Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Hřebík

  Dynamo24.5.2015 15:04reagovat

  Dá se čekat odchod Hřebíka po sezoně? Nějaké náznaky jsou, ale doufám, že k tomu nedojde.

  • Hřebík

   LukyACS24.5.2015 15:11reagovat

   Podle mě neodejde, v což také doufám, u mládeže to funguje dobře, vyhráváme prakticky všude, u U19 a U21 je také zlepšení a až budou postupně dorůstat děcka, která rostla za Hřebíka, tak třeba budou i vítězství tam, i když třeba u juniorky je mi to docela jedno... teď je třeba U19 na Yokohama cupu, kde startují převážně ročníky 95/96, my tam jsme s týmem, kde jsou hráči 97/98 a stejně vedeme svou skupinu, porazili jsme mladé Němce i Belgičany, teď nás čeká ještě FC Carl Jena.

    

   A pokud by chtěl Hřebík odejít, tak bych se mu nedivil, pro fanoušky je terčem každého nezdaru, áčko nenavazuje na jeho práci, Horňák také říká, že lidi z áčka hrají úplně něco jiného než junioři a dorostenci, tak je to pak těžké, ani posily mi nepřijdou jako jeho nápady.

   • Hřebík

    Pindruch24.5.2015 15:19reagovat

    Pokud nemá sportovní ředitel klubu vliv na první mužstvo, tak je to špatný a nikdy to pak nemůže fungovat. Nikdy to nebude navazovat a je to pak k ničemu. Bud se to změní, nebo je pak tahle funkce zbytečná a může byt v tomhle modelu zrušena.

   • Hřebík

    Capo24.5.2015 16:14reagovat

    Já být na jeho místě, tak bych se na to určitě vysral, protože se letos opět potvrdilo, že u určité skupiny fanoušků bude vždy hlavním terčem neúspěchů. A i kdyby se vyhrál titul 5x za sebou a 3x během let hrála LM, tak by na tom nikdy neměl podíl a při dalším neúspěchu by na něj zas řvali to svoje. Ve svém věku to opravdu nemá zapotřebí. Fakt by mě zajímalo, jestli sem někdo informovaný chodí a ví něco víc, tak ať napíše čím konkrétně Spartě škodí, ale opravdu něco konkrétního, to co tady píšou jeho odpůrci v čele s Fikurou, Begou apod. je pro mě jen plácání slámy. Protože pokud je poslední roky jen u mládeže (při pohledu zvenku to tak působí), tak mládež má ve všech ročnících evidentně vzestupnou výkonnost. Jediný co se letos nepovedlo je titul U19, ale to je sport. Naopak je z výsledků zřejmé, že na mezinárodní scéně v poslední době vůbec naše mládež nezaostává. Jediný co bych mu já osobně vytknul, je zrušení béčka, protože jestli se zruší juniorská liga, tak to fakt bude tah jako stehno, až nám svaz béčko zařadí zpátky jen do divize.

    • Hřebík

     spartas24.5.2015 16:23reagovat

     Pochopitelně sem nikdo takhle informovaný nechodí a jestli do sebe někdo cpe řízky ve VIPce, případně jeho bejvalej spolužák ze základky jednou střídal v béčku Sparty, a myslí si, že do toho jako hrozně vidí, tak je těžce na omylu.

     Bych chtěl vytvořit nějakou alternativní realitu, kde by ve Spartě nebyl. Pak by se konečně ukázalo, jak to funguje.

     Ale vzhledem k tomu, že za Chovance tu nebyl a hrála se odporná sračka bez úspěchu a výchovy novejch hráčů, tak je celkem jasné, že ti kteří viněj za všeho jeho, jsou naproti mimoni.

     • Hřebík

      Avhred24.5.2015 18:00reagovat

      Dobře napsáno, hlavně tím úvodním souvětím jsi to vystihl dokonale. Úsměv

     • Hřebík

      kopejtko24.5.2015 18:31reagovat

      jj Krejčí, Kadeřábek, Polom a další kluci nespadají po Chovance že Úsměv

      • Hřebík

       spartas24.5.2015 18:59reagovat

       Krejčí, tím to končí. (A to nemluvím o tom, že tam chtěl stavět Juhara, případně hrál s Kadlecem vlevo)

       Kadeřábka dával do zálohy (když už ho nasadil), Poloma vůbec nenasadil.

       Je vidět, že si zase mimo, nepřekvapuje mě to :)

    • Hřebík

     LukyACS24.5.2015 16:27reagovat

     Se vším souhlasím a k tomu béčku, tenkrát jsem na SF četl, že Hřebík měl být jeden z mála, možná dokonce jediný, kdo byl proti zrušení béčka. Do tohohle nevidím, tak se do toho moc nechci pouštět, ale nevěřím, že on by byl ten, který by chtěl béčko zrušit.

      

     To si spíš myslím, že D.Svoboda, který propagoval ”vynikající” juniorskou soutěž, byl jeden z těch, co to béčko chtěl zrušit a k němu se přidali další. Přitom, už podle selského rozumu muselo být jasné, že týmům jako Sparta, které hrají na úrovni 2.ligy/ČFL, těžko může něco dát konfrontace třeba s Duklou, jejíž béčko bylo snad dokonce v přeboru a pak vzali i další týmy jako Varnsdorf, Sezimáč atp., zkrátka hrůza.

      

     Souhlasím, že je velká škoda, že nemáme tým, který byl hrál aspoň ČFL. Vím, že na tom bez LM nejsme ekonomicky moc dobře, ale přece mládež musí být furt dost důležitá a kdo hlasoval pro zrušení, tak to u něj dokazuje, že Spartě škodí.

  • Hřebík

   rebus24.5.2015 15:23reagovat

   FIKURA by to neprezil-jeho zivot by uz nemel smyslNeutrální

   • Hřebík

    rozumbrada24.5.2015 15:28reagovat

    nebo by lezl ke klokanovi na forum a jeho terčem by byl pivarník.

  • Hřebík

   standis24.5.2015 16:00reagovat

   Proč by odcházel? Pokud odejde Otava (jak psal Figura), tak je zřejmé, kdo nese odpovědnost za přestupy a hru A mužstva, Lavička už odešel. A mládežnické výběry v mez. konfrontaci mají dobré výsledky.

  • Hřebík

   kopejtko24.5.2015 18:30reagovat

   sportovní ředitel který si nemůže vybrat své spolupracovníky je k ničemu a dokud sportovní úsek nepotáhne za jeden provaz tak si o nějakém titulu můžeme nechat zdát

  • Hřebík

   jirkas25.5.2015 11:08reagovat

   Má jít údajně dělat ředitele fotbalové akademie, tj. mít na starosti mládež.....Úsměv

 • Btw.

  Chrod24.5.2015 13:27reagovat

  Koukali ste se na sestřihy tohodle kola? Příbram opět naprosto vymyšlená penalta (rozhodčí Hrubeš), to je fakt neuvěřitelný, co si ten zmrd Starka dovolí. To už je poněkolikátý naprostej zářez soupeře, takhle v závěru jeden za druhym, viz minulý kolo proti Teplicím. Navíc Slovácko mělo proti Boleslavi dostat jasnou červenou, ani se to nepískalo... Že Plzeň další kolo nevyhraje, je kurz 2,77, to mi přijde jako hodně solidní šance. I když oni to asi uhrajou na to, že Jablonec vyhraje finále poháru, snad do toho dá Liberec všechno a nějakou náhodou to vyhrajou.

   

  Někdy přemejšlim, že se na ten fotbal vykašlu, protože když tohle vidim, tak nemá absolutně cenu nic takovýho sledovat a ani se nedivim, že stadiony v Česku jsou poloprázdný. Nejvíc mě zaráží, že o tomhle ještě nikdo nenapsal ani čárku, a kdybych se náhodou nekouknul na sestřihy na isportu, tak se o těch zářezech ani nedozvim...

   

  Tuhle žumpu ale nikdo vymést ani nechce, takže Berbr, Starka, Damková a podobní si budou dělat pořád co chtěj a nejde s tím dělat nic...

  • Btw.

   jurasek11124.5.2015 14:22reagovat

   Penalta která neměla být,navíc žlutá pro udajně faulujicího hráče!!!!Studio Fotbal rozebírá nepodstatné záležitosti ale co bylo celé kolo za frašku ,o tom ani zmínka.Vztek

  • Btw.

   LukyACS24.5.2015 14:35reagovat

   Taky jsem tím docela dost znechucenej, tohle se děje furt dokola a MM o tom ani moc nemluví, kdyby si přitom někdo z novinářů dal práci a sepsal zářezy ve prospěch Příbrami v posledních kolech, tak by to mohl bejt zajímavej článek. Vlastně jedinej Procházka si toho snad všímá, což je málo...

   On třeba takový Kalous psal, že jsou podle něj rozhodčí jen ”špatní” a nevidí za tím záměr, tak je to pak těžké, jestli si to myslí i ti další.

   Oni totiž rozhodčí udělají občas chybu i v neprospěch oněch klubů a pak se to bere tak, že když chyboval pro ně a poté proti nim, tak je vlastně vše v pořádku a rozhodčí byl ”jen” špatný...

    

   Jinak viděl jsem teď Máte slovo o financování sportu a je to fakt hnus, že korupce a protekcismus je ve velkém už u mladých dětí. Sice jsem to věděl už dřív a nechci být nějaký moralista, sám bych asi úplatek vzal, ale nechápu, jak se lidi můžou zastávat Růžičky, který si prostě od rodiče vzal peníze, tohle ve sportu nemá, co dělat, ale je to tak běžné, že to už lidi snad ani nepovažují za špatnou věc, takže se ho ještě zastávají.

    

   No a když přidám situaci ve Spartě, kde se mi nelíbí sportovní vedení, že nás povede Ščasný v dalším ročníku(velice pravděpodobné), že fanoušci jednou tvrdí, že je Hřebík odříznutý od áčka a za loňské úspěchy nemohl a teď zase je to hlavní viník letošních neúspěchů... tak jsem pomalu znechucnej úplně vším Úsměv

   • Btw.

    kopejtko24.5.2015 14:41reagovat

    já osobně Hřebíka nemusím ale nechápu tu rozpolcenost sportovního úseku, buď mají dát Hřebíkovy volnou ruku nebo ho poslat o dům dál.

   • Btw.

    jurasek11124.5.2015 14:45reagovat

    Není nic lepšího než když trenér reprezentace bere úplatek naprosto v pohodě.Stejně jako vedení Fačru nemá o čistotě rozhodčích pochybnosti.

 • Zeman

  milito-5024.5.2015 13:11reagovat

  Nevím jestli je Zeman tím pravím trenérem pro Spartu ale zahraniční trenér by Spartě prospěl tak jako kdysi Sunderman to hrála Sparta výborný fotbal

  • Zeman

   captain_obvious24.5.2015 13:17reagovat

   Bylo by to riskantní a měl bych obavy. Ale třeba by to klaplo, kdo ví. Česká liga je taková, že to co v Itálii fungovalo před 20 lety a dneska už dávno nefunguje, tak u nás může mít ohromný úspěch i dnes.

  • Zeman

   jurasek11124.5.2015 14:30reagovat

   Zahraniční trenér je jediná možnost jak se konečně posunout nejen v pohárech dál.Chovanec vypadl proti Žilině,Lavička prodrbal minulou sezonu.Za posledních deset let až na jednu vyjímku,škoda mluvit.

 • Zeman

  honzaspartan24.5.2015 12:14reagovat

  Mám info, že Sparta láká trenéra Zemana...

  • Zeman

   standis24.5.2015 12:31reagovat

   Bral bych ho. A byl by to splěný sen Tashunky - zahraniční trener. Sundermann byl třeba dobrý, s hráči se nijak nemazlil a po Pokorném to potřebují jako sůl.

  • Zeman

   lidoop24.5.2015 12:49reagovat

   Jen to ne! Starej trener, co strida kluby jako ponozky a kterej nauci muzstvo jen jeden herni styl, tj. dej vic golu nez souper. To by mozna fungovalo v lize, v poharech jen tezko.

    

   Navic mimo Italii trenoval jen dvakrat a ani jednou nevydrzel dyl, nez par zapasu.

  • Zeman

   peterpan2724.5.2015 12:52reagovat

   Hmm, těžko říct, jak by vedl Spartu. Každopádně Hušbymu by se splnil sen a konečně si pod ním pořádně zahrál Úsměv

  • Zeman

   Pindruch24.5.2015 12:56reagovat

   Snad to nevyjde.

  • Zeman

   LukyACS24.5.2015 13:02reagovat

   Nechtěl bych ho. To už bych snad chtěl víc i Ščasného. Jinak mně by se z českých trenérů líbil asi jenom Kozel, každoročně dokáže Duklu dostat do horní poloviny tabulky, a to mají rozpočet kolem 40 milionů. Nicméně, je to nejspíš nereálné, jako bývalý slávista by k nám asi nešel.

   • Zeman

    peterpan2724.5.2015 13:05reagovat

    Když mohl jít Franz do Slavie...

   • Zeman

    honzaspartan24.5.2015 13:09reagovat

    Taky bych ho nechtěl.

   • Zeman

    Raist24.5.2015 15:51reagovat

    Spojení Sparta-Kozel bych úplně nevylučoval. Dobře, je to slávista, ale jeho trenérská laťka leží určitě výš, než aby celou kariéru trénoval mančafty na nějakém 5-8. místě, takže i sám má nejspíš ambice hrát o titul a zkusit si evropské poháry. A zdecimovaná Slavia mu takovou perspektivu ještě nejspíšou dlouho nenabídne. Úsměv Sparta je zkrátka jedna ze dvou nanejvýše tří alternativ, které před ním leží - pokud tedy nezkusí štěstí hledat do zahraničí.

    • Zeman

     LukyACS24.5.2015 16:07reagovat

     Máš pravdu, pokud má ambice, tak by sem možná šel, ale nemyslím si, že by ho někdo ze Sparty chtěl, nikdy se o něm nemluvilo, což je podle mě velká škoda.

 • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

  LukyACS23.5.2015 21:14reagovat

  Povídá se, že byste se mohl v této roli vrátit do Sparty?

  „Necháme se překvapit. Zatím mě nikdo oficiálně neoslovil, takže momentálně nevím.“

   

  Byl by váš návrat podmíněný tím, že by musel ve Spartě skončit sportovní ředitel Jaroslav Hřebík?

  „Nevím, že by se Hřebík chystal končit. Ale nemyslím si, že všechno záleží na něm... Každopádně, když se všechno povede a klapne to, na začátku září se na Letnou vrátím. Začíná se na tom pracovat, chtěl bych se tam rozloučit trošku jinak.“

   

  Ach jo... Ščasný už asi staví nový tým.

  Já nevím, pár lidí tu nemůže Srníčka vystát, ale Vaclík se prodal do Basileje, Bičík byl dobrej a Štěch teď udělal taky velkej posun. Srníčkovi to očividně s brankáři jde a já osobně Blažka vůbec nemusím. Doufám, že to nedopadne Neutrální

  • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

   Standa Hejkal23.5.2015 21:17reagovat

   ”Každopádně, když se všechno povede a klapne to, na začátku září se na Letnou vrátím. Začíná se na tom pracovat, chtěl bych se tam rozloučit trošku jinak.“”

    

   Já to chápu tak, že se mu chystá rozlučkový zápas.

   • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

    LukyACS23.5.2015 21:22reagovat

    Ještě jsem zapomněl tu předchozí otázku

     

    Budete pokračovat v Jihlavě jako trenér brankářů?

    „Mám nabídku a deset dní na to, abych se rozhodl. V příštím týdnu se všechno vyřeší.“

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     Pindruch23.5.2015 21:26reagovat

     Kdyby mel jít na Letnou jako trenér brankářů, jako ze nepůjde, tak by nepřišel az v září, ale v červnu Úsměv

  • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

   Pindruch23.5.2015 21:22reagovat

   Jde o rozlučkové utkání.

   • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

    LukyACS23.5.2015 21:29reagovat

    Tak nevyvrací ani to, že by tu trénoval. Třeba bude oboje.

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     Pindruch23.5.2015 21:30reagovat

     Ale to by se nevracel az v září Úsměv

     • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

      LukyACS23.5.2015 21:33reagovat

      Máš pravdu, to jsem si naštěstí oddechl Úsměv

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     standis23.5.2015 21:32reagovat

     Má 10 dní na to, aby se rozmyslel. A pokud by ho chtěl Sčasný, tak určitě ne až v září.

  • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

   standis23.5.2015 21:31reagovat

   Na idnesu je jasně, že žádnou nabídku nedostal. A pokud tam bude Hřebík, tak ani nedostane. Se Srníčkem souhlas - naučil chytat Vaclíka a ted zase Stecha. Pokrok obou byl znatelný.

   • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

    Dynamo23.5.2015 22:25reagovat

    promin, ale tvrdit, ze Srnicek naucil chytat Vaclika se Stechem je trochu moc...mozna jim dal dobre rady a zdokonalil je v nejakych situacich, ale to je asi vsechno.

    Spis bych rekl, ze predevsim Stecha zlepsil trenerskej tym v rozehravce nohou. Stala se z nej opora, i kdyz dneska ten gol mohl resit jinak.

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     spartas23.5.2015 22:37reagovat

     Pod vedením Stejskala jsme nevychovali snad jedinýho brankáře.

     Dle mě je Srníček vynikající trenér brankařů.

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     standis23.5.2015 22:45reagovat

     .mozna jim dal dobre rady a zdokonalil je v nejakych situacich, ale to je asi vsechno.

     A o to snad jde, ne? Do Sparty nepůjde chytat brankář, který si stoupnul do brány před týdnem. Ve Spartě je patrné jejich zlepšení.

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     artaxerxes24.5.2015 13:02reagovat

     Tak Štěch i Vaclík byli i bez Srníčka velmi dobrými brankáři, ale rozhodně nelze popírat, že pod Srníčkem se výrazně zlepšili.

      

     Hlavně u Štěcha ten progres během jednoho půlroku je až ohromující - rozehrávka je u něj momentálně na úrovni průměru ligy a byl možná nejhorší ze všech, nedostává lehké góly, pohyb v pokutovém území je sůverénní.

      

     Je mi jedno jestli má Srníček vytetovaný Baník na lýtku, ale pokud pro Spartu dělá tu nejlepší práci, tak musí zůstat.

  • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

   Avhred23.5.2015 21:36reagovat

   Z toho rozhovoru jsem pochopil, že Blažek dostal nabídku od Jihlavy trénovat brankáře, na což má deset dnů na rozmyšlenou, že chystá rozlučkový zápas na Letné a že stále evidentně nesnáší Hřebíka, takže když dostal otázku, ”Povídá se, že byste se mohl vrátit (v roli trenéra brankářů) do Sparty, což je podmíněno Hřebíkovým odchodem,” začal pan Jaromír s přihlouplým, frustrovaným mlžením, že ”se uvidí” a že ”Hřebík není všemocný” atd.

   Ale že by z toho interview tekla nějaká jasná informace, že se Blažek vrátí na Letnou, to určitě ne.

    

   • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

    FIKURA23.5.2015 22:43reagovat

    Myslím že přihlouplý si hlavně ty! Co jsi dokázal ty že o někom mluvíš že je přihloulplý?? Ty ve 40 letech budeš mozná rád, že si zavážeš tkaničky u bot ty gaučáku!! Tak se dej do klidu ty ovce.

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     Avhred23.5.2015 23:02reagovat

     Čtyřicítku už mám nějaký ten pátek za sebou a stále jsem ve výborné kondici, takže zavázání tkaniček mi nedělá sebemenší problém. Úsměv

     • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

      FIKURA23.5.2015 23:21reagovat

      Tak to potom jsi opravdu v super kondici..

      • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

       Avhred23.5.2015 23:28reagovat

       Máš pravdu, jsem v super kondici jak fyzické, tak psychické, což se o tobě, byvší gólmanská hvězdo, říci podle toho, jak se tady dlouhodobě prezentuješ, rozhodně nedá.

       • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

        Standa Hejkal23.5.2015 23:30reagovat

        No, že to říkáš zrovna ty... Smích

        • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

         Avhred23.5.2015 23:42reagovat

         Ale zase musíš uznat, že ačkoliv moje příspěvky bývají občas vedeny chvilkovou ztrátou duševní kontroly, alespoň, na rozdíl od jiných, píšu pod jedním a týmž nickem, a to se prostě počítá.

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     majtin23.5.2015 23:18reagovat

     Jako nic proti Jardovu brankářskému umění, ale k ovcím bych spíš přirovnal to stádo jeho fanatických obdivovatelů.

     • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

      FIKURA23.5.2015 23:26reagovat

      Obdivovat někoho, kdo několik let patří k nejlepším golmanům u nás, kdo ještě v 42 letech si stoupne do ligové branky, vychytá nulu a dokáže se na zápas připravit, není o fanatismu k k někomu, ale o obrovském uznání mladíku!!

      • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

       kopejtko23.5.2015 23:36reagovat

       přesně a k tomu Stejskalovy nechtěl on ho náhodou Čech do Anglie

       • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

        spartas23.5.2015 23:52reagovat

        Ne

        • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

         kopejtko24.5.2015 6:08reagovat

         http://www.ahaonline.cz/clanek/sport/16750/pohadkovy-dzob-stejskal-do-chelsea.html

         • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

          Avhred24.5.2015 10:37reagovat

          ”Zdroj Aha! obeznámený s děním v Chelsea ...”

           

          Nikde jinde tahle informace prakticky nezazněla, takže bych to viděl na výplod bulvárních pisálků.

         • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

          spartas24.5.2015 11:01reagovat

          Je vidět, že tomu vůbec nerozumíš.

      • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

       ouissi23.5.2015 23:53reagovat

       Naprosto s tebou souhlasím, Fikuro. Určitě přinejmenším obdiv a uznání si zaslouží! Moc takových brankářů v jeho věku bychom nenašli.

       A teď trochu OT soukromý dotaz na tebe:

       Měla tvá fotbalová kariéra kdysi něco společné s plzeňským fotbalovým klubem?

       Pochopim, když mně nebudeš chtít odpovědět veřejně tady na fóru, můžeš klidně PM e-mailem na gissiet /zavináč/ email.cz

       Moc mne to zajímá, tak mně promiň mou zvědavost a díky moc.

        

       • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

        FIKURA24.5.2015 1:04reagovat

        Není problém veřejně odpovědět. Moje kariera s plzeňským fotbalem nemá nic společného a k plzeňskému klubu žádný vzah nemám a ani jsem neměl. Pouze to, že jsem několikrát hrál na jejich bývalém hrozném stadionu ve Štruncových Sadech a jsem velký osobní přítel s Pavlem Horvátem a naše rodiny se osobně navštěvují. Ale to ještě z dob, než přestoupil do Plzně. Pavlova první žena Hedvika, byla má velká kamarádka. Ale to jen tak pro zajímavost. Úsměv

        • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

         rozumbrada24.5.2015 5:12reagovat

         věděl si o tom,že mu ju vojíždí koller?

        • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

         ouissi24.5.2015 6:08reagovat

         Fikuro, díky moc za odpověď. Přeji ti pěknou neděli.

          

         • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

          FIKURA24.5.2015 9:25reagovat

          Nemáš za co. Děkuji, tobě taky.

      • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

       artaxerxes24.5.2015 13:13reagovat

       Blažka považuji za jednu z legend Sparty a nic už na tom nemění souhlas s jeho odchodem ze Sparty před nástupem Hřebíka - Věk nezastavíš a dvojice Vaclík-Švenger byla na jeho úrovni a perspektivnější. (Taky bych chápal obavu vedení, jak by takový hráč snášel lavičku)

        

       A k jeho návratu: Na post brankářů A-týmu místo Pavla Srníčka - byl bych jednoznačně proti, protože PS tu dělá víc než dobrou práci, což bylo vidět jak u Vaclíka, tak i u Štěcha.

        

       Jeho místo u mládeže: Nebyl bych proti. Ať se ukáže jestli je i výborný trenér a pak ať klidně trénuje A-tým

    • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

     Zde.Fer25.5.2015 8:15reagovat

     Fikuro, nechces se trochu mírnit? Kdo tady má ty Tvý blitky číst...

  • Konec Srníčka? Návrat Blažka?

   Rammstein24.5.2015 12:09reagovat

   Blažek byl dobrý brankář, ale pokud by měl vyhazovat Hřebíka tak to ať jde do hajzlu.

 • paradox

  bigcock23.5.2015 21:00reagovat

  Muzeme mit na konci stejny pocet bodu jako uplatkari. 4 body jsme nechali marnym chacharum Smutek

  • paradox

   Avhred23.5.2015 21:09reagovat

   Čtyři body jsme Ostravě nechali a pět bodů jsme s nimi ztratili ... Neskutečné, vzhledem k tomu, jak zoufale se Nohavicovi oblíbenci v letošní sezoně prezentovali ...

  • paradox

   LukyACS23.5.2015 21:12reagovat

   A 6 bodů jsme nechali Plzni. Jinak bych ani stejný počet neřešil, na Bohemce byla nová obrana a navíc hráli po týdenních oslavách, být jim na dostřel, tak by dnes asi neprohráli.

  • paradox

   standis23.5.2015 21:34reagovat

   V případě nutnosti by |Plzen dnes neprohrála. A paradox spíš je, že 69 bodů nestačí na titul.

   • paradox

    ouissi23.5.2015 23:41reagovat

    Asi tak nějak.

     

 • Kadeřábek

  standis23.5.2015 20:27reagovat

  „Pořád jsem hráčem Sparty, sezóna ještě neskončila, takže to teď neřeším... Ale je pravda, že jednání s Hoffenheimem, probíhají.”

  Příští týden ho vidíme naposledy, pokud tedy zase nepřijdou s tím, že ho pustí až po předkolech. Kdo tohle vymyslel... Chápal bych to, kdyby se domluvili v půlce července, ale jinak je to hova...

  • Kadeřábek

   Pindruch23.5.2015 20:56reagovat

   Tohle je klasická prace novináře v Čechách. Ten rozhovor jsem slyšel a nic takového, jako ze jednání s Hoffenheimem probíhají tam nepadlo Úsměv Novinky si zase neco pridaly. Na IDNES je ten rozhovor přesný.

   http://fotbal.idnes.cz/pavel-kaderabek-po-utkani-ceske-budejovice-sparta-f74-/fotbal.aspx?c=A150523_195337_fotbal_dc

   • Kadeřábek

    Duncan23.5.2015 21:09reagovat

    Na idnes se úpřímo nemluví o Hoffenheimu, ale jednání nepopřel.

    Khedira je volny Úsměv

    • Kadeřábek

     Pindruch23.5.2015 21:15reagovat

     Nepopřel, ale vyzniva to trochu jinak Úsměv

  • Kadeřábek

   Avhred23.5.2015 20:57reagovat

   Jsem zvědavý, kolik za něho inkasujeme; viděl bych to na 60 - 80 milionů českých korun + podíl z dalšího prodeje.

   • Kadeřábek

    Standa Hejkal23.5.2015 20:58reagovat

    Pod 100 bych ho nepustil ani náhodou.

    • Kadeřábek

     Avhred23.5.2015 21:05reagovat

     Já taky ne, ale podle mně to nikdo nezaplatí. Těch osmdesát míčů bude asi strop.

     • Kadeřábek

      honzaspartan23.5.2015 21:10reagovat

      Když nezaplatí to, co si Sparta představuje, tak nikam nepůjde.

      • Kadeřábek

       spartas23.5.2015 21:21reagovat

       Tenhle přístup se nám v minulosti mnohokrát vyplatil, uvedu pár příkladů:

        

       • Kadeřábek

        honzaspartan23.5.2015 21:41reagovat

        Neprodáme našeho nejlepšího hráče, který má ještě na dlouho smlouvu, za pár drobných. To by se nám nevyplatilo.

        Jeho absence, které jsme se dlouho obávali, nás stála titul.

        • Kadeřábek

         spartas24.5.2015 1:00reagovat

         Za jakých pár drobných? Kdy naposledy se vyplatilo tohle uvažování? U Kušníra to nebylo, u Huška taky ne (uznávám, nýmandi), ale též se nevyplatilo u Hušbauera (musí zůstat, aby nám pomohl vykopat LM - bingo, úspěch), Krejčího (proto ho teď taky nasazujem do každýho utkání, aby měl vůbec nějakou cenu), Kweukeho (chytře jsme podrželi, Turecko se obrovsky vyplatilo) a tak dále a tak dále.

         • Kadeřábek

          honzaspartan24.5.2015 12:05reagovat

          Takže bys byl pro, abysme naše nejlepší hráče okamžitě prodávali při první nabídce, aby náhodou jejich cena v budoucnu neklesla? To se dělalo dřív, oprávněně se to kritizovalo a já jsem rád, že jsme tuto cestu opustili.

          Děláš, jako kdybys to platil ze svého. To riziko poklesu ceny nese Dan. Je je to na něm a je dobře, že upřednostňuje sportovní stránku před ekonomickou.

          Částky za Kušníra a Huška nestály za řeč. S Hušbauerem to byl taky dobrý krok, ten nakonec odešel a ještě není jasné, kolik za něj v budoucnu dostaneme. Kdyby ho Dan pustil před kvalifikací o LM, tak by ho pak v případě neúspěchu všichni lynčovali a měli by jasno, že k tomu došlo kvůli jeho prodeji. Na Kweukem jsme byli herně naprosto závislí a taky bylo správné ho v té době neprodávat. A tak dále...?

 • Starka

  standis23.5.2015 19:22reagovat

  má nášlápnuto do poháru, 5. místo mu nikdo už nevezme, takže kámoš Pelta mu musí vyhrát pohár. A může být klidně 4., když mu to další kámoš Paclík pustí a Bolka doma nevyhraje nad Jihlavou.

  To zase bude ostuda...

  • Starka

   spartas23.5.2015 19:25reagovat

   Úplně stejný jako když vyrazil do Evropy Baník.

  • Starka

   LukyACS23.5.2015 19:30reagovat

   Pivo, vodka, becherovka - Pavel Fořt, je tam možná posunul Úsměv oni budou nenasazení už v 2. předkole a myslím si, že budou schopni vypadnout i s někym jako Šoligorsk Úsměv

  • Starka

   Avhred23.5.2015 19:30reagovat

   Popravdě, Příbram v pohárech si nedovedu představit. Odejdou jim Zeman s Bednářem a budou poloviční, ne-li čtvrteční. Nepřešli by přes první kolo bez rozdílu na potencionálního soupeře.

   A ta výhra nad Plzní v posledním kole není nereálná, když si prádelníky dneska podal i Klokan.

   • Starka

    spartas23.5.2015 19:32reagovat

    Modlím se, aby Bednáře koupili.

  • Starka

   wasek2611@centrum.cz23.5.2015 20:41reagovat

   Tak, už nechci aby postoupila příbram..příbram by totiž ve 2. předkole narozdíl od bolky či liberce nenasazená..

   • Starka

    spartas23.5.2015 20:42reagovat

    To je Tobiášovi jedno, hodlá se probránit až do finále EL.

    • Starka

     wasek2611@centrum.cz23.5.2015 21:39reagovat

     Tak kdyby mu to vyšlo, tak bych se nezlobil :D

 • Kostěj ...

  Avhred23.5.2015 19:14reagovat

  Costu by měli za ten jeho unfair úlet proplesknout, protože takové hle petrželovské prasárny patří odjakživa na západ Čech k Radbuze, nikoliv mezi hráče Sparťanské Šlechty. (ačkoliv polehčující okolnost lze nalézt v tom, že na rozdíl od toho ex-slováckého skrčka, pro něhož je zákeřná hra a oplácení druhou přirozeností hned po simulování, šlo v případě našeho Kostěje nade všechnu pochybnost o ojedinělý zkrat, jenž se nebude v budoucnu opakovat)

   

  • Kostěj ...

   Kajaxx23.5.2015 22:00reagovat

   Costa každej zápas někoho sjede jak idiot..

  • Kostěj ...

   celtic24.5.2015 16:20reagovat

   Naprostý souhlas

    

    

 • Přikryl

  Pavel0023.5.2015 19:00reagovat

  2 goly dneska

  • Přikryl

   LukyACS23.5.2015 19:12reagovat

   V ročníku víc gólů než Krejčí, a to byl většinu času zraněnej.

77441 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha