Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • K rozlučce s Blážou

  HansMiller5.9.2015 21:01reagovat

  Bylo sice malinko lidí (asi z různých důvodů, já se před ním klaním jako k nesmrtelné legendě), ale jinak naprostá paráda. Povedené choreo s fantastickou pyroshow, chorály pějící ódy na něho, ani neproběhlo mnou obávané velké pískání na určité hráče, které by večer zkazio...

  za mě velmi pěkný večer, kdo nešel může jen a jen litovat, že nemá zaplněné plíce ještě teď :D :D

  • K rozlučce s Blážou

   FIKURA5.9.2015 21:59reagovat

   Souhlasím s tebou i se Spiritem. Byl jsem rovněž. I kdybych Blážu neznal osobně, určitě bych šel se podívat na ten výčet vynikajících hráčů. A to né jen Sparťanských. Tak obrovský sraz takových hráčů po hromadě už dlouhá léta nebude.

   Takovému utkání by slušelo alespoň těch 1O tisíc diváků které si Bláža přál.

   Ale je známo že Bláža byl těžký antihřebíkovec, tak možná ty kluky Jarynovy, taková famozní exhibice ani nevzrušovala..

   • K rozlučce s Blážou

    Pavel005.9.2015 22:15reagovat

    Slušelo by se vyprodáno, ale bohužel... snad časem se začně chodit na fotbal více a to nemyslim jen tyto sranda mače.

    Je zajímavé, jak někteří dokáží Hřebíka zaplést úplně do všeho špatného co na světě je Smích

 • Michale(Jakub Brabec) na

  DJDriver5.9.2015 17:47reagovat

  tohle už jsem rezignoval. Když nedokážou přijít lidi na ligu tak mi bylo jasný že nepřijdou ani na rozlučku. Každej vždycky hledá výmluvy proč tam nejít(ne jen na rozlučku ale i na fotbal...moc práce,školy,ženskejch atd....málo peněz, špatnej fotbal,Berbr,Damková a bla bla bla. Když vidim jak jsou každej víkend narvaný všechny možný nákupní centra kde rodiče hoděj děti do dětskýho koutku tak je to jen o tom že lidi fotbal nezajímá....radši si támhle pujdou sednout na kávičku a dortíček a žrádýlko a vyjde je to dráž než ten fotbal. My nikdy nebudem fotbalovej národ...tady v tý prdeli vyrůstaj hlavně líný český obtloustlý knedlíci.

  • Michale(Jakub Brabec) na

   Standa Hejkal5.9.2015 18:01reagovat

   Hele ale já jsem třeba taky línej obtloustlej knedlík Smích A třeba i pochopím, že se někomu nechce na Zlín, Znojmo, Ústí...Tady se ti sejde 22 hráčů s reprezentačními zkušenostmi, 3 vítězové LM, medailisté z ME, někteří stále ještě aktivně hrající, třeba Poborský už logicky zfotrovatěl, ale v noze to má pořád 100x víc než Dočkal. A to mám Bořka rád Úsměv a lidi se na to stejně vyserou, to nechápu. Ještě víc pak nechápu, že to tady, na fóru fanoušků Sparty, nepřijde nikomu divný. Naopak, spíš v pořádku.

   • Michale(Jakub Brabec) na

    DJDriver5.9.2015 18:12reagovat

    Hele u me je to tak ze mam proste rad fotbal. Uz jsem byl i xkrat na Slavce i na Dukle kdyz jsme treba nehrali

    • Michale(Jakub Brabec) na

     Standa Hejkal5.9.2015 18:17reagovat

     Taky jsem byl párkrát třeba na lize na Baníku, když nehrál se Spartou, na přípravě Bohemky, Liberci v Intertotu... ale popravdě se mi za tyhle srandy moc utrácet nechce, stačí mi Sparta. To už se snažím si naplánovat cesty do ciziny tak, abych viděl i fotbal.

     • Michale(Jakub Brabec) na

      DJDriver5.9.2015 18:20reagovat

      Tak tata ma listky na ligu uz dlouho zdarma. Ma hospodu tak mel nejdriv od gambace a ted od synotu

      • Michale(Jakub Brabec) na

       Standa Hejkal5.9.2015 18:22reagovat

       Tak to bych chodil taky Smích

  • Michale(Jakub Brabec) na

   roggi5.9.2015 20:12reagovat

   Ano na fotbal bych šel, třeba i na potěhůlky, ale nepůjdu na pouťák a ještě když tam jsou morální trosky jako Řepka. Co je ještě horší že ho tam i dokonce fanoušci vyvolávali, zrovna jeho, ktery nejdřív Spartu podojil jak krávu(nadstandartní plat) a pak ji ještě urážel kde mohl(po upřesnění majitele, zaměstnance). Takže za mě ne!

   • Michale(Jakub Brabec) na

    Standa Hejkal5.9.2015 20:15reagovat

    Tak třeba Grygera nebo Matušovič měli větší tempo než Dočkal v reprezentaci... + obrovská kvalita na míči hráčů jako Poborský. Pořád je na co koukat.

 • Jakub Brabec

  verna_spartanka5.9.2015 16:17reagovat

  My jsme taky nebyli na rozlučce. A ne z lenosti. Měli jsme k tomu své důvody, stejně jako jiní co tam nedošli. Tak nesuď. Bláža má ve svém CV několik momentů, od kterých se o jeho sparťanství dá oprávněně pochybovat. Prostě to ber tak, že jsou lidi kteří ho za sparťanskou legendu nepovažují a nech jim to právo mít svůj názor. Big mac je jinej příklad, přinesl tam něco o čem se jim do té doby ani nesnilo a nikdy se nezachoval tak, aby prádelně škodil.

  • Jakub Brabec

   Pindruch5.9.2015 16:48reagovat

   Já osobně tam třeba nešel hlavně kvůli Blazkovi, ale šel jsem tam zejména kvůli dalším klukům, Labantovi, Marovi Kinclovi, Poborakovi, Pospechovi, Hübschmanovi, Michalikovi, Matymu, Kollerovi, Milanu Fukalovi a spouště dalších. Bylo moc hezké je vidět opět spolu v akci.

  • Jakub Brabec

   LukyACS5.9.2015 16:55reagovat

   Nešel jsem úplně ze stejného důvodu, Chrod to také popsal přesně.

   Prostě nepůjdu na rozlučku někoho, kdo mě spolu s Řepkou štval, a to ani za tu cenu, že jsem mohl vidět několik zajímavých borců. Víc to rozebírat nebudu.

   • Jakub Brabec

    wasek2611@centrum.cz6.9.2015 13:35reagovat

    Já nevim, Řepka je čůrák, ale Bláža nic proti Spartě neudělal...že sabotoval Hřebíka..to i Poborák

  • Jakub Brabec

   rebus5.9.2015 16:55reagovat

   30 kolo 2006

  • Jakub Brabec

   standis5.9.2015 17:11reagovat

   Hezky napsáno, ještě bych dodal, že Řepa také nedodal moc chuti přijít, i když nemálo lidí přišlo na něj.

   A pískat na hráče, které si pozval oslavanec, může jenom debil.

  • Jakub Brabec

   Standa Hejkal5.9.2015 17:23reagovat

   Roky se volalo po tom, aby tyhle legendy (nebo ”legendy”) měly rozlučky, jak ostatním klubům ukážeme, že to taky umíme, že bude ještě víc lidí, lepší choreo, víc pyra atd.. když se konečně jedna uskuteční, tak si jí zase nezaslouží a budeme jí bojkotovat a má být rád, že přišel vůbec někdo... je to ostuda a vaše ubohý výmluvy mě nezajímají. Pokud vám Řepka a Blažek dokáží znechutit i dalších 22 legend a ikon české ligy/vůbec českého fotbalu, tak si jako Sparťani žádnou další takovouhle akci nezasloužíme a budeme muset jezdit na rozlučky do Brna a Plzně, abychom taky viděli nějakou exhibici. Je to znevažování toho všeho, co tihle hráči pro Spartu udělali.

 • FrantisekKoudelka5.9.2015 13:17reagovat

  Já vím, že už jsme tím otravní, ale přeci jen přidávám jeden odkaz na české miliardáře:)

   

  http://www.forbes.cz/miliardari/

   

  Šimáně , Křetínský plus mínus stejně, ale mám dojem, že Čínský gigant si přeci jen vede lépe, co se týče zisků než J a T.....

  Škoda, že se je nepodařilo získat pro nás.

  • netix5.9.2015 13:26reagovat

   Nemusí ti to vadit. DK už jedná s jiným investorem z Číny. Nebo snad nějaký slávista čekal, že budou jediný, že v Číně existuje jenom CEFC? Když to mohla být trapná slávie, proč by to příště nemohl být nějaký jiný tým.

   • FrantisekKoudelka5.9.2015 13:45reagovat

    Tak pokud by to tak bylo proč ne, určitě si tam už něco dojednal Míra pro Gablonz:)

   • strowfan5.9.2015 13:51reagovat

    Kde si přišel na to, že DK už jedná s jiným investorem z Číny. Odkaz díky.

 • Vrba

  standis5.9.2015 12:56reagovat

  Tak ho máme ve funkci už dost dlouho - začíná 4. půlsezonu. A hra, jak se vám líbí? Za výkony za celý letošní rok ve všech zápasech by byl Bílek už rozcupován.

  • Vrba

   Avhred5.9.2015 14:58reagovat

   Od někoho, kdo do funkce trenéra národního fotbalového mužstva nastupoval s aureolou spasitele a nálepkou nejlepšího kouče u nás, jsem čekal mnohem víc. Pohled na tabulku kvalifikace ME 2016 je sice hezký, ale naše momentální druhá příčka je spíš dílem neskutečné kliky a opakovaných kolapsů našich největších konkurentů ve hře o postup než geniality našeho trenérského stratéga, který po roce a půl práce s národním celkem horko těžko poráží Island, Kazachstán a remizuje s Lotyšskem po herně notně nepřesvědčivých výkonech ...

   Za mě hodně rozpačité působení trenéra Vrby ...

   • Vrba

    martinS195.9.2015 15:48reagovat

    Hrajeme to, na co máme hráče...

   • Vrba

    majtin5.9.2015 20:50reagovat

    To si děláš srandu - vždyť Island ztratil v naší kval. skupině zatím jen 3 body - prohrou s námi, v minulé kvalifikaci na MS se dostal do baráže.

    Hráši Astany, která postoupila do LM, tvoří základ kazašské reprezentace. Bylo vidět, že ti hráči to s balonem umí.

    Lotyšsko dokázalo např. dvakrát remizovat s Tureckem - prostě fotbal se vyrovnává.

  • Vrba

   Chabix5.9.2015 16:07reagovat

   No vzhledem k tomu, že máme obdobi, kdy máme k dispozici průměrný hrace, kdy navíc půlka je teď zraněna. Tak se nám vede docela dobře. Nemůžeš čekat zázraky. Navíc trénovat klub a reprezentaci je rozdíl. Ty hráče nemáš vždy po ruce, nemůžeš ovlivnit jejich trénování a herní návyky, které ve svých klubech nabiraji. Vrbu bych si přál do Sparty.

   • Vrba

    standis5.9.2015 17:14reagovat

    I s tímhle se dáhrát jiný fotbal. Na nižší úrovni to předvádí Trpišovský. A mně jde hlavně o srovnání s Bílkem. On měl lepší hráče a hrál lepší fotbal?

    • Vrba

     Chabix5.9.2015 20:55reagovat

     Měl lepší hráče a nehrál lepší fotbal.

     • Vrba

      standis5.9.2015 21:24reagovat

      Česko: Petr Čech, Theodor Gebre Selassie, Tomáš Sivok, Roman Hubník, Michal Kadlec, Petr Jiráček (76. Milan Petržela), Jaroslav Plašil, Jan Rezek (46. Tomáš Hübschman), Tomáš Rosický, Václav Pilař, Milan Baroš (85. David Lafata)

      Takhle jsme nastoupili proti Rusku na ME. S Rezkem na křídle a Barošem/Lafatou v útoku. Kde vidíš lepší hráče, které měl Bílek? Já vidím ty samé. Rezka asi nepovažuješ za lepšího Dočkala...

 • No

  Standa Hejkal5.9.2015 11:40reagovat

  Tak jako je fajn, že se tu řeší čínský židi, ale mě by spíš zajímalo, proč bylo na rozlučce jednoho z nejvýznamnějších hráčů 21. století jen asi 6000 diváků? Se tady pořád někteří posmívají Plzni, jak má umělý fanoušky ”trojročáky”, ale ti trojročáci by vyprodali rozlučku Big Macka 2x nebo 3x! Vlastně všechny rozlučky velkých osobností českého fotbalu viděli plné ochozy a my pak předvedeme takovouhle ostudu, kterou vyšperkovalo vyvolávání té trosky Řepky (já mu nenadával, nepískal na něj, ale oslavovat ho po tom všem může jen blázen, nebo člověk bez úcty ke Spartě) a pískání ha nejlepšího střelce ME, člena klubu ligových kanonýrů a bývalé reprezentanty. Myslím tím samozřejmě Baroše, Vlčka, Kuku nebo Šmicera. Bazaly tleskaly sparťanův vestoje, Nedvěd měl v Edenu větší aplaus než loučící se Šmicer a my se projevíme jako takovýhle vidláci. Strašná ostuda.

  • No

   Ferry5.9.2015 11:58reagovat

   S tou ostudou souhlas.Nicméně,jde o to,že Sparta má fanoušky rozesetý po celý republice,kdežto třeba v Plzni jsou v jednom regionu a vše mají za rohem.A většina fanoušků,včetně mě,pojede raději podpořit Spartu do ostrých bojů.

   Ovšem,co se týká chování těch zůčastnivších se lidí,tak naprostý souhlas s ostudou za jejich chování.

   • No

    Standa Hejkal5.9.2015 12:37reagovat

    Tak já byl třeba na rozlučce Šmicera i Jankulovskiho a Bazaly za rohem taky úplně nemám a do Edenu taky chodím nerad. Jde o to, že tohle jsou skvělé akce, které si zaslouží pořádnou kulisu. A ty kluci si to zaslouží taky. Navíc, po tolika letech vidět zase v rudém Labanta, Michalíka, Pospěcha, Matušoviče + stálice těchto akcí jako Koller, Lokvenc, Ujfaluši... Přijde mi to prostě nedůstojný a vůči Blažkovi, jakkoli taky nebyl svatý, nefér. Nemluvím teď konkrétně na tebe, Ferry, ale vysrat se na takvouhle akci, když se o víkendu nehraje liga, takže odpadá výmluva 2x 300 km tam a zpátky, je prostě špatně. A je to ostuda nás všech. Každý, kdo nebyl, by se měl chytnout za rypák a přemýšlet, jestli opravdu nemohl jet.

    • No

     Ferry5.9.2015 12:52reagovat

     Jasně,je to o prioritách a ne každej je zvědavej na nějakej pouťák důchodců,byť bývalých výborných hráčů,ne každej je zvědavej na Blažka,ne každej má zrovna čas,ne každej má za koníček jen Spartu,ne každej má zrovna peněz nazbyt,at už třeba jen na cestu...je toho víc.Každopádně,6000 lidí je opravdu málo,ale já jsem ani tolik nečekal.

  • No

   Pindruch5.9.2015 12:06reagovat

   Já tedy seděl dole vpravo od střídaček a nějaké větší hejty/pískání na slavisty, Baroše aspol. jsem nezaslechl. Bál jsem se, že to bude naopak, ale nic strašného se nedělo.

   • No

    Standa Hejkal5.9.2015 12:32reagovat

    Z mého místo to bylo slyšet dost, naštěstí ne každý sparťan má iq Řepky.

  • No

   majtin5.9.2015 12:30reagovat

   Tak já bych to absolutně nestíhal, ale i kdyby jo, asi bych nešel. Blažek se mi několikrát hrozně zprotivil: třeba v tom profláknutém rozhovoru s Lukášem Přibylem z Teplic, kdy spolu se Zelenkou ze sebe dělali totální idioty. Nebo třeba jak s Řepkou potopily Jihlavu a zachránily Strakovu Plzeň a pak to společně oslavovaly.

   Další věc vylekalo mě, že si krom Řepky pozval třeba i Pergla (nakonec asi nebyl?). Dokázal jsem si představit, jaký typ fanoušků asi bude mít převahu (prořepkovsky laděných). Prostě celá akce si nesla energii, která na mě působila odtažitě.Úsměv

   • No

    majtin5.9.2015 12:46reagovat

    Sorry, docela výrazně mi v příspěvku hapruje shoda přísudku s podnětem Úsměv

  • No

   wasek2611@centrum.cz5.9.2015 12:45reagovat

   já tam byl...ale spíš mi vadilo to, že nehrál sigi...on řikal bláža, že kvůli výkonosti..já nevim Vráťa skoro neběhal, Kincl i přes ten pupek docela stíhal...ale sigiho bych tam viděl radši než kuku ;)

  • No

   wasek2611@centrum.cz5.9.2015 12:46reagovat

   A ještě mě sere, že krenén řepka se dočkal většího aplausu, než LEGENDA Jirka Novotný..ten měl mít hend po Blážovi největší ovace...

   • No

    Standa Hejkal5.9.2015 12:50reagovat

    On neměl mít ovace vůbec žádné. Je to ostuda.

    • No

     wasek2611@centrum.cz5.9.2015 13:02reagovat

     přesně, nevím, proč byl v dresu sparty...je to větší nepřítel sparty než baroš, šmicer a kuka dohromady..

  • No

   Chrod5.9.2015 13:36reagovat

   Nevim, proč by to měla bejt ostuda. Rozlučka hráče, kterýho spousta fanoušků nemusí, ještě podtrhnutá účastí toho dementa Řepky, to mi přijde 6000 lidí dost.

   Já osobně takovýhle akce zrovna nemusim, prostě mě nebavěj a řek bych, že hodně lidí to má podobně.

   Jinak posmívání fanouškům Plzně je vtipný no. Chodí jich víc, než nás. A ještě navíc tyhle posměšky přicházejí od buranů, kteří na stadion nikdy nejdou a fandí Spartě jenom proto, že je nejlepší Smích. Kdyby nejlepší nebyla, tak by jí ani fandit nezačali, ale fanoušky úspěchu hejtujou Smích

  • No

   atraps25.9.2015 14:23reagovat

   Jestli je počet diváků dostatečný nebo ne je věc názoru.Osobně je mi to putna..Pokud bych se zůčastnil jako hráč tak proč ne ale jinak si raději s klukama pokecám než na ně koukat z tribuny.

  • No

   pubi5.9.2015 15:29reagovat

   Třeba protoze si tam pozval curaka Řepku, to když sem zjistil, tak mě rychle přešla chuť. Fakt nejsem zvědavej na vyvolávání tohohle omezence našim kotlem..

 • NECHAPEM...

  FANDA73075.9.2015 11:18reagovat

  ...preco ti Cinania nesli do Sparty, ked ich Dan lakal, vsak minuly tyzden kupili percenta z banky JaT, kde je Kreta.

  • NECHAPEM...

   Ferry5.9.2015 11:26reagovat

   Podle mě proto,že ve Spartě by neměli rozhodující slovo.

  • NECHAPEM...

   Pindruch5.9.2015 11:26reagovat

   Chtěli mít v klubu rozhodující majoritu, tu by ve Spartě neměli.

   • NECHAPEM...

    netix5.9.2015 11:45reagovat

    plus pro DK, že se nechtěl vzdát řízení Sparty a taky ukázal, že je nepotřebuje.

  • NECHAPEM...

   majtin5.9.2015 12:23reagovat

   Může mi někdo vysvětlit, jak je možný že můžou vlastně spoluvlastnit Spartu skrze svůj podíl v JaT a zároveň vlastnit Slavii z 60% ? Chápu, že v JaT mají jen 5%, takže ze Sparty mají jen jednotky procent, ale nechápu jak to, že to legislativa umožňuje mít takhle přímo podíl v jednom klubu a nepřímo v druhém. Nebo je to nějak jinak? Btw dá se někde najít majetková struktura Sparty.

   • NECHAPEM...

    majtin5.9.2015 12:24reagovat

    ?

   • NECHAPEM...

    standis5.9.2015 12:42reagovat

    Legislativa v evropských pohárech neumožnuje, aby hráli vlastníci 2 klubů. V Cesku nevím, ale tady je možné, aby Pelta vlastnil klub a zároven byl šefem celého fotbalu. A k tomu vlastnictví - tam musí být nějaká hranice, dnes můžeš být drobným akcionářem i jako fyzická osoba x firem, když s akciemi obchoduješ. A Spartu přes JaT vlastní jako skutečně drobný akcionář.

    • NECHAPEM...

     artaxerxes5.9.2015 17:29reagovat

     No nesmí mít vic jak 50 procent - jde o obavu z ovlivňování vzájemných zápasů.

   • NECHAPEM...

    Pindruch5.9.2015 12:49reagovat

    Oni mají ty Číňani podíl tuším v J&T Finance Group, Spartu vlastní J&T Credit Investmens, která nemá žádné přímé vazby na J&T Finance.

 • Franta z lidu

  Ferry5.9.2015 8:16reagovat

  Samozřejmě,že je to boj o moc,ale budu tisíckrát radši,když tu moc budeme mít my,jako Sparta,než kdokoliv jiný,neřkuli zrovna takovej křivej hajzl,jako je Berbr.

  Jde totiž o to,že fotbal nikdy nebude čistej a tu moc bude vždycky někdo mít,takže je lepší,když jí bude mít Sparta.Úsměv

  • Franta z lidu

   Franta z lidu5.9.2015 10:15reagovat

   To jo. Ale aspoň kdyby se nepoužívaly takové výrazy jako fair-play, čistota českého fotbalu, Berbr - špatný, ostatní (např. Macela) - dobří, chudáčkové, kterým bylo ublíženo, Kovařík s Kociánem atp. Klasická hra a pokus o ovlivnění mínění. Boj o moc. Nic víc a tečka.

   • Franta z lidu

    Ferry5.9.2015 10:51reagovat

    Tak já jsem naprosto přesvědčenej o tom,že pokud tu moc bude mít Sparta a Spartu bude mít Křetínský,tak se takový svinstva rozhodně dít nebudou.

  • Franta z lidu

   atraps25.9.2015 11:28reagovat

   Dostat se někam do čela kde se rozhoduje je vždy boj.Co udělá vítěz?Nezapomene kdo mu v boji pomohl a kdo šel proti.Může vyhrát spartan nebo plísnák ,přesto se zachovají po boji stejně.Pokud by toho nevyužil,nemusel by se do něho pouštšt.

 • Židi

  guitarplayer5.9.2015 0:56reagovat

  nevim z čeho se ty sešívky tak radují, nikdo jim negarantuje že tam někdo bude solit nějaký velký prachy. Dost pochybuju, že by ti číňani chtěli do toho vrážet nějaké velké peníze, když koupili jenom 60 %. Kdyby to chtěli nějak krmit, tak koupili 100 %

  • Židi

   Teiwaz5.9.2015 1:30reagovat

   Uz aspon vyhlasili v tehle sezone utok na pohary a v pristi cil titul?

   • Židi

    guitarplayer5.9.2015 1:49reagovat

    ti bynejraději vyhlásili útok na titul v LM

   • Židi

    netix5.9.2015 11:33reagovat

    včera jsem se díval na jejich DF a nastala tam určitá iluze o titulu a LMSmích Nevím, kde chtějí ty hráče na titul a LM koupit a jestli vůbec. Zatím dělají z Frydrycha hráče, který jim k tomu chybí :)) Prostě růžový brýle na druhouÚsměv

  • Židi

   DaveACS5.9.2015 7:03reagovat

   Pro cinany je tohle jen reklama na evropském kontinentu, pro ne to jsou drobné.. Nebojím se, že by tam nedávali ročně 200-300 M..

  • Židi

   majtin5.9.2015 9:44reagovat

   Mají roční obrat něco kolem něco kolem 700 miliard Kč. Nejsem ekonom, ale jejich roční zisk teda rozhodně bude nad 100 miliard. Šimáně to bude asi podle svého podílu spoluinvestovat, takže myslím, že rozpočtově můžou jít hodně před Spartu.

   Navíc ten Šimáně vypadá jako že nebude dělat takové koniny, kterých se třeba dopustil Daniel.

   Před pár dny jsem si dělal někde legraci, že třeba s Plzní slavně vykopem přímého postupujícího do LM a nakonec to bude pro Slavii.

   Ale peníze ještě nikomu nic nevyhráli, hlavní je aby se ve Spartě začalo pracovat smysluplně. Což si myslím, že se v posledních letech přestává dít.

   A ještě k Slavii - co jim budou platné peníze, když mají stejnak hnusný dresy.Úsměv

   • Židi

    Ferry5.9.2015 11:03reagovat

    Přesně tak.Já si myslím,že tímhle nám přibyl další velkej konkurent na titul.

   • Židi

    netix5.9.2015 11:35reagovat

    evidentně jenom myslíš, a nemáš nic podloženýho. Řeči, jako že Šimáně nebude dělat chyby nebo že rozpočet budou mít větší, než Sparta je od tebe jedna velká spekulace.

    • Židi

     Ferry5.9.2015 11:54reagovat

     Netixi,říká ti něco slovo”potenciál”?

     • Židi

      netix5.9.2015 12:08reagovat

      Každý investor chce mít zisk a je velký riziko jít do fotbalu, tam to dopadne většinou opačně, navíc, když se každý podívá s jakým odstupem skončili minulou sezonu první tři týmy, před čtvrtou MB. tak je jasný, že budou muset vynaložit hodně peněz do posil. Jasně může to tak být, ale on to píše, jako by to už bylo.

 • EDEN v roce 2016

  daniel4.9.2015 18:09reagovat

  https://www.youtube.com/watch?v=VZ8dvJZZFXo

  • EDEN v roce 2016

   majtin4.9.2015 18:25reagovat

   Hmm, tak to zamáčknu slzu, protože já měl raději tu starou atmošku:

   https://www.youtube.com/watch?v=R3OcJxJYDN8

   Úsměv

80354 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha