Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hmm

  standis18.9.2015 20:09reagovat

  Hráčská unie FIFPro chce radikálně změnit přestupový systém ve fotbale, a proto dnes podala stížnost k Evropské unii. Současná praxe, kdy některé kluby platí za fotbalisty desítky milionů eur, podle ní porušuje evropské soutěžní právo. Podle unie kluby a fotbalové svazy zneužívají svého dominantního postavení. Navrhuje, aby hráči po oznámení a určité lhůtě mohli snáze přestoupit navzdory platné smlouvě. Pomoct by to mělo zejména řadovým hráčům, kteří jsou nyní podle unie znevýhodněni. Na přestupovém trhu dochází k jistému zotročování, ale hráči jsou přece lidé,” řekl prezident FIFPro Philippe Piat. Unie chce kromě zrušení horentních sum za přestupy hráčů zrušit rovněž hostování fotbalistů, omezit velikost kádrů a také honoráře pro fotbalové manažery.

   

  • Hmm

   standis18.9.2015 20:11reagovat

   Mně se zdá, že si neuvědomují, co by nastalo a že je to ve finále proti hráčům.

 • Vízek

  Pindruch18.9.2015 19:38reagovat

  Nevím, jestli tu už byla ta Vízkova obhajoba Limberského, když tak se omlouvám. Opravdu debil.

  http://www.tyden.cz/rubriky/sport/fotbal/fotbalova-liga/chlastaj-vsichni-prezident-jde-prikladem-rika-vizek_355904.html

  • Vízek

   Avhred18.9.2015 20:09reagovat

   Četl jsem to už v týdnu, v tištěné podobě ...

   Vízek má mladou ženu, která mu podle všeho v kombinaci s každodenní konzumací rezavého moku solidně zatemnila jeho lampasácký mozek, jinak by takové hle morálně a společensky odsouzeníhodné delikty nemohl obhajovat.

   Bohužel, spíše než fundovanému odborníkovi dají média prostor radši takové hle anomálii.

 • Přátelé, nevěšme hlavu

  spartas18.9.2015 18:27reagovat

  Sice se ukázalo, že je Fikura žvanil, když nám tu bájil o moderním fotbale a všech těch dnes již naprosto směšných věcech, ale na druhou stranu může a bude hůř, až Impulze vystřídá Petr Rada. Takže si užívejme plnými doušky to, co máme teď. Na lepší časy se určitě neblýská.

  • Přátelé, nevěšme hlavu

   Kombinator18.9.2015 18:34reagovat

   Nejhorší na tom je, že kdyby toho profesionálního měniče rozestavení měli teď vyhodit, tak bude Otava s Křéťou za totální kretény, takže to budou oddalovat co nejdál, i když teď už snad i Fikurovi musí být jasný, že Ščasný je jen žvanil a v současný době podprůměrný trenér.

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    spartas18.9.2015 18:42reagovat

    Porážku nepřiznáme a tuhle agónii si protrpíme bohužel dlouho. Klidně to můžeme maskovat za takzvaný ”prostor” pro trenéra. Sice vidíme, že trenér zřejmě nemá ponětí, co dělá, ale i tak můžeme tvrdit, že holt změny trvají déle a tak podobně. Čili souhlas. Je to na dlouho. Pak nás ovšem s největší pravděpodobností čeká něco děsivého. Bílek, Rada, Koubek a podobně.

  • Přátelé, nevěšme hlavu

   FIKURA18.9.2015 21:19reagovat

   Chlapi, hlavně klid a žádnou paniku. Ono si to sedne a pak to bude jízda!

   S takovýma hráčema první cennový skupiny musíme vyhrát ligu minimálně o šest, sedm bodu.

   Hlavně že už k nám chodí hráči a né jen kusy z těch vyhlášenejch Jarynových náborů.ÚsměvÚsměv

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    rebus18.9.2015 21:53reagovat

    Jj- Paixao, Němec prototip moderního fotbalu

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    Dynamo18.9.2015 23:03reagovat

    který hráče máš na mysli? Z nových posil se prosazuje snad jen Frýdek, ale ani ten nijak nevyčnívá. Zatím zoufalost.

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    standis18.9.2015 23:57reagovat

    Trener chtěl evidentně jako pilotní styl hrát 3 5 2 Proto si přivedl 2 útočníky 1. nálevu a s měl 3, když tam ještě může hrát Krejčí, Konate, Litsingi. Pokud bude dál hrát na 1, tak nákup 1 útočníka byl naprosto zbytečný a vyhozené peníze a ted nemluvím o Pexesovi. Obranu mu až tak nevyčítám, protože měl slíbené hráče, kteří nepřišli. Aspon doufám, že to tak bylo. Dále na levou stranu máme přetlak a na pravou Steiniho. Tam měla být tedy naprostá kvalita, když je zastupitelnost problematická. Když to shrnu, tak kádr není dobře poskládaný, ale podle Tebe už do toho Jaryn nekecal, Otava byl odstaven, tak mnně zbývá jenom 1 jméno.

   • Přátelé, nevěšme hlavu

    spartas19.9.2015 13:50reagovat

    Někdy mi musíš prozradit, co piješ.

 • Rozhodčí v Evropě

  venous18.9.2015 18:15reagovat

  Ten chorvatskej zmrd může podat ruku tomu zkurvenýmu italskýmu bastardovi. Sparta absolutně nemá šanci se někam dostat, vořou s ní jak můžou (termíny, dresy atd.), ve fotbalovém zákulisí nemá nikoho, naposled to snad byl Baťa, který něco znamenal! Vztek

  • Rozhodčí v Evropě

   Kombinator18.9.2015 18:28reagovat

   S dresy to byl fakt úlet jako prase. Taky mi přijde, že poslední roky si s náma vytírá UEFA prdel.

 • opět dutohlav

  daniel18.9.2015 16:50reagovat

  https://m.youtube.com/watch?v=YUx4mllI5oI Smích

  • opět dutohlav

   majtin18.9.2015 17:56reagovat

   Já už se s ním nezabývám a odevzdávám ho yšší moci. Jen off topic na tom videu mě znovu zarazilo, co dělal v čase cca 0:55 Hájovský. Prostě spoluhráč, co na tom že bývalý.

  • opět dutohlav

   Kombinator18.9.2015 18:09reagovat

   Mně to přide dost komický, když si vzpomenu, jak Řepa chodil na disciplinárku pomalu obtejden a dostával tresty i za takový věci jako fakáč teplickým buranům, vyfakování Jabloneckých buranů nebo když jeden žid povídal, že na Večeřu řval, že je kretén. Prostě komedie.

 • Hovorka

  bigcock18.9.2015 14:37reagovat

  Sledujete ho nekdo trochu? Jak hraje v Liberci? Udajne stoper s dobrym ctenim hry a soucasne tvrdy.

  • Hovorka

   Bunda18.9.2015 14:42reagovat

   Skvěle. Stoper číslo jedna v Liberci. Ale už nám nepatří a Impulz raději Štětinu nebo Jablonskeho než našeho odchovance. Je hodně důrazny, konstruktivní..

  • Hovorka

   standis18.9.2015 15:14reagovat

   Tento týden byl rozhovor s Trpišovským, kde říkal o Hovorkovi, že doroste do reprezentace. Za včerejší výkon měl nejvyšší známmku ve Sportu 7. Ze začátku sezony udělal pár hrubic, ale ted si asi už zvykl na jinou ligu a hraje dobře. Nejsem jediný, koho napadá, proč vlastně hráče vychováváme. Asi na to, abychom chtěli koupit Frydrycha a Jablonskýho.

   • Hovorka

    LukyACS18.9.2015 16:29reagovat

    U nás hráči z dorostu dostanou šanci tak za 5 let, kdy třeba Bílkovi dojde, že by na to mohl mít. Do té doby se můžeme těšit na celou řadu různých Picaultů, Litsingů a dalších hráčů ligového průměru.

    Ale aspoň, že už skončily nábory Úsměv

    • Hovorka

     kopejtko18.9.2015 16:40reagovat

     tak to by snad mohla být Vlašim na postup když tam je celá řada našich velkých ligových opor Smích

     • Hovorka

      dominik2718.9.2015 17:02reagovat

      Já myslím, že kdo čte rozhovory s trenérem Petrželou, tak asi tuší, kde je zakopaný pes. Zrovna v té Vlašimi máme bohužel skvělé hráče, ale jsou tam utopení a mrhá se tam jejich potenciál.

      • Hovorka

       kopejtko18.9.2015 17:24reagovat

       Dominiku bohužel já mám pocit přesně opačný on ten nosánek chlapcům jde dost nahoru a výsledek je takový jaký je. Druhá věc je že mladí nemají kde získat zkušenost s dospělým fotbalem protože asi jako jediný tým nemáme vlastní farmu což teda já osobně moc dobře nechápu.

       • Hovorka

        dominik2718.9.2015 17:37reagovat

        Já myslím, že ať to mají s nosánky jakkoli, tak to nemění nic na tom, že nevěřím tomu, že by Vlašim měla lepší hráče a Petržela byl trenér, který vůbec má aspoň na druhou ligu. Co jsem slyšel z té Vlašimi za historky, tak se tam dějí opravdu nepochopitelné věci. Bych se nedivil, kdyby sám Petržela omylem poslal do hry jiné hráče, poněvadž své svěřence zřejmě ani není schopen rozeznat podle jmen... Ono to občas je trochu znát i z těch rozhovorů...

         

        Zrovna ve Vlašimi máme kluky, kteří opravdu zatnou zuby a makají na tom, aby z nich něco bylo. Vlastně bych se nebál to říci skutečně o všech, co tam jsou.

        • Hovorka

         dominik2718.9.2015 17:40reagovat

         Mimochodem nejlépe to z mého pohledu vyřešil ten kluk ze sparťanské mládeže, který šel do Vlašimi na zkoušku a po prvním zápase prohlásil: ”Já tady pod tím ***** hrát nebudu.” Tak na rozdíl od ostatních hraje jinde.

         • Hovorka

          majtin18.9.2015 17:59reagovat

          A proč tam ty kluky Sparta posílala? To bylo nějak na doporučení nebo si kluci vybírají hostování sami? Kdo o tom rozhoduje? Já bych se, nějak tak intuitivně, Petrželovi vyhnul na míle daleko. Dík

          • Hovorka

           dominik2718.9.2015 18:01reagovat

           Hele já tohle nechápu, tudíž ti to ani nemám jak vysvětlit. Tak nějak očekávám, že už tam Sparta v budoucnu nikoho posílat nebude. Snad jedině, že by se tam změnil trenér nebo že by tam chodili hráči, se kterými Sparta už nepočítá...

   • Hovorka

    dominik2718.9.2015 17:06reagovat

    K tomu nemám co dodat. Trpišovského názor sdílím a Davidovi přeji, že je konečně v klubu, kde ho ocení.Úsměv Jako fanouškovi Sparty je mi samozřejmě líto, že nehraje například místo Costy. Chyb by ze začátku nadělali zhruba stejně, ale ”Gadži” má přece jenom do budoucna větší potenciál.

    • Hovorka

     majtin18.9.2015 18:05reagovat

     Dominiku, ta se okolo mládeže pohybuješ (pohybovals), jak snáší mládežničtí trenéři současnou situaci, kdy právě takto talentovaní hráči odcházejí a na zapracování dalších do Áčka se nijak výrazně nepracuje? Já za Ščasného nevidím nějakou větší perspektivu.

     • Hovorka

      dominik2718.9.2015 18:19reagovat

      Já radši nebudu mluvit za naše trenéry. Ale nakonec myslím, že logicky by každý trenér mládeže byl asi ze všeho nejradši, kdyby se jeho práce zúročila tím způsobem, že ”jeho děti” doputují až do áčka Sparty. Takže myslím, že sám si na tohle dokážeš odpovědět správně...Úsměv

       

      A kdybych měl odpovědět za sebe, tak pro mě není lehké sledovat, jak kvalitní máme A-dorost a zároveň vidět v áčku vystoupení, jaká tam předvádějí například posily z polské ligy. Za mě jsou hráči jako Pulkrab nebo Mustedanagič připraveni na dospělý fotbal, tak proč tam na pár minut neposlat třeba je? Jestli podají v lize horší výkony než takové, co doteď ukázal Paixao, tak snad normálně sním ten notebook, ze kterého teď píšu.

      • Hovorka

       majtin18.9.2015 18:26reagovat

       Já tyhle kluky zatím viděl jen v sestřizích, ale vidím to podobně. Pro mě a asi nejen pro mě je hodně divná fandit těmhle tak trochu žoldákům, daleko raději bych viděl sestavu převážně z odchovanců, doplněnou jen o skutečné posily jako např. Lafy. Nejvíc mě štve ten hrozně překotný odklon od koncepce, kdy D. Křetinský před třemi lety tvrdil, že je daleko snazší si hráče vychovat a že Ačko i mládež budou praktikovat stejný styl. Což teď při tom chaosu v Áčku nejde. OK.

       • Hovorka

        Kombinator18.9.2015 20:18reagovat

        Tak Ščasný to řekl hned jak se připlazil, že Hřebíka má u prdele a nebude na něj hledět, tak co se pak můžeme divit, že dělá v áčku takovej bordel a netuší, co hrát a jeho koncepce je na míle vzdálená od mládeže. Musí se nechat, že v jednm měl Řepka fakt pravdu, Křéťa řízení fotbalu asi vážně nerozumí, protože není možný, aby dělal takový boty a ještě prohlašoval, že s Ščasným věří v LM.

  • Hovorka

   bigcock18.9.2015 19:10reagovat

   Nevim jestli si vzpominate, ale v nejakem predsezonim rozhovoru rikal Scasny, ze ho Hovorka nepresvedcil.

 • Paták

  Dynamo18.9.2015 14:02reagovat

  Plzeň na Bohemce píská Paták, to je dobrej vtip.

  • Paták

   kapacitos18.9.2015 14:57reagovat

   Na Bohemce se jim dlouhodobě nedaří, tak se musí jít tomu štěstíčku trochu naproti..

  • Paták

   majtin18.9.2015 17:41reagovat

   Neuvěřitelný!!! Horní Bříza leží od Plzně míň než 10 km, nechápu jak může de facto plzeňák pískat zápas PlzněÚdiv

  • Paták

   ouissi18.9.2015 18:20reagovat

   Jsou nezbytně potřebné tři body, není možné ponechat to náhodě. Bude únava z EL, co kdyby náhodou! Takto mají jistotu, že gól nedostanou, pokud nebudou mít dostatečný náskok. Dvě žluté karty, třeba za nemístnou poznámku nebo za faul si Paták vždycky obhájí.

   Prostě bude to bez nervů, bez starostí. Lepší pojistka mne ani nenapadá.

    

 • Jen tak pro zajímavost

  Avhred18.9.2015 12:50reagovat

  Známky z včerejšího utkání v dnešním deníku Sport.

   

  Bičík - 6

  Frýdek - 7

  Holek - 6

  Costa - 4

  Hybš - 3

  Matějovský - 6

  Dočkal - 5

  Hušbauer - 5

  Jiráček - 5

  Krejčí - 7

  Lafata - 7

  • Jen tak pro zajímavost

   lidoop18.9.2015 13:10reagovat

   Za co mají Holek s Matějovským 6, to teda opravdu nevím.

  • Jen tak pro zajímavost

   taborita18.9.2015 13:12reagovat

   Taky jsem to četl a nechtěl jsem to tady vytahovat, ale ten člověk skutečně asi viděl opět jiný zápas nebo to střílí od boku. Hlavně Holek a Matějovský....

   Mě teda včera zklamal i Krejčí, pohyb ok, náběhy ok, ale prostě musí dávat šance co má(ta tutovka po vyrovnání na 1:1) a ty jeho ofsajdy....Oboje opakovaně

   • a ten Krejčí

    kilovolt18.9.2015 15:21reagovat

    to je taky sranda....

 • jasnej ofside Pubi

  DJDriver18.9.2015 12:50reagovat

  http://s17.postimg.org/qovategt9/ofsajdy.jpg

  • jasnej ofside Pubi

   Capo18.9.2015 12:56reagovat

   Podle mě neni ani v jednom případě. Jiráček je podle mě v lajně s hráčem č. 18 a Lafata je při přihrávce pod balonem.

   • jasnej ofside Pubi

    Chabix18.9.2015 13:16reagovat

    Jiráček má nohu asi o 50 cm blíž k brance (orientuji se podle vzdálenosti od té bílé čáry, tam je to dost patrný) Takže ofsajd to byl i když dost těsnej.

    • jasnej ofside Pubi

     DJDriver18.9.2015 13:31reagovat

     Po pravde ja jeho nohu ani nevidim

  • jasnej ofside Pubi

   nemfi18.9.2015 14:19reagovat

   Hraniční situace, ”které by se měly pouštět”, ale písknutí takového ofsajdu se prostě stává...

 • Diskuze s rozhodčími

  Zde.Fer18.9.2015 12:46reagovat

  Ještě jeden potřeh, který se netýká pouze včerejšího zápasu. Naši hráči stále dikutují s rozhodčími. Řekl bych, že si tím sami škodíme. Matějovský, Dočkal, Costa a a další. Trochu se dívím, že trenéři nezasáhnou a hráčům nevyčíní. Diskuzemi s nepomůžou, navíc ztráci koncetraci v zápase. Osobně bych zavedl pokuty za zbytečné diskuze s rozhodčími.

  • Diskuze s rozhodčími

   fevac18.9.2015 15:03reagovat

   souhlas!věřím,že by nám to pomohlo k lepším výsledkům.

  • Diskuze s rozhodčími

   venous18.9.2015 18:19reagovat

   Vůbec se hráčům nedivím, spíš je obdivuji že někomu nenakopou prdel.VztekVztekVztek

80354 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha