Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Posily

  wasek2611@centrum.cz30.5.2015 1:17reagovat

  podle mě stačí pravej bek a útočník (nejlepé 2 pravý beci). Útočník nějakej typu Došek, Kweuke ...bijec do Vápna. Řezníček ani nešpor tohle nesplňujou..v zápase nevim s kym řezníčka obránci soupeře odstavili tělem...to neni hráč pro nás...

   

  Dále na PO vyzkoušet toho Nečas, vyzkoušet na tom postu Schranze (popř. ten chvátal nebo Paushek) - a to způsobem tím, že tito hráči nebudou mít dovolenou a v době dovolenejch s nima Ščasný bude trénovat a posoudí jejich potenciál. Potom v těch 4 týdnech se těžko bude něco vymýšlet nového...

   

  fakt nemá cenu zase tahat průměrňáky, který zabíraj jen místo našim ochovancům..pod smlouvou máme fakt dost hráčů, ale útočník a PO asi chybí.

   

  Jiné posty - Gólman -> není potřeba

  Střední obránce -> pouze KVALITU, takže Sivok nebo nic. Na SO máme Brabce, Kováče, Švejdíka, Mária, Poloma, Hovorku, Karafiáta a určitě jsem na někoho zapomněl. Když vynechám Jablonec a Plzeň, tak obránci nejsou kde brát (možná Frydrich...ale to je hodně nahraně)

   

  Levý bek -> Hybš, Costa, Podaný, Breznaník ..není co řešit

   

  Levý záložník -> Breznaník, Sýkora, Přikryl, Krejčí, Konaté ..i odchod krejčího by se dal zacelit z vlastních zdrojů

  Dz -> Vácha, Jánoš, Mareček

  SZ -> Dočkal, Matěj, Hušbauer, Shala, Čermák, Folprecht, Jirásek, Vacek ..těch hráčů je na tenhle post dost

  Pravý záložník -> Dočkal, Přikryl, Konaté, -> možná by jeten TOP hráč mohl přijít, ideální by bylo setrvání Kádi...

   

  Nechci říct, že posily nepotřebujeme, jen prostě to musej bejt TOP hráči a ne jako teď...v český lize takový snad nám k mání nejsou..

   

   

  • Posily

   rozumbrada30.5.2015 1:42reagovat

   že řezníček není hráč pro spartu s tím souhlasím,ale to s tím,že si ho někdo odstavil tělem by snad neměl být hlavní důvod.mě se třeba v zápase několikrát podařilo odstavit o hlavu většího a o 10kilo těžšího hráče.oni i hráči typu kweukeho,doška nebo bonyho byli několikrát odstaveni tělem.když bude kweuke zadejchanej,bude se moc soustředit na balon nebo nebude čekat hráče okolo sebe tak ho můžou odstavit papírci typu plašila nebo hořavy.

   • Posily

    jirkas30.5.2015 14:24reagovat

    Já si naopak myslím,že Rezníček hráč pro Spartu je.

    Jednoduše nemohl nic ukázat,když nedostal příležitost.Lafatovi bude letos už 34 let, na tom se nedá věčně stavět.Lepších útočníků než Řezníček v lize moc neběhá....ÚsměvÚsměv

  • Posily

   Capo30.5.2015 8:05reagovat

   Já souhlasim, že když už posily, tak opravdu top kvalita, cokoliv jiného nemá smysl. Ale z mého pohledu minimálně 2 hráči do obrany (PO, stoper), 1 do zálohy (OZ) a 1 do útoku musí přijít bezpodmínečně, i kdyby nikdo ze základu neodešel.

  • Posily

   Tashunka Witko30.5.2015 8:23reagovat

   Tady se dá souhlasit jen s tím, že přiváďet se má jen skutečná kvalita. Jinak např. naši odchovanci Brabec a Krejčí byli na jaře největší slabinou Sparty a jedním z hlavních důvodů, proč jsme opět selhali a ztratili titul, protože byli nemístně a neoprávněně protěžováni. Takový Brabec nemá pro moderní fotbal sebemenší předpoklady a je živoucím důkazem ubohosti a faktické neschopnost sportovního vedení, kde se činy některých rádobyexpertů diametrálně liší od jejich kolovrátkových projevů o hráčském potenciálu, pohybových předpokladech, dynamice, senzomotorice atd..

   Dopracovali jsme to tak daleko, že máme nejslabší stoperskou dvojici v celé lize a určitě se nedá spoléhat na možnost okamžitého nasazení Poloma, Hovorky či Karafiáta, přičemž ti zbývající výtečníci nemají ve Spartě co pohledávat ! A to včetně nesmyslně obhajovaného, slaboučkého a nedůrazného Holka ( na jaře obrovská slabina týmu), který měřen dle tebe hrou tělem, by neobstál ani v ženské juniorce !

   • Posily

    majtin30.5.2015 11:54reagovat

    S tímto příspěvkem , krom první věty, nesouhlasím a hlavně se mi na něm nelíbí, že je to zase spíš jen trapná jedovatá ironie a zesměšňování.

  • Posily

   standis30.5.2015 9:02reagovat

   Podle mě je nutnost a měla by to být priorita Sparty pravý bek a stoper. A skutečně kvalitní a ihned k nasazení. Ostatní se dá z vlastních zdrojů zalepit.

  • Posily

   Standa Hejkal30.5.2015 10:49reagovat

   1. Určitě nestačí bek a útočník - tenhle kádr opakovaně ukázal, že na Evropu nemá.

   2. Bijec do vápna? A neměl by nás zase trénovat Bílek nebo Chovanec? Otrávení K argumentu, že Řízek jednou spadnul jen tolik -

   SmíchSmíchSmíchSmích

   3. Souhlasím, že nemá cenu tahat průměrňáky.

  • Posily

   Chrod30.5.2015 11:45reagovat

   Máš tam vypsanejch milion hráčů, kteří jsou úplně k ničemu, ale hlavně, že je máme. Chceš říct, že když máme na LZ Breznaníka, Sýkoru, Přikryla, Krejčího a Konatého, že to je v pohodě, i když ani jeden na základ Sparty nemá? Nechal bych tak Sýkoru (možná Přikryla) na lavičku a zbytek pryč. Jenom doufám, že toho Krejčího někdo koupí a že vedení nebude debilní jako vždy a pustí ho hned.

   To samý u SZ - Jirásek? Vacek? Folprecht prý hraje slušně (neviděl jsem), ale vedení s ním není vůbec v kontaktu, takže s ním nejspíš už vůbec nepočítáme.

    

   Potřebujeme hlavně, abychom přestali nakupovat stylem, že vezmeme 5 tragédů, jako tohle přestupový období, že se třeba někdo z nich chytne. Picault, Řezníček, Schranz, Chvátal atd... samý zbytečný příchody, hlavně, že jsme pustili Skaláka.

    

   Doufám, že nikoho zase nenapadne ”rozšiřovat” kádr nějakýma Nešporama jenom proto, že je jednoduchý je přivést a pak si může Otava orazit, protože aspoň něco udělal. My potřebujeme posily do základu! Odejde Kadeřábek a Kadlec, snad i Krejčí. Takže potřebujeme PO, LZ a útočníka (jak by se hodil Skalák, kterej umí zahrát na kraji jako Kadlec), ale hlavně stopera, tam hoříme nejvíc.

   • Posily

    Kombinator30.5.2015 12:18reagovat

    Podle mě potřebujeme i levýho obránce. Costa je sice vynikající atlet, ale fotbalista to zase tak super teda není a Hybšovi moc nevěřím, navíc mi nepřijde jako úplně prototyp moderního beka, který piluje lajnu.

    • Posily

     Chrod30.5.2015 12:56reagovat

     Já Costovi věřím, že se zvedne, v posledních zápasech mi tak hroznej nepřišel. Minulou sezonu hrál opravdu dobře a s formou šli dolů snad všichni z týmu kromě Matějovskýho a Kadeřábka. Navíc lepšího levýho beka jen tak podle mě neseženeme a byla by škoda ho nepodržet, když potenciál v něm nějakej je. Fyzicky je na tom opravdu výborně. Hybšovi taky moc nevěřím no, ale náhradníka dělat může.

     • Posily

      Kombinator30.5.2015 13:42reagovat

      O formě Costy nemuvím, ta nebyl nic moc, to je jasný, ale vadí mi u něj absence individuální kvality směrem dopředu. Když si všimneš jak hraje, tak sám nikdy nic nevytvoří, nikdy neobejde hráče, ba co víc, ani se o individuální přechod přes obránce nepokusí, jeho jedinou předností jsou náběhy a ty jsou většinou degradovány slabou kopací technikou. Když k tomu navíc připočtu, že ač je to vynikající hlavičkář, tak při útočných standardkách nemá ani ponětí na jakou světovou stranu se mu míč od palice odrazí, tak mi z toho vychází, že on opravdu není ta pravá volba. Potřebujeme moderní beky, kteří dokážou v různých částěch zápasu suplovat i křídlo, Costa tohle na 100% nesplňuje.

  • Posily

   Duncan30.5.2015 13:36reagovat

   Potřebujeme, jak píší jiní, hráče rovnou do základu. A sice PO, stopera, ofenzivního založníka (kdyby dokázal hrát i na kraji tak super) a utočníka jiného typu, než je Lafata.

   Pustil bych asi Řeznička, Nešpora (třetího útočníka by dělal někdo z mládých), Kováče se Švejdíkem. Šanci by měli dostat hráči z hostovaček. Není možný jich mít tolik, nedat jim šanci a pořád je jen posílat po hostovačkách.

 • Curych

  ouki29.5.2015 22:43reagovat

  Dnes se konala ve fotbale ohromná událost, celý svět sledoval Curych (já si to třeba pouštěl polovinu dne v živém streamu) a já sem přijdu večer a tady o tom ani řádka?

  • Curych

   Avhred29.5.2015 22:51reagovat

   Popravdě, sice jsem o té volbě věděl, ale vůbec jsem to nesledoval, protože jsem byl přesvědčený, že to ten senilní švýcarský dědek zase vyhraje (což se potvrdilo).

   • Curych

    pubi30.5.2015 1:09reagovat

    Přesně tak. ”ohromná událost, celý svět sledoval Curych” - to ouki docela ustřelil Úsměv

    • Curych

     majtin30.5.2015 9:35reagovat

     Tak spíš by bylo lepší říct, celý fotbalový svět nebo spíš, všichni kdo se o fotbal zajímají trochu do hloubky.

  • Curych

   Srdcař Plavšič29.5.2015 23:03reagovat

   Chtěl jsem tu k tomu něco napsat, tak tedy:

   Je pro mě zcela nemyslitelné, aby tak důležitou organizaci vedl někdo, kdo je fakticky zaplatený do nejrůznějších netransparentních finančních machinací, ale zaráží mě ještě jedna věc. Jak může být na takovém postu člověk, kterému je 80 (!) let? Vede fotbalovou organizaci, tedy organizaci zaštiťující dynamický sport. A tuto pozici vede člověk, který již s aktivním fotbalem přes polovinu života nemá žádnou zkušenost, pouze manažerskou. Někdo může jako plus navrhnout zkušenosti, ale na tom postu by měl být někdo mladší, otevřenější změnám a touhou fotbal jako celek někam posunout, vyvíjet (což ovšem nemusí úplně nutně souviset s věkem, ale v osmdesáti letech?). Vypadá totiž dost zkostnatěle (fotbal) a jako kdyby se separoval od společnosti, nepřijímá v podstatě nic, co je pro společnost běžné (viz nové (video)technologie).

   Co si o tom myslíte?

   • Curych

    Avhred29.5.2015 23:19reagovat

    Ten zkostnatělý senilní švýcarský tmář a obskurant by měl samozřejmě vypadnout a uprázdnit místo mladším, jež budou otevření změnám a hlavně se bude jednat o lidi s neposkvrněným morálním profilem. Ale je jasné, že i když několikrát lživě prohlásil, že již kandidovat nebude, bude se u koryta držet zuby nehty.

   • Curych

    majtin30.5.2015 9:39reagovat

    Prostě je to hrozně blbě. Zaprvé měl po tom skandálu odstoupit, říct třeba, že má svědomí čisté, ale že je potřeba nový impulz. Zadruhé opravdu je starý i svým myšlením. Lpění na tradicích a strach zavádět nové věci do fotbalu? Podívejte hokej se nebojí sáhnout do pravidel, když to prospěje zatraktivnění hry. Nebo třeba jak fotbalu prospělo zrušení malé domů.

 • u21

  rozumbrada29.5.2015 20:31reagovat

  poslední dobou podává výborné výkony pokorný z liberce.nějak nechápu,že se tam dostane brabec a on ne po kalasovi asi nejkvalitnější mladej stoper v čr klidně bych ho bral do sparty je mladší jak brabec a navíc rychlejší a důraznější

  • u21

   Chrod29.5.2015 20:40reagovat

   Pokorný je hroznej, lepší než Brabec neni ani náhodou...

   • u21

    Bunda29.5.2015 20:44reagovat

    Souhlas s Chrodem. Tohle už tu bylo s Kovačem.. Ono je něco jiného hrát v pasivní obraně v Liberci a v aktivní ve Spartě.

    • u21

     pubi29.5.2015 21:56reagovat

     Pokud by hrál Kováč tak, jako v EL za Liberec, tak strčil do kapsy s prstem v nose i současnýho Maria. To nemá s rozdílem obrany v Liberci a Spartě nic společnýho, ona taky naše obrana není o moc lepší. To je jen o tom, že Kováč samotnej šel prostě strašně výkonnostně dolů - a taky mu logicky v jeho letech nepřidá herní nerozehranost.

     • u21

      Bunda29.5.2015 22:03reagovat

      To teda má. Pokud by stál ve vápně tak jako v Liberci tak je top! Ale koukni kde stojí stopeři Sparty 25 metrů před vápnem takže žádné souboje,sbírání centrů,ale vytlačování hráčů,zmenšování hřiště,předskakování soupeře ještě před soubojem..Na to ve 35 letech mít nemůže. On sám říkal že se to zkusí naučit když přicházel, ale celý život to hrál jinak takže se mu to nedaří .

      • u21

       pubi30.5.2015 1:11reagovat

       Podle mě je to nesmysl - mimochodem minimálně polovinu kiksů - co si tak vybavuju - udělal i při zastaralým osobním bránění nebo soubojích ve vápně - to znamená nic, co by souviselo s aktivní vytaženou obranou...

  • u21

   kopejtko29.5.2015 22:19reagovat

   vzhledem k tomu kolik máme středních obránců je mě nějaký Pokorný naprosto volný a moc bych za to nedal že hrát Brabec ve Slovanu tak je to tam stopér číslo jedna

 • Ze současného vývoje Sparty je mi smutno

  Dno29.5.2015 19:22reagovat

  Od nějaké koncepce jsme se naprosto odvrátli. Pamatuji si, jak jsme hráli na Dukle ještě za Haška a s Hřebíkem na lavičce s naprosto jiným týmem než dnes, sice jsme tehdy remizovali 1:1 a ztratili naději na titul, ale ta hra měla hlavu a patu.

  Za Lavičky jsme se naučili styl, který fungoval dobře díky skvělým hráčům ve formě.

   

  A teď jsme se vrátili ke zkoušení různých koučů, jestli to náhodou půjde, nebo nepůjde. Bohužel.

   

  Spartě fandit nikdy nepřestanu, ale je mi smutno.

  • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

   rebus29.5.2015 20:19reagovat

   Podpis a razitko!

   Skoda ze ta cesta tenkrat nepokracovala-vypadalo to ze jsme se ucili hrat jako Bayern pod Haynkensem... Rekl bych ze jsme tam hrali nejlepsi fotbal za poslednich 15 let

   • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

    Zoidy29.5.2015 20:32reagovat

    Nejlepší fotbal za posledních 15 let, já mám dost. :D Pak tady něco říkejte antihřebíkovcům, že jsou zaslepení...

    • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

     rebus29.5.2015 20:58reagovat

     ? a kdy jsme hrali lip?

     • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

      Zoidy29.5.2015 21:45reagovat

      Například loňskou sezonu na jaře, pak kromě úplnýho začátku sezony ten podzim, kdy tu byli Leo s Bonym a taky než přišel podruhý Hřebík tak by se nějakej úsek taky určitě našel, ale tam už si to dopodrobna nepamatuju, ale zařadil bych tam například i první půlsezonu pod Hřebíkem, do těch tvých 15-ti let se taky vejde...

      • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

       majtin29.5.2015 21:55reagovat

       No vlastně by bylo přesnější říct něco jako že to byl fotbal, kterému nechyběly všechny moderní prvky, ale ještě to bylo takové nedovařené. Takže za posledních 15 let by se asi našly pohlednější úseky sezón, ale toto bylo stavěno na nejpevnějších základech.

      • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

       Bunda29.5.2015 21:55reagovat

       Když tu bylo duo Leo-Bony tak to byla paráda,ale v Evropě nejde uspět s hrou na individuality takže to bylo dobré jen pro naší ligu. V cizině mají systém skoro všechny týmy + lepší hráče takže nelze uspět bez lepšího systému který bude dokonale prováděn.

       Za Lavičky to bylo taky fajn,ale opět nevhodná hra do LM - pomalá hra,zdlouhavé držení míče,pomalejší hráči v sestavě..

        

       • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

        Zoidy29.5.2015 21:59reagovat

        A podle čeho soudíte, že ta hra v tom půlroku byla vhodná do LM, když jsme s tím nedokázali porazit ani půlku český ligy a v Evropě jsme vůbec nehráli? :D

        • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

         majtin30.5.2015 8:46reagovat

         Protože jsou nějaké prvky, které prostě moderní hra obnáší. A ty lze u vyspělejších klubů pozorovat. A tyto prvky se v naší hře začaly objevovat. Ale jak píšu výš bylo to nedovařené a ne všichni hráči pro to byli vhodní.

      • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

       pubi29.5.2015 21:59reagovat

       Ten půlrok, co hráli vedle sebe Leoš s Bonym, to nemělo s moderním pojetím fotbalu nic společnýho. To byla prachobyčejná hra z okresního přeboru ”všechno na individuality, oni to zařídí”...

       • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

        Bunda29.5.2015 22:06reagovat

        Souhlas s Pubim. V té době chyběl střelec a větší kvalita hráčů ,ale systém byl OK.

  • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

   majtin29.5.2015 20:30reagovat

   Vidím to dost podobně. Zase to bude čekání na zázrak, místo jeho budování.

   • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

    Bunda29.5.2015 20:42reagovat

    Naše mládež zesměšnuje TOP kluby v Anglii a Křetinský to nechce zkusit přenést na áčko..Asi už nemá trpělivot.

    Bez dobrého systému hry nelze v Evropě uspět a ten dobrý systém naše mláděž hraje,tak proč se to samé nehraje v áčku ? Zase asi chceme vyletět s Hackenem s tím naším presinkem o jednom hráči,hrou bez náběhů,pasivitou stoperů..Neutrální

    • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

     spartas29.5.2015 20:57reagovat

     Ale máme experta na standardky. A brankáře nám možná bude trénovat podrazáckej odchovanec Slavie z Brna.

     • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

      rebus29.5.2015 21:00reagovat

      pssst-prijde Bega a budes hovadko a se-shit ktery se jen hraje na spartana

      • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

       spartas29.5.2015 21:18reagovat

       Od tohohle experta by mě to fakt bolelo :D

  • Ze současného vývoje Sparty je mi sm

   pubi29.5.2015 21:46reagovat

   Souhlas, na tom zápase jsem byl. Pokud se nepletu, tak jsme si tam snad i promrdali titul, a přesto to byl asi jedinej zápas co si pamatuju, kterej Sparta v lize nevyhrála a já přesto neodcházel ze stadionu nasranej..

 • hm ceny

  DJDriver29.5.2015 18:08reagovat

  Permic jsou venku....nic moc

  • hm ceny

   Pindruch29.5.2015 18:10reagovat

   Já mám stejnou jako loni, spokojenost Úsměv

   • hm ceny

    Luke29.5.2015 18:12reagovat

    Taktéž.

   • hm ceny

    DJDriver29.5.2015 18:12reagovat

    Ja mam pocit ze mam vyssi qle nejsem si jistej mam ji doma. Btw udelali jen 4 cenove skupiny jo ?

    • hm ceny

     Pindruch29.5.2015 18:21reagovat

     Jj, jsou jen čtyři pásma. Pro mne se tím ale nic nemění.

 • Los

  JosephV29.5.2015 17:28reagovat

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-evropske-pohary/237741/na-koho-pujdou-ceske-kluby-mozni-souperi-v-poharove-evrope.html?kapitola=190240

  Moje přání je Bern, to je asi nejhratelnější tým, hlavně se vyhnout třeba Monacu...

  • Los

   DJDriver29.5.2015 18:09reagovat

   Kamkoliv jen ne na umelku.

  • Los

   Azog29.5.2015 20:36reagovat

   Monaco nebo Ajax

 • čistka

  rozumbrada29.5.2015 16:24reagovat

  kteří hráči by podle vás měli táhnout?

  ze základu podle mě krejčí-neuvěřitelná tragédie ani nemám chut vypisovat kolik už toho pokurvil.brabec,vácha-šneci co ztrácí balony na evropský fotbal ani jeden nemá.názor,že váchovi se povedl v repre zápas proti bludným holandanum neberu.ten hráč je v repre stejným omylem jako grigar.v každém zápase ve kterém o něco šlo (hacken,malmo)selhal,spíš než výkony na hřišti na sebe upozornuje v novinách a na internetu.costa ten je mimo ještě delší dobu jak krejčí.je nejistej a kiksuje.a samozřejmě by měli táhnout i pánové švejdík,picault a kováč.

  • čistka

   Spytihnef29.5.2015 16:33reagovat

   možná by bylo nejlepší kdyby jsi táhl ty

   • čistka

    Standa Hejkal29.5.2015 16:37reagovat

    Napsal to sice dost neuctivě, ale je to pravda.

   • čistka

    rozumbrada29.5.2015 17:12reagovat

    ty asi nechceš aby se sparta dostával do LM a vyhrávala tituly?

    • čistka

     Spytihnef29.5.2015 18:46reagovat

     Na to jsi přišel jak?

     Já jsem hlavně slušně vychovanej a mám respekt ke sparťanským hráčům.

 • Boj o poháry

  Spytihnef29.5.2015 16:18reagovat

  Očekávám, že si to Jarda v Plzni ošéfuje, proto by byl hřích nezkusit něco naložit na výhru Příbrami s kurzem 7.

  • Boj o poháry

   Kombinator29.5.2015 17:35reagovat

   Pro Jardu je dobrý, že nemusí řešit kolik jablek naloží a jak moc to bude vidět, prostě jen stačí poprosit strejdu Paclíka se kterým táhne za jeden korupčnickej provaz.

 • nový trenér ?

  kopejtko29.5.2015 16:04reagovat

  http://hodoninsky.denik.cz/fotbal_region/matusek-absolvoval-staz-ve-sparte-na-trenincich-sledoval-praci-srnicka-a-zitky-20150403.html Úsměv

  • nový trenér ?

   spartas29.5.2015 16:18reagovat

   Dokonce se připojil i Zítka, který jinak, jak víme díky zákulisním informacím, vede pouze individuální brankářské tréninky, všechno trénuje pouze Srníček.

   • nový trenér ?

    FIKURA29.5.2015 16:25reagovat

    SmíchSmíchty ses ta pravá ovce. že Dan vede pouze individuální tréninky, tak to víš pouze ty!!Smích

 • Tady bylo ještě vše v pořádku,...

  spartas29.5.2015 15:45reagovat

  ... pak se začalo lhát a pomlouvat.

  http://www.sparta.cz/img/edee/_generated/limit/u/gallery/2012/01/17/19675_008.jpg

  • Tady bylo ještě vše v pořádku,...

   peterpan2729.5.2015 15:53reagovat

   SmíchSmích ntv, to jsi teď udělal ve photoshopu,ne?

  • Tady bylo ještě vše v pořádku,...

   Bunda29.5.2015 15:59reagovat

   V létě se k nám vrátí,ale náhradník Bohemky na Spartu mít nemůže,tak už by ho mohli prodat,ale někam aby konečně chytal. Klidně ČFL když na první ligu nemá.

   • Tady bylo ještě vše v pořádku,...

    spartas29.5.2015 16:01reagovat

    Uvidíme. Teď by údajně měla být čistka v Kolíně.

78091 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha