Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • ZÁŘEZ

  ke4n21.9.2014 22:57reagovat

  Tak teď jsem si to pustil a Kaše si šel v pohodě pro míč NEŽ DO NĚJ CHRAMOSTA NATAŽENOU RUKOU STRČIL

   

  Je to to 4té video koukněte se na to Vztek

   

  http://isport.blesk.cz/clanek/fotbal-synot-liga-rocnik-2014-15/214997/cely-sestrih-plzen-porazila-banik-2-0-pomohla-ji-cervena-karta.html

  • ZÁŘEZ

   Avhred21.9.2014 23:47reagovat

   Potácející se Kaša chtěl evidentně nenápadným pádem zastavit Chramostu a byl to z jeho strany jasný faul v nemotorném provedení, ovšem celá situace se vůbec neměla odehrát, protože Chramosta před tím Kašu jasně fauloval!

   • ZÁŘEZ

    Pozorovatel21.9.2014 23:56reagovat

    Vy byste taky pískali každou píčovinu. Nefauloval ani jeden, je to kontaktní sport. Jestli byl v tomhle kole nějakej faul, tak ta prasárna Costy, za kterou měla bejt červená a já bych mu za ní napařil ještě pořádnou pokutu.

    • ZÁŘEZ

     Kombinator22.9.2014 0:08reagovat

     A nechceš jít už do prdele Plzeňáku otravnej?

     • ZÁŘEZ

      Pozorovatel22.9.2014 0:18reagovat

      Já sem asi takovej Plzeňák jako ty inteligent. Ale můžeme spolu udělat dohodu. Ty sem nebudeš psát píčoviny co kde byl faul a co ne a já si těch svejch pár příspěvků klidně odpustim. Ti seš totiž tak votravnej bulík jako honzasparťan, kterej sem už naštěstí nepíše.

      • ZÁŘEZ

       Avhred22.9.2014 0:22reagovat

       Ty budeš asi hodně veselá kopa, ty dohodo. Smích

       • ZÁŘEZ

        Pozorovatel22.9.2014 0:31reagovat

        To můžu potvrdit. Jsem veselý člověk a zábavný společník Úsměv A tu nabídku myslim vážně. Pro mě je neuvěřitelný, že něco takovýho jako kombinátor fandí stejnýmu klubu. To je snad největší ukřivděnej bulík, co znám. Kdyby si odpustil ty svoje neustálý ukřivděný komenty, tak s nim přitom nemám problém.

        • ZÁŘEZ

         Kombinator22.9.2014 0:34reagovat

         Jistě. Táhni, Plzeňáku. Nic ukřivděnýho jsem nenapsal hodně dlouho, jelikož jsem většinu doby kritizoval Spartu a její výkony. Teď jsem se jen vyjádřil k tomu, co udělal Chramosta ve vláknu, který jsem ani nezaložil já. Je vidět, že seš akorát Plzeňskej kretének, co hledá negativní komentáře o Plzničce a hned je z toho podělanej. Jsi naprostej komik.

         • ZÁŘEZ

          Pozorovatel22.9.2014 0:46reagovat

          Tak si to očividně neuvědomuješ, ale opakuje se to téměř každý kolo a mě takovýhle komentáře od sparťana vadí a sou mi neuvěřitelně protivný. A souhlasim s tebou, že se tu v drtivý většině věnuješ Spartě a taky sem ti ty tvoje komenty po tom tvym nedávnym breku na Vízka pochválil. Tak se nad tim aspoň zamysli.

          • ZÁŘEZ

           Kombinator22.9.2014 0:54reagovat

           S tím Vízkem jsi byl akorát za debílka. Vytáhneš kus komentáře, který absolutně není podstatou příspěvku a můžeš se posrat, že je nepřesný, protože jsem se neobtěžoval to napsat jasně a detailně, abys to pochopil správně. Absolutně mě nezajímá tvoje debilní chálení, protože seš akorát klaun, kterej si myslí, že jedině on má pravdu a ostatní, co to vidí jinak, podle něj jen bulí.

           • ZÁŘEZ

            Pozorovatel22.9.2014 1:15reagovat

            Ne ostatní, TY tady bulíš. Mě tady serou jenom dva lidi, Liaro a ty při svejch pravidelnejch plačkách. A nepodsouvej mi něco, co sem nikdy neřek viz tvoje poslední věta. A mimochodem já se mýlím docela často a umím si to narozdíl od tebe i přiznat. A co se tématu ’’Vízek’’ týče, tak o Vízka vůbec nešlo. Tys tu nasraně nařikal, že všichni vědi, že Lafatův gól je hezčí, ale že plísňáci hlasujou pro Limberskýho už nevim kvůli čemu. To jenom dokazuje, jakej seš vůl a to, co si psal o mě v poslední větě platí o tobě.

      • ZÁŘEZ

       Kombinator22.9.2014 0:28reagovat

       Táhni podvodníku na Plzeňský fórum. Nevidím důvod, proč bych nemohl napsat, že někde byl faul, když to vidí celá republika. Ale je mi jasný, že podle Plzeňských pravidel strčení nataženou rukou není faul, ale čistý odclonění obránce.

       • ZÁŘEZ

        Pozorovatel22.9.2014 0:38reagovat

        Ty běž na psychiatrii. Já řikám, že nefauloval ani jeden. Tys tu chtěl penaltu i po Jablonci, když si sed Lafata ve vápně na zadek, to sem se už musel fakt smát Smích Tohle prostě pro mě nejsou fauly. S přimhouřením oka bych to písk Chramostovi, penaltu bych nepískal určitě, protože se tam voba natáhli jak pytel brambor. Ale s tebou se nemá cenu o tomhle tématu vůbec bavit, protože máš charakter ubrečenýho sešívanýho bulíka a objektivitu plísňáckýho tříročáka.

        • ZÁŘEZ

         Kombinator22.9.2014 0:50reagovat

         SmíchSmích Ha ha ha, tak ty seš v tom předstírání tak zoufale ubohej, že to není možný. Teď tu úplně směšně vytahuješ to, jak se tu říká Slávistům a Plzeňákům, abys ukázal jakej to nejseš Sparťan. No, totálně směšný a prokouknutelný. Jseš totální hlupák, jestli si myslíš, že tímhle někoho oblafneš. Jinak Lafata si ve vápně na žádnej zadek nesedl, ale padl na kolena po tom, co mu do dráhy běhu strčil jeden jablonečák nohu, což možná pro tebe není faul, ale pro mě ano, navíc předím byl 100% faul na penaltu. Nicméně to, že napíšu, že je něco faul opravdu neznamená, že někde bulím, plzeňskej, popřípadě slávistickej hlupáku. Každopádně je docela úsměvný, jak si pamatuješ, co jsem kde napsal před dvěma týdny, asi seš dobrej úchylák.

         • ZÁŘEZ

          Pozorovatel22.9.2014 1:02reagovat

          Tak v tom případě se za Lafatu omluvám, protože sem myslel, že posuzuješ jinej zákrok. OK, ale to sem vzal jako příklad, protože podobný věci se tu od tebe opakujou stále jako teď po Neapoli nebo u po tý soutěži o nejhezčí gól na isportu.Dělal si to už na ofiku. Já uchylák rozhodně nejsem, ale klidně si to mysli. Já zase podezírám už delší čas tebe, že si psychopat, protože některé tvoje reakce by tomu odpovídali. Každopádně, urážet se nehodlám, a kdyby ses do mě nenavez, byl jsem rozhodlej na tvoje komenty už nereagovat. Takže ti navrhuju tuhle možnost. Já na tebe totiž reagovat nehodlám.

          • ZÁŘEZ

           Kombinator22.9.2014 1:15reagovat

           Co jsem udělal po Neapoli? Co sis u mě zaznamenal? Možná by ses měl zamyslet sám nad sebou. Nic zajímavyho napsat neumíš a jen prudší. navíc jak ukazuje není problém u mě, ale v tvé schopnosti chápat. Každopádně naprosto souhlasím s nereagovanim, jelikož s takovým hovadem jako ses ty se tu fakt nechci bavit. Já sem chodím diskutovat s ostatními Sparťany o tématech tykajicich se Sparty, ne trapně prudit ostatní jako ty.

           • ZÁŘEZ

            Pozorovatel22.9.2014 1:17reagovat

            Můžeš mi říct, čim tady prudim? A kdo tady po kom asi vystartoval?

 • No

  Standa Hejkal21.9.2014 20:19reagovat

  K zápasu není moc co psát, tak snad jen přihodím informaci z důvěrného zdroje. Breznaník na tréninku zranil Nešpora, proto je Nešpor tak dlouho mimo.

  • No

   Avhred21.9.2014 20:29reagovat

   Ten Breznanik si prostě nedá pokoj ...

  • No

   captain_obvious21.9.2014 20:31reagovat

   Asi poznal, že to je křivák a že zabírá místo Schickovi.

   • No

    Standa Hejkal21.9.2014 20:36reagovat

    Tak já snad nikde nepíšu, že je to špatně Úsměv Ne samozřejmě zranění téměř nikomu nepřeju, ale když nebude k dispozici, nebude mi to vadit, kór když začíná trénovat Julek.

    • No

     Skleepy22.9.2014 12:30reagovat

     Holohlavové ven.

  • No

   Poldi21.9.2014 21:26reagovat

   husty!

 • Tak to jde

  standis21.9.2014 20:19reagovat

  i bez Matějovského, hokejky vedou po dvou třetinách 5:2 nad Slavií, takže je kopačky, doufám, napodobí a půjdou na 1. místo, protože Sýkora sebere body prádelníkům v Brně. Dnes pentle a červená v Plzni. JJsem tvědavý, co na to Dáša.

  • Tak to jde

   artaxerxes21.9.2014 20:55reagovat

   Dle mého ta penalta s červenou byla adekvátní - obránce Baníku, tam šel jako dorestenec a útočník Plzně se dostal před něho a baníkovec ho svýn pádem povalil, tahle byla správně odpískaná.

    

   Naopak Hušbi mně svými nasimulovanou penaltou pěkně naštval. Ale s Lafatou a skvělým Konatem nejlepší na hřišti.

   Bohužel Pavel Kadeřábek dneska asi nejhorší (jaksi zapomíná bránit).

   • Tak to jde

    Kombinator21.9.2014 21:26reagovat

    Aha, takže strčit rukou zezadu hráče je v pořádku? Ano, zastavení Chramosty asi bylo správně posouzeno, i když prý padal ještě před kontaktem, nevím, nestudoval jsem, každopádně předtím Chramosta jasně fauloval, to nebyl žádnej souboj rameno na rameno, prostě ho nataženou rukou strčil, čímž Baníkovec ztratil rovnováhu a díky tomu se dostal Chramosta před něj a ten obránce pak už jen ve sanze zamezit gólu padl pod Chramostu, protože už neměl při tom manévru šanci udržet rovnováhu.

 • Sudí

  Dynamo21.9.2014 19:37reagovat

  Nerad to říkám, ale dnes sudí Spartě velmi pomohl. V první půli měl dostat Vácha dvě žluté, nedostal ani jednu. Ve druhé půli za stavu 2:1 šel Costa oběma nohama proti hráči Hradce. Jestli tohle není červená tak už nevím co. Sudí nepískl ani faul. Ale za výhru jsem rád, Konaté se mi líbil, Hušbauer hrál taky s chutí. Jinak průměr no.

  • Sudí

   Peters21.9.2014 19:41reagovat

   Další plzeňák, ach jo...jednou vyhrajou, a hned nám jdou za**at fórum...

   • Sudí

    Dynamo21.9.2014 19:41reagovat

    Smích

   • Sudí

    Avhred21.9.2014 19:50reagovat

    S tím Costou má pravdu, tam šel hodně nešetrně, a přestože jako první lízl míč, tak to byl faul.

    • Sudí

     Peters21.9.2014 19:53reagovat

     Ale jo, to jo. Jenže začne příspěvek tím, že Spartě sudí pomohl. Rolko taky dneska nehrál zrovna v rukavičkách...

     • Sudí

      Avhred21.9.2014 20:03reagovat

      Mě se Rolko nejvíc líbil, jak se pustil do běžeckého souboje s Konatém; tenhle moment, kdy se přestárlý dvoumetrový kolohnát snažil polapit lehkonohého mladého kluka z Afriky, byl fakt ozdobou zápasu. Úsměv

  • Sudí

   ketamin21.9.2014 20:08reagovat

   Hovno.

  • Sudí

   artaxerxes21.9.2014 21:03reagovat

   no rozhodčí mi přišel dneska celkem drsný - jak se tam svíjel po faulu Hušbiho Hradečák a za stavu 1::3 se dalo čekat, že nesimuluje, tak mu ukázal ať se zvedne nebo nějak přesune do autu.

    

   No a zákroku Costy - málem ho vykostil a je z toho vhazování Úsměv

    

  • Sudí

   Kombinator21.9.2014 21:22reagovat

   Začínám mít taky podezření, že seš nějakej Plzeňskej vopruz. Už tě tu pozoruju delší dobu a úplně se mi nezdáš, i když si tě myslim pamatuju z ofika, ale kdo ví, jestli seš to ty. Je pravda, že Vácha udělal zákroky za který mohl nebo měl dostat žlutý, ale kdyby dostal jednu, tak už druhej takovej zákrok neudělá, takže nevím, jestli si chtěl naznačit, že měl dostat červenou v prvním poločase, což už myslím udělal někdo pod tebou, ale je to prostě blbost. A Costa měl dostat kartu taky, s červenou ale nesouhlasím, každopádně na druhý straně zase zastavili Hušbyho taky na jasnou žlutou a rozhodčí nic nevytáhl, Costa byl zase drženej při standardce, když mohl zasáhnout míč a Rolko sundal Konatého, který mohl jít sám na bránu a dostal jen žlutou. Takže to rozhodně nebylo jednostranný, jak se tu snažíš poukázat. V zápase Spartě k výsledku rozhodčí nepomohl, maximálně nás ušetřil nějaký tý žlutý, což ale udělal i na druhý straně.

   • Sudí

    kopejtko21.9.2014 21:51reagovat

    tak stačí se podívat na bilanci Váchy v Liberci a u nás, prostě jsou rozhodčí na něj benevolentnější to samé Latka ve Slavii nechápu jak tenhle hráč může dohrát zápas bez karty

    • Sudí

     Kombinator22.9.2014 0:25reagovat

     Neříkám, že Váchovi rozhodčí něco neodpustí, dneska měl rozhodně žlutou dostat, ale tady se pořád každej upírá k tý jedný půl sezóně, kdy dostal 3 červený, ale to prostě byla nešťastná souhra okolností, kdy 3x během pár zápasu v posledních 2-3 minutách tahal za záchranou brzdu. Jednou proti nám a jednou proti Plzni dostal druhou žlutou, kdy zastavoval brejk v 90tý minutě a jednou dostal červenou proti Brnu, kdy zastavoval v 87. minutě samostatnej únik, dvakrát to bylo za držení, jednou za skluz. V Liberci měl cca 8 žlutých karet za jednu sezónu, u nás minulej rok dostal 6. Nevidím v tom zase tak obrovskej rozdíl. To co se mu přihodilo v Liberci než šel k nám byla prostě náhoda nezapříčiněná jeho stylem hry.

   • Sudí

    Skleepy22.9.2014 12:33reagovat

    On je Sparťan, ale je jinej.

 • Pentle?

  Avhred21.9.2014 19:36reagovat

  Co ten zákrok na Costu v první půli? Mě se zdálo, že to šlo fouknout, že ho ten šohajík přidržel.

 • Teiwaz21.9.2014 19:25reagovat

  Dnešní návštěva zase nic moc, co? Necelých 7 000 tisíc lidí...

 • Dnešek

  Avhred21.9.2014 19:07reagovat

  Řekl bych to asi takhle; povinná výhra nad slabým soupeřem, která nám kromě příšerné úvodní čtvrthodiny a následné jednoznačné jízdy v náš prospěch s množstvím šancí ukázala nejenom pěkné momenty, ale i to, že Costa a Dočkal jsou pořád z formy a že Mareček na Spartu mít asi nikdy nebude. Ta jeho minuta, kdy založil brejk Hradce, aby následně za šedesát vteřin překopl bránu asi o dvacet metrů, mluví za vše.

  • Dnešek

   Roger Eschmann21.9.2014 19:10reagovat

   Costa je z formy, Dočkal ne.

   • Dnešek

    Avhred21.9.2014 19:15reagovat

    Nelíbil se mi. Drbal to, kazil, ztrácel.

    • Dnešek

     Skleepy21.9.2014 20:24reagovat

     Hrál dobře.

 • Neapol vs Hradec

  Dollaruss21.9.2014 18:56reagovat

  V Neapoli na střídačce byl Shick i Bednář. Na slaboučký Hradec na střídačce jen Bednář. Tohle fakt nepochopím. Máme velmi nadějného hroťáka a on nedostane šanci. Nechápu proč ho neposlali na hostovačku. Věřím, že minimálně ve druhé lize by hrál. Zápasy za juniorku mu nic nedají. Když už mu Lavička nedá čuchnout a radši bude preferovat Bednáře a ještě si přivedl Nešpora je Schick bez šance si pořádně zahrát. Hlavně, že Hybše na hostování pošle když sám ví, že Costa je totálně bez formy.

  • Neapol vs Hradec

   Dynamo21.9.2014 19:06reagovat

   Schick je ještě dorostenec, je brzy aby šel hostovat do jiného ligového klubu.

   • Neapol vs Hradec

    Roger Eschmann21.9.2014 19:09reagovat

    souhlas

  • Neapol vs Hradec

   Capo21.9.2014 19:14reagovat

   Je ještě hodně mladej a opravdu myslíš, že by se už teď prosadil někde ve druhé lize do základu, když zatim nestřílí góly ani v té ”podřadné” juniorské lize? V té juniorce ho necháme hrát alespoň v základu, tak ať to nejdříve dokáže tam, že jednou Spartu potáhne. Zatim je jen příslibem a nedal trenérům žádnej důvod, aby ho stavěli na úkor i třeba jen toho Bednáře.

  • Neapol vs Hradec

   kopejtko21.9.2014 19:57reagovat

   zatím hrál tuším dvě necelé utkání v juniorské lize a rozhodně nešlo o podařené partie na základě čeho by měl potom sedět na lavici áčka ?

 • ketamin21.9.2014 18:10reagovat

  To bylo hezké. Lafy jede na hattrick.

 • Vácha

  Dollaruss21.9.2014 18:04reagovat

  Dneska mě neskutečně sere. Nebýt rozhodčí benevolentní vůči němu tak už mohl klidně vidět 2 žluté a být venku. Minimálně jednu za stáhnutí Schejbala při brejku. Hrozný rozdíl oproti Holandsku kde byl všude včas a čistě odebíral balóny. Dneska je všude pozdě, hraje jak prase a přihrávky taky nic moc.

74394 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha