Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Mazuch

  trakip6.10.2015 13:57reagovat

  Ščasný:„Přiznám se, že ho sleduju a jsem s ním často ve styku, ale nechci to uspěchat,“ říká na téma Mazuch sparťanský kouč Zdeněk Ščasný. „Myslím si, že se to blíží a že se brzy zapojí do tréninku. Ale nechci na něj vyvíjet nějaký tlak, aby se mu zranění neobnovilo. Je natolik zkušený, že ví přesně, kdy začít,“ dodává trenér s tím, že zásadní je kromě hráčova i názor lékařů a fyzioterapeutů.

   

  „Je to konzultované s doktory, takže ten postup je daný spíš jimi než mnou. Nedokážu teď odhadnout, v jakém horizontu dní, týdnů… To bych kecal. V momentě, kdy bude Ondra připravený, tak mi ho lékaři a fyzioterapeuti předají do tréninku a jeho návrat se začne intenzivněji rýsovat,“ doplňuje Ščasný.

   

  Více na http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2015-16/248625/tajna-zbran-sparty-mazuchuv-start-se-blizi-rika-trener-scasny.html?utm_source=isport.cz&utm_medium=copy

  • Mazuch

   asd6.10.2015 14:14reagovat

   No ”zbraň” si představuju jinak, než někoho, kdo si tady po roce zkusí, jestli mu drží koleno a bude čekat, jestli se najde nějaká druhá turecká.

   • Mazuch

    pubi6.10.2015 14:59reagovat

    I když mu koleno držet nebude, tak bude o třídu nad všemi našimi obránci.

 • panvaclav6.10.2015 13:32reagovat

  S těmi mladými bych to nepřeháněl. Dorost U19 zas tak moc nenapoví, ačkoliv nynější samozřejmě hrají o dva levely dál než ostatní vrstevníci v té soutěži. Ukáže se ale až v mužském fotbale.

  V nedávné minulosti taky bylo několik silných U19 ročníků. Někteří se samozřejmě na ligovou úroveň prosadili, na druhou stranu osobně vím o dvou bývalých sparťanských dorostencích, dnes v ideálním věku (25-28), co patřili celou mládež do základů, od 15 byli pod smlouvou a měli i zápisy v mládežnických reprezentacích ... dnes hrají A-třídu resp. nic a živí se jako skladník resp. taxikář.

  Je předčasné si přečíst pár jmen a malovat na nich budoucnost, nebo je chtít rovnou do Áčka. Chce to, aby se alespoň někde rozehráli, zkusili si chlapský fotbal a ukázali, co v nich je. Škoda béčka, to ano.

  • artaxerxes6.10.2015 13:46reagovat

   Ano spousta hráčů se neprosadí, ale podívej se na týmy jako je Ajay, PSV, Feyenord, Twente, AZ Alkmaar - v těchto týmech je pomalu polovina týmu mladší 22let a stejně ty týmy hrají o titul.

    

   Bohužel připosraností našich trenérů je lepší zalepovat pozice ”dospělým” hráčem než dát šanci mladíkovi, který ten post hraje min. 5let.

    

   Beru, že ve Spartě je požadavek ma titul každý rok, ale minimálně jako náhradníci by junioři týmu pomohli víc, než naštvaná a demotivovaná hvězda.

    

   Př.: Z nedávných let: Zraněn MM - Čermák nebo Folprecht jsou tipologicky podobní hráči - šanci místo toho dostali Vacek, Hoheneder, Vachoušek apod.

    

   • nemfi6.10.2015 14:02reagovat

    Zrovna Folprecht je příklad hráče který ten přechod nezvládl, nedokázal zářit ani v týmech druhého sledu a být tady, tak ho fanoušci vynáší v zubech podobně jako třeba Přikryla...

    A Ajax je takový příklad práce s mládeží, že když ho má český tým dostat v pohárech jako soupeře, tak ho hodnoti jako nejschůdnější variantu Smích

   • Rammstein6.10.2015 14:35reagovat

    Haha zrovna holandský fotbal jde do sraček, teď si odepíší poslední úspěšnou sezónu z před 5 lety a propadnou se až na 16.místo v Evropě, hluboko pod nás a dokonce až za země jako Rumunsko, Chorvatsko, Řecko.. Feyenord jsme ne tak dávno vyřadili v EL, Ajax sotva že nevyletěl se 100x chudším Jabloncem, rozhodlo jen proměňování penalt.. A o holandské repre škoda mluvit. Zaspal si dobu Smích

  • hansel6.10.2015 14:02reagovat

   Už jsem to tu psal s 87, tehdy se do nich vkládali naděje jako dnes do o 10 let mladších kolegů. Jeslínek s Šimůnkem měli být dnes už legendy, což se nestalo, a ze všech dnes nakonec nejlíp dopadl Podaný, který ale nebyl členem dorostu U19, protože se tam nevešel do kádru a šel na hostování !

   Ze zbytku se fotbalem na ligové úrovni živí jen Krob, jinak vše odpadlo. Fikejz v druholigových Pardubicích v podstatě završuje pětici nejúspěšnějších z tohoto ročníku.

    

   • nemfi6.10.2015 15:00reagovat

    A co Jakub Rada?

   • LukyACS6.10.2015 17:16reagovat

    Tehdy jsem Spartu zas tak moc nesledoval, ale zrovna třeba Šimůnek mi přijde jako hodně kvlaitní hráč, v Německu získal titul, nasbíral tam tisíce minut. Za to, že je ze skla, nemůže. A s Jakubem Radou to máš 4 hráče, kteří hrají prvoligový fotbal, to mi tak špatné nepřijde. Za úspěch se považuje, pokud se v dospělém fotbale prosadí 2 hráči z ročníku. Těžko můžeš čekat, že se to povede všem. Nejúspěšnější v otmhle jsou 92 - Kadeřábek, Krejčí, Brabec, Jánoš, Skalák, Frýdek... hrají v první lize, někteří už jsou dokonce v ”A” reprezentaci, to byl výjimečný úspěch.

    • LukyACS6.10.2015 17:19reagovat

     A Podaný měl velké štěstí, že mu tehdy Pepek dal šance, kdo ví, kde by dnes byl, kdyby hrál jen v ČFL. Třeby by dneska taky dělal taxikáře.

 • Zeman

  js6.10.2015 13:03reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=JmX2af94-Hk

 • Skalák

  mariovdolek6.10.2015 10:00reagovat

  Je momentálně nejlepší a nejžádanější hráč české ligy, a jako naprosto všestranný moderní fotbalista (pohyb, technika, důraz) s perspektivním věkem je pro přestup v rámci SL naprosto nereálný.

  Co mám info přímo kolem MB, je v zimním hledáčku cca poloviny týmů bundesligy, včetně těch s pohárovou úrovní a Boleslav ví, že to bude z jejich ekonomického pohledu přestup století, který už se nebude opakovat.

  Tady je Sparta nebo nějaký Pelta (komické) úplně ze hry, tohle bude uplně jiný sport Úsměv

  Takže si můžou naši pánové jen zalepit vlastní hloupou ránu těmi procenty, to je celé.

  • Skalák

   Lobrock6.10.2015 10:05reagovat

   Jasně, Skalákovi se povedou dva měsíce a chce ho celá Bundesliga :))). Jirka Skalák byl vždycky talent, ale zase z něj nedělejte nějakej zázrak. Na Slovácku si neškrtl, v Brně průměr, loni v Boleslavi solidní, letos zatím září. Není to žádný rychlík (rychlostně je zhruba na úrovni Dočkala, akorát je pracovitější a běhavější) ani technik. Má buldočí povahu a výbornou pravačku. Ale že by to mělo být terno pro bundesligový týmy, to určitě ne.

   • Skalák

    hansel6.10.2015 10:09reagovat

    Klimentovi se povedl jeden zapas a uz tam je Úsměv

   • Skalák

    LukyACS6.10.2015 10:12reagovat

    Tak na Slovácku mu bylo 20, to je jak kdyby si teď nadával na hráče ročníku 95, že si moc neškrtl. Jinak v Brně průměr? Sledoval jsi ho? Já ho viděl hodněkrát ke konci sezony a byl skvělej, i když góly nedával.

    • Skalák

     Lobrock6.10.2015 10:18reagovat

     Píšu, že byl průměrnej v Brně, v Boleslavi už byl loni docela dobrej. Ale rozhodně nic, co by ho kvalifikovalo na Bundesligu, což je dneska možná nejnáročnější soutěž v Evropě.

    • Skalák

     Rammstein6.10.2015 10:59reagovat

     No na jednu stranu tady chceme, aby nastupovali ve Spartě 18ti letí hráči, a na druhou když si ten samý hráč neškrtne ani ve 20ti ve Slovácku tak se to omlouvá věkem.

     • Skalák

      LukyACS6.10.2015 17:18reagovat

      Tady jde o to, aby ti hráči dostali šanci ukázat na co mají. Nikdo od nich asi nečeká, že by Spartu v 18 dokázali táhnout, ale můžem si je připravit, aby právě za ty 2-3 roky nabrali dostatek zkušeností a Sparta z nich těžila sportovně.

   • Skalák

    asd6.10.2015 10:17reagovat

    to je teda příspěvek :)) Do bundesligy odešel i například Petržela, Rajtoral, Morávek nebo zmiňovaný Kliment. Proti nim je Skalák určitě atraktivnější zboží a česká liga je u Německých skautů sledovaná hodně ... to co je v našich poměrech ”raketa”, je u nich výhodný kup, kterým se můžou trefit a když ne, svět se nezboří. Asi jako když Sparta koupí za pár milionů nějakého Slováka.

    • Skalák

     SFINGO6.10.2015 10:23reagovat

     tak Petržela i Rajtoral měli něco odehráno v pohárech a oproti Skalákovi výrazně více než má on a oba tam shořeli jako papír. Pravda Morávek tam šel, jako veliký talent, ale co si vzpomínám, tak ta částka snad byla kolem 20 mega. Kliment šel na základě eura 21, které je vždy takoví trh pro kluby. Na druhou stranu zatím toho moc neodehrál. Rozhodně představy, že Skalák by šel do Německa za nějakou raketu jsou podle mě mimo.

     • Skalák

      SFINGO6.10.2015 10:25reagovat

      i když je pravda, že u Morávka tam byli prý výrazné bonusy ( snad se to mohlo vyšplhat až na 3 mega eur)

    • Skalák

     Lobrock6.10.2015 10:23reagovat

     Ti hráči odcházeli za pár šupů, za hráče typu Skaláka ti nikdo přes 100 mega, jak tu naznačuje Vdolek, nedá.

     • Skalák

      ouki6.10.2015 12:06reagovat

      Právě, že dá.

      • Skalák

       Pindruch6.10.2015 12:15reagovat

       Takových běhá po evropských trávnících stovky. Skali má téměř nulové starty za reprezentacni áčko, v pohárech téměř nic neodehrál, zatim se prosazuje jen pul roku ve velice průměrné české lize atd. Podívej se na Kaderabka, co musel ukázat, aby těch sto mega dal průměrný bundesligovy tým.

   • Skalák

    captain_obvious6.10.2015 16:04reagovat

    V Brně byl po celou sezonu spolu se Zavadilem jejich nejlepším hráčem, v té jarní části bych řekl, že Zavadila možná i předčil. V Bolce loni to samé, celou sezonu patřil k oporám, rychle si vydobil základ a bez problémů si ho udržel do konce sezony. Letos asi nejlepší hráč v lize nebo možná společně s Bořkem. Podle mě je jednoznačně kvalifikovanej na přestup do BL a to i do týmu z první poloviny tabulky, ba naopak, po odchodu Kadeřábka nevidím v lize hráče, který by byl na přestup do BL více kvalifikovaný než Skalák.

    • Skalák

     LukyACS6.10.2015 17:21reagovat

     Přesně, kdo tvrdí, že hrál Skalák v Brně průměrně, tak ho buď nesledoval, nebo tomu moc nerozumí. Já se na Brno tehdy díval často a hodně se mi líbil.

  • Skalák

   hansel6.10.2015 10:07reagovat

   Vubec bych se tomu nedivil. Pokud dal Sttutgart za Klimenta s jednim zivotnim zapasem na konte tolik kolik udajne dal, tak za Skalaka, ktery je naprosto suverenni v kazdem zapase po sobe, to bude na ceske pomery velika raketa, ktera se nikoho od nas nemuze tykat.

  • Skalák

   Furia Ceca6.10.2015 11:38reagovat

   Tobě nic nevěřím. Stačí, že kradeš přezdívky! Úsměv

  • Skalák

   waaw6.10.2015 11:40reagovat

   Vubec bych se nedivil, kdyby se mezi zajemci objevil i Mao-ce-tung. Vzdyt avizoval kolik penez ma pripraveno a ze chce vyzobat to nejlepsi co je doma k dispozici.

   Jinak jsem tu novy, tak se vitam a vy se muzete tesit na sice jen obcasne, ale za to hodnotne postrehy a inteligentni nazory

   • Skalák

    pubi6.10.2015 11:47reagovat

    To je dobře, že sed uvítal, tady to za Tebe nikdo neudělá Smích

 • Skalak

  lesmen6.10.2015 5:16reagovat

  V plánu má Pelta také případné posily do hráčského kádru. Jednou z nich je Jiří Skalák, útočník Mladé Boleslavi a národního týmu. Jenže na něj vlastní předkupní právo Sparta, a ta ho chce podle informací Sportu v zimě vykoupit od Středočechů zpět. Se stejnou myšlenkou si ostatně pohrávala už v červenci.

   

  ... vazne na Skalaka mame predkupku?

  • Skalak

   Pindruch6.10.2015 7:02reagovat

   To by mne také zajímalo. Tady se zase píše, že nemáme. Tak bůhví, jak to vlastně je.

    

   http://sport.aktualne.cz/boleslavsky-sef-dufek-barosuv-cas-se-blizi-a-na-skalakovi-vy/r~6e7481fe5c8611e5b3730025900fea04/

   • Skalak

    Capo6.10.2015 7:39reagovat

    Myslim, že to je jedno, protože za pravděpodobného předpokladu, že Boleslav nepřistoupila na pevně stanovenou částku pro nákup zpět, tak i kdybysme ho měli, tak je to stejně jen o tom, jestli zaplatíme to, co Boleslavi kdokoliv nabídne. Což by v případě zahraniční nabídky byla utopie (předpokládám, že i hráč sám by šel spíš ven) a v rámci ligy s prodejem Boleslav spěchat nebude, když je teď v nároďáku a mají ho dlouhodobě pod smlouvou.

    • Skalak

     SFINGO6.10.2015 9:36reagovat

     nikdo nevíme, jak je to předkupní právo nastavené. Může tam už teď stanovená cena za odkup zpět( plus třeba hráčská kompenzace). Nevěřím tomu, že by jsme si vyjednali nějakou kravinu, zvlášť když jsme byly v lepší vyjednávající pozici, protože Skalák byl náš hráč a Bolka ho od nás kupovala. Každopádně dost pochybuji, že by šel Skalák do nějaké lepší ligy v létě ( maximálně nějaké Turecko, Rusko) a hlavně rozhodne co chce on. A jelikož se nechává slyšet, že je pořád velký sparťan, tak mi přijde jeho letní příchod dost reálný. Ne-li už teď v zimě.

     • Skalak

      Tashunka Witko6.10.2015 10:09reagovat

      Problém je, že Bolka nikoho nekupovala a s nikým ani nemusela vyjednávat. Prostě jenom uplatnila před vypršením hostovačky opci na 10 milionů, což Spartě, potažmo asi Otavovi přišlo jako výhodná suma, když smlouvu uzavíral, obzvlášť jestliže tam byly i procenta z dalšího prodeje.

      Letní odchod (po EURU) je nejzazší termín, kdy Skalák ligu opustí !

      Tím jsme o Skaláka definitivně přišli, protože nominací do repre je jeho přestup v rámci ligy vyloučen. Bolka ho rozhodně neprodá pod 50 milionů a do toho Sparta nepůjde ani v případě, že by si mohla % odečíst.

      • Skalak

       SFINGO6.10.2015 10:18reagovat

       přes 50 mega dají za Skaláka tak maximálně v Turecku nebo Rusku, rozhodně ne někde v nějaké top soutěži. Ono že měla Bolka opci nemusí vůbec nic znamenat, co v ní konkrétně bylo zahrnuté nikdo neví. Vzpomeň si na Pamiče, na toho jsme měli také opci, a nakonec jsme dlouhodobě jednali se Salzburkem, protože ten si ho chtěl nechat. Chovanec tenrát mluvil o tom, že když je někde opce, tak to nemusí nic znamenat v ohledu v setrvání hráče ve svém původním klubu. Záleží na tom jak je opce nastavená. Nakonec tenkrát rozhodlo to, že Pamič k nám chtěl za každou cenu, i když mu nabízeli v Salzburku trojnásobně vyšší plat.

       • Skalak

        asd6.10.2015 13:36reagovat

        To byl kurva srdcař ... tomu se kiksy odpouštěly líp než Hybšovi Úsměv

  • Skalak

   kapacitos6.10.2015 7:27reagovat

   Podle mě v rámci ligy na něj máme předkupní právo, ale pokud by šel ven tak máme smůlu..

   • Skalak

    lesmen6.10.2015 7:40reagovat

    v ramci ligy nam ho Boleslav nikdy neproda a pokud jo, tak za poradnou raketu... Neutrální

    • Skalak

     kapacitos6.10.2015 9:09reagovat

     Myslel jsem to tak, že pokud by prestupoval v rámci ligy, tak jenom k nám a ne k Peltovi či k Berbrovcum. Raketu chtít může, ale vzhledem k tomu že máme velká procenta z dalšího prodeje, tak by tolik nestál, ale muselo by se to vykompenzovat pro Boleslav taky procentama z dalšího prodeje. Tak že Boleslav na něm každopádně parádně vydělá.

     • Skalak

      SFINGO6.10.2015 10:20reagovat

      nikdo nevíme co v předkupním právu je a není. Může tam být i pevně stanovená částka za odkup zpět. Tak to tuším praktikuje Real Madrid

 • upnuté dresy

  guitarplayer6.10.2015 0:03reagovat

  nepamatuje si někdo, od jaké sezony se nosí elastické upnuté dresy?

   

  • upnuté dresy

   Rammstein6.10.2015 7:50reagovat

   Já je nenosím dodnes, na žádný sport.

  • upnuté dresy

   Tashunka Witko6.10.2015 9:38reagovat

   Záleží na druhu sportu. Tak např. preservativy se používají už cca 100 let.

   • upnuté dresy

    Rammstein6.10.2015 11:06reagovat

    Ty se používají samozřejmě mnohem dýl, původně se vyráběly ze zvířecích střívek.

    Takže zase vedle jako jedle, nejenže nerozumíš fotbalu ale zřejmě nemáš přehled tak nějak obecně Neutrální

    • upnuté dresy

     trakip6.10.2015 13:45reagovat

     Pro mistrovství Evropy v Polsku byly vyrobeny dresy pro nároďák.

 • Adam Kučera hráčem Vlašimi

  dominik275.10.2015 20:59reagovat

  Jsem se dnes dozvěděl, že Adam Kučera už ani není hráčem Sparty. Takže momentálně má Sparta ve Vlašimi sedm fotbalistů na hostování (M. Hašek, Nečas, Toml, Vorel, Vondra, Reiter, Moravec). Naopak Breda, Nový a Kučera už patří tamnímu klubu.

  • Adam Kučera hráčem Vlašimi

   pubi5.10.2015 21:03reagovat

   Nový (jestli to je ten šikovnej menší krajní bek) se mi líbil, takovej českej Lahm.

   Naopak Kučera byl přehypovaná pseudohvězda, rádoby Ronaldo, kterej ale po pěknej kličce nebyl schopnej na metr přihrát. Oproti němu je i Vůch adept na Zlatej míč. Bredu neznám.

  • Adam Kučera hráčem Vlašimi

   standis5.10.2015 21:13reagovat

   A za kolik cca přestupují odchovanci Sparty do týmu z 2. ligy? Nebo je Otava dává zadarmo?

   • Adam Kučera hráčem Vlašimi

    DaveACS5.10.2015 22:08reagovat

    Je to spíš takové dlouhé hostování.. Máme na hráče předkupní právo na nějaký drobný, ale u takových hráčů se spíš už žádná budoucnost nevidí

  • Adam Kučera hráčem Vlašimi

   kopejtko5.10.2015 22:08reagovat

   a za Sázavu hraje někdejší spoluhráč Kadeřábka a Krejčího .. Vašek Zvěřina

   • Adam Kučera hráčem Vlašimi

    standis5.10.2015 22:18reagovat

    To je krajská soutěž, pokud myslíš Sázavu nad Sázavou. Daleko to tedy nedotáhnul.

    • Adam Kučera hráčem Vlašimi

     pubi5.10.2015 22:38reagovat

     Takových je. Rasim Omerovič hraje za béčko Čimelic písecký okresní přebor, předtím ho poslali dokonce na hostování do Královy Lhoty (IV. třída).

     • Adam Kučera hráčem Vlašimi

      SFINGO5.10.2015 23:11reagovat

      u nás ale byl jeho bratr Anel Omerovič ne ?

      • Adam Kučera hráčem Vlašimi

       pubi5.10.2015 23:42reagovat

       Rasim taky, ale jen chvilku, tuším necelou sezonu. Ale jak se tam dostal nechápu, ten kluk je normálně průměr v OP.

       • Adam Kučera hráčem Vlašimi

        SFINGO5.10.2015 23:48reagovat

        no vem si co třeba Luboš Adamec, nebo jak se jmenoval ten supertalent co k nám přišel z Juventusu, ten kope nějakou regionální soutěž v Rakousku a to je mu 21let

        • Adam Kučera hráčem Vlašimi

         pubi5.10.2015 23:50reagovat

         Vidíš, na toho jsem zapomněl, toho tady mnozí dávali v 17 letech do základu. Zase na druhou stranu co, já se těmhle klukům nedivím. Za hranicema si vydělaj pomalu to, co horší prvoligový/lepší druholigový hráči, k tomu mají svůj život a fotbalově to pro ně zase taková dřina není...

          

         Jinak koukám, že Rasim je pořád hráč Sparty a t ho uvolňuje na hostování.. https://is.fotbal.cz/hraci/informace-o-hraci.aspx?req=57f670c2-8dc5-43d4-8928-5b
         93229c43b1

         • Adam Kučera hráčem Vlašimi

          SFINGO5.10.2015 23:53reagovat

          což já se jim taky nedivim, ale to musí být kruté vystřízlivění, když si v Juventusu, pak ve Spartě, tam se přes svůj mladý věk neprosadíš, tak jdeš do Slasku Wroclaw a nakonec to přes nějakou čtvrtou nizozemskou ligu vezmeš do regionální rakouské a v 21 letech máš po kariéře.

     • Adam Kučera hráčem Vlašimi

      kopejtko6.10.2015 5:31reagovat

      dík za info nad ním jsem zrovna nedávno přemýšlel, to je mistr v mladším dorostu se Spartou Úsměv

 • Nicolas ...

  Avhred5.10.2015 20:25reagovat

  Koukám, že z někdejšího tuzemského talentu, kterého někteří tahali i do Sparty, je momentálně náhradník v třetí skotské lize. Ano, řeč je o světoběžníkovi Šumském ...

  • Nicolas ...

   guitarplayer5.10.2015 20:31reagovat

   toho sem tahal tak akorát antošSmích

   • Nicolas ...

    peterpan275.10.2015 20:45reagovat

    A Kutru Úsměv

    • Nicolas ...

     Avhred5.10.2015 20:56reagovat

     A Egonka ... Úsměv

    • Nicolas ...

     guitarplayer5.10.2015 23:04reagovat

     Jeho největší předností je brilantní práce s míčem a souboje 1 na 1.

     https://cs.wikipedia.org/wiki/Luk%C3%A1%C5%A1_Kutra

  • Nicolas ...

   ewzen5.10.2015 21:12reagovat

   A vrahovi...

 • To jsem fakt nečekal

  peterpan275.10.2015 19:45reagovat

  Výkonný výbor FAČR se na svém dnešním zasedání nezabýval kauzou kolem rozhodčích a místopředsedy Romana Berbra, jak sliboval předseda Miroslav Pelta.

  • To jsem fakt nečekal

   Jerababa5.10.2015 20:02reagovat

   Tak od začátku bylo jasný, že to Pelta bude chtít vysedět a posléze šoupnout pod koberec. V Česku tradiční postup.

  • To jsem fakt nečekal

   standis5.10.2015 20:21reagovat

   prostě sebranka, jinak to nejde nazvat.

  • To jsem fakt nečekal

   Avhred5.10.2015 20:31reagovat

   To už víc věřím konspirační teorii, že Hitler přežil válku a dělal po jejím skončení krupiéra v Monte Carlu, než že FAČR pod vedením galaktického Mirka začne něco řešit ...

   • To jsem fakt nečekal

    trakip6.10.2015 13:48reagovat

    Podle mne čeká, jak dopadne Damková(rezignace, povýšení v UEFA).

 • Klopp do Liverpoolu

  standis5.10.2015 16:55reagovat

  škoda, uměl bych si ho představit v zimě ve Spartě.Úsměv

  • Klopp do Liverpoolu

   Avhred5.10.2015 17:30reagovat

   Klopp je sympaťák, jsem zvědavý, jak si v Liverpoolu povede.

   • Klopp do Liverpoolu

    pubi5.10.2015 19:13reagovat

    Také ho mám rád, ale upřímně bych se nedivil, kdyby tam dopadl úplně stejně jako Villas-Boas v Chelsea, Tottenhamu..

80964 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha