Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • .

  captain_obvious20.4.2015 10:44reagovat

  Teď jsem si teprve všimnul článku Hattricku o tom, že Vácha měl v derby 92 přihrávek (čili tak 100 kontaktů s balonem, možná i víc). Přijde mi to jako dobrý námět k zamyšlení. Hřebík tvrdí, že v moderním fotbale se i ten klíčový hráč týmu dostane k balonu mám pocit 60x za zápas, ostatní myslím 20-40x. Barcelonská překulovaná pro mě není moderní fotbal. Jak je možné, že Hřebík tvrdí jedno a na hřišti se děje něco úplně jiného? On má přece přímý vliv na A-mužstvo, nejprve Lavička a teď i Ščasný tam jsou jen loutky, ne?

  • .

   Mário Vdolek20.4.2015 10:50reagovat

   Kdyby měl přímý vliv na áčko tak Lavičku ani Ščasnýho nepotřebuje. Je to jejich zodpovědnost jak (ne)hrajou. On má nějakou sportovní vizi toho jakým fotbalem by se Sparta měla celkově prezentovat a podle toho skládá lidi a nikoliv určovat jakou přesně má hráč áčka přistoupit k tomu konkrétnímu zápasu.

    

   Mimochodem loni ti tento ”přímý vliv” nevadil, když Sparta udělala double?

   • .

    SFINGO20.4.2015 11:04reagovat

    hlavně Hřebík vždy vyžadoval po hráčích, aby hráli rychle s míčem, přímočaře, aktivně, s presinkem a pak až do toho přidali své individuální schopnosti. A i laik musí vidět, že styl jakým hrála Sparta pod Lavičkou se dost liší od Hřebíkovo představ o fotbale.

    • .

     Standa Hejkal20.4.2015 11:29reagovat

     Pak se ale znovu nabízí otázka, k čemu nám vlastně ten Hřebík je? Přestupy nedělá, fotbal podle něj nehrajeme, proč teda není šéftrenér mládeže?

   • .

    captain_obvious20.4.2015 11:23reagovat

    Koukám, že jsem tam tu ironii tak dobře skryl, že jsi ji nenašel. Smích

  • .

   LukyACS20.4.2015 11:15reagovat

   Stačí, když Horňák řekne, že hráči z áčka hrají úplně něco jiného, než kluci z juniorky a dorostu, kteří si tam občas kopnou taky.

   Nebo odchod Skaláka, to nevěřím, že bylo z Hřebíkovy hlavy a Ščasný, kterej si jede věci podle svýho, tutově taky ne. Hřebík ani nemusí prosazovat Brabce, protože každej musí vidět, že je prostě lepší než Kováč se Švejdíkem a když se člověk podívá na data narození zmíněných hráčů, tak je to další důvod, proč by měl s Holkem hrát Brabec.

    

   Jinak Hřebík prej vymyslel Brabce na pravém beku, já jen antihřebíkovcům připomenu, kdy se tenhle nápad zrodil, bylo to s Duklou, kdy se zranil Kadeřábek a vykartoval Brabec pro zápas s Jabloncem. Tohle se zrodilo v hlavě Lavičkovi. Ščasný se v tomhle geniálním nápadu zřejmě rozhodl pokračovat.

  • .

   bega20.4.2015 11:41reagovat

   Vážení „hřebíkovci“. Vaše ubohost je skutečně zarážející. Je zajímavé, že právě vy, kteří kdysi nenechali suchou nit na Chovancovi, který ve Spartě drtivou většinu času vykonával funkci sportovního ředitele a veškeré pravomoci, které se týkaly prvního mužstva přenechával na trenérech a jejich realizačním týmu, který si přivedli s sebou a tudíž ne chod prvního mužstva skutečně neměl praktický vliv. Když ve Spartě ustanovili funkci GSM, stalo se to terčem kritiky a dokonce posměchu médií i vás samotných. Zatímco Chovanec tuto funkci vykonával se vším všudy, tedy i tím, že mužstvo vedl a seděl na lavičce a tudíž přebíral plnou zodpovědnost, tak váš zbabelý Jaroušek si funkci ponechal, což lze snadno doložit. Jen s tím rozdílem, že po tom, co na lavičce Sparty spáchal nevratné zhovadilosti se stáhl do kanceláře a chod mužstva řídí z teplé židle. Pokud si myslíte, že Hřebík nemá na chod mužstva, personální složení jeho kádru a to, v jaké sestavě mužstvo nastupuje žádný vliv, pak je to pouze důsledkem vašeho poněkud mdlého rozumu. Což třeba LukyACS zcela transparentně dokazuje svým přesvědčením o oprávněnosti Jakuba Brabce v sestavě. Já osobně jsem přesvědčený, že Ščasný by si do toho od Hřebíka mluvit nenechal, kdyby dostal příležitost vést Spartu i v příští sezoně. Což je vzhledem k tomu, že titul je teď už spíš v oblasti sci-fi dost nepravděpodobné. Do té doby ovšem platí to, co sám Ščasný řekl, že do mužstva, jeho složení a stylu hry nijak výrazně zasahovat nechce, čímž je řečeno vše. A pokud náš génius není odpovědný za odchody Deliho a hlavně Skaláka, tak za co vlastně proboha odpovídá?!!! A za co bere nemalé peníze?!!! Za koncepci kterou určuje mládežnickým týmům. To tam ale před tím vykonála třeba Pešice za desetinu peněz! Jděte se s tím vaším Jarouškem už jednou konečně bodnout, pánové!

   • .

    LukyACS20.4.2015 11:43reagovat

    Deli se ti líbí? Proboha, vždyť ten hoří i ve Slavii. Jen se podivej na poslední zápas s Jihlavou. Dobře, že jsme se ho zbavili Smích

   • .

    spartas20.4.2015 12:02reagovat

    Když nevíš co by, tak řekni, že předchůdce bral desetinu platu.

   • .

    captain_obvious20.4.2015 12:04reagovat

    Neměl praktický vliv SmíchSmíchSmíchSmích Jenom rozhodoval o základní sestavě, ale to se do vlivu na Áčko nepočítá Smích Aspoň u senilních starých dědků.

     

    Deliho nekomentuju, to už jenom nevíš, jaký pseudoargument bys proti ”Jarouškovi” (spíše tohle zdrobňování jmen lidí, kteří ti nesedí, bych označil za ukázku mdlého rozumu) vymyslel, tak se jako správný tonoucí chytáš prvního stébla, které ti přijde pod ruku. Deli je absolutně děsnej a v celé republice na to mají jiný názor jenom dva lidi, neskutečné kreatury jako z pohádek bratří Grimmů - bega a Indián.

  • .

   bega20.4.2015 12:54reagovat

   No, jasně pánové. Takže Jaroušek nemá na chod prvního mužstva a jeho personální složení žádný vliv že???!!! Tak na co tam vlastně je???!!! A za co bere takové peníze???!!! Já k těm vašim „pádným“ argumentům, které ani žádnými argumenty nejsou mohu dodat jen jedno: „Blahoslaveni budiž chudí duchem“. Pán Bůh je prý má rád. Já ne!

   • .

    captain_obvious20.4.2015 14:23reagovat

    Aspoň někdo tě má rád, dobře pro tebe. Tak buď blahoslaven, třeba ti to pomůže.

 • :D

  captain_obvious20.4.2015 10:34reagovat

  Řebíček prodal Slavii nějakému zbohatlíkovi z Kazachstánu, takže jde vidět, že Hattrick měl opravdu zaručené informace o tom zemětřesení v českém fotbale Smích

  • :D

   Mário Vdolek20.4.2015 10:42reagovat

   Zatím je to stejný dohad jako v Hattricku.

  • :D

   Mates20.4.2015 11:06reagovat

   Zajímavý je, že na internetu nejde defacto najít nic o tom kupci (Talgat Bajtazijev) - kazašském miliardáři. Ve vyhledávači vyjedou jedině české články obsahující jeho jméno spojené s prodejem Slavie. Jakoby neexistoval. Smích

   • :D

    captain_obvious20.4.2015 11:20reagovat

    https://www.google.cz/webhp?sourceid=chrome-instant&ion=1&espv=2&ie=UTF-8#q=talgat%20baitaziyev

    • :D

     lidoop20.4.2015 12:20reagovat

     Smích Smích Smích

    • :D

     Mates20.4.2015 13:46reagovat

     Aha, tak jsem asi úplně blbej Smích Nenapadlo mě ”j” v jeho jméně nahradit ”i”...

  • :D

   Dynamo20.4.2015 11:19reagovat

   je možné, že je to řízená dezinformace a Hattrick měl skutečně pravdu

 • Katastrofa

  atraps220.4.2015 10:24reagovat

  Máme za sebou další zápas který ukázal že jsme nic víc než nepoučitelní.Motáme se stále dokolečka a nikam se neposunujeme.Kupujeme hráče které pak posíláme po hostováních společně s odchovanci.Ti pak v různých případech nejsou k dispozici a látá se sestava jak to jde.Kurva jsem velkej Spartan ale neustále se něčím utěšovat je na ho.no.Jednou že soupeř hrál dobře,podruhé že ten a ten nemohl hrát atd.A výsledek?Další ročník v čudu a opět jsme pro smích.Pokud náhodou budeme hrát nějaké předkolo opět budeme podělaní at dostaneme kohokoliv.Být majitelem tak dám titul nebo pohár jako povinost.Nesplní se?Budu dávat příležitost těm kteří odmakají trenink i zápas naplno-ostatní at táhnou kam chtějí.Nedovedu si představit že bych každej rok dával svoje peníze do týmu,kterej pak hraje ne o titul nebo pohár ale v podstatě o nic.Pardon za výbuch ale to jak se v našem klubu hospodaří je k pláči.

  • Katastrofa

   burghausen20.4.2015 10:36reagovat

   Problém je že Sparta nemá prachy, proto v zimě nekoupila žádnou posilu za 20 mil. ale jenom hráče po ukončení smlouvy nebo plívy za pár korun. V tom je ten problém.

   • Katastrofa

    Mário Vdolek20.4.2015 10:46reagovat

    Křetínský ty prachy má, ale nedivím se mu, že je nechce pouštět už. Na vyhazov je ten management, který za 10 let Spartu spíše utopil a dokud si to Křetínský neuvědomí a bude jen vyhazovat trenéry tak to bude pokračovat.

     

    Měl by vyrazit všecky ty pochlebovače od žvanila Kasíka, přes neschopný marketingový oddělení, 90. tkový tým lidí z fanshopu, IT idioty kteří nejsou schopni ani udržet databázi s SMS pro fanoušky až po pana MBA z Čelákovic Otavu, který bezpochyby je nahraditelný...

    • Katastrofa

     burghausen20.4.2015 10:51reagovat

     Přesně tak.

   • Katastrofa

    SFINGO20.4.2015 11:02reagovat

    on Křéťa má peněz dost, ale nemá tým lidí, kteří jsou schopní vytipovat a hlavně přivést kvalitní posily. Ono zvlášt v zahraničí těch hráčů dostupných a kvalitních pro Spartu by se našlo dost, ale stojí to nějakou práci a úsilí.

 • Jedna dobrá, jedna špatná ...

  bega20.4.2015 10:23reagovat

  zpráva je, že se Sparta konečně odhodlala k oficiálnímu protestu. Podle mě se to mělo udělat už dávno, a ne si hrát na hodné! Špatná zpráva je, že se tak děje právě za Ščasného, kterého rozhodčí zcela jednotně nenávidí, protože se do nich naváží prakticky pořád, ať trénuje kde chce. Což jak se zdá, bude pro Spartu znamenat návrat ke „starým dobrým“ předkabelovským časům. Zatímco doteď rozhodčí Plzni připískávali a Spartu aspoň neřezali, teď se asi máme na co těšit! Škoda, že proti nominaci Jílka Sparta neprotestovala dřív. Jakým stylem bude zápas řídit, bylo předem jasné. Skoro bych se vsadil, že dneska budou mít už v patnácté minutě tři hráči Teplic žlutou kartu. Jinak na jedné straně chápu rozladění některých z vás z výsledku. Ale že by hra byla zase vyloženě tragická se mi nezdálo. To už jsem Spartu viděl hrát hůř, i když s lepším výsledkem. Celkově ten zápas rozhodně vybočoval z ligového průměru. Co mě na některých z vás vyloženě štve, je to, že aby se jaksi „zamlžil“ tragický výkon především dvou hráčů, kteří momentálně do základu prostě nepatří, eventuelně tragické chyby Váchy, tak se naváží do Kováče a dalších. Ještě že to tentokrát u těhle lidí neodnesl Matějovský, který když náhodou zahraje průměrně a vyloženě nevynikne, tak je automaticky na paškále hřebíkovců. Nebo Konaté, ze kterého tady někteří pacienti dokáží udělat vyloženého nekopu. Neuvěřitelně rozdílný metr vzhledem k některým hráčům, kteří můžou kopat „tužku“ půl roku v kuse a některým, kterým se vyčte jeden zápas, často ani ne celý - to je skutečně hodné našeho GSM. Jinak vysvětlit dobré výkony Štěcha, na kterého ještě před nedávnem dštili síru tím, že s ním pracuje Srníček, je skutečně obdivuhodným výkonem totálního blba!

  • Jedna dobrá, jedna špatná ...

   atraps220.4.2015 10:28reagovat

   Jen k rozhodčím.Nemám dojem že by nás rozhodčí řezali v takové míře jako mimopražské kluby.Jasně Plzen je momentálně nedotknutelná ale to se v minulosti říkalo i o nás.

   • Jedna dobrá, jedna špatná ...

    bega20.4.2015 10:47reagovat

    Milý atraps2, ty mě můžeš o svém sparťanství přesvědčovat jak chceš, bít se tady v prsa, jaký jsi velký sparťan - mne tedy chlapče rozhodně nepřesvědčíš...

    • Jedna dobrá, jedna špatná ...

     standis20.4.2015 14:22reagovat

     SmíchA kdo tě přesvědčí, když už ne Atraps?

 • Atomovka

  Dynamo20.4.2015 9:20reagovat

  Jestli to DK myslí s očistou fotbalu opravdu vážně, měl by už chystat svou atomovku. Pokud tedy nějaká existuje a není to jen nafouknutá bublina.

  Podle mě nastala ta správná doba, nějaké protesty proti sudím jsou o ničem. Je třeba zničit celý systém a to radikálním řezem. Chřestýšem se chobotnici useklo jedno chapadlo, bohužel narostla jiná, ale mnohem rafinovanější.

  • Atomovka

   burghausen20.4.2015 10:50reagovat

   Nebuď naivní, DK očistu fotbalu vůbec nechce, jde mu jen o to aby posílila sparťanská klika a pískalo se spartě jak v 90 letech.. prý očista fotbalu.. Úsměv

 • jilek ragedie

  blablabla19.4.2015 22:53reagovat

  Nejdřív total dodrbal zápas dukla - plzen, včera to samé liberec - sparta. 2x takhle krátce po sobě, to by mělo mít zásadní následky pro nej

  • jilek ragedie

   jirkas20.4.2015 6:54reagovat

   Přesně tak, regulérnost ligy je tím narušena.Jílek měl po Dukle na jaře dopískat.O verdiktech ve prospěch Plzně je škoda mluvit.Na jaře se tlačí i Příbrami, ne nadarmo chválí Starka Damkovou......

   Nicméně Liberec si v sobotu za výkon zřejmě výhru zasloužil,nám zbývá jen boj o 2.místo, který taky nebude jednoduchý.Údiv

   • jilek ragedie

    jirkas20.4.2015 8:14reagovat

    Na jaře jsme podělali co se dalo a ztráta 7 bodů v lize je fatální, Lavička měl odějít daleko dříve, takhle je to tak nastartovat na příští sezonu, bohužel....Údiv

  • jilek ragedie

   majtin20.4.2015 9:13reagovat

   Já jen nechápu, proč Královec dostal 8 zápasů a Jílek už zase píská.

   • jilek ragedie

    ouissi20.4.2015 9:36reagovat

    Kovařík.

     

 • Avhred!!

  FIKURA19.4.2015 22:31reagovat

  Já žasnu, jak ti tady můžou projít takové sračky, které tady kopíruješ o Starkovi a jeho podílu na nějaké smrti někoho. Tohle už hodně přeháníš!!! Věnuj se komentování fotbalu ze svého gauče a tyhle nepodložené věci a kopírované sračky o někom laskavě tady vynech!!!

  • Avhred!!

   Avhred19.4.2015 22:41reagovat

   Jako že by mne měli zabanovat, protože jsem zkopíroval zprávy otištěné v minulosti rozličnými médii? Sáhni si na hlavu, ty magore, a radši se věnuj Švengerovi. A žasni dál.

   • Avhred!!

    Chrod19.4.2015 23:33reagovat

    Asi si přečet to vychvalování Srníčka a definitivně mu hráblo Smích

  • Avhred!!

   majtin20.4.2015 9:00reagovat

   Jo, je bezva že tady o nepodložených věcech mluvíš zrovna ty.

 • Příbram - penalta

  Pavel0019.4.2015 21:51reagovat

  Viděli jste situaci z +-50min. kdy sudí vyloučil hráče Hradce a nařídil penaltu za stavu 2:0 pro Hradec? Takovej zářez... neskutečné

  • Příbram - penalta

   Kombinator19.4.2015 22:02reagovat

   Tak to se dalo čekat, Starka je jedna ruka s Berbrem a spol. a pokaždý, když se ozvou hlasy, že je liga zkorumpovaná, tak on je první, kdo se proti tomu vyhementně vymezuje. Čůrák jeden.

   • Příbram - penalta

    Avhred19.4.2015 22:12reagovat

    No comment

     

    http://zpravy.idnes.cz/i-po-zatceni-starky-se-lide-v-pribrami-boji-fi9-/krimi.aspx?c=A061115_113734_krimi_cen

     

    http://www.novinky.cz/krimi/142415-mel-jsem-zlikvidovat-telo-krejcirova-otce-tvrdi-svedek.html

     

    http://www.bezkorupce.cz/blog/2006/11/27/kdyz-mafie-zatapi-pribrami/

     

     

  • Příbram - penalta

   Avhred19.4.2015 22:07reagovat

   Teď jsem na to koukal a nejhorší zjištění je, že Hradec má nebezpečnější a promyšlenější standardky než my …

   Jinak Dvořák ten svůj pád v šestnáctce, po němž šel Hradec do vedení, taky slušně přihrál. Každopádně Zelinka je nýmand a ta druhá penalta, potažmo vyloučení jenom zoufale zvýraznily, jací pošuci první fotbalovou ligu hvízdají.

   Jinak Zeman zařídil asi devadesát procent nebezpečných situací Příbrami; dva góly dal a ten třetí přišel taky po jeho centru; tak by bylo fajn ho u nás ještě zkusit. I když podle toho, co Zeman psal v Hattricku, asi moc šancí ve Spartě nemá, byť podle svých slov by k nám moc rád šel.

    

 • Není možné,

  standis19.4.2015 20:15reagovat

  že treneři ve Spartě mají nařízeno dávat do sestavy hráče z 21? Přikryl, Jánoš, Polom, Skalák šli na hostování a u Přikryla to bylo jasně řečeno. Uhrin st. po odchodu Lavičky třeba naznačoval, že Víta nedal v Jablonci nejsilnější sestavu. Pokud Brabec s Krejčím nastoupí i příště, tak už to je fakt podezřelé.

  • Není možné,

   spartas19.4.2015 20:21reagovat

   Brabec by nastoupit měl, protože Kováč dokázal, že paradoxně nejbezpečnější pro Spartu bude zavřenej v kanclu a Švejdík už doufejme sparťanskou anabázi dokončí mezi náhradníky. Krejčí už by byl celkem podezřelej, ale očekávám ho i tak, i kdyby mistrovství nebylo. Pravidelně není pořádná Evropa a tohle je hráč, kterej, i přes mizernou formu, má nějakou hodnotu.

   • Není možné,

    standis19.4.2015 20:33reagovat

    Brabec v posledních 2 zápasech předvedl tolik minel, že i 2 by byly hodně. A nebylo to nasazením na pravého beka v 1 zápase.

    Jinak příchod Kováče a prodloužení Svejdíka je Lavičkova práce, nový trener bude v létě schánět min. 2 stopery.

    • Není možné,

     SFINGO19.4.2015 20:35reagovat

     Kováč je stoper ze starý školy, to jest vše odpalit co nejdále od brány. V dnešní době musí být stoper komplexní obránce s kvalitní rozehrávkou a minimem zkažených a odevzdaných míčů pod tlakem. To prostě Kovi nesplňuje a hlavěn se to už nenaučí, takže ono budeme potřebovat jednoho kvalitního stopera

    • Není možné,

     LukyACS19.4.2015 20:46reagovat

     Brabce vrátit na stopera, je lepší než Kováč, kterej má to nejlepší dávno za sebou, neměli jsme ho sem vůbec tahat.

     • Není možné,

      Avhred19.4.2015 20:59reagovat

      Neměli, ale na úlet jménem Ujfaluši nemá; zajímalo by mne, kdo sem tyhle vysloužilé fotbalové penzisty a rádoby lídry tahá.

      • Není možné,

       SFINGO19.4.2015 21:15reagovat

       tohle bych si tipnul, že byla práce Otavy s Vítovo souhlasem. Přeci jen tihle borci si ješte rádi někde přivydelají,a jsou zvyklí na kvalitní podmínky, takže je pro dohrání kariery Sparta ideální příležitost. A pro Otavu a spol je to jednoduchá práce s transferem. Proč se srát s nějakým jednáním s hráčem ze zahraničí, který by sice byl posila, když tady mám borce, který k nám sám chce a nestojí to moc práce a vyřizování, navíc co když dotyčný chytne náhodou druhý dech.

  • Není možné,

   Avhred19.4.2015 20:25reagovat

   Co se týče Brabce, tak to je pometlo, ale pochybuju, že Kováč nebo Švejdík by v delším časovém horizontu odehráli více kvalitnějších zápasů než on. Takže vzhledem ke konkurenci výše zmíněných třicátníků není žádným překvapením, že je Brabec stavěn. Ale u Krejčího je to nanejvýš podezřelé, i ta jeho instalace do základní sestavy národního týmu, když byl zcela jasně z formy i na klubové úrovni, měla jistou podezřelou pachuť ...

   Osobně si myslím, že příště Krejčí nenastoupí, a pokud ano, tvoje dnešní úvahy budou asi velice blízké pravdě ...

  • Není možné,

   ketamin19.4.2015 20:38reagovat

   Je to tak. členové 21 holt budou hrát, aby novináři neměli kecy, proč Dovalil staví hráče, co v klubu sedí.

 • NA ...

  FANDA730719.4.2015 19:57reagovat

  fotbal idnes, kde sa pise o proteste Sparty je tiez napisane, ze TELEVIZNE ZABERY PREUKAZALI POCHYBENIA ROZHODCU JILKA.Tak o com tu niektori tocite?

  • NA ...

   spartas19.4.2015 20:18reagovat

   No a co jako? To víme, že to zkurvil. Debata je snad o tom, jestli je vhodné protestovat.

   • NA ...

    FANDA730719.4.2015 20:20reagovat

    ok, je jasne, ze to nepomoze, ale treba im ukazat, ze nie sme blbi

    • NA ...

     hrom19.4.2015 20:25reagovat

     Ty voe já myslel, že si fanda Prešova?

     • NA ...

      FANDA730719.4.2015 20:59reagovat

      NIE, ja fandim 32rokov len a len Sparticke

    • NA ...

     Avhred19.4.2015 20:28reagovat

     Myslíš to dobře, ale mě včera více než penalta, ať už byla, nebo ne, vadil ten šílený výkon, který jsme podali. A ten se nějakým odvoláváním k orgánům a komisím prostě nezlepší.

77418 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha