Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Já jsem rád za kauzu Baroš

  bastien66614.4.2015 12:25reagovat

  Baroš je persona. Můžeme mu fandit, nebo nemusíme. Ale je to bezesporu největší jméno v lize. Pokud zametou s ním, bude to takové to klasické hov.no které čím více mažeš tím více smrdí. Pokud by zametli s nějakým nounejmem, nic by se nestalo. Pokud se osobnosti typu Baroš budou takto vůči plzeňským podvodníkům vymezovat, dříve či později se rozhodčí budou bát tlačit jim káru, Protože na rozdíl od minulosti už to neskončí prohlášením švábice že vše bylo ok. Ale ze zářezů se stávají aféry. ( Hanousek, Baroš, předtím dříve Jarolím myslím) A každej Berbrův poskok bude vědět,že švábice ho sice přikryje, ale veřejnost ne a bude týden propírán.

  • Já jsem rád za kauzu Baroš

   Ferry14.4.2015 13:01reagovat

   Souhlasím.Jen více takových Barošů,co se nebojí se ozvat.Tenhle chlív se musí už co nejdříve vymést!!!

  • Já jsem rád za kauzu Baroš

   Tashunka Witko14.4.2015 13:21reagovat

   Baroš, coby simulantský křivák, nikdy nebude respektovanou a váženou osobností, takže veškerá jeho kritika vyznívá falešně a kreaturám jako je Berbr spíše nahrává. Zmrd, který měl dostat flastr už po zápase se Spartou, může akorát tak držet zobák. Zbytečně dal Berbrovi trumf, protože ten teď vypadá, jako bojovník proti primitivním simulantům a podvodníkům a jeho vlastní sviňárny ustupují do pozadí.

   Baroš udělal medvědí službu všem, kdo mají zájem fotbal očistit. Zloděj nemůže řvát chyťte zloděje.

   Barošovi ze srdce přeji pořádný flastr, zaslouží ho už jen za zápas proti Spartě.

   • Já jsem rád za kauzu Baroš

    Ferry14.4.2015 13:51reagovat

    Indiáne,zase si dost protiřečíš.Za co by měl dostat Baroš trest,když by Berbr měl dostat celoživotní zákaz působení ve fotbale?SmíchSmíchSmích

    • Já jsem rád za kauzu Baroš

     Tashunka Witko14.4.2015 15:40reagovat

     Je to snad jasně řečeno, Baroš by měl dostat flastr za své nesportovní chování a jestli to dostane za něco jiného je mi jedno.

     Má pravdu v jedné věci, že ve fotbale je žumpa, ale zapomněl podotknout, že on tu žumpu vytváří simulacemi, tlakem na rohodčí, nesportovním chováním, primitivními projevy a protesty i zákeřnými fauly. Ostatně zápas se Spartou to otvrdil.

     To že si jeden žumpař vyskakuje na druhého, nedělá nikoho lepším. Obojí je třeba vyhladit.

  • Já jsem rád za kauzu Baroš

   kopejtko14.4.2015 14:13reagovat

   bojovníci za očistu fotbalu Baroš, Latka, Vízek Úsměv

   • Já jsem rád za kauzu Baroš

    Ferry14.4.2015 14:44reagovat

    Jistě,to vypadá divně,nicméně proti Berbrovi mají svatozář.Úsměv

 • Berbr

  standis14.4.2015 11:02reagovat

  „Žádám DK FAČR, aby okamžitě zastavila činnost hráči Milanu Barošovi a zahájila vyšetřování,” vyzval Berbr (v samotném mailu jsou jeho formulace užity bez diakritiky, v článku doplněny redakcí - pozn.). „Předem upozorňuji, že k tak závažným výrokům nemůže stačit pohled pana Baroše na výkon rozhodčích a za posledních dvacet let nepamatuju takovýto útok vůči členům VV FAČR,” uvedl dále místopředseda v mailu.

  Tak tenhle stb dobytek bude kázat o morálce.

  • Berbr

   Tashunka Witko14.4.2015 11:55reagovat

   Problém je, že stejně jako Berbr je špína a nemůže kázat o morálce, tak Baroš, je simulantskej křivák a může akorát tak držet hubu.

   A je vrchol, když se zrovna takový hajzl otíral o Lafatu poté, co předvedl v zápase s námi.

   Tohle má jediné možné řešení:

   Berbr - doživotní zákaz působit ve fotbale

   Baroš - flastr na 8 zápasů (s přihlédnutím k simulacím, škrcení Matěje a pošlapání Štěcha)

    

 • ROZHODČÍ

  ouissi14.4.2015 10:46reagovat

  Česká republika má šest hlavních rozhodčích na mezinárodní listině FIFA. V kategorii ELITE Královec, v kategorii FIRST Kovařík a Zelinka, v kategorii THIRD Ardeleanu, Příhoda a Proske. Z odehraných 23 kol pouze 4 plzeňské zápasy řídil někdo z uvedené šestice - 2 Příhoda (Plzeň-Ostrava 2-0, Plzeň-Budějovice 6-0), 2 Zelinka (Slavia-Plzeň 1-0, Jablonec-Plzeň 1-2). Ostatní čtyři ani jednou. Proč asi? Z ostatních dvanácti hlavních pro 1. ligu nepískali Plzeň pouze Houdek a Pechanec.

  Že by se Damková bála, aby se nezdiskreditovali? Že. By ČR přišla o mezinárodního rozhodčího? Nevím, možná slyším trávu růst, ale v civilizovaných zemích rozhodují nejdůležitější zápasy předních prvoligových mužstev běžně ti nejlepší rozhodčí. Ať vezmu Německo, Španělsko, Británii, Portugalsko, Francii, Itálii, Rusko - prostě všude. Hrají mezi sebou celky z popředí tabulky? Automaticky rozhodují mezinárodní rozhodčí. Proč ne na soutoku Mže, Úhlavy, Úslavy, Berounky a Paclíkovice???

  Kdo bude pískat v Teplicích?

  • ROZHODČÍ

   Pavel0014.4.2015 10:57reagovat

   Daleko víc mi zaráží mail od Berbra na disciplinárku. (zdroj isport.cz)

    

   To je daleko závažnější, než kdo co píská.

   • ROZHODČÍ

    ouissi14.4.2015 12:02reagovat

    No, ono to souvisí (a to že dost!) jedno s druhým.

    Nebýt opakovaných tendenčních způsobů řízení zápasů Plzně, ”nenarodila by se” ani kauza Baroš.

  • ROZHODČÍ

   pubi14.4.2015 11:16reagovat

   Je to úplně jedno, na jaře je rozdíl markantní, oni jsou suverénní, naopak my můžeme být rádi, že na to, jakou hrajeme holomajznu, ještě sbíráme docela dost bodů. Myslím, že maximum, čeho můžeme dosáhnout, je - uhájit druhé místo, vyhrát pohár a porazit doma Plzeň. Ale titul zaslouženě nezískáme.

   • ROZHODČÍ

    Pavel0014.4.2015 11:29reagovat

    Za to Plzeň ten titul zaslouženě získá vid? Dyt každý druhý zápas jim pomůže rozhodčí, bez něj by byli rádi za druhé místo. Hrajou stejnou holomajznu jako my.

    • ROZHODČÍ

     pubi14.4.2015 11:37reagovat

     Hrajou stejnou holomanjznu jako my? To snad nemyslíš vážně, sundej brejle. Ano, občas jim připískne rozzhodčí, neříkám že ne, to vidí každý. Ale Plzeň hraje nejhezčí fotbal od dob Vrby - rychle, nápaditě, při každej druhej kolmici si říkám ”no super, v tejhle pozici by to Dočkal zasek a nahrál zpátky Vašonovi”..

 • Dnes v Jablonci

  venous14.4.2015 8:00reagovat

  Pokud jsou zranění pouze Bičík, Kadeřábek a Shala, viděl bych rád na place Podaného, Chvátala, Schranze, Picoulta (!), Řezníčka a Schicka. Reálně to vidím ale pouze na výměnu Krejčího za Konateho. Nechám se překvapit.

  • Dnes v Jablonci

   spartas14.4.2015 10:12reagovat

   Odpověděl sis hned v závěru. Sestava prakticky totožná, vlevo Konaté.

   • Dnes v Jablonci

    spartas14.4.2015 10:41reagovat

    Jo, možná si zachytá Miller.

 • Růžička

  standis13.4.2015 17:58reagovat

  Co říkáte na jeho kauzu? Ještě, že ve Spartě stačí jenom hezky zdravit.Úsměv To jsme na tom dobře. Vzpomínám si na rozhovor s Obajdinem - někdo po jeho otci chtěl v mládí ve Spartě nějaké všimné, ale nedostal. Snad se tohle ve Spartě neděje.

  • Růžička

   dominik2713.4.2015 18:16reagovat

   Taky doufám, že ve Spartě se všimné neplatí. S několika trenéry ze sparťanské mládeže se znám a věřím, že to jsou srdcaři, kteří tohle nemají zapotřebí. Já osobně nemám pocit, že bych ve sparťanské mládeži registroval nějakého hráče, kterého bych považoval za protekčáka.

  • Růžička

   ketamin13.4.2015 18:59reagovat

   Ten tatík chtěl natřít Kůžičku, ale udělal vola leda sám ze sebe, notabene když s tím vyleze až za půl roku poté, zrovna před MS. Jako mrdky se zachovali i funkcionáři Slavie, ale to nemůže nikoho překvapit, ve fotbale to maji úplně stejně.

   • Růžička

    Kombinator13.4.2015 19:12reagovat

    Tak, tak, já s tím problém nemám. A i kyby si ten půl meloun vzal sám a bylo by to pro něj do kapsičky, tak kluka nechal pod sebou s týmem trénovat -> učil ho, akorát nebyl dost kvalitní na sestavu. Fotříka akorát naralo, že si nedokázal koupit Růžičku, ale jenom jeho trenérský služby.

    • Růžička

     ketamin13.4.2015 19:15reagovat

     Já se každopádně už nedivím, že Růžička ze Slavie nakonec odešel, protože s takovou mrdkou jako je ten Pitter se spolupracovat nedá. Takovýho můžeš jedině zflákat jako psa nebo odejít pryč.

      

     btw: tady je nějaký další info

     http://www.tyden.cz/rubriky/sport/hokej/extraliga/vime-kdo-daroval-ruzickovi-penize-otec-hokejisty-radeji-mlci_339507.html#.VSv4nJP-fO6

    • Růžička

     standis13.4.2015 19:33reagovat

     Pro Ketamina i Kombinátora. Já mám na věc diametrálně odlišný názor.

   • Růžička

    majtin13.4.2015 19:28reagovat

    No já myslím, že Růžička má problém, minimálně z formálního hlediska, jakože to neměl zdokumentovaný, prostě bez papíru apod..

    No a ten chlap je trapnej rozhodně za to, že to vytáhl teď. Jestli cejtí nespravedlnost a chtěl publicitu, mohl to vytáhnout kdykoliv jindy. Takhle v tom nevidím touhu po spravedlnosti, ale snahu poškodit (i nevinné) za každou cenu.

    • Růžička

     Zde.Fer14.4.2015 8:27reagovat

     Růžička u mě klesnul a svaz by ho měl okamžitě odvolat. Je to skvělý vzor pro mládež. Ta naše republika je fakt hnůj, ať se podíváš, kam se podíváš. To, že ten otec to takhle načasoval je na truc, ale to je taky problém Růžičky. Divím se, že už se o to nezajímá policie. V následujících dnech napjatě očekávám, zda se nenajdou další rodiče, který dali Růžičkovi také nějaké všimné... Pokud ano, tak by Růžička mohl jít brzy do tepláků... Jinam po téhle kauze a postoji svazu pro mě repre a MS končí. Na tzen hnus na lavičce se koukat nechci.

     • Růžička

      ketamin14.4.2015 17:41reagovat

      SmíchSmíchSmích

  • Růžička

   Tashunka Witko14.4.2015 8:50reagovat

   Jasné úplatkářství, které se nedá okecávat.

   Byly doby ( divoké devadesátky), kdy se za to dávalo i 8 let.

  • Růžička

   kopejtko14.4.2015 13:01reagovat

   bohužel realita našeho sportu a nejde jen o hokej

 • Pohár

  Luke13.4.2015 17:38reagovat

  Jak to zitra vidíte? Prostřídáme sestavu a postoupíme? Úsměv

  • Pohár

   Dynamo13.4.2015 17:51reagovat

   Dal bych to takhle:

   Miller - Mareček Kováč Holek Costa - Matějovský Vácha Dočkal Schranz Konaté - Řezníček

  • Pohár

   standis13.4.2015 18:00reagovat

   Prostřídáme, postoupíme a budeme hrát dobře. Na plac Rezníček, Konaté, Schranz, Chvátal.

  • Pohár

   wasek2611@centrum.cz14.4.2015 0:10reagovat

   Doufám v:

    

   Miller - Chvátal, Kováč, Brabec, Costa - Shala, Vácha - Konaté, Picault, Podaný - Řezníček

    

  • Pohár

   Tashunka Witko14.4.2015 8:45reagovat

   Hlavně doufám, že bude sedět Brabec a nastoupí Kováč. Je třeba připravovat obranu na Plzeň. S Laurelem a Hardym na stoperu nám pšenka nepokvete !

   Krejčí se cpe do základu v zájmu repre a následného prodeje tak nesmyslně, že se stal jedním z hlavních faktorů, proč Sparta přišla o titul.

   Když nepočítám neschopného trenéra a mafiánské praktiky Plísně, pak hlavní důvody, proč nemáme letos titul jsou

   -mizerná stoperská dvojice

   -špatná levá strana

   -zraněni Kadeřábka

 • Řezníček

  Philly13.4.2015 16:02reagovat

  co si o něm myslíte? za mě bych ho tu rád viděl pokračovat. Na to, jak málo dostává času si myslím, že super

  • Řezníček

   spartas13.4.2015 16:34reagovat

   V létě vyměnit za Vacka a pak poslouchat, že tyhle dva transfery spolu nijak nesouvisejí.

  • Řezníček

   majtin13.4.2015 17:09reagovat

   No právě, že dostává málo času, pohár s Jabloncem jsem neviděl, takže vůbec nevím. Za těch pár okamžiků se jevil dobře, jen to teď ke konci zvoral při rychlém útoku 3 na 2.

   Ale zajímalo by mě, jak je na tom s hlavou. Jako jak je schopen plnit taktické pokyny a vůbec s herní inteligencí, cit pro řešení herních situací, jak bude schopen zvládat presink (týmový), zodpovědnost atp.. Jako čich na góly má, rychlost, rvavost, střelu, techniku. Individuálně dobrý.

   • Řezníček

    nokturno13.4.2015 17:16reagovat

    V poháru jsem ho viděl a byl to nejlepší hráč na hřišti, akorát hodně zahazoval... Úsměv

   • Řezníček

    ouki13.4.2015 20:01reagovat

    V poháru jsem ho neviděl, ale co jsem měl možnost ho sledovat, tak mně se zatím nikdy nelíbil. Pokud jde o jeho hlavu, tak tam jsem přesvědčen, že to má v nejlepším pořádku, myslím si, že to je hodně pracovitý člověk.

    Nezatracuji ho a přestože mě jeho výkony zatím nepřesvědčily, tak si myslím, že něco z něho ještě může být, i když to asi nebude žádný spasitel.

 • juniorka

  kopejtko13.4.2015 13:13reagovat

  http://juniorskaliga.cz/stream.asp?id=1063

  • juniorka

   forskinho13.4.2015 13:17reagovat

   Koukám a zatím mi ten testovaný plejer tmavé pleti připadá úplně mimo.

   • juniorka

    kopejtko13.4.2015 13:23reagovat

    tak už založil dvě zajímavé situace ale testovat hráče ročníku 94 tomu vůbec nerozumím

  • juniorka

   Pavel0013.4.2015 13:44reagovat

   Vůbec se mi nelíbí naše hra. Jen nakopáváme a skoro bez kombinace.... K čemu todle je, dyť v Ačku po nich chceme úplně něco jiného

   • juniorka

    Chrod13.4.2015 14:20reagovat

    Stejně je to fuk... kdo z tý juniorky má někdy šanci hrát za Spartu? Podle mě nikdo, radši budeme kupovat jednoho Nešpora za druhym...

    • juniorka

     kopejtko13.4.2015 14:26reagovat

     Vorel, Toml, Moravec rozhodně šanci mají

     • juniorka

      Capo13.4.2015 14:35reagovat

      Tihle kluci to minimálně do ligy dotáhnou, jestli někteří ve Spartě je otázkou. Ani Juliše bych ještě nezatracoval, byť mu ty zdravotní problémy moc nepřidávaj.

      • juniorka

       kopejtko13.4.2015 14:51reagovat

       tak Juliš je časů kdy válel za béčko Jun nejlepším útočníkem co jsem viděl jen zranění ho neustále srážejí dolu

       • juniorka

        dominik2713.4.2015 17:50reagovat

        Souhlasím s vámi, pánové. V současné juniorce jsou zajisté velmi zajímaví hráči. Já bych třeba vyzdvihl ještě mládežnického reprezentanta Kulhánka nebo momentálně marodícího Matouška. Také mě zaujalo přesunutí Kuby Nečase na pravého beka. I v něm vidím přinejmenším ligový potenciál, zvlášť když dokáže zahrát kraje obrany i zálohy nebo podhrot.

         

        I mezi dalšími hráči by se určitě dal najít budoucí ligový fotbalista. Bude hrát roli víc faktorů. Třeba takový Kuba Pešek už měl velmi složitou pozici, kvůli věkovému limitu se kolikrát ani v juniorce nedostal do sestavy, a nakonec na jaře odehrál nějaké zápasy v lize.Úsměv

        • juniorka

         majtin13.4.2015 18:42reagovat

         Tak snad se někoho podaří zapracovat do Áčka, aby byl lepší než nějaká posila z ligy.

         Chci se zeptat tebe nebo kohokoliv jiného, čím to, že U19 docela zaostává za Příbramí? Je to slabší ročník, naopak příbramský je mimořádný? Zdá se mně, že Sparta pracuje s mládeží výborně, tak si říkám, jestli to dělají v Příbrami ještě líp? Koukal jsem na soupisku ze vzájemného zápasu a věkově mladší než soupeř sparťané nebyli.

         • juniorka

          dominik2713.4.2015 22:06reagovat

          No tak v první řadě jsem slyšel, že Příbrami v té lize U19 jdou trochu na ruku rozhodčí. Žádný jejich zápas jsem neviděl, tak nemohu soudit.Úsměv

           

          Každopádně Sparta až tak nehrotí výsledky a více se věnuje výchově. V klubu se opravdu nedělá tragédie z toho, že je U19 ”jen” druhá. Hlavní je výchova. Tomu se přizpůsobují tréninky, střídání v zápasech atd. Příbram možná neměla starší hráče, ale měla tam snad i kluky z ligové soupisky. Sparta pořád nenasadila třeba Schicka, Vorla nebo Tomla, kteří už jsou výš.

           

          Ohledně Příbrami bych ještě upozornil na jednu zajímavost, že tam očividně je snaha získávat hráče i odjinud. V zimě takhle z Teplic přivedli Laňku, který je zároveň reprezentantem. V Příbrami teď určitě je snaha tu mládež někam posunout. Jinak k jejich mládeži doporučuji článek z února: http://www.sport.cz/fotbal/synot-liga/clanek/649479-pribramska-radnice-sebrala-sportu-dvanact-milionu-fotbalove-akademii-hrozi-zanik.html

 • Latka

  Mário Vdolek13.4.2015 12:21reagovat

  Co to bylo za divadlo celej tejden s tím jeho zraněním? Evidentně byl v pořádku a jen se mlžilo. NICMÉNĚ! Všiml si někdo jeho nakopnutí Lafaty, když skóroval? To bylo na vyloučení.

  • Latka

   jirkas13.4.2015 12:43reagovat

   Jo taky jsem si toho všiml, neuveřitelná prasárna , Latka měly být po žluté vyloučen, měl na to více zákroků i protesty........Vztek

  • Latka

   Capo13.4.2015 14:42reagovat

   Nevim jaký to bylo divadlo, ale podle toho co jsem četl včera, si to prý už v první půlce v derby obnovil, dohrál se sebezapřením a teď ho zase čeká pauza. Tamtoho jsem si hned nevšimnul, ale na vyloučení to určitě bylo. Měl štěstí, že Lafatu pořádně netrefil a rozhodčí to nepostřehnul.

   • Latka

    celtic13.4.2015 15:57reagovat

    My nesmíme ani naznačovat......Úsměv

   • Latka

    Kombinator13.4.2015 19:04reagovat

    Být tam místo Lafaty Pilař, tak po kopanci neoslavuje gól, ale válí sudy a hystericky křičí bolestí. Na všem, co Lafata dělá, je vidět, že to žádný simulant není. Dokonce i na tom, když jednou za 10 let nasimuluje penaltu, jelikož ta simulace je naprosto tragicky provedená.

 • Parkování

  trakip13.4.2015 11:56reagovat

  Kluci, jak je to s parkováním na Letenské pláni. Minule jsem parkoval u MNO.Díky

  • Parkování

   Dno13.4.2015 12:04reagovat

   Během zápasu na ligu 50,- Kč, na poháry 100,- Kč. Mimo zápas cca 30 Kč /h.

77418 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha