Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Škodova (ne)nominace

  Franta z lidu27.5.2015 16:56reagovat

  Současná střelecká hvězda Škoda je na cestě do Galacticos Velkého Čápa. Není v zájmu ho ukazovat někde v Evropě - ještě by si ho mohl někdo všimnout. Za reprezentaci bude nastupovat (stejně jako Vaněk na pár minut), až bude hráčem Jablonce a bude se nabízet do zahraničí jako nějaké zboží na krámu... Smích

  • Škodova (ne)nominace

   JosephV27.5.2015 16:59reagovat

   Židi ho prej nikomu v lize neprodají , jen do zahraničí a za dobrou nabídku ,aspon sem to tak četl někde na netu.

 • Ubohost

  Standa Hejkal27.5.2015 16:05reagovat

  Tak tenhle gól prý dal Škoda. Ptám se, jak? Smích

  http://imgur.com/gaJc4jV

   

  Jít brečet na svaz a léčit si svůj mindrák ze Sparty tím, že z jednoho judeboye udělám krále střelců na úkor Lafaty, to je opravdu ubohost hodná sešívek.

  • Ubohost

   Luke27.5.2015 16:12reagovat

   On sám po zápase blekotal něco ve stylu, že on ho nedal...SmíchSmích

   • Ubohost

    Standa Hejkal27.5.2015 16:16reagovat

    ”Po opětovném přezkoumání jsem dospěl k názoru, že nelze na 100% potvrdit, že gól byl skutečně vlastní, jak jsem se domníval, nebo že po zásahu hráče Zápotočného došlo ještě k odrazu od podrážky nohy hráče Škody, jak tvrdí Slavia a hráč, který byl přímo na hřišti,” vysvětlil Bauer.

  • Ubohost

   JosephV27.5.2015 16:39reagovat

   Jasnej vlastní gol to jsou fakt ubožáci ty sešívky tímhle jít brečet a ještě větší jsou ti co mu za tohle přiznají že branku dal on, je to fakt šaškárná Smích

 • juniorka

  rozumbrada26.5.2015 23:02reagovat

  nějak nechápu co dělají v juniorce hráči jako jurdík nebo macháč.jednomu je 24 odehrál před cca4lety pár přáteláků za áčko a od té doby se pohybuje v béčku a juniorce.druhému je 23 nikdy ani náznakem nenakoukl do áčka ani nikdy nebyl v nějaké juniorské repre.vlastně ani v mládeži nebylo skloňované jeho jméno jako nějaký talent.za áčko si těžko někdy kopnou ani se o ně nezajímá žádný druholigový tým.to jakou budou do třiceti v juniorce aby nemuseli do práce a budou zabírat místo mladým?pak si jich v jednatřiceti všimnou možná třetiligové jirny.

  • juniorka

   kopejtko27.5.2015 7:43reagovat

   tak to mě zas tak netrápí zrovna Macháč chtěl jít pryč ale klub ho nepustil a Jurdík už má za sebou letos též jedno nepovedené hostování. Co je nad mé chápání je testování cizinců kteří by věkem měli patřit do našeho áčka a výkonost mají na úrovni hráče divize.

   • juniorka

    rozumbrada27.5.2015 9:45reagovat

    nechápu proč by úrovní 2-3ligového macháče nechtělo vedení pouštět.ten hráč se asi nikdy nepodívá do áčka,leda že by vedení mělo bobky aby jim v poháru jako hráč vltavína nedal nějakej haluzovej fík a nevypadali jako idioti.hraje 5 let za béčko a juniorku to samé jurdík.je nesmysl mít pod smlouvou takové hráče.s těma cizincema souhlasím 19z20 sou fakt omyly.snad se ten scouting po ščasným zvedne.bohužel i přes nejvyšší rozpočet máme jeden z nejhorších scoutingů v lize.

    • juniorka

     Pindruch27.5.2015 9:58reagovat

     Hlavnim scoutem Sparty je Martin Hašek (ma na starosti cely úsek mládeže). Docela by mne zajímalo, co/koho už vyscoutoval Úsměv

    • juniorka

     kopejtko27.5.2015 9:58reagovat

     tak ono těch případů je tam víc takový Pellegrini nebo Kotěra nechodí ani na lavičku protože se věkové nevejdou

     • juniorka

      lidoop27.5.2015 12:09reagovat

      Mně hlavně není jasný, proč Pellegrini po návratu z US dostal novou smlouvu. Sice jen na rok (končí 30.6.15), ale stejně nechápu proč, když si asi dva roky hrál na studentíka na univerzitě.

     • juniorka

      FIKURA27.5.2015 13:36reagovat

      Když už jsi Kopejtko zmíni ty golmany. Tady bylo málem povstání, že udajně Ostravský Srníček má skončit a jak vůbec tak ”úspešný” trenér brankářů může končit. Pro mne by byl úspěšný kdyby někdo z těhle hochu brankařských Kotěra, Vorel, Pelegriny, Noygen, které on trenuje už chytal ligu. Nebo aspoň druhou ligu. Věk už na to mají. Střídají se v nic neříkající juniorce a jen Noygen chyta ČFL a žádná sláva to není. To jak tady většina umělců tvrdila a tvrdi že vychytal Vaclíka a teď Štěcha. Tak jenom k tomu řeknu, že Vaclík už s nějakým potenciálem a talentem k nám přišel. A to že se bude zlepšovat je logické a přirozené k jeho věku. Marek přišel z Anglie a musel zapracovat na hře nohama a to se zatím daří. Ale to bych zvládnul i já v mých 45. letech při denodenním tréninku. Myslím tím hru nohou, nikoliv rychlost, nebo celkově chytání. Takže pro mne Ostravák Srníček nebude vůbec žádná ztráta. Ba naopak. Rád bych tam viděl někoho z trojice Sparťanů, Kouba, Stejskal, Blažek.

      • juniorka

       Palo27.5.2015 13:56reagovat

       Můžu se zeptat, koho tedy trénuje Dan Zítka, který je veden jako trenér brankářů v juniorce? Právě ty které zmiňuješ do téhle kategorie nejenom patří, ale i tam chytají. To, že se Kotěra a Vorel párkrát objevili na tréninku ”A” týmu, nebo jeli na pár dní na soustředění znamená, že je pro ”A” tým vychovává Srníček?

       • juniorka

        FIKURA27.5.2015 14:03reagovat

        Dan Zítka je veden jako asistent Juniorky, jezdí samozřejmně na zápasy juniorky a trenuje mladežnické brankáře do juniorky. To znamená spacielní brankařské tréninky! Brankáře juniorky a áčka trenuje Srníček!

      • juniorka

       spartas27.5.2015 13:57reagovat

       Brňák Blažek, 11 let u antikrista. V zahraničí naprosto shořel. Ideální.

       Klubista Stejskal taky skvělej. Tak skvělej, že nám nikdy nikoho nevychoval a když odcházel Blažek, tak jsme museli vzít Poštulku.

        

       • juniorka

        kopejtko27.5.2015 14:09reagovat

        Stejskal nikoho nevychoval tebe asi jako malého pustily v porodnici na hlavu jinak to není možné

        • juniorka

         spartas27.5.2015 14:10reagovat

         Uklidni se, nudle, případně požádej ošetřovatele, ať ti dá víc lentilek.

        • juniorka

         FIKURA27.5.2015 14:34reagovat

         Kopejtko tady musíš na tyhle gaučový kluky a kované Hřebíkovce opatrně. To stačí když něco nehezkého řekneš o Bratrstvu Hřebíkovy pracky, Jílkovi, Srníčkovi a Hřebíkovi a hned tě posílají do blázince. Ti jsou na to háklivý!Úsměv

         • juniorka

          spartas27.5.2015 14:36reagovat

          Lol, takže do osobní roviny přejde kopejtko, ale vinu nesu já. Nebo teda možná Hřebík, nebo Ostravák Srníček, teď nevím.

          • juniorka

           kopejtko27.5.2015 14:45reagovat

           ovšem tak se omlouvám to ovšem nemění nic na tom že rukama Stejskala prošli 3 ze 4 reprezentačních brankářů ale též kupříkladu Bičík nebo Kolář

           • juniorka

            kopejtko27.5.2015 14:48reagovat

            (a)

           • juniorka

            spartas27.5.2015 15:13reagovat

            No tak Koláře rovnou necháme stranou.

            Ti 3 ze 4 mají taky společné to, že se do reprezentaci dostali až v momentě, kdy už na ně Stejskal nepůsobil, což je minimálně pozoruhodné. Respektive Čech se tam dostal ještě za doby působení ve Spartě, ale to je naprostej fenomén, je otázka, jestli ten rok ve Spartě pod Stejskalem byl tak zlomovej. Respektive jestli byl tak zlomovej Stejskal. I v případě že ano, tak je to asi 13 let. Chovanec byl svého času taky vyhlášen jedním z nejlepších trenérů na světě, teď už připadá jako trenérská mrtvola dokonce i lidem na Slovensku.

            Grigara můžeme použít jako takovou pěknou paralelu k Vaclíkovi. Oba přišli v té doby z druholigových klubů a zatímco Vaclík je v Basileji, Grigar v Teplicích (nutno dodat, že na Spartu neměl). Zatímco jednoho vedl Srníček, druhého Stejskal.

            No a tím posledním je Hruška. Ten se tam taky dostal až nedávno, tedy dávno po té, co ho vedl pan Stejskal. Tam by se skoro chtělo říct, že se vychytal sám, stejně jako třeba Bičík.

            Stejskal byl jistě brankářská osobnost, svého času možná i vynikající trenér brankářů, ale proč ho chtít teď, když se brankářům na Spartě daří? To vůbec nechápu.

         • juniorka

          kopejtko27.5.2015 14:50reagovat

          za 14 dní se jinak pojedu podívat na Sokol Černív kde chytá náš odchovanec Chodura tak jsem na něj zvědavý Úsměv

      • juniorka

       spartas27.5.2015 14:35reagovat

       K tomu snad jen říct, že je velká škoda, že si brankáře netrénoval ty, když je to tak snadný, jelikož Stejskal nenaučil hrát Blažka nohou za celou jeho kariéru ve Spartě.

 • Vrbova nominace

  standis26.5.2015 20:32reagovat

  Rozumíte některým věcem? Nepovolá Škodu, který mohl jet místo Krejčího. Vlevo má stejně Pilaře s Kovaříkem. Do obrany ho stejně nedá - tam má jistotu Limberský a v nouzi tam dá Kadlece.

  Chtěl povolat Hubníka. Místo koho? Má tam svoje stopery od začátku.

  Jeho dilema Necid/Skoda asi vyřešilo, že Necid bude v létě volným hráčem a potřebuje tedy novou smlouvu.

  Nominace Váchy - na Islandu bude nutný def. záložník, ale Vácha v téhle formě? Nevím, nevím. Hubschmann hraje ted dobře a nemusí ho zkoušet, v repre má něco odehráno. A Vácha by se mohl chytnout za nos a na podzim se vrátit do sestavy.

  Kovaříka mu schvaluji - je sehraný dobře s Lafatou.

  • Vrbova nominace

   Avhred26.5.2015 20:47reagovat

   Vrba se v reprezentaci chová divně až podezřele a zatím má více štěstí než rozumu.

   Ta jeho bilance vzhledem k soupeřům není nic moc, a za ta slavná podzimní vítězství v kvalifikaci může poděkovat výtečné formě Sparťanských hráčů, neskutečné klice, přízni sudích a zkratům hráčů soupeře.

    

    

  • Vrbova nominace

   bastien66626.5.2015 20:58reagovat

   genialita úspěšného trenéra spočivá v tom, že chápe předem to co jiní (třeba my) nechápeme. Kdyby to tak nebylo, mohl by repre vést kdokoliv z nás. Vrba výsledky má a dokud je mít bude ať si to postavi třeba z hráčů Zlína :)

  • Vrbova nominace

   LukyACS26.5.2015 21:05reagovat

   Tak třeba Krejčí:”Ščasný mi potvrdil, že se v poslední době se zvedá.”

    

   Jinak Škoda podle mě měl jet určitě.

  • Vrbova nominace

   kopejtko26.5.2015 21:28reagovat

   Škoda jednoroční kometka z týmu který hraje o sestup v Synot lize to by byla vážně kvalitní posila Úsměv

   • Vrbova nominace

    honzaspartan26.5.2015 22:43reagovat

    Kdejsou ty časy, kdy top hráč z naší ligy mohl doufat akorát tak v to, že se dostane aspoň na tribunu. Dneska by se do nároďáku cpalo každý kopyto, kterýmu se povede pár zápasů v boji o záchranu Smích

   • Vrbova nominace

    brac27.5.2015 0:58reagovat

    No, možná by stálo za to mít tam občas hráče, kteří mají formu. U nás se tradičně noví hráči povolávají půl roku poté, co ji měli.

    • Vrbova nominace

     kopejtko27.5.2015 7:39reagovat

     aha a on Necid nebo Lafata formu nemají tak to je pak jiná

     • Vrbova nominace

      trakip27.5.2015 8:17reagovat

      Nezlob se na mne, ale Lafata potřebuje 5 šancí na jeden uplakaný gól. Škoda je silovější a v proměňování šancí, z nich si i některé vypracuje produktivnější. Na Lafatu pracovalo celé mužstvo a výsledek byl 1 z 5.

      • Vrbova nominace

       kopejtko27.5.2015 10:05reagovat

       Lafata 43 zápasů 33 branek, Škoda 27/19 pro mě není o čem

       • Vrbova nominace

        brac27.5.2015 11:19reagovat

        Nikde netvrdím, že by měl Lafatu vytlačit. Navíc šlo spíš o to, že Škodu povolá až v momentě, kdy góly střílet přestane.

       • Vrbova nominace

        trakip27.5.2015 13:18reagovat

        V těch šancích je ale problém. Nároďák si tolik šancí nevypracuje, jako Sparta. Vem si utkání s teplákama nebo naše s budějkama. Neber absolutní čísla, ale jejich využití. Kdyby mněl využití jako v minulé sezoně, tak by těch gólů neměl 19, ale 30.

 • Juniorka oprava

  železník26.5.2015 19:31reagovat

  Schick 3 + 1. Otrávení

  • Juniorka oprava

   kopejtko26.5.2015 21:29reagovat

   tak snad konečně forma, škoda jen že na konci sezony

 • Lafata x škoda oba 19 gólů

  Kombinator26.5.2015 19:00reagovat

  Tak to jsem snad ještě neviděl. Sašívanej ubulenec se mohutně hlásí o gól, jde kvůli tomu bulet se slávistickou výpravou k Bauerovi a on mu ho připíše a ještě to doplní takovým komentářem. ”Po opětovném přezkoumání jsem dospěl k názoru, že nelze na 100% potvrdit, že gól byl skutečně vlastní, jak jsem se domníval, nebo že po zásahu hráče Zápotočného došlo ještě k odrazu od podrážky nohy hráče Škody, jak tvrdí Slavia a hráč, který byl přímo na hřišti,”.

   

  V poslední zápase všechno na Lafatu, ať dá hattrick, ten slávistickej šašek to nesmí vyhrát už z principu. Nedovedu si představit, že by takhle trapně chodil škemrat Lafata.

  • Lafata x škoda oba 19 gólů

   Avhred26.5.2015 19:07reagovat

   Ze strany sešívaných hadrářů dětinské a hlavně zbytečné; v posledním kole proti Baohemce dá Lafy hattrick, zatímco Škodova Slávie podlehne Slovácku 0:2.

  • Lafata x škoda oba 19 gólů

   spartas26.5.2015 19:38reagovat

   Plačky tím naprosto žijou. Nemaj vůbec nic, tak se upnuli Škodu, kterej zažívá žívotní sezónu. Kdykoliv mu něco neuznaj nebo tak, tak za tím viděj Spartu :)

  • Lafata x škoda oba 19 gólů

   Raist26.5.2015 21:20reagovat

   Ubulená tradice. Aspoň něco jim zůstalo. No, ať si Škodu koukají pořádně užít, protože o moc dýl jim už tam asi nezůstane. Zůstává akorát otázkou, jestli ho zoufalý Řebíček střelí arcinepříteli sešívaného lidu Peltovi, nebo někam do Polska za vagón uhlí.

   • Lafata x škoda oba 19 gólů

    rebus26.5.2015 21:48reagovat

    simply stupid

   • Lafata x škoda oba 19 gólů

    honzaspartan26.5.2015 22:45reagovat

    Proto jsem rád, že je Slávie dole a jen ať tam klidně zůstane. Smích

 • Varnsdorf 21-Sparta21

  Bunda26.5.2015 18:51reagovat

  0-6

  Nečas,Schick 2,Jurdík 3

   

  Hráli jsem uplně jiný styl hry než naše áčko - míče šli rychle od nohy , hráči nebyli roztahaný po celém hřišti ale byli všichni kousek od sebe. Velká snaha řešit vše přímočaře a co nejrychleji jít na bránu soupeře. Kde je ta Hřebíkovo překulovaná ? Smích

  Nejlepší na place Nečas, Moravec a Jurdík.

  Něco navíc ukázali i Nešpor,Kitanovič( technika kopu),Schick ale ten ne vždy hrál týmově..

  Snad po roce se na hřiště dostal marod Martin Matoušek Úsměv

  • Varnsdorf 21-Sparta21

   Avhred26.5.2015 19:01reagovat

   Takže likvidace mladších ročníků Sparty programově řízená Hřebíkem pokračuje ...

   Jinak ten Nečas je v nějakém příbuzenském vztahu s Radimem Nečasem, co hrával za Slávii a Jablonec?

   • Varnsdorf 21-Sparta21

    Bunda26.5.2015 19:04reagovat

    To by mohl vědět Dominik..Rozhodně se mi Nečas líbí víc než Chvátal a s Bohemkou by se na posledních 20-30 minut mohl zkusit za Kadeřábka.

    • Varnsdorf 21-Sparta21

     standis26.5.2015 19:42reagovat

     To je snad nedávno přeškolený útočník?

     • Varnsdorf 21-Sparta21

      Pavel0026.5.2015 19:46reagovat

      Ano a předvádí celkem dobré výkony

  • Varnsdorf 21-Sparta21

   železník26.5.2015 19:35reagovat

   Nehrál týmově!!!!

   To jsou přesně ty keci co ubližují talentům!

   3+1 není týmové za poločas!

   Někdy taky záleží jestli to někomu nevadí!

   Pro mě je to týmovéOtrávení

   • Varnsdorf 21-Sparta21

    majtin26.5.2015 19:40reagovat

    Úplně tak nerozumím...konkrétně ”3+1 není týmové za poločas” (mluví se o Schickovi) a další věta.

    • Varnsdorf 21-Sparta21

     železník26.5.2015 19:54reagovat

     týmová práce = dá 3 góly a na jeden přihraje tým vyhrál nemůžu nikde psát, že nehrál týmově.

     Viděl jsem spoustu zápasů, kdy jemu ve vyložené pozici nikdo nepřihrál a nikde jsem nečetl, že někdo nehrál týmově. Řezníček, Nešpor, Konate, to neznamená, že když je mladý budeme na něj nasazovat. Pro mě jeden z mála velkých talentů, který tady vyrůstá. Ale spoustu jiným leží v žaludku!

    • Varnsdorf 21-Sparta21

     Avhred26.5.2015 20:02reagovat

     Tou větou ”3+1 není týmové za poločas!” chce autor nejspíš vyjádřit svůj údiv nad tím, jak si někdo troufá tvrdit, že hráč, který dal tři góly + asistenci, nehrál týmově. ( něco jako ”ty vole, vstřelil tři branky a na čtvrtou přihrál, to jako podle tebe nebyl týmový výkon!?”) Úsměv

      

     • Varnsdorf 21-Sparta21

      majtin26.5.2015 21:00reagovat

      Dík za překladÚsměv. Já žil v přesvědčení, že dal jen 2, takže mi to neštimovalo.

   • Varnsdorf 21-Sparta21

    Bunda26.5.2015 19:45reagovat

    Kdyby hrál týmově tak na něj Nešpor s Kitanovičem nekřičí dvakrát v rozmezí pěti minut at přihrává..

    Asi jako jediný v týmu držel dlouho míč,hrál na hodně doteků a ani tolik nepresoval jako ostatní.

    • Varnsdorf 21-Sparta21

     železník26.5.2015 19:57reagovat

     Myslím, že nemáš pravdu! Řvát můžou, ale jestli byli v lepší pozici a co by s tím udělali? On taky nebrečí, když mu nepřihrajou a jezdí dál.Jen ať hraje když mu to jde, jinak tady nevyroste žádný Poborský, Berger apod.Smích

     • Varnsdorf 21-Sparta21

      majtin26.5.2015 21:05reagovat

      Já tyhle zápasy nestíhám sledovat, ale vždycky říkám, že nejlepší útočník nemá být sobec (jak se často všude tvrdí), ale zdravý sobec. Tzn. že se rozhoduje tak, aby to bylo nejlepší pro mužstvo, ale když je potřeba nestydí se vzít to na sebe. Tohle teď třeba předvedl Suarez na Bayernu při těch jeho dvou přihrávkách na Neymara. Vyhodnotil to správně tak, že bude lepší přihrát.

 • Jurdík hattrick

  kopejtko26.5.2015 18:42reagovat

  ale už má načase prosadit se v dospělé kopané

  • Jurdík hattrick

   Bunda26.5.2015 18:54reagovat

   Hlavně na tu ligu má uplně v pohodě. Podle mě není horší než náš Řezníček a mohl by dostat prostor i u nás.

   • Jurdík hattrick

    majtin26.5.2015 19:07reagovat

    Šikovný trenér se mimo jiné pozná podle toho, že dokáže zapracovat talentované hráče. Tak jsem zvědav, u kolika se to Zdeňkovi podaří.

   • Jurdík hattrick

    kopejtko26.5.2015 21:31reagovat

    tak zas on se nikde neprosadil a to toho oběhal docela dost, ovšem mnohem větší zklamání je pro mě Putz který dal nejspíš přednost škole před fotbalem

 • Euro U21

  adamcik1426.5.2015 18:00reagovat

  co říkáte na to jestli pustit nebo nepustit Kadeřábka s Krejčím na Euro případně další sparťany?

  • Euro U21

   bastien66626.5.2015 18:17reagovat

   Krejčího bych pustil třeba ho to pomůže prodat, Kadeře ne. Je to k ničemu, akorát se tam může zranit a pak ho ani nebudeme mít v kádeu, ani ho neprodáme.Dáva se tady tomu bezvýznamnému turnaji větší váha než mu náleží. Jiní ( Německo, Anglie atd.) hráče co už jsou v A nenominují. Tady je Vrba v kombinaci s Dovalilem uštvou a doplatí na to jenom klub.

  • Euro U21

   kopejtko26.5.2015 18:24reagovat

   já hlavně nechápu proč nejsou v nominaci Jirásek, Čermák a Sýkora

   • Euro U21

    standis26.5.2015 18:32reagovat

    Jirásek nenastupoval v Teplicích a v trápícím se Baníku hraje od dubna. Co by tam dělal? Čermák tam mohl být. Sýkora má velkou konkurenci v Ládovi Ofsajdovi, tam se prosadit nedá.

    • Euro U21

     kopejtko26.5.2015 18:41reagovat

     Sparťanů není nikdy dost a když tam vidím kuriozity jako je Houska, Hrubý nebo Hanousek tak nemám dobrý pocit a to jsem čekal že by mohl nominovat Černého ale jako překvápko je tam Kliment

  • Euro U21

   standis26.5.2015 18:33reagovat

   jednoznačně pustit, pokud sami chtějí hrát.

  • Euro U21

   Spytihnef26.5.2015 18:49reagovat

   Já bych kluky uvolnil. Všem mimo Kadeře to může jen pomoct a Krejčímu nejvíce. Kadeřábkovi už to sice asi cenu nijak nezvedne, ale věřím, že on tam bude rozdílovým hráčem, takže v zájmu českého fotbalu taky pustit.

  • Euro U21

   Heisenberg26.5.2015 18:51reagovat

   Klub by do nominace reprezentace hlavně neměl vůbec co kecat.

   • Euro U21

    Spytihnef26.5.2015 19:02reagovat

    S tím úplně nesouhlasím. Právě v případech jako je Kadeřábek nebo Krejčí tzn. kdy hráč nastupuje za více výběrů by měl mít klub možnost se nějak k tomu vyjádřit.

  • Euro U21

   majtin26.5.2015 18:53reagovat

   Ale jo, jen mě tam štve ten Dovalil.

   • Euro U21

    kopejtko26.5.2015 21:33reagovat

    ten mě tam přímo sere, škoda že to netrénuje Hřebík

 • O2TV

  kapacitos26.5.2015 15:32reagovat

  Nejlepší na tom je, že už nebudeme muset tak často poslouchat ty experty jako Vlášek, Karoch a spol. Smích

  • O2TV

   standis26.5.2015 15:41reagovat

   Obávám se, že tam budeš slyšet jiné experty a horší. Jinak O2TV nedávám moc šancí na přežití. Za 2 roky si to vyhodnotí sami...

   • O2TV

    kapacitos26.5.2015 15:43reagovat

    horší než Karoch a Vlášek už nikdo být nemůže Úsměv

    • O2TV

     standis26.5.2015 15:54reagovat

     Může. Bud si zapomněl, nebo nemůžeš pamatovat Poulíčka s Tittlbachem.

     • O2TV

      Avhred26.5.2015 17:34reagovat

      Legendární byla Poulíčkova premiéra v roli komentátora fotbalových utkání, kdy přenos Brno - Sparta kvůli výpadku techniky naskočil v televizi až asi v desáté minutě. V tu dobu Sparta po rychlé brance Siegla už vedla 1:0 a ignorant Poulíček, kterému uniklo, že Brno hraje v červených dresech, nadšeně hlásil, že domácí vedou nad Pražany 1:0. Úsměv

      Tittelbach a on byli opravdu fušeři a amatéři, ale aspoň během jejich žvanění člověk nemusel poslouchat neobjektivní srágory jako u Karocha nebo Vlašáka.

   • O2TV

    kapacitos26.5.2015 16:55reagovat

    Já jí dávám velký šance, cenově šla výrazně dolů. Myslím že si jí teď pořídí hodně hospod a sport barů, aby nepřišli o zákazníky. Nevím jak to teď bude s O2TVGO, ale teď se nechala pořídit za 200 měsíčně na 4 zařízení když nemáš O2TV . Kdyby sis to pořídil ve 4 lidech, tak tě to vyjde na 50,- měsíčně Úsměv

    • O2TV

     standis26.5.2015 17:03reagovat

     Sportbary si to budou muset pořídit, ale to je trochu málo. A já také počítám, že zápas Plzen:Sparta uvidím v hospodě.Smích

     • O2TV

      kapacitos26.5.2015 17:08reagovat

      Hospody taky, vem si že v jedné ulici budou 2 hospody, v jedny bude O2TV a v druhý ne a budou dávat Plzeň - Sparta, do který půjdeš? Smích

      • O2TV

       standis26.5.2015 17:17reagovat

       do cukrárny.Smích

  • O2TV

   Teiwaz26.5.2015 15:50reagovat

   To je asi jako vyhození televize z okna, protože se ti nelíbí co v ní dávaj... Když to komentovali ti dva kokoti, dal se vypnout zvuk a nebylo potřeba hned vypínat celou televizi :)

  • O2TV

   daniel26.5.2015 16:33reagovat

   no aby se nám po Vláškovi a Karochovi ještě nestejskalo Smích

77417 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha