Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Berger

  guitarplayer14.9.2015 18:24reagovat

  má nějaké ultrakrátké štulpny, jak kdyby neměl chrániče.

 • Přikryl

  standis14.9.2015 18:19reagovat

  zavěsil a Baník za 12 minut prohrává 2:0. To vypadá na 2. ligu. Celkem se směju, když nedávno odvolávali trenera asi z 5. místa po podzimu.

  • Přikryl

   guitarplayer14.9.2015 18:21reagovat

   hráli málo atraktivní fotbal, teď jak dostávají od každého šišku to je jiná, na to se kouká jedna báseň.Úsměv

  • Přikryl

   atraps214.9.2015 18:43reagovat

   Dodrbali co se dalo a hlavně zbavit se Beránka s Frydrychem je opravdu geniální.Neprodloužit s Barošem atd.Opravdu koncepční práce.

 • Po pár kolech

  atraps214.9.2015 15:37reagovat

  je jasné že se nikam herně neposouváme.Co hrajeme?Trochu více dopředu než za Lavičky ale zase naprosto katastrofálně dozadu.Jestli se máme posunout,musí přijít trenér ze zahraničí.To co se pohybuje po české scéně je vyčichlé a turističtí trenéři se přesouvají od jednoho klubu do druhého.Velká očekávání,silná slova a po roce ahoj a přijde další.Nejsou nejlevnější a tak raději přitlačit v cizině a dostat se konečně do LM . začít

  • Po pár kolech

   skarpa.914.9.2015 15:53reagovat

   A co Trpišovský? Ano asi má ještě na Spartičku čas, ale v budoucnu? Všema deseti

   • Po pár kolech

    atraps214.9.2015 17:30reagovat

    Samosebou pár neokoukanejch v lize díky bohu je ale podle mne aby koučovali tým hrající o titul a jěště v LM nebo EL?Do toho může jít jen hazardér ale za pár let,proč ne.Třeba i Trpišovský pokud ukáže že umí.

   • Po pár kolech

    majtin14.9.2015 19:15reagovat

    Navíc na Spartě trénoval, takže bude nejspíš sparťan!

  • Po pár kolech

   Avhred14.9.2015 16:02reagovat

   Finančně Přitlačit a přivést kvalitního trenéra ze zahraničí? Ok. Otázka je, jestli by se mu do té naší fotbalové žumpy chtělo. Dokážu si představit takového klasického pracovitého německého kouče, jak si po pečlivé rekognoskaci tuzemské fotbalové scény a zjištění, že rozhodčí jsou ovládání bývalým agentem STB, předsedou svazu je figura s pochybnou pověstí, střet zájmů je brán jako mlčky schválený standard, řekne; ”Oukej, tak do toho ´du!”

   No nevím, nevím ...

   • Po pár kolech

    FIKURA14.9.2015 16:26reagovat

    Avhrede, já nejsem předsedou svazu!!SmíchSmích

    • Po pár kolech

     Ferry14.9.2015 16:46reagovat

     Fikuro,Fikuro,kde máme ten moderní a progresivní fotbal,kterej jsi nám sliboval?

     Já osobně jsem ovšem taky Zdendovi věřil,ale nějak se to zadrhlo,nemyslíš?Smutek

     • Po pár kolech

      FIKURA14.9.2015 16:53reagovat

      Jj. Přišli někteří hráči z první cennové skupiny, ale zatím to trochu dře no.Smutek. Ale věřím že bude líp. Nic jiného nezbývá.

      • Po pár kolech

       Paspartu14.9.2015 16:54reagovat

       Řekni prosím, že přijde alespoň jeden kvalitní obránce!! Přece si ve Spartě nemůžou myslet, že se to najednou zlepší! Ať otevřou oči!

      • Po pár kolech

       Paspartu14.9.2015 16:58reagovat

       Někteří hráči z první cenové?? Kdo prosímtě? Myslím, že akorát Fatai až se rozehraje a dohoní přípravu, tak se může řadit do 1. cenové, ale dál?

      • Po pár kolech

       LukyACS14.9.2015 16:58reagovat

       První cenová podle tebe měl být Paixao a Mazuch, jeden leští lavici a druhý ještě ani nepodepsal smlouvu Úsměv

      • Po pár kolech

       majtin14.9.2015 19:18reagovat

       Jj, věřit a čekat.Smutek Přijde mi, že toto dělá i vedení. Místo, aby se zázrak budoval, tak se na něj čeká. Nebo na nějakou posilu - spasitele. Ale tohle není o hráčích.

  • Po pár kolech

   verna_spartanka14.9.2015 17:08reagovat

   Score 13:4 a nejmeně obrdžených golů v lize (s průměrem nižším jak 1/zápas )svědčí o opravdu katastrofální hře dozadu. Pro srovnání Bolka dostala 13,Jbc a Lbc 7 a prádelna 6

   • Po pár kolech

    Paspartu14.9.2015 17:21reagovat

    Ano ale s jakou haluzí? To se může otočit a my nevyhrajem třeba 4x v řadě a klidně dostanem 5 gólů. A ono se to někdy stane, ta hra k tomu vybízí! Otrávení

   • Po pár kolech

    atraps214.9.2015 17:24reagovat

    Zřejmně nechodíš na fotbal.Seru ti na statistiku ale na to co v každém kole sleduji.Každému je snad jasné že tým kterej máme se musí pohybovat nahoře ale o tom řeč není.Ta je o tom že nemáme trenéra kterej by kvalitu dokázal využít.V Jablonci jsme také dostali jen jeden ale co jsme předváděli byla doslova tragedie.A co se statistik týká Bičíkovo zásahy kterej nás držel se do hry obrany ,také započítávají?Úsměv

    • Po pár kolech

     Avhred14.9.2015 18:28reagovat

     Fór je v tom, že hráči jako Dočkal, Vácha nebo Krejčí nehrají dlouhodobě nic ani v reprezentaci pod údajně nejlepším tuzemským trenérem Vrbou, a to ani proti soupeřům druhého nálevu jako Lotyšsko nebo Kazachstán.

     • Po pár kolech

      atraps214.9.2015 18:40reagovat

      Máš pravdu ale je potřeba si uvědomit že repre se předělává.Například sestava která hrála v posledních dvou zápasech by loni nás fandy doslova vytočila,tím koho Vrba nasadil.

     • Po pár kolech

      Rammstein15.9.2015 2:01reagovat

      jistě Dočkal nehraje nic Smích ..až na to že rozhoduje každý druhý zápas ať ve Spartě nebo repre, to zpracování a centr teď v Jablonci bylo LU XUS NÍ

  • Po pár kolech

   captain_obvious14.9.2015 18:53reagovat

   Trenér ze zahraničí je řešení, ale rozhodně nevěřím Otavovi, že je schopnej ho přivést Smích Jediná naše šance na zahraničního kouče je, když se Hřebík bude vzdělávat na nějakých přednáškách jakou měl třeba ten Holanďan z Bayernu a tam se na toho kouče přilepí a vyloženě ho přemluví, ať tady jde, dát tomu týmu nějakou tvář.

    

   Ono to i s tím cizincem je takové složité - kdyby tady přišel kouč třeba z Německa nebo Nizozemska, tak předpokládám, že se absolutně zhrozí, že jsou v celém mužstvu asi 2 nebo 3 běhaví rychlí hráči, celé by to překopal, prodal pár hráčů a opice z kotle by ho do čtvrt roku vyhnaly, pokud by to hned od začátku nebyla hitparáda.

 • Trenér

  milito-5014.9.2015 14:30reagovat

  Vyhodit trenéra je jednoduché ale kvalitní náhrada u nás není. Uvidíme jak nás prověří EL ale v SL by jsme měli soupeře drtit a né se bát o výsledek. Naše obrana je velmi slabá nikdo už nepřijde. Souhlasím proč nehraje Fatai když ho trenér jak sám říkal vyloženě chtěl. Naši hráči některý jsou pomali rychlostně nestačí ani v SL.

 • Jaany14.9.2015 13:36reagovat

  Ne že bych chtěl Ščasnýho vyhazovat (ikdyž možná trochu jo), ale důvodů je dost. Proč nás Jablonec neporazil? Protože je trénuje Lavička, pardon Šilhavý, takže zabezpečená hra na co nejméně chyb. Přitom nás v klidu mohli porazit nebejt Čibiho a tý připosranosti.

   

  Jeden z důvodů proč by měl jít Ščasný pryč je ten, že měl připravit tým na evropský fotbal a měl k tomu přestupní období. Pro evropský fotbal přivedl Fataie a Frýdka. Paixao a Steinhofer nestačí rychlostně. Ať už hrajem jakýkoliv rozestavení tak Frýdek nehraje na svoji pozici nalevo hrál snad jen s Jihlavou a tím strašně devalvuje tohodle hráče. Fatai jen střídá přitom hraje vždy dobře.

   

  Takže řeči o tom, že se nebojí posadit hráče bez formy jsou trochu zavádějící, protože on nestaví ani hráče s formou. Proč hrál včera Hušbauer po těch výkonech a proč nešel dolů už o půli, to nechápu.

   

  Kdo neviděl že Mingazov,Karavaev,Tecl,Pospíšil,Greguš nebo Crnkič jsou rychlostně daleko lepší než naši hráči a díky tomu a důrazu vlastně vymazali náš střed, nechť si koupí brejle.

   

  Absolutně se vybodl na příchod stopera. I kdyby mu vedení slíbilo Sivoka s Čelůstkou a ti nevyšli, tak se měl snažit dál někoho najít. Hrát se středem obrany, kde vlastně nikdo není střední obránce a Poloma poslat pryč je na pováženou.

   

  Teď přivedl Jiráčka, každej měl zato že na místo zraněnýho Váchy, ale hrál levej kraj, to jsem ani ve snu nečekal.

   

   

  • Avhred14.9.2015 14:14reagovat

   Tady je aspoň vidět, jak moc chybí Vácha. Sice si občas neodpustí nějaký ten kiks, jeho odpůrci se mu vysmívají do culíků a samozvaných módních ikon s vlastními oděvními kolekcemi, ale právě on je schopný tyhle rychlé výpady středem pole zachytávat a přerušovat. Když jsem včera viděl, jak se hráči Jablonce několikrát prohnali kolem Matějovského nebo Hušbyho ...

  • ACS1414.9.2015 15:58reagovat

   kamaráde, máš pravdu, že tebou zmiňovaný Mingazov,Karavaev,Tecl,Pospíšil,Greguš nebo Crnkič jsou rychlostně někde jinde, ale tak tomu je v podstatě u všech našich soupeřů, to jsou typy hráčů, co se namotivují právě na Spartu a pak prohrají např. v Příbrami či Jihlavě, takový hráči jsou k hovnu, myslím si, že nejlepší by bylo v zimě přivést Skaláka (ať to stojí co to stojí) a Šurala aby se taky někdo občas mimo Lafaty trefil, s tou obranou je to složitý... byť to zní šíleně, tak v naší lize asi není lepších dostupných stoperů jak u nás a přivést někoho z venku je jak se ukazuje loterie...ideální by bylo vedle těch našich lenochů postupně dávat příležitost na všech postech naší všeobecně uznávané mládeži a postupně ty ”současné chodce” vyštípat ze sestavy resp. z kádru Úsměv

 • trakip14.9.2015 12:08reagovat

  Hrubá chyba rozhodčího. Čtvrtý rozhodčí volá na hráče, aby se posunul zpět tím pádem to musí hlavní slyšet. Ten přesto nechává zahrávat ofside cca o 8 metrů dopředu.

 • Nevím

  verna_spartanka14.9.2015 11:57reagovat

  proč se obouváte do trenéra. Má výsledky ? Má. Vede ligu, v LM potrápili velkého favorita a postoup do skupiny EL. Důležité jsou výsledky. A ty zatím má. Až je mít nebude, tak prosím. Ztratit bod u spolukandidáta na titul není žádnej průšvih. Dokud Spartička nebude prohrávat, ať si trenér koučuje jak uzná za vhodné. Klidně ať si Bičíka dá na hrot a do branky Listingiho. Za výsledky je zodpovědnej on a až nebudou zase jen on si ponese následky. Schytá to od vedení, fans, novinářů. Zatím k ničemu takovému není důvod.

  • Nevím

   Arni14.9.2015 12:06reagovat

   Tak mě osobně výsledky s velkou klikou nestačí ke spokojenosti. A takových je nás většina. Já chci vidět Spartu rozdávat fotbalovou radost a ničit soupeře. My jsme Sparta a ne nějaký podřadný klub

   • Nevím

    verna_spartanka14.9.2015 12:12reagovat

    Já s tebou souhlasím. Tak vysyp prasátko a přiveď třeba Kloppa. Jednou vedení svěřilo zodpovědnost p. Ščasnýmu, tak ho nechte pracovat. A po honu mu sločítej zajíce. S tím nemám problém.

    • Nevím

     Arni14.9.2015 12:22reagovat

     Jasně, asi po tom honu,až budeme s takovou hrou z poháru venku a na Plzeň v půlce ligy ztrácet, co? To je geniální plán

     • Nevím

      Arni14.9.2015 12:24reagovat

      A o penězích meleš úplné blbosti. Křetínský vyhodil už mnohem víc peněz za mnohem větší blbosti než je výměna Šťastného

      • Nevím

       verna_spartanka14.9.2015 12:35reagovat

       Nechápeš že nejde o vyhazování peněz ? Vyhodíš Ščasného a co dál ? Rada, Straka, Csaplár nebo jinej velikán? Vymění půl mužstva za desetimiliony a za pár měsíců zase půjde ?To nemá cenu. Pokud nemáme na to zalovit v 1. trenérské lize v cizině tak je Ščasný jedno z těch lepších řešení.

      • Nevím

       Pindruch14.9.2015 12:37reagovat

       Šťastného vyměnit nemůže, protože žádný Šťastný ve Spartě není.

       • Nevím

        Arni14.9.2015 12:43reagovat

        Kurňa,mám zapnutou v telefonu opravování slov a nevšimnul jsem si,že to přepsalo😀

     • Nevím

      verna_spartanka14.9.2015 12:29reagovat

      Zatím na Plzeň neztrácí, naopak. Z poháru jednou venku bude, nejsme Bayern. Ale nevidím důvod ho hanit preventivně za něco, co by se mohlo stát. Až vypadne s Hackenem a s Plzní s dostatečnou pokorou nevystřelí na branku za 2 zápasy tak prosím. To se zatím nestalo a ty bys ho vyhazoval za to, že se to stát může. Třeba by bylo fajn tě vyhodit preventivně z práce, co kdyby se ti za rok něco nepovedlo ?

      • Nevím

       Arni14.9.2015 12:38reagovat

       Tak asi takhle. Šťastný je tady několik měsíců. Za tu dobu nedal týmu sebemenší tvář, nic nezlepšil,naopak co fungovalo už nefunguje. A argument,že vede ligu,jako nezlob se,ale u nás je to povinost. Ale buď soudná a podívej díky čemu jí vede. Nezkutečná klika a problemy podvodníků. Nebýt tohohle,tak první nejsme ani omylem. A to štěstí, za to trenér fakt nemůže

       • Nevím

        Avhred14.9.2015 13:05reagovat

        A co fungovalo? Vždyť jaro pod Lavičkou, to byl děs a běs a jedno velké trápení ...

        Chápu tu oprávněnou frustraci z dosavadních výkonů, taky se mi to soustavné protáčení sestavy nelíbí, ale když to vezmeme čistě výsledkově v porovnání s Víťou, tak pod ním jsme minulý rok po šestém kole měli o dva body méně, než máme po stejném počtu kol tuhle sezonu pod Ščasným, a to jsme letos už hráli v Jablonci a Boleslavi.

        A co se týče již zmíněných výkonů, ano, je to mizérie, ale když si vzpomenu na nekoukatelnou bramboračku z úvodu minulé sezony pod Lavičkou proti Bohemce nebo Příbrami ...

         

  • Nevím

   Paspartu14.9.2015 12:41reagovat

   Výsledky jsou jedna věc a předváděná hra je věc druhá, to ano. Jenže naše hra, která zatím jakš takš nese 3 body se může během pár kol změnit a nemusíme získat nic. My opravdu hrajeme tak, že dokážeme prohrát s kýmkoliv. Zatím se nám to naštěstí vyhýbá. A docela se bojím derby, protože takovej Škoda na naši obranu platit bude. Já Ščasnému věřil, ikdyž nebyl můj favorit ale to co předvádí je děs a hrůza. Snad to ví a příští přestupové období to vyřeší. Ted se nic dít nebude, nedělám si iluze.

 • Čím dříve se Ščasného zbavíme, tím lépe

  Paspartu14.9.2015 11:41reagovat

  Možná to zní krutě, vyslovit takové přání, když jsme na 1. místě a ztratili jsme pouze 4 body, ale já si myslím, že pro Spartu by to bylo nejlepší možné řešení. Jak píšu, vůbec to nesouvisí s remízou v Jablonci, protože ta v konečném pořadí může být k dobru, ale s předváděnou hrou.

  Hra je horší než pod Lavičkou. Systém? Neexistuje! Hráči neustále točí pozice a je na nich vidět, že někdy ani neví co hrát. Obrana? Katastrofální ale nikdo asi nemá důvod na ní zapracovat. (proč si přidělávat práci, když tam můžeme narvat někoho ze zálohy). Je docela umění, že z lavičkovské obrany, která byla asi nejlepší v lize je jedna z nejhorších obran. Mám obavy, že brzo přijde nějaký debakl. Mohlo to být už v Bolce, ale ta ještě nemá takovou kvalitu. Jablonec ji má ale my naštěstí máme Bičíka. Mohlo to být snad 5:1. Naše hra? Není to fotbal ale kopání do kulatiny! Dívat se na to nedá, soupeře nepřehráváme a to ani Thun, který kvalitou neoplývá. Jablonec nás přehrál jednoznačně. Systém 3-5-2, který se mi líbí u nás ale hoří protože chceme hrát něco na co nemáme hráče. (již zmíněná obrana, ta je tady základ).

  V konečném důsledku to vidím tak, že pod Ščasným jsme o několik let zpět. Ten trenér co to tady bude napravovat se hodně zapotí, protože v tak špatném stavu jsme dlouho nebyli. Doufám, že změna nastane co nejdříve. Omlouvám se všem kritikům od kterých to tady schytám, ale tohle je prostě můj názor. Vesměs podobný jako mají kolegové Sparťani v práci.

  • Čím dříve se Ščasného zbavíme, tím l

   Avhred14.9.2015 12:08reagovat

   Já jsem Ščasnému věřil, ale musím férově uznat, že realita se od toho, co jsem očekával, tedy notně liší. Úsměv

 • přiblblo VLK

  daniel14.9.2015 11:22reagovat

  jejho názor na Jiráčka:Já osobně bych Jidáška vyškrtnul z historie Viktorky jednou pro vždy. Jako kdyby tady nikdy nebyl. Už nikdy by nesměl na žádné setkání, na žádnou rozlučku na žádný zápas starých gard. Prostě by spojení Petr jidášek a Viktorka umřelo//Divím se,že mu nevaděj ti hráči co prošli Spartou a hrajou za prádelnu,ale nakonec co čekat od vypatlanců podobných LimberskýmuSmíchSmích

  • přiblblo VLK

   Avhred14.9.2015 11:54reagovat

   Skutečnost, že tenhle zapšklý nenávistivý mameluk, jehož myšlení je nahlodáno procesem senescence, platí na plzeňském fóru za váženou autoritu, a to i navzdory jeho nesmyslným názorovým konstrukcím, jenom ukazuje na inteligenční ”vyspělost” tamějších diskutérů. Úsměv

   • přiblblo VLK

    daniel14.9.2015 12:19reagovat

    no jestli je pravda že tam má jít Bedna,tak on to nepřežije......Zoufalství

 • Jiracek

  hansel14.9.2015 10:49reagovat

  Přišla někomu dalšímu podivná jeho figura, nebo se ten Milan zdál jen mě? Byl vůbec v tom Německu nominován na tréninky? Úsměv No každopádně herně, víc jsem určitě nečekal, spíš míň, takže za mě solidní úvodní šeď... V té hrůze ještě z ”lepších”.

80402 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha