle mne, o mnoho nižší nebude, než kdyby vysílali z Kypru.

    

  • nechápu

   kapacitos10.12.2015 13:54reagovat

   je to jednoduchý, ČT má právo vždy na jeden zápas podle svého výběru a logicky ten nejatraktivnější a v kterém ještě o něco jde. Nova má zbylé dva, mají to tak minimálně pro letošek nasmlouvaný.

  • nechápu

   captain_obvious10.12.2015 15:33reagovat

   To je rozjednaný už od začátku soutěže. Mě spíš sere, že to trapky z TV Nova zase musely už 3. hrací kolo po sobě vesrat na Nova Sport 2, naprosto zbytečný kanál, který skoro nikdo neposkytuje. Pitomci si myslí, že si kvůli pár zápasům z EL někdo bude platit to jejich směšné VOYO. To je klasické myšlení TV Nova, prachy, prachy, prachy a divák na posledním místě.

   • nechápu

    Pindruch10.12.2015 15:37reagovat

    Poskytuje ho největší český kabelový operátor UPC.

    • nechápu

     captain_obvious10.12.2015 16:25reagovat

     Osobně neznám vůbec nikoho, kdo by měl UPC. Ale třeba v Praze takových lidí asi bude dost.

     • nechápu

      Pindruch10.12.2015 16:32reagovat

      Nevím kolik v Praze, ale celkové v CR má 1,20 milionu klientů.

      • nechápu

       honzaspartan10.12.2015 19:04reagovat

       No a to je počet domácností, ne lidí, kteří UPC sledují.

       Co vím, tak to je k mání v krajských a bývalých okresních městěch snad v každém paneláku.

82019 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha