Diskuzní fórum fanoušků Sparty - fotbalová diskuze

Diskuse o AC Sparta Praha - fotbal

E-Sparta
 • Tak

  daniel5.7.2015 20:04reagovat

  prádelna : Vfb Stuttgart 1:3 po 45 minutáchSmích

 • Luke5.7.2015 14:50reagovat

  Tak Mazuch nakonec také odjel na soustředění.Úsměv

  • rimidalv5.7.2015 14:57reagovat

   Místo Juliše měli podržet Schicka !

   • Pindruch5.7.2015 15:01reagovat

    Nesmysl. Schick potřebuje nutné hrát kvalitní soutěž, v B1905 má velmi slušnou šanci na základ a pravidelné hraní, u nás by byl až pátý útočník, neseděl by ani na lavici a smrdlal by to maximálně v juniorské lize. Dobrý tah.

   • standis5.7.2015 15:17reagovat

    Nekopnul by si a Juliš by měl jít také na hostování, protože si nemá šanci zahrát.

    • rimidalv5.7.2015 18:36reagovat

     Nejlíp to mohou posoudit z komplexního sledování trenéři.Já se ale domnívám, že Schick má na to, aby se postupně zapojoval.Jak píšete následně o stárnutí Sparty - mám obavy z výkonů posil v útoku Budu upřímně rád, když se moje obavy nenaplní!

     • standis5.7.2015 19:41reagovat

      Treneři to už komplexně posoudili - přivedli 2 útočníky plus Litsingiho a zůstal Konaté S Lafatou jich je 5 plus Juliš.

  • standis5.7.2015 15:25reagovat

   Místo Jánoše. Ještě očekávám odchod Juliše. A bude 22 hráčů plus Mazuch, kterého zatím nepočítám. Posty jsou zdvojené i na 3:5:2.

   Útok - Lafata, Fatai, Paixao, Konaté

   Stř. zál. - Vácha, Mareček, Matějovský, Shala, Hušby, Dočkal.

   Levá strana - Breznaník, Krejčí

   Pravá strana - Steinhofer, Frýdek

   A kusovka Litsingi.

   Obrana - tak to asi netuší ještě ani Sčasný, s kým to nakonec bude hrát.

  • spartas5.7.2015 15:30reagovat

   Tak jestli byl Lavička podle některých gerontofil (a i já jsem si často říkal, že dost vsází na starší a zkušenější hráče), tak proti Impulzovi vypadá v tomhle ohledu jako břídil.

   • standis5.7.2015 15:35reagovat

    S jedním velkým rozdílem - hráči, které přivedl Impuls vypadají jako opravdu posily, přes které by se mladíci neměli šanci dostat na hřiště. Lavička přivedl Kováče, prodloužil Svejdíkovi, Nešpora, Rezníčka. Jenom Breznaník se mu snad povedl.

    • spartas5.7.2015 15:38reagovat

     Jo, vypadají. Zatím nám nevyhráli nic. Takovej Ceesay proti nám taky vypadal jako hvězda a nevím, kde je mu konec. Kdo ví, že Fatai nebude taky takovej? Faktem je, že jsme neuvěřitelně zestárli. Čekám nekompromisně LM.

     • standis5.7.2015 15:43reagovat

      LM nečekám, ale jaro v EL a titul ano. Zestárli, ale v 21 jsme měli spoustu hráčů a ti se snad vrátí a ne jako Skalák. Plus Cermák, kterého Dovalil nepochopitelně ignoroval a v Bolce pějí jenom chválu. Fantomas ho tam vycvičí a snad se vrátí. Schick se zase rozstřílí v Bohemce. A dalo by se pokračovat.

      • Dynamo5.7.2015 15:49reagovat

       v Bolce pějí chválu na Čermáka? Vždyť ještě nezačala sezona

       • standis5.7.2015 16:13reagovat

        Nebudeš tomu věřit, ale jsou lidi, kteří i na treninku sledují a hodnotí hráče.

     • Pindruch5.7.2015 16:08reagovat

      Zestárli? Na to jsi přišel jak? Jen tak narychlo jsem spočítal, že na začátku jara jsme měli věkový průměr cca 26,7 a věkový průměr hráčů směřujících na soustředění do Rakouska je cca 26,8, plus mínus. Samozřejmě to nemusí být úplně přesný, nějaká chybka se mohla vloudit, ale zase takový rozdíl to nebude Úsměv

      • spartas5.7.2015 16:52reagovat

       Záleží, jaké hráče si tam započítal. Jestli kompletní soupisku z jara, nebo nějaký výběr a podobně.

       Místo Kadeřábka je tu cca o 6 let starší Steinhöfer. Místo Podaného sice Hybš, ovšem to bych se hodně divil, kdyby hrál základ. Vrací se skoro třicátník Breznaník, skoro třicátník Litsingi, třicátník Paixao. Mladej přišel pouze Frýdek. K tomu jsme dali pryč mladého Schranze, mladého Sýkoru (ok výměnou za Frýdka), mladého Čermáka. Odešel dál Řezníček a Švejdík (na půl roku...) Nešpor píchni řízni za Fataie.

       Impulz ty hráče vesměs definitivně nahradil staršími kusy. U Lavičky jsme měli alespoň iluzorní naději, že se zapojí mladší hráči.

       Nezapojili jsme žádné skutečně mladé hráče. Základní jedenáctka bude s největší pravděpodobností stejně stará, možná ještě starší, než byla teď, a žádné mladší hráče na střídání mít nebudeme.

       • Pindruch5.7.2015 17:02reagovat

        Z jara jsem tam dal 24 hráčů včetně Kadlece, Schicka, Chvátala, Picaulta, Podaného, Millera, Schranze atd., Sýkoru jsem nedával, nehrál za Spartu, Čermáka taky ne, nehrál za Spartu) z dneška 26 (všechny, co jsou na soustředění). Jinak ještě přišel ”mladej Polom, pořád ještě ”mladej” Hušby. Ono se to fakt nezdá, možná to tak na první pohled vypadá, ale takový rozdíl to opravdu není.

       • Pindruch5.7.2015 17:07reagovat

        Jinak co se týká mladých hráčů (cca do 20 let), tak dle mého momentálně nemá Sparta nikoho, kdo by měl na i občasné střídání v základu, to ať radši hrají na hostovačkách. Co se týká těch ”mladších” (to beru ty do 25 let včetně), tak těch má Sparta cca 11 a to je myslím slušný počet, a někteří budou určitě v základu a jiní se vejdou i do třech voleb na střídání.

        • spartas5.7.2015 17:31reagovat

         Já nevím, ale třeba Wiesner, nebo mladý Hašek by někdy nějakou šanci dostat mohli. Třeba ji někdy dostanou, ale protože jsme kádr zkompletovali tak, jak jsme ho zkompletovali, tak asi nedostanou šanci ani v poháru, protože prostě teď máme hráčů dostatek. Nechci předbíhat a vinit Impulze z něčeho, co ještě nenastalo, ale působí na mě zatím v tom smyslu, že na Víťu nejen navázal, ale ještě to rozvinul.

         • Roger Eschmann5.7.2015 18:21reagovat

          Tebou jmenovaní mladí na to zatím nemají, běž se někdy podívat na juniorku či dorost a uvidíš.

       • ajosek5.7.2015 17:30reagovat

        nechápu co všichni s těma mladejma máte.Zpočátku hrají hovno furt je omlouváme že se učí a učí ztrácíme jednu sezonu za druhou a až se to sem-tam nějakej naučí tak ho stejně okamžitě prodáme venOtráveníTakže jako fanoušek z toho mám prdOtráveníRaději ať hrají starší a vyhrávají tituly a v Evropě ..

        • spartas5.7.2015 17:48reagovat

         O čem to mluvíš? Když jsme vyhráli double, tak hrál nějaký kádr, který jsme následně doplnili a titul není. To je jako vina mladých hráčů?

        • spartas5.7.2015 17:49reagovat

         A okamžitě někoho prodáme ven? Třeba koho jsme takto okamžitě za posledních 5 let prodali?

         • ajosek5.7.2015 17:54reagovat

          prodali jsme Vencu,Kadeře,Hušbyho,Kucku,Bonyho-jak píšu každýho kdo za něco stál,těžko budeme prodávat vemena který za každou cenu cpeme do sestavy ať hrají houbySmutek

          • ajosek5.7.2015 17:57reagovat

           ještě jsem zapomněl na M.Kadlece

           • ajosek5.7.2015 18:02reagovat

            a to že jsme vyhráli titul ve 13 lidech kdy půlka mužstva měla top formu a Hušby s Lafim byli nejlepší střelci ligy se podaří tak jednou za 20 let.Následně na to jsme v pohárech předvedli jak na tom doopravdy jsmeOtrávení

          • spartas5.7.2015 18:05reagovat

           Kadlec ve Spartě 5 let - okamžitý prodej, Kadeřábek s výjimkou roku na Žižkově celý život, prodanej ve svých 23 letech (za rok bohatší tak leda o zápasy s Příbramí a Brnem) - okamžitý prodej, Hušbauer od roku 2011, prodanej 2015 - okamžitý prodej, Kucka 2 roky teda, ovšem odchod ve 24 letech - okamžitý prodej, Bony ve Spartě 4 roky - okamžitý prodej, M. Kadlec 3 roky ve Spartě, prodanej ve 24 letech - okamžitý prodej.

           Kolik let tady maj bejt, aby to pro tebe nebyl okamžitej prodej? Skutečně se domníváš, že bychom měli na to držet hráče, kterej je teď Manchesteru City, nebo hraje ligu v Německu?

           Jedinej problém je ten, že za ně většinou nemáme vůbec nic připravenýho. Sparta dle mě spíš prodává pozdě. Za Košťála už by byl Láďa prodanej tak třikrát a my měli dvě náhrady a ještě hráli LM. Teď je Láďa v áčku asi pátým rokem a poslední sezónou se vysloveně protrápil. Kdyby odešel, čekám od tebe glosu, že jen trochu zahrál, tak ho okamžitě prodáváme. Hráči, kteří maj na to se prosadit venku, prostě nebudou trávit kariéru bitvama s Malmö a Boleslaví. Buď se musíme dostat do LM, abychom se stali atraktivní, nebo nás tenhle osud čeká dál. A žádného hráče jsme neprodali jako třeba Jihlava Klimenta teď. Naposledy takhle pamatuji snad prodej Šimůnka. Dál mě nic nenapadá.

           • ajosek5.7.2015 18:44reagovat

            já o koze ty o vozeÚsměvpřečti si pořádně co píšu.Když mladej zazáří tak se prodá!!Ale před tím se tady pár sezon učí a rozhodně až na vyjímky není oporou!!Ty píšeš jak dlouho ten či onen tady byl-a to byli všichni hned tahouni?pokud vím Bony se trápil v béčku Káca byl rád že hraje Hušby průměr atd.Já jsem taky pro mladý ale aby se jich pár učilo vedle starejch mazáků a proto jsem rád za starší hráče kteří k nám teď přichází.Nehledě na to že mladí mají u nás tak trochu nosánky nahoru a zatím hovno dokázali.Vítězství v lize je sice fajn ale pro nás by mělo být měřítko Evropa jinak si můžeme stoupnout vedle Jablek a M.BolkySmutek

            • spartas5.7.2015 18:53reagovat

             Ale ani to přece není pravda. Kadlece chtěli už když odcházel Bony a neodešel. Jak dlouho bys tu chtěl držet Kucku nebo Hušbauera? Když zahraje ve 24 letech poprvé, tak je potřeba ho prodat, protože ve 27 letech o něj už nikdo stát nebude. Kadeřábka bys prodal kdy? Za rok? Ve 24 letech pravej bek se zkušenostma z český ligy? To by bylo fakt horký zboží. Měl nejvyšší čas odejít, aby nedopadl právě jako Hušbauer, kterej poprvé zahrál loni, pak bohužel neodešel hned po sezóně, ale až v zimě a už z toho nebylo nic. Nikde není napsaný, že nás ten hráč do LM dostaneme, ale peníze za dva tři takové hráče nám mohou dát pěknou sumu. Pokaždé, když jsme se rozhodli ty hráče podržet, tak jsme se stejně nikam neposunuli a za tý hráče už nikdy nic neviděli. Třeba z obchodního hlediska prodej Šimůnka muselo bejt terno. Teď po něm pes neštěkne a my na něm dost vydělali.

             Bonyho jsme prodali včas a je to na něm vidět. U Kadlece jsme váhali a je to bohužel vidět taky.

            • LukyACS5.7.2015 19:45reagovat

             že se prodá... to bych bral spíš ocenění naší práce, navíc to ukazuje na to, že jsme měli hráče nadprůměrných kvalit.

              

             Mně třeba vadí, že je předposlední kolo v Budějkách, kdy už hrajeme jen o korunu nejlepšího střelce pro Lafatu a na lavici není nikdo z našich talentů, který by mohl naskočit za příznivého stavu. To byla naprosto ideální šance, jak někoho z naší mládeže ocenit tou šancí, kterou by dostal za áčko, navíc mohl ukázat, jestli na to má. S Bohemkou to samé. Na lavici máme Švejdíka a v základu nedoléčený Kováč.

              

             Jo a taky mi nepřijde, že bysme s těmi zkušenými v posledních letech sbírali nějaké úspěchy. Třeba Jarošík nás svýma chybama připravil o titul, Kováč taky zrovna dvakrát nezáří a i když se tu hodně kritizuje Brabec, tak on je prostě lepší než ti zkušení a můžeme být rádi, že dostal šanci jako náš odchovanec...

             • LukyACS5.7.2015 19:47reagovat

              teda oprava, hrajeme o potvrzení druhého místa, k čemuž stačí základ a na lavici může být právě talent, který se za dobrého vývoje dostane do hry. Kdyby nešlo už vůbec o nic, tak by tím spíš měl být někdo v základu nebo na střídačce.

               

              Zajímavých hráčů máme v mládeži dostatek, jen se je nebát vyzkoušet.

 • Hrábě po vitezstvi lampasaku na Celticu

  bigcock5.7.2015 10:43reagovat

  ”Historie tak otevírá dveře k tomu, aby se Dukla Praha znovu stala uznávanou veličinou na evropské scéně.”

  Hodte na nej sit.

 • Rosa

  kapacitos4.7.2015 23:00reagovat

  že by přece jenom dorazil.. http://www.efotbal.cz/clanek-150616-Arsenal-laka-zaloznika-Barcelony.-Pusti-pak-Rosickeho-do-Sparty.html

  • Rosa

   Mário Vdolek5.7.2015 11:37reagovat

   Jakože by ho ten novej záložník vytlačil z tribuny až do Sparty?

 • kadeřábek

  brumbra4.7.2015 22:20reagovat

  andreas beck do besiktase.stejně by si přes Kadeřábka nekopl.

 • ried-boleslav

  brumbra4.7.2015 18:53reagovat

  Chramosta 5fíků a ještě má 30minut před sebou kdyby nebyl skleněnej ta je v plzni útočník č.1

  • ried-boleslav

   Standa Hejkal4.7.2015 19:22reagovat

   No hned bych do něj na základě jednoho zápasu zajel :)

   • ried-boleslav

    brumbra4.7.2015 19:47reagovat

    tak sem to nemyslel,ale většinou když byl zdravej tak byl vždy golovej.a nakonec nedal 5 golu,ale 3 na onlajnech to maj blbě.

 • Hmm

  standis4.7.2015 16:53reagovat

  Senica:Baník 5:0

  Dukla : Celtic 5:3

  Bohemians : Norimberk 1:0

  Sice přáteláky, ale ty výsledky...

  V tomto kontextu očekávám náš přátelák s Razgradem s naším 3:5:2 tak 7:4.Úsměv

  • Hmm

   Pavel004.7.2015 17:07reagovat

   Přikryl gol jako střídající hráč.

   Schick gol za bohemku.

 • Roman Bednář

  Raist4.7.2015 13:48reagovat

  Jednal s Olomoucí, která o něj hodně stála, ale nakonec to prý padlo kvůli vzdálenosti. Olomouc měla zájem i o plzeňského Petrželu, avšak v tomto případě nebyl klub z Hané ”schopen akceptovat finanční věci”.

 • Slovák Duda

  kapacitos4.7.2015 10:57reagovat

  do Inter Milán, a to mu málem LimboHovado v zimě v přáteláku ukončilo kariéru.. http://www.sport.cz/fotbal/serie-a/clanek/688713-slovensky-talent-prestupuje-z-polska-do-interu.html#hp-artcl

 • Sýkora

  kapacitos4.7.2015 7:30reagovat

  že by do Liberce jenom na hostování? http://www.severoceskydenik.cz/sport/slovan-liberec-ziskal-zkuseneho-stopera-ondreje-svejdika-ze-sparty.html

  • Sýkora

   supermario234.7.2015 8:32reagovat

   Sýkora šel na přestup.

   • Sýkora

    kapacitos4.7.2015 9:07reagovat

    Ještě to nikde není oficiální

    • Sýkora

     zvaadha4.7.2015 9:11reagovat

     Mluvil o tom Křetinský a je to i na ofiku, co oficiálnějšího by ještě mělo být?

    • Sýkora

     LukyACS4.7.2015 9:24reagovat

     http://www.sparta.cz/novinky/zpravodajstvi/a-tym/martin-frydek-se-vraci-na-letnou-16507.html co třeba toto?

     • Sýkora

      kapacitos4.7.2015 9:45reagovat

      Myslel jsem na stránkách Slovanu, tam je jenom že s nimi trénuje a že se o něm jedná, to samý Hovorka. Přitom Svejdik tam už je ofiko predstavenej. Já jsem si taky myslel že už je tam na přestup, ale v tom článku píšou hostování.. no třeba to jenom spletli Úsměv

      • Sýkora

       zvaadha4.7.2015 10:50reagovat

       Určitě, pochybuju, že by na ofiku Sparty psali, že šel na přestup, kdyby to tak nebylo.

       • Sýkora

        Capo4.7.2015 11:26reagovat

        Určitě, ale je celkem divný, že Sýkoru na stránkách Liberce ještě nepředstavili a ani ho ještě nehodili na soupisku, na rozdíl třeba od Švejdíka a Bartošáka, které potvrdili včera! Tudíž jim Sýkora evidentně ještě nic nepodepsal, jinak by ho tam už hodili. To samé platí pro Hovorku.

        • Sýkora

         zvaadha4.7.2015 23:35reagovat

         Divné to samozřejmě je. V případě Sýkory bych asi ofiku věřil, ale je fakt, že o Hovorkovi nikdo téměř neřekl ani slovo. Ale je možné, že se licituje o penězích, kterých v Liberci dvakrát na rozhazování nemají, tak radši nechtějí pustit do světa něco, co by se mohlo třeba i změnit. Nebo jsou admini prostě jen fušeři :)

78088 příspěvků
Sportovní suvenýry
e-sparta.cz - projekt fanoušků AC Sparta Praha fotbal
© 2010 - 2014
registrovat
Diskuzní fórum e-sparta.cz
Stránky fanoušků AC Sparta Praha