Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Magor Latka

  Avhred12.4.2015 12:32reagovat

  Latka v rozhovoru pro idnes.:

   

  ”Emoce samozřejmě pracují – byl jsem přesvědčený o tom, že některé situace nebyly tak, jak je posoudil. Každý kontakt byl faul, Sparta se tím i dostala do tlaku. Z tribuny jste to asi viděli lépe.”

   

  Při některých prohlášeních sešívaných kašparů si říkám, zdali by Slávie neměla dostat statut chráněné dílny pro mentálně hendikepované ...

  Že soudruh Latka nezmínil, že on sám mohl jít klidně předčasně do sprch nebo praseckou hru nesvéprávného Baéze. Samozřejmě za skutečnost, že ve druhé půli díky pasivitě zoufalců z edenu bylo držení míče 80-20% v náš prospěch, mohl taky rozhodčí, stejně jako za poměr rohů 13-5 pro Spartu ...

  • Magor Latka

   honzaspartan12.4.2015 12:38reagovat

   Fauly byly jasný a přesně tak, někteří hráči Slávie měli jít ven.

  • Magor Latka

   Kombinator12.4.2015 12:50reagovat

   Byly tam v druhým poločase asi dvě nespárvný rozhodnutí v náš prospěch, přičemž poprvé jeden faul vystřídal náš druhej, který už rozhodčí zapískal a podruhý bych řekl, že otočil faul. Ale vzhledem k tomu, že mistr Latka prošlápně holeň Kadlecovi a nejenže nedostane druhou žlutou, ale ještě se píská faul Kadlece a žlutou dostává on, tak nechápu na oc si ten šašek vlastně stěžuje. Ten má být rád, že byl v derby tradičně (asi už popátý v řadě) rozhodčím uchráněn od červený. Kdyby nebyl Královec posranej, tak ho musel vylejt minimálně třikrát.

  • Magor Latka

   majtin12.4.2015 12:56reagovat

   Nevím o čem Latka mluví - vidím tam 5 výrazných situací vyhodnocených špatně. Ve prospěch SKS: 1.Skluzový souboj Latka x Kadlec, kdy měl dostat ŽK spíš Latka, ale ROZHODNĚ ne Kadlec. 2. Konatému byl odpískán nesprávně ofsajd, když se řítil do vyložené šance. 3. Neudělení karty Latkovi za nakopnutí Lafaty po vstřeleném gólu

   V neprospěch SKS:1. Souboj Kenia x Dočkal, kdy odpískal Královec Keniovi šlapák, ale spíš nebyl a Kenia pak byl faulován - za řeči dostal ŽK. 2. ŽK pro Lafatu za neúmyslný šlapák na Berkovce pramenící z neopatrnosti, ale rozhodně měla kopat Slavia

   Pak tam byly takový diskutabilní drobnosti jako ruka Latky, když se možná už o ní opíral (ale možná taky ne) - to se nepíská a nebo ruka Váchy, který byl už ale nejspíš rozhozen faulem.

   Prostě myslím, že Slavie si nemůže stěžovat.

   • Magor Latka

    majtin12.4.2015 13:07reagovat

    Jen dodám, že od Královce vcelku slušný výkon na to, že je z nebezpečného kraje plzeňského, z Domažlic (http://www.ahaonline.cz/clanek/sport/21210/fotbalovi-rozhodci-krev-a-strach.html ač byl Aha! sprostý bulvár, tohle z roku 2008 je pravda) tak to nebylo poznat. Je zajímavé, že minule řídil derby úplný plzeňák - Paták.

    • Magor Latka

     Dynamo12.4.2015 13:15reagovat

     Královec je fanouškem Sparty

 • ketamin12.4.2015 11:03reagovat

  V derby to nebyl nic moc fotbal a většinu zápasu jsme prohrávali. Povinný tři body. Ovšem, když si chvilku čtu fórum těch debílků z pod Bohdalce, jejich brekot na rozhodčího, kterej je samozřejmě zaříznul, jejich výhrůžky Váchovi rozbitím huby, jejich přání smrti Lafatovi i s rodinou, tak mám hned z toho včerejšího vítězství stejnou radost jako před 20 rokama.Smích

  • kapacitos12.4.2015 11:10reagovat

   No a debilci z prádelny by chtěli zase červenou pro Lafiho že se mu zahakly kolíky v Berkovcovych trenkach Smích

  • Avhred12.4.2015 11:13reagovat

   Taky jsem tam ze zvědavosti nahlédl a ta jejich frustrace a ponížení, které ventilují pomateným poukazováním na zkorumpovaného rozhodčího nebo přáním smrti našim hráčům, je zábavná. Prostě ubozí, zamindrákovaní primitivové bez špetky objektivity a soudnosti.

  • Tashunka Witko12.4.2015 12:02reagovat

   Tak rozhodčí nějaké chyby udělal. Asi největším pochybením byla žlutá karta Kadlecovi za to, že ho fauloval Latka a samotný fakt, že Latka zápas dohrál bez redky, přičemž měl nárok min. na trojnásobné vyloučení.

 • .

  captain_obvious12.4.2015 10:42reagovat

  Příští sobotu je asi poslední šance, abychom se vrátili do hry o titul. Vzhledem k tomu, jak to Plzni doma šlape a jaké tam má soupeře do konce sezony, se nedá moc očekávat nějaká jejich domácí ztráta. A venku už mají jenom nás, Teplice a Bohemku. S Teplicema to smrdí, že tam je zákulisní domluva my vám pohár, vy nám ligu, můžeme jen doufat, že to tak není. Jinak na Bohemce bude asi rozhodovat, jestli ještě klokani budou mít o co hrát, jestli ne, tak tam není bohužel co řešit.

   

  Já jsem skeptik a obávám se, že o titulu bude rozhodnuto ještě před zápasem s Plzní, protože nás čekají zápasy v Liberci a Bolce. Jsem rád, že i Jablonec má poměrně těžký los, má tam pár zápasů, kde by mohl ztratit a proto bychom snad aspoň o to 2. místo a dvojzápas LM neměli přijít.

  • .

   Tashunka Witko12.4.2015 12:04reagovat

   Proboha zapomeňte už na ten titul. Není nejmenší šance ho letos získat !

   • .

    majtin12.4.2015 13:08reagovat

    Ale samozřejmě že je. Plzeň je schopná doma prohrát třeba se Slováckem.

    • .

     honzaspartan12.4.2015 18:49reagovat

     Plzeň byla schopná prohrát třeba i s Hradcem, Duklou a Slávií, ale díky rozhodčím neprohrála.

 • Derby jsme vyhráli

  Tashunka Witko12.4.2015 10:33reagovat

  tím nejlepším možným způsobem, tj. většinu zápasu prohrávat a definitivně otočit výsledek v poslední minutě, což je ta nejvýživnější facka všem těm Řehákům, Kukům, Hyským a Pitákům, ale popravdě už na to nemám nervy a čistě fotbalově to byla spíš smutná podívaná, názorně demonstrující úpadek Sparty pod Lavičkou.

  Opět se potvrdila má prorocká slova, že krom Lavičky je největší slabinou Sparty stoperská dvojice. Vždy jsem říkal, že naši stopeři nemají na Evropu, teď to musím opravit, nemají ani na naší ubohou ligu. Nevěřím, že bez táty Hřebíka by nemehlo jako Brabec mohlo kopat v základu Sparty.

  V Janouškově dorostu vyrůstala nadějná mládežnická repre dvojka Krch-Polom, po zranění Krcha se tam vylíhl nemotora a sednaprdelista Brabec, sloužící k sobotnímu obveselení Horních Počernic. A teď máme 23 leté nešikovné šnekoidní vemeno v základu a trpíme při každém jeho souboji i předem ztracených ”rychlostních” kláních s průměrnými protivníky.

  Jeho vyrovnávací gol není žádný odpustek, protože on dostal Spartu do kolen a jen shodou okolností jsme díky Brabcovi neztratili zápas jara s utrápenou Slavií.

   

  Navíc včera vyplulo na povrch, že odchod Lavičky byl motivován i Hřebíkovou snahou instalovat na pozici hlavního trenera Jílka a že to musel zastavit až sám nejvyšší študák. Tohle ovšem nemá řešení, dokud bude škodná sedět na Letné. S Lavičku už ani nestagnujeme, ale pomalu zapadáme do bahna a hrajeme stále hůře; lysohlavý potkan, kašlajíc na Spartu, jen prosazuje své trucnápady a chystá se instalovat k áčku trenera olomouckých žáků a plzenští podvodníci si mezitím nerušeně kupují u Berbra další titul a s ním i vaucher na 300 mega. Za podíl na takovém ranci by se snad dal sehnat pořádný fotbalový trener do Sparty. Ještě by to ale chtělo nějakého Herkula se zkušenostmi s čištěním chlévů, který by trochu provětral kancelář SŘ a zbavil Spartu zatuchlin.

  • Derby jsme vyhráli

   Tashunka Witko12.4.2015 10:35reagovat

   vítězný, ne vyrovnávací

  • Derby jsme vyhráli

   Mário Vdolek12.4.2015 10:56reagovat

   seš mimo. kromě tý chyby byl včera výbornej. obrana inkasuje nejmíň v lize.

   • Derby jsme vyhráli

    ketamin12.4.2015 11:00reagovat

    To je sice pravda, ale tahle statistika je z vělký části zkreslená tim, že v naší lize jsou povětšinou dřeváci, co chyby naší defenzívy nedokážou potrestat.

    • Derby jsme vyhráli

     LukyACS12.4.2015 11:42reagovat

     zajímavý, že chyby jablonce nebo plzně, potrestat uměj Smích

 • Štěch

  artaxerxes11.4.2015 23:53reagovat

  No nikdy ve mně nevzbuzuje jistotu a klid a souhlasil jsem s tweetem Konečného, že Sparta jde do jarní sezóny s nejslabší brankářskou dvojicí za posledních x-let.

   

  Jsem v hrůze při každém jeho odkopu, ale co zatím předvádí je jen ke smeknutí klobouku. Ten gól co dostal byla chyba stoperů a další náznaky likvidoval v klidu a tu gólovku sešita skvěle vytěsnil. Jsem rád, že se pomalu vrací Bičík, ale Štěch nás na jaře zatím drží.

  • Štěch

   Avhred12.4.2015 0:07reagovat

   Top 5 brankářů v Synot lize podle úspěšnosti zákroků dle deníku Sport:

    

   1. Štěch (Sparta) 90%

   2. Bičík (Sparta) 85%

   3. Hruška (Bohemians) 78%

   4. Grigar (Teplice) 76%

   5. Hanuš (Jihlava) 73%

    

   Marek Štěch (bráno před dnešním derby):

   Doposud odchytal 9 zápasů v Synot Lize

   V nich zlikvidoval 18 střel, pět z nich statistici označili jako brilantní zákroky

   Inkasoval pouze 2 góly

   V sedmi zápasech udržel čisté konto

    

   Ano, Štěch je opravdu nýmand ...

    

    

   • Štěch

    artaxerxes12.4.2015 1:31reagovat

    to v žádném případě netvrdím - jen díky svým výkopům působí dost nejistě. Kdyby byl nýmandem jak tady naznačuje fikura, tak rozhodně nemohl být dlouhodobou dvojkou West Hamu a klalitně odehrát League1 a L.Championship.

    Bohužel jeho výkopy jsou otřesné.

     

    A to, že bych preferoval Bičíka je jen tím, že z něj mám větší pocit jistoty a klidu. (podobné to bylo když se rozhodovalo mezi Vaclíkem a Švengrem, tak z Vaclíka byla dle mého pocitu cítit větší jistota).

     

     

    • Štěch

     FIKURA12.4.2015 9:15reagovat

     Zřejmně si mě s někým pleteš. Já jsem o Štěchovi nikdy neřekl že je nýmand!! Maximálně jsem ho oslovil Anglický chlapec!!

      

     Ostatně Štěch se dostal do výborné formy v posledních zápasech a díky němu jsme všera získali 3 body. Pokud by z té šance bylo 2:0 tak těžko bychom to už otáčeli. A ten jeho zákrok byl top zákrokem. Takový zákrok má u mě větší cenu, než třeba chycená penalta. Ta je o štěstí. Tohle o štěstí nebylo.

     • Štěch

      artaxerxes12.4.2015 11:32reagovat

      Omlouvám se, asi jsem to na základě tvých komentářů cítil, že ho vnímáš hodně negativně.

       

      A k chyceným penaltám - nemůžu si pomoct, ale není až taková náhoda ji chytit - Pavlenka má velmi dobrý poměr chycených/nechycených a Poštulka byl na to expert - Je pravda, že pokud to útočník udělá dobře, tak je brankář bez šance, ale to platí i pro situaci 1 na 1.

       

    • Štěch

     Avhred12.4.2015 11:08reagovat

     To je fakt, hra nohou v jeho podání není bůhvíjaká, ale zdá se mi, že na téhle disciplíně maká a zlepšuje se. Jinak Vaclík byl ve hře nohou snad ještě horší, viz. jeho šílené minely, kdy naprosto nesmyslně namazal soupeři a minimálně tím daroval soupeři dva góly (Teplice a Příbram? Už si nevzpomínám, co to bylo za celky).

 • 2:1

  Avhred11.4.2015 23:28reagovat

  Tak už to vypadalo, že cestou z Prahy bude nákup černého smutečního piva, ale nakonec to dobře dopadlo a mohl jsem si zakoupit vítězného kozlíka. Úsměv

  Ať se na mě nikdo nezlobí, ale kdybychom měli dnes prohrát zápas s oním ubohým paradajským celkem, který nás ani nenapadal a krom individuálních schopností Škody si nebyl schopen skoro nic vypracovat, měl ve svých řadách zmatené zoufalce jako Tamás nebo Prošek a prezentoval se spíše naivními kolohnátskými snahami o zteč Letenské Tvrze či psychotickými výlevy v podobě faulů v podání poblázněného argentinského Slováka Baéze, to by zkrátka a dobře byla nebetyčná ostuda monstrózních rozměrů.

  Hodně se mi dneska líbil Costa, který dal vzpomenout na staré dobré časy, kdy ve Spartičce piloval levou stranu, a svůj kvalitní výkon ozdobil hlavičkovou přihrávkou na vítězný gól. Dobře zahrál Kadlec, který do řad edenských nýmandů s vymaštěným zlomenonosným Latkou v čele vnášel zmatek a chaos a svazáci s červenou hvězdou na neduživých hrudích ho nebyli schopni zastavit jinak než faulem. Je třeba taky vyzdvihnout Štěcha a jeho zákrok za stavu 0:1, protože kdyby to ten sestehovaný cyklistický šulínek Hrubý proměnil, tak bylo vymalováno. Už v Ostravě nás podržel proti tutovce Baroše a nebojím se říci, že Sparta má mezi tyčemi celkem spolehlivou jedničku. Nelíbil se mi Krejčí a tradičně Mareček, který dozadu hořel jako smolná louče a dopředu nepředvedl absolutně nic. Nechápu, proč hraje nedotknutelný Krejčí, který se pořád motá v té své čitelné herní rutině, občas okořeněné ofsajdem a následnou gestikulací směrem k pomeznímu. Konaté je momentálně jasně lepší a měl by Ládíka oprávněně odšoupnout na lavičku.

  Ale negativa nechme stranou; vyhrál se důležitý a nejprestižnější zápas v sezoně, takže se radujme a křepčeme nad bezvládným slávistickým skeletonem, přišlápnutým k zemi ocelovou botou nezdolného Sparťanského rytíře. Úsměv

  P.S. Sorry, vím že nedotknutelný staroboleslavský magik má spoustu fanatických přívrženců, ale je třeba za stárnoucího Matějovského hledat náhradu.

 • Zápas

  standis11.4.2015 23:24reagovat

  o 2 poločasech. Pokolikáté už? Děláme si srandu z pokory, ale dnes nastoupili bez ní a namistrovaně si mysleli, že Slavii porazí snadno. A ono ne. Druhá půle o něčem jiném. Kladem je, že se rozchytal Stěch. K Brabcovi - špatný výkon a ani druhá půle nemohla vymazat první. Gol po jeho chybě, po další jeho hrubici málem druhý. Takhle hrát obránce nemůže. K Marečkovi - zbytečný hráč na beku, kdyby tam dal Chvátala, tak se tam aspon rozehraje mladý hráč, takhle je to trápení - nic víc. Matějovský neměl svůj den a několikrát ukázal, že střelba je na záložníka žalostná. Nakonec ubojované vítězství, takže Lavička má týden klid a v jeho kůži bych být nechtěl po druhé za sebou 5 minut před koncem zápasu.

  • Zápas

   Avhred11.4.2015 23:39reagovat

   To je on, velký Matějovský; udělá tři hráče a následně vypálí pánu bohu do oken, případně s tím svým rozhozením rukou ve stylu menuetu pošle svojí neomylnou levačkou geniální balon do míst, kde ho nikdo nečeká ...

   • Zápas

    celtic11.4.2015 23:45reagovat

    Je fakt, že Markovi to dneska nešlo....

     

  • Zápas

   celtic11.4.2015 23:44reagovat

   A ke golu Slavie, řekl bych, že všechno začlo při našem útoku zbytečnou ztrátou Kadlece....Ale radši bych se na to ještě podíval....

    

 • Ani nevím,

  celtic11.4.2015 23:19reagovat

  jestli jsme ukázali, že máme charakter....fotbal šílenej, kopaná, zaplať pánbu výhra, ale klika veliká. Další z prokoučovaných zápasů.....

  • Ani nevím,

   standis11.4.2015 23:26reagovat

   Proč myslíš?

   • Ani nevím,

    celtic11.4.2015 23:38reagovat

    No, první půle šílená...a druhá? Dali jsme 2 goly, pravda, ale...kolikrát jsme vystřelili na branku? Kluci si to přihrávaj před vápnem, bez myšlenky, bez střely. První naše střela na bránu někdy v 25. minutě....Nedaj pořádnej centr, Krejda a Dočkal jsou úplně z formy, je tam křeč....Prostě jako trenér bych to asi postavil jinak, zkusil, no, šel bych drobet do rizika.....

     

    • Ani nevím,

     Avhred11.4.2015 23:48reagovat

     Je to tak, přitom při vší úctě byl soupeř dneska katastrofální; čekal jsem, že slávisti budou jezdit po prdeli, bojovat na samé hraně únosnosti, ale oni skoro nenapadali, zevlovali, a ty jejich kontry vedené nesympatickým seniorem Pitákem byly víceméně úsměvné, střely v podání Kenii a Temése neměly ani divizní parametry. Tenhle zápas jsme měli zvládnout daleko lépe.

 • Konaté

  Srdcař Plavšič11.4.2015 23:15reagovat

  Myslí si ještě někdo, že Konaté nepatří do základu?

  • Konaté

   Avhred11.4.2015 23:31reagovat

   Patří.

 • Jako s Teplicema

  Víťák z Cé Osmičky11.4.2015 22:49reagovat

  Dnes prachbídnej výkon. Ze základu by si jakýsi standard udrželi jen Brabec, Matěják a Kadlec.

   

  Máme štěstí, že to dopadlo jak to dopadlo podobně jako posledně s Teplicema, i když (doufám) teď to bylo čestně.

   

  Příště doufám, ač vím, že marně, v útočnou trojici Kadlec, Řezníček, Timmy.

   

  Neumíme hrát do plnejch a nemáme trenéra, co umí hrát do plnejch.

   

  • Jako s Teplicema

   Víťák z Cé Osmičky11.4.2015 22:51reagovat

   pardon, moc dobře hrál i Costa Úsměv

   • Jako s Teplicema

    Dollaruss11.4.2015 22:52reagovat

    Nehrál špatně, ale jeho finální přihrávky nebo zakončení jsou otřesné.

  • Jako s Teplicema

   Zoidy11.4.2015 22:55reagovat

   Brabec????? Údiv

  • Jako s Teplicema

   ketamin11.4.2015 23:03reagovat

   Dnes nám vyšla poslední standardka, ale jinak bohužel máme devět z deseti rohl na prvního obránce. Tyhle situace jsou veliká zbraň a Sparta by je měla mít vypilovaný.

  • Jako s Teplicema

   artaxerxes11.4.2015 23:45reagovat

   No, já bych tam Lafatu nechal - tohohle bojovníka vepředu potřebujem a navíc dává góly.

   Naproti tomu Krejčí je totálně neefektivní a Konate má hrát místo něj.

    

   Jinak bych viděl dnes chybu trenérů, kteří první poločas totálně ignorovali neexistence naší pravé strany a neusměrnili Dočkala nebo Kadlece, aby víc hráli zprava. K Marečkovi - ten dnes byl nikde - v útoku jsem po pravé straně nehráli a v obraně místo něj hořel Brabec.

77441 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha