Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Chvátal + dotaz

  LukyACS15.4.2015 15:38reagovat

  1) Lavička o Chvátalovi, který se nevešel ani na střídačku:”Rozhodli jsme se pro větší zkušenost a větší defenzivní schopnosti Jakuba Brabce. To byl hlavní důvod.”

  Nechápu, proč ho sem Lavičkovi přivedli, když vědí, že si libuje ve zkušenostech.

   

  2) Najde se tu ještě někdo, kdo věří v titul a je pro setrvání Lavičky?

   

   

  • Chvátal + dotaz

   peterpan2715.4.2015 15:43reagovat

   1) Taky nechápu. Ale Lavička je neskutečně podělanej udělat nějakej překvapivej tah.

   2) Tak dokud je šance, má se věřit. Ale ta pravděpodobnost je už dost malá, 5-10 %

  • Chvátal + dotaz

   majtin15.4.2015 16:08reagovat

   ad1) Víťa dělá blbosti, zčásti možná pod tlakem. To že bude potřebovat na jaře zkušenost mu muselo být jasné.

   ad 2)Tak kdybychom začali hrát líp tak v titul jednoznačně věřím - Těžký zápasy nás čekají tři, na každý se teď můžeme soustředit, když jsme vypustili pohár.Liberec prostě není v nepřekonatelný formě, navíc jejich nejdůležitější hráči - Šural bude chybět, Pavelka po zranění. Mladá Boleslav - taky hrají jak na houpačce (Skalák jim asi chybět nebude, co? Ale Vacek určitě.)

   A pak prostě doma šmiknout Plzeň. Ta taky venku nijak neoslňuje, navíc kdyby dostal třeba o 2 góly, trochu by ji to srazilo. Ale vše záleží na naší hře - to je nejvíc limitující faktor.

   • Chvátal + dotaz

    Pindruch15.4.2015 16:14reagovat

    Skalák je na jaře jasně nejlepší hráč Boleslavi, takže chybět bude určitě. Vacek hraje podle toho, jak se vyspí.

    • Chvátal + dotaz

     majtin15.4.2015 16:18reagovat

     Takže Skalák nemůže proti nám hrát? Já se ptal, protože nevím, jestli je nějaká dohoda po přestupu.

     • Chvátal + dotaz

      lidoop15.4.2015 16:21reagovat

      Já myslím, že uplatnili sice opci, ale jejich bude až 1.7. Mimo přestupní období ho podle mě zapsat nemůžou, takže de facto je pořád ještě naším kmenovým hráčem.

     • Chvátal + dotaz

      Pindruch15.4.2015 16:22reagovat

      Trošku oříšek, pravda Úsměv Ale řekl bych, že i když jsou Sparta s Boleslaví domluveni na přestupu, tak momentálně je tam stále na hostování, protože přestupní termín ještě nezačal. Tudíž by hrát nejspíš neměl, pokud to má ve smlouvě o hostování zakázáno.

      • Chvátal + dotaz

       majtin15.4.2015 16:38reagovat

       No tak v tom případě by byla ta Boleslav zase schůdnější.

  • Chvátal + dotaz

   Capo15.4.2015 16:47reagovat

   Ad 1) Obecně nechápu proč sem mladé hráče přivádět, když se je Víťa bojí stavět. A to i v situaci, kdy už na daný post nemá další variantu a radši tam pak pošle hráče, jehož post to neni, v přípravě si tam nekopnul ani minutu a to jen proto, že je zkušený. Tohle mi hlava nebere. Vždyť i Konate začal víc hrát jen proto, že už mu na podzim nic jiného nezbylo, když se mu skoro všichni ostatní zranili. Podle mě by na podzim pořád sbíral minutky a hrál max za juniorku, kdyby v jednu chvíli nechyběli Přikryl, Breznaník i Hušbauer.

   Ad 2) V titul už nedoufám, protože nevěřím, že do vzájemného zápasu bude rozdíl menší než je současných 5b. A i fakt, že by Lavička po zisku titulu nejspíš zůstal, mě vede k tomu, že to nemusím nijak prožívat a nechám to osudu.

   • Chvátal + dotaz

    nemfi15.4.2015 17:18reagovat

    ad1) už se jednou spálil s Pauschekem a to dokonce na stejném postu a bylo to právě předloni s Hackenem. Až pote tam z nouze zaexperimentoval s Kadeřábkem. Co tu pak Chvátal dělá je pak jiná otázka. Asi se s ním počítá pro letní přípravu.

  • Chvátal + dotaz

   kopejtko15.4.2015 17:31reagovat

   Chvátal hraje slabě za juniorku a za odměnu půjde do základu áčka, tomu říkám logika

  • Chvátal + dotaz

   Tashunka Witko15.4.2015 17:32reagovat

   Upřednostnění Brabce (iMarečka) před Chvátalem je dokladem trenérského tápání a neschopnosti Lavičky.

    

   V titul nevěřím už od zápasu s Baníkem, neb tým vedený Lavićkou nikdy nebude hrát na venkovních hřištích aktivní fotbal a vždy bude selhávat v důležitých zápasech, protože Lavička je příliš jednoduchý a šablonovitý trenér.

   Kromě toho hrajeme horší fotbal než loni a výkonnostní sešup spíše narůstá, protože polovina hráčů ze základu je z formy.

 • Klopp

  Pindruch15.4.2015 11:42reagovat

  Klopp je volnej. Otavo jednej! Úsměv

  • Klopp

   Pavel0015.4.2015 14:36reagovat

   Začalo hezké počasí. Je čas jít ven a v klidu užívat začátek jara. Nemůžeš snad po Otavovi chtít, aby v tuto dobu pracoval.

   • Klopp

    Dynamo15.4.2015 14:44reagovat

    doufám, že pokud poletí Lavička, půjde Otava s ním

    • Klopp

     peterpan2715.4.2015 14:58reagovat

     Jo, chtělo by to tam trochu rozmetat, jak někdo psal dole, jsou si tam v moc velkým klídečku Úsměv

 • Fantastická bilance

  peterpan2715.4.2015 11:10reagovat

  Tak jsem si rychle spočítal body a skore z venkovních zápasů s kvalitativně lepšími soupeři. Je tam Neapol, Malmo, Bern, Zwolle, 2x Jablonec (liga + pohar), Plzen a Teplice. Takže za 8 zápasů jsou to 3 body (za remizy) z 24 možných a skore 2:12! Jedním slovem strašný...

  • Fantastická bilance

   majtin15.4.2015 11:37reagovat

   To fakt není náhoda ani náhodou a pro mě nepochopitelný, protože to není o hráčské kvalitě: spočítal jsem si totiž domácí zápasy se stejnými soupeři, vyjma Plzně a vyšlo mi 19 bodů z 21 možných! Smutek Napadá mě třeba, že by to mohlo být tím, že míváme v sestavě málo brejkových hráčů, ale to taky úplně neodpovídá, proti některým z těchto soupeřů přeci můžeme hrát nátlakově jako doma.

   • Fantastická bilance

    Pindruch15.4.2015 11:40reagovat

    To je jednoduché vysvětlení. Ven totiž jezdíme pro tzv. ”plusový bod”, jak říká například pan Kováč, ale soupeř kupodivu ve velké většině tuto naši připosranou strategii brzy odhalí, trošku zvýší obrátky a nenechá nám ani ten jeden.

   • Fantastická bilance

    LukyACS15.4.2015 11:46reagovat

    Hlavně mi přijde, že se to vůbec nijak neřeší, furt se opakuje to samé. Není to náhoda a Lavička na to taky dojede. Věřil jsem, že Víťa zapracuje na druhém stylu, ale ukázalo se, že jsem byl hodně naivní Úsměv

    • Fantastická bilance

     Pindruch15.4.2015 11:49reagovat

     Starýho psa novým kouskům nenaučíš. V padesáti se už těžko bude předělávat, když se to nenaučil doteď.

    • Fantastická bilance

     peterpan2715.4.2015 11:55reagovat

     Jo, to bylo jen takový vyjádření do medií, aby byl klid. Žádnej druhej styl se nikdy netrénoval a ani to nebylo v plánu

    • Fantastická bilance

     jirkas15.4.2015 15:05reagovat

     Jak se nevyhraje v Liberci, měl by letět okamžitě.

     Chtělo by to pak do závěru ligy nový impuls, i když už jenom na boj o 2. místo.To ovšem zaručuje kvalifikaci o LM a aspoň teoretická šance uspět tam vždycky je.Muselo by ovšem přijít zlepšení ve všech směrech.....Úsměv

     • Víťa nesmrtelný

      majtin15.4.2015 16:15reagovat

      Podle mě se jen čeká na příležitost - proti Teplicím ji odvrátil Lafy svou holubicí, teď v derby Brabec gólem před koncem. Možná kdybychom dostali v Jablonci v poháru třeba čtyřku, tak už by ke změně taky došlo.

   • Fantastická bilance

    majtin15.4.2015 15:15reagovat

    Jen doplním ke svému příspěvku domácí skóre 15:5.

  • Fantastická bilance

   nemfi15.4.2015 13:30reagovat

   Ta produktivita je venku. A schválně se podívej na to, kteří hráči obstarávali góly v venkovních zápasech se silnějšími soupeři dříve.

 • pohár

  SFINGO15.4.2015 10:02reagovat

  tak jsem se včera těšil na Spartičku, byl jsem pracovně v Turnově, a tak jsem si řekl, že si udělám radost a zajedu se podívat na Spartičku. No nevím, jaké měli hráči pokyny, ale výkon katastrofální. Obrana hořela, jako papír. Kováč sice má hlavičky, ale k čemu to je, když jakýkoliv trošku težší míč kope na tribunu a tím pádem ho ztratí, on se už konstruktivně nenaučí hrát. Oba beci hrozní, nulová podpora útoku, hodně míčů řešili nákopem a v soubojích z nich tak žádná jistota nevyzařovala. Vašoun je totálně z formy, vůbec se mu nedaří, Matěják dokonce i střílel a podařilo se mu několik přihrávek. Konaté byl asi nejlepší z našich, neustále v pohybu, sice se mu nedařilo herně, ale kdyby s jeho chutí a nasazením hrál celej tým, tak musíme vyhrát. Bořka to na druhou stranu asi vůbec nebavilo, ten snad ani neudělal sprint za zápas, a Krejčí asi bez komentáře. Řezníček to měl težké, ale ani on neměl snad jedinej míč. Nutno podotknout, že Jablonec taky nehrál nijak skvěle, ale hráči makali, napadali nás a snažili se hrát v rychlosti a zaslouženě postoupili

  • pohár

   SFINGO15.4.2015 10:09reagovat

   ještě pár postřehů. Hrajeme 4-5-1, ale když jdeme do zakončení tak ve vápně byl útočník, krajní záložník a z našich tří středových hráčů za vápnem Dočkal a za ním Matěják a Vácha, tak se prostě tenhle styl hrát nedá, pokud chceme být úspěšní a dávat branky. Konate často ve výborným náběhu, ale nikdo mu nedá včas přihrávku, dostane ji až pomalu v momentě když musí svůj pohyb zastavit. Naše standartky vše do stejných míst, nebo na přední tyč. A v poslední řádě, na lavičce hladoví hráči, ale trenér není schopen na to zareagovat, přitom dokud hrál na pravém beku Jablonce Kysela, tak byla velká šance přes něj chodit, protože ten kluk absolutně nestíhal, ale Krejčí s Podaným toho nebyli schopní využít. A naše hra nakopávaných balonů, jak za doby Chovance byla otřes. Znovu se ukázalo, že jakmile nehraje Costa a Kadeřábek, tak jejich náhradníci nejsou schopní kontruktivně pod tlakem rozehrát a ztrácí míč za míčem. No sečteno podtrženo, nečeká nás nic lehkého v budoucnu, většině hráčů chybí agresivita, rychlost, start na míč, a hlavně chuť hrát a jít do zakončení ve více lidech.

   • pohár

    SFINGO15.4.2015 10:18reagovat

    ještě k trenérovi, bohužel u nás není moc veliký výběr, nebo spíše žádný a asi je na čase se podívat do zahraničí, bohužel si myslím, že toto se mělo už udělat v zimě. A pokud byla šance získat trenéra z mládeže Bayernu, tak se měl získat. Ono by to mělo řadu výhod, nové kontakty, přehled o hráčích o kterých naše vedení ani neví, možná i nějaká spolupráce s top zahraničním klubem, a v neposlední řadě i značná pomoc v prodeji našich hráčů do zahraničních lig.

    • pohár

     Pindruch15.4.2015 10:42reagovat

     Zahraniční trenér nepřijde. Ten by totiž mohl svojí předpokládanou náročností a zvyklostí na profesionalitu nabourat ten klídek a pohodlíčko v kancelářích vedení Sparty. Vždyť co jim tam chybí? I přes všechny ty průsery si tam dál hezky v klídku žijí a rozhodně ne špatně. Proč by si to chtěli narušit? Úsměv

    • pohár

     lidoop15.4.2015 14:25reagovat

     Ja bych to o tom zahranicni trenerovi rad uvedl na pravou miru. Ter Stegen ve hre nikdy nebyl, jeho prichod byla naprosta utopie, navic vymysl novinaru.

     • pohár

      Srdcař Plavšič15.4.2015 15:08reagovat

      Taky doufám, že Ter Stegen nepřijde. Přece jenom má ještě platnou smlouvu v Barceloně a navíc se nám vrátí Bičík.

      • pohár

       lidoop15.4.2015 16:19reagovat

       Já je úplně domotal, napřed jsem si říkal Ten Hagen, pak jsem si vzpomněl nakonec na Ter Stegena a on je to nakonec Ten Hag Smích

 • Koukám, že Lavičkovi se ty jeho

  Tashunka Witko15.4.2015 9:46reagovat

  aliasy - Gándhí, Pokorný, Respekt, Nebojsa, ...

  asi nějak zprotivily, tak si sám pro sebe vymyslel novou přezdívku:

  ŠPATNÁ EFEKTIVITA

  • Koukám, že Lavičkovi se ty jeho

   LukyACS15.4.2015 10:08reagovat

   Lavička může bejt hlavně rád, že Slavia, Hradec, Jablonec a další týmy neproměnily své šance v lize. Jinak by byl už dávno vyhozenej.

 • Včera hrozný výkon

  jirkas15.4.2015 6:57reagovat

  Čekal jsem v poháru postup a byl jsem nepříjemně překvapen hlavně výkonem Sparty.Pomalý fotbal s rozehráváním do stran, absence přímočaré akce,i okolo vápna se hráči snaží kombinovat.Naprosto postrádám střelbu ze střední vzdálenosti.Doufám že po sestupu Cagliari vyrazí Zemana a Hušbauer se vrátí.Takový hráč mi momentálně ve Spartě schází - střelec.ZoufalstvíZoufalství

 • Porážky

  majtin14.4.2015 22:21reagovat

  Porážky mi samy o sobě tolik nevadí, nejhorší je pak poslouchat nebo tady číst ty výblitky. (To není nic proti konstruktivní, adresný, férový, neironizující a neponižující kritice.)Smutek

  • Porážky

   petr13714.4.2015 22:47reagovat

   to nema cenu resit, je to par nicku porad dokola, vetsina z nich papouskuje, jak za vsechno muze Hrebik (i kdyz vedi hovno), mensi cast nesnasi Lavicku (tam aspon videj hru a slysej jeho vyjadreni), trosku se to opepri Brabcem, kdyz je nejhur tak se pripomene Mazanek popr. vyhozenej ridic autobusu.

    

   Nevim jestli jsou ti lidi trolove nebo trotlove, kazdopadne je zcela zbytecny se jima nejak trapit, jsou to ubozaci

  • Porážky

   Avhred14.4.2015 23:21reagovat

   Nemá smysl se tím zabývat; když si člověk přečte monotematické výpotky některých diskutérů, tam mu musí být jasné, že primárně nejde o nějakou trefnou kritiku nebo pojmenování věci pravým jménem, nýbrž o to strhat a zesměšnit neoblíbeného hráče nebo více neoblíbených hráčů v nějakém stereotypním sarkastickém příspěvku, jehož podobu jsme tady v lehkých obměnách viděli už nesčetněkrát. A občas mi přijde, že někteří podle toho, jak píšou, se snad na minely Brabce, Váchy a spol. dokonce těší, aby tady mohli znovu a opakovaně blouznit.

  • Porážky

   majtin14.4.2015 23:29reagovat

   Samozřejmě máte pravdu, ale někdy mám pocit, že je to jako plevel, který to tu všechno pak prorůstá, když se to trochu nereguluje. A tohle je pro media jeden z hlavních zdrojů sparťanských fanouškovských názoru.

 • Neschopa žije mimo realitu

  Tashunka Witko14.4.2015 22:00reagovat

  Musíme teď zase rychle přepnout na ligové boje a udělat vše pro obhajobu mistrovského titulu,“ pokračoval trenér Lavička, který udělal řadu změn v sestavě oproti sobotnímu derby.

 • Real

  Tashunka Witko14.4.2015 21:39reagovat

  Provozují vůbec stejný sport jako hřebíkovská Sparta ?

  • Real

   DJDriver14.4.2015 21:42reagovat

   ono i hrebikovolavickovska aby bylo jasno ale jinak je to krasnej zapas oproti ty hruze co predvedl jeblonec se spartou

 • Pokud na Spartě

  FIKURA14.4.2015 21:00reagovat

  bude trvat kamáradíčkování a prosazování svých oblíbenců, tak se Sparta z místa nedostane.Věřím, že Brabec, Krejčí, Mareček jsou kvalitní hráči a můžou Spartě co dát. Ale v takovém dezolátním stavu co nyní jsou by v žádným týmu nehráli v základu a leštili by nějakou chvíli lavičku. Protože momentálně mužstvu víc škodí, než prospívají. Ale budou hrát furt. Protože, a nezlobte se na mě, tam je tlačí Hřebík. Svý oblíbence, kteří musí za každou cenu hrát. Tohle nikdy ve Spartě nebylo. To zavedl až Hřebík. Prosazování svých oblíbenců. Začalo to Mazánkem a končí to Brabcem. Tím týpkem, kterej si chytře pozval Stavaře Járu na svoji svatbu a tam ho hezky hostil..

  • Pokud na Spartě

   peterpan2714.4.2015 21:02reagovat

   nezlob se na mě, ale: Smích

   • Pokud na Spartě

    Zoidy14.4.2015 21:33reagovat

    Celkem souhlas, ale Marečka bych do týhle skupiny nedával, letos prakticky jen lepí díry po vykartovaných nebo zraněných, to mi jako protěžování nepřijde. A zrovna na DM mi letos o moc horší než Vácha nepřijde, na kraji obrany je to bídný, ale furt o třídu lepší, než tam zahrál dnes Brabec.

    • Pokud na Spartě

     Tashunka Witko14.4.2015 21:47reagovat

     Měli jsme možnost dát tam Juraje, ale nakonec jsme se rozhodli dát do sestavy zkušenějšího hráče,“ uvedl důvod, proč nastoupil Jakub Brabec na pravé straně obrany.

     • Pokud na Spartě

      Luke14.4.2015 23:31reagovat

      Juraj měl prý zažívací potíže.

   • Pokud na Spartě

    atraps214.4.2015 21:38reagovat

    Jen dva ze základu jsou mírně protěžováni inženýrem.Ostatní je věcí pana pokorného.

  • Pokud na Spartě

   rebus14.4.2015 21:03reagovat

   DOBRÝ VEČER PANE SVENGR!

   • Pokud na Spartě

    FIKURA14.4.2015 21:16reagovat

    DOBRÝ VEČER PANE BRABEC!Smích

    • Pokud na Spartě

     Pavel0014.4.2015 21:21reagovat

     Pane Švengr, myslíte toho mazánka co byl vyhlášen nejlepším brankářem základních skupin LM?

     • Pokud na Spartě

      Tashunka Witko14.4.2015 21:35reagovat

      Třeba myslí toho cedníka, co nám prohrál zápas se Slovenskem.

      • Pokud na Spartě

       atraps214.4.2015 21:45reagovat

       dostat branku od Slovenska nepovažuji za ostudu.

  • Pokud na Spartě

   Mário Vdolek14.4.2015 21:47reagovat

   Opět pohádka o Hřebíkovi. Tak hlavně, že loni to prosazování vyneslo double SmíchSmíchSmích

  • Pokud na Spartě

   Shrekson14.4.2015 21:52reagovat

   Sorry, raději tam budu mít Brabce než Kováče kterého mám rad ale roky nezastavíš.. Mě to přijde že hodně lidí si nepamatuje jak jsme platili Mareše a podobné starší hráče co skončili v cizině.. Zadarmo nebyli a nic moc něpředvedli krom výjimek.

   Spíše Lavička je ulet dát Brabce na krajního beka, nechápu proč nedal šanci hráči z juniorky nebo nezkusil toho slováka?

   • Pokud na Spartě

    ajosek14.4.2015 22:21reagovat

    Ty jo Brabce vážně NE!!!Tak hroznýho obránce jsme už dlouho neměli!!!Vztek

    • Pokud na Spartě

     artaxerxes15.4.2015 13:29reagovat

     Mně napadá Řepka.

     U Brabce nehrozí, že ukradne pokladnu a nehrozí mu v každém zápase červená.

  • Pokud na Spartě

   majtin14.4.2015 21:54reagovat

   To už je diagnóza.

  • Pokud na Spartě

   ajosek14.4.2015 22:18reagovat

   souhlas-Hřebík má svoje oblíbence a ti musí hrát za každou cenu!!!!A Lavička drží hubu a krokOtrávení

  • Pokud na Spartě

   zvaadha15.4.2015 11:43reagovat

   Neřekl bych, že prosazování oblíbenců ve Spartě dříve nebylo. Co Michal Bílek a jeho odstřelení Vency Drobného? Zrovna Bílek hodně dával na své sympatie, což se pak projevilo v repre.

77360 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha