Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Kamil

  Spytihnef8.12.2015 21:46reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=EXzJ6fLAws4

  docela dobrej sranda pořad, to by mohli klidně dělat na Sparta TV

  • Kamil

   Palo8.12.2015 22:17reagovat

   https://www.youtube.com/watch?v=HMhXlH7AIdU

  • Kamil

   pubi8.12.2015 23:38reagovat

   Obecně mi ten kanál přijde strašně nevyužitej, možností je kopice. Líbí se mi třeba Hyde park Motor:

   https://www.youtube.com/results?search_query=hyde+park+motor

 • kouká někdo na ČT?

  Piva Jardajzník8.12.2015 21:45reagovat

  zajímalo by mne, zda csaplár řekl opět nějaká moudra.

 • Ščasný a Hejkal

  honzaspartan8.12.2015 21:23reagovat

  Mám podezření, že naše forum navštěvuje sám velký Impulz a jeho věrný stavěč kuželů Hejkal.

  Protože to jinak není možné, co tu někteří dokáží vyplodit na Ščasného obhajobu.Smích

  • Ščasný a Hejkal

   Piva Jardajzník8.12.2015 21:42reagovat

   ščasný je špičkový kouč s moderním evropským pojetímÚsměv

 • Záhada

  Standa Hejkal8.12.2015 20:09reagovat

  Jak jsem tu psal před pár týdny, nejsem fanouškem Barcelony, spíše naopak, ale fakt je mi záhadou, že hráči, kteří leckdy i za den sezení u PS 4 vydělají víc, než hráč Pelta ligy za celý život, dokáží za zápas udělat třeba 30 sprintů úplně zbytečně, jen aby roztrhali obranu soupeře, roztáhli hru, otevřeli prostor pro spoluhráče... a naše hvězdičky k tomu nikdo nedonutí. Přitom by jeden řekl, že hráči Barcelony mají s míčem takovou kvalitu, že se nemusí honit. A přesto neustále víří, mění si pozice, stahují se do hloubky, vytahují se hrot, velmi rychle presují. Přitom nemusí, MSN dá vždycky nějaký ten gól a prachy mají luxusní. Naše primadony alá vlastní módní kolekce pro tři lidi, protože pytel za několik tisíc si nikdo nekoupí, jsou líný na krok, mají tu drzost si stěžovat na únavu a ještě se diví, že je v tý Barceloně nikdo nechce. A tak nějak nevím, který trenér by ty hráče donutil jezdit po prdeli. Vždyť platy mají krásný za minimum snahy. To se pak těžko vymýšlí systém, když ti na něj celý tým mrdá a tři hráči kakaové pleti ani nerozumí, co jim říkáš.

  • Záhada

   Standa Hejkal8.12.2015 20:11reagovat

   Aby bylo jasno, Ščasného se tím nechci nijak zastávat, ten má jediný štěstí, že staví Marečka, jinak bych mu už posprejoval dům.

  • Záhada

   majtin8.12.2015 20:26reagovat

   Souhlasím, ale změnil bych ”který trenér by ty hráče donutil jezdit po prdeli” za ”který trenér by hráče přesvědčil, že je potřeba jezdit po prdeli”. On je v tom velikej rozdíl, když děláš něco co nechceš, k čemu seš donucenej než když něco děláš proto, že jsi přesvědčenej, že jsi pochopil. že je to tak správně.

   • Záhada

    AlaMierda8.12.2015 20:29reagovat

    jeden z rozdílů u nás a v ČR. U nás se řekne - trenér musí hráče přesvědčit jezdit po zadku. V zahraničí - nejezdíš po zadku, nehraješ, támhle je tribuna, buď začneš odvádět pořádnou práci za ty prachy co tu máš, nebo končíš.

   • Záhada

    Standa Hejkal8.12.2015 20:30reagovat

    Souhlasím, ale upřímně, stačilo by mi i to donucení Úsměv

  • Záhada

   honzaspartan8.12.2015 20:27reagovat

   Na únavu se vymlouval trenér a trenér jim má ty náběhy ordinovat. Asi to po nich ale nechce. Asi to takhle netrénují.

   Místo toho mají i v tréninku chodit do soubojů naplno.

   Naše hra i počet faulů a karet nasvědčují tomu,že je to pravda.

  • Záhada

   standis8.12.2015 20:28reagovat

   Hráč, který v zápase nesprintuje bez balonu, tak by se do top klubu nedostal a pokud by tam chtěl machrovat jako Ibra v Barce a Backham v M.U., tak ihned odejde. Prosté a jednoduché.

 • Trenér

  kapacitos8.12.2015 19:37reagovat

  to si jako myslíte, že přijde nový trenér a všechno se jako mávnutím kouzelného proutku změní a se stejnými hráči budeme hrát moderní, rychlý, kombinační fotbal a budem válet na hřištích soupeře.. Jako že Ladik nebude věčně v offsajdu, Bořek s Matějem budou víc hrát než řešit rozhodčí, vymizí chyby v obraně, ze šneků se stanou rychlíci apod.. Lavička těžil z toho, že měl Kadeře, který permanentně zaměstnával obranu soupeře a ze životní produktivní formy Hušbyho a Bořka.. Na nás prostě stačí nasadit mladé běhavé založníky, kteří naše šneky uběhaj..

  • Trenér

   roggi8.12.2015 19:42reagovat

   Mě bude stačit když se na ten fotbal bude radost koukat a ne že s nejslabším týmem v lize, nevystřelíme ani na bránu a hra hrozná holomajzna. To i za Vítí byl znát nějaký rukopis. Nebo se ti zdá, že dnes tým hraje nějaký systém??

  • Trenér

   majtin8.12.2015 19:47reagovat

   Nemůže to být jako mávnutím kouzelného proutku, ale může se to postupně viditelně zlepšovat.

   Ano, kdyby se s Láďou na tomhle pracovalo, bylo by to lepší. Navíc se mi zdá, že se zlepšil a že je v ofsajdech méně a když, tak ne v tak výrazných. Hušbyho a Bořka lze do životní formy dostat. I ”šnek” může být platný, když rychlost nahradí herní inteligencí a předvídavostí. Hráči mají spoustu špatných návyků, které lze odstranit.

   • Trenér

    artaxerxes8.12.2015 20:13reagovat

    Ke Krejčímu: Mně neštval Láďa s ofsajdama, které byly z náběhu do volného prostoru - tam bych řekl, že to bylo OK. Jeho problém byl, že 90% jeho ofsajdů bylo, že se dostal do ofsajdu míčem do rozehrávky (do stoje, chodu, max poklusu). To není taktická chyba, ale jednoznačně chyba v soustředění hráče a to mně štve mnohem víc.

     

    • Trenér

     majtin8.12.2015 20:23reagovat

     No určitě na tom něco je. Nevím jestli 90%.

     A co myslíš, je tak hloupej, že by to nešlo odstranit? Já myslím, že šlo. Vzpomínám, jak povídali třeba o Vrbovi, že si pouštěli video a třeba třikrát to hráči (ům) pustil znovu, ten stejný okamžik, aby si to uvědomil. To samozřejmě není Vrbův patent, jen příklad. Kdyby Láďovi pustili třikrát dokola jeho ofsajdy (jen ty zbytečný) za zápas, tak sice půjdou spát o půlnoci, ale příště by to už bylo lepší. Na to podle mě stačí průměrný IQ.

  • Trenér

   honzaspartan8.12.2015 19:53reagovat

   Ščasný přišel už na jaře, pak měl celou přípravu a celý podzim a je tu vidět nějaký posun k lepšímu, nějaká herní tvář?

   Ne, spíš se zhoršujeme.

  • Trenér

   Kombinator8.12.2015 20:34reagovat

   Blbost. Není to tím, že někdo měl formu nebo ne. Stačí si jen vzít kolik žlutých jsme dostávali za Víti a kolik dostáváme od začátku pod Ščasným. Pod Ščasným prostě nikdo neví kde hrát, je to totální mega chaos, kdy hráči 10x za zápas tahají za záchranou brzdu a chodí do soubojů pozdě.

   Podívej se, kdybychom ztráceli body kvůli neproměňování šancí nebo bylo jasně vidět, že tým postupně zdokonaluje v tom, co chceme hrát, pak ano, pak by měl dostat Ščasný čas, ale ono tomu tak není, Ščasný to lepí jak se dá, vůbec neví, co má s týmem dělat, rozestavení změnil asi 80x a k tomu všemu tým výkonnostně padá takovou rychlostí, že to ani není možný. Navíc, čím víc sleduju, jak se tu Ščasný pořád vymlouvá a drží jako štěnice, tak tím víc nabývám nadojmu, že ten jeho podivnej tajnůstkářskej odchod z Teplic klidně mohl mít nějakou souvislost s echem (třeba od Otavy), že to má Víťa rozhoupaný a je to jen otázka času. Tady se prostě nesluší říct jako Víťovi: ”Díky za vše, sbohem”, ale: ”Táhni a už se nikdy nevracej!!!”

   • Trenér

    honzaspartan8.12.2015 20:41reagovat

    Ten má jediný štěstí, že už se teď na podzim nehraje žádný zápas doma.

    Myslím, že bychom na tribunách slyšeli ”Ščasný ven!”.

   • Trenér

    kapacitos8.12.2015 21:06reagovat

    Ale ty žlutý jsou po individuálních chybách(ztrátách) a ne systémových a jsou tu hráči kteří tu za Víti nebyli a nebo hráli na jiných postech : Frýdek, Hybs, Jiráček, Costa a i Mareček tolik nehrál

    • Trenér

     Kombinator8.12.2015 21:12reagovat

     To ti nakecal Ščasný nebo jsi na to přišel sám? Je zajímavý, že těch individuálních chyb děláme asi 4x víc než v minulých letech. Jako sorry, ale je kapánek komický tohle házet na nějaký individuální chyby nesouvisející se systémem, když jsme nejhorší ve faulech a žlutých v lize i v EL.

     • Trenér

      kapacitos9.12.2015 8:48reagovat

      Tak ty žlutý jsou většinou záchranná brzda, když si nedokážou pořádně přihrát a nebo po ztrátě míče. Za Lavičky těch karet bylo míň pro to, že ten tým hrál spolu skoro 3 roky beze změn a ve stejný sestavě, teď je tu dost nových hráčů a ještě nemají ty automatismy mezi sebou

    • Trenér

     honzaspartan8.12.2015 21:18reagovat

     Smích

  • Trenér

   rimidalv8.12.2015 20:47reagovat

   Mám stejný názor - při shodě negativních faktů ( nepovedené posílení obrany,ztráta formy Dočkala,Holka, chronicky střídavé výkony Matějovského, nepovedený restart Hušbauera ) se povedlo Sčasnému díky mnohdy divokému improvizování docílit poměrně dobrých výsledků a jeho odvolání by bylo kontraproduktivní.Každopádně je třeba ještě dál posílit obranu ( nevíme jak se Mazuch časově vypořádá se zatížením ),koupit kvalitního záložníka a stáhnout z hostování Čermáka, Vacka a Schicka. Po takové reorganizaci týmu věřím v razantní zlepšení. Pokud by se nenaplnily předpoklady, může následovat rychlá výzměna trenéra

   • Trenér

    Kombinator8.12.2015 21:04reagovat

    Ty vole, takže vlastně za nic nemůže, protože za všechny ty hovna může smůla smůlovatá a ztráta formy (a pročpak se najednou téměř vem ztratila?) a ještě nám vlastně zachránil prdel, takže na konci zápasu s APOELem dostane metál. No tak to je konec, já to vzdávám.

    • Trenér

     kapacitos8.12.2015 21:10reagovat

     Podle tebe může zase úplně za všechno. Třeba Husby je z formy už rok a půl

     • Trenér

      honzaspartan8.12.2015 21:20reagovat

      To je Hušby, kterej si v Itálii nekopnul. A co ostatní?

      • Trenér

       kapacitos8.12.2015 22:20reagovat

       Dočkal hraje na hovno i v repre, za to může taky Scasny?

       • Trenér

        majtin8.12.2015 23:02reagovat

        Ano, samozřejmě. Když jde výkonnostně dolů klubu, projeví se to i v reprezentaci.

  • Trenér

   waaw8.12.2015 22:48reagovat

   Muj nazor, ze je lepsi trenera ted vymenit je zalozeny na teto uvaze: Jaka je pravdepodobnost, ze to pristi pulrok bude vyznamne lepsi i pod Scasnym? 20%?

   A jaka je samce, ze to bude lepsi s novym trenerem? 40%

 • zlo

  karelmlada8.12.2015 19:30reagovat

  Ščasný s Otavou to je dvojka co by měla rychle skončit”

  Dělají jen velké problémy. Mají jen své oblíbence a kamarády a na ostatní kašlou a chtěj se jich zbavit jako Brabec Konate Hušbauer a další.. Brabec měl štěstí že se zranili obránci a on dostal možnost a tak se jí chytil a kvůli tomu tam zustal ale bůh ví co bude na jaře když přišel Mazuch

  Dočkal a Vácha ti jen lezou do zadku všem a vnucují se do sestavy. Smutek

  • zlo

   majtin8.12.2015 19:42reagovat

   Dočkal se vnucuje (vnucoval) hlavně svým famózním počtem asistencí.Úsměv

  • zlo

   Tashunka Witko8.12.2015 19:50reagovat

   Karle, tu svou úvahu jsi měl ukončit po první, maximálně druhé větě.

   • zlo

    standis8.12.2015 19:56reagovat

    A jak hezky začal, ale dále...Údiv

    • zlo

     honzaspartan8.12.2015 21:59reagovat

     Ještě přidá pár příspěvků a ono si to sedne Smích

 • Ty vole

  Kombinator8.12.2015 18:00reagovat

  Když jsem se tu nedávno ptal, proč by tu měl Ščasný zůstat, co muže týmu dát, co fakt umí, dokonce ještě před tím hovnem v Ostravě, tak mi tu nebyl nikdo schopnej odpovědět jinak, než že umí řvát v kabině a nebo není posranej někoho stáhnout o poločase (co na tom, že za 14 dní toho samýho hráče opět pošle na plac a opět statečně stáhne o poločase), což jsou atributy, který zvládne i ten poslední vesnickej trenér. No a teď se týden s týdnem sejde, mezitím předvedem mega hovno v Ostravě okořeněný ciskusáckýma výmluvama Ščasnýho, a už se tu zase rojí názory (od těch stejných lidí jako obvykle), že je Ščasný ok a je potřeba akorát vyměnit hráče a operuje se tu s nějakýma blbostma typu, že s Teplicema zahrál proti Slávii a Plzni, takže přeci nemůže být Špatnej. Jednak je to úplná hovadina, to bych mohl tvrdit i teď, když výtáhnu 2-3 letošní povedený zápasy a jednak to pro Teplice byly zápasy jako když teď hrajeme Evropu a nastoupíme proti Schalke, tzn. zápasy jsou samy o sobě pro hráče velmi motivující. Navíc za dvě a kousek sezóny v nadprůměrných Teplicích má bilanci 25-18-24, tedy co sezóna to cca 42 bodů a cca 1,4 vstřelených gólů na zápas a 1,27 obdržených branek na zápas, přičemž ve venkovních zápaseh má hrůzostrašnou bilanci 5-12-15 se skóre 39:48, když ale ještě z těch 39 vstřelených branek daly Teplice 15 ve třech vítězných zápasech(1x 7:0 a 2x 4:0). Já prostě nechápu, že Ščasnýho ještě někdo může obhajovat a tvrdit, že by snad měl zůstat a že se Sparta snad jako rozehraje nebo co. Kurva, ten chlap tady dojebává tým všem před očima a někteří věční optimisté mu do toho ještě tleskaj do rytmu.

  • Ty vole

   majtin8.12.2015 18:13reagovat

   Koukám, nejsem jedinej, kdo z toho ”ztrácí klid”. Dost výrazně. Já si fakt neumím představit, že pod Zdeňkem to bude fungovat tak, jak si asi většina z nás představuje, že by mělo. Přál bych mu to, ale nevěřím tomu.

   • Ty vole

    waaw8.12.2015 18:19reagovat

    Jsem zastancem rozvazani kontraktu s panem Scasnym a to nejlepe v ctvrtek bezprostredne po zapasu na Kypru. A to at ten zapas dopadne dobre nebo spatne

  • Ty vole

   honzaspartan8.12.2015 18:26reagovat

   Souhlas.

   Pod Ščasným to dobrý nebude, titul nebude ani náhodou. Jen je otázkou, jak moc Spartu dojebe, než ho konečně vykopnou.

   Ze si to sedne, až příjdou nejací hráči? Nic si nesedne, Ščasný prostě nemá systém hry a kopem to na náhodu.

   Jedině snad kdyby měl 11 naprosto špičkových hráčů a vůbec jim nekecal do toho, jak mají hrát, a byl by na lavičce jen na ozdobu. To by možná mohlo fungovat.

   • Ty vole

    kapacitos8.12.2015 18:32reagovat

    Jasný v Teplicích taky žádný systém neměl Smích

    • Ty vole

     honzaspartan8.12.2015 18:46reagovat

     Teplice snad pod ním hrály něco světoborného?

     Spoléhal na individuální výkony a na bojovnost. Jednou tým zahrál, podruhé ne. To je na Spartu málo.

    • Ty vole

     majtin8.12.2015 19:07reagovat

     Já si třeba na Teplice vzpomněl po našem domácím zápase s CSKA. Teplice nás na jaře 2013 porazily 3:1 se Zdeňkem na lavičce, když nás první půlhodinu mleli a hráli parádně. Ale pak jsme převzali otěže a měli takový tlak, že jsme mohli v klidu otočit. Teplice se už nechytali a nakonec odešly i fyzicky. Tak na tenhle zápas jsem si vzpomněl po vypadnutí s CSKA, ten obraz (spíš RUKOPIS) byl totiž velice podobný. Takhle Teplice hráli často. Ten rukopis se nemění - množství faulů. žlutých karet, špatná defenzíva - hurá styl, nic moc kondice, sázka na individuality (černoši) místo pevného herního řádu. Já si pamatuju, že tu sezónu 12/13 se mi ta hra Teplic vcelku líbila, ale byl to hlavně začátek podzimu, pak je soupeři vcelku přečetli a už to drhlo. Líbil se mi, i když hrál s Mostem první rok ligu. Ale taky to pak začalo uvadat.

     • Ty vole

      kapacitos8.12.2015 19:13reagovat

      Já si zase pamatuji jak hráli s Plzní a prohráli po simulaci Pilaře 3:4 a byl to parádní zápas

      • Ty vole

       LukyACS8.12.2015 19:18reagovat

       Na TOP zápasy se nahecuje každý mančaft. Baník teď zahrál skvěle s náma, přitom celou sezonu hraje bídně, dělá to z Korytáře dobrého trenéra se systémem?

       • Ty vole

        kapacitos8.12.2015 19:24reagovat

        tak pro nás by měly být TOP zápasy v Plzni, Liberci, v Jablonci, na Slávii a jak to tam dopadá..

        • Ty vole

         honzaspartan8.12.2015 19:55reagovat

         No právě. Díky Ščasnému to dopadá blbě, protože nedokáže tým takticky připravit.

      • Ty vole

       majtin8.12.2015 19:40reagovat

       To já samozřejmě taky. Ale mimochodem - prohráli a dostali čtyři góly.Ale to byly zápasy, kdy nehrál proti slabšímu soupeři, navíc pořád to byl takový ten hurá styl. Podívej já jsem lidumil a nemám potřebu ho nějak hanět a nesnáším, když někomu křivdím, ale ty si fakt myslíš, že to pod ním bude klapat? Že pod ním půjdou hráči nahoru (zatím šla naprostá většina z nich herně dost dolů).?

    • Ty vole

     Lukáš Mareček8.12.2015 19:09reagovat

     Teplice pod Scasnym byly prumernej tym, kterej se dokazal vyhecovat na velky zapasy.

      

     Sparta pod Scasnym je taky prumernej tym a zahrajeme akorat tak v Evrope.

      

  • Ty vole

   standis8.12.2015 19:11reagovat

   Zatím nám předvádí, že si naprosto neví rady - sestavu a styl hry nenašel a taktiku proti soupeři jsem nějak moc nevypozoroval a jeho slibované změny v rozestavení během zápasu jsem nezaznamenal. Mně se se třeba zápasy s CSKA líbily (první půlhodina doma byla třeba famozní) a nevím, proč z toho ustoupil. Jestli chce hrát 352, tak ted už snad má 1 pořádného stopera a potřebuje pravého halfbeka. Krejčí může klidně odejít za peníze, protože vlevo to má kdo hrát. A útok Lafata Fatai nemá v lize konkurenci. Oni ho ted neodvolají, ale pokud na jaře stále bude dělat sestavu taháním z klobouku a hra nebude mít jasný styl, tak doufám, že už ho v dubnu ve Spartě neuvidím.

  • Ty vole

   kapacitos8.12.2015 19:17reagovat

   Já jenom říkám, že to není takový traged, jak tady většina tvrdí. Pro nás by zase měla být dostatečná motivace titul, případně to jak dostáváme venku na prdel

   • Ty vole

    Kombinator8.12.2015 19:58reagovat

    OK, Teplice vést může, na to má, ale nechápu, proč mu tu vyjadřuješ podporu na setrvání a obhajuješ ho tu, když nedokážeš ze sebe vymáčknout žádnej relevantní důvod, proč by měl setrvat.

    • Ty vole

     kapacitos8.12.2015 20:13reagovat

     Protože to je náš trenér a nevyhazoval bych ho po půl roce a dal bych mu ještě šanci, pokud nebude muset lepit sestavu a nebudem dělat individuální chyby, tak se to zlepší

     • Ty vole

      Kombinator8.12.2015 20:41reagovat

      A tobě stačí ,že se to jako zlepší? Že už to nebude totální hovno, ale budeme venku Ostravě třeba vyrovnaným soupeřem s pěti střelami? Sorry, ale setrvání Ščasnýho nedává sebemenší logiku, pokud zůstane, tak budeme trpět třeba ještě půl roku až rok a pak potáhne s tím, že tady zanechá totální hnůj v týmu.

    • Ty vole

     honzaspartan8.12.2015 20:22reagovat

     Smích

 • EL

  Dynamo8.12.2015 17:33reagovat

  Jenom poznámka: do jarní části EL lze do kádru zařadit maximálně 3 nové hráče.

  • EL

   pubi8.12.2015 17:36reagovat

   Nemyslim, že přijde víc lidí, teď už stačí jen bek a krajní záložník. Z hostovaček se podle mě nikdo vracet nebude.

 • Mazuch

  Bunda8.12.2015 17:00reagovat

  Pro některé špatná posila .. Jako fakt ? :-D Do Sparty težko dostaneme kvalitnějšího hráče než je Ondra. Nebo chcete aby sem chodili dřeváci typu Pokorného ?

  Mazuch je hráč s cenovkou cca 100 mega.

  • Mazuch

   Piva Jardajzník8.12.2015 17:03reagovat

   momentálně má cenovku tak leda 100 kilo

   • Mazuch

    LukyACS8.12.2015 17:16reagovat

    100 Jablek

    • Mazuch

     Piva Jardajzník8.12.2015 17:17reagovat

     jablek s velkym J?

  • Mazuch

   honzaspartan8.12.2015 17:13reagovat

   Pokud se po roční pauze dostane do bývalé formy a vydrží mu zdraví.

  • Mazuch

   FIKURA8.12.2015 17:38reagovat

   Je to hráč 1. cennové skupiny.

   • Mazuch

    Piva Jardajzník8.12.2015 17:41reagovat

    mohl by jsi tuto skupinu definovat? resp existuje i jiná cennová skupina, nežli ta první?

    • Mazuch

     FIKURA8.12.2015 18:34reagovat

     Já jako starší ročník pamatuju za sociku 4 cen.skupiny hospod. 4-zaplivaná putyka. 3- takova lelpší putyka, kde už jsi dostal párek a na stole byl uz ubrus třeba. 2- to uz byla lepší restaurace kde se varilo a bylo prostredi na solidni urovni. 1- těch bylo málo. To už byla top restaurace , číšník s motýlkem, jídla po celý den a na tu dobu luxusni vybavení. Takhle jsem to prirovnal trochu z recese k hráčům.Smích ale uz jsem to zde jednou psalÚsměv omluva pisu z mob.

   • Mazuch

    waaw8.12.2015 17:57reagovat

    Hrac nebo kun? Jsem zmaten

  • Mazuch

   majtin8.12.2015 17:57reagovat

   Je to nesporně výborný hráč a pakliže mu vydrží zdraví, což si budeme všichni přát (a nepůjde pod Ščasným dolů jako skoro všichni) tak skvělý kup. A když zdraví nevydrží, tak buď je to ošetřeno smluvně nebo aspoň mi fanoušci to neplatíme.

 • kapacitos8.12.2015 16:52reagovat

  Jablonsky zkoncil v Teplicích, tak že zítra se představuje další posila Smích

  • Piva Jardajzník8.12.2015 16:59reagovat

   budeme mít dostatek stoperů, abychom mohli hrát 532 Smích

   • waaw8.12.2015 17:22reagovat

    Videl bych to na revolucni system 9-0-1, sestava pro LM v dalsim roce bude: Koubek- Steinhofer, Chvatal, Marecek, Holek, Brabec, Mazuch, Costa, Hybs, Frydek - Paixao. Uz vidim jak Bayern bude totalne zaskocen

  • AlaMierda8.12.2015 17:10reagovat

   jedná prý o přestupu do zahraničí

   • Piva Jardajzník8.12.2015 17:13reagovat

    viděl bych to na slovenskoÚsměv

    • AlaMierda8.12.2015 17:13reagovat

     Kazachstán

     • AlaMierda8.12.2015 17:14reagovat

      nebo nějaké Rumunsko či Bulharsko

82369 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha